AC Sparta Praha, OOB <<--GigaSport->> Asociace Sparta Praha, oddíl OB

10. Gigasport Cup - 28.9.2003, Mokrovraty

Technické výsledky

Na výsledky s mezičasy, na protokol závodu a na stránku archívu závodů Sparty
Konečné výsledky kategorie                                          28.9.2003 20:18:18
                                           
===ČSOB-SCP==================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         2.6km   35m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Rusá Pavla            Sokol Dobřichovice   DCE9450 C      25.52  +      
  2.Čechmánková Petra     SK OK 24 Praha       OKP9350 C      29.52  +  4.00
  3.Dlouhá Hana           SK Kotlářka Praha    DKP9450 C      29.58  +  4.06
  4.Rusá Zuzana           Sokol Dobřichovice   DCE9351 C      30.06  +  4.14
  5.Műcková Barbora       KOB TRETRA Praha     TAP9352 C      32.47  +  6.55
  6.Mrázová Pavla         Sokol Dobřichovice   DCE9350 C      33.19  +  7.27
  7.Nováková Kateřina     SK OK 24 Praha       OKP9450 C      34.56  +  9.04
  8.Klinkerová Tereza     OK TOM Roztoky       ROZ9350 C      35.06  +  9.14
  9.Aschermannová Petra   SK Kamenice          KAM9354 C      39.29  + 13.37
 10.Hlubučková Kristýna   SK Kamenice          KAM9551 C      40.55  + 15.03
 11.Procházková Kateřina  TJ Loko Beroun       LBE9350 C      46.18  + 20.26
 12.Jelínková Petra                                           56.06  + 30.14
 13.Davidová Adéla        OK TOM Roztoky       ROZ            66.32  + 40.40
 
Konečné výsledky kategorie: D10L        2.3km   30m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Vébrová Denisa        SK Kotnov Tábor      KTA9551    25.44 0ch         
  2.Pavlů Kateřina        Sokol Dobřichovice   DCE9551 C  33.30 0ch         
  3.Vopršalová Jindřiška  SKOB STAVIMAT Slaný  SLA     D  37.16 0ch         
  4.Šťovíčková Michaela   SKOB STAVIMAT Slaný  SLA     D  38.10 0ch         
  5.Rafajová Anna         SKOB STAVIMAT Slaný  SLA     D  39.31 0ch         
  6.Přibíková Johana      SK Praga             PGP9551 D  40.25 0ch         
  7.Řepková Barbora       KOB TRETRA Praha     TAP9551    40.52 0ch         
  8.Polášková Marie       AC Sparta Praha      SCP        41.09 0ch         
  9.Burýšková Kateřina    Sokol Troja          TJP9550 C  42.54 0ch         
 10.Hrabánková Klára      SK OK 24 Praha       OKP9650 C  45.56 0ch         
 11.Hájková Eliška                                        52.40 0ch         
 12.Weislová Adéla        Sokol Troja          TJP9750 C  57.14 0ch         
 13.Sládková Ivana        KOB TRETRA Praha     TAP6351 C  65.59 0ch         
 14.Janovská Kateřina     SK Praga             PGP        66.19 0ch         
 15.Líbalová Barbora                                      72.16 0ch         
 16.Paukertová Martina    Sokol Troja          TJP9650 C  75.51 0ch         
 17.Klašková Josefína     SK Kotlářka Praha    DKP     D  83.40 0ch         
 18.Červenková Lenka      KOB TRETRA Praha     TAP     C 147.30 0ch         
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.6km   35m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Čermáková Kristýna    SK Praga             PGP9154 B      20.57  +      
  2.Jelínková Šárka       SK Praga             PGP9153 B      23.02  +  2.05
  3.Macková Lucia         SK Kamenice          KAM9151 C      24.13  +  3.16
  4.Matějková Zuzka       OK TOM Roztoky       ROZ9150 C      24.37  +  3.40
  5.Jozová Magdaléna      KOB TRETRA Praha     TAP9252 C      24.44  +  3.47
  6.Škvorová Barbora      SK Kamenice          KAM9150 B      24.58  +  4.01
  7.Řehořová Adéla        KOB TRETRA Praha     TAP9155 C      26.37  +  5.40
  8.Doležalová Michaela   SK Kamenice          KAM9251 C      26.51  +  5.54
  9.Műcková Tereza        KOB TRETRA Praha     TAP9159 C      26.57  +  6.00
 10.Horálková Jenka       SK Kotlářka Praha    DKP9150 C      28.32  +  7.35
 11.Straková Zuzana       SK Kamenice          KAM9250 C      29.09  +  8.12
 12.Kožinová Anna         SK Praga             PGP9350 B      32.10  + 11.13
 13.Kamererová Klára      SK Kamenice          KAM9154 C      35.35  + 14.38
 14.Koníčková Alena       SK OK 24 Praha       OKP9250 C      38.33  + 17.36
 15.Nováková Kateřina     SK Praga             PGP9152 C      40.33  + 19.36
 16.Procházková Zuzana    TJ Loko Beroun       LBE9251 C      43.15  + 22.18
 17.Krausová Barbora      Sokol Troja          TJP9150 C      49.05  + 28.08
 18.Jelínková Tereza                                          52.12  + 31.15
 19.Hermannová Anna       KOB TRETRA Praha     TAP9251 C      53.16  + 32.19
    Landovská Anna        SK Praga             PGP9253    DISK-LIM.         
 MS Slavíková Lucie       SK Praga             PGP9150 B MSDISK             
 
Konečné výsledky kategorie: D14         3.0km   45m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Mezníková Lucie       TJ Loko Beroun       LBE9150 A      22.50  +      
  2.Siněňkaja Táňa        KOB TRETRA Praha     TAP9057 B      26.43  +  3.53
  3.Ježková Dominika      SK Meteor Kačerov Pr MKP9050 B      26.51  +  4.01
  4.Tihonová Hana         KOB TRETRA Praha     TAP9052 C      31.25  +  8.35
  5.Kettnerová Dana       TJ Sokol Hostivice   HCE8950 B      32.34  +  9.44
  6.Janková Helena        TJ AERO Odolena Voda ODV8950 B      33.59  + 11.09
  7.Štěpánková Anna       SK Kamenice          KAM8951 C      34.07  + 11.17
  8.Dudíková Magdalena    TJ Dopravní podniky  DVP     C      38.32  + 15.42
  9.Přecechtělová Tereza  SK Kotlářka Praha    DKP8951 B      39.15  + 16.25
 10.Řehořová Magdaléna    KOB TRETRA Praha     TAP8955 C      46.27  + 23.37
 11.Cincibusová Jana      VŠTJ Stavební fak. P FSP9050 B      52.39  + 29.49
 
