AC Sparta Praha, OOB <<--GigaSport->> Asociace Sparta Praha, oddíl OB

Na výsledky s mezičasy, protokol závodu a na stránku archívu závodů Sparty

Technické výsledky, 19.10.2002, Mokrovraty

Výsledky kategorií 21.10.2002 0:07:12


                                  11. Gigasport Cup
===ČSOB-SCP==================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         2.4km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Svobodná Tereza       SK Kotlářka Praha    DKP9350 C      21.07  +      
  2.Myslivečková Zuzana   Radioklub OK1KYP Pra ASP9203 C      22.56  +  1.49
  3.Neumannová Kateřina   VSK Přírodní vědy UK PVP9250 D      23.42  +  2.35
  4.Zachová Lucie         Radioklub OK1KYP Pra ASP9302 C      24.13  +  3.06
  5.Koníčková Alena       SK OK 24 Praha       OKP9250 C      25.17  +  4.10
  6.Šámalová Ludmila      SK Praga             PGP9252 C      26.38  +  5.31
  7.Dlouhá Hana           SK Kotlářka Praha    DKP9400 C      32.31  + 11.24
  8.Procházková Zuzana    TJ Loko Beroun       LBE9251 C      32.59  + 11.52
  9.Doležalová Michaela   SK Kamenice          KAM9251        36.42  + 15.35
 10.Krausová Martina      Sokol Troja          TJP9350 C      37.18  + 16.11
 11.Műcková Barbora       KOB TRETRA Praha     TAP9352 C      46.03  + 24.56
 12.Čechmánková Petra     SK OK 24 Praha       OKP9350 C      65.15  + 44.08
    Klinkerová Tereza     OK TOM Roztoky       ROZ9350    DISK              
    Sléhová Barbora       OK TOM Roztoky       ROZ9352    DISK              
 MS Kouklíková Lucie      SK Kotlářka Praha    DKP       MS   45.23  + 24.16
 
Konečné výsledky kategorie: D10L        2.7km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Švenkrtová Andrea     SKOB Slaný           SLA8851 C  26.07 0ch         
  2.Řepková Barbora       KOB TRETRA Praha     TAP        30.07 0ch         
  3.Burýšková Kateřina    Sokol Troja          TJP9550 C  31.17 0ch         
  4.Aschermannová Petra   SK Kamenice          KAM9354 C  32.22 0ch         
  5.Suková Anna           VŠSK MFF UK Praha    MFP        37.42 0ch         
  6.Křemenová Natálie     SK Praga             PGP9450 C  38.18 0ch         
  7.Klimešová Iva         TJ Tempo Praha       TEP9550 C  40.14 0ch         
  8.Hermannová A.         KOB TRETRA Praha     TAP     C  41.56 0ch         
  9.Habranová Markéta     TJ Sparta Doly Kladn DKL9250    42.56 0ch         
 10.Procházková Kateřina  TJ Loko Beroun       LBE9350 C  43.41 0ch         
 11.Hrabánková Klára      SK OK 24 Praha       OKP9650 C  44.10 0ch         
 12.Šimková Barbora       VŠTJ Stavební fakult FSP     D  45.49 0ch         
 13.Šímová Martina        TJ Sparta Doly Kladn DKL9350    49.38 0ch         
 14.Stokučová Kateřina    SK Kamenice          KAM9550 C  50.35 0ch         
 15.Čermáková Alžběta     SK Kamenice          KAM9850    51.55 0ch         
 16.Pavlů Kateřina        Sokol Dobřichovice   DCE9551 C  53.48 1ch         
 17.Bejčková Kateřina     SKOB Slaný           SLA        62.33 0ch         
 18.Kučerová Barbora      SKOB Slaný           SLA        63.31 1ch         
 19.Červenková Jana       KOB TRETRA Praha     TAP6252    79.21 0ch         
 20.Paukertová Martina    Sokol Troja          TJP9650 C  83.52 0ch         
 21.Tichá Bětka           OK TOM Roztoky       ROZ       31909.00 1ch         
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.6km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Ježková Dominika      SK Meteor Kačerov Pr MKP9050 B      18.41  +      
  2.Setínková Jana        SK Kotlářka Praha    DKP9053 B      20.31  +  1.50
  3.Jelínková Šárka       SK Praga             PGP9153 C      23.28  +  4.47
  4.Siněňkaja Táňa        KOB TRETRA Praha     TAP9057 C      24.40  +  5.59
  5.Cincibusová Jana      VŠTJ Stavební fakult FSP9050 B      25.40  +  6.59
  6.Němcová Lucie         SK Kotlářka Praha    DKP9153 C      26.25  +  7.44
  7.Slavíková Lucie       SK Praga             PGP9150 C      26.48  +  8.07
  8.Čermáková Kristýna    SK Praga             PGP9154 B      27.44  +  9.03
  9.Svobodná Madla        SK Kotlářka Praha    DKP9154 C      29.10  + 10.29
 10.Kopečná Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9051 B      31.32  + 12.51
 11.Panochová Anna        SK Kamenice          KAM9153        31.41  + 13.00
 12.Němečková Hana        SK Praga             PGP9051 C      31.48  + 13.07
 13.Broklová Tereza       KOB TRETRA Praha     TAP9254 C      32.51  + 14.10
 14.Kamererová Klára      SK Kamenice          KAM9154 C      33.55  + 15.14
 15.Soukupová Markéta     SK Kotlářka Praha    DKP9051        34.08  + 15.27
 16.Farská Kateřina       SK Kotlářka Praha    DKP9151        36.24  + 17.43
 17.Řehořová Adéla        KOB TRETRA Praha     TAP9155 C      37.34  + 18.53
 18.Műcková Tereza        KOB TRETRA Praha     TAP9159 C      39.03  + 20.22
 19.Straková Andrea       SK Kamenice          KAM9152 C      39.06  + 20.25
 20.Horálková Jenka       SK Kotlářka Praha    DKP9150 C      39.51  + 21.10
 21.Kuglerová Martina     KOB TRETRA Praha     TAP9156 C      40.12  + 21.31
 22.Šrůtová Pavla         SK Praga             PGP9151 C      42.21  + 23.40
 23.Prouzová Jitka        SK Kotlářka Praha    DKP9152 C      42.24  + 23.43
 24.Chvátalová Veronika   VŠTJ Stavební fakult FSP9150 C      44.26  + 25.45
 25.Sládková Helena       KOB TRETRA Praha     TAP9151        44.57  + 26.16
 26.Drábková Veronika     SK Meteor Kačerov Pr MKP8950 D      54.17  + 35.36
 27.Krausová Barbora      Sokol Troja          TJP9150 C      57.47  + 39.06
 
