AC Sparta Praha, oddíl OB Asociace Sparta Praha, oddíl OB

Výsledky 5. závodu Českého poháru štafet (DIADORA Cup), 8. září 2002, Stará Huť


Na výsledky s mezičasy.
Na archív závodů SCP.

Oproti minulé verzi byl navíc uznán výsledek 3. úseku štafety JIL-A v kategorii H14.
Výsledky kategorií štafet                                                                                                              12.9.2002 9:10:04
                                                             5. závod Českého poháru štafet
===ČSOB-SCP====================================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D105        3.6- 4.6km   40-  40m 8-12k
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  LBE LBE                       184.33 Hamáčková Eva          60.16  Procházková Pavlín     56.57     117.13 Havelková Eva          67.20     184.33 
 
Konečné výsledky kategorie: D14         2.7- 2.7km   30-  30m 9-9k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  PGP PGP                       111.50 Jelínková Zora         32.43  Čermáková Kristýna     41.54      74.37 Jelínková Šárka        37.13     111.50 
  2  KAM KAM B                     127.05 Straková Andrea        42.57  Štěpánková Anna        45.30      88.27 Doležalová Monika      38.38     127.05 
  3  DKP DKP                       172.11 Němcová Lucie          61.26  Farská Kateřina        60.56     122.22 Přecechtělová Tere     49.49     172.11 
  4  KAM KAM A                     179.50 Panochová Anna         89.17  Škvorová Barbora       52.21     141.38 Macková Lucia          38.12     179.50 
     LBE LBE                   MS  125.43 Kožinová Anna     MS   61.28  Mezníková Lucie   MS   30.09 MS   91.37 Hamáčková KristinaMS   34.06 MS  125.43 
 
Konečné výsledky kategorie: D140        2.5- 3.4km   30-  30m 7-9k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  DCE DCE                       117.11 Štrossová Jiřina       39.53  Procházková Miluše     30.21      70.14 Mrázová Pavla          46.57     117.11 
  2  DKP DKP                       123.20 Stehnová Hana          45.36  Dudová Hana            36.22      81.58 Mrázková Ivana         41.22     123.20 
  3  PGP PGP                       140.50 Dvořáková Ladislav     41.50  Haňkovská Jana         40.00      81.50 Jelínková Radana       59.00     140.50 
 