Konečné výsledky kategorie: D16         4.0km   90m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Svobodná Šárka        SK Kotlářka Praha    DKP8850 A      35.52  +      
  2.Zelená Radka          SK Praga             PGP8751 A      35.57  +  0.05
  3.Doležalová Monika     SK Kamenice          KAM8850 C      36.55  +  1.03
  4.Macháčková Kateřina   SK Kotlářka Praha    DKP8855 B      37.15  +  1.23
  5.Bochenková Martina    SK Kotlářka Praha    DKP8758 B      39.33  +  3.41
  6.Smolková Kateřina     SK Praga             PGP8852 C      40.21  +  4.29
  7.Betková Štěpánka      SKOB Roudnice n.L.   ROU8750 B      43.03  +  7.11
  8.Píchalová Růžena      USK Praha            VSP8850 B      43.54  +  8.02
  9.Hynková Lucie         SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8851 C      48.50  + 12.58
  9.Kohlová Zuzana        SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8852 C      48.50  + 12.58
 11.Kosová Martina        SK Slavia Praha      SLP8851 B      49.26  + 13.34
 12.Setínková Eva         SK Kotlářka Praha    DKP8759 C      51.26  + 15.34
 13.Gabrovská Lucie       KOB TRETRA Praha     TAP8854 C      56.09  + 20.17
 14.Krejzlová Zuzana      KOB TRETRA Praha     TAP8753 C      66.58  + 31.06
 15.Kudrnáčová Lucie      SK Kotlářka Praha    DKP8856 C      72.37  + 36.45
 16.Suková Martina        VŠSK MFF UK Praha    MFP8750 C      75.12  + 39.20
 17.Sládková Zuzana       Sokol Tehov          TEH8751 B      79.56  + 44.04
 18.Choutková Petra       Sokol Dobřichovice   DCE8850 C      85.14  + 49.22
 
Konečné výsledky kategorie: D18         5.0km   90m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Ďurčatová Alice       SK Kotlářka Praha    DKP8650 B      54.45  +      
  2.Foglarová Kamila      SK Kotlářka Praha    DKP8655 B      57.12  +  2.27
  3.Kopečná Anna          KOB TRETRA Praha     TAP8651 C      58.46  +  4.01
  4.Letfusová Veronika    KOB TRETRA Praha     TAP8654 C      59.15  +  4.30
  5.Masopustová Eliška    SK Kotlářka Praha    DKP8656 C      60.03  +  5.18
  6.Dlouhá Veronika       SK Kotlářka Praha    DKP8657 C      77.03  + 22.18
  7.Urbánková Alena       SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8651 B      87.13  + 32.28
  8.Dudíková Kristýna     TJ Dopravní podniky  DVP     C      99.01  + 44.16
  9.Kratochvílová Eva     SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8652 C     123.35  + 68.50
 MS Šípová Jana                                          MSDISK             
 
Konečné výsledky kategorie: D20         6.0km  135m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Hamáčková Kristina    TJ Loko Beroun       LBE8850 A      75.56  +      
  2.Kuklová Kateřina      Sokol Troja          TJP8450 C      78.55  +  2.59
  3.Sládková Ivana        Sokol Tehov          TEH8451 C      83.28  +  7.32
  4.Dudíková Tereza       TJ Dopravní podniky  DVP     C      90.23  + 14.27
  5.Ježková Klára         SK Meteor Kačerov Pr MKP8450 C      92.00  + 16.04
 
Konečné výsledky kategorie: D21K        6.0km  135m 14k  Ranking:0.0000 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------------
  1.Gajdová Magdalena     KBP Praha            KBP7450 C      59.58  +
  2.Hojdarová Alena       VŠTJ Stavební fak. P FSP7352 C      69.31  +  9.33
  3.Černínová Dagmar      USK Praha            VSP7150 C      73.54  + 13.56
  4.Havlíčková Markéta    Sokol Kostelec n. Č. KNC8451 B      75.06  + 15.08
  5.Bartošová Zdeňka      SK Koura             KRP8251 C      78.02  + 18.04
  6.Dudová Jarmila        VŠTJ Ekonom Praha    EKP8262 C      84.49  + 24.51
  7.Tkadlecová Marcela    VŠTJ Stavební fak. P FSP6051 C      85.22  + 25.24
  8.Rosová Hana           Sokol Kostelec n. Č. KNC8452        88.55  + 28.57
  9.Janotová Zuzana                            FBA8251 C      89.17  + 29.19
 10.Pelikánová Lucie      VŠSK MFF UK Praha    MFP6950 C      95.19  + 35.21
 11.Přibíková Monika      SK Praga             PGP7256 C      95.55  + 35.57
 12.Vondrová Radmila      VŠTJ Stavební fak. P FSP3750 C      98.24  + 38.26
 13.Zelenková Martina     VŠSK MFF UK Praha    MFP6550 C      98.58  + 39.00
 14.Hánělová Katarina     SK Zbraslav          ZBP7355 C     106.01  + 46.03
 15.Nováková Pavla        Slovan Praha         UVP7450 C     107.20  + 47.22
 16.Vondrová Jitka        VŠTJ Stavební fak. P FSP8052 C     111.45  + 51.47
 17.Barvínková Lenka      SK Praga             PGP7953 C     113.00  + 53.02
    Hadrabová Dana        SK Kamenice          KAM7751 C  DISK-LIM.         
 