Konečné výsledky kategorie: D14         3.2km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Mezníková Lucie       TJ Loko Beroun       LBE9150 A      27.09  +      
  2.Doležalová Monika     SK Kamenice          KAM8850        31.46  +  4.37
  3.Gabrovská Lucie       KOB TRETRA Praha     TAP8854 C      32.18  +  5.09
  4.Přecechtělová Tereza  SK Kotlářka Praha    DKP8951 C      35.33  +  8.24
  5.Štěpánková Anna       SK Kamenice          KAM8951 C      36.31  +  9.22
  6.Kosová Martina        SK Slavia Praha      SLP8851 C      38.53  + 11.44
  7.Lucie Hynková         SKOB Kralupy nad Vlt KPY8851 C      44.46  + 17.37
  8.Janková Helena        TJ AERO Odolená Voda ODV8950 B      48.03  + 20.54
  9.Kudrnáčová Lucie      SK Kotlářka Praha    DKP8856 C      49.19  + 22.10
 10.Dudíková Magdalena    TJ Dopravní podniky  DVP     C      49.36  + 22.27
 11.Šrámková Eva          Radioklub OK1KYP Pra ASP8807 C      63.02  + 35.53
 12.Kettnerová Dana       TJ Sokol Hostivice   HCE8950 B      63.59  + 36.50
 
Konečné výsledky kategorie: D16         4.1km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Tichovská Martina     SK Praga             PGP8658 A      30.59  +      
  2.Dlouhá Marie          SK Kotlářka Praha    DKP8756 A      31.02  +  0.03
  3.Svobodná Šárka        SK Kotlářka Praha    DKP8850 B      31.21  +  0.22
  4.Karochová Simona      SK Kotlářka Praha    DKP8853 A      33.17  +  2.18
  5.Foglarová Kamila      SK Kotlářka Praha    DKP8655 C      36.04  +  5.05
  6.Píchalová Růžena      USK Praha            VSP8850 B      38.08  +  7.09
  7.Zelená Radka          SK Praga             PGP8751 A      38.54  +  7.55
  8.Masopustová Eliška    SK Kotlářka Praha    DKP8656 C      39.25  +  8.26
  9.Ďurčatová Alice       SK Kotlářka Praha    DKP8650 B      40.13  +  9.14
 10.Macháčková Kateřina   SK Kotlářka Praha    DKP8855 B      40.50  +  9.51
 11.Letfusová Tereza      KOB TRETRA Praha     TAP8654 C      43.20  + 12.21
 12.Bochenková Ivana      SK Kotlářka Praha    DKP8950 A      44.21  + 13.22
 13.Betková Štěpánka      SKOB Roudnice nad La ROU8750 B      51.06  + 20.07
 14.Setínková Eva         SK Kotlářka Praha    DKP8759 C      60.31  + 29.32
 15.Suková Martina        VŠSK MFF UK Praha    MFP            62.12  + 31.13
 16.Urbánková Alena       SKOB Slaný           SLA8651 C      86.10  + 55.11
 17.Kratochvílová Eva     SKOB Slaný           SLA8652 C     141.30  +110.31
    Brůčková Marie        AC Sparta Praha      SCP8754 C  PRŮMĚR            
 
Konečné výsledky kategorie: D18         5.3km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Nováková Lucie        SK Kotlářka Praha    DKP8552 A      49.29  +      
  2.Krausová Eliška       SK Kotlářka Praha    DKP8553 B      57.36  +  8.07
  3.Hejtmánková Kateřina  KOB TRETRA Praha     TAP8462 B      60.16  + 10.47
  4.Kuklová Kateřina      Sokol Troja          TJP8450 B      63.43  + 14.14
  5.Havlíčková Markéta    TJ Tatran Kostelec n KNC8451 C      72.28  + 22.59
  6.Dudíková Tereza       TJ Dopravní podniky  DVP     C      73.09  + 23.40
  7.Ježková Klára         SK Meteor Kačerov Pr MKP8450 C      83.02  + 33.33
  8.Sládková Ivana        TJ Tatran Kostelec n KNC8450 C      97.13  + 47.44
    Drábková Lenka        AC Sparta Praha      SCP8556 B  PRŮMĚR            
 
Konečné výsledky kategorie: D20         6.8km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Zapletalová Kateřina  SK Kotlářka Praha    DKP8262 B      96.01  +      
  2.Švaříčková Petra      TJ Tatran Kostelec n KNC8255 C     115.19  + 19.18
  3.Víznerová Lucie       TJ Tatran Kostelec n KNC8257 C     127.26  + 31.25
    Hamáčková Kristina    TJ Loko Beroun       LBE8850 B  DISK              
    Křížová Vendula       AC Sparta Praha      SCP8355 B  PRŮMĚR            
 
