OK Sparta Praha OK Sparta Praha

Technické výsledky MČR klubů a družstev 3.10.2004

Na výsledky s mezičasy

Na výsledky štafet

Zpět na stránku MČR štafet a družstev

Výsledky kategorií štafet                                                                                                                           5.10.2004 17:06:42
                                                                            MČR klubů 2004
===ČSOB-SCP==================================================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: DH14       
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  314 VAO Val. obl. A               211.48 Kolárik Jan            29.43      29.43 Cahlová Blanka         26.59      56.42 Benroth Martin         34.20      91.02 
                                              Žaludková Petra        22.10     113.12 Krejčíková Marie       21.31     134.43 Hubáček Michal         23.19     158.02 
                                              Hubáčková Pavla        26.55     184.57 Bednařík Antonín       26.51     211.48 
  2  300 VCO Vých. obl. A              212.04 Hovorka Lukáš          32.06      32.06 Chmelařová Michael     26.47      58.53 Handl Jindřich         32.25      91.18 
                                              Teplá Karolína         21.34     112.52 Novotná Tereza         22.30     135.22 Petržela Jan           22.32     157.54 
                                              Müllerová Věra         24.57     182.51 Klapal Jan             29.13     212.04 
  3  310 HAO Han. obl. A               215.11 Opletal Jaroslav       28.13      28.13 Březinová Marie        27.03      55.16 Věžník Václav          26.25      81.41 
                                              Horčičková Vendula     19.56     101.37 Chromečková Martin     24.28     126.05 Sukeník Mojmír         33.50     159.55 
                                              Jakobová Adélka        24.19     184.14 Věžník Antonín         30.57     215.11 
  4  307 MSO Mor.Sl. obl. B            225.10 Melecký Martin         33.15      33.15 Vyhnálková Milada      27.57      61.12 Sýkora Jan             30.45      91.57 
                                              Jastrzembská Terez     20.53     112.50 Mlčochová Alice        21.02     133.52 Schuster Marek         26.10     160.02 
                                              Kociánová Michaela     31.47     191.49 Legerski Martin        33.21     225.10 
  5  318 VYO Vys. obl. A               225.20 Krejsa Martin          28.23      28.23 Boudová Zuzana         32.56      61.19 Krejsa Vladimír        27.01      88.20 
                                              Petráčková Klára       19.06     107.26 Wurzelová Pavlína      27.10     134.36 Kamenický Tobiáš       29.15     163.51 
                                              Řezníčková Tereza      33.13     197.04 Bořil Petr             28.16     225.20 
  6  301 VCO Vých. obl. B              229.29 Procházka David        32.02      32.02 Polzerová Lenka        28.48      60.50 Janata Jakub           32.42      93.32 
                                              Havlíčková Nikola      26.28     120.00 Novotná Markéta        26.36     146.36 Ptáček Adam            26.50     173.26 
                                              Knapová Jana           25.29     198.55 Zelenka Tomáš          30.34     229.29 
  7  306 MSO Mor.Sl. obl. A            233.14 Hadač Filip            33.15      33.15 Hadačová Tereza        27.14      60.29 Argaláš Michal         30.41      91.10 
                                              Laštůvková Petra       21.41     112.51 Kosová Barbora         26.03     138.54 Gazda Viktor           31.07     170.01 
                                              Krätschmerová Ivon     29.49     199.50 Kantor Ondřej          33.24     233.14 
  8  304 JEO Ješt. obl. A              237.19 Henych Ondřej          25.42      25.42 Doškářová Tereza       29.44      55.26 Kohout Jakub           35.42      91.08 
                                              Švábková Anna          26.13     117.21 Pavlovcová Petra       22.26     139.47 Ludvík Vojtěch         30.09     169.56 
                                              Valešová Jana          35.50     205.46 Henych Tomáš           31.33     237.19 
  9  323 HAO Han. obl. B               238.26 Strečko Marek          30.13      30.13 Indráková Adéla        26.28      56.41 Ostřanský Filip        31.05      87.46 
                                              Šimková Johanka        22.13     109.59 Kolářová Renata        21.51     131.50 Indrák Jakub           34.55     166.45 
                                              Štrajtová Štěpánka     28.27     195.12 Vozda Vojtěch          43.14     238.26 
 10  308 SCO Střed.obl. A              239.08 Šimon Václav           33.18      33.18 Straková Andrea        26.54      60.12 Rusý Tomáš             37.38      97.50 
                                              Aschermannová Petr     34.56     132.46 Straková Zuzana        25.07     157.53 Bělohlávek Jiří        25.01     182.54 
                                              Mezníková Lucie        27.08     210.02 Procházka Pavel        29.06     239.08 
 11  316 ZCO Záp. obl. A               240.08 Kovář Tomáš            29.17      29.17 Mechlová Lenka         25.23      54.40 Bína Roman             33.00      87.40 
                                              Veselá Anna            24.23     112.03 Brožová Eliška         26.46     138.49 Frey Martin            31.16     170.05 
                                              Sedláčková Anna        33.20     203.25 Bína Martin            36.43     240.08 
 12  319 VYO Vys. obl. B               240.28 Kamenický Matěj        27.46      27.46 Klusáčková Zuzana      32.35      60.21 Klusáček Jan           29.11      89.32 
                                              Voborníková Kateři     23.12     112.44 Švecová Kateřina       27.02     139.46 Suchý Jiří             30.07     169.53 
                                              Kučerová Lucie         33.26     203.19 Černík Václav          37.09     240.28 
 13  313 BRO Brno B                    245.20 Nykodým Miloš          29.12      29.12 Loupová Anna           35.21      64.33 Mokrý Stanislav        27.09      91.42 
                                              Jemelíková Denisa      26.58     118.40 Šestáková Petra        27.47     146.27 Novotný Ondřej         27.21     173.48 
                                              Fasurová Tereza        38.37     212.25 Berka Milan            32.55     245.20 
 14  302 VCO Vých. obl. C              247.10 Ptáček Jiří            33.23      33.23 Bolechová Anežka       27.09      60.32 Mikulecký Jan          30.40      91.12 
                                              Kociánová Iveta        37.18     128.30 Fundová Eliška         31.07     159.37 Čermák Jan             25.47     185.24 
                                              Šmidrkalová Monika     30.41     216.05 Havlíček Lukáš         31.05     247.10 
 15  303 VCO Vých. obl. D              247.12 Nožka Radek            32.02      32.02 Kosová Denisa          29.40      61.42 Charvát Jiří           28.44      90.26 
                                              Reslová Hana           24.13     114.39 Grohová Lucka          32.35     147.14 Smitka Jan             37.34     184.48 
                                              Kubátová Zuzana        30.26     215.14 Černý Vojtěch          31.58     247.12 
 16  315 VAO Val. obl. B               267.41 Nečas Jiří             30.03      30.03 Maliňáková Barbora     31.36      61.39 Valenta Jiří           37.34      99.13 
                                              Kukolová Šárka         29.11     128.24 Borková Marie          28.29     156.53 Kolárik Tomáš          34.32     191.25 
                                              Vintrová Iva           40.21     231.46 Láznička Petr          35.55     267.41 
