OK Sparta Praha OK Sparta Praha

Technické výsledky MČR štafet 2.10.2004

Na výsledky s mezičasy

Na výsledky družstev

Zpět na stránku MČR štafet a družstev

Výsledky kategorií štafet                                                                                                                 5.10.2004 15:17:36
                                                                      MČR štafet 2004
===ČSOB-SCP========================================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D105        2.9- 3.8km   55-  75m 10-11k
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  384 LPU LPU A                      78.42 Juračková Jana         28.23  Koberová Lenka         22.29      50.52 Knapová Iva            27.50      78.42 
  2  407 KAM KAM A                      79.01 Klinkerová Jitka       28.21  Semíková Eva           24.01      52.22 Valášková Šárka        26.39      79.01 
  3  395 LCE LCE A                      85.41 Vavrysová Iva          32.42  Ferdusová Eva          25.44      58.26 Hubáčková Dagmar       27.15      85.41 
  4  383 VAM VAM A                      86.43 Klapalová Jana         32.33  Veverková Yveta        27.56      60.29 Smutná Jana            26.14      86.43 
  5  399 VSP VSP A                      87.43 Lacigová Ivana         30.10  Michálková Jiřina      27.58      58.08 Horová Magda           29.35      87.43 
  6  394 TBM TBM A                      87.55 Kuchařová Ada          30.14  Lukášová Lenka         29.19      59.33 Galíková Jana          28.22      87.55 
  7  390 OKP OKP B                      88.54 Nováková Marie         29.21  Červinková Jitka       29.03      58.24 Němečková Jarmila      30.30      88.54 
  8  402 PGP PGP A                      90.28 Valentová Helena       28.07  Tichovská Jitka        31.46      59.53 Kožinová Jana          30.35      90.28 
  9  404 VLI VLI A                      90.34 Henychová Zuzana       27.31  Veselská Kateřina      31.08      58.39 Škodová Zuzana         31.55      90.34 
 10  391 EKP EKP A                      90.40 Bochenková Jana        33.51  Fantová Libuše         25.22      59.13 Šedivá Miroslava       31.27      90.40 
 11  385 TJN TJN A                      91.21 Zuzánková Růžena       30.59  Lejsková Pavlína       29.17      60.16 Rýdlová Magda          31.05      91.21 
 12  401 AOP AOP B                      93.36 Glabazňová Jana        29.51  Hadačová Gabriela      28.07      57.58 Holínková Milada       35.38      93.36 
 13  382 VBM VBM A                      94.02 Jemelíková Lada        29.17  Dokoupilová Zuzana     29.46      59.03 Bravená Alexandra      34.59      94.02 
 14  397 SSU SSU A                      96.13 Králová Zdenka         28.06  Ostřanská Iveta        30.17      58.23 Březinová Dana         37.50      96.13 
 15  406 TZL TZL A                      99.33 Krejčíková Monika      36.50  Cetkovská Alena        32.32      69.22 Koláriková Irena       30.11      99.33 
 16  392 SHK SHK A                      99.38 Chmelařová Marie       36.07  Novotná Iva            31.55      68.02 Teplá Hana             31.36      99.38 
 17  387 JPV JPV A                     100.25 Fajkusová Jitka        37.22  Vavrečková Ivana       30.56      68.18 Soldánová Karin        32.07     100.25 
 18  381 KON KON A                     101.44 Smičková Eva           35.53  Hlavová Miroslava      29.37      65.30 Skácelová Naďa         36.14     101.44 
 19  393 SHK SHK B                     110.46 Mádlová Iva            32.56  Šlechtová Marie        32.26      65.22 Fundová Hana           45.24     110.46 
 20  396 LCE LCE B                     115.52 Vlažná Mirka           32.53  Hauerlandová Jitka     36.32      69.25 Cahlová Slávka         46.27     115.52 
 21  388 KSU KSU A                     116.40 Paloncýová Maria       33.05  Janů Hana              32.51      65.56 Rajnošková Marie       50.44     116.40 
 22  389 OKP OKP A                     131.35 Čechmánková Helena     42.19  Nováková Irena         33.37      75.56 Hrabánková Ilona       55.39     131.35 
 23  403 LBE LBE A                     200.00 Havelková Eva          38.19  Hamáčková Eva          32.29      70.48 Procházková Pavlín    129.12     200.00 
     386 KTA KTA A                 MSDISK     Tichá Jana        MS   41.58  Hudečková Helena  MS   27.41 MS   69.39 Hejzlarová VladimíMSDISK     MSDISK     
     398 SSU SSU B                 MS   80.34 Horká Jana        MS   34.02  Mertová Eva       MS   25.21 MS   59.23 Král Václav       MS   21.11 MS   80.34 
     400 AOP AOP A                 MSDISK     Kociánová Eva     MS   28.31  Schusterová MartinMSDISK     MSDISK     Rychlý Miloš      MS   25.12 MSDISK     
     405 LOL LOL A                 MS   95.52 Jirková Renata    MS   31.26  Vaňáková Milada   MS   28.55 MS   60.21 Poklopová Ivana   MS   35.31 MS   95.52 
 