Konečné výsledky kategorie: D21K        6.8km    0m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------------
  1.Stokučová Alena       SK Kamenice          KAM6850        78.05  +       
  2.Bejčková Jana         SKOB Slaný           SLA7150 C      79.06  +  1.01 
  3.Černínová Dagmar      USK Praha            VSP7150 C      96.19  + 18.14 
  4.Barvínková Lenka      SK Praga             PGP7953 C     104.57  + 26.52 
  5.Tkadlecová Marcela    VŠTJ Stavební fakult FSP6051 C     113.37  + 35.32 
  6.Richtrová Lucie       SK OK 24 Praha       OKP7452 C     120.25  + 42.20 
  7.Staňková Pavla        SK Kotlářka Praha    DKP7050 C     129.08  + 51.03 
    Školníková Jitka      VŠTJ Stavební fakult FSP8052 C  DISK              
    Kameníčková Eva       nereg.               n/r        DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21L        8.5km    0m 19k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tichovská Hana        SK Praga             PGP6652 E      60.18  +       
  2.Ryšavá Magdaléna      SK Praga             PGP7650 C      60.36  +  0.18 
  3.Waldová Lucie         SK Kotlářka Praha    DKP8154 R      63.30  +  3.12 
  4.Bořánková Kristýna    USK Praha            VSP7054 R      65.07  +  4.49 
  4.Waldová Barbora       USK Praha            VSP7850 E      65.07  +  4.49 
  6.Kuchařová Markéta     KOB TRETRA Praha     TAP8463 B      69.24  +  9.06 
  7.Haluzová Jana         VŠTJ Stavební fakult FSP8051 C      70.12  +  9.54 
  8.Mezníková Lenka       SK Praga             PGP8453 A      70.28  + 10.10 
  9.Horálková Iva         SK Kotlářka Praha    DKP8256 B      71.24  + 11.06 
 10.Holfeld Diana         SK Slavia Praha      SLP8151 C      73.17  + 12.59 
 11.Součková Magdaléna    SK Praga             PGP7562 C      74.02  + 13.44 
 12.Zelená Lenka          SK Praga             PGP8254 A      74.07  + 13.49 
 13.Janovská Petra        SK Praga             PGP7355 C      74.43  + 14.25 
 14.Svobodová Jitka       Sokol Dobřichovice   DCE7450 C      75.39  + 15.21 
 15.Švehlová Kateřina     KOB TRETRA Praha     TAP8051 C      76.12  + 15.54 
 16.Zelená Magda          SK Praga             PGP8255 C      76.31  + 16.13 
 17.Valentová Helena      SK Praga             PGP6550 C      78.20  + 18.02 
 18.Dudová Kateřina       VŠTJ Stavební fakult FSP7653 C      78.32  + 18.14 
 18.Šimšová Jana          VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C      78.32  + 18.14 
 20.Cincibusová Ivana     VŠTJ Stavební fakult FSP6651 C      79.39  + 19.21 
 21.Chvátalová Nataša     VŠTJ Stavební fakult FSP6154 C      79.46  + 19.28 
 22.Piškulová Markéta     TJ AERO Odolená Voda ODV7651        80.24  + 20.06 
 23.Klapalová Pavla       VŠTJ Ekonom Praha    EKP7051 C      80.43  + 20.25 
 24.Doležalová Vlasta     SK Praga             PGP5550 C      81.06  + 20.48 
 25.Tahalová Lenka        VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C      84.57  + 24.39 
 26.Zezulová Jitka        SK Praga             PGP7558 C      85.00  + 24.42 
 27.Jonášová Marta        SK Praga             PGP7557 C      85.05  + 24.47 
 28.Bernátková Markéta    VŠSK MFF UK Praha    MFP7750 C      88.39  + 28.21 
 29.Pavlíková Lucie       KOB TRETRA Praha     TAP7552 C      92.48  + 32.30 
 30.Znamenáčková Helena   KOB TRETRA Praha     TAP8153 C      94.28  + 34.10 
 31.Šťastná Hana          TJ OK Tolar          TJH7952 C      95.42  + 35.24 
 32.Kubátová Milada       SK Praga             PGP4750 C      95.49  + 35.31 
 33.Borovičková Lenka     VSK Chemie Praha     CHP7350 C      96.17  + 35.59 
 34.Pospíšilová Radka     OK KOURA Praha       KRP6951 C      98.54  + 38.36 
 35.Karasová Jana         VŠTJ Stavební fakult FSP6153 C      98.55  + 38.37 
 36.Koppová Ingrid        SK Praga             PGP7960 C      99.14  + 38.56 
 37.Zelená Markéta        SK Praga             PGP5850 C     101.35  + 41.17 
 38.Váchová Hana          KOB TRETRA Praha     TAP8052 C     102.39  + 42.21 
 39.Dvořáková Ladislava   SK Praga             PGP4451 C     107.26  + 47.08 
 40.Jůzková Lucie         SK Kotlářka Praha    DKP8161 B     112.12  + 51.54 
 41.Klofáčová Romana      SK Slavia Praha      SLP6951 C     112.49  + 52.31 
 42.Hamáčková Eva         TJ Loko Beroun       LBE5150 C     113.42  + 53.24 
 43.Zmeková Míla          SK Slavia Praha      SLP4451 C     119.32  + 59.14 
 44.Siblíková Jana        SK Slavia Praha      SLP7952 C     122.33  + 62.15 
 45.Nyklová Jana          VŠSK MFF UK Praha    MFP8151       130.12  + 69.54
 46.Dobrovolná Lenka      SK Praga             PGP7963 C     130.24  + 70.06
 47.Vondrová Radmila      VŠTJ Stavební fakult FSP3750 C     141.35  + 81.17
    Havlíčková Vendula    SK Kotlářka Praha    DKP8350 B  DISK              
    Koppová Silvie        SK Praga             PGP7758 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35K        4.1km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Neumannová Renata     VSK Přírodní vědy UK PVP6650 C      43.19  +      
  2.Svobodová Lenka       SKOB Roudnice nad La ROU6650 C      55.54  + 12.35
  3.Hartlová Blanka       TJ AERO Odolená Voda ODV6350 C      61.47  + 18.28
  4.Hrabánková Ilona      SK OK 24 Praha       OKP6251 C      63.12  + 19.53
  5.Straková Lenka        SK Kamenice          KAM6751 C      64.17  + 20.58
  6.Nováková Jana         Sokol Troja          TJP6551 C      67.29  + 24.10
  7.Čápová Irena          nereg.               n/r            71.44  + 28.25
    Matějková Silva       OK TOM Roztoky       ROZ6550    DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35L        5.9km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bochenková Jana       VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C      60.51  +      
  2.Klimešová Hana        TJ Tempo Praha       TEP6150 C      65.47  +  4.56
  3.Mrázková Ivana        SK Kotlářka Praha    DKP5650 C      66.32  +  5.41
  4.Kettnerová Lenka      TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C      71.27  + 10.36
  5.Smolková Alena        VŠTJ Stavební fakult FSP6452 C      71.29  + 10.38
  6.Fantová Libuše        VŠTJ Ekonom Praha    EKP5650 C      71.42  + 10.51
  7.Brumková Vladimíra    TJ Sparta Doly Kladn DKL5350 C      73.35  + 12.44
  8.Hodková Zuzana        OK TOM Roztoky       ROZ6250        74.23  + 13.32
  9.Komersová Jana        TJ Tatran Kostelec n KNC6550 C      74.39  + 13.48
 10.Junglingová Iveta     KOB TRETRA Praha     TAP6352 C      75.31  + 14.40
 11.Havelková Eva         TJ Loko Beroun       LBE5950 C      76.49  + 15.58
 12.Čiháková Lenka        TJ Tatran Kostelec n KNC6750 C      76.58  + 16.07
 13.Šrůtová Marcela       SK Praga             PGP6351 C      77.49  + 16.58
 14.Macháčková Jana       SK Kotlářka Praha    DKP6450 C      79.51  + 19.00
 15.Mrázová Pavla         Sokol Dobřichovice   DCE5550 C      80.50  + 19.59
 16.Alena Kohlová         SKOB Kralupy nad Vlt KPY6051 C      81.16  + 20.25
 17.Čechmánková Helena    SK OK 24 Praha       OKP6450 C      83.21  + 22.30
 18.Havelková Hana        SK Praga             PGP6552 C      85.37  + 24.46
 19.Horálková Alice       SK Kotlářka Praha    DKP5750 C      85.46  + 24.55
 20.Dudová Hana           SK Kotlářka Praha    DKP5752 C      85.47  + 24.56
 21.Červinková Jitka      SK OK 24 Praha       OKP6451 C      87.29  + 26.38
 22.Kudrnáčová Hana       SK Kamenice          KAM6250        88.00  + 27.09
 23.Jelínková Radana      SK Praga             PGP5851 C      88.59  + 28.08
 24.Sládková Ivana        KOB TRETRA Praha     TAP6351        89.40  + 28.49
 25.Štrossová Jiřina      Sokol Dobřichovice   DCE5650 C      91.34  + 30.43
 26.Slavíková Kateřina    SK Praga             PGP6650 C      91.35  + 30.44
 27.Procházková Miluše    Sokol Dobřichovice   DCE5450 C      93.37  + 32.46
 28.Procházková Pavlína   TJ Loko Beroun       LBE6450 C      94.32  + 33.41
 29.Jeřábková Jana        SK Praga             PGP6151 C      99.30  + 38.39
 30.Štětinová Ivana       TJ Sokol Hostivice   HCE6452 C     101.34  + 40.43
 31.Mudrová Martina       TJ Sokol Hostivice   HCE6451 C     102.28  + 41.37
 32.Hejtmánková Alena     KOB TRETRA Praha     TAP5452 C     109.20  + 48.29
 33.Němcová Jana          SK Kotlářka Praha    DKP6650 C     132.23  + 71.32
 34.Patočková Marie       KOB TRETRA Praha     TAP5451 C     136.56  + 76.05
    Šimková Gabriela      VŠTJ Stavební fakult FSP6654 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D45L        4.1km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šedivá  Miroslava     VŠTJ Ekonom Praha    EKP5750 C      38.58  +      
  2.Klusáková Jitka       SK Kotlářka Praha    DKP5651 C      47.06  +  8.08
  3.Stehnová Hana         SK Kotlářka Praha    DKP5150 C      48.28  +  9.30
  4.Cabrnochová Hana      TJ Sparta Doly Kladn DKL5550 C      53.59  + 15.01
  5.Dohnalová Daniela     USK Praha            VSP5050 C      54.05  + 15.07
  6.Dudíková Hana         TJ Dopravní podniky  DVP5550 C      59.26  + 20.28
  7.Jůzková Jaroslava     SK Kotlářka Praha    DKP5250 C      60.26  + 21.28
  8.Šťovíčková Zdena st.  TJ Dopravní podniky  DVP4951 C      67.42  + 28.44
  9.Puchernová Jana       KOB TRETRA Praha     TAP4551 C      73.35  + 34.37
 10.Rónai Katalin         SK Kotlářka Praha    DKP5151 C      78.52  + 39.54
 11.Syslová Drahomíra     SK Praga             PGP5650 C      81.34  + 42.36
 12.Jankovcová Marie      Sokol Troja          TJP3950 C     124.33  + 85.35
    Ďurčatová Hana        SK Kotlářka Praha    DKP4750 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D55K        2.1km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Simrová Jaroslava     SKOB Roudnice nad La ROU3950 C      45.51  +      
 