Konečné výsledky kategorie: D18         4.8- 5.1km   40-  40m 13-13k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  LPU LPU A                     119.33 Duchová Iveta          41.10  Hermanová Zuzana       41.07      82.17 Fukátková Pavla        37.16     119.33 
  2  JIL JIL A                     120.43 Uvízlová Martina       40.44  Zlesáková Daniela      41.56      82.40 Kynčlová Martina       38.03     120.43 
  3  DKP DKP A                     121.20 Karochová Simona       41.00  Nováková Lucie         41.51      82.51 Kovářová Kristýna      38.29     121.20 
  4  DKP DKP B                     129.45 Svobodná Šárka         41.08  Bochenková Martina     41.46      82.54 Dlouhá Marie           46.51     129.45 
  5  KON KON                       131.34 Dittrichová Petra      41.04  Plesková Tereza        43.42      84.46 Hlavová Hana           46.48     131.34 
  6  LPU LPU B                     131.35 Petrová Daniela        41.12  Juračková Jana         41.29      82.41 Sůvová Barbora         48.54     131.35 
  7  SHK SHK                       131.38 Novotná Barbora        41.01  Gazdačková Michael     43.48      84.49 Stulíková Barbora      46.49     131.38 
  8  SJC SJC A                     142.22 Špicarová Michaela     45.15  Procházková Zuzana     49.24      94.39 Kousalová Karolína     47.43     142.22 
  9  LPU LPU C                     142.23 Udržalová Jana         41.26  Baštová Martina        54.11      95.37 Mrštíková Květa        46.46     142.23 
 10  TZL TZL A                     142.25 Semelová Eva           45.00  Gavendová Hana         49.41      94.41 Cigošová Petra         47.44     142.25 
 11  PHK PHK B                     142.34 Vaculíková Jana        41.06  Dušátková Lenka        54.25      95.31 Justová Hana           47.03     142.34 
 12  JIL JIL B                     142.36 Kárníková Libuše       41.03  Augustinová Barbor     53.51      94.54 Machová Jiřina         47.42     142.36 
 13  KRN KRN                       147.22 Bohunská Jana          41.17  Frýdlová Lenka         54.47      96.04 Halašková Veronika     51.18     147.22 
 14  PGP PGP                       149.44 Tichovská Martina      53.42  Mezníková Lenka        48.31     102.13 Spurná Martina         47.31     149.44 
 15  DKP DKP C                     150.21 Macháčková Kateřin     45.16  Krausová Eliška        58.09     103.25 Mališová Barbora       46.56     150.21 
 16  LCE LCE                       150.24 Hubáčková Petra        52.50  Vlažná Lucie           43.59      96.49 Perůtková Zuzana       53.35     150.24 
 17  VBM VBM                       151.22 Dokoupilová Radka      41.24  Cajzlová Veronika      46.53      88.17 Hermannová Kateřin     63.05     151.22 
 18  SJC SJC B                     157.40 Sýkorová Radka         41.02  Dubská Šárka           51.04      92.06 Mikulová Ada           65.34     157.40 
 19  PHK PHK A                     165.52 Machútová Lucie        46.59  Ďupalová Dominika      64.25     111.24 Jindřišková Martin     54.28     165.52 
 20  TZL TZL C                     167.06 Štekovičová Kateři     63.31  Otrusinová Jana        44.34     108.05 Hýblová Lenka          59.01     167.06 
 21  TAP TAP                       168.57 Kuchařová Markéta      50.08  Piskáčková Zuzana      61.21     111.29 Letfusová Veronika     57.28     168.57 
 22  VRB VRB                       181.00 Hrouzová Pavlína       71.34  Višňová Michaela       49.02     120.36 Krätschmerová Kate     60.24     181.00 
 23  TUR TUR                       186.31 Dlouhá Michaela        71.18  Sehnalová Tereza       61.34     132.52 Knoblochová Jana       53.39     186.31 
 24  TZL TZL B                     198.00 Navarová Lucie         82.59  Krejčíková Barbora     49.00     131.59 Baklíková Anna         66.01     198.00 
     DKP DKP D                 MSDISK     Masopustová EliškaMS   59.11  Ďurčatová Alice   MS   68.01 MS  127.12 Masopustová EliškaMSDISK     MSDISK     
 