Konečné výsledky kategorie: D14         2.9- 3.0km   45-  45m 10-10k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  466 UOL UOL A                      71.20 Indráková Adéla        22.44  Čermáková Magdalen     24.50      47.34 Štrajtová Štěpánka     23.46      71.20 
  2  454 MSO Mor.Sl. obl. A             72.40 Hadačová Tereza        22.35  Krätschmerová Ivon     25.10      47.45 Kociánová Michaela     24.55      72.40 
  3  457 HAO Han. obl. A                77.35 Šimková Johanka        23.16  Chromečková Martin     27.58      51.14 Horčičková Vendula     26.21      77.35 
  4  455 MSO Mor.Sl. obl. B             77.50 Vyhnálková Milada      26.04  Kosová Barbora         25.26      51.30 Moravcová Lucie        26.20      77.50 
  5  460 BRO Brno A                     78.06 Šulerová Pavlína       22.39  Muselíková Vladisl     27.22      50.01 Loupová Anna           28.05      78.06 
  6  456 MSO Mor.Sl. obl. C             78.33 Laštůvková Petra       26.09  Jastrzembská Terez     24.55      51.04 Mlčochová Alice        27.29      78.33 
  7  469 VYO Vys. obl. B                79.56 Klusáčková Zuzana      22.50  Wurzelová Pavlína      31.35      54.25 Kučerová Lucie         25.31      79.56 
  8  471 KAM KAM A                      81.39 Straková Andrea        23.08  Straková Zuzana        29.09      52.17 Macková Lucia          29.22      81.39 
  9  451 JEO Ješt. obl. A               83.29 Doškářová Tereza       24.11  Gorčicová Eliška       25.01      49.12 Valešová Jana          34.17      83.29 
 10  463 VAO Val. obl. A                84.21 Maliňáková Barbora     25.24  Žaludková Petra        29.20      54.44 Vintrová Iva           29.37      84.21 
 11  468 VYO Vys. obl. A                84.24 Boudová Zuzana         25.30  Petráčková Klára       25.55      51.25 Řezníčková Tereza      32.59      84.24 
 12  470 TAP TAP A                      89.05 Siněňkaja Táňa         21.16  Zamazalová Kateřin     32.45      54.01 Mücková Tereza         35.04      89.05 
 13  453 JEO Ješt. obl. C              101.11 Švábková Anna          36.56  Volná Jitka            32.01      68.57 Poloprutská Markét     32.14     101.11 
 14  461 BRO Brno B                    101.14 Koporová Petra         34.41  Jemelíková Denisa      35.15      69.56 Tesařová Markéta       31.18     101.14 
 15  464 VAO Val. obl. B               101.28 Krejčíková Marie       23.57  Borková Marie          30.42      54.39 Kukolová Šárka         46.49     101.28 
 16  472 KAM KAM B                     115.44 Matějková Zuzana       35.44  Aschermannová Petr     39.10      74.54 Klinkerová Tereza      40.50     115.44 
 17  465 PGP PGP A                     134.25 Šrůtová Pavla          32.27  Šámalová Ludmila       43.17      75.44 Landovská Anna         58.41     134.25 
     459 JCO Jih. obl. B           MS  106.24 Tichá Tereza      MS   50.17  Zelenková Tereza  MS   31.49 MS   82.06 Soudek Vojtěch    MS   24.18 MS  106.24 
     476 MKP MKP A                 MS   75.38 Ježková Dominika  MS   21.25  Ježková Regina    MS   33.34 MS   54.59 Doležalová Monika MS   20.39 MS   75.38 
     477 HAO Han. obl. B           MS   89.45 Kolářová Renata   MS   31.57  Ostřanský Filip   MS   27.45 MS   59.42 Indrák Jakub      MS   30.03 MS   89.45 
     452 JEO Ješt. obl. B           DISK      Folbrechtová Šárka     23.18  Pavlovcová Petra       28.10      51.28 Vytinová Monika    DISK       DISK      
     458 JCO Jih. obl. A            DISK      Kratochvílová Hana     60.39  Kratochvílová Vero     44.04     104.43 Soudková Eliška    DISK       DISK      
     467 LBE LBE A                  DISK      Procházková Zuzana     37.31  Procházková Kateři DISK       DISK      Havelková Jana                DISK      
     462 BRO Brno C                           Šestáková Petra        50.18  Fasurová Tereza        43.06      93.24                                         
 
Konečné výsledky kategorie: D140        2.5- 3.3km   45-  50m 9-12k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  428 TZL TZL A                      76.42 Hájová Jana            25.53  Žaludková Miroslav     24.14      50.07 Horynová Eva           26.35      76.42 
  2  426 SRK SRK A                      77.22 Bártová Eva            24.42  Zemanová Jarmila       26.06      50.48 Mikulecká Nataša       26.34      77.22 
  3  421 PHK PHK A                      82.05 Běhounová Jiřina       24.44  Jiranová Alena         25.48      50.32 Panchártková Jitka     31.33      82.05 
  4  424 DCE DCE A                      86.25 Štrossová Jiřina       27.30  Procházková Miluše     28.53      56.23 Mrázová Pavla          30.02      86.25 
  5  422 DKP DKP A                      87.21 Stehnová Hana          30.42  Dudová Hana            28.23      59.05 Mrázková Ivana         28.16      87.21 
  6  427 PGP PGP A                      96.05 Šrůtová Marcela        32.54  Kubátová Milada        30.49      63.43 Zelená Markéta         32.22      96.05 
  7  429 TUR TUR A                     107.28 Holasová Jaroslava     42.30  Omová Jana             26.31      69.01 Konopáčová Jana        38.27     107.28 
  8  425 BOR BOR A                     107.36 Šípová Soňa            28.51  Langrová Marie         41.49      70.40 Křtěnská Leontina      36.56     107.36 
 
