AC Sparta Praha, OOB <--GigaSport->> Asociace Sparta Praha, oddíl OB

Startovka kategorií 7.6.2002 00:15:36

Na oddílovou startovku, a na stránku archívu závodů Sparty.
                                    7. GigaSport Cup
===ČSOB-SCP=====================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka kategorie: D10         1.7km   40m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 1447 Vakant                                                         1.00      
  2 1186 Haladová Hedvika      TJ Slavoj Praha      SJP9300 C   51421   6.00      
  3 1443 Vakant                                                        11.00      
  4 1271 Krausová Martina      Sokol Troja          TJP9350 C   53512  16.00      
  5 1445 Vakant                                                        21.00      
  6 1010 Straková Zuzana       SK Kamenice          KAM9250    301151  26.00      
  7 1166 Kožinová Anna         SK Praga             PGP9350 C   53009  31.00      
  8 1091 Alena Koníčková       SK OK 24 Praha       OKP9250    301323  36.00      
  9 1444 Vakant                                                        41.00      
 10 1250 Műcková Barbora       KOB TRETRA Praha     TAP9352    232130  46.00      
 11 1330 Svobodná Tereza       SK Kotlářka Praha    DKP9350 C  301369  51.00      
 12 1446 Vakant                                                        56.00      
 13 1011 Doležalová Michaela   SK Kamenice          KAM9251    301026  61.00      
 
Startovka kategorie: D10L        2.1km   85m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1 1323 Vakant                                                         3.00      
  2  831 Procházková Marie     Sokol Dobřichovice   DCE9550 C   51177   8.00      
  3 1274 Peterková Lenka       Sokol Troja          TJP9450 C   53538  13.00      
  4  990 Mudrová Anna          TJ Sokol Hostivice   HCE9250 C   51983  18.00      
  5 1436 Čechmánková Petra     SK OK 24 Praha       OKP9350 C    8575  23.00      
  6 1437 Vakant                                             C          28.00      
  7  855 Šímová Martina        TJ Sparta Doly Kladn DKL9350    301697  33.00      
  8 1329 Stokučová Kateřina    SK Kamenice          KAM9550 D  301031  38.00      
  9  859 Šemelíková Věra       TJ Sparta Doly Kladn DKL9850    301010  43.00      
 10 1435 Vakant                                                        48.00      
 11 1438 Vakant                                                        53.00      
 12 1044 Procházková Zuzana    TJ Loko Beroun       LBE9251 C   52316  58.00      
 13  992 Štětinová Alena       TJ Sokol Hostivice   HCE9650 C   51541  63.00      
 14 1045 Procházková Kateřina  TJ Loko Beroun       LBE9350 C   52319  68.00      
 15 1439 Vakant                                                        73.00      
 16  832 Pavlů Kateřina        Sokol Dobřichovice   DCE9551 C  232017  78.00      
 17 1168 Přibíková Johanka     SK Praga             PGP9551 C  301617  83.00      
 18 1012 Nešporová Josefína    SK Kamenice          KAM9353    301027  88.00      
 19  830 Mrázová Pavla         Sokol Dobřichovice   DCE9350 C  301313  93.00      
 20 1440 Vakant                                                        98.00      
 21 1275 Paukertová Martina    Sokol Troja          TJP9650 C   53195 103.00      
 22 1441 Vakant                                                       108.00      
 23 1442 Vakant                                                       113.00      
 24 1009 Kamererová Klára      SK Kamenice          KAM9154    301025 118.00      
 
Startovka kategorie: D12         1.5km   50m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1 1269 Peterková Tina        Sokol Troja          TJP9050 C   53529   3.00      
  2 1322 Vakant                                                         7.00      
  3 1448 Vakant                                                        11.00      
  4 1449 Vakant                                                        15.00      
  5 1450 Vakant                                                        19.00      
  6 1451 Němcová Lucie         SK Kotlářka Praha    DKP9153 C   49896  23.00      
  7 1244 Jiříková Dana         KOB TRETRA Praha     TAP9055    232133  27.00      
  8  918 Setínková Jana        SK Kotlářka Praha    DKP9053 B    8947  31.00      
  9 1243 Zamazalová Kateřina   KOB TRETRA Praha     TAP9053    232141  35.00      
 10 1074 Ježková Dominika      SK Meteor Kačerov Pr MKP9050 B   51658  39.00      
 11 1241 Kopečná Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9051    232195  43.00      
 12 1006 Škvorová Barbora      SK Kamenice          KAM9150    301336  47.00      
 13  920 Farská Kateřina       SK Kotlářka Praha    DKP9151 C   49834  51.00      
 14 1164 Slavíková Lucie       SK Praga             PGP9150 C  301700  55.00      
 15 1248 Műcková Tereza        KOB TRETRA Praha     TAP9159    232149  59.00      
 16  978 Chvátalová Veronika   VŠTJ Stavební fakult FSP9150 C  232183  63.00      
 17 1270 Krausová Barbora      Sokol Troja          TJP9150 C   53504  67.00      
 18 1285 Bakalářová Jana       SK Zbraslav          ZBP9053 C   53592  71.00      
 19 1042 Kalinová Tereza       TJ Loko Beroun       LBE9151 C  301039  75.00      
 20 1242 Tihonová Hana         KOB TRETRA Praha     TAP9052    232138  79.00      
 21  917 Soukupová Markéta     SK Kotlářka Praha    DKP9051 C   53712  83.00      
 22 1249 Broklová Tereza       KOB TRETRA Praha     TAP9254     53608  87.00      
 23 1007 Straková Andrea       SK Kamenice          KAM9152    301154  91.00      
 24 1245 Siněňkaja Táňa        KOB TRETRA Praha     TAP9057    232148  95.00      
 25  919 Horálková Jenka       SK Kotlářka Praha    DKP9150 C    8634  99.00      
 26 1247 Kuglerová Martina     KOB TRETRA Praha     TAP9156    232143 103.00      
 27  852 Kuncová Kateřina      TJ Sparta Doly Kladn DKL9050 C  301008 107.00      
 28  977 Cincibusová Jana      VŠTJ Stavební fakult FSP9050 B    8665 111.00      
 29 1246 Řehořová Adéla        KOB TRETRA Praha     TAP9155    232132 115.00      
 30 1284 Sedláčková Markéta    SK Zbraslav          ZBP9052 C  301060 119.00      
 31  921 Prouzová Jitka        SK Kotlářka Praha    DKP9152 C   49823 123.00      
 32 1008 Panochová Anna        SK Kamenice          KAM9153    301024 127.00      
 33 1043 Marková Anna          TJ Loko Beroun       LBE9250 C  301549 131.00      
 
Startovka kategorie: D14         1.7km   65m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1 1453 Vakant                                                         2.00      
  2 1454 Vakant                                                         6.00      
  3 1455 Vakant                                                        10.00      
  4 1038 Hamáčková Kristina    TJ Loko Beroun       LBE8850 B   52973  14.00      
  5  973 Tkadlecová Markéta    VŠTJ Stavební fakult FSP8755 C   53513  18.00      
  6  911 Kudrnáčová Lucie      SK Kotlářka Praha    DKP8856 C  301379  22.00      
  7 1156 Jelínková Zora        SK Praga             PGP8851 B  232167  26.00      
  8 1292 Svobodná Šárka        SK Kotlářka Praha    DKP8850 B   51796  30.00      
  9 1023 Hynková Lucie         SKOB Kralupy nad Vlt KPY8851 C  301034  34.00      
 10  908 Setínková Eva         SK Kotlářka Praha    DKP8759 C    8946  38.00      
 11 1239 Gabrovská Lucie       KOB TRETRA Praha     TAP8854    232189  42.00      
 12 1003 Doležalová Monika     SK Kamenice          KAM8850    301021  46.00      
 13  910 Macháčková Kateřina   SK Kotlářka Praha    DKP8855 C   49861  50.00      
 14  989 Kettnerová Dana       TJ Sokol Hostivice   HCE8950 B   51986  54.00      
 15  915 Přecechtělová Tereza  SK Kotlářka Praha    DKP8951 C    8564  58.00      
 16 1298 Švaříčková Jana       TJ Tatran Kostelec n KNC8850 C   51390  62.00      
 17  914 Bochenková Ivana      SK Kotlářka Praha    DKP8950 A   51291  66.00      
 18 1086 Janková Helena        TJ AERO Odolená Voda ODV8950 B   52891  70.00      
 19 1332 Píchalová Růžena      USK Praha            VSP8850 B   52278  74.00      
 20 1024 Kohlová Zuzana        SKOB Kralupy nad Vlt KPY8852 C  301347  78.00      
 21 1240 Malčánková Lucie      KOB TRETRA Praha     TAP8951    232128  82.00      
 22  909 Karochová Simona      SK Kotlářka Praha    DKP8853 A   51787  86.00      
 23 1004 Panochová Alžběta     SK Kamenice          KAM8950    301022  90.00      
 