Konečné výsledky kategorie: D55L        3.2km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kalábová Lída         TJ Dopravní podniky  DVP4650 C      59.25  +      
  2.Lejsková Jiřina       TJ Tempo Praha       TEP3750 C      60.14  +  0.49
  3.Urbancová Heide       VŠTJ Stavební fakult FSP4450 C      68.19  +  8.54
 
Konečné výsledky kategorie: D65L        2.1km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Burýšková Věra        Sokol Troja          TJP3750 C      34.02  +      
  2.Dolečková Míla        Sokol Troja          TJP3650 C      42.25  +  8.23
 
Konečné výsledky kategorie: H10         2.4km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hájek Adam            SK Zbraslav          ZBP0000 C      22.14  +      
  2.Klaška Pavel          SK Kotlářka Praha    DKP9301 C      23.50  +  1.36
  3.Stokuč Michal         SK Kamenice          KAM9200        25.06  +  2.52
  4.Novák Jan             Sokol Troja          TJP9400 C      25.27  +  3.13
  5.Prášek Přemek         SK Praga             PGP9302 C      25.32  +  3.18
  6.Bělohlávek Jiří       OK TOM Roztoky       ROZ9201        29.07  +  6.53
  7.Klimeš Ondřej         TJ Tempo Praha       TEP9200        33.21  + 11.07
  8.Valášek Jan           SK Kamenice          KAM9400 C      33.51  + 11.37
  9.Havelka Čeněk         Radioklub OK1KYP Pra ASP9301 C      38.17  + 16.03
 10.Svoboda Jakub         SKOB Roudnice nad La ROU9301 C      45.38  + 23.24
 11.Kettner Vladek        SK Zbraslav          ZBP9100        45.45  + 23.31
 12.Matoušek Petr         Radioklub OK1KYP Pra ASP9304 C      64.22  + 42.08
 13.Čermák Vojtěch        SK Kamenice          KAM9201        67.03  + 44.49
    Svoboda Jan           SKOB Roudnice nad La ROU9201 C  VZDAL             
 
Konečné výsledky kategorie: H10L        2.7km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kroupa Tomáš          SK Praga             PGP9400    22.41 0ch         
  2.Farský Štěpán         SK Kotlářka Praha    DKP9300    29.08 0ch         
  3.Okrouhlý Tomáš        TJ Sparta Doly Kladn DKL9200    29.09 0ch         
  4.Černín Daniel         USK Praha            VSP        30.00 0ch         
  5.Komers Jan            TJ Tatran Kostelec n KNC9501 D  34.40 0ch         
  6.Čermák Matyáš         SK Kamenice          KAM9501 C  35.23 0ch         
  7.Pechar Matyáš         Sokol Troja          TJP        38.13 0ch         
  8.Dalík Václav          Sokol Troja          TJP9402 C  38.35 0ch         
  9.Valášek Jiří          SK Kamenice          KAM9700    45.18 0ch         
 10.Červinka Jiří         SK OK 24 Praha       OKP9500 C  46.07 0ch         
 11.Kettner Vojtěch       TJ Sokol Hostivice   HCE9600 C  64.05 1ch         
 12.Novák Ondřej          Sokol Troja          TJP9700 C  75.38 0ch         
 13.Kouklík David         SK Kotlářka Praha    DKP        82.23 1ch         
 14.Neumann Vojtěch       VSK Přírodní vědy UK PVP9400 D  85.00 0ch         
 15.Kettner  Lukáš        TJ Sokol Hostivice   HCE9400 C  90.10 0ch         
 16.Dalík Jan             Sokol Troja          TJP     D 121.48 0ch         
 