 17  312 BRO Brno A                    268.51 Jemelík Hynek          29.57      29.57 Šulerová Pavlína       31.02      60.59 Berka Miroslav         32.41      93.40 
                                              Tesařová Markéta       31.01     124.41 Koporová Petra         33.14     157.55 Otrusina Jan           41.16     199.11 
                                              Muselíková Vladisl     39.37     238.48 Zimmermann Štěpán      30.03     268.51 
 18  320 PRO Praha A                   274.47 Landovský Tomáš        43.51      43.51 Svobodná Madla         31.50      75.41 Zamazal Jan            39.19     115.00 
                                              Šámalová Ludmila       31.44     146.44 Kožinová Anna          23.29     170.13 Knotek Michal          41.33     211.46 
                                              Ježková Dominika       29.16     241.02 Tkadlec Josef          33.45     274.47 
 19  317 ZCO Záp. obl. B               282.57 Tengler Petr           38.14      38.14 Uhlíková Tereza        42.29      80.43 Kamaryt Michal         32.14     112.57 
                                              Urbánková Kateřina     26.27     139.24 Sklenářová Jana        31.51     171.15 Vištejn Jiří           40.59     212.14 
                                              Doležalová Zuzana      30.19     242.33 Dohnal Tomáš           40.24     282.57 
 20  321 PRO Praha B                   297.56 Betlach Martin         36.45      36.45 Šrůtová Pavla          38.12      74.57 Smolka Ondřej          43.45     118.42 
                                              Landovská Anna         38.04     156.46 Dlouhá Hana            29.05     185.51 Prášek Přemysl         38.45     224.36 
                                              Siněňkaja Táňa         31.14     255.50 Valenta David          42.06     297.56 
 21  309 SCO Střed.obl. B              316.43 Frey Marek             33.19      33.19 Platilová Andrea       53.57      87.16 Svoboda Jakub          46.00     133.16 
                                              Procházková Zuzana     33.28     166.44 Klinkerová Tereza      25.09     191.53 Malec Oldřich          43.54     235.47 
                                              Rusá Šárka             37.02     272.49 Nešpor Václav          43.54     316.43 
     305 JEO Ješt. obl. B           DISK      Kopal Ondřej           32.32      32.32 Gorčicová Eliška       28.07      60.39 Zelenka Vlastimil  DISK       DISK      
                                              Poloprutská Markét     21.32  DISK      Volná Jitka            26.27  DISK      Svoboda Václav         31.05  DISK      
                                              Vytinová Monika        45.35  DISK      Brož Petr              35.32  DISK      
     311 JCO Jih. obl.              DISK      Tichý Tomáš            33.16      33.16 Zelenková Tereza       50.32      83.48 Hudeček Petr           47.15     131.03 
                                              Tichá Tereza           35.48     166.51 Soudková Eliška    DISK       DISK      Pšenička Vít           57.28  DISK      
                                              Kratochvílová Vero     47.57  DISK      Klimeš Adam            70.41  DISK      
 
Konečné výsledky kategorie: DH175      
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  171 LCE LCE A                     171.50 Vavrys Petr            42.04      42.04 Ferdusová Eva          31.24      73.28 Hubáček Jaroslav       28.56     102.24 
                                              Hubáčková Dagmar       27.39     130.03 Mudrák Stanislav       41.47     171.50 
  2  170 TBM TBM                       176.10 Urválek Jiří           38.50      38.50 Kuchařová Ada          32.35      71.25 Šuler Josef            29.19     100.44 
                                              Galíková Jana          30.40     131.24 Šebesta Vlastislav     44.46     176.10 
  3  163 OKP OKP A                     178.15 Koníček Jiří           43.17      43.17 Němečková Jarmila      34.58      78.15 Richtr Aleš            28.09     106.24 
                                              Nováková Marie         29.55     136.19 Novák Libor            41.56     178.15 
  4  187 PHK PHK                       180.02 Kavalír Karel          43.11      43.11 Hejnalová Hana         38.14      81.25 Kamenický Jan          28.35     110.00 
                                              Klapalová Marcela      27.33     137.33 Novotný Milan          42.29     180.02 
  5  155 TJN TJN                       181.28 Táborský Ondřej        46.33      46.33 Rýdlová Magda          31.04      77.37 Lejsek Martin          31.31     109.08 
                                              Lejsková Pavlína       33.50     142.58 Zuzánek Zdeněk         38.30     181.28 
  6  175 AOP AOP                       181.43 Schuster Martin        42.12      42.12 Glabazňová Jana        32.01      74.13 Kostka Evžen           31.45     105.58 
                                              Holínková Milada       34.17     140.15 Hadač Miroslav         41.28     181.43 
  7  184 KAM KAM A                     183.22 Straka Daniel          50.35      50.35 Klinkerová Jitka       28.52      79.27 Škvor Martin           29.45     109.12 
                                              Valášková Šárka        28.03     137.15 Valášek Petr           46.07     183.22 
  8  157 JPV JPV A                     184.24 Jeřábek Luboš          47.30      47.30 Uchytilová Jana        32.58      80.28 Soldán Vladimír        28.46     109.14 
                                              Soldánová Karin        35.04     144.18 Pollák Jozef           40.06     184.24 
  9  176 PGP PGP                       184.37 Vinš Pavel             44.38      44.38 Valentová Helena       33.48      78.26 Švic Michal            34.17     112.43 
                                              Kožinová Jana          29.17     142.00 Kožina Petr            42.37     184.37 
 10  153 LPU LPU A                     188.22 Fencl Petr             47.55      47.55 Koberová Lenka         31.37      79.32 Kober Michal           33.28     113.00 
                                              Knapová Iva            32.27     145.27 Kaplan Jan             42.55     188.22 
 11  151 VAM VAM A                     189.05 Vandas Luděk           43.06      43.06 Klapalová Jana         40.28      83.34 Kula Jiří              32.36     116.10 
                                              Smutná Jana            29.33     145.43 Smutný Michal          43.22     189.05 
 12  165 EKP EKP                       189.21 Janeček Jura           42.54      42.54 Bochenková Jana        33.35      76.29 Pecka Jan              33.36     110.05 
                                              Kunová Dagmar          32.35     142.40 Kořistka Libor         46.41     189.21 
 13  164 OKP OKP B                     204.29 Čechmánek Vladimír     47.43      47.43 Červinková Jitka       34.58      82.41 Semík Luboš            32.16     114.57 
                                              Čechmánková Helena     41.13     156.10 Novák Ivo              48.19     204.29 
 14  172 LCE LCE B                     207.26 Kunčar Vít             44.01      44.01 Vlažná Mirka           37.06      81.07 Slezák Libor           30.24     111.31 
                                              Cahlová Slávka         42.55     154.26 Stacke Jiří            53.00     207.26 
     169 VPM VPM                       210.58 Hasman Jan             43.48      43.48 Bouchalová Zdena       42.55      86.43 Kodeda Oldřich         37.28     124.11 
                                              Veselská Kateřina      42.16     166.27 Hašek Ondřej           44.31     210.58 
 16  177 UOL UOL                       217.38 Šimek Roman            50.26      50.26 Poklopová Ivana        35.39      86.05 Jadviščok Ladislav     42.14     128.19 
                                              Štrajtová Zuzana       33.59     162.18 Navrátil Antonín       55.20     217.38 