Konečné výsledky kategorie: D21L        7.6km  170m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Stehnová Zuzana       SK Kotlářka Praha    DKP8150 E      52.58  +
  2.Baldriánová Barbora   USK Praha            VSP7850 R      56.39  +  3.41
  3.Tichovská Hana        SK Praga             PGP6652 R      57.04  +  4.06
  4.Kupcová Veronika      VŠTJ Ekonom Praha    EKP7850 C      63.28  + 10.30
  5.Tichovská Hana        SK Praga             PGP8251 R      65.41  + 12.43
  6.Horová Magda          USK Praha            VSP5450 C      65.47  + 12.49
  7.Valentová Helena      SK Praga             PGP6550 C      67.44  + 14.46
  8.Zakouřilová Helena    USK Praha            VSP7453 C      67.45  + 14.47
  9.Romana Maunová        VŠTJ Ekonom Praha    EKP8350 C      68.10  + 15.12
 10.Ptáčková Kateřina     SK Praga             PGP7350 C      68.57  + 15.59
 11.Lomáková Iveta        KOB TRETRA Praha     TAP8152 C      68.58  + 16.00
 12.Klinkerová Jitka      SK Kamenice          KAM6450 C      69.47  + 16.49
 13.Nováková Lucie        SK Kotlářka Praha    DKP8552 A      70.17  + 17.19
 14.Bořánková Kristýna    USK Praha            VSP7054 C      71.44  + 18.46
 15.Semíková Eva          SK Kamenice          KAM6950 C      72.03  + 19.05
 16.Jiráková Lenka        Sokol Kostelec n. Č. KNC7653 C      72.47  + 19.49
 17.Pokorná Magdaléna     SK Praga             PGP7562 C      73.51  + 20.53
 18.Borovičková Lenka     VŠTJ Stavební fak. P FSP7350 C      75.23  + 22.25
 19.Klapalová Pavla       VŠTJ Ekonom Praha    EKP7051 C      75.42  + 22.44
 20.Rančáková Barbora     VŠTJ Ekonom Praha    EKP8153 C      76.18  + 23.20
 21.Svobodová Jitka       Sokol Dobřichovice   DCE7450 C      78.20  + 25.22
 22.Janovská Petra        SK Praga             PGP7355 C      79.06  + 26.08
 23.Váchová Hana          KOB TRETRA Praha     TAP8052 C      79.22  + 26.24
 23.Němečková Jarmila     SK OK 24 Praha       OKP6650 C      79.22  + 26.24
 25.Cincibusová Ivana     VŠTJ Stavební fak. P FSP6651 C      79.29  + 26.31
 26.Havlíčková Vendula    SK Kotlářka Praha    DKP8350 B      80.47  + 27.49
 27.Jonášová Marta        SK Praga             PGP7557 C      81.24  + 28.26
 28.Zelená Markéta        SK Praga             PGP5850 C      82.28  + 29.30
 29.Chvátalová Nataša     VŠTJ Stavební fak. P FSP6154 C      83.18  + 30.20
 30.Sedláčková Martina    VŠTJ Ekonom Praha    EKP7959 C      83.26  + 30.28
 31.Šťastná Hanka         TJ OK Tolar          TJH7952 C      83.46  + 30.48
 32.Šimšová Jana          VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C      85.31  + 32.33
 33.Koppová Silvie        SK Praga             PGP7758 C      86.11  + 33.13
 34.Znamenáčková Helena   KOB TRETRA Praha     TAP8153 C      87.06  + 34.08
 35.Chloupková Jana       SK Slavia Praha      SLP5951 C      87.51  + 34.53
 36.Piškulová Markéta     TJ AERO Odolena Voda ODV7651        89.11  + 36.13
 37.Forštová Jitka        SK Praga             PGP7558 C      89.40  + 36.42
 38.Haňkovská Jana        SK Praga             PGP4050 C      92.12  + 39.14
 39.Karasová Jana         VŠTJ Stavební fak. P FSP6153 C      94.04  + 41.06
 40.Siblíková Jana        SK Slavia Praha      SLP7952 C      95.10  + 42.12
 41.Klofáčová Romana      SK Slavia Praha      SLP6951 C      99.43  + 46.45
 42.Neuhäuserová LadislavaUSK Praha            VSP8152 C     103.57  + 50.59
 43.Zapletalová Kateřina  VŠTJ Ekonom Praha    EKP8251 C     105.56  + 52.58
 44.Zmeková Míla          SK Slavia Praha      SLP4451 C     109.51  + 56.53
 44.Dvořáková Ladislava   SK Praga             PGP4451 C     109.51  + 56.53
 46.Jůzková Lucie         SK Kotlářka Praha    DKP8161 C     118.06  + 65.08
 47.Dobrovolná Lenka      SK Praga             PGP7963 C     119.18  + 66.20
 48.Setínková Zuzana      SK Kotlářka Praha    DKP5753 C     132.14  + 79.16
    Pavlíková Lucie       KOB TRETRA Praha     TAP7552 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35K        3.3km   35m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nováková Irena        SK OK 24 Praha       OKP6651 C      35.41  +      
  2.Nováková Lenka        SK Praga             PGP6551 C      36.26  +  0.45
  3.Svobodová Lenka       SKOB Roudnice n.L.   ROU6650 C      36.50  +  1.09
  4.Malačková Jana        TJ Dopravní podniky  DVP6151 C      40.00  +  4.19
  5.Hartlová Blanka       TJ AERO Odolena Voda ODV6350 C      41.18  +  5.37
  6.Seifertová Jana       SK Kotlářka Praha    DKP     C      42.07  +  6.26
  7.Hrabánková Ilona      SK OK 24 Praha       OKP6251 C      42.26  +  6.45
  8.Buzková Hana          SK Praga             PGP6150 C      43.36  +  7.55
  9.Tichá Ivana           Sokol Kostelec n. Č. KNC6250 C      44.52  +  9.11
 10.Freyová Michaela      SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6050 C      45.13  +  9.32
 11.Markéta Havelková     TJ Loko Beroun       LBE6350 C      56.49  + 21.08
 12.Prouzová Zuzana       SK Kotlářka Praha    DKP6250 C      57.59  + 22.18
 13.Červenková Jana       KOB TRETRA Praha     TAP6252 C      61.10  + 25.29
 14.Bitterová Eva         Sokol Kostelec n. Č. KNC6451 C      69.31  + 33.50
 15.Rusá Lenka            Sokol Dobřichovice   DCE6452 C      70.05  + 34.24
 
Konečné výsledky kategorie: D35L        4.9km  120m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bochenková Jana       VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C      44.34  +      
  2.Havlíčková Jindra     Sokol Kostelec n. Č. KNC6150 C      51.52  +  7.18
  3.Lacigová Ivana        USK Praha            VSP5950 C      52.16  +  7.42
  4.Tichovská Jitka       SK Praga             PGP6153 C      52.40  +  8.06
  5.Mrázková Ivana        SK Kotlářka Praha    DKP5650 C      53.58  +  9.24
  6.Smolková Alena        VŠTJ Stavební fak. P FSP6452 C      54.00  +  9.26
  7.Weislová Eva          Sokol Troja          TJP6750 C      58.06  + 13.32
  8.Štrossová Jiřina      Sokol Dobřichovice   DCE5650 C      58.41  + 14.07
  9.Nováková Jana         Sokol Troja          TJP6551 C      61.24  + 16.50
 10.Straková Lenka        SK Kamenice          KAM6751 C      61.44  + 17.10
 11.Komersová Jana        Sokol Kostelec n. Č. KNC6550 C      63.38  + 19.04
 12.Procházková Miluše    Sokol Dobřichovice   DCE5450 C      63.59  + 19.25
 13.Mrázová Pavla         Sokol Dobřichovice   DCE5550 C      64.05  + 19.31
 14.Klašková Kateřina     SK Kotlářka Praha    DKP6750 C      64.16  + 19.42
 15.Červinková Jitka      SK OK 24 Praha       OKP6451 C      64.41  + 20.07
 16.Doležalová Vlasta     SK Praga             PGP5550 C      64.52  + 20.18
 17.Brumková Vladimíra    TJ Sparta Doly Kladn DKL5350 C      67.35  + 23.01
 18.Havelková Eva         TJ Loko Beroun       LBE5950 C      73.11  + 28.37
 19.Dlouhá Jana           SK Kotlářka Praha    DKP5950 C      73.15  + 28.41
 20.Matějková Sylva       OK TOM Roztoky       ROZ6550 C      74.05  + 29.31
 21.Macháčková Jana       SK Kotlářka Praha    DKP6450 C      74.16  + 29.42
 22.Patočková Marie       KOB TRETRA Praha     TAP5451 C      77.20  + 32.46
 23.Sládková Eva          Sokol Tehov          TEH5751 C      77.43  + 33.09
 24.Mudrová Martina       TJ Sokol Hostivice   HCE6451 C      77.55  + 33.21
 25.Horálková Alice       SK Kotlářka Praha    DKP5750 C      78.02  + 33.28
 26.Ježková Regina        SK Meteor Kačerov Pr MKP6350 C      79.49  + 35.15
 27.Tihonová Jindra       KOB TRETRA Praha     TAP6253 C      94.30  + 49.56
 28.Hlubučková Šárka      SK Kamenice          KAM6851 C      97.05  + 52.31
 