Konečné výsledky kategorie: H12         3.2km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tkadlec Josef         VŠTJ Stavební fakult FSP9001 B      24.06  +      
  2.Procházka Pavel       TJ Loko Beroun       LBE9000 C      24.19  +  0.13
  3.Medvěděv Grigorij     SK Kotlářka Praha    DKP9200 C      26.27  +  2.21
  4.Vojtěch Stránský      SKOB Kralupy nad Vlt KPY9000 B      26.49  +  2.43
  5.Šimon Václav          TJ Loko Beroun       LBE9100 B      27.41  +  3.35
  6.Valenta David         SK Praga             PGP9100 C      27.57  +  3.51
  7.Betlach Martin        SK Kotlářka Praha    DKP9000 B      30.49  +  6.43
  8.Karas Ladislav        VŠTJ Stavební fakult FSP9000 C      32.26  +  8.20
  9.Hartl Martin          TJ AERO Odolená Voda ODV9000 C      32.30  +  8.24
 10.Sekava Josef          SK Kotlářka Praha    DKP9004 C      34.21  + 10.15
 11.Votava Štěpán         TJ Tatran Kostelec n KNC9101 C      34.40  + 10.34
 12.Jiří Stránský         SKOB Kralupy nad Vlt KPY9100 C      36.49  + 12.43
 13.Roček Daniel          SK Praga             PGP9105 C      36.59  + 12.53
 14.Purkyt Ondřej         KOB TRETRA Praha     TAP9009 C      37.46  + 13.40
 15.Čechmánek Radek       SK OK 24 Praha       OKP9101 C      40.49  + 16.43
 16.Landovský Tomáš       SK Praga             PGP9103 C      42.00  + 17.54
 17.Aschermann Michal     SK Kamenice          KAM9104        44.48  + 20.42
 18.Červenka Jakub        KOB TRETRA Praha     TAP9106 C      45.01  + 20.55
 19.Nosek Vojtěch         SKOB Roudnice nad La ROU9001 C      46.27  + 22.21
 20.Zamazal Jan           KOB TRETRA Praha     TAP9111 C      48.51  + 24.45
 21.Semík Vojtěch         SK Kamenice          KAM9100        51.31  + 27.25
 22.Červinka Jaroslav     SK Praga             PGP9001 C      62.05  + 37.59
 23.Kubů Petr             SKP OLYMP Praha      OLP9101 C      64.11  + 40.05
    Matoušek Pavel        Radioklub OK1KYP Pra ASP9103 C  DISK              
    Chvátal Vratislav     VŠTJ Stavební fakult FSP8900 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H14         3.9km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pavlů Ondřej          SK Praga             PGP8904 B      29.57  +      
  2.Hodek Michal          KOB TRETRA Praha     TAP8808 B      32.44  +  2.47
  3.Lejsek Tadeáš         SK Praga             PGP8903 B      33.39  +  3.42
  4.Vaněk Jan             KOB TRETRA Praha     TAP8901 C      33.49  +  3.52
  5.Neumann Tomáš         VSK Přírodní vědy UK PVP8900 D      34.14  +  4.17
  6.Mališ Jiří            SK Kotlářka Praha    DKP8806 C      38.06  +  8.09
  7.Bitter Aleš           TJ Tatran Kostelec n KNC8803 C      39.27  +  9.30
  8.Štemberk Adam         TJ Loko Beroun       LBE8904 B      41.09  + 11.12
  9.Šimon Jakub           TJ Loko Beroun       LBE8801 A      41.16  + 11.19
 10.Sládek Jan            KOB TRETRA Praha     TAP8801 C      43.12  + 13.15
 11.Červinka Jan          SK Praga             PGP8902 C      43.21  + 13.24
 12.Szennai Daniel        KOB TRETRA Praha     TAP8811 C      43.52  + 13.55
 13.Fialka Petr           KOB TRETRA Praha     TAP8802 C      50.08  + 20.11
 14.Masopust Ondřej       SKOB Slaný           SLA8900 B      52.08  + 22.11
 15.Valenta Jakub         SK Praga             PGP8900 B      54.17  + 24.20
 16.Břinda Karel          SK Kotlářka Praha    DKP     C      55.46  + 25.49
 17.Motýl Jiří            SK Kotlářka Praha    DKP8904 C      57.10  + 27.13
 18.Pokorný Martin        SK Kotlářka Praha    DKP            58.26  + 28.29
 19.Mudra Martin          TJ Sokol Hostivice   HCE8902 C      59.24  + 29.27
 20.Klička Ondřej         SK Kotlářka Praha    DKP8808 C      64.15  + 34.18
 21.Korecký Petr          SK Kotlářka Praha    DKP8905 C      70.29  + 40.32
 22.Píchal Miroslav       USK Praha            VSP9000 C      72.18  + 42.21
 23.Tuček Martin          TJ Loko Beroun       LBE8903 C      81.58  + 52.01
    Modrý Marek           AC Sparta Praha      SCP8807 C  PRŮMĚR            
    Zuna Jaroslav         AC Sparta Praha      SCP8801 C  PRŮMĚR            
 
Konečné výsledky kategorie: H16         6.5km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jůzek Martin          SK Kotlářka Praha    DKP8604 B      52.27  +      
  2.Vinš Jaroslav         TJ Sparta Doly Kladn DKL8619 B      53.38  +  1.11
  3.Sysel Ctibor          SK Praga             PGP8700 A      54.54  +  2.27
  4.Neumann Petr          SK Praga             PGP8705 C      55.28  +  3.01
  5.Buchalcev Jan         SK Kotlářka Praha    DKP8715 A      58.30  +  6.03
  6.Nosek Jakub           SKOB Roudnice nad La ROU8701 C      63.49  + 11.22
  7.Duda Radim            SK Kotlářka Praha    DKP8707 B      67.45  + 15.18
  8.Štekr Michal          SK Kotlářka Praha    DKP8709 C      71.03  + 18.36
  9.Axmann Šimon          SK Kotlářka Praha    DKP8700 B      72.20  + 19.53
 10.Purkyt Jan            KOB TRETRA Praha     TAP8705 C      72.35  + 20.08
 11.Šimek Petr            SKOB Slaný           SLA8700 C      79.04  + 26.37
 12.Ondřej Kohl           SKOB Kralupy nad Vlt KPY8600 B      80.42  + 28.15
 13.Kettner Alexandr      SK Zbraslav          ZBP8600        83.01  + 30.34
 14.Kadlec Lukáš          SK Kotlářka Praha    DKP8712 C      91.10  + 38.43
 15.Kos Ladislav, ml.     SK Slavia Praha      SLP8601 C      91.28  + 39.01
 16.Hodek Michal          OK TOM Roztoky       ROZ8700       101.52  + 49.25
 17.Prouza Jaromír        SK Kotlářka Praha    DKP8705 C     115.55  + 63.28
 18.Jan Pála              SKOB Kralupy nad Vlt KPY           116.50  + 64.23
 19.Cabrnoch Jan          TJ Sparta Doly Kladn DKL8601 C     144.54  + 92.27
    Fanta Václav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8700 C  DISK              
    Radek Neumitka        SKOB Kralupy nad Vlt KPY     C  DISK              
    Dolinár Jan           SKOB Roudnice nad La ROU8702 B  DISK              
    Malčánek Martin       KOB TRETRA Praha     TAP8712 C  DISK              
    Částka Jiří           AC Sparta Praha      SCP8705 C  PRŮMĚR            
    Kříž Štěpán           AC Sparta Praha      SCP8600 B  PRŮMĚR            
    Vrabec Tomáš          AC Sparta Praha      SCP8701 C  PRŮMĚR            
 