 17  150 KON KON                       218.21 Grepl Ladislav         43.36      43.36 Smičková Eva           37.43      81.19 Skácelová Naďa         38.27     119.46 
                                              Hlavová Miroslava      39.39     159.25 Hlava Miroslav         58.56     218.21 
 18  168 SHK SHK B                     219.34 Teplý Jiří             52.36      52.36 Mádlová Iva            37.55      90.31 Chmelař Pavel          29.58     120.29 
                                              Teplá Hana             47.28     167.57 Langr Jan              51.37     219.34 
 19  160 JIL JIL                       224.58 Malý Evžen             43.23      43.23 Jiřištová Hana         42.26      85.49 Král Martin            35.20     121.09 
                                              Malá Eva               48.03     169.12 Erlebach Josef         55.46     224.58 
 20  180 LOL LOL                       230.28 Jirka Jiří             52.33      52.33 Vaňáková Milada        46.30      99.03 Poklop Lubomír         39.56     138.59 
                                              Jirková Renata         34.19     173.18 Dosoudil Miroslav      57.10     230.28 
 21  156 KTA KTA                       231.52 Vébr Jiří              46.31      46.31 Hudečková Helena       39.40      86.11 Hudeček Jaroslav       34.19     120.30 
                                              Zelenková Eugénie      49.00     169.30 Doležel Antonín        62.22     231.52 
 22  158 JPV JPV B                     233.07 Vystavěl Dušan         56.47      56.47 Fajkusová Jitka        39.34      96.21 Uchytil Vlastimil      32.36     128.57 
                                              Vavrečková Ivana       48.30     177.27 Chmelař Miroslav       55.40     233.07 
 23  152 VAM VAM B                     233.42 Klapal František       49.30      49.30 Veverková Yveta        38.43      88.13 Novák Jiří             42.20     130.33 
                                              Kulová Jana            50.16     180.49 Hostaš Zdeněk          52.53     233.42 
 24  154 LPU LPU B                     241.45 Procházka Tomáš        54.05      54.05 Vilnerová Eva          42.19      96.24 Cinkan Zdeněk          35.33     131.57 
                                              Roudná Eva             47.30     179.27 Roudný Václav          62.18     241.45 
 25  173 DKP DKP                       252.36 Betlach Miroslav       50.24      50.24 Dudová Hana            47.11      97.35 Ďurčat Josef           52.21     149.56 
                                              Klašková Kateřina      49.31     199.27 Klaška Pavel           53.09     252.36 
 26  178 LBE LBE                       254.37 Karmazín Pavel         52.40      52.40 Procházková Pavlín     48.11     100.51 Mezník Vladimír        31.11     132.02 
                                              Marková Alena          57.17     189.19 Procházka Pavel        65.18     254.37 
 27  161 KSU KSU A                     258.32 Rajnošek Zdeněk        50.28      50.28 Paloncýová Maria       50.21     100.49 Paloncý Pavel          53.27     154.16 
                                              Rajnošková Marie       47.57     202.13 Janů Zdeněk            56.19     258.32 
 28  182 HCE HCE                       267.59 Kettner Pavel          49.07      49.07 Kettnerová Lenka       44.33      93.40 Košťák Milan           39.21     133.01 
                                              Mudrová Martina        58.55     191.56 Štětina Jiří           76.03     267.59 
 29  167 SHK SHK A                     270.14 Novotný Pavel          55.08      55.08 Fundová Hana           41.02      96.10 Máslo Miroslav         45.23     141.33 
                                              Chmelařová Marie       52.16     193.49 Svoboda Miloslav       76.25     270.14 
 30  188 OKP OKP C                     285.25 Hrabánek David         64.46      64.46 Hrabánková Ilona       48.07     112.53 Červinka Stanislav     48.47     161.40 
                                              Nováková Irena         47.51     209.31 Červinka Jaroslav      75.54     285.25 
     162 KSU KSU B                 MS         Věžník Antonín    MS   56.55 MS   56.55 Jindřišková MartinMS   33.02 MS   89.57 Janů Zdeněk       MS   39.40 MS  129.37 
                                              Augustinová BarborMS   32.51 MS  162.28 Aleš David                   MS         
     179 OSN OSN                   MS  258.54 Gerhard Petr      MS   63.12 MS   63.12 Hrstková Dana     MS   40.36 MS  103.48 Petráček Aleš     MS   40.02 MS  143.50 
                                              Tichá Jana        MS   48.33 MS  192.23 Hrstková Vladěna  MS   66.31 MS  258.54 
     159 MFP MFP                    DISK      Hric Jan           DISK       DISK      Tahalová Lenka         42.48  DISK      Šimek Miroslav         41.24  DISK      
                                              Pelikánová Lucie       49.51  DISK      Forst Libor            66.30  DISK      
     166 CHA CHA                    DISK      Vydra Ivan             43.02      43.02 Gorčicová Ivana    DISK       DISK      Kaška Rudolf           34.51  DISK      
                                              Kadavá Eva         DISK       DISK      Gorčica Pavel          69.19  DISK      
     181 TZL TZL                    DISK      Krajča Pavel       DISK       DISK      Cetkovská Alena        37.38  DISK      Vrubel Karel           31.24  DISK      
                                              Žaludková Miroslav     39.58  DISK      Krejčík Zbyněk         58.34  DISK      
     185 KAM KAM B                  DISK      Panoch Milan           74.45      74.45 Semíková Eva       DISK       DISK      Aschermann David       50.50  DISK      
                                              Straková Lenka         34.24  DISK      Hlubuček Tomáš         70.26  DISK      
 
Konečné výsledky kategorie: DH18       
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  101 ZBM ZBM A                     247.15 Zimmermann Jakub       34.11      34.11 Kabáthová Eva          35.31      69.42 Hájek Daniel           30.32     100.14 
                                              Kršiaková Jana         27.09     127.23 Chromý Adam            48.52     176.15 Macinská Jana          36.00     212.15 
                                              Pracný Jakub           35.00     247.15 
  2  119 SJC SJC                       249.29 Špicar Petr            36.14      36.14 Soukupová Lucie        39.03      75.17 Drobník Michal         29.17     104.34 
                                              Mikulová Ada           28.19     132.53 Holas Štěpán           47.28     180.21 Uvízlová Martina       38.59     219.20 
                                              Beneš Jan              30.09     249.29 
  3  116 TZL TZL A                     250.51 Polášek Jan            32.06      32.06 Hančíková Hana         37.43      69.49 Eid Michal             31.20     101.09 
                                              Filipová Zuzana        30.00     131.09 Krajča Tomáš           47.06     178.15 Otrusinová Jana        40.49     219.04 
                                              Přibyl Bronislav       31.47     250.51 
  4  110 DKP DKP A                     252.46 Buchalcev Jan          39.07      39.07 Svobodná Šárka         34.48      73.55 Karochová Simona       35.10     109.05 
                                              Dlouhá Marie           27.27     136.32 Hejzlar Štěpán         46.51     183.23 Bochenková Ivana       33.55     217.18 
                                              Vlach Martin           35.28     252.46 
  5  106 JIL JIL                       254.20 Perůtka Jan            35.48      35.48 Prchalová Ivana        35.17      71.05 Krajíček Vojtěch       32.34     103.39 
                                              Augustinová Bohdan     27.59     131.38 Mališ Jiří             51.11     182.49 Kynčlová Martina       38.49     221.38 