Konečné výsledky kategorie: D21         5.9- 6.0km   45-  45m 16-16k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  VSP VSP A                     121.54 Waldová Barbora        40.04  Fialová Pavla          38.58      79.02 Jahnová Anežka         42.52     121.54 
  2  TRI TRI                       122.57 Nováková Kateřina      40.53  Przyczková Michael     42.16      83.09 Kovaříková Marie       39.48     122.57 
  3  DKP DKP A                     124.58 Hlinková Petra         40.06  Waldová Lucie          46.48      86.54 Stehnová Zuzana        38.04     124.58 
  4  TBM TBM A                     125.03 Heczková Kateřina      39.55  Cigošová Kateřina      46.32      86.27 Klechová Vendula       38.36     125.03 
  5  PHK PHK                       130.51 Rufferová Iva          39.02  Klapalová Marcela      39.56      78.58 Panchártková Jana      51.53     130.51 
  6  PGP PGP A                     134.31 Ryšavá Magdalena       41.57  Kožinová Jana          47.59      89.56 Tichovská Hana         44.35     134.31 
  7  LPU LPU A                     137.40 Dočkalová Martina      39.50  Klimplová Zuzana       47.22      87.12 Víchová Šárka          50.28     137.40 
  8  VSP VSP C                     144.52 Patočková Marie        44.42  Novotná Markéta        52.32      97.14 Bořánková Kristýna     47.38     144.52 
  9  JIL JIL A                     145.34 Henychová Zuzana       44.56  Jiřištová Zuzana       51.07      96.03 Lukešová Věra          49.31     145.34 
 10  SJC SJC                       145.39 Brožková Dana          39.02  Kalenská Romana        48.17      87.19 Kolářová Magdalena     58.20     145.39 
 11  JAM JAM                       145.54 Chudíková Barbora      39.16  Schindlerová Marti     58.42      97.58 Topinková Monika       47.56     145.54 
 12  SCP SCP                       145.58 Hrazdírová Iva         47.40  Pelclová Barbora       48.20      96.00 Pelclová Martina       49.58     145.58 
 13  LPU LPU B                     146.18 Štěrbová Marta         41.46  Juračková Kateřina     61.23     103.09 Klimplová Lenka        43.09     146.18 
 14  ZBM ZBM                       147.54 Sladká Kateřina        47.52  Humlíčková Kateřin     46.28      94.20 Žáčková Iva            53.34     147.54 
 15  BOR BOR                       149.20 Krafková Lucie         44.58  Svobodová Kateřina     53.31      98.29 Krafková Ita           50.51     149.20 
 16  PGP PGP B                     156.12 Ryšavá Vendula         41.58  Janovská Petra         55.20      97.18 Tichovská Hana         58.54     156.12 
 17  VSP VSP B                     174.26 Horáková Lenka         58.55  Ohnoutková Irena       60.16     119.11 Lacigová Ivana         55.15     174.26 
 18  PGP PGP C                     174.29 Pašťalková Eva         53.54  Koppová Ingrid         61.36     115.30 Jonášová Marta         58.59     174.29 
 19  VBM VBM                       180.29 Sychrová Barbora       51.20  Nejeschlebová Iva      56.47     108.07 Gothardová Eva         72.22     180.29 
 20  DKP DKP B                     181.02 Kodysová Hana          54.06  Stehnová Stanislav     60.41     114.47 Horálková Iva          66.15     181.02 
 21  TAP TAP                       181.04 Znamenáčková Helen     51.28  Švehlová Kateřina      57.58     109.26 Lomáková Iveta         71.38     181.04 
 22  JIL JIL B                     191.28 Dattelová Iva          52.56  Uvízlová Radka         62.42     115.38 Dattelová Lenka        75.50     191.28 
 23  TZL TZL                       193.10 Staňková Hana          47.44  Schusterová Blanka     86.09     133.53 Staňková Věra          59.17     193.10 
 24  VOV VOV                       230.09 Boleslavová Eliška     91.06  Kunčická Dagmar        61.13     152.19 Bubíková Alena         77.50     230.09 
     KAM KAM B                  DISK      Straková Lenka         70.43  Macková Lenka      DISK       DISK      Valášková Šárka        51.28  DISK      
     FSP FSP                   MS  176.59 Klinkerová Jitka  MS   47.34  Smolková Alena    MS   66.03 MS  113.37 Borovičková Lenka MS   63.22 MS  176.59 
     KAM KAM A                 MS  229.59 Wdówková Soňa     MS   70.54  Škvorová Zuzana   MS   78.35 MS  149.29 Stokučová Alena   MS   80.30 MS  229.59 
 
Konečné výsledky kategorie: H105        4.8- 6.6km   50-  50m 12-15k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  FYD FYD                       136.54 Claus Carol            52.17  Machovič Ivo           41.57      94.14 Macháček Aleš          42.40     136.54 
  2  AOP AOP                       173.56 Jelínek Jan            79.10  Peřinka Jan            47.18     126.28 Hadač Miroslav         47.28     173.56 
  3  LDC LDC                       174.03 Vlček Petr             58.40  Stibal Ivan            46.54     105.34 Dikoš Pavel            68.29     174.03 
     SHK TJ Slavia Hradec KráloMS  193.04 Gazdačko Milan    MS   90.08  Švic Michal       MS   45.27 MS  135.35 Hrabánek David    MS   57.29 MS  193.04 
 
Konečné výsledky kategorie: H14         3.8- 3.9km   40-  40m 9-9k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  JIL JIL A                     106.37 Henych Tomáš           32.53  Henych Ondřej          30.59      63.52 Tůma Marek             42.45     106.37 
  2  PGP PGP                       123.02 Lejsek Tadeáš          32.46  Červinka Jan           49.11      81.57 Pavlů Ondřej           41.05     123.02 
  3  LBE LBE A                     155.14 Tvrdek Vojtěch         47.41  Štemberk Adam          55.59     103.40 Šimon Jakub            51.34     155.14 
  4  AOP AOP                       158.53 Peřinka Jan            46.24  Hadačová Tereza        53.56     100.20 Hadač Filip            58.33     158.53 
     DKP DKP                    DISK      Betlach Martin         45.34  Korecký Petr       DISK       DISK      Franěk Ondřej          55.51  DISK      
     LBE LBE B                  DISK      Procházka Pavel    DISK       Tuček Martin           72.10  DISK      Šimon Václav           46.34  DISK      
 