Konečné výsledky kategorie: D18         4.6- 4.8km   80- 100m 14-16k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  362 DKP DKP A                      94.27 Svobodná Šárka         34.10  Bochenková Ivana       30.01      64.11 Karochová Simona       30.16      94.27 
  2  353 PHK PHK A                      94.37 Doležalová Vendula     34.16  Vaculíková Jana        29.55      64.11 Machútová Lucie        30.26      94.37 
  3  352 KON KON A                      97.09 Dittrichová Petra      34.05  Hlavová Hana           30.38      64.43 Hlavová Jindra         32.26      97.09 
  4  356 LPU LPU A                      98.27 Mrštíková Květa        35.26  Hermanová Zuzana       31.43      67.09 Duchová Iveta          31.18      98.27 
  5  363 DKP DKP B                      98.57 Plochová Dominika      31.50  Mališová Barbora       33.24      65.14 Dlouhá Marie           33.43      98.57 
  6  357 LPU LPU B                     100.09 Marešová Michaela      33.10  Procházková Michae     34.25      67.35 Juračková Jana         32.34     100.09 
  7  371 TZL TZL A                     100.50 Hančíková Hana         31.40  Otrusinová Jana        35.40      67.20 Filipová Zuzana        33.30     100.50 
  8  358 JIL JIL A                     102.03 Prchalová Ivana        32.02  Augustinová Barbor     36.29      68.31 Augustinová Bohdan     33.32     102.03 
  9  359 SHK SHK A                     103.22 Mádlová Věra           33.22  Hypiusová Tereza       35.21      68.43 Doležalová Veronik     34.39     103.22 
 10  370 LBE LBE A                     104.25 Mezníková Lucie        32.39  Kettnerová Dana        37.33      70.12 Hamáčková Kristina     34.13     104.25 
 11  364 DKP DKP C                     105.08 Masopustová Eliška     33.48  Bochenková Martina     36.33      70.21 Macháčková Kateřin     34.47     105.08 
 12  368 PGP PGP A                     107.30 Zelená Radka           34.15  Jelínková Šárka        41.41      75.56 Tichovská Martina      31.34     107.30 
 13  367 SRK SRK A                     107.40 Smutná Pavla           35.53  Andršová Jana          39.44      75.37 Jirčáková Martina      32.03     107.40 
 14  354 PHK PHK B                     110.10 Kyclová Jana           33.49  Balcarová Jana         39.00      72.49 Azebová Nina           37.21     110.10 
 15  360 SHK SHK B                     110.40 Vízková Karolína       35.04  Kohoutová Martina      38.36      73.40 Gazdačková Michala     37.00     110.40 
 16  374 SJC SJC A                     111.31 Uvízlová Martina       34.11  Mikulová Ada           38.44      72.55 Matušová Petra         38.36     111.31 
 17  361 LCE LCE A                     111.41 Vlažná Lucie           32.46  Cahlová Blanka         40.50      73.36 Hubáčková Pavla        38.05     111.41 
 18  369 UOL UOL A                     112.03 Jakobová Adélka        31.33  Pilcová Barbora        46.51      78.24 Poklopová Lenka        33.39     112.03 
 19  373 TUR TUR A                     113.45 Sehnalová Tereza       38.15  Knoblochová Jana       35.13      73.28 Horáková Veronika      40.17     113.45 
 20  366 KRL KRL A                     114.00 Sedláčková Anna        34.08  Sedláčková Oldřišk     31.28      65.36 Pokladníková Petra     48.24     114.00 
 21  355 ZBM ZBM A                     118.17 Kabáthová Eva          39.27  Stratilová Marie       39.36      79.03 Štěpánská Adéla        39.14     118.17 
 22  372 TZL TZL B                     123.25 Polášková Tereza       36.35  Cigošová Petra         35.23      71.58 Semelová Eva           51.27     123.25 
 23  365 SSU SSU A                     131.10 Staňková Štěpánka      46.59  Králová Michaela       44.51      91.50 Březinová Marie        39.20     131.10 
 24  376 VRB VRB A                     149.16 Višváderová Kateři     41.16  Veličková Monika       38.49      80.05 Hradilová Veronika     69.11     149.16 
     375 SJC SJC B                  DISK      Soukupová Lucie    DISK       Špicarová Michaela            DISK      Kakrdová Iva                  DISK      
 
Konečné výsledky kategorie: D21         5.5- 5.7km   95- 110m 15-16k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  318 TBM TBM A                     102.07 Klechová Vendula       34.36  Stará Zdenka           35.08      69.44 Macúchová Zuzana       32.23     102.07 
  2  307 LPU LPU A                     104.00 Krčálová Veronika      36.27  Dočkalová Martina      34.21      70.48 Štěrbová Marta         33.12     104.00 
  3  332 SJC SJC A                     104.23 Kolářová Magdalena     36.07  Brožková Radka         33.34      69.41 Brožková Dana          34.42     104.23 
  4  302 PHK PHK A                     108.01 Panchártková Jana      35.10  Navrátilová Iva        36.28      71.38 Novotná Petra          36.23     108.01 
  5  322 BOR BOR A                     112.02 Krafková Lucie         34.53  Krafková Ita           43.31      78.24 Topinková Monika       33.38     112.02 
  6  309 JPV JPV A                     112.29 Hoffmannová Johana     39.13  Smičková Eva           39.31      78.44 Rákayová Martina       33.45     112.29 
  7  331 TUR TUR A                     113.31 Novotná Lenka          38.19  Omová Michaela         36.31      74.50 Kvapilová Věra         38.41     113.31 
  8  316 SHK SHK A                     114.24 Térová Bohdana         38.18  Fejlková Martina       39.07      77.25 Stehnová Zuzana        36.59     114.24 
  9  323 SRK SRK A                     119.29 Filipová Ivana         38.24  Dytrtová Dagmar        40.53      79.17 Kuncová Jana           40.12     119.29 
 10  321 VSP VSP A                     119.45 Baldrianová Barbor     39.28  Bořánková Kristýna     42.08      81.36 Fialová Pavla          38.09     119.45 
 11  310 JPV JPV B                     120.27 Daňková Petra          39.41  Zatloukalová Lenka     37.59      77.40 Beržinská Soňa         42.47     120.27 
 12  304 ZBM ZBM A                     120.45 Reinerová Barbara      40.37  Gebauerová Jana        41.01      81.38 Bajtošová Hana         39.07     120.45 
 13  312 JIL JIL A                     121.00 Jiřištová Zuzana       39.39  Jindřišková Martin     45.01      84.40 Lukešová Věra          36.20     121.00 
 14  308 LPU LPU B                     122.24 Škodová Petra          37.59  Klimplová Lenka        42.19      80.18 Fukátková Pavla        42.06     122.24 
 15  303 PHK PHK B                     126.50 Běhounová Veronika     39.52  Šolínová Lucie         43.53      83.45 Melounková Lucie       43.05     126.50 
 16  320 JHB JHB A                     128.11 Hrstková Vladěna       37.44  Hrstková Dana          45.43      83.27 Jiráčková Jana         44.44     128.11 
 17  315 CHA CHA A                     128.27 Kašková Barbora        40.29  Šaffková Kateřina      45.59      86.28 Kašková Kateřina       41.59     128.27 
 18  301 TRI TRI A                     129.36 Kantorová Lucie        43.41  Martynková Aneta       48.22      92.03 Rufferová Iva          37.33     129.36 
 19  319 DKP DKP A                     130.46 Waldová Lucie          38.15  Nováková Lucie         44.09      82.24 Přecechtělová Tere     48.22     130.46 
 20  317 SHK SHK B                     132.07 Doležalová Lenka       42.46  Stulíková Barbora      42.05      84.51 Weinerová Adéla        47.16     132.07 
 21  305 ZBM ZBM B                     132.09 Křístková Veronika     41.15  Navrkalová Petra       46.08      87.23 Žáčková Iva            44.46     132.09 
 22  313 EKP EKP A                     132.11 Volfová Martina        38.00  Haluzová Jana          51.49      89.49 Pokorná Lucie          42.22     132.11 
 23  314 EKP EKP B                     132.48 Maunová Romana         40.47  Kupcová Veronika       43.17      84.04 Sedláčková Martina     48.44     132.48 
 24  324 PGP PGP A                     135.02 Mezníková Lenka        50.32  Hostomská Jitka        46.00      96.32 Ryšavá Magdalena       38.30     135.02 
 25  330 TAP TAP A                     137.25 Znamenáčková Helen     42.58  Piskáčková Zuzana      52.27      95.25 Lomáková Iveta         42.00     137.25 
 26  326 VLI VLI A                     143.58 Podrábská Marie        43.35  Maršálová Kateřina     52.44      96.19 Komínková Věra         47.39     143.58 
 27  329 TZL TZL A                     147.04 Podmolíková Dagmar     43.11  Krejčíková Barbora     48.39      91.50 Staňková Věra          55.14     147.04 
 28  306 VBM VBM A                     152.32 Dokoupilová Radka      36.24  Borecká Kateřina       50.58      87.22 Šafránková Iva         65.10     152.32 
 29  311 MFP MFP A                     173.02 Šimšová Jana           47.22  Tahalová Lenka         51.29      98.51 Pelikánová Lucie       74.11     173.02 
     325 PGP PGP B                  DISK      Tichovská Hana         37.37  Tichovská Hana     DISK       DISK      Spurná Martina     DISK       DISK      
     327 SJI SJI A                  DISK      Jirků Kamila           39.43  Tvarůžková Petra   DISK       DISK      Chudíková Barbora  DISK       DISK      
     333 JAM JAM A                            Říhová Jana            48.37  Kašparová Šárka        47.19      95.56 Schindlerová Marti                      
 