                                              Malý Aleš              32.42     254.20 
  6  100 PHK PHK                       254.45 Balcar Aleš            34.02      34.02 Vaculíková Jana        37.21      71.23 Kubát Jan              32.26     103.49 
                                              Doležalová Vendula     28.58     132.47 Panchártek Jan         50.03     182.50 Machútová Lucie        35.50     218.40 
                                              Justa Pavel            36.05     254.45 
  7  103 LPU LPU A                     266.01 Kafka Miloš            35.55      35.55 Hermanová Zuzana       35.24      71.19 Lenner Miroslav        32.24     103.43 
                                              Mrštíková Květa        27.29     131.12 Kopecký Ondřej         62.09     193.21 Duchová Iveta          36.32     229.53 
                                              Bolech Filip           36.08     266.01 
  8  112 SRK SRK                       270.36 Samek Martin           35.34      35.34 Smutná Pavla           40.54      76.28 Dusílek Adam           32.03     108.31 
                                              Andršová Jana          35.28     143.59 Andrš Jiří             54.41     198.40 Jirčáková Martina      36.05     234.45 
                                              Petras Tomáš           35.51     270.36 
  9  102 ZBM ZBM B                     274.00 Janský Petr            36.18      36.18 Stratilová Marie       40.51      77.09 Zelinka Jiří           31.46     108.55 
                                              Rambousková Hana       34.05     143.00 Mazúr Martin           54.07     197.07 Štěpánská Adéla        40.11     237.18 
                                              Bořil Tomáš            36.42     274.00 
 10  117 TZL TZL B                     275.55 Cetkovský Petr         36.19      36.19 Polášková Tereza       39.58      76.17 Žaludek Jindřich       38.53     115.10 
                                              Semelová Eva           29.26     144.36 Hradil Jiří            51.03     195.39 Cigošová Petra         39.24     235.03 
                                              Nečas Tomáš            40.52     275.55 
 11  114 UOL UOL                       280.34 Poklop Martin          35.42      35.42 Pilcová Barbora        40.48      76.30 Zdráhal Tomáš          36.44     113.14 
                                              Čermáková Magdalen     35.30     148.44 Brtník Adam            56.25     205.09 Poklopová Lenka        40.13     245.22 
                                              Jakob Jan              35.12     280.34 
 12  118 TUR TUR                       281.58 Kučera Jiří            36.23      36.23 Horáková Veronika      40.08      76.31 Šabaka Jan             42.12     118.43 
                                              Sehnalová Tereza       30.46     149.29 Vlček Martin           51.48     201.17 Knoblochová Jana       43.08     244.25 
                                              Kučera Petr            37.33     281.58 
 13  104 LPU LPU B                     282.11 Kaštánek Petr          41.20      41.20 Juračková Jana         39.35      80.55 Matyk Tomáš            40.20     121.15 
                                              Procházková Michae     27.10     148.25 Fiala Petr             57.55     206.20 Marešová Michaela      36.44     243.04 
                                              Kroupa Jan             39.07     282.11 
 14  108 SHK SHK A                     283.11 Bareš Ondřej           42.08      42.08 Doležalová Veronik     42.38      84.46 Šabatka Zdeněk         36.30     121.16 
                                              Hypiusová Tereza       31.47     153.03 Šmehlík Eduard         55.33     208.36 Mádlová Věra           36.44     245.20 
                                              Kinzel Martin          37.51     283.11 
 15  111 DKP DKP B                     323.31 Jůzek Martin           48.01      48.01 Masopustová Eliška     42.38      90.39 Bochenková Martina     42.16     132.55 
                                              Přecechtělová Tere     33.02     165.57 Duda Radim             64.12     230.09 Macháčková Kateřin     48.56     279.05 
                                              Axmann Šimon           44.26     323.31 
 16  107 CHA CHA                       343.27 Hradec Pavel           35.29      35.29 Gorčicová Barbora      40.59      76.28 Brozová Veronika       51.30     127.58 
                                              Vejstrková Zuzana      38.55     166.53 Ježek Lukáš            70.23     237.16 Brozová Zuzana         60.27     297.43 
                                              Hradil František       45.44     343.27 
 17  105 TJN TJN                       354.36 Duda Antonín           61.28      61.28 Svobodová Barbora      40.53     102.21 Kobr Tomáš             44.07     146.28 
                                              Fólová Zuzana          42.24     188.52 Kudrnáč Aleš           59.08     248.00 Fólová Martina         51.04     299.04 
                                              Beran Pavel            55.32     354.36 
 18  115 LBE LBE                       377.57 Štemberk Adam          43.37      43.37 Kettnerová Dana        44.41      88.18 Tuček Martin           60.25     148.43 
                                              Procházková Kateři     49.51     198.34 Šimon Jakub            73.08     271.42 Hamáčková Kristina     44.30     316.12 
                                              Tvrdek Vojtěch         61.45     377.57 
     109 SHK SHK B                  DISK      Jirásek Michal         65.56      65.56 Kinzlová Iveta         63.36     129.32 Tomalík Ondřej         46.21     175.53 
                                              Teplá Tereza           30.53     206.46 Havlas Jan             73.22     280.08 Vlosinská Barbora      53.34     333.42 
                                              Vojta Marek        DISK       DISK      
     113 PGP PGP                    DISK      Lejsek Tadeáš          35.40      35.40 Zelená Radka           41.18      76.58 Sysel Ctibor           36.40     113.38 
                                              Jelínková Šárka        32.24     146.02 Neumann Petr           62.37     208.39 Tichovská Martina  DISK       DISK      
                                              Pavlů Ondřej       DISK       DISK      
     120 VRB VRB                    DISK      Ondrusz Martin         52.50      52.50 Višváderová Kateři     47.44     100.34 Váňa Lukáš             37.05     137.39 
                                              Hradilová Veronika DISK       DISK      Žaloudík Jiří          60.42  DISK      Veličková Monika       43.48  DISK      
                                              Válek Filip                   DISK      
 
Konečné výsledky kategorie: DH21       
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   52 SJC SJC                       260.27 Palas Jan              38.17      38.17 Brožková Radka         37.22      75.39 Kazda Ondřej           35.15     110.54 
                                              Kalenská Romana        27.57     138.51 Švihovský Jaromír      51.20     190.11 Brožková Dana          32.52     223.03 
                                              Vodička Jan            37.24     260.27 
  2   54 PHK PHK D                     264.39 Novotný Tomáš          38.15      38.15 Panchártková Jana      37.30      75.45 Černý Michal           30.07     105.52 
                                              Novotná Petra          27.06     132.58 Zvěřina Petr           57.15     190.13 Navrátilová Iva        37.53     228.06 
                                              Losman Petr            36.33     264.39 
  3   21 SHK SHK A                     266.19 Hepner David           39.12      39.12 Térová Bohdana         38.49      78.01 Weiner Jakub           33.53     111.54 
                                              Fejlková Martina       27.27     139.21 Jedlička Michal        51.12     190.33 Stehnová Zuzana        37.22     227.55 