Konečné výsledky kategorie: D45K        3.1km   45m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Soukupová Michaela    USK Praha            VSP     C      47.25  +      
  2.Šťovíčková Zdena      TJ Dopravní podniky  DVP4951 C      68.29  + 21.04
 
Konečné výsledky kategorie: D45L        3.3km   35m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Cabrnochová Hana      TJ Sparta Doly Kladn DKL5550 C      31.02  +      
  2.Fantová Libuše        VŠTJ Ekonom Praha    EKP5650 C      32.00  +  0.58
  3.Dudíková Hana         TJ Dopravní podniky  DVP5550 C      35.40  +  4.38
  4.Hamáčková Eva         TJ Loko Beroun       LBE5150 C      39.09  +  8.07
  5.Dudová Hana           SK Kotlářka Praha    DKP5752 C      41.30  + 10.28
  6.Klusáková Jitka       SK Kotlářka Praha    DKP5651 C      42.04  + 11.02
  7.Ďurčatová Hana        SK Kotlářka Praha    DKP4750 C      47.06  + 16.04
  8.Stehnová Hana         SK Kotlářka Praha    DKP5150 C      47.50  + 16.48
  9.Dlasková Anna         SK Kotlářka Praha    DKP5350 C      49.06  + 18.04
 10.Kubíčková Věra        TJ Turnov            TUR4750 C      50.54  + 19.52
 11.Jůzková Jaroslava     SK Kotlářka Praha    DKP5250 C      52.59  + 21.57
 12.Ryšavá Lubomíra       Sokol Troja          TJP4750 C      53.53  + 22.51
 13.Wolkerová Dagmar      Sokol Troja          TJP5250 C      64.10  + 33.08
 14.Syslová Drahomíra     SK Praga             PGP5650 C      66.50  + 35.48
 15.Rónai Katalin         SK Kotlářka Praha    DKP5151 C      73.05  + 42.03
 16.Nováková Jiřina       Slovan Praha         UVP4950 C      77.30  + 46.28
 17.Beranová Vlasta       Slovan Praha         UVP5450 C      81.21  + 50.19
 
Konečné výsledky kategorie: D55         3.1km   45m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Matějů Ladislava      Slovan Praha         UVP4750 C      53.58  +      
  2.Urbancová Heide       VŠTJ Stavební fak. P FSP4450 C      54.13  +  0.15
  3.Provazníková Svatava  Sokol Troja          TJP4250 C      59.34  +  5.36
  4.Kalábová Lída         TJ Dopravní podniky  DVP4650 C      65.32  + 11.34
 
Konečné výsledky kategorie: D65         2.2km   45m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Burýšková Věra        Sokol Troja          TJP3750 C      34.24  +      
  2.Dolečková Míla        Sokol Troja          TJP3650 C      48.17  + 13.53
 
Konečné výsledky kategorie: H10         2.6km   35m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novák Jan             Sokol Troja          TJP9400 C      23.54  +      
  2.Černín Daniel         USK Praha            VSP9301 C      27.01  +  3.07
  3.Svoboda Jakub         SKOB Roudnice n.L.   ROU9301 C      30.36  +  6.42
  4.Smolka Ondřej         Sokol Troja          TJP9401 C      31.06  +  7.12
  4.Semík Ondra           SK Kamenice          KAM9401 C      31.06  +  7.12
  6.Němec Jan             SK Kotlářka Praha    DKP9302 C      32.15  +  8.21
  7.Martinák Jakub        TJ AERO Odolena Voda ODV     D      33.01  +  9.07
  8.Ramdan David          OK TOM Roztoky       ROZ9300 C      34.15  + 10.21
  9.Prášek Přemysl        SK Praga             PGP9302 C      34.54  + 11.00
 10.Bárta 2               SK Kotlářka Praha    DKP            46.48  + 22.54
 11.Aschermann Dan        SK Kamenice          KAM            49.14  + 25.20
 12.Pechar Matyáš         Sokol Troja          TJP     C      54.40  + 30.46
 13.Hadraba Petr          SK Kamenice          KAM9301 C      74.43  + 50.49
    Němeček Jan           SK Praga             PGP9301 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H10L        2.3km   30m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kettner Lukáš         TJ Sokol Hostivice   HCE9400 C  25.25 0ch         
  2.Novák Václav          SK Praga             PGP9600 C  26.16 0ch         
  3.Hadraba Jan           SK Kamenice          KAM9502 D  33.59 0ch         
  4.Lothar Patrik         SKOB STAVIMAT Slaný  SLA     D  35.20 0ch         
  5.Vaňkát Tomáš          TJ AERO Odolena Voda ODV        35.53 0ch         
  6.Luthar Martin         SKOB STAVIMAT Slaný  SLA     D  37.48 0ch         
  7.Černín Ondřej         USK Praha            VSP9600 C  38.34 0ch         
  8.Komers Jan            Sokol Kostelec n. Č. KNC9501 C  39.52 0ch         
  9.Němčanský Vojtěch     SKOB STAVIMAT Slaný  SLA     D  41.02 0ch         
 10.Martinák Matěj        TJ AERO Odolena Voda ODV        42.06 0ch         
 11.Ramdan Adam           OK TOM Roztoky       ROZ9500 C  48.45 0ch         
 12.Weisl Jakub           Sokol Troja          TJP9500 C  58.36 0ch         
 13.Červinka Jiří         SK OK 24 Praha       OKP9500 C  61.08 0ch         
 14.Koníček Jakub         SK OK 24 Praha       OKP9501 C  62.30 0ch         
 15.Kettner Vojtěch       TJ Sokol Hostivice   HCE9600 C  65.45 0ch         
 16.Novák Ondřej          Sokol Troja          TJP9700 C  74.49 0ch         
 17.Hlubuček Martin       SK Kamenice          KAM9701 D  84.19 0ch         
 18.Bartoš Pavel          SK Koura             KRP9801 C 118.00 0ch         
 19.Polášek Josef                                        257.26 3ch         
 