Konečné výsledky kategorie: H105        5.1- 5.9km   90- 120m 14-17k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  118 TZL TZL A                      95.20 Sadílek Martin         33.05  Vrubel Karel           27.29      60.34 Podmolík Tomáš         34.46      95.20 
  2  116 STE STE B                      96.29 Skyva Petr             35.21  Maťátko Miloslav       26.00      61.21 Václavek Tomáš         35.08      96.29 
  3   98 JPV JPV A                      97.33 Jeřábek Luboš          35.20  Vystavěl Dušan         29.41      65.01 Pollák Jozef           32.32      97.33 
  4  106 LCE LCE A                      97.41 Vavrys Petr            33.27  Slezák Libor           27.42      61.09 Mudrák Stanislav       36.32      97.41 
  5  125 PHK PHK A                      99.28 Kamenický Jan          35.26  Kavalír Karel          28.33      63.59 Novotný Milan          35.29      99.28 
  6   96 TJN TJN A                     103.08 Táborský Ondřej        37.03  Lejsek Martin          28.41      65.44 Zuzánek Zdeněk         37.24     103.08 
  7  110 AOP AOP A                     103.26 Schuster Martin        35.09  Kostka Evžen           32.18      67.27 Hadač Miroslav         35.59     103.26 
  8   95 LPU LPU A                     103.54 Kaplan Jan             36.34  Roudný Václav          33.03      69.37 Fencl Petr             34.17     103.54 
  9  105 SHK SHK A                     105.33 Teplý Jiří             36.14  Langr Jan              30.24      66.38 Chmelař Pavel          38.55     105.33 
 10  102 OKP OKP A                     105.41 Novák Ivo              37.04  Hrabánek David         30.49      67.53 Novák Libor            37.48     105.41 
 11  107 LCE LCE B                     106.17 Kunčar Vít             36.37  Stacke Jiří            29.56      66.33 Hubáček Jaroslav       39.44     106.17 
 12  100 JIL JIL A                     110.14 Malý Evžen             36.58  Král Martin            29.41      66.39 Erlebach Josef         43.35     110.14 
 13  104 EKP EKP A                     111.07 Janeček Jura           35.11  Kořistka Libor         29.37      64.48 Pecka Jan              46.19     111.07 
 14   99 JPV JPV B                     111.36 Soldán Vladimír        35.49  Chmelař Miroslav       32.45      68.34 Uchytil Vlastimil      43.02     111.36 
 15  111 PGP PGP A                     116.31 Kožina Petr            36.48  Švic Michal            30.43      67.31 Vinš Pavel             49.00     116.31 
 16  101 KSU KSU A                     123.03 Rajnošek Zdeněk        36.20  Paloncý Pavel          29.00      65.20 Janů Zdeněk            57.43     123.03 
 17   94 VAM VAM B                     123.13 Klapal František       46.59  Novák Jiří             32.45      79.44 Hostaš Zdeněk          43.29     123.13 
 18   91 KON KON A                     125.52 Grepl Ladislav         36.19  Hlava Miroslav         30.12      66.31 Komínek Jaroslav       59.21     125.52 
 19   97 TJN TJN B                     127.01 Picek Jan              46.45  Hostaš Petr            32.28      79.13 Kudrnáč Michal         47.48     127.01 
 20  113 LBE LBE A                     131.30 Procházka Pavel        52.27  Mezník Vladimír        29.39      82.06 Karmazín Pavel         49.24     131.30 
 21  120 KAM KAM A                     136.08 Valášek Petr           39.49  Straková Lenka         49.56      89.45 Straka Daniel          46.23     136.08 
 22  108 MFP MFP A                     150.57 Hric Jan               52.28  Forst Libor            36.14      88.42 Šimek Miroslav         62.15     150.57 
      92 KON KON B                 MS  107.38 Dvořák Miloslav   MS   37.12  Procházka Pavel   MS   32.15 MS   69.27 Procházka Josef   MS   38.11 MS  107.38 
     114 LBE LBE B                 MS  136.20 Štemberk Adam     MS   44.00  Tuček Martin      MS   38.00 MS   82.00 Tvrdek Vojtěch    MS   54.20 MS  136.20 
     115 STE STE A                 MSDISK     Gross Michal      MS   43.25  Věžník Antonín    MS   36.17 MS   79.42 Kodeda Oldřich    MSDISK     MSDISK     
     117 OSN OSN A                 MSDISK     Kamenický Radan   MS   43.35  Klusáček Martin   MS   38.56 MS   82.31 Petráček Aleš     MSDISK     MSDISK     
      93 VAM VAM A                  DISK      Vandas Luděk       DISK       Kula Jiří              28.45  DISK      Smutný Michal          36.36  DISK      
     103 OKP OKP B                  DISK      Čechmánek Vladimír DISK       Richtr Aleš            26.42  DISK      Koníček Jiří           35.44  DISK      
 