                                              Komanec Václav         38.24     266.19 
  4   43 PGP PGP D                     268.36 Tichovský Martin       40.24      40.24 Tichovská Hana         40.34      80.58 Skyva Jan              30.00     110.58 
                                              Ryšavá Magdalena       27.40     138.38 Matějů Luboš           54.16     192.54 Spurná Martina         39.05     231.59 
                                              Procházka Jan          36.37     268.36 
  5   26 TBM TBM A                     269.18 Liščinský Zdeněk       42.53      42.53 Klechová Vendula       36.38      79.31 Štěpánek Martin        32.43     112.14 
                                              Stará Zdenka           26.22     138.36 Čech Radovan           55.54     194.30 Macúchová Zuzana       36.26     230.56 
                                              Kozák Osvald           38.22     269.18 
  6    8 LPU LPU A                     269.28 Udržal Tomáš           39.17      39.17 Dočkalová Martina      36.23      75.40 Hovorka Jan            34.11     109.51 
                                              Krčálová Veronika      26.59     136.50 Lučan Vladimír         55.25     192.15 Štěrbová Marta         37.38     229.53 
                                              Štěrba Zbyněk          39.35     269.28 
  7   50 TUR TUR A                     272.43 Holas Ondřej           38.39      38.39 Kvapilová Věra         40.37      79.16 Drahoňovský Aleš       31.30     110.46 
                                              Novotná Lenka          28.00     138.46 Oma Jakub              54.15     193.01 Omová Michaela         40.53     233.54 
                                              Baier Martin           38.49     272.43 
  8    5 ZBM ZBM A                     275.21 Bukovac Paľo           37.32      37.32 Gebauerová Jana        40.40      78.12 Otrusina Jiří          35.28     113.40 
                                              Reinerová Barbara      27.55     141.35 Zřídkaveselý Libor     56.18     197.53 Bajtošová Hana         39.05     236.58 
                                              Dlabaja Tomáš          38.23     275.21 
  9   46 TZL TZL A                     277.25 Pekárek Evžen          38.29      38.29 Podmolíková Dagmar     38.39      77.08 Krejčíková Barbora     45.25     122.33 
                                              Gavendová Hana         31.19     153.52 Váňa Petr              54.20     208.12 Krejčík Jiří           31.48     240.00 
                                              Smola Michal           37.25     277.25 
 10   30 DKP DKP A                     285.08 Hošek Václav           38.36      38.36 Plochová Dominika      40.44      79.20 Žaloudek Petr          34.10     113.30 
                                              Mališová Barbora       29.49     143.19 Mrázek Jiří            60.10     203.29 Waldová Lucie          41.59     245.28 
                                              Janata Martin          39.40     285.08 
 11   18 EKP EKP A                     286.44 Jirků Libor            42.49      42.49 Haluzová Jana          40.22      83.11 Lebeda Dušan           36.02     119.13 
                                              Volfová Martina        30.24     149.37 Šedivý Jan             55.34     205.11 Pokorná Lucie          42.55     248.06 
                                              Seidl Miroslav         38.38     286.44 
 12   45 SJI SJI                       287.39 Venhoda Milan          39.54      39.54 Tvarůžková Petra       43.22      83.16 Rajnošek Matěj         41.56     125.12 
                                              Jirků Kamila           28.49     154.01 Prášil Marek           54.12     208.13 Chudíková Barbora      38.38     246.51 
                                              Lauerman Jan           40.48     287.39 
 13   14 JPV JPV A                     287.54 Otruba Marek           43.01      43.01 Smičková Eva           40.43      83.44 Stoklasa Bohumil       35.30     119.14 
                                              Hoffmannová Johana     28.13     147.27 Henek Vladan           60.28     207.55 Rákayová Martina       35.38     243.33 
                                              Černohous Jan          44.21     287.54 
 14   44 VLI VLI                       292.38 Přinda Lukáš           39.01      39.01 Henych Martin          33.47      72.48 Podrábská Marie        47.35     120.23 
                                              Maršálová Kateřina     33.40     154.03 Horáček Michal         54.08     208.11 Komínková Věra         43.44     251.55 
                                              Henych Petr            40.43     292.38 
 15    9 LPU LPU B                     295.30 Haas Karel             40.06      40.06 Škodová Petra          43.20      83.26 Krčál Jaroslav         35.45     119.11 
                                              Klimplová Lenka        30.15     149.26 Knížek Jiří            60.16     209.42 Fukátková Pavla        43.34     253.16 
                                              Vávra Jaroslav         42.14     295.30 
 16   37 BOR BOR                       298.39 Lepšík Petr            45.25      45.25 Krafková Lucie         37.34      82.59 Vácha Tomáš            41.06     124.05 
                                              Krafková Ita           32.44     156.49 Kolařík Tomáš          54.47     211.36 Topinková Monika       38.07     249.43 
                                              Vobr Marek             48.56     298.39 
 17   22 SHK SHK B                     301.59 Svoboda Ondřej         39.37      39.37 Doležalová Lenka       44.13      83.50 Paclík Roman           33.53     117.43 
                                              Stulíková Barbora      31.10     148.53 Bláha Jan              61.27     210.20 Weinerová Adéla        47.42     258.02 
                                              Netuka Martin          43.57     301.59 
 18   42 PGP PGP C                     306.56 Janovský Tomáš         43.08      43.08 Tichovská Hana         45.53      89.01 Kondrát Martin         35.05     124.06 
                                              Mezníková Lenka        33.10     157.16 Pokorný Ondřej         62.52     220.08 Hostomská Jitka        43.40     263.48 
                                              Hora Vojtěch           43.08     306.56 
 19   17 JIL JIL                       306.59 Rajnošek Zdeněk        39.10      39.10 Lukešová Věra          38.42      77.52 Černý Martin           35.48     113.40 
                                              Zlesáková Daniela      32.10     145.50 Junek Petr             63.59     209.49 Jiřištová Zuzana       43.44     253.33 
                                              Konderla Michal        53.26     306.59 
 20   27 TBM TBM B                     309.27 Dvořáček Petr          43.29      43.29 Ptáčková Veronika      40.09      83.38 Ptáček Ondřej          36.39     120.17 
                                              Cigošová Eva           33.03     153.20 Procházka Jiří         66.35     219.55 Heczková Kateřina      44.11     264.06 
                                              Skřička Jan            45.21     309.27 
 21    6 ZBM ZBM B                     309.40 Barták Lukáš           39.15      39.15 Žáčková Iva            46.36      85.51 Humlíček Aleš          37.48     123.39 
                                              Navrkalová Petra       35.45     159.24 Bukovac Maroš          55.58     215.22 Křístková Veronika     44.26     259.48 
                                              Prokop Petr            49.52     309.40 
 22    4 PHK PHK C                     312.47 Vlach Jaromír          47.09      47.09 Běhounová Veronika     43.24      90.33 Vítek Petr             35.11     125.44 
                                              Melounková Lucie       33.31     159.15 Macek Martin           56.25     215.40 Šolínová Lucie         43.36     259.16 