Startovka kategorie: D16         2.2km   80m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1 1456 Vakant                                                        32.00      
  2 1457 Vakant                                                        36.00      
  3  847 Krišková Marie        TJ Sparta Doly Kladn DKL8650 C   49642  40.00      
  4  901 Foglarová Kamila      SK Kotlářka Praha    DKP8655 C    8638  44.00      
  5 1036 Švendová Vendula      TJ Loko Beroun       LBE8750 C  301036  48.00      
  6 1231 Letfusová Veronika    KOB TRETRA Praha     TAP8654    232114  52.00      
  7  907 Bochenková Martina    SK Kotlářka Praha    DKP8758 B   51292  56.00      
  8 1299 Sládková Zuzana       TJ Tatran Kostelec n KNC8750 C   51396  60.00      
  9 1152 Tichovská Martina     SK Praga             PGP8658 A   51689  64.00      
 10 1268 Kuklová Jana          Sokol Troja          TJP8750 B   51328  68.00      
 11 1179 Betková Štěpánka      SKOB Roudnice nad La ROU8750 B    8865  72.00      
 12  900 Mališová Barbora      SK Kotlářka Praha    DKP8654 B   49898  76.00      
 13 1232 Staňková Marcela      KOB TRETRA Praha     TAP8664     53632  80.00      
 14  899 Plochová Dominika     SK Kotlářka Praha    DKP8651 B   51798  84.00      
 15 1300 Tichá Klára           TJ Tatran Kostelec n KNC8751 C   51391  88.00      
 16  902 Masopustová Eliška    SK Kotlářka Praha    DKP8656 C   49844  92.00      
 17 1230 Kopečná Anna          KOB TRETRA Praha     TAP8651 E  232196  96.00      
 18 1155 Zelená Radka          SK Praga             PGP8751 A   51861 100.00      
 
Startovka kategorie: D18         2.2km   80m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1 1458 Vakant                                                         0.00      
  2 1459 Hejtmánková Kateřina  KOB TRETRA Praha     TAP8462 B   53640   4.00       R: 877
  3  895 Krausová Eliška       SK Kotlářka Praha    DKP8553 B   51784   8.00      
  4 1303 Havlíčková Markéta    TJ Tatran Kostelec n KNC8451 B   52258  12.00      
  5 1226 Vakant                                                        16.00      
  6  898 Ďurčatová Alice       SK Kotlářka Praha    DKP8650 B   51761  20.00      
  7 1304 Hujová Petra          TJ Tatran Kostelec n KNC8551 C   52897  24.00      
  8 1072 Ježková Klára         SK Meteor Kačerov Pr MKP8450 C   51659  28.00      
 
Startovka kategorie: D20         3.0km  115m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1 1360 Havlíčková Vendula    SK Kotlářka Praha    DKP8350 C   51759  15.00      
  2  890 Horálková Iva         SK Kotlářka Praha    DKP8256 B   51788  23.00     1
  3 1305 Švaříčková Petra      TJ Tatran Kostelec n KNC8255 C   51388  31.00     2
  4  894 Nováková Lucie        SK Kotlářka Praha    DKP8552 C   51806  39.00     3
  5 1359 Vakant                                                        47.00     4
  6  891 Zapletalová Kateřina  SK Kotlářka Praha    DKP8262 B  301343  55.00     5
 
Startovka kategorie: D21K        3.5km  110m 11k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1 1361 Vakant                                                         4.00      
  2 1069 Reichlová Jana        SK Meteor Kačerov Pr MKP7550 C   51702   8.00      
  3 1327 Stokučová Alena       SK Kamenice          KAM6850 C  301029  12.00      
  4  967 Bajgarová Tereza      VŠTJ Stavební fakult FSP7754 C    8891  16.00      
  5 1334 Černínová Dagmar      USK Praha            VSP7150 C   51644  20.00      
  6 1131 Přibíková Monika      SK Praga             PGP7256 C  301618  24.00      
  7  825 Vakant                                                        28.00      
  8  971 Školníková Jitka      VŠTJ Stavební fakult FSP8052 C  303910  32.00      
  9 1333 Bochová Markéta       USK Praha            VSP7656 C    4101  36.00      
 