Konečné výsledky kategorie: H140        3.4- 4.6km   40-  40m 11-13k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  DKP DKP                       124.00 Farský Ladislav        36.25  Procházka Zdenko       33.34      69.59 Stehno Pavel           54.01     124.00 
  2  PGP PGP                       132.28 Jelínek Martin         45.25  Attl Vladimír          34.30      79.55 Čermák Jiří            52.33     132.28 
  3  LBE LBE                       180.12 Tvrdek Vojtěch         57.37  Tuček Vít              52.12     109.49 Hamáček Bohuslav       70.23     180.12 
 
Konečné výsledky kategorie: H18         6.5- 6.7km   50-  50m 17-17k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  SJC SJC A                     120.44 Beneš Jan              39.33  Holas Štěpán           39.38      79.11 Palas Jan              41.33     120.44 
  2  TZL TZL A                     124.02 Přibyl Bronislav       39.27  Polášek Jan            41.37      81.04 Marcaník Jan           42.58     124.02 
  3  VRB VRB                       126.01 Velička Jan            42.03  Zedníček Václav        43.37      85.40 Rajnošek Zdeněk        40.21     126.01 
  4  TUR TUR                       127.03 Váňa Martin            39.29  Kořínek Jindřich       40.46      80.15 Holas Ondřej           46.48     127.03 
  5  SHK SHK                       128.05 Chmelař Tomáš          40.46  Svoboda Petr           44.59      85.45 Komanec Václav         42.20     128.05 
  6  PGP PGP A                     131.11 Buzek Martin           45.22  Skyva Jan              44.34      89.56 Procházka Jan          41.15     131.11 
  7  TZL TZL B                     132.21 Hradil Jiří            39.28  Stacke Václav          47.56      87.24 Háj Jakub              44.57     132.21 
  8  LPU LPU                       138.21 Bolech Filip           53.17  Matyk Jaroslav         43.09      96.26 Prášil Ondřej          41.55     138.21 
  9  JIL JIL A                     138.43 Malý Aleš              41.22  Falta Ondřej           52.12      93.34 Henych Martin          45.09     138.43 
 10  SJC SJC B                     141.59 Drobník Lukáš          45.05  Špicar Petr            52.23      97.28 Drobník Michal         44.31     141.59 
 11  ZBM ZBM A                     145.22 Chromý Adam            41.23  Janský Petr            53.05      94.28 Pracný Jakub           50.54     145.22 
 12  LCE LCE                       146.40 Cahel Marek            49.45  Hála Antonín           51.11     100.56 Slezák Martin          45.44     146.40 
 13  TAP TAP                       146.44 Makovský Jakub         42.20  Jungling Martin        51.18      93.38 Hejtmánek Martin       53.06     146.44 
 14  JHB JHB                       148.42 Stupal František       47.00  Jiráček Josef          51.04      98.04 Lakomý Tomáš           50.38     148.42 
 15  PHK PHK                       160.38 Balcar Aleš            46.55  Ježek Jiří             54.03     100.58 Justa Pavel            59.40     160.38 
 16  SJI SJI                       173.59 Talavašek Kamil        46.42  Beneš Lukáš            57.48     104.30 Svoboda Martin         69.29     173.59 
 17  DKP DKP                       185.23 Malis Jiří             66.18  Duda Radim             66.46     133.04 Vlach Martin           52.19     185.23 
 18  PGP PGP B                     187.06 Neumann Petr           58.31  Sysel Ctibor           57.45     116.16 Fliegl Ondřej          70.50     187.06 
 19  TZL TZL C                     190.08 Kudláček Tomáš         69.18  Eid Michal             60.18     129.36 Cetkovský Petr         60.32     190.08 
 20  UOL UOL                       222.13 Brtník Adam            59.22  Flodr Štěpán           98.06     157.28 Poklop Martin          64.45     222.13 
     JIL JIL B                            Budín Václav           52.17  Černý Martin           52.05     104.22                                         
     ZBM ZBM B                            Stehlík Martin         40.45  Zelinka Jiří           61.30     102.15                                         
 