Konečné výsledky kategorie: H12         3.0km   45m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Valenta David         SK Praga             PGP9100 B      22.35  +      
  2.Šimon Václav          TJ Loko Beroun       LBE9100 A      23.04  +  0.29
  3.Medvěděv Grigorij     SK Kotlářka Praha    DKP9200 C      23.56  +  1.21
  4.Čechmánek Radek       SK OK 24 Praha       OKP9101 B      26.24  +  3.49
  5.Jeřábek Marek         SK Praga             PGP9101 C      26.55  +  4.20
  6.Novák Libor           SK OK 24 Praha       OKP9100 C      27.10  +  4.35
  7.Stránský Jiří         SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY9100 B      28.58  +  6.23
  8.Rusý Tomáš            Sokol Dobřichovice   DCE9300 C      31.36  +  9.01
  9.Semík Vojtěch         SK Kamenice          KAM9100 C      33.45  + 11.10
 10.Řepka Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP9103 C      34.40  + 12.05
 11.Mach Stanislav        SK Kotlářka Praha    DKP9201 C      34.56  + 12.21
 12.Landovský Tomáš       SK Praga             PGP9103 C      36.25  + 13.50
 13.Zamazal Jan           KOB TRETRA Praha     TAP9203 C      38.09  + 15.34
 14.Pejřil Kryštof        OK TOM Roztoky       ROZ9200 C      44.52  + 22.17
 15.Aschermann Michal     SK Kamenice          KAM9104 C      45.07  + 22.32
 16.Krejzla Jakub         KOB TRETRA Praha     TAP9104 C      45.25  + 22.50
 17.Verner Marek          KOB TRETRA Praha     TAP9111 C      46.27  + 23.52
 18.Tomaščin Jaroslav     SK Meteor Kačerov Pr MKP9100 C      46.28  + 23.53
 19.Schreiner Jan         SK Zbraslav          ZBP9203 C      47.51  + 25.16
 20.Červenka Jakub        KOB TRETRA Praha     TAP9106 B      55.33  + 32.58
 21.Bárta 1               SK Kotlářka Praha    DKP            58.24  + 35.49
 22.Líbal Jakub           SKOB Roudnice n.L.   ROU9202 C      72.04  + 49.29
 23.Matějka Tomáš         SKOB Roudnice n.L.   ROU9101 C      79.59  + 57.24
 24.Svoboda Jan           SKOB Roudnice n.L.   ROU9201 C      85.59  + 63.24
 
Konečné výsledky kategorie: H14         4.0km   90m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pavlů Ondřej          SK Praga             PGP8904 B      29.54  +      
  2.Lejsek Tadeáš         SK Praga             PGP8903 B      31.31  +  1.37
  3.Stránský Vojtěch      SK Kotlářka Praha    DKP9005 B      34.42  +  4.48
  4.Štemberk Adam         TJ Loko Beroun       LBE8904 B      36.22  +  6.28
  5.Červinka Jan          SK Praga             PGP8902 B      38.35  +  8.41
  6.Procházka Pavel       TJ Loko Beroun       LBE9000 B      38.58  +  9.04
  7.Vaněk Jan             KOB TRETRA Praha     TAP8901 C      43.35  + 13.41
  8.Betlach Martin        SK Kotlářka Praha    DKP9000 B      44.30  + 14.36
  9.Valenta Jakub         SK Praga             PGP8900 C      45.16  + 15.22
 10.Tkadlec Josef         VŠTJ Stavební fak. P FSP9001 B      45.44  + 15.50
 11.Havelka Vít           TJ Loko Beroun       LBE9005 C      45.46  + 15.52
 12.Tvrdek Vojtěch        TJ Loko Beroun       LBE8902 C      47.14  + 17.20
 13.Mudra Martin          TJ Sokol Hostivice   HCE8902 C      52.35  + 22.41
 14.Černý Martin          KOB TRETRA Praha     TAP8902 B      53.55  + 24.01
 15.Tuček Martin          TJ Loko Beroun       LBE8903 B      53.58  + 24.04
 16.Korecký Petr          SK Kotlářka Praha    DKP8905 C      54.17  + 24.23
 17.Hartl Martin          TJ AERO Odolena Voda ODV9000 B      54.58  + 25.04
 18.Píchal Miroslav       USK Praha            VSP9000 C      63.35  + 33.41
 19.Purkyt Ondřej         KOB TRETRA Praha     TAP9009 C      64.57  + 35.03
 20.Pospíšil Petr         TJ Loko Beroun       LBE9004 C      72.47  + 42.53
 21.Sekava Josef          SK Kotlářka Praha    DKP9004 C      73.49  + 43.55
 22.Nosek Vojtěch         SKOB Roudnice n.L.   ROU9001 C      83.41  + 53.47
 23.Červinka Jaroslav     SK Praga             PGP9001 C      88.21  + 58.27
    Chvátal Vratislav     VŠTJ Stavební fak. P FSP8900 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H16         6.2km  130m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Neumann Petr          SK Praga             PGP8705 B      48.17  +      
  2.Buchalcev Jan         SK Kotlářka Praha    DKP8715 A      51.08  +  2.51
  3.Balajka David         KOB TRETRA Praha     TAP8703 C      57.48  +  9.31
  4.Šimon Jakub           TJ Loko Beroun       LBE8801 A      58.53  + 10.36
  5.Purkyt Jan            KOB TRETRA Praha     TAP8714 C      59.58  + 11.41
  6.Štekr Michal          SK Kotlářka Praha    DKP8709 B      60.35  + 12.18
  7.Hodek Michal          KOB TRETRA Praha     TAP8808 C      60.49  + 12.32
  8.Klusák Martin         SK Kotlářka Praha    DKP8704 C      62.59  + 14.42
  9.Procházka Antonín     SK Praga             PGP8707 A      65.00  + 16.43
 10.Havlíček Tomáš        Sokol Kostelec n. Č. KNC8700 B      65.12  + 16.55
 11.Nosek Jakub           SKOB Roudnice n.L.   ROU8701 B      69.10  + 20.53
 12.Szennai Daniel        KOB TRETRA Praha     TAP8811 C      70.42  + 22.25
 13.Šimek Petr            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8700 C      75.37  + 27.20
 14.Kriško Miroslav       TJ Sparta Doly Kladn DKL8801 B      83.01  + 34.44
 15.Bitter Aleš           Sokol Kostelec n. Č. KNC8803 B      84.31  + 36.14
 16.Štěch Marek           KOB TRETRA Praha     TAP8702 C      85.17  + 37.00
 17.Beran Jaroslav        Slovan Praha         UVP8800 C     100.39  + 52.22
 18.Fanta Václav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8700 C     116.39  + 68.22
    Cikhardt Jakub        KOB TRETRA Praha     TAP     C  DISK-LIM.         
 