Startovka kategorie: D21L        3.7km  115m 14k  Ranking:0.8589 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  844 Benešová Jaroslava    TJ Sparta Doly Kladn DKL7050 C   49647   1.00       R: 318
  2 1000 Valášková Šárka       SK Kamenice          KAM6951     51727   3.00       R: 119
  3 1151 Spurná Martina        SK Praga             PGP8556 A   51278   5.00       R: 463
  4  826 Paulová Zuzana        Sokol Dobřichovice   DCE8050 C   51976   7.00       R: 192
  5 1319 Zelená Markéta        SK Praga             PGP5850 C   51862   9.00       R: 250
  6  959 Cincibusová Ivana     VŠTJ Stavební fakult FSP6651 C    8668  11.00       R: 225
  7 1103 Haňkovská Jana        SK Praga             PGP4050 C   51698  13.00       R: 382
  8 1338 Waldová Barbora       USK Praha            VSP7850 E    9784  15.00       R:  16
  9 1105 Kubátová Milada       SK Praga             PGP4750 C   53006  17.00       R: 571
 10 1050 Tahalová Lenka        VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C  410727  19.00       R: 311
 11 1141 Koppová Silvie        SK Praga             PGP7758 C   51285  21.00       R: 437
 12  962 Hojdarová Alena       VŠTJ Stavební fakult FSP7352 C  301111  23.00       R: 477
 13 1331 Topinková Monika      SK Jamnice           JAM8050 E    8807  25.00       R:  18
 14 1110 Doležalová Vlasta     SK Praga             PGP5550 C   52095  27.00       R: 338
 15 1225 Lomáková Iveta        KOB TRETRA Praha     TAP8152     51553  29.00       R: 144
 16 1324 Kovářová Kristýna     SK Kotlářka Praha    DKP8450 A   51755  31.00       R: 380
 17 1002 Valášková Radka       SK Kamenice          KAM7250    301020  33.00       R: 845
 18 1144 Zelená Lenka          SK Praga             PGP8254 A   51707  35.00       R:  88
 19 1336 Horová Magda          USK Praha            VSP5450 R    9782  37.00       R:  67
 20 1132 Janovská Petra        SK Praga             PGP7355 C   52097  39.00       R: 539
 21  944 Vondrová Radmila      VŠTJ Stavební fakult FSP3750 C   51864  41.00       R: 578
 22 1143 Tichovská Hana        SK Praga             PGP8251 A   51688  43.00       R: 139
 23 1171 Poživilová Olga       VSK Přírodní vědy UK PVP7150 C  301115  45.00       R: 702
 24 1126 Kožinová Jana         SK Praga             PGP6651 C   51633  47.00       R:  62
 25 1046 Šidlofová Terezie     VŠSK MFF UK Praha    MFP        301040  49.00       R:9999
 26 1082 Vyšínská Michaela     TJ AERO Odolená Voda ODV7655     52890  51.00       R: 374
 27 1202 Chloupková Jana       SK Slavia Praha      SLP5951 C   51545  53.00       R: 330
 28 1135 Součková Magdaléna    SK Praga             PGP7562 C   51638  55.00       R: 130
 29 1211 Sedláková Zlata       Slavoj Severotuk Úst SUL7556 C    8127  57.00       R: 246
 30  952 Tkadlecová Marcela    VŠTJ Stavební fakult FSP6051 C   49635  59.00       R: 636
 31 1335 Bořánková Kristýna    USK Praha            VSP7054 R   51737  61.00       R:  48
 32 1139 Ryšavá Magdaléna      SK Praga             PGP7650 C   53540  63.00       R:  40
 33 1189 Jana Bejčková         SKOB Slaný           SLA7150 C  301616  65.00       R: 299
 34 1130 Pinkavová Zdeňka      SK Praga             PGP7150 C  232127  67.00       R: 317
 35 1227 Kuchařová Markéta     KOB TRETRA Praha     TAP8463 C   53635  69.00       R: 597
 36  874 Setínková Zuzana      SK Kotlářka Praha    DKP5753 C    8945  71.00       R: 421
 37 1001 Barborová Lenka       SK Kamenice          KAM7052    301019  73.00       R: 877
 38 1124 Valentová Helena      SK Praga             PGP6550 C   52099  75.00       R: 129
 39  954 Karasová Jana         VŠTJ Stavební fakult FSP6153 C  301140  77.00       R: 548
 40  938 Poborská Helena       VŠTJ Ekonom Praha    EKP7856 C  232179  79.00       R: 376
 41 1134 Jonášová Marta        SK Praga             PGP7557 C   51699  81.00       R: 135
 42 1058 Škovroňová Lenka      VŠSK MFF UK Praha    MFP8450 C  301044  83.00       R:9999
 43 1279 Zakouřilová Helena    USK Praha            VSP7453     51724  85.00       R: 110
 44 1142 Horová Lenka          SK Praga             PGP7951 C   52268  87.00       R: 132
 45  955 Chvátalová Nataša     VŠTJ Stavební fakult FSP6154 C   53528  89.00       R: 241
 46 1145 Zelená Magda          SK Praga             PGP8255 C   51708  91.00       R: 175
 47 1104 Dvořáková Ladislava   SK Praga             PGP4451 C   52096  93.00       R: 468
 48 1337 Kozáková Dita         USK Praha            VSP6753 C   51618  95.00       R: 226
 49 1149 Mezníková Lenka       SK Praga             PGP8453 A   51180  97.00       R: 217
 50 1224 Švehlová Kateřina     KOB TRETRA Praha     TAP8051     51853  99.00       R: 228
 51  886 Jůzková Lucie         SK Kotlářka Praha    DKP8161 B   49889 101.00       R: 543
 52 1127 Tichovská Hana        SK Praga             PGP6652 E   51676 103.00       R:   9
 53  970 Haluzová Jana         VŠTJ Stavební fakult FSP8051 C   49639 105.00       R: 104
 54 1173 Dvořáková Ivana       VSK Přírodní vědy UK PVP7453 C  301053 107.00       R:9999
 55 1054 Šimšová Jana          VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C   51713 109.00       R: 370
 56 1081 Piškulová Markéta     TJ AERO Odolená Voda ODV7651     52889 111.00       R: 307
 57 1204 Nešporová Vlasta      SK Slavia Praha      SLP6755 C  301534 113.00       R: 877
 58 1462 Borovičková Lenka     VSK Chemie Praha     CHP7350 C    8909 115.00       R: 173
 59 1463 Hostomská Jitka       Sokol Troja          TJP8050 C   51560 117.00       R: 143
 60 1464 Němečková Jarmila     SK OK 24 Praha       OKP6650 C   51677 119.00       R: 183
 61 1469 Piskáčková Zuzana     KOB TRETRA Praha     TAP8453 B   51856 121.00       R: 728
 62 1470 Pavlů Veronika        Sokol Dobřichovice   DCE6950 C  232198 123.00       R: 326
 
Startovka kategorie: D35K        3.0km  115m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1 1362 Vakant                                                         1.00      
  2 1251 Tihonová Jindra       KOB TRETRA Praha     TAP        232151   9.00      
  3  840 Šimonová Petra        TJ Sparta Doly Kladn DKL6150 C   53194  17.00      
  4 1310 Bitterová Eva         TJ Tatran Kostelec n KNC6451 C   52262  25.00      
  5 1034 Procházková Pavlína   TJ Loko Beroun       LBE6450 C   52320  33.00      
  6  879 Prouzová Zuzana       SK Kotlářka Praha    DKP6250 C   49865  41.00      
  7 1312 Tichá Ivana           TJ Tatran Kostelec n KNC6250 C   51392  49.00      
  8 1018 Koldinská Hana        SKOB Kralupy nad Vlt KPY6153 C  301032  57.00      
  9 1311 Švaříčková Pavla      TJ Tatran Kostelec n KNC6350 C   51389  65.00      
 
Startovka kategorie: D35L        3.8km  160m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1 1363 Čechmánková Helena    SK OK 24 Praha       OKP6450 C   51720   1.00       R: 426
  2 1364 Nováková Jana         Sokol Troja          TJP6551 C  301064   5.00      
  3 1365 Hodková Zuzana                             ROZ6250 C  301063   9.00      
  4 1113 Jelínková Radana      SK Praga             PGP5851 C  301361  13.00      
  5  881 Macháčková Jana       SK Kotlářka Praha    DKP6450 C   49868  17.00      
  6 1066 Ježková Regina        SK Meteor Kačerov Pr MKP6350 C   51660  21.00      
  7  820 Procházková Miluše    Sokol Dobřichovice   DCE5450 C   51966  25.00      
  8 1212 Patočková Marie       KOB TRETRA Praha     TAP5451    232175  29.00      
  9  985 Mudrová Martina       TJ Sokol Hostivice   HCE6451 C   51984  33.00      
 10 1309 Sládková Eva          TJ Tatran Kostelec n KNC5750 C   51398  37.00      
 11 1080 Hartlová Blanka       TJ AERO Odolená Voda ODV6350 C   51356  41.00      
 12 1016 Freyová Michaela      SKOB Kralupy nad Vlt KPY6050 C  301394  45.00      
 13  999 Straková Lenka        SK Kamenice          KAM6751    301162  49.00      
 14 1118 Jeřábková Jana        SK Praga             PGP6151 C  303948  53.00      
 15  872 Horálková Alice       SK Kotlářka Praha    DKP5750 C    8633  57.00      
 16  841 Kamenská Jarmila      TJ Sparta Doly Kladn DKL6350 C   51379  61.00      
 17 1339 Lacigová Ivana        USK Praha            VSP5950 C   51732  65.00      
 18  934 Bochenková Jana       VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C  232174  69.00      
 19  823 Štrossová Jiřina      Sokol Dobřichovice   DCE5650 C    7870  73.00      
 20 1215 Malčánková Lenka      KOB TRETRA Praha     TAP6353    232110  77.00      
 21  984 Kettnerová Lenka      TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C   51988  81.00      
 22 1307 Čiháková Lenka        TJ Tatran Kostelec n KNC6750 C   51387  85.00      
 23 1031 Havelková Eva         TJ Loko Beroun       LBE5950 C   52974  89.00      
 24 1125 Slavíková Kateřina    SK Praga             PGP6650 C   51275  93.00      
 25  873 Dudová Hana           SK Kotlářka Praha    DKP5752 C   49892  97.00      
 26 1090 Jitka Červinková      SK OK 24 Praha       OKP6451     53525 101.00      
 27  957 Smolková Alena        VŠTJ Stavební fakult FSP6452 C   53567 105.00      
 28 1017 Kohlová Alena         SKOB Kralupy nad Vlt KPY6051 C  301384 109.00      
 29  994 Kudrnáčová Hana       SK Kamenice          KAM6250    301017 113.00      
 30  822 Mrázová Pavla         Sokol Dobřichovice   DCE5550 C    7868 117.00      
 31 1214 Vavrušová Helena      KOB TRETRA Praha     TAP6152    232150 121.00      
 32  986 Štětinová Ivana       TJ Sokol Hostivice   HCE6452 C   49153 125.00      
 33 1119 Tichovská Jitka       SK Praga             PGP6153 C   53005 129.00      
 34  871 Mrázková Ivana        SK Kotlářka Praha    DKP5650 C   51795 133.00      
 35  836 Brumková Vladimíra    TJ Sparta Doly Kladn DKL5350 C   52226 137.00      
 36 1321 Uhrová Blanka         USK Praha            VSP5951 C  232062 141.00      
 37 1308 Havlíčková Jindra     TJ Tatran Kostelec n KNC6150 C   52259 145.00      
 38 1465 Hejtmánková Alena     KOB TRETRA Praha     TAP5452 C   53641 149.00      
 39 1466 Vakant                                                       153.00      
 40 1467 Vakant                                                       157.00      
 