Konečné výsledky kategorie: H18         8.1km    0m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Makovský Jakub        KOB TRETRA Praha     TAP8511 A      58.20  +      
  2.Hejtmánek Martin      KOB TRETRA Praha     TAP8605 A      63.43  +  5.23
  3.Rubik Pavel           SKOB Slaný           SLA8501 B      68.12  +  9.52
  4.Jan Koldinský         SKOB Kralupy nad Vlt KPY8506 B      82.41  + 24.21
  5.Čabla Adam            SKOB Slaný           SLA8500 C      89.25  + 31.05
  6.Hartl Jan             TJ AERO Odolená Voda ODV8402 B      98.21  + 40.01
  7.Peška Ladislav        SKOB Slaný           SLA8502 C     108.29  + 50.09
  8.Novotný Viktor        SK Kotlářka Praha    DKP8413 C     114.20  + 56.00
  9.Frey Eduard           SK Kotlářka Praha    DKP8510 B     123.27  + 65.07
 10.Burdík Jan            SKOB Slaný           SLA8400 C     142.54  + 84.34
    Matějka Jan           SKOB Roudnice nad La ROU8505 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H20         8.7km    0m 24k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novák Michal          SK Kotlářka Praha    DKP8210 A      87.25  +      
 
Konečné výsledky kategorie: H21K        8.7km    0m 24k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Slavík Viktor         SK Praga             PGP6300 C      67.01  +       
  2.Šimša Jaromír         VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C      73.42  +  6.41 
  3.Bejček Michal         SK Praga             PGP7710 C      79.47  + 12.46 
  4.Šimek Tomáš           VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C      81.39  + 14.38 
  5.Tkadlec Josef         VŠTJ Stavební fakult FSP6002 C      95.41  + 28.40 
  6.Dudík Jan             TJ Dopravní podniky  DVP     C      98.34  + 31.33 
  7.Foršt Jakub           SK Praga             PGP75          99.43  + 32.42 
  8.Plch Martin           nereg.               n/r           119.21  + 52.20 
  9.Tomaščin Jaroslav     SK Meteor Kačerov Pr MKP5800 C     138.40  + 71.39 
    Leták Jiří            Radioklub OK1KYP Pra ASP7001 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21L       12.8km    0m 28k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mrázek Jan            SK Kotlářka Praha    DKP8102 E      76.22  +       
  2.Kondrát Martin        SK Praga             PGP6501 C      79.39  +  3.17 
  3.Tichovský Martin      SK Praga             PGP6100 R      80.46  +  4.24 
  4.Janovský Tomáš        SK Praga             PGP6401 R      81.14  +  4.52 
  5.Kozák Petr            USK Praha            VSP6501 R      83.16  +  6.54 
  6.Lebeda Dušan          VŠTJ Ekonom Praha    EKP7301 C      83.41  +  7.19 
  7.Hošek Václav          SK Kotlářka Praha    DKP8000 C      83.48  +  7.26 
  8.Šedivý Jan            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8400 A      84.43  +  8.21 
  9.Bořánek Petr          USK Praha            VSP7000 R      85.36  +  9.14 
 10.Baldrian Petr         SK Praga             PGP7203 C      87.47  + 11.25 
 11.Sysel Ondřej          SK Praga             PGP8302 B      88.49  + 12.27 
 12.Kovář Miroslav        SK Kotlářka Praha    DKP8103 E      89.24  + 13.02 
 13.Novák Jan             VŠTJ Ekonom Praha    EKP7703 C      89.37  + 13.15 
 14.Žaloudek Petr         SK Kotlářka Praha    DKP8304 A      89.42  + 13.20 
 15.Princl Pavel          MLOK Mariánské Lázně MLA7809 C      90.23  + 14.01 
 16.Vinš Pavel            SK Praga             PGP6900 R      90.47  + 14.25 
 17.Blahuta Marek         VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C      92.15  + 15.53 
 18.Šedivý Ondřej         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8300 A      92.43  + 16.21 
 19.Duda František        SK Kotlářka Praha    DKP8107 C      93.25  + 17.03 
 20.Janeček Oldřich       VŠSK MFF UK Praha    MFP8200 C      94.24  + 18.02 
 21.Pěkný Michal          KOB TRETRA Praha     TAP7807 C      94.58  + 18.36 
 22.Vlach Martin          SK Kotlářka Praha    DKP8605 A      95.36  + 19.14 
 23.Hanák Jan             SKOB Slaný           SLA8002 C      95.41  + 19.19 
 24.Kroupa Václav         VSK Přírodní vědy UK PVP6100        97.26  + 21.04 
 25.Šebesta Petr          KOB TRETRA Praha     TAP7604 C      97.28  + 21.06 
 26.Procházka Antonín     Sokol Dobřichovice   DCE5500 C      97.44  + 21.22 
 27.Hýbl Lukáš            SK Praga             PGP7504 C      98.17  + 21.55 
 28.Procházka Tomáš       SK Kotlářka Praha    DKP8200 B      99.41  + 23.19 
 29.Nemšovský Petr        SK Praga             PGP7602 C      99.43  + 23.21 
 30.Hora Vojtěch          SK Praga             PGP8301 B     101.02  + 24.40 
 31.Procházka Jan         SK Kotlářka Praha    DKP8201 A     101.46  + 25.24 
 32.Hořínek Jaroslav      USK Praha            VSP5000 C     101.56  + 25.34 
 33.Pašek František       SKOB Slaný           SLA7600 C     102.19  + 25.57 
 34.Cincibus Pavel        VŠTJ Stavební fakult FSP6605 C     104.36  + 28.14 
 35.Dolejší Vít           SKOB Slaný           SLA7100 C     107.39  + 31.17 
 36.Aschermann Ondřej     TJ Tempo Praha       TEP7100       107.44  + 31.22 
 37.Fišer Jiří            SK Slavia Praha      SLP8503 B     107.45  + 31.23 
 38.Rožek David           VŠSK MFF UK Praha    MFP7403 C     109.07  + 32.45 
 39.Vaněk Petr            TJ OK Tolar          TJH7302 C     109.55  + 33.33 
 40.Buzek Martin          SK Praga             PGP8401 A     110.37  + 34.15 
 41.Drábek Jan            SK Meteor Kačerov Pr MKP6700 C     115.08  + 38.46 
 42.Koč Zdeněk            SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C     116.27  + 40.05 
 43.Jun Drahomír          TJ Tatran Kostelec n KNC5501 C     117.21  + 40.59 
 44.Teringl Radek         TJ OB České Budějovi VCB6502       117.56  + 41.34 
 45.Valtr Pavel           VŠSK MFF UK Praha    MFP6600 C     120.28  + 44.06 
 46.Simr Pavel            SKOB Roudnice nad La ROU7504 C     121.45  + 45.23 
 47.Vondra Jiří           VŠTJ Stavební fakult FSP7600 C     125.16  + 48.54 
 48.Vaněk Jan             VŠTJ Stavební fakult FSP7609 C     128.22  + 52.00 
 49.Janík Vlastimil       SK Meteor Kačerov Pr MKP6600 C     130.49  + 54.27 
 50.Suk Jiří              VŠSK MFF UK Praha    MFP6401 C     134.47  + 58.25 
 51.David Franta          KOB TRETRA Praha     TAP5301 C     137.05  + 60.43 
 52.Halíř Radim           VŠSK MFF UK Praha    MFP7000 C     138.34  + 62.12 
    Matoušek  Petr        VŠTJ Ekonom Praha    EKP7503 C  DISK              
    Vojtík Petr           VŠTJ Stavební fakult FSP7203 C  DISK              
    Šváb Jan              VŠTJ Stavební fakult FSP5801 C  DISK              
    Brokl Radek           OK KOURA Praha       KRP7102 C  DISK              
    Hric Jan              VŠSK MFF UK Praha    MFP6300 C  DISK              
    Petříček Martin       SK Meteor Kačerov Pr MKP8000 C  DISK              
    Jeřábek Milan         SK Praga             PGP6800 C  DISK              
    Přibík Jan            SK Praga             PGP6301 C  DISK              
    Ptáček Jan            VSK Přírodní vědy UK PVP7200 C  DISK              
    Šubík David           SKOB Roudnice nad La ROU8008 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35K        6.8km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Fanta Miroslav        VŠTJ Ekonom Praha    EKP5800 C      84.42  +      
  2.Novák Petr            Sokol Troja          TJP6301 C      85.16  +  0.34
  3.Křížek Vítězslav      nereg.               n/r            85.38  +  0.56
  4.Matoušek Petr         Radioklub OK1KYP Pra ASP5901 C     140.03  + 55.21
 