Konečné výsledky kategorie: H21         8.5- 8.7km   55-  55m 18-18k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  PGP PGP E                     143.12 Tichovský Martin       47.05  Matějů Michal          45.16      92.21 Voráček Michal         50.51     143.12 
  2  PGP PGP F                     143.54 Janovský Tomáš         47.01  Kondrát Martin         51.12      98.13 Hora Zbyněk            45.41     143.54 
  3  TBM TBM A                     145.01 Štěpánek Martin        50.33  Kozák Osvald           51.03     101.36 Čech Radovan           43.25     145.01 
  4  PHK PHK A                     145.02 Zvěřina Petr           50.06  Vítek Petr             46.32      96.38 Kadeřávek Petr         48.24     145.02 
  5  DKP DKP A                     146.07 Kovář Miroslav         50.23  Procházka Zdenek       46.06      96.29 Mrázek Jan             49.38     146.07 
  6  EKP EKP                       146.09 Šedivý Ondřej          50.27  Šedivý Jan             48.46      99.13 Lebeda Dušan           46.56     146.09 
  7  PHK PHK B                     146.30 Vlach Jaromír          47.32  Tihon Michal           47.32      95.04 Novotný Tomáš          51.26     146.30 
  8  DKP DKP B                     146.40 Hošek Václav           46.42  Mrázek Jiří            49.48      96.30 Žaloudek Petr          50.10     146.40 
  9  TZL TZL A                     146.49 Šidla Jan              50.00  Dlabaja Tomáš          49.01      99.01 Smola Michal           47.48     146.49 
 10  SJC SJC A                     146.51 Kazda Jiří             45.20  Kalenský Tomáš         48.47      94.07 Vodička Jan            52.44     146.51 
 11  TZL TZL C                     147.00 Váňa Petr              49.55  Slováček Tomáš         49.17      99.12 Krejčík Jiří           47.48     147.00 
 12  LPU LPU A                     148.32 Hovorka Jan            52.34  Jirásek Aleš           48.06     100.40 Štěrba Zbyněk          47.52     148.32 
 13  JAM JAM                       151.37 Nycz Petr              50.36  Holas Tomáš            50.23     100.59 Košárek Pavel          50.38     151.37 
 14  PGP PGP D                     154.29 Tesař Pavel            52.32  Vinš Pavel             51.21     103.53 Pokorný Ondřej         50.36     154.29 
 15  TAP TAP                       155.41 Skripnik Štěpán        48.45  Skripnik Ondřej        54.28     103.13 Pěkný Michal           52.28     155.41 
 16  ZBM ZBM C                     158.16 Bukovac Paľo           47.10  Svoboda Ladislav       59.57     107.07 Kabáth David           51.09     158.16 
 17  JIL JIL B                     158.17 Rázek Aleš             52.33  Henych Petr            53.17     105.50 Junek Petr             52.27     158.17 
 18  HOB HOB                       159.18 Tomeček Lubomír        46.40  Klech Richard          45.43      92.23 Peths Jan              66.55     159.18 
 19  TZL TZL B                     159.55 Sadílek Martin         49.03  Pekárek Evžen          54.28     103.31 Podmolík Tomáš         56.24     159.55 
 20  VSP VSP A                     163.10 Kozák Petr             55.53  Kučera Jan             53.31     109.24 Horák Pavel            53.46     163.10 
 21  ZBM ZBM A                     163.30 König Lukáš            51.54  Humlíček Aleš          59.09     111.03 Zřídkaveselý Libor     52.27     163.30 
 22  ZBM ZBM B                     163.32 Mikoška Jaroslav       57.16  Prokop Petr            54.05     111.21 Brabec Jaroslav        52.11     163.32 
 23  SHK SHK                       164.47 Svoboda Ondřej         63.20  Weiner Jakub           52.17     115.37 Hepner David           49.10     164.47 
 24  PGP PGP C                     166.08 Baldrian Petr          52.47  Kožina Petr            54.58     107.45 Hora Vojtěch           58.23     166.08 
 25  TBM TBM B                     172.00 Dvořáček Petr          52.26  Dokoupil Martin        66.54     119.20 Procházka Jiří         52.40     172.00 