Startovka kategorie: D45L        3.8km  140m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1 1460 Klusáková Jitka       SK Kotlářka Praha    DKP5651 C    8558  28.00      
  2  818 Paulová Mirka         Sokol Dobřichovice   DCE5250 C   53597  32.00      
  3  866 Rónai Katalin         SK Kotlářka Praha    DKP5151 C   51805  36.00      
  4 1265 Wolkerová Dagmar      Sokol Troja          TJP5250 C   51289  40.00      
  5  925 Dudíková Hana         TJ Dopravní podniky  DVP5550    301013  44.00      
  6 1276 Kubíčková Věra        TJ Turnov            TUR4750     51812  48.00      
  7  863 Ďurčatová Hana        SK Kotlářka Praha    DKP4750 C   51762  52.00      
  8 1340 Dohnalová Daniela     USK Praha            VSP5050 C   51645  56.00      
  9  838 Cabrnochová Hana      TJ Sparta Doly Kladn DKL5550 C   53520  60.00      
 10  868 Dlasková Anna         SK Kotlářka Praha    DKP5350 C   49842  64.00      
 11  932 Fantová Libuše        VŠTJ Ekonom Praha    EKP5650 C   51583  68.00      
 12 1030 Hamáčková Eva         TJ Loko Beroun       LBE5150 C   51284  72.00      
 13 1063 Zemánková Eva         SK Meteor Kačerov Pr MKP5150 C   51697  76.00      
 14  865 Stehnová Hana         SK Kotlářka Praha    DKP5150 C   51799  80.00      
 
Startovka kategorie: D55L        2.9km   95m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1 1366 Vakant                                                        11.00      
  2 1367 Vakant                                                        19.00      
  3 1260 Provazníková Svatava  Sokol Troja          TJP4250 C   53532  27.00      
  4  930 Kalábová Lída         TJ Dopravní podniky  DVP4650    232159  35.00      
  5  947 Urbancová Heide       VŠTJ Stavební fakult FSP4450 C   51869  43.00      
 
Startovka kategorie: D65         2.7km   95m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1 1434 Vakant                                                         2.00      
  2 1185 Bláhová Blanka        TJ Slavoj Praha      SJP3651 C   51148   6.00      
  3 1257 Dolečková Míla        Sokol Troja          TJP3650 C   51325  10.00      
 
Startovka kategorie: H10         1.7km   40m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  974 Chvátal Vratislav     VŠTJ Stavební fakult FSP8900 C  232142   2.00      
  2 1389 Vakant                                                         7.00      
  3 1291 Betlach Ferdinand     SK Kotlářka Praha    DKP        301012  12.00      
  4 1341 Černín Daniel         USK Praha            VSP     D    4025  17.00      
  5 1388 Novák Jan             Sokol Troja          TJP9400 C   53516  22.00      
  6 1100 Kubů Petr             SKP OLYMP Praha      OLP9101 C   49359  27.00      
  7 1387 Vakant                                                        32.00      
  8 1253 Hruška Jan            KOB TRETRA Praha     TAP9999    232157  37.00      
  9 1165 Němeček Jan           SK Praga             PGP9301 C  301135  42.00      
 10 1075 Tomaščin Jaroslav     SK Meteor Kačerov Pr MKP9100     51669  47.00      
 11 1385 Vakant                                                        52.00      
 12 1386 Vakant                                                        57.00      
 13 1328 Stokuč Michal         SK Kamenice          KAM9200 C  301030  62.00      
 14 1252 Purkyt Ondřej         KOB TRETRA Praha     TAP        232156  67.00      
 15 1167 Kroupa Tomáš          SK Praga             PGP9400 C  301620  72.00      
 
Startovka kategorie: H10L        2.1km   85m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1 1382 Vakant                                                         4.00      
  2  991 Kettner  Lukáš        TJ Sokol Hostivice   HCE9400 C   51288   9.00      
  3 1381 Vakant                                                        14.00      
  4  854 Okrouhlý Tomáš        TJ Sparta Doly Kladn DKL9200    301009  19.00      
  5 1028 Bartoš Pavel          OK KOURA Praha       KRP9801 C    8941  24.00      
  6  923 Farský Štěpán         SK Kotlářka Praha    DKP9300 C   11593  29.00      
  7 1378 Vakant                                                        34.00      
  8 1384 Vakant                                                        39.00      
  9 1005 Nešpor Václav         SK Kamenice          KAM9103    301023  44.00      
 10 1273 Dalík Václav          Sokol Troja          TJP9402 C   53185  49.00      
 11  858 Kamenský Tomáš        TJ Sparta Doly Kladn DKL9801     51380  54.00      
 12 1092 Jakub Koníček         SK OK 24 Praha       OKP9501    301049  59.00      
 13 1379 Vakant                                                        64.00      
 14 1287 Křížek Štěpán         neregistrovaní       ner        301045  69.00      
 15  856 Šíma Vladislav        TJ Sparta Doly Kladn DKL9700     49650  74.00      
 16 1380 Vakant                                                        79.00      
 17 1383 Vakant                                                        84.00      
 18 1093 František Červinka    SK OK 24 Praha       OKP9600     51671  89.00      
 19 1272 Smolka Ondřej         Sokol Troja          TJP9401 C   53502  94.00      
 20 1013 Valášek Jan           SK Kamenice          KAM9400    301028  99.00      
 21  857 Beneš Jan             TJ Sparta Doly Kladn DKL9800     49648 104.00      
 
Startovka kategorie: H12         1.7km   55m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1 1390 Vakant                                                         2.00      
  2 1391 Vakant                                                         6.00      
  3 1392 Čechmánek Radek       SK OK 24 Praha       OKP9101 C    8576  10.00      
  4 1295 Votava Štěpán         TJ Tatran Kostelec n KNC9101 C   52894  14.00      
  5 1025 Stránský Vojtěch      SKOB Kralupy nad Vlt KPY9000 B  301385  18.00      
  6 1163 Svoboda Ondřej        SK Praga             PGP9102 C   51621  22.00      
  7 1342 Píchal Miroslav       USK Praha            VSP9000 C   52269  26.00      
  8 1286 Hanuš David           SK Zbraslav          ZBP9105 C  301061  30.00      
  9 1087 Hartl Martin          TJ AERO Odolená Voda ODV9000 C   52119  34.00      
 10 1041 Šimon Václav          TJ Loko Beroun       LBE9100 B  301038  38.00      
 11 1182 Matějka Tomáš         SKOB Roudnice nad La ROU9101 C   51436  42.00      
 12  975 Karas Ladislav        VŠTJ Stavební fakult FSP9000 C  301179  46.00      
 13  916 Betlach Martin        SK Kotlářka Praha    DKP9000 B   49881  50.00      
 14 1026 Frey Marek            SKOB Kralupy nad Vlt KPY9001 C  301338  54.00      
 15 1162 Valenta David         SK Praga             PGP9100 C   52102  58.00      
 16  853 Šimon Jan             TJ Sparta Doly Kladn DKL9100 C   49643  62.00      
 17 1040 Procházka Pavel       TJ Loko Beroun       LBE9000 D   52317  66.00      
 18 1027 Stránský Jiří         SKOB Kralupy nad Vlt KPY9100 C  303911  70.00      
 19 1181 Forejt Michal         SKOB Roudnice nad La ROU9002 C   51437  74.00      
 20  976 Tkadlec Josef         VŠTJ Stavební fakult FSP9001 B   53561  78.00      
 21 1161 Červinka Jaroslav     SK Praga             PGP9001 C  303935  82.00      
 22  922 Medveděv Grigorij     SK Kotlářka Praha    DKP9200 C  301380  86.00      
 
