AC Sparta Praha, OOB <--GigaSport->> Asociace Sparta Praha, oddíl OB

11. Gigasport Cup - 19.10.2002, Mokrovraty

Startovka kategorií, stav k 18.10.2002 22:05:45

Na oddílovou startovku, a na stránku archívu závodů Sparty.

                                    11. Gigasport Cup
===ČSOB-SCP=====================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka kategorie: D10         2.4km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1  170 Mudrová Anna          TJ Sokol Hostivice   HCE9250 C   51983   0.00      
  2  532 Krausová Martina      Sokol Troja          TJP9350 C   53512   4.00      
  3  256 Procházková Zuzana    TJ Loko Beroun       LBE9251 C  301076   8.00      
  4  575 Vakant                                                        12.00      
  5   95 Svobodná Tereza       SK Kotlářka Praha    DKP9350 C  301369  16.00      
  6  572 Vakant                                                        20.00      
  7  396 Neumannová Kateřina   VSK Přírodní vědy UK PVP9250 D    8565  24.00      
  8  318 Šámalová Ludmila      SK Praga             PGP9252 C  301061  28.00      
  9  307 Čechmánková Petra     SK OK 24 Praha       OKP9350 C    8575  32.00      
 10    2 Myslivečková Zuzana   Radioklub OK1KYP Pra ASP9203 C   53705  36.00      
 11  424 Sléhová Barbora       OK TOM Roztoky       ROZ9352    301050  40.00      
 12  196 Nešporová Josefína    SK Kamenice          KAM9353    301086  44.00      
 13  573 Vakant                                                        48.00      
 14  455 Műcková Barbora       KOB TRETRA Praha     TAP9352 C  232128  52.00      
 15  195 Doležalová Michaela   SK Kamenice          KAM9251    301087  56.00      
 16  574 Vakant                                                        60.00      
 17  317 Landovská Anna        SK Praga             PGP9251 C  301062  64.00      
 18   35 Dlouhá Hana           SK Kotlářka Praha    DKP9400 C    8645  68.00      
 19  294 Koníčková Alena       SK OK 24 Praha       OKP9250 C  301323  72.00      
 20    1 Zachová Lucie         Radioklub OK1KYP Pra ASP9302 C   53774  76.00      
 21  423 Klinkerová Tereza     OK TOM Roztoky       ROZ9350    416136  80.00      
 22  103 Kouklíková Lucie      SK Kotlářka Praha    DKP        301129  84.00      
 
Startovka kategorie: D10L        2.7km    0m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  272 Suková Anna           VŠSK MFF UK Praha    MFP         53196   0.00      
  2  456 Červenková Jana       KOB TRETRA Praha     TAP6252    232112   4.00      
  3  316 Přibíková Johanka     SK Praga             PGP9551 C  301617   8.00      
  4  257 Procházková Kateřina  TJ Loko Beroun       LBE9350 C  301075  12.00      
  5  199 Panochová Kateřina    SK Kamenice          KAM9750    301083  16.00      
  6   25 Šímová Martina        TJ Sparta Doly Kladn DKL9350    301697  20.00      
  7  533 Burýšková Kateřina    Sokol Troja          TJP9550 C  301046  24.00      
  8  295 Nováková Adéla        SK OK 24 Praha       OKP9750 C  301066  28.00      
  9  576 Pavlů Kateřina        Sokol Dobřichovice   DCE9551 C  232017  32.00      
 10  200 Čermáková Alžběta     SK Kamenice          KAM9850    301082  36.00      
 11   28 Habranová Markéta     TJ Sparta Doly Kladn DKL9250    301131  40.00      
 12  534 Paukertová Martina    Sokol Troja          TJP9650 C   53195  44.00      
 13  303 Hrabánková Klára      SK OK 24 Praha       OKP9650 C  232050  48.00      
 14  169 Štětinová Alena       TJ Sokol Hostivice   HCE9650 C   49152  52.00      
 15  577 Klimešová Iva         TJ Tempo Praha       TEP9550 C  301039  56.00      
 16  578 Šimková Barbora       VŠTJ Stavební fakult FSP     D  301037  60.00      
 17  579 Stokučová Kateřina    SK Kamenice          KAM9550 C  301032  64.00      
 18  580 Aschermannová Petra   SK Kamenice          KAM9354 C  301031  68.00      
 19  581 Vakant                                                        72.00      
 20  582 Vakant                                                        76.00      
 21  583 Vakant                                             C          80.00      
 22  584 Vakant                                                        84.00      
 23  585 Vakant                                                        88.00      
 