Konečné výsledky kategorie: H18         7.5km  125m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vinš Jaroslav         TJ Sparta Doly Kladn DKL8619 A      59.55  +      
  2.Kohl Ondřej           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8600 B      60.20  +  0.25
  3.Jůzek Martin          SK Kotlářka Praha    DKP8604 B      64.29  +  4.34
  4.Frey Eduard           SK Kotlářka Praha    DKP8510 B      65.47  +  5.52
  5.Zmek Ondřej           KOB TRETRA Praha     TAP8609 C      66.44  +  6.49
  6.Zajíc Vítězslav       KOB TRETRA Praha     TAP8610 C      74.19  + 14.24
  7.Kos Ladislav, ml.     SK Slavia Praha      SLP8601 C      75.15  + 15.20
  8.Peška Ladislav        SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8502 C      82.46  + 22.51
  9.Čabla Adam            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8500 C      89.36  + 29.41
 10.Fiala Tomáš           KOB TRETRA Praha     TAP8607 C      91.44  + 31.49
 11.Cabrnoch Jan          TJ Sparta Doly Kladn DKL8601 C     129.42  + 69.47
 MS Burdík Jan            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8400 B MS  107.35  + 47.40
 
Konečné výsledky kategorie: H20         9.1km  180m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hartl Jan             TJ AERO Odolena Voda ODV8402 B     111.52  +      
 
Konečné výsledky kategorie: H21K        9.1km  180m 19k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Valtr Pavel           VŠSK MFF UK Praha    MFP6600 C      68.56  +
  2.Vaněk Petr            TJ OK Tolar          TJH7302 C      70.22  +  1.26
  3.Rakovec Michal                                            74.37  +  5.41
  4.Šebesta Petr          KOB TRETRA Praha     TAP7604 C      78.10  +  9.14
  5.Cincibus Pavel        VŠTJ Stavební fak. P FSP6605 C      78.37  +  9.41
  6.Janota Vladislav                           FBA7903 C      79.17  + 10.21
  7.Pangrác Ondřej        VŠSK MFF UK Praha    MFP7603 C      81.47  + 12.51
  8.Rossmeisl Martin      VSK Přírodní vědy UK PVP6800 C      82.53  + 13.57
  9.Novotný Viktor        SK Kotlářka Praha    DKP8413 B      84.06  + 15.10
 10.Háněl Jaromír         SK Zbraslav          ZBP6800 C      86.58  + 18.02
 11.Doležel Antonín       SK Kotnov Tábor      KTA5401 C      87.59  + 19.03
 12.Tkadlec Josef         VŠTJ Stavební fak. P FSP6002 C      89.56  + 21.00
 13.Kubíček Zdeněk        TJ Turnov            TUR7202 C      93.00  + 24.04
 14.Jakub Foršt           SK Praga             PGP7509 C     101.10  + 32.14
 15.Hric Jan              VŠSK MFF UK Praha    MFP6300 C     105.37  + 36.41
 16.Toušek Filip          SK Zbraslav          ZBP7102 C     112.38  + 43.42
 17.Berný Jan             TJ AERO Odolena Voda ODV7702       119.32  + 50.36
    Peckl Martin                                          DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21L       12.2km  210m 27k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mrázek Jan            SK Kotlářka Praha    DKP8102 E      72.40  +
  2.Tichovský Martin      SK Praga             PGP6100 C      72.55  +  0.15
  3.Skripnik Štěpán       KOB TRETRA Praha     TAP7901 R      74.57  +  2.17
  4.Hošek Václav          SK Kotlářka Praha    DKP8000 R      76.32  +  3.52
  5.Mrázek Jiří           SK Kotlářka Praha    DKP7911 C      77.00  +  4.20
  6.Bořánek Petr          USK Praha            VSP7000 R      77.23  +  4.43
  7.Lebeda Dušan          VŠTJ Ekonom Praha    EKP7301 C      78.37  +  5.57
  8.Němeček Jan           USK Praha            VSP6201 C      79.45  +  7.05
  9.Procházka Tomáš       SK Kotlářka Praha    DKP8200 B      83.03  + 10.23
 10.Pokorný Ondřej        SK Praga             PGP7506 C      83.47  + 11.07
 11.Blahuta Marek         VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C      84.41  + 12.01
 12.Buzek Martin          SK Praga             PGP8401 B      84.59  + 12.19
 13.Pražák Jiří           SK Zbraslav          ZBP7800 C      85.15  + 12.35
 14.Kondrát Martin        SK Praga             PGP6501 R      85.34  + 12.54
 15.Hladký Jan            VSK MZLU Brno        VBM8306 A      86.00  + 13.20
 16.Janovský Tomáš        SK Praga             PGP6401 C      86.16  + 13.36
 17.Procházka Jan         SK Kotlářka Praha    DKP8201 A      86.53  + 14.13
 18.Čech Jan              VŠTJ Stavební fak. P FSP7900 C      88.09  + 15.29
 19.Baldrian Petr         SK Praga             PGP7203 C      88.13  + 15.33
 20.Pašek František       SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7600 C      89.17  + 16.37
 21.Hora Vojtěch          SK Praga             PGP8301 A      90.38  + 17.58
 22.Sysel Ondřej          SK Praga             PGP8302 B      90.44  + 18.04
 23.Zakouřil Václav       USK Praha            VSP7401 C      91.04  + 18.24
 24.Margold Martin        SK Kotlářka Praha    DKP8106 C      91.14  + 18.34
 25.Princl Pavel          MLOK Mariánské Lázně MLA7809 C      91.25  + 18.45
 26.Novák Libor           SK OK 24 Praha       OKP6504 C      92.18  + 19.38
 27.Slavík Viktor         SK Praga             PGP6300 C      93.17  + 20.37
 28.Turczer Petr          Klub vytrval. sportů KSU7945 C      93.59  + 21.19
 29.Drábek Jan            SK Meteor Kačerov Pr MKP6700 C      97.43  + 25.03
 30.Vébr Jiří             SK Kotnov Tábor      KTA6901 C      98.51  + 26.11
 31.Urbanec Vít           SKOB ARIS Zlín       AZL7010 C     100.03  + 27.23
 32.Černín Zbyněk         USK Praha            VSP6901 C     100.46  + 28.06
 33.Jun Drahomír          Sokol Kostelec n. Č. KNC5501 C     100.54  + 28.14
 34.Šimík Daniel          SK Kamenice          KAM6900 C     102.39  + 29.59
 35.Hanák Jan             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8002 C     104.35  + 31.55
 36.Tojnar Jan            VŠTJ Stavební fak. P FSP6701 C     104.39  + 31.59
 37.Procházka Antonín     Sokol Dobřichovice   DCE5500 C     104.50  + 32.10
 38.Popjuk Viktor         SKP OLYMP Praha      OLP7614 C     106.28  + 33.48
 39.Najman Jiří           SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8004 C     108.26  + 35.46
 40.Šimek Tomáš           VŠTJ Stavební fak. P FSP6304 C     110.22  + 37.42
 41.Hora Vladimír         USK Praha            VSP5100 C     111.37  + 38.57
 42.Simr Pavel            SKOB Roudnice n.L.   ROU7504 C     114.48  + 42.08
 43.Vondra Jiří           VŠTJ Stavební fak. P FSP7600 C     116.00  + 43.20
 44.Hýbl Lukáš            SK Praga             PGP7504 C     116.22  + 43.42
 45.Jun Adam              Sokol Kostelec n. Č. KNC7900 C     118.07  + 45.27
 46.Fiedler Petr          SK Praga             PGP7609 C     119.29  + 46.49
 47.Borovička Milan       VŠTJ Stavební fak. P FSP6104 C     123.28  + 50.48
 48.Žáček Martin          VŠTJ Stavební fak. P FSP6803 C     136.24  + 63.44
 49.Balej Tomáš           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7720 C     139.08  + 66.28
    Peřina Jan            VŠSK MFF UK Praha    MFP7601 C  DISK              
    Žaloudek Petr         SK Kotlářka Praha    DKP8304 R  DISK              
    Ptáček Jan            VSK Přírodní vědy UK PVP7200 C  DISK              
    Vinš Pavel            SK Praga             PGP6900 C  DISK              
    Šváb Jan              VŠTJ Stavební fak. P FSP5801 C  DISK-LIM.         
    Fišer Jiří            SK Slavia Praha      SLP8503 A  DISK-LIM.         
    Motl Martin           VŠSK MFF UK Praha    MFP8100 C  DISK-LIM.         
    Komín David           SK Praga             PGP7405 C  DISK-LIM.         
 