Startovka kategorie: H14         1.8km   70m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1 1393 Vakant                                                         1.00      
  2 1394 Vakant                                                         5.00      
  3 1395 Vakant                                                         9.00      
  4 1283 Dubský Petr           SK Zbraslav          ZBP8903 C  301059  13.00      
  5 1157 Valenta Jakub         SK Praga             PGP8900 B   52101  17.00      
  6 1237 Fialka Petr           KOB TRETRA Praha     TAP8802    232158  21.00      
  7  849 Šimon Petr            TJ Sparta Doly Kladn DKL8800 C   49644  25.00      
  8 1099 Kubů Jaroslav         SKP OLYMP Praha      OLP8901 C   49471  29.00      
  9 1296 Bitter Aleš           TJ Tatran Kostelec n KNC8803 C   52264  33.00      
 10  987 Štětina Jan           TJ Sokol Hostivice   HCE8801 C   49152  37.00      
 11 1159 Lejsek Tadeáš         SK Praga             PGP8903 B   51675  41.00      
 12  912 Kuchař Jan            SK Kotlářka Praha    DKP8900 C    8647  45.00      
 13 1037 Šimon Jakub           TJ Loko Beroun       LBE8801 B   52979  49.00      
 14 1197 Ondřej Masopust       SKOB Slaný           SLA8900 B  301615  53.00      
 15 1180 Hort Jan              SKOB Roudnice nad La ROU8801 C  232093  57.00      
 16 1325 Sládek Jan            KOB TRETRA Praha     TAP8801 C   53642  61.00      
 17  851 Kamenský Vojtěch      TJ Sparta Doly Kladn DKL8900 C   51377  65.00      
 18 1158 Červinka Jan          SK Praga             PGP8902 C  303940  69.00      
 19 1238 Hodek Michal          KOB TRETRA Praha     TAP8808     53644  73.00      
 20 1297 Čáslava Pavel         TJ Tatran Kostelec n KNC8903 C   52898  77.00      
 21  850 Kriško Miroslav       TJ Sparta Doly Kladn DKL8801 B   49641  81.00      
 22  988 Mudra Martin          TJ Sokol Hostivice   HCE8902 C   51985  85.00      
 23 1160 Pavlů Ondřej          SK Praga             PGP8904 B  232039  89.00      
 24  913 Korecký Petr          SK Kotlářka Praha    DKP8905 C    9886  93.00      
 25 1039 Tuček Martin          TJ Loko Beroun       LBE8903 C  301037  97.00      
 26 1198 Libor Houha           SKOB Slaný           SLA8901 C  301054 101.00      
 
Startovka kategorie: H16         2.7km   95m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1 1396 Zajíc Vítězslav       KOB TRETRA Praha     TAP8610 C  232140  14.00      
  2 1397 Klusák Martin         SK Kotlářka Praha    DKP8704 C    8557  18.00      
  3 1398 Hodek Michal                               ROZ8700 C  301062  22.00      
  4  829 Koubek David          Sokol Dobřichovice   DCE8701 C  301181  26.00      
  5 1085 Kelnar Martin         TJ AERO Odolená Voda ODV8600 B   52117  30.00      
  6  904 Štekr Michal          SK Kotlářka Praha    DKP8709 C   51764  34.00      
  7 1178 Forst Roman           SKOB Roudnice nad La ROU8602 C   51434  38.00      
  8 1229 Fiala Tomáš           KOB TRETRA Praha     TAP8607 D  232173  42.00      
  9 1206 Kos Ladislav          SK Slavia Praha      SLP8601 C  301527  46.00      
 10 1293 Papousek Vit          SK Kotlářka Praha    DKP8606 B  301362  50.00      
 11  846 Vinš Jaroslav         TJ Sparta Doly Kladn DKL8619 B   49640  54.00      
 12 1234 Štěch Marek           KOB TRETRA Praha     TAP8702 D  232161  58.00      
 13  972 Karas Ondřej          VŠTJ Stavební fakult FSP8700 C  301157  62.00      
 14  939 Fanta Václav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8700 C   49632  66.00      
 15 1153 Sysel Ctibor          SK Praga             PGP8700 A   52106  70.00      
 16 1196 Petr Šimek            SKOB Slaný           SLA8700 C  301612  74.00      
 17 1021 Kohl Ondřej           SKOB Kralupy nad Vlt KPY8600 B  301370  78.00      
 18 1301 Havlíček Tomáš        TJ Tatran Kostelec n KNC8700 B   52257  82.00      
 19  903 Prouza Jaromír        SK Kotlářka Praha    DKP8705 C   49866  86.00      
 20 1233 Beneš Filip           KOB TRETRA Praha     TAP8701    232187  90.00      
 21 1208 Chloupek Petr         SK Slavia Praha      SLP8702 C   51617  94.00      
 22  905 Kadlec Lukáš          SK Kotlářka Praha    DKP8712 C    8640  98.00      
 23  848 Kamenský Matěj        TJ Sparta Doly Kladn DKL8700 B   51378 102.00      
 24 1035 Tichý Jakub           TJ Loko Beroun       LBE8703 C  301035 106.00      
 25 1236 Malčánek Martin       KOB TRETRA Praha     TAP8712    232126 110.00      
 26  896 Jůzek Martin          SK Kotlářka Praha    DKP8604 B   51792 114.00      
 27 1154 Neumann Petr          SK Praga             PGP8705 B  232124 118.00      
 28 1195 Jakub Macák           SKOB Slaný           SLA8601 C  301614 122.00      
 29 1207 Chloupek Pavel        SK Slavia Praha      SLP8701 C   51546 126.00      
 30 1022 Pála Jan              SKOB Kralupy nad Vlt KPY8601 C  301033 130.00      
 31 1302 Roupec Ondřej         TJ Tatran Kostelec n KNC8603 C   52895 134.00      
 32 1235 Purkyt Jan            KOB TRETRA Praha     TAP8705 A  232160 138.00      
 33  906 Opekar Martin         SK Kotlářka Praha    DKP8716 C  301011 142.00      
 34  845 Cabrnoch Jan          TJ Sparta Doly Kladn DKL8601 C   53577 146.00      
 
Startovka kategorie: H18         3.3km  135m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1 1399 Vakant                                                         1.00      
  2 1400 Hejtmánek Martin      KOB TRETRA Praha     TAP8605 B   53636   5.00       R:1243
  3 1150 Kotecký Martin        SK Praga             PGP8505 A  301052   9.00      
  4 1193 Adam Čabla            SKOB Slaný           SLA8500 C  301613  13.00      
  5 1084 Hartl Jan             TJ AERO Odolená Voda ODV8402 B   52120  17.00      
  6  893 Frey Eduard           SK Kotlářka Praha    DKP8510 B  301161  21.00      
  7 1073 Toušek Pavel          SK Meteor Kačerov Pr MKP8501 C   51656  25.00      
  8  828 Procházka Antonín     Sokol Dobřichovice   DCE8700 A  301194  29.00      
  9 1177 Matějka Jan           SKOB Roudnice nad La ROU8505 C   51435  33.00      
 10 1020 Koldinský Jan         SKOB Kralupy nad Vlt KPY8506 C  301149  37.00      
 11 1228 Jüngling Martin       KOB TRETRA Praha     TAP8601     51847  41.00      
 12 1194 Ladislav Peška        SKOB Slaný           SLA8502 C  301621  45.00      
 13 1083 Kelnar Ondřej         TJ AERO Odolená Voda ODV8401 C   52118  49.00      
 14  897 Vlach Martin          SK Kotlářka Praha    DKP8605 A   51807  53.00      
 15 1071 Toušek Jiří           SK Meteor Kačerov Pr MKP8408 C   51654  57.00      
 
Startovka kategorie: H20         3.5km  110m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1 1401 Vakant                                                         0.00      
  2  889 Novák Michal          SK Kotlářka Praha    DKP8210 A   51782   4.00      
 