Startovka kategorie: D12         2.6km    0m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1   73 Němcová Lucie         SK Kotlářka Praha    DKP9153 C   49896   1.00      
  2  458 Kopečná Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9051 B  232195   5.00      
  3  586 Straková Andrea       SK Kamenice          KAM9152 C  301154   9.00      
  4  323 Šrůtová Pavla         SK Praga             PGP9151 C   53710  13.00      
  5   49 Horálková Jenka       SK Kotlářka Praha    DKP9150 C    8634  17.00      
  6  459 Kuglerová Martina     KOB TRETRA Praha     TAP9156 C  232143  21.00      
  7  321 Němečková Hana        SK Praga             PGP9051 C   53013  25.00      
  8   84 Prouzová Jitka        SK Kotlářka Praha    DKP9152 C   49823  29.00      
  9  461 Řehořová Adéla        KOB TRETRA Praha     TAP9155 C  232126  33.00      
 10  587 Vakant                                                        37.00      
 11  192 Panochová Anna        SK Kamenice          KAM9153    301091  41.00      
 12  136 Chvátalová Veronika   VŠTJ Stavební fakult FSP9150 C  232183  45.00      
 13  274 Drábková Veronika     SK Meteor Kačerov Pr MKP8950 D  301073  49.00      
 14  110 Farská Kateřina       SK Kotlářka Praha    DKP9151     49834  53.00      
 15  457 Broklová Tereza       KOB TRETRA Praha     TAP9254 C   53608  57.00      
 16  319 Čermáková Kristýna    SK Praga             PGP9154 B   53007  61.00      
 17   93 Svobodná Madla        SK Kotlářka Praha    DKP9154 C  301368  65.00      
 18  460 Műcková Tereza        KOB TRETRA Praha     TAP9159 C  232151  69.00      
 19  531 Krausová Barbora      Sokol Troja          TJP9150 C   53504  73.00      
 20  320 Jelínková Šárka       SK Praga             PGP9153 C  232168  77.00      
 21  588 Kamererová Klára      SK Kamenice          KAM9154 C  301030  81.00      
 22   88 Setínková Jana        SK Kotlářka Praha    DKP9053 B    8947  85.00      
 23  462 Siněňkaja Táňa        KOB TRETRA Praha     TAP9057 C  232150  89.00      
 24  191 Škvorová Barbora      SK Kamenice          KAM9150    301336  93.00      
 25  137 Cincibusová Jana      VŠTJ Stavební fakult FSP9050 B    8665  97.00      
 26  111 Soukupová Markéta     SK Kotlářka Praha    DKP9051     53712 101.00      
 27  275 Ježková Dominika      SK Meteor Kačerov Pr MKP9050 B   51658 105.00      
 28  497 Sládková Helena       KOB TRETRA Praha     TAP9151     53443 109.00      
 29  322 Slavíková Lucie       SK Praga             PGP9150 C  301700 113.00      
 