Konečné výsledky kategorie: H35L        9.0km    0m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škvor Martin          SK Kamenice          KAM6700        60.30  +      
  2.Semík Luboš           SK OK 24 Praha       OKP6204 C      60.45  +  0.15
  3.Koníček Jiří          SK OK 24 Praha       OKP5900 C      61.46  +  1.16
  4.Čechmánek Vladimír    SK OK 24 Praha       OKP5802 C      63.32  +  3.02
  5.Klaška Pavel          SK Kotlářka Praha    DKP6500 C      69.53  +  9.23
  6.Kettner Pavel         TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C      73.05  + 12.35
  7.Farský Ladislav       SK Kotlářka Praha    DKP6100        74.13  + 13.43
  8.Červinka Jaroslav     SK OK 24 Praha       OKP5803 C      76.04  + 15.34
  9.Hartl Zdeněk          TJ AERO Odolená Voda ODV6300 C      79.46  + 19.16
 10.Mezník Vladimír       TJ Loko Beroun       LBE6400 C      79.51  + 19.21
 11.Straka Daniel         SK Kamenice          KAM6602 C      80.26  + 19.56
 12.Píchal Jan st.        USK Praha            VSP5202 C      84.11  + 23.41
 13.John Vladimír         SKP OLYMP Praha      OLP5502 C      84.17  + 23.47
 14.Kubů Jaroslav         SKP OLYMP Praha      OLP6701 C      85.18  + 24.48
 15.Panoch Milan          SK Kamenice          KAM5900        87.06  + 26.36
 16.Kettner Vladek        SK Zbraslav          ZBP6400        88.20  + 27.50
 17.Jiří Kohl             SKOB Kralupy nad Vlt KPY6201 C      89.27  + 28.57
 18.Kos Ladislav          SK Slavia Praha      SLP5801 C      95.03  + 34.33
 19.Procházka Pavel       TJ Loko Beroun       LBE6500 C      96.59  + 36.29
 20.Tuček Vít             TJ Loko Beroun       LBE5800 C      98.09  + 37.39
 21.Hejtmánek Vladimír    KOB TRETRA Praha     TAP5802 C      98.46  + 38.16
 22.Svobodný Petr         SK Kotlářka Praha    DKP5800 C      98.50  + 38.20
 23.Havlíček Ivo          TJ Tatran Kostelec n KNC5800 C     100.00  + 39.30
 24.Fatka Ondřej          SK Praga             PGP6302 C     107.30  + 47.00
 25.Chvátal Vratislav     VŠTJ Stavební fakult FSP5802 C     108.13  + 47.43
 26.Kotek Miroslav        nereg.               n/r           111.31  + 51.01
 27.Pavlů Jaroslav        Sokol Dobřichovice   DCE6100 C     113.49  + 53.19
 28.Kudrnáč Martin        SK Kotlářka Praha    DKP5900 C     125.22  + 64.52
 29.Jiří Stránský         SKOB Kralupy nad Vlt KPY6300 C     134.31  + 74.01
    Pokorný Luboš         SK Kotlářka Praha    DKP        DISK              
    Jebavý Miloslav       VŠTJ Stavební fakult FSP5700 C  DISK              
    Hrabánek David        SK OK 24 Praha       OKP6000 C  DISK              
    Grivalský Michal      SK Praga             PGP5900 C  DISK              
    Klimeš Petr           TJ Tempo Praha       TEP6300 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45K        5.5km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vácha Vlastimil       KOB TRETRA Praha     TAP5102 C      98.29  +      
 