Konečné výsledky kategorie: H14         3.8- 4.0km   45-  45m 12-12k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  206 HAO Han. obl. A                78.42 Opletal Jaroslav       24.09  Vozda Vojtěch          28.16      52.25 Věžník Antonín         26.17      78.42 
  2  214 VAO Val. obl. B                79.27 Nečas Jiří             24.25  Hubáček Michal         26.29      50.54 Slezák Jiří            28.33      79.27 
  3  218 VYO Vys. obl. A                83.00 Krejsa Martin          24.15  Krejsa Vladimír        31.48      56.03 Bořil Petr             26.57      83.00 
  4  204 MSO Mor.Sl. obl. B             83.13 Szturc Jan             25.32  Gazda Viktor           29.02      54.34 Legerski Martin        28.39      83.13 
  5  203 MSO Mor.Sl. obl. A             83.17 Melecký Martin         27.46  Hadač Filip            29.29      57.15 Kantor Ondřej          26.02      83.17 
  6  201 JEO Ješt. obl. A               84.49 Henych Tomáš           25.41  Kopal Ondřej           31.35      57.16 Brož Petr              27.33      84.49 
  7  209 BRO Brno A                     89.22 Nykodým Miloš          25.35  Novotný Ondřej         37.44      63.19 Zimmermann Štěpán      26.03      89.22 
  8  227 HAO Han. obl. B                93.37 Strečko Marek          27.29  Sukeník Mojmír         37.35      65.04 Věžník Václav          28.33      93.37 
  9  217 LBE LBE A                      99.29 Šimon Václav           31.56  Karmazín Ondřej        43.26      75.22 Procházka Pavel        24.07      99.29 
 10  226 TJN TJN A                      99.31 Hostaš Petr            27.22  Vlček Daniel           37.31      64.53 Beran Lukáš            34.38      99.31 
 11  210 BRO Brno B                    100.10 Berka Milan            26.21  Mokrý Stanislav        36.58      63.19 Otrusina Jan           36.51     100.10 
 12  212 JCO Jih. obl. C               103.05 Tichý Tomáš            30.25  Hudeček Petr           48.52      79.17 Zelenka Martin         23.48     103.05 
 13  205 MSO Mor.Sl. obl. C            106.43 Argaláš Michal         31.53  Sýkora Jan             33.12      65.05 Schuster Marek         41.38     106.43 
 14  202 JEO Ješt. obl. B              109.37 Ludvík Vojtěch         34.54  Zelenka Vlastimil      40.05      74.59 Kohout Jakub           34.38     109.37 
 15  215 VAO Val. obl. C               112.26 Benroth Martin         32.18  Valenta Jiří           47.00      79.18 Kolárik Tomáš          33.08     112.26 
 16  219 VYO Vys. obl. B               115.16 Kamenický Tobiáš       35.44  Černík Václav          44.51      80.35 Klusáček Jan           34.41     115.16 
 17  220 VYO Vys. obl. C               119.09 Suchý Jiří             37.39  Švecová Kateřina       40.50      78.29 Mandulová Kateřina     40.40     119.09 
 18  216 PGP PGP A                     129.32 Landovský Tomáš        30.06  Prášek Přemysl         50.02      80.08 Němeček Jan            49.24     129.32 
 19  208 JCO Jih. obl. B               202.10 Šandera Filip          50.37  Zimmermann Martin     113.26     164.03 Zimmermann Tomáš       38.07     202.10 
 20  207 JCO Jih. obl. A               218.02 Klimeš Adam            44.47  Preis Marcel          119.17     164.04 Pšenička Vít           53.58     218.02 
     213 VAO Val. obl. A            DISK      Kolárik Jan            22.25  Láznička Petr          28.52      51.17 Valenta Jan        DISK       DISK      
     221 KAM KAM A                  DISK      Bělohlávek Jiří        27.31  Nešpor Václav          41.13      68.44 Semík Vojtěch      DISK       DISK      
     222 KAM KAM B                  DISK      Čermák Vojtěch         60.35  Aschermann Michal      52.18     112.53 Daněk Vojtěch      DISK       DISK      
     211 BRO Brno C                           Jemelík Hynek          25.14  Berka Miroslav         29.32      54.46                                         
 