Startovka kategorie: H21K        4.3km  100m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1 1402 Vakant                                                         5.00      
  2 1403 Vakant                                                        13.00      
  3 1404 Vakant                                                        21.00      
  4 1405 Vakant                                                        29.00      
  5 1406 Vakant                                                        37.00      
  6 1407 Vakant                                                        45.00      
  7 1408 Vakant                                                        53.00      
  8 1409 Vakant                                                        61.00      
  9 1410 Vakant                                                        69.00      
 10 1411 Vakant                                                        77.00      
 11 1170 Izák Pavel            VSK Přírodní vědy UK PVP7102 C  301642  85.00      
 12  937 Matoušek  Petr        VŠTJ Ekonom Praha    EKP7503 C  301190  93.00      
 13 1209 Ondřej Janeček        Sdružení org.bankovn SOB7001    301057 101.00      
 14 1169 Kramoliš Jan          VSK Přírodní vědy UK PVP5000 C    7859 109.00      
 
Startovka kategorie: H21L        4.5km  130m 16k  Ranking:0.8726 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  958 Cincibus Pavel        VŠTJ Stavební fakult FSP6605 C    8669   0.00       R: 397
  2 1263 Peterka František     Sokol Troja          TJP4900 C    8861   2.00       R: 219
  3 1461 Janeček Oldřich       VŠSK MFF UK Praha    MFP8200 C  303919   4.00       R: 881
  4 1174 Pejša Jan             VSK Přírodní vědy UK PVP7501 C  301139   6.00       R:1077
  5 1067 Drábek Jan            SK Meteor Kačerov Pr MKP6700 C   51664   8.00       R: 947
  6 1055 Němec Jan             VŠSK MFF UK Praha    MFP7700 C  301042  10.00       R:1055
  7 1320 Uher Petr             USK Praha            VSP5001 C   51741  12.00       R: 414
  8 1205 Fišer Jiří            SK Slavia Praha      SLP8503 B   51287  14.00       R: 622
  9  883 Horálek Radek         SK Kotlářka Praha    DKP8013 C   51757  16.00       R: 240
 10 1201 Kos Ladislav          SK Slavia Praha      SLP5801 C   51366  18.00       R: 633
 11  968 Čech Jan              VŠTJ Stavební fakult FSP7900 C    8892  20.00       R: 191
 12 1148 Buzek Martin          SK Praga             PGP8401 A   51263  22.00       R: 331
 13  884 Mrázek Jan            SK Kotlářka Praha    DKP8102 E   51791  24.00       R:  36
 14 1192 Jiří Najman           SKOB Slaný           SLA8004 C    8804  26.00       R: 611
 15 1346 Kozák Petr            USK Praha            VSP6501 R   51733  28.00       R:  38
 16 1220 Pucherna Jan          KOB TRETRA Praha     TAP7701     51855  30.00       R: 756
 17  953 Borovička Milan       VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C    8910  32.00       R: 248
 18 1223 Dotlačil Jakub        KOB TRETRA Praha     TAP7902    232120  34.00       R: 382
 19 1203 Chum Jaroslav         SK Slavia Praha      SLP6601 C   51613  36.00       R: 399
 20  843 Šemelík Petr          TJ Sparta Doly Kladn DKL6901 C  301007  38.00       R: 983
 21 1120 Slavík Viktor         SK Praga             PGP6300 C   51276  40.00       R: 289
 22  892 Žaloudek Petr         SK Kotlářka Praha    DKP8304 A   51783  42.00       R: 151
 23 1109 Doležal Miroslav      SK Praga             PGP5501 C   51753  44.00       R: 362
 24  966 Valenta Jan           VŠTJ Stavební fakult FSP7601 C    9895  46.00       R: 788
 25 1313 Jun Drahomír          TJ Tatran Kostelec n KNC5501 C   52255  48.00       R: 560
 26  979 Schröter Pavel        OK Harcov            HAR7203 C    8279  50.00       R: 292
 27 1064 Gregoriades Zdeněk    SK Meteor Kačerov Pr MKP5400 C   51653  52.00       R: 793
 28 1281 Pražák Jiří           SK Zbraslav          ZBP7800     53583  54.00       R: 412
 29  827 Jaroš Marek           Sokol Dobřichovice   DCE8100 C   53591  56.00       R: 795
 30  960 Tojnar Jan            VŠTJ Stavební fakult FSP6701 C    8912  58.00       R: 435
 31 1068 Putík Miroslav        SK Meteor Kačerov Pr MKP7100 C   51695  60.00       R: 962
 32 1117 Horký Milan           SK Praga             PGP6101 C  301050  62.00       R: 581
 33 1278 Zakouřil Václav       USK Praha            VSP7401     51721  64.00       R: 106
 34 1129 Vinš Pavel            SK Praga             PGP6900 R   51684  66.00       R:  62
 35 1344 Hora Vladimír         USK Praha            VSP5100 C    9783  68.00       R: 460
 36 1053 Peřina Jan            VŠSK MFF UK Praha    MFP7601 C  301080  70.00       R: 732
 37 1070 Petříček Martin       SK Meteor Kačerov Pr MKP8000 C   51690  72.00       R: 750
 38 1137 Nemšovský Petr        SK Praga             PGP7602 C   51678  74.00       R: 173
 39 1210 Sedlák Radek          Slavoj Severotuk Úst SUL7501 C    8130  76.00       R: 293
 40 1345 Hořínek Jaroslav      USK Praha            VSP5000 C   51643  78.00       R: 313
 41  887 Procházka Tomáš       SK Kotlářka Praha    DKP8200 B   51803  80.00       R: 556
 42 1217 Sladkovský Jaromír    KOB TRETRA Praha     TAP6901      4193  82.00       R:1238
 43 1146 Hora Vojtěch          SK Praga             PGP8301 B    9781  84.00       R: 353
 44 1188 Vít Dolejší           SKOB Slaný           SLA7100 C    8800  86.00       R: 323
 45  821 Procházka Antonín     Sokol Dobřichovice   DCE5500 C   51965  88.00       R: 403
 46  980 Vokurka Jan           OK Harcov            HAR7501 C    8301  90.00       R: 203
 47 1347 Němeček Jan           USK Praha            VSP6201 C   52282  92.00       R: 194
 48 1048 Hric Jan              VŠSK MFF UK Praha    MFP6300 C   51711  94.00       R: 653
 49 1190 Aleš Libecajt         SKOB Slaný           SLA7800 C    8801  96.00       R: 237
 50  961 Vojtík Petr           VŠTJ Stavební fakult FSP7203 C   51870  98.00       R: 449
 51 1051 Šimša Jaromír         VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C   51712 100.00       R: 481
 52  964 Cincibus Miloš        VŠTJ Stavební fakult FSP7404 C    8666 102.00       R:1294
 53  888 Procházka Jan         SK Kotlářka Praha    DKP8201 A   51802 104.00       R: 496
 54 1123 Kondrát Martin        SK Praga             PGP6501 C   51840 106.00       R: 129
 55 1049 Valtr Pavel           VŠSK MFF UK Praha    MFP6600 C   51344 108.00       R: 516
 56 1133 Pokorný Ondřej        SK Praga             PGP7506 C   51637 110.00       R:  88
 57 1060 Koč Zdeněk            SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C   51706 112.00       R: 554
 58 1218 Skripnik Ondřej       KOB TRETRA Praha     TAP7502     51854 114.00       R: 118
 59 1282 Laga Miroslav         SK Zbraslav          ZBP7900     53582 116.00       R: 413
 60 1348 Polák Zdeněk          USK Praha            VSP5203 C   51740 118.00       R: 794
 61 1047 Kučera Petr           VŠSK MFF UK Praha    MFP        301041 120.00       R:9999
 62 1343 Bořánek Petr          USK Praha            VSP7000 R   51750 122.00       R:  27
 63  949 Šváb Jan              VŠTJ Stavební fakult FSP5801 C    8911 124.00       R: 644
 64 1122 Janovský Tomáš        SK Praga             PGP6401 R   51636 126.00       R:  41
 65  969 Fibír Tomáš           VŠTJ Stavební fakult FSP7901 C   49636 128.00       R: 255
 66 1140 Bejček Michal         SK Praga             PGP7710 C   53015 130.00       R:1070
 67  951 Tkadlec Josef         VŠTJ Stavební fakult FSP6002 C   53573 132.00       R: 771
 68 1065 Tomaščin Jaroslav     SK Meteor Kačerov Pr MKP5800 C   51691 134.00       R: 942
 69 1280 Toušek Filip          SK Zbraslav          ZBP7102     53586 136.00       R: 759
 70  963 Kurfurst Pavel        VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C   53553 138.00       R: 507
 71 1057 Motl Martin           VŠSK MFF UK Praha    MFP8100 C   53197 140.00       R: 912
 72  956 Šimek Tomáš           VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C    8859 142.00       R: 358
 73 1052 Blahuta Marek         VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C   51592 144.00       R: 113
 74 1222 Skripnik Štěpán       KOB TRETRA Praha     TAP7901    232117 146.00       R:  39
 75 1349 Zakouřil Tomáš        USK Praha            VSP7500 C   51726 148.00       R: 396
 76 1221 Pěkný Michal          KOB TRETRA Praha     TAP7807    232111 150.00       R: 167
 77 1056 Šámal Robert          VŠSK MFF UK Praha    MFP7702 C  301043 152.00       R:9999
 78 1136 Matějů Luboš          SK Praga             PGP7601 E   51745 154.00       R:   8
 79  935 Kořistka Libor        VŠTJ Ekonom Praha    EKP6300 C   51591 156.00       R: 291
 80 1138 Fiedler Petr          SK Praga             PGP7609 C  301051 158.00       R: 738
 81 1078 Kelnar Lubomír        TJ AERO Odolená Voda ODV5800 C   52123 160.00       R: 285
 82  885 Kovář Miroslav        SK Kotlářka Praha    DKP8103 E    8876 162.00       R:  78
 83 1147 Sysel Ondřej          SK Praga             PGP8302 B   52105 164.00       R: 453
 84  882 Procházka Zdenek      SK Kotlářka Praha    DKP7800 C   51801 166.00       R:  75
 85 1115 Kožina Petr           SK Praga             PGP6000 C   51632 168.00       R: 139
 86 1219 Šebesta Petr          KOB TRETRA Praha     TAP7604     51851 170.00       R: 247
 87  936 Poborský Petr         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7500 C  232116 172.00       R: 804
 88  965 Vondra Jiří           VŠTJ Stavební fakult FSP7600 C   51866 174.00       R: 731
 89 1128 Jeřábek Milan         SK Praga             PGP6800 C  303946 176.00       R:1119
 90 1191 Jan Hanák             SKOB Slaný           SLA8002 C    8802 178.00       R: 490
 91 1172 Uhlík Jan             VSK Přírodní vědy UK PVP7206 C   49608 180.00       R: 589
 92 1116 Tichovský Martin      SK Praga             PGP6100 R   51682 182.00       R:  25
 93 1468 Horák Pavel           USK Praha            VSP7200 C   53522 184.00       R: 492
 