                                              Kovařík Radovan        53.31     312.47 
 23   35 VSP VSP B                     316.39 Arnošt Kamil           46.58      46.58 Baldriánová Barbor     43.13      90.11 Jirásek Milan          35.34     125.45 
                                              Jakoubová Markéta      31.17     157.02 Horák Pavel            68.10     225.12 Horáková  Marie        47.34     272.46 
                                              Zakouřil Tomáš         43.53     316.39 
 24   20 CHA CHA                       318.27 Bradna Václav          39.36      39.36 Kašková Kateřina       41.27      81.03 Vokál Vojtěch          39.34     120.37 
                                              Šaffková Kateřina      33.12     153.49 Kadavý Petr            70.28     224.17 Kašková Barbora        44.05     268.22 
                                              Polák Jaroslav         50.05     318.27 
 25   28 LCE LCE                       320.25 Zicha Jiří             46.35      46.35 Vlažná Lucie           45.52      92.27 Slezák Martin          39.39     132.06 
                                              Vavrysová Iva          32.22     164.28 Hanslián David         58.08     222.36 Hubáčková Petra        54.52     277.28 
                                              Cahel Marek            42.57     320.25 
 26   33 SSU SSU                       324.47 Kodeda Štěpán          40.33      40.33 Staňková Štěpánka      47.25      87.58 Strachota Petr         37.57     125.55 
                                              Horká Jana             40.14     166.09 Král Václav            57.25     223.34 Mertová Eva            57.06     280.40 
                                              Král Vojtěch           44.07     324.47 
 27   49 CHT CHT                       324.50 Kopáček Jan            38.19      38.19 Matrasová Vendula      54.54      93.13 Matras Tomáš           39.34     132.47 
                                              Kopáčková Iva          31.29     164.16 Jansa Jiří             60.35     224.51 Blechová Lenka         46.21     271.12 
                                              Krejsa Jan             53.38     324.50 
 28   25 VPM VPM                       325.51 Bouchal Jiří           46.51      46.51 Hasmanová Lenka        43.43      90.34 Rauch Tomáš            38.46     129.20 
                                              Fajtlová Jana          43.15     172.35 Vodrážka Ondřej        58.10     230.45 Hašková Eva            52.47     283.32 
                                              Rauch Stanislav        42.19     325.51 
 29   41 PGP PGP B                     326.39 Tesař Pavel            40.39      40.39 Janovská Petra         56.54      97.33 Sysel Ondřej           37.32     135.05 
                                              Zelená Lenka           35.06     170.11 Laciga Radek           65.32     235.43 Pokorná Magdalena      46.01     281.44 
                                              Nemšovský Petr         44.55     326.39 
 30    7 VBM VBM                       327.11 Mazal Zdeněk           42.54      42.54 Dokoupilová Radka      43.15      86.09 Bravený Adam           40.30     126.39 
                                              Šafránková Iva         38.48     165.27 Fučík Karel            57.48     223.15 Borecká Kateřina       56.56     280.11 
                                              Kozumplík Aleš         47.00     327.11 
 31   29 JAM JAM                       330.09 Besta Michal           43.57      43.57 Říhová Jana            54.06      98.03 Kovalčík Tomáš         36.53     134.56 
                                              Mikolajská Šarka       42.42     177.38 Košárek Pavel          57.43     235.21 Kašparová Šárka        50.48     286.09 
                                              Holas Tomáš            44.00     330.09 
 32   15 JPV JPV B                     330.27 Pavlíček Václav        47.22      47.22 Zatloukalová Lenka     41.39      89.01 Hodač Karel            43.17     132.18 
                                              Daňková Petra          30.07     162.25 Kokojan David          75.01     237.26 Beržinská Soňa         43.28     280.54 
                                              Skřivánek Marcel       49.33     330.27 
 33   19 EKP EKP B                     331.47 Šedivý Ondřej          42.50      42.50 Sedláčková Martina     49.50      92.40 Kupcová Veronika       48.20     141.00 
                                              Zurynková Jana         34.44     175.44 Kalous Vladislav       60.55     236.39 Maunová Romana         45.02     281.41 
                                              Sajal Martin           50.06     331.47 
 34   32 VIZ VIZ                       337.23 Jahn Petr              47.45      47.45 Kalenda Jan            37.36      85.21 Sikorová Miroslava     56.00     141.21 
                                              Kalendová Blanka       40.04     181.25 Horyna Roman           60.15     241.40 Sadílková Lenka        54.56     296.36 
                                              Vyoral Jan             40.47     337.23 
 35   23 SHK SHK C                     338.53 Jedlička Marek         48.28      48.28 Myslivcová Lenka       50.05      98.33 Slovák Miroslav        38.53     137.26 
                                              Vízková Karolína       35.24     172.50 Stulík Jakub           66.25     239.15 Gazdačková Michala     52.08     291.23 
                                              Svoboda Petr           47.30     338.53 
 36   38 SRK SRK                       339.07 Vítek Tomáš            79.12      79.12 Kuncová Jana           41.13     120.25 Sedlák Radek           36.01     156.26 
                                              Dytrtová Dagmar        31.25     187.51 Koblic Jan             63.41     251.32 Filipová Ivana         46.50     298.22 
                                              Potštejnský Jan        40.45     339.07 
 37   31 DKP DKP B                     343.03 Margold Martin         40.01      40.01 Nováková Lucie         47.41      87.42 Novák Michal           36.32     124.14 
                                              Skálová Gabriela       42.01     166.15 Procházka Tomáš        67.53     234.08 Stehnová Stanislav     57.44     291.52 
                                              Procházka Jan          51.11     343.03 
 38   51 TUR TUR B                     344.32 Šurgan Štefan          41.25      41.25 Holasová Lenka         53.38      95.03 Stárek Filip           40.12     135.15 
                                              Dlouhá Michaela        53.06     188.21 Váňa Martin            64.47     253.08 Palečková Lucie        49.59     303.07 
                                              Kořínek Jindřich       41.25     344.32 
 39   10 LPU LPU C                     347.07 Herman Jan             43.10      43.10 Valentová Hana         51.45      94.55 Fridrich Petr          39.56     134.51 
                                              Kašparová Eva          43.05     177.56 Držka Štěpán           82.12     260.08 Juračková Kateřina     45.15     305.23 
                                              Kárník Jan             41.44     347.07 
 40   40 PGP PGP A                     351.07 Buzek Martin           52.21      52.21 Lacigová Michaela      54.41     107.02 Fliegl Ondřej          42.19     149.21 
                                              Tichovská Jitka        34.22     183.43 Baldrian Petr          69.15     252.58 Horová Lenka           49.39     302.37 
                                              Hýbl Lukáš             48.30     351.07 
 41   53 CTB CTB                       351.10 Hübner Jan             42.26      42.26 Voborníková Eva        59.02     101.28 Voborník Petr          36.50     138.18 
                                              Šťastná Alena          39.24     177.42 Král Aleš              76.10     253.52 Gregorová Lenka        53.29     307.21 