 26  PGP PGP A                     178.55 Laciga Radek           54.51  Nemšovský Petr         64.14     119.05 Hýbl Lukáš             59.50     178.55 
 27  VBM VBM                       180.25 Zrník Tomáš            51.47  Mazal Zdeněk           57.39     109.26 Sychra Tomáš           70.59     180.25 
 28  LCE LCE                       180.44 Hanslián David         50.44  Zicha Jiří             55.07     105.51 Škoda František        74.53     180.44 
 29  BOR BOR A                     182.13 Vácha Tomáš            58.34  Krafka Jiří            63.55     122.29 Lepšík Petr            59.44     182.13 
 30  SJI SJI                       183.57 Prášil Marek           46.56  Prošek Michal          54.44     101.40 Zeman Jaroslav         82.17     183.57 
 31  FSP FSP A                     186.13 Fibír Tomáš            50.04  Borovička Milan        67.16     117.20 Tojnar Jan             68.53     186.13 
 32  LPU LPU B                     188.14 Knížek Jiří            65.34  Kárník Jan             61.02     126.36 Fencl Petr             61.38     188.14 
 33  TZL TZL D                     192.04 Vintr Radek            65.15  Dittrich Pavel         58.10     123.25 Podhajský Jaroslav     68.39     192.04 
 34  KAM KAM A                     202.57 Škvor Martin           51.26  Valášek Petr           58.04     109.30 Straka Daniel          93.27     202.57 
 35  JIL JIL A                     203.15 Votoček Tomáš          93.15  Erlebach Michal        53.54     147.09 Kolín Jan              56.06     203.15 
 36  PGP PGP B                     225.09 Přibík Jan             78.48  Horký Milan            75.48     154.36 Slavík Viktor          70.33     225.09 
 37  VSP VSP B                     232.20 Uher Petr              63.57  Gregoriades Tomáš      73.07     137.04 Kopecký Pavel          95.16     232.20 
 38  VOV VOV                       237.55 Hořenek Adam           95.15  Pastuszek Filip        69.27     164.42 Vlach Jiří             73.13     237.55 
 39  KAM KAM B                     251.09 Panoch Milan           80.38  Mack Tomáš            101.13     181.51 Wdówka Jan             69.18     251.09 
 40  DKP DKP D                     254.01 Procházka Tomáš        63.20  Dlouhý Jiří           100.35     163.55 Procházka Aleš         90.06     254.01 
 41  FSP FSP C                     276.19 Brádler Jan           101.03  Kurfürst Pavel         94.25     195.28 Tomášek Jakub          80.51     276.19 
     BOR BOR B                  DISK      Vobr Marek             51.51  Kolařík Tomáš      DISK       DISK      Švihovský Jaromír      45.54  DISK      
     DKP DKP C                  DISK      Procházka Jan      DISK       Horálek Radek       31949.42  DISK      Janata Martin         120.35  DISK      
     DLI DLI A                  DISK      Přinda Lukáš       DISK       Novotný Radek          49.07  DISK      Ropek Rudolf           47.13  DISK      
     FSP FSP B                  DISK      Nitsch Karel           85.46  Vojtík Petr            66.13     151.59 Žáček Martin       DISK       DISK      
     LDC LDC                    DISK      Hovorka Ladislav              Štěpán Petr            86.25      86.25 Duben Jiří         DISK       DISK      
     SJC SJC B                  DISK      Kazda Ondřej           52.25  Hain Jan           DISK       DISK      Bílý Milan             54.04  DISK      
     SRK SRK                    DISK      Vítek Tomáš            46.02  Koblic Jan         DISK       DISK      Krmaš Václav           57.33  DISK      
     KSU KSU                              Aleš David             60.54  Wald František                                              31947.27  DISK      
     DCE DCE                   MSDISK     Kettner Pavel     MSDISK      Procházka Antonín MS   65.55 MSDISK     Procházka Antonín MS   71.10 MSDISK     

vytvořeno pomocí editoru 'vim' bez použití produktů Micro$oftu optimalizováno pro jakýkoli prohlížeč
ing Zdeněk Přeček <100823.2236>