Startovka kategorie: H35K        3.8km  140m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1 1412 Vakant                                                         0.00      
  2 1015 Frey Eduard           SKOB Kralupy nad Vlt KPY5800 C  301351   4.00      
  3 1033 Tuček Vít             TJ Loko Beroun       LBE6401 C   52321   8.00      
 
Startovka kategorie: H35L        4.9km  155m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1 1423 Vakant                                                         3.00      
  2 1424 Hejtmánek Vladimír    KOB TRETRA Praha     TAP5802 C   53639   7.00      
  3 1425 Novák Petr            Sokol Troja          TJP6300 C   53515  11.00      
  4 1213 Fiala Zdeněk          KOB TRETRA Praha     TAP5501    232177  15.00      
  5  998 Škvor Martin          SK Kamenice          KAM6700     52267  19.00      
  6  880 Betlach Miroslav      SK Kotlářka Praha    DKP6300 C   49818  23.00      
  7  982 Štětina Jiří          TJ Sokol Hostivice   HCE6100 C   49154  27.00      
  8  995 Nešpor Jan            SK Kamenice          KAM6500    301018  31.00      
  9  933 Fanta Miroslav        VŠTJ Ekonom Praha    EKP5800 C   51147  35.00      
 10 1176 Matějka Ivan          SKOB Roudnice nad La ROU6201 C  301694  39.00      
 11  875 Svobodný Petr         SK Kotlářka Praha    DKP5800 C   49871  43.00      
 12 1089 Jiří Koníček          SK OK 24 Praha       OKP5900    301174  47.00      
 13 1114 Grivalský Michal      SK Praga             PGP5900 C   52103  51.00      
 14  950 Chvátal Vratislav     VŠTJ Stavební fakult FSP5802 C   53580  55.00      
 15 1019 Stránský Jiří         SKOB Kralupy nad Vlt KPY6300 C  301353  59.00      
 16 1288 Kotek Miroslav        neregistrovaní       ner        301047  63.00      
 17  824 Pavlů Jaroslav        Sokol Dobřichovice   DCE6100 C  232041  67.00      
 18  993 Panoch Milan          SK Kamenice          KAM5900    301016  71.00      
 19  981 Kettner Pavel         TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C   51987  75.00      
 20 1097 Kubů Jaroslav         SKP OLYMP Praha      OLP6701 C   49480  79.00      
 21  876 Kudrnáč Martin        SK Kotlářka Praha    DKP5900 C  301371  83.00      
 22  997 Straka Daniel         SK Kamenice          KAM6602    301166  87.00      
 23 1079 Hartl Zdeněk          TJ AERO Odolená Voda ODV6300 C   52121  91.00      
 24 1032 Marek Jan             TJ Loko Beroun       LBE6100 C   52977  95.00      
 25  842 Beneš Jan             TJ Sparta Doly Kladn DKL6600 C   49646  99.00      
 26  996 Valášek Petr          SK Kamenice          KAM6600     52276 103.00      
 27  878 Farský Ladislav       SK Kotlářka Praha    DKP6100 C   51794 107.00      
 28 1088 Jaroslav Červinka     SK OK 24 Praha       OKP5803     53558 111.00      
 29 1121 Přibík Jan            SK Praga             PGP6301 C   51631 115.00      
 30  948 Jebavý Miloslav       VŠTJ Stavební fakult FSP5700 C   51340 119.00      
 31  983 Košťák Milan          TJ Sokol Hostivice   HCE6101 C  410735 123.00      
 32 1014 Dobeš Václav          SKOB Kralupy nad Vlt KPY5701 C  301374 127.00      
 33 1289 Křížek Vítězslav      neregistrovaní       ner        301046 131.00      
 
Startovka kategorie: H45K        3.8km  140m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1 1426 Vakant                                                        12.00      
  2 1112 Vohadlo Jiří          SK Praga             PGP5701 C  410716  16.00      
  3 1096 Špunda Josef          SKP OLYMP Praha      OLP5604 C   49337  20.00      
  4 1111 Švic Michal           SK Praga             PGP5700 C  301396  24.00      
 