Konečné výsledky kategorie: H140        3.8- 4.6km   45-  85m 12-13k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  149 VLI VLI A                      80.22 Škoda Přemek           27.58  Přinda Oldřich         24.48      52.46 Poloprutský Tomáš      27.36      80.22 
  2  144 VSP VSP A                      83.20 Laciga Zdeněk          26.22  Hořínek Jaroslav       26.20      52.42 Uher Petr              30.38      83.20 
  3  152 TZL TZL A                      84.03 Krajča Pavel           27.16  Slováček Rudolf        28.28      55.44 Nečas Rudolf           28.19      84.03 
  4  135 EKP EKP A                      86.15 Stejskal Petr          29.41  Bochenek Milan         29.25      59.06 Šedivý Jiří            27.09      86.15 
  5  139 TBM TBM B                      86.32 Urválek Jiří           28.40  Uhmann Petr            28.55      57.35 Šebesta Vlastislav     28.57      86.32 
  6  132 VBM VBM A                      86.36 Dokoupil Jaroslav      30.40  Chmelík Aleš           26.58      57.38 Hirš Libor             28.58      86.36 
  7  138 TBM TBM A                      89.44 Pospíšek Zbyněk        28.57  Zabloudil Pavel        32.10      61.07 Šuler Josef            28.37      89.44 
  8  140 VCB VCB A                      90.06 Teringl Radek          26.44  Rychtecký Josef        32.58      59.42 Hejzlar Josef          30.24      90.06 
  9  154 TUR TUR A                      90.25 Konopáč Jiří           31.11  Holas Vladimír         25.52      57.03 Folprecht Miroslav     33.22      90.25 
 10  133 LPU LPU A                      90.38 Štěrba Pavel           31.07  Juračka Vojtěch        29.37      60.44 Knap Jan               29.54      90.38 
 11  131 PHK PHK A                      90.54 Dušatko Petr           29.40  Vondrouš Jaroslav      30.16      59.56 Běhoun Pavel           30.58      90.54 
 12  134 KOS KOS A                      91.03 Tupec Jiří             27.50  Sahula Jaroslav        30.57      58.47 Kotlář Vladimír        32.16      91.03 
 13  137 SHK SHK B                      92.13 Hausvater Karel        33.59  Filip Aleš             27.13      61.12 Gazdačko Milan         31.01      92.13 
 14  147 SSU SSU A                      94.31 Král Jiří              28.10  Ostřanský Josef        34.15      62.25 Strachota Jaroslav     32.06      94.31 
 15  151 LOL LOL A                      96.13 Jirka Jiří             29.42  Poklop Lubomír         30.34      60.16 Dosoudil Miroslav      35.57      96.13 
 16  153 TZL TZL B                      96.15 Háj Bohumil            29.38  Jelínek Vít            29.58      59.36 Krejčík Zbyněk         36.39      96.15 
 17  143 DCE DCE A                     102.40 Pavlů Jaroslav         45.35  Jaroš Vladimír         29.05      74.40 Procházka Antonín      28.00     102.40 
 18  158 UOL UOL A                     103.44 Šimek Roman            38.10  Jadviščok Ladislav     32.19      70.29 Navrátil Antonín       33.15     103.44 
 19  150 MKP MKP A                     104.36 Koč Zdeněk             32.53  Liberský Mirko         34.29      67.22 Tomaščin Jaroslav      37.14     104.36 
 20  141 DKP DKP A                     105.04 Klaška Pavel           27.11  Ďurčat Josef           44.18      71.29 Betlach Miroslav       33.35     105.04 
 21  136 SHK SHK A                     105.39 Novotný Pavel          31.43  Svoboda Miloslav       32.45      64.28 Máslo Miroslav         41.11     105.39 
 22  148 LBE LBE A                     107.53 Tvrdek Vojtěch         33.08  Hamáček Bohuslav       37.25      70.33 Tuček Vít              37.20     107.53 
 23  142 DKL DKL A                     110.44 Šorm Miroslav          40.36  Brumek Stanislav       37.51      78.27 Cabrnoch Jiří          32.17     110.44 
 24  159 EKP EKP B                     124.42 Šíp Lubor              34.27  Adrián Petr            48.34      83.01 Janata Tomáš           41.41     124.42 
 25  146 PBM PBM A                     135.52 Přikryl Petr           24.43  Přikryl Kamil          32.48      57.31 Robotka Libor          78.21     135.52 
 26  145 SRK SRK A                     142.01 Pohl Zdeněk            42.33  Ehlová Iva             61.35     104.08 Balcar Pavel           37.53     142.01 
     155 ZBM ZBM X                 MS   92.43 Rambousková Hana  MS   29.45  Macinská Jana     MS   32.56 MS   62.41 Kršiaková Jana    MS   30.02 MS   92.43 
 
Konečné výsledky kategorie: H165        2.8- 3.9km   55-  70m 9-13k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  169 PZR PZR A                      84.26 Rosecká Alena          32.34  Pospíšil Jiří          25.43      58.17 Pospíšil Jaromír       26.09      84.26 
  2  161 LPU LPU A                      84.50 Farář Jaroslav         30.46  Fridrich Jaroslav      23.33      54.19 Farář Václav           30.31      84.50 
  3  167 TZL TZL A                      85.16 Jelínek Petr           26.21  Láznička Alois         27.37      53.58 Cigoš Petr             31.18      85.16 
  4  168 SJC SJC A                      89.01 Havlík Jaroslav        35.37  Vodička Jindřich       31.32      67.09 Zikmund Zdeněk         21.52      89.01 
  5  165 SRK SRK A                      98.14 Vítek Zdeněk           37.08  Seidl Karel            26.20      63.28 Hrobař Rudolf          34.46      98.14 
  6  164 BOR BOR B                      98.51 Úlehla Zdeněk          43.19  Beránek Miroslav       31.45      75.04 Krejčí Jaroslav        23.47      98.51 
  7  163 BOR BOR A                      98.55 Mašek Pavel            43.32  Křtěnský Jaroslav      27.08      70.40 Krafka Jiří            28.15      98.55 
  8  162 DKP DKP A                     106.12 Procházka Aleš         39.23  Procházka Zdenko       26.51      66.14 Dlouhý Jiří            39.58     106.12 
     172 PGP PGP A                  DISK      Zelený Vladimír    DISK       Attl Vladimír          27.38  DISK      Sysel Zdeněk           45.19  DISK      
 