                                              Šťastný Karel          43.49     351.10 
 42   13 LPU LPU F                     352.21 Jirásek Aleš           46.46      46.46 Petrová Daniela        51.35      98.21 Matyk Jaroslav         39.22     137.43 
                                              Knížková Anna          51.04     188.47 Fukátko Petr           68.58     257.45 Klimplová Zuzana       46.30     304.15 
                                              Zitka Adam             48.06     352.21 
 43    1 KON KON                       353.02 Sedláček David         58.21      58.21 Hlavová Jindra         42.41     101.02 Procházka Pavel        53.21     154.23 
                                              Dittrichová Petra      33.54     188.17 Procházka Josef        76.45     265.02 Hlavová Hana           39.58     305.00 
                                              Dvořák Miloslav        48.02     353.02 
 44    3 PHK PHK B                     353.56 Kunart Tomáš           47.01      47.01 Lamichová Kateřina     51.00      98.01 Strnad Jiří            46.10     144.11 
                                              Strnadová Lucie        42.28     186.39 Samek Petr             71.05     257.44 Samková Renáta         47.26     305.10 
                                              Jiran Jan              48.46     353.56 
 45   48 TAP TAP                       354.54 Skripnik Ondřej        42.52      42.52 Kuchařová Markéta      48.00      90.52 Fujáček Jan            34.54     125.46 
                                              Piskáčková Zuzana      37.31     163.17 Dotlačil Jakub         90.44     254.01 Znamenáčková Helen     49.07     303.08 
                                              Hejtmánek Martin       51.46     354.54 
 46    2 PHK PHK A                     355.24 Ježek Jiří             50.38      50.38 Vaňková Lenka          49.14      99.52 Müller Martin          43.57     143.49 
                                              Erlebachová Martin     37.25     181.14 Kadeřávek Petr         68.08     249.22 Chaloupská Pavlína     53.51     303.13 
                                              Chaloupský David       52.11     355.24 
 47   24 SHK SHK D                     365.10 Fátor Jan              47.49      47.49 Kohoutová Martina      50.03      97.52 Netuka Jan             43.32     141.24 
                                              Lušková Kateřina       44.03     185.27 Toužil Karel           77.57     263.24 Kučerová Martina       56.46     320.10 
                                              Chmelař Tomáš          45.00     365.10 
 48   56 ZBM ZBM C                     405.40 König Lukáš            59.02      59.02 Sladká Kateřina        54.55     113.57 Jirka Michal           39.42     153.39 
                                              Šmídová Eva            50.06     203.45 Veselý Martin          85.29     289.14 Kadlecová Eva          61.01     350.15 
                                              Pátek Richard          55.25     405.40 
 49   11 LPU LPU D                     407.41 Vlčovská Marta         63.57      63.57 Odvodyova Dana         60.30     124.27 Duch Zdeněk            53.04     177.31 
                                              Víchová Radka          41.56     219.27 Horáček Josef          78.27     297.54 Vaníčková Ivana        62.01     359.55 
                                              Šabatka Petr           47.46     407.41 
 50   36 VSP VSP C                     415.54 Zakouřil Václav        48.20      48.20 Městková Kateřina      48.52      97.12 Matějová Kateřina      46.25     143.37 
                                              Novotná Markéta        31.51     175.28 Hulec Jakub            88.47     264.15 Ohnoutková Irena       52.11     316.26 
                                              Jedlička Jan           99.28     415.54 
 51   12 LPU LPU E                     420.05 Fukátko Jan            48.08      48.08 Víchová Šárka          59.21     107.29 Procházka Radek        63.38     171.07 
                                              Baštová Martina        39.31     210.38 Odvody Zdeněk          95.57     306.35 Procházková Alexan     60.34     367.09 
                                              Žemlička Jan           52.56     420.05 
      47 TZL TZL B                  DISK      Háj Jakub          DISK       DISK      Podmolík Tomáš         38.12  DISK      Žemlík Pavel           47.39  DISK      
                                              Staňková Věra          28.54  DISK      Sadílek Martin         55.13  DISK      Slováček Tomáš                DISK      
                                              Cigoš Petr                    DISK      
      16 MFP MFP                    DISK      Janeček Oldřich        45.23      45.23 Nyklová Helena         52.10      97.33 Krčál Marek        DISK       DISK      
                                              Škovroňová Lenka   DISK       DISK      Blahuta Marek          72.47  DISK      Šimšová Jana           52.22  DISK      
                                              Šimša Jaromír          51.27  DISK      
      34 VSP VSP A                  DISK      Kozák Petr             41.46      41.46 Bořánková Kristýna     42.03      83.49 Kučera Jan             33.35     117.24 
                                              Jahnová Anežka         29.24     146.48 Pospíšil Vít           56.38     203.26 Fialová Pavla      DISK       DISK      
                                              Matějů Michal      DISK       DISK      
      39 PBM PBM                    DISK      Robotka Libor          69.16      69.16 Přikryl Kamil      DISK       DISK      Hloušková Lenka        70.07  DISK      
                                              Švédová Lenka          60.21  DISK      Přikryl Petr           65.16  DISK      Švédová Iva            83.06  DISK      
                                              Pospíšil Jiří          81.38  DISK      
 
Konečné výsledky kategorie: DH235      
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  211 VSP VSP A                     157.53 Laciga Zdeněk          32.54      32.54 Uher Petr              27.09      60.03 Lacigová Ivana         29.42      89.45 
                                              Horová Magda           34.32     124.17 Němeček Jan            33.36     157.53 
  2  218 TZL TZL                       161.09 Háj Bohumil            35.06      35.06 Koláriková Irena       31.31      66.37 Hájová Jana            32.22      98.59 
                                              Jelínek Petr           28.37     127.36 Nečas Rudolf           33.33     161.09 
  3  201 VBM VBM                       163.53 Dokoupil Jaroslav      37.08      37.08 Jemelíková Lada        28.41      65.49 Chmelík Aleš           27.37      93.26 
                                              Bravená Alexandra      38.05     131.31 Hirš Libor             32.22     163.53 
  4  216 VLI VLI                       165.40 Škoda Přemek           35.42      35.42 Henychová Zuzana       36.03      71.45 Škodová Zuzana         31.33     103.18 
                                              Přinda Oldřich         25.47     129.05 Poloprutský Tomáš      36.35     165.40 
  5  206 EKP EKP                       170.38 Stejskal Petr          34.16      34.16 Bochenek Milan         33.35      67.51 Šedivá Miroslava       31.20      99.11 
                                              Fantová Libuše         38.08     137.19 Šedivý Jiří            33.19     170.38 
  6  202 LPU LPU A                     173.12 Farář Václav           38.31      38.31 Čermáková Renata       34.58      73.29 Juračka Vojtěch        29.04     102.33 
                                              Juračková Jana         34.31     137.04 Knap Jan               36.08     173.12 
  7  200 PHK PHK                       173.35 Dušatko Petr           35.46      35.46 Běhounová Jiřina       31.33      67.19 Panchártková Jitka     37.11     104.30 