Konečné výsledky kategorie: H35K        6.7km  150m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Krejzla Josef         KOB TRETRA Praha     TAP     C      87.19  +      
  2.Kotek Miroslav                                            92.40  +  5.21
  3.Jelínek Jan                                               93.45  +  6.26
  4.Grivalský Michal      SK Praga             PGP5900 C      97.42  + 10.23
  5.Novák Petr            Sokol Troja          TJP6301 C      98.45  + 11.26
 
Konečné výsledky kategorie: H35L        9.2km  155m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Koníček Jiří          SK OK 24 Praha       OKP5900 C      59.33  +      
  2.Čechmánek Vladimír    SK OK 24 Praha       OKP5802 C      65.32  +  5.59
  3.John Vladimír         SKP OLYMP Praha      OLP5502 C      75.26  + 15.53
  4.Mezník Vladimír       TJ Loko Beroun       LBE6400 C      76.21  + 16.48
  5.Seifert Jan           SK Kotlářka Praha    DKP     C      77.49  + 18.16
  6.Hrabánek David        SK OK 24 Praha       OKP6000 C      78.32  + 18.59
  7.Straka Daniel         SK Kamenice          KAM6602 C      79.34  + 20.01
  8.Kettner Pavel         TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C      82.18  + 22.45
  9.Stránský Jiří         SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6300 C      83.21  + 23.48
 10.Betlach Miroslav      SK Kotlářka Praha    DKP6300 C      84.01  + 24.28
 11.Klaška Pavel          SK Kotlářka Praha    DKP6500 C      84.13  + 24.40
 12.Procházka Pavel       TJ Loko Beroun       LBE6500 C      85.22  + 25.49
 13.Fiala Zdeněk          KOB TRETRA Praha     TAP5501 C      93.22  + 33.49
 14.Macháček Luboš        SK Kotlářka Praha    DKP6400 C      94.47  + 35.14
 15.Kohl Jiří             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6201 C      95.59  + 36.26
 16.Kopečný Mojmír        KOB TRETRA Praha     TAP6402 C     104.04  + 44.31
 17.Kudrnáč Martin        SK Kotlářka Praha    DKP5900 C     104.41  + 45.08
 18.Hlubuček Tomáš        SK Kamenice          KAM6603 C     107.29  + 47.56
 19.Žemla Antonín         TJ AERO Odolena Voda ODV4300 C     109.14  + 49.41
 20.Matějka Ivan          SKOB Roudnice n.L.   ROU6201 C     111.31  + 51.58
 21.Koutný Ivan           TJ AERO Odolena Voda ODV5300 C     117.43  + 58.10
 22.Valášek Petr          SK Kamenice          KAM6600 C     129.58  + 70.25
 23.Dobeš Václav          SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701 C     133.44  + 74.11
 24.Fatka Ondřej          SK Praga             PGP6302 C     133.47  + 74.14
 25.Hermann Petr          KOB TRETRA Praha     TAP     C     140.56  + 81.23
 26.Trnka Martin                                             142.46  + 83.13
    Burýšek Radek         Sokol Troja          TJP6300 C  DISK              
    Píchal Jan            USK Praha            VSP5202 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45K        4.9km  105m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Soukup Václav         USK Praha            VSP            58.48  +      
  2.Vácha Vlastimil       KOB TRETRA Praha     TAP5102 C      96.00  + 37.12
 
Konečné výsledky kategorie: H45L        6.7km  150m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Cabrnoch Jiří         TJ Sparta Doly Kladn DKL5400 C      56.29  +      
  2.Švic Michal           SK Praga             PGP5700 C      58.07  +  1.38
  3.Jaroš Vladimír        Sokol Dobřichovice   DCE5400 C      59.03  +  2.34
  4.Doležal Miroslav      SK Praga             PGP5501 C      59.44  +  3.15
  5.Čadil Jan             VŠTJ Stavební fak. P FSP4300 C      60.51  +  4.22
  6.Valter Petr           KBP Praha            KBP4500 C      61.22  +  4.53
  7.Hájek Jan             KČT Aš               MAS5401 C      61.53  +  5.24
  8.Cedrych Karel         Sokol Troja          TJP5500 C      61.54  +  5.25
  9.Kos Ladislav          SK Slavia Praha      SLP5801 C      62.04  +  5.35
 10.Šorm Miroslav         TJ Sparta Doly Kladn DKL5200 C      62.51  +  6.22
 11.Kubíček Zdeněk        TJ Turnov            TUR4802 C      63.21  +  6.52
 12.Fanta Miroslav        VŠTJ Ekonom Praha    EKP5800 C      65.19  +  8.50
 13.Dlouhý Jiří           SK Kotlářka Praha    DKP5700 C      65.30  +  9.01
 14.Bochenek Milan        VŠTJ Ekonom Praha    EKP5601 C      65.38  +  9.09
 15.Šámal Václav          SK Praga             PGP5601 C      65.42  +  9.13
 16.Dudík Petr            TJ Dopravní podniky  DVP5500 C      66.28  +  9.59
 17.Kunc Jindřich         TJ Sparta Doly Kladn DKL5600 C      66.35  + 10.06
 18.Tuček Vít             TJ Loko Beroun       LBE5800 C      66.47  + 10.18
 19.Šíp Lubor             VŠTJ Ekonom Praha    EKP5801 C      67.48  + 11.19
 20.Sysel Zdeněk          SK Praga             PGP5200 C      68.08  + 11.39
 21.Toušek Miloslav       SK Meteor Kačerov Pr MKP5000 C      68.42  + 12.13
 22.Tvrdek Vojtěch        TJ Loko Beroun       LBE4900 C      69.22  + 12.53
 23.Stehno Pavel          SK Kotlářka Praha    DKP4900 C      70.05  + 13.36
 24.Jelínek Martin        SK Praga             PGP5103 C      70.50  + 14.21
 25.Červinka Stanislav    SK OK 24 Praha       OKP5701 C      72.26  + 15.57
 26.Brumek Stanislav      TJ Sparta Doly Kladn DKL5201 C      72.43  + 16.14
 27.Kraus Ota             Sokol Troja          TJP5700 C      73.13  + 16.44
 28.Čermák Jiří           SK Praga             PGP5600 C      74.47  + 18.18
 29.Patočka Vladimír      KOB TRETRA Praha     TAP5101 C      77.17  + 20.48
 30.Beran Luboš           Slovan Praha         UVP5300 C      77.47  + 21.18
 31.Hamáček Bohuslav      TJ Loko Beroun       LBE5000 C      78.10  + 21.41
 32.Janata Tomáš          VŠTJ Ekonom Praha    EKP            79.55  + 23.26
 33.Horálek Milan         SK Kotlářka Praha    DKP5200 C      79.58  + 23.29
 34.Lebduška Petr         SKOB Roudnice n.L.   ROU4702 C      81.05  + 24.36
 35.Ryšavý Vít            Sokol Troja          TJP4700 C      81.15  + 24.46
 36.Paukert Milan         Sokol Troja          TJP5000 C      81.52  + 25.23
 37.Chvátal Vratislav     VŠTJ Stavební fak. P FSP5802 C      82.01  + 25.32
 38.Vohadlo Jiří          SK Praga             PGP5701 C      86.04  + 29.35
 39.Barvínek Vlastimil    SK Praga             PGP5300 C      87.40  + 31.11
 40.Tomaščin Jaroslav     SK Meteor Kačerov Pr MKP5800 C      88.56  + 32.27
 41.Šerák Zdeněk          SK Meteor Kačerov Pr MKP4200 C      89.16  + 32.47
 42.Bitter Jiří           Sokol Kostelec n. Č. KNC5201 C      98.12  + 41.43
 43.Šťovíček Jan st.      TJ Dopravní podniky  DVP5001 C     111.52  + 55.23
 