Konečné výsledky kategorie: H18         6.0- 6.3km  120- 150m 17-18k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   77 TZL TZL A                     103.03 Polášek Jan            34.01  Krajča Tomáš           33.41      67.42 Přibyl Bronislav       35.21     103.03 
  2   80 SJC SJC A                     105.27 Drobník Michal         36.00  Holas Štěpán           34.28      70.28 Beneš Jan              34.59     105.27 
  3   67 SSU SSU A                     106.35 Kodeda Štěpán          33.31  Strachota Petr         37.29      71.00 Král Vojtěch           35.35     106.35 
  4   53 ZBM ZBM A                     107.00 Zimmermann Jakub       33.46  Pracný Jakub           38.56      72.42 Chromý Adam            34.18     107.00 
  5   54 ZBM ZBM B                     108.04 Mazúr Martin           34.44  Bořil Tomáš            36.26      71.10 Hájek Daniel           36.54     108.04 
  6   59 JIL JIL A                     109.13 Perůtka Jan            33.54  Mališ Jiří             38.50      72.44 Malý Aleš              36.29     109.13 
  7   64 DKP DKP A                     113.05 Hejzlar Štěpán         33.09  Buchalcev Jan          37.53      71.02 Vlach Martin           42.03     113.05 
  8   62 SHK SHK A                     113.57 Kinzel Martin          35.14  Šabatka Zdeněk         44.32      79.46 Šmehlík Eduard         34.11     113.57 
  9   51 PHK PHK A                     117.13 Panchártek Jan         35.38  Justa Pavel            40.33      76.11 Balcar Aleš            41.02     117.13 
 10   69 SRK SRK A                     117.16 Samek Martin           36.02  Andrš Jiří             41.09      77.11 Petras Tomáš           40.05     117.16 
 11   72 UOL UOL A                     117.48 Poklop Martin          35.38  Brtník Adam            37.54      73.32 Jakob Jan              44.16     117.48 
 12   63 LCE LCE A                     118.47 Vlažný Jan             38.46  Slezák Zdeněk          39.38      78.24 Cahel Marek            40.23     118.47 
 13   74 VLI VLI A                     119.37 Henych Ondřej          41.12  Škoda Jakub            42.23      83.35 Henych Martin          36.02     119.37 
 14   57 LPU LPU A                     119.43 Kafka Miloš            37.40  Kopecký Ondřej         40.53      78.33 Lenner Miroslav        41.10     119.43 
 15   56 VBM VBM A                     120.59 Hojsák Ondřej          36.56  Kočí Martin            44.28      81.24 Bravený Adam           39.35     120.59 
 16   81 VRB VRB A                     122.09 Ondrusz Martin         38.46  Váňa Lukáš             43.08      81.54 Žaloudík Jiří          40.15     122.09 
 17   52 PHK PHK B                     122.43 Müller Martin          39.41  Kubát Jan              39.56      79.37 Zelenka Tomáš          43.06     122.43 
 18   58 LPU LPU B                     123.00 Fiala Petr             37.29  Kroupa Jan             46.06      83.35 Bolech Filip           39.25     123.00 
 19   75 SJI SJI A                     123.55 Gerhard Petr           38.55  Svoboda Martin         41.51      80.46 Rajnošek Matěj         43.09     123.55 
 20   73 RBK RBK A                     125.51 Henek Michal           37.02  Jalový Vlastimil       40.13      77.15 Vlček Ondřej           48.36     125.51 
 21   70 SRK SRK B                     126.55 Dusílek Adam           39.47  Klícha Martin          47.21      87.08 Pátek Lukáš            39.47     126.55 
 22   71 PGP PGP A                     129.11 Lejsek Tadeáš          38.25  Neumann Petr           49.04      87.29 Pavlů Ondřej           41.42     129.11 
 23   61 CHA CHA A                     130.26 Hradec Pavel           35.12  Ježek Lukáš            44.05      79.17 Hradil František       51.09     130.26 
 24   76 OSN OSN A                     135.54 Kamenický Matěj        41.45  Hruška Ondřej          47.38      89.23 Šíma Oldřich           46.31     135.54 
 25   66 VIZ VIZ A                     135.56 Malý Ondřej            38.25  Pavelka Tomáš          54.19      92.44 Hladík Jiří            43.12     135.56 
 26   65 DKP DKP B                     136.32 Duda Radim             42.30  Jůzek Martin           47.54      90.24 Axmann Šimon           46.08     136.32 
 27   68 MLA MLA A                     137.22 Kunc Petr              38.43  Bína Martin            48.46      87.29 Tengler Martin         49.53     137.22 
      55 ZBM ZBM C                  DISK      Janský Petr        DISK       Dědic Filip            42.07  DISK      Zelinka Jiří           44.14  DISK      
      78 TZL TZL B                  DISK      Eid Michal             36.03  Nečas Tomáš            42.05      78.08 Hradil Jiří        DISK       DISK      
      79 TUR TUR A                  DISK      Kučera Jiří            36.17  Kučera Petr        DISK       DISK      Vlček Martin           37.05  DISK      
 