Startovka kategorie: H45L        5.3km  175m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1 1427 Vakant                                                         1.00      
  2 1428 Vakant                                                         5.00      
  3 1095 Chvalina Jan          SKP OLYMP Praha      OLP5603 C   49420   9.00      
  4  834 Šorm Miroslav         TJ Sparta Doly Kladn DKL5200 C   52229  13.00      
  5 1318 Zelený Vladimír       SK Praga             PGP4800 C   51863  17.00      
  6  924 Dudík Petr            TJ Dopravní podniky  DVP5500    303905  21.00      
  7 1264 Paukert Milan         Sokol Troja          TJP5000 C   51329  25.00      
  8  867 Horálek Milan         SK Kotlářka Praha    DKP5200 C    8632  29.00      
  9 1350 Píchal Jan            USK Praha            VSP5202 C   52281  33.00      
 10 1062 Toušek Miloslav       SK Meteor Kačerov Pr MKP5000 C   51655  37.00      
 11  835 Brumek Stanislav      TJ Sparta Doly Kladn DKL5201 C   51343  41.00      
 12 1175 Lebduška Petr         SKOB Roudnice nad La ROU4702 C   53574  45.00      
 13 1315 Sládek Vladimír       TJ Tatran Kostelec n KNC5400 C   51399  49.00      
 14  817 Čermák Jaroslav       Sokol Dobřichovice   DCE3800 C  301314  53.00      
 15 1106 Jelínek Martin        SK Praga             PGP5103 C  232091  57.00      
 16  929 Filippi Jiří          TJ Dopravní podniky  DVP5000     52187  61.00      
 17 1267 Kraus Ota             Sokol Troja          TJP5700 C   53514  65.00      
 18 1077 Koutný Ivan           TJ AERO Odolená Voda ODV5300 C   49610  69.00      
 19  864 Stehno Pavel          SK Kotlářka Praha    DKP4900 C   51760  73.00      
 20 1094 Soviš Jan             SKP OLYMP Praha      OLP5501 C   49370  77.00      
 21  839 Kunc Jindřích         TJ Sparta Doly Kladn DKL5600 C  303956  81.00      
 22 1029 Hamáček Bohuslav      TJ Loko Beroun       LBE5000 C  303959  85.00      
 23 1061 Čenovský Jiří         SK Meteor Kačerov Pr MKP4900 C   51667  89.00      
 24  946 Čadil Jan             VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C   53267  93.00      
 25 1107 Sysel Zdeněk          SK Praga             PGP5200 C   52107  97.00      
 26  928 Písař Jiří            TJ Dopravní podniky  DVP4201    301535 101.00      
 27 1266 Kukla Jan             Sokol Troja          TJP5600 C   51327 105.00      
 28  870 Kuchař Michal         SK Kotlářka Praha    DKP5502 C    8646 109.00      
 29  837 Cabrnoch Jiří         TJ Sparta Doly Kladn DKL5400 C   53575 113.00      
 30 1277 Kubíček Zdeněk        TJ Turnov            TUR4802     51813 117.00      
 31 1314 Bitter Jiří           TJ Tatran Kostelec n KNC5201 C   52263 121.00      
 32  819 Jaroš Vladimír        Sokol Dobřichovice   DCE5400 C   51973 125.00      
 33  833 Fujan Břetislav       TJ Sparta Doly Kladn DKL4800 C   49645 129.00      
 34 1108 Barvínek Vlastimil    SK Praga             PGP5300 C   53184 133.00      
 35  931 Šťovíček Jan          TJ Dopravní podniky  DVP5001     51548 137.00      
 36 1262 Ryšavý Vít            Sokol Troja          TJP4700 C   51332 141.00      
 37 1076 Žemla Antonín         TJ AERO Odolená Voda ODV4300 C   52122 145.00      
 38  869 Kovář Vladimír        SK Kotlářka Praha    DKP5501 C   49884 149.00      
 39 1429 Vakant                                                       153.00      
 40 1059 Šerák Zdeněk          SK Meteor Kačerov Pr MKP4200 C   51705 157.00      
 
Startovka kategorie: H55L        4.2km  155m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1 1430 Vakant                                                         2.00      
  2 1431 Vakant                                                         6.00      
  3 1432 Vakant                                                        10.00      
  4  945 Urbanec Antonín       VŠTJ Stavební fakult FSP4100 C   51868  14.00      
  5  862 Procházka Aleš        SK Kotlářka Praha    DKP4700 C   49885  18.00      
  6 1187 Stanislav Nosál       SKOB Slaný           SLA4600 C    8805  22.00      
  7 1351 Dohnal Josef          USK Praha            VSP4300 C   51743  26.00      
  8 1261 Provazník Zdeněk      Sokol Troja          TJP4300 C   53527  30.00      
  9 1200 Novotný Jiří          SK Slavia Praha      SLP4601 C  301056  34.00      
 10  860 Ďurčat Jozef          SK Kotlářka Praha    DKP3800 C   51763  38.00      
 11 1102 Attl Vladimír         SK Praga             PGP3800 C   51700  42.00      
 12 1316 Kalivoda Vladimír     TJ Tatran Kostelec n KNC3800 C   52260  46.00      
 13  861 Procházka Zdenko      SK Kotlářka Praha    DKP4300 C   51800  50.00      
 14 1199 Chloupek Radek        SK Slavia Praha      SLP4001 C  301055  54.00      
 
Startovka kategorie: H65         3.8km  140m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1 1433 Vakant                                                        84.00      
  2 1101 Samohýl Richard       SK Praga             PGP2800 C   52098  88.00      
  3 1317 Kalivoda Viktor       TJ Tatran Kostelec n KNC3300 C   52254  92.00      
  4 1258 Městecký Milan        Sokol Troja          TJP3700 C   51323  96.00      
  5  941 Veit Jan              VŠTJ Stavební fakult FSP2800 C   51867 100.00      
  6 1255 Doleček Karel         Sokol Troja          TJP3300 C   51324 104.00      
  7  816 Sedláček Lubomír      Sokol Dobřichovice   DCE3100 C  301302 108.00      
  8 1183 Mack Zdeněk           TJ Slavoj Praha      SJP2700 C   49622 112.00      
  9 1256 Schovánek Ivo         Sokol Troja          TJP3301 C   53550 116.00      
 10  942 Vondra Jaroslav       VŠTJ Stavební fakult FSP3300 C   51865 120.00      
 11 1254 Nemrava František     Sokol Troja          TJP2700 C   53549 124.00      
 12 1352 Kreisinger Vladimír   USK Praha            VSP2900 C   51731 128.00      
 13  943 Hanák Milan           VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C   51964 132.00      
 14 1259 Tahotný Urban         Sokol Troja          TJP3701 C   53523 136.00      
 15  815 Cupák Miloslav        Sokol Dobřichovice   DCE2200 C   51974 140.00      
 16 1184 Bláha Svatopluk       TJ Slavoj Praha      SJP3501 C    8797 144.00      
 
Startovka kategorie: N2          2.1km   85m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  877 Kudrnáčová Iveta      SK Kotlářka Praha    DKP5952 C  301399   0.00      
  2 1358 Vakant                                                         5.00      
  3 1216 Sladkovská Helena     KOB TRETRA Praha     TAP6751      4194  10.00      
  4 1356 Vakant                                                        15.00      
  5 1355 Vakant                                                        20.00      
  6 1354 Vakant                                                        25.00      
  7 1353 Vakant                                                        30.00      
  8 1357 Vakant                                                        35.00      
 
Startovka kategorie: N4          4.1km  135m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1 1098 Chvalina Jan ml.      SKP OLYMP Praha      OLP8201 C   49397   1.00      
  2 1294 Karoch Petr           neregistrovaní       ner     C    8649   6.00      
  3  927 Dudíková Kristýna     TJ Dopravní podniky  DVP        301015  11.00      
  4 1306 Hujová Martina        TJ Tatran Kostelec n KNC7857 C   52896  16.00      
  5 1326 Koppová Ingrid        SK Praga             PGP7960 C   52166  21.00      
  6  926 Dudíková Tereza       TJ Dopravní podniky  DVP        301014  26.00      
  7 1368 Kodičková Tereza      VŠSK MFF UK Praha    MFP        301610  31.00      
  8 1369 Vakant                                                        36.00      
  9 1370 Vakant                                                        41.00      
 10 1371 Vakant                                                        46.00      
 11 1372 Vakant                                                        51.00      
 12 1373 Vakant                                                        56.00      
 13 1374 Vakant                                                        61.00      
 14 1375 Vakant                                                        66.00      
 15 1376 Vakant                                                        71.00      
 16 1377 Vakant                                                        76.00      
 
Startovka kategorie: T6          5.1km  180m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1 1290 Jelenek Jiří          neregistrovaní       ner        301048   0.00      
  2  940 Hojdar Ivan           VŠTJ Stavební fakult FSP        301110   5.00      
  3 1413 Hrdlička Jan          neregistrovaní       ner        301109  10.00      
  4 1414 Vakant                                                        15.00      
  5 1415 Vakant                                                        20.00      
  6 1416 Vakant                                                        25.00      
  7 1417 Vakant                                                        30.00      
  8 1418 Vakant                                                        35.00      
  9 1419 Vakant                                                        40.00      
 10 1420 Vakant                                                        45.00      
 11 1421 Vakant                                                        50.00      
 12 1422 Vakant                                                        55.00      
ing Zdeněk Přeček <100823.2236>