Konečné výsledky kategorie: H45L        6.8km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Doležal Miroslav      SK Praga             PGP5501 C      53.23  +      
  2.Cabrnoch Jiří         TJ Sparta Doly Kladn DKL5400 C      58.48  +  5.25
  3.Jaroš Vladimír        Sokol Dobřichovice   DCE5400 C      59.17  +  5.54
  4.Hájek Jan             KČT Aš               MAS5401 C      59.27  +  6.04
  5.Neumann Zbyněk        VSK Přírodní vědy UK PVP5300 C      61.34  +  8.11
  6.Čadil Jan             VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C      62.27  +  9.04
  7.Dudík Petr            TJ Dopravní podniky  DVP5500 C      64.45  + 11.22
  8.Šorm Miroslav         TJ Sparta Doly Kladn DKL5200 C      67.44  + 14.21
  9.Šámal Václav          TJ Tempo Praha       TEP5600 C      68.26  + 15.03
 10.Dlouhý Jiří           SK Kotlářka Praha    DKP5700 C      68.31  + 15.08
 11.Procházka Zdenko      SK Kotlářka Praha    DKP4300 C      68.42  + 15.19
 12.Stehno Pavel          SK Kotlářka Praha    DKP4900 C      69.52  + 16.29
 13.Kraus Ota             Sokol Troja          TJP5700 C      70.50  + 17.27
 14.Kovář Vladimír        SK Kotlářka Praha    DKP5501 C      70.59  + 17.36
 15.Filippi Jiří          TJ Dopravní podniky  DVP5000 C      71.40  + 18.17
 16.Kunc Jindřích         TJ Sparta Doly Kladn DKL5600 C      72.00  + 18.37
 17.Brumek Stanislav      TJ Sparta Doly Kladn DKL5201 C      73.06  + 19.43
 18.Červinka Stanislav    SK OK 24 Praha       OKP5701 C      73.16  + 19.53
 19.Sysel Zdeněk          SK Praga             PGP5200 C      73.58  + 20.35
 20.Koutný Ivan           TJ AERO Odolená Voda ODV5300 C      74.51  + 21.28
 21.Jelínek Martin        SK Praga             PGP5103 C      75.04  + 21.41
 22.Wald František        VŠTJ Stavební fakult FSP5300 C      75.37  + 22.14
 23.Paukert Milan         Sokol Troja          TJP5000 C      78.31  + 25.08
 24.Toušek Miloslav       SK Meteor Kačerov Pr MKP5000 C      78.49  + 25.26
 25.Žemla Antonín         TJ AERO Odolená Voda ODV4300 C      78.58  + 25.35
 26.Kukla Jan             Sokol Troja          TJP5600 C      80.21  + 26.58
 27.Hamáček Bohuslav      TJ Loko Beroun       LBE5000 C      80.42  + 27.19
 28.Patočka Vladimír      KOB TRETRA Praha     TAP5101 C      81.04  + 27.41
 29.Čermák Jiří           SK Praga             PGP5600 C      84.02  + 30.39
 30.Zelený Vladimír       SK Praga             PGP4800 C      84.45  + 31.22
 31.Švic Michal           SK Praga             PGP5700 C      85.31  + 32.08
 32.Ryšavý Vít            Sokol Troja          TJP4700 C      87.37  + 34.14
 33.Šerák Zdeněk          SK Meteor Kačerov Pr MKP4200 C      89.27  + 36.04
 34.Bitter Jiří           TJ Tatran Kostelec n KNC5201 C      96.06  + 42.43
 35.Barvínek Vlastimil    SK Praga             PGP5300 C     108.56  + 55.33
 36.Šťovíček Jan st.      TJ Dopravní podniky  DVP5001 C     115.49  + 62.26
 37.Lebduška Petr         SKOB Roudnice nad La ROU4702 C     118.12  + 64.49
 38.Písař Jiři            TJ Dopravní podniky  DVP4201 C     146.22  + 92.59
    Čenovský Jiří         SK Meteor Kačerov Pr MKP4900 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H55K        4.3km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vinš Jaroslav         TJ Sparta Doly Kladn DKL3800 C      85.29  +      
 
Konečné výsledky kategorie: H55L        5.5km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Attl Vladimír         SK Praga             PGP3800 C      53.27  +      
  2.Dohnal Josef          USK Praha            VSP4300 C      53.52  +  0.25
  3.Nosál Stanislav       SKOB Slaný           SLA4600 C      54.27  +  1.00
  4.Procházka Aleš        SK Kotlářka Praha    DKP4700 C      56.13  +  2.46
  5.Urbanec Antonín       VŠTJ Stavební fakult FSP4100 C      66.16  + 12.49
  6.Aschermann Michael    TJ Tempo Praha       TEP4400 D      72.29  + 19.02
  7.Němec Vladimír        SKOB Slaný           SLA4202 C      74.02  + 20.35
  8.Novotný Jiří          SK Slavia Praha      SLP4601 C      75.19  + 21.52
  9.Ďurčat Jozef          SK Kotlářka Praha    DKP3800 C      96.55  + 43.28
 10.Karel Hlavatý         TJ Slavoj Praha      SJP4200 C     135.58  + 82.31
 11.Šrůta Pavel           SK Praga             PGP3802 C     143.24  + 89.57
 
Konečné výsledky kategorie: H65L        4.3km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Svatopluk Bláha       TJ Slavoj Praha      SJP3501        51.38  +      
  2.Vondra Jaroslav       VŠTJ Stavební fakult FSP3300 C      60.34  +  8.56
  3.Kalivoda Viktor       TJ Tatran Kostelec n KNC3300 C      60.47  +  9.09
  4.Tahotný Urban         Sokol Troja          TJP3701 C      63.45  + 12.07
  5.Doleček Karel         Sokol Troja          TJP3300 C      67.11  + 15.33
  6.Zdeněk Mack           TJ Slavoj Praha      SJP2700        68.26  + 16.48
  7.Burýšek Slavomír      Sokol Troja          TJP3600 C      69.10  + 17.32
  8.Samohýl Richard       SK Praga             PGP2800 C      70.08  + 18.30
  9.Schovánek Ivo         Sokol Troja          TJP3301 C      73.36  + 21.58
 10.Sedláček Lubomír      Sokol Dobřichovice   DCE3100 C      75.55  + 24.17
 11.Kreisinger Vladimír   USK Praha            VSP2900 C      75.59  + 24.21
 12.Vávra František       KOB TRETRA Praha     TAP3601 C      90.09  + 38.31
 
Konečné výsledky kategorie: N2          2.4km    0m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nosek Jaroslav        SKOB Roudnice nad La ROU6301 C      30.52  +      
  2.Novák Václav          SK Praga             PGP            33.01  +  2.09
  3.Nosková Olga          SKOB Roudnice nad La ROU6550 C      34.27  +  3.35
  4.Tomaščin Jaroslav     SK Meteor Kačerov Pr MKP9100 C      39.49  +  8.57
  5.Nováková Kateřina     SK Praga             PGP            40.09  +  9.17
  6.Kudrnáčová Iveta      SK Kotlářka Praha    DKP5952 C      44.13  + 13.21
    Zamazalová Katka      KOB TRETRA Praha     TAP9053 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: N4          4.0km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hájek Tomáš           SK Zbraslav          ZBP            46.10  +      
  2.Havlíčková Jindra     TJ Tatran Kostelec n KNC6150 C      68.01  + 21.51
  3.Karoch Petr           nereg.               n/r            73.15  + 27.05
  4.Doležalová Olga       SK Kamenice          KAM5950        78.51  + 32.41
  5.Hoduláková Barbora    nereg.               n/r            79.20  + 33.10
  6.Denková Monika        SK Kamenice          KAM8050        86.33  + 40.23
  7.Hodulák Petr          nereg.               n/r           102.05  + 55.55
  8.Freibergová Zuzana    KOB TRETRA Praha     TAP           103.43  + 57.33
    Tkadlecová Markéta    VŠTJ Stavební fakult FSP8755 C  DISK              
    Karas Ondřej          VŠTJ Stavební fakult FSP8700 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: T6          6.8km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pecharová Michaela    Sokol Troja          TJP6550 C      88.11  +      
  2.Elleder Daniel        VSK Přírodní vědy UK PVP7103       102.27  + 14.16
  3.Štok Jan              nereg.               n/r           104.21  + 16.10
  4.Stepanec Vladimír     nereg.               n/r           105.14  + 17.03
  5.Sládková Eva          TJ Tatran Kostelec n KNC5750       110.54  + 22.43
  6.Vohnková Zdeňka       VSK Přírodní vědy UK PVP7756       122.16  + 34.05
    Dudíková Kristýna     TJ Dopravní podniky  DVP     C  DISK              
    Ledajaks Jiří         nereg.               n/r        DISK              
    Malovec Anton         SK Kamenice          KAM7500    DISK              

ing Zdeněk Přeček <100823.2236>