Konečné výsledky kategorie: H55         4.9km  105m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Fujan Břetislav       TJ Sparta Doly Kladn DKL4800 C      47.44  +      
  2.Němec Vladimír        SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4202 C      52.22  +  4.38
  3.Matějů Ivan           Slovan Praha         UVP4600 C      53.52  +  6.08
  4.Procházka Aleš        SK Kotlářka Praha    DKP4700 C      55.54  +  8.10
  5.Nosál Stanislav       SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4600 C      60.59  + 13.15
  6.Duda František        SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY4600 C      64.12  + 16.28
  7.Urbanec Antonín       VŠTJ Stavební fak. P FSP4100 C      69.40  + 21.56
  8.Zelený Vladimír       SK Praga             PGP4800 C      76.31  + 28.47
  9.Mudr Stanislav        Sokol Dobřichovice   DCE4400 C      86.20  + 38.36
 10.Provazník Zdeněk      Sokol Troja          TJP4300 C      90.05  + 42.21
 
Konečné výsledky kategorie: H65         4.1km   80m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Attl Vladimír         SK Praga             PGP3800 C      37.09  +      
  2.Ďurčat Jozef          SK Kotlářka Praha    DKP3800 C      43.55  +  6.46
  3.Kalivoda Viktor       Sokol Kostelec n. Č. KNC3300 C      45.27  +  8.18
  4.Vondra Jaroslav       VŠTJ Stavební fak. P FSP3300 C      50.11  + 13.02
  5.Macoun Jindra         SK Praga             PGP2700 C      51.48  + 14.39
  6.Kalivoda Vladimír     Sokol Kostelec n. Č. KNC3800 C      52.40  + 15.31
  7.Doleček Karel         Sokol Troja          TJP3300 C      54.15  + 17.06
  8.Sedláček Lubomír      Sokol Dobřichovice   DCE3100 C      58.09  + 21.00
  9.Nemrava František     Sokol Troja          TJP2700 C      59.49  + 22.40
 10.Vinš Jaroslav         TJ Sparta Doly Kladn DKL3800 C      64.35  + 27.26
 11.Burýšek Slavomír      Sokol Troja          TJP3600 C      72.26  + 35.17
 12.Vávra František       KOB TRETRA Praha     TAP3601 C      79.24  + 42.15
 13.Kreisinger Vladimír   USK Praha            VSP2900 C      81.14  + 44.05
 
Konečné výsledky kategorie: H75         3.0km   45m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Cupák Miloslav        Sokol Dobřichovice   DCE2200 C      49.36  +      
  2.Mack Zdeněk                                sjp2700 C      50.12  +  0.36
  3.Veit Jan              VŠTJ Stavební fak. P FSP2800 C      56.26  +  6.50
  4.Samohýl Richard       SK Praga             PGP2800 C      64.58  + 15.22
 
Konečné výsledky kategorie: N2          2.3km   30m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šmejkalová Lenka      TJ AERO Odolena Voda ODV8450 C      30.27  +      
  2.Kudrnáčová Iveta      SK Kotlářka Praha    DKP5952 C      36.51  +  6.24
  3.Burdík Štěpán         SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8902 C      39.59  +  9.32
  4.Doležalová Olga       SK Kamenice          KAM5950 C      44.42  + 14.15
  5.Neškudlová Jitka      VŠSK MFF UK Praha    MFP            52.25  + 21.58
  6.Tkadlecová Markéta    VŠTJ Stavební fak. P FSP8755 C      66.03  + 35.36
  7.Červená Anna          SKOB Roudnice n.L.   ROU9052 C      77.23  + 46.56
 
Konečné výsledky kategorie: T6          6.1km  155m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Petřina Tomáš         SK Praga             PGP7404 C      58.59  +      
  2.Petřinová Daniela     SK Praga             PGP7853 C      59.44  +  0.45
  3.Lebduška Zbyněk       SKOB Roudnice n.L.   ROU7806 C      59.50  +  0.51
  4.Hájek Tomáš           SK Zbraslav          ZBP6427        73.39  + 14.40
  5.Hojdar Ivan           VŠTJ Stavební fak. P FSP            79.32  + 20.33
  6.Píchal Jan            USK Praha            VSP8301 C      84.33  + 25.34
  7.Landovská Iva                                             88.43  + 29.44
  8.Fišáková Veronika                                         90.46  + 31.47
  9.Hájková Soňa          SK Zbraslav          ZBP6915        95.41  + 36.42
 10.Strachotová Jarmila                                      106.55  + 47.56
 11.Kamerer Marek         SK Kamenice          KAM6200 C     114.19  + 55.20
 12.Zachová Markéta                                          117.01  + 58.02
 13.Moravcová Alena                                          133.43  + 74.44
 14.Karoch Petr                                              136.05  + 77.06
 15.Steinbachová Lucie                                       143.19  + 84.20
    Jankovcová Marie      Sokol Troja          TJP        DISK              
    Koblicová Ema                                         DISK-LIM.         
    Hořejší Kateřina                                      DISK-LIM.         
    Špačková Renata                                       DISK-LIM.         
    Kozák David                                           DISK-LIM.