                                              Vondrouš Jaroslav      29.24     133.54 Běhoun Pavel           39.41     173.35 
  8  212 VSP VSP B                     178.48 Mencl Miloslav         34.11      34.11 Hora Vladimír          31.45      65.56 Dohnalová Dana         37.34     103.30 
                                              Michálková Jiřina      36.08     139.38 Hořínek Jaroslav       39.10     178.48 
  9  223 SSU SSU                       179.11 Král Jiří              34.41      34.41 Králová Zdenka         31.59      66.40 Ostřanský Josef        43.30     110.10 
                                              Březinová Dana         35.15     145.25 Strachota Jaroslav     33.46     179.11 
 10  207 SHK SHK                       180.30 Hausvater Karel        33.43      33.43 Novotná Iva            33.58      67.41 Filip Aleš             26.16      93.57 
                                              Šlechtová Marie        42.21     136.18 Gazdačko Milan         44.12     180.30 
 11  220 PZR PZR                       184.09 Skryja Bořivoj         34.28      34.28 Pospíšil Jiří          43.12      77.40 Kučerová Vladimíra     31.03     108.43 
                                              Rosecká Alena          36.24     145.07 Pospíšil Jaromír       39.02     184.09 
 12  219 TUR TUR                       189.31 Konopáč Jiří           38.42      38.42 Holas Vladimír         30.12      68.54 Konopáčová Jana        40.28     109.22 
                                              Holasová Jaroslava     48.05     157.27 Folprecht Miroslav     32.04     189.31 
 13  209 DKL DKL                       190.18 Šorm Miroslav          39.08      39.08 Brumková Vladimíra     48.03      87.11 Fujan Břetislav        31.36     118.47 
                                              Čejková Kateřina       33.24     152.11 Cabrnoch Jiří          38.07     190.18 
 14  208 TBM TBM                       193.28 Pospíšek Zbyněk        35.12      35.12 Lukášová Lenka         37.31      72.43 Zabloudil Pavel        30.29     103.12 
                                              Cigošová Anna          50.35     153.47 Uhmann Petr            39.41     193.28 
 15  210 DCE DCE                       199.07 Jaroš Vladimír         42.04      42.04 Štrossová Jiřina       44.56      87.00 Procházková Miluše     35.50     122.50 
                                              Mrázová Pavla          41.39     164.29 Procházka Antonín      34.38     199.07 
 16  215 LBE LBE                       224.36 Tuček Vít              57.12      57.12 Havelková Eva          42.40      99.52 Hamáček Bohuslav       36.37     136.29 
                                              Hamáčková Eva          44.20     180.49 Tvrdek Vojtěch         43.47     224.36 
 17  203 LPU LPU B                     247.11 Mrštík Václav          49.44      49.44 Hermanová Dana         46.19      96.03 Herman Jan             38.42     134.45 
                                              Weisbauerová Blank     63.22     198.07 Lulay Miloš            49.04     247.11 
 18  205 LPU LPU D                     257.29 Kiac Jiří              42.37      42.37 Šrollová Zdeňka        53.59      96.36 Chmelík Jiří           41.18     137.54 
                                              Kiacová Martina        60.20     198.14 Nádvorník Pavel        59.15     257.29 
 19  204 LPU LPU C                     275.21 Sáňka Bedřich          56.33      56.33 Lulayová Věra          61.53     118.26 Vícha Vladimír         33.56     152.22 
                                              Lennerová Eva          75.14     227.36 Bolech Jiří            47.45     275.21 
     213 SRK SRK                   MS  200.24 Vítek Zdeněk      MS   44.34 MS   44.34 Pátek Lukáš       MS   26.50 MS   71.24 Ehlová Iva        MS   54.17 MS  125.41 
                                              Klícha Martin     MS   27.54 MS  153.35 Pohl Zdeněk       MS   46.49 MS  200.24 
     214 PGP PGP                   MS  220.02 Dlouhý Jiří       MS   54.18 MS   54.18 Daněk Vojtěch     MS   45.37 MS   99.55 Dlouhá Jana       MS   56.43 MS  156.38 
                                              Ryšavá Kateřina   MS   32.58 MS  189.36 Pašek František   MS   30.26 MS  220.02 
     217 MKP MKP                   MS  197.51 Doležalová Monika MS   38.18 MS   38.18 Tomaščin Jaroslav MS   39.11 MS   77.29 Ježková Regina    MS   37.20 MS  114.49 
                                              Liberský Mirko    MS   36.50 MS  151.39 Koč Zdeněk        MS   46.12 MS  197.51 
 
Konečné výsledky kategorie: DH265      
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  258 TZL TZL                       151.19 Jelínek Vít            36.55      36.55 Krejčíková Monika      32.20      69.15 Láznička Alois         25.08      94.23 
                                              Horynová Eva           25.33     119.56 Slováček Rudolf        31.23     151.19 
  2  257 SRK SRK                       161.41 Hrobař Rudolf          36.46      36.46 Bártová Eva            31.03      67.49 Seidl Karel            26.38      94.27 
                                              Mikulecká Nataša       25.21     119.48 Balcar Pavel           41.53     161.41 
  3  261 PGP PGP                       169.29 Šámal Václav           35.30      35.30 Dvořáková Ladislav     35.20      70.50 Attl Vladimír          30.39     101.29 
                                              Smolková Alena         26.39     128.08 Sysel Zdeněk           41.21     169.29 
  4  250 LPU LPU A                     174.16 Fridrich Jaroslav      34.51      34.51 Klimplová Alena        34.00      68.51 Málek Josef            34.19     103.10 
                                              Víchová Ladislava      35.01     138.11 Štěrba Pavel           36.05     174.16 
  5  255 BOR BOR A                     175.16 Krafka Jiří            31.02      31.02 Kohoutová Andrea       27.19      58.21 Langrová Marie         50.12     108.33 
                                              Křtěnský Jaroslav      30.44     139.17 Průcha Miloslav        35.59     175.16 
  6  254 DKP DKP                       178.53 Stehno Pavel           46.21      46.21 Stehnová Hana          36.25      82.46 Procházka Aleš         25.46     108.32 
                                              Mrázková Ivana         30.51     139.23 Procházka Zdenko       39.30     178.53 
  7  253 CHA CHA                       179.18 Barták Jiří            40.05      40.05 Šaffková Zuzana        28.09      68.14 Smetana Radim          27.35      95.49 
                                              Vajcová Hana           42.20     138.09 Kadavý Zdeněk          41.09     179.18 
  8  256 BOR BOR B                     184.14 Šípová Soňa            43.25      43.25 Úlehla Zdeněk          33.36      77.01 Křtěnská Leontina      45.23     122.24 
                                              Beránek Miroslav       35.16     157.40 Krejčí Jaroslav        26.34     184.14 
  9  259 TUR TUR                       197.31 Provazník Jiří         51.48      51.48 Vlček Josef            28.00      79.48 Kvapilová Helena       36.30     116.18 
                                              Omová Jana             35.06     151.24 Jakubec Jindřich       46.07     197.31 
 10  251 LPU LPU B                     208.53 Farář Jaroslav         34.28      34.28 Dočkalová Jiřina       34.13      68.41 Koudelka Karel         44.16     112.57 
                                              Mrštíková Hana         49.43     162.40 Třasák Milan           46.13     208.53 
 11  252 LPU LPU C                     256.38 Čepelka Petr           59.35      59.35 Štěrbová Lenka         52.42     112.17 Valenta Miloslav       41.42     153.59 
                                              Malá Marie             50.34     204.33 Hostinský Jiří         52.05     256.38 

Na výsledky s mezičasy

Na výsledky štafet

Zpět na stránku MČR štafet a družstev


ing Zdeněk Přeček <100823.2236>