Konečné výsledky kategorie: H21         7.1- 7.5km  180- 195m 23-25k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    4 PHK PHK A                     117.32 Novotný Tomáš          38.11  Zvěřina Petr           40.22      78.33 Losman Petr            38.59     117.32 
  2   15 SHK SHK A                     117.46 Hepner David           38.06  Komanec Václav         40.07      78.13 Jedlička Michal        39.33     117.46 
  3   41 SJC SJC A                     119.12 Palas Jan              38.53  Ticháček Radek         38.46      77.39 Vodička Jan            41.33     119.12 
  4   34 SJI SJI A                     120.07 Venhoda Milan          41.24  Prášil Marek           40.16      81.40 Lauerman Jan           38.27     120.07 
  5   39 TUR TUR A                     120.12 Baier Martin           39.08  Holas Ondřej           42.34      81.42 Oma Jakub              38.30     120.12 
  6    6 ZBM ZBM A                     120.24 Bukovac Paľo           41.04  Zřídkaveselý Libor     39.28      80.32 Dlabaja Tomáš          39.52     120.24 
  7    3 DLI DLI A                     120.48 Lučan Vladimír         41.42  Ropek Rudolf           39.57      81.39 Švihovský Jaromír      39.09     120.48 
  8    1 LPU LPU A                     121.28 Udržal Tomáš           41.05  Hovorka Jan            40.35      81.40 Štěrba Zbyněk          39.48     121.28 
  9   31 PGP PGP D                     121.35 Matějů Luboš           38.15  Skyva Jan              42.48      81.03 Procházka Jan          40.32     121.35 
 10   32 VLI VLI A                     122.09 Přinda Lukáš           40.07  Henych Petr            41.39      81.46 Horáček Michal         40.23     122.09 
 11   18 TBM TBM A                     123.11 Liščinský Zdeněk       41.45  Kozák Osvald           42.39      84.24 Čech Radovan           38.47     123.11 
 12   42 SJC SJC B                     124.34 Kazda Jiří             38.51  Koťátko Zdeněk         45.21      84.12 Kazda Ondřej           40.22     124.34 
 13   25 VSP VSP A                     124.54 Matějů Michal          38.57  Kučera Jan             45.06      84.03 Pospíšil Vít           40.51     124.54 
 14   21 DKP DKP A                     125.26 Hošek Václav           42.45  Žaloudek Petr          41.44      84.29 Janata Martin          40.57     125.26 
 15   13 EKP EKP A                     127.23 Seidl Miroslav         44.57  Lebeda Dušan           43.40      88.37 Šedivý Jan             38.46     127.23 
 16   33 STE STE A                     127.41 Hanák Pavel            40.29  Tomanek Daniel         41.23      81.52 Petřivalský Marek      45.49     127.41 
 17   37 TZL TZL B                     128.12 Krejčík Jiří           40.14  Háj Jakub              42.28      82.42 Slováček Tomáš         45.30     128.12 
 18    5 PHK PHK B                     128.48 Černý Michal           39.18  Kovařík Radovan        47.38      86.56 Macek Martin           41.52     128.48 
 19   43 VRB VRB A                     128.52 Klech Richard          42.34  Dlabaja Štěpán         41.55      84.29 Velička Jan            44.23     128.52 
 20   22 DKP DKP B                     128.54 Mrázek Jiří            39.38  Margold Martin         43.10      82.48 Procházka Jan          46.06     128.54 
 21   10 JPV JPV A                     129.06 Stoklasa Bohumil       39.07  Černohous Jan          45.29      84.36 Henek Vladan           44.30     129.06 
 22   27 SRK SRK A                     130.40 Vítek Tomáš            39.08  Koblic Jan             46.50      85.58 Potštejnský Jan        44.42     130.40 
 23   40 TUR TUR B                     131.12 Šurgan Štefan          40.09  Váňa Martin            43.49      83.58 Kořínek Jindřich       47.14     131.12 
 24   16 SHK SHK B                     131.42 Bláha Jan              43.15  Weiner Jakub           41.49      85.04 Paclík Roman           46.38     131.42 
 25    7 ZBM ZBM B                     132.14 Barták Lukáš           38.02  Otrusina Jiří          45.26      83.28 Prokop Petr            48.46     132.14 
 26   36 TZL TZL A                     132.47 Váňa Petr              50.36  Pekárek Evžen          41.20      91.56 Smola Michal           40.51     132.47 
 27   38 CHT CHT A                     133.03 Kopáček Jan            44.57  Krejsa Jan             45.15      90.12 Jansa Jiří             42.51     133.03 
 28    9 VBM VBM A                     133.20 Fučík Karel            39.00  Kozumplík Aleš         48.01      87.01 Mazal Zdeněk           46.19     133.20 
 29   35 FSP FSP A                     133.22 Princl Pavel           38.49  Čech Jan               47.10      85.59 Fibír Tomáš            47.23     133.22 
 30   26 BOR BOR A                     134.55 Lepšík Petr            44.46  Vobr Marek             46.27      91.13 Kolařík Tomáš          43.42     134.55 
 31   14 EKP EKP B                     135.07 Jirků Libor            41.36  Šedivý Ondřej          49.13      90.49 Kalous Vladislav       44.18     135.07 
 32   30 PGP PGP C                     135.15 Janovský Tomáš         40.11  Pokorný Ondřej         49.15      89.26 Tichovský Martin       45.49     135.15 
 33    2 LPU LPU B                     135.22 Haas Karel             43.45  Knížek Jiří            46.05      89.50 Vávra Jaroslav         45.32     135.22 
 34   20 JAM JAM A                     136.54 Košárek Pavel          40.51  Kovalčík Tomáš         50.09      91.00 Besta Michal           45.54     136.54 
 35   19 LCE LCE A                     137.13 Hanslián David         39.55  Zicha Jiří             49.58      89.53 Slezák Martin          47.20     137.13 
 36   17 SHK SHK C                     137.22 Svoboda Ondřej         44.56  Netuka Martin          45.33      90.29 Stulík Jakub           46.53     137.22 
 37   29 PGP PGP B                     137.53 Tesař Pavel            44.48  Laciga Radek           48.18      93.06 Hora Vojtěch           44.47     137.53 
 38    8 ZBM ZBM C                     151.16 Bukovac Maroš          44.45  Jirka Michal           55.28     100.13 Humlíček Aleš          51.03     151.16 
 39   12 JIL JIL A                     159.27 Rajnošek Zdeněk        39.03  Krajíček Vojtěch       64.16     103.19 Černý Martin           56.08     159.27 
 40   28 PGP PGP A                     165.30 Nemšovský Petr         51.36  Sysel Ondřej           62.01     113.37 Baldrian Petr          51.53     165.30 

Na mezičasy

Na výsledky družstev

Zpět na stránku MČR štafet a družstev


ing Zdeněk Přeček <100823.2236>