Startovka kategorie: D14         3.2km    0m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  449 Kosová Martina        SK Slavia Praha      SLP8851 C  301528   1.00      
  2  255 Mezníková Lucie       TJ Loko Beroun       LBE9150 A   52970   5.00      
  3  590 Štěpánková Anna       SK Kamenice          KAM8951 C  301029   9.00      
  4  463 Gabrovská Lucie       KOB TRETRA Praha     TAP8854 C  232189  13.00      
  5  591 Vakant                                                        17.00      
  6  188 Panochová Alžběta     SK Kamenice          KAM8950    301093  21.00      
  7   63 Kudrnáčová Lucie      SK Kotlářka Praha    DKP8856 C  301379  25.00      
  8  230 Lucie Hynková         SKOB Kralupy nad Vlt KPY8851 C  301080  29.00      
  9  121 Dudíková Magdalena    TJ Dopravní podniky  DVP     C  301114  33.00      
 10  589 Vakant                                                        37.00      
 11  291 Janková Helena        TJ AERO Odolená Voda ODV8950 B   52891  41.00      
 12  171 Kettnerová Dana       TJ Sokol Hostivice   HCE8950 B   51986  45.00      
 13  427 Bělohlávková Ela      OK TOM Roztoky       ROZ8850    416138  49.00      
 14  324 Jelínková Zora        SK Praga             PGP8851 C  232167  53.00      
 15    6 Šrámková Eva          Radioklub OK1KYP Pra ASP8807 C   53768  57.00      
 16  187 Doležalová Monika     SK Kamenice          KAM8850    301094  61.00      
 17   85 Přecechtělová Tereza  SK Kotlářka Praha    DKP8951 C    8564  65.00      
 
Startovka kategorie: D16         4.1km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1   33 Vakant                                                         0.00      
  2  593 Vakant                                                         4.00      
  3   44 Foglarová Kamila      SK Kotlářka Praha    DKP8655 C    8638   8.00      
  4  325 Tichovská Martina     SK Praga             PGP8658 A   51689  12.00      
  5   87 Setínková Eva         SK Kotlářka Praha    DKP8759 C    8946  16.00      
  6  237 Bartošová Ivana       OK KOURA Praha       KRP8751 C    8944  20.00      
  7   55 Karochová Simona      SK Kotlářka Praha    DKP8853 A   51787  24.00      
  8  592 Vakant                                                        28.00      
  9   68 Masopustová Eliška    SK Kotlářka Praha    DKP8656 C   49844  32.00      
 10  203 Sládková Zuzana       TJ Tatran Kostelec n KNC8750 C   51396  36.00      
 11   94 Svobodná Šárka        SK Kotlářka Praha    DKP8850 B   51796  40.00      
 12  464 Letfusová Tereza      KOB TRETRA Praha     TAP9255 C  232114  44.00      
 13   42 Ďurčatová Alice       SK Kotlářka Praha    DKP8650 B   51761  48.00      
 14  408 Betková Štěpánka      SKOB Roudnice nad La ROU8750 B    8865  52.00      
 15   67 Vakant                                                        56.00      
 16  594 Vakant                                                        60.00      
 17   32 Bochenková Ivana      SK Kotlářka Praha    DKP8950 A   51291  64.00      
 18  536 Píchalová Růžena      USK Praha            VSP8850 B   52278  68.00      
 19   65 Macháčková Kateřina   SK Kotlářka Praha    DKP8855 B   49861  72.00      
 20   22 Krišková Marie        TJ Sparta Doly Kladn DKL8650 C   49642  76.00      
 21  271 Suková Martina        VŠSK MFF UK Praha    MFP         53191  80.00      
 22  326 Zelená Radka          SK Praga             PGP8751 A   51861  84.00      
 23  209 Tichá Ivana           TJ Tatran Kostelec n KNC8751 C   51391  88.00      
 24   36 Dlouhá Marie          SK Kotlářka Praha    DKP8756 A   49815  92.00      
 
Startovka kategorie: D18         5.3km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  276 Ježková Klára         SK Meteor Kačerov Pr MKP8450 C   51659   2.00      
  2  530 Kuklová Kateřina      Sokol Troja          TJP8450 B   51559   6.00      
  3  596 Vakant                                                        10.00      
  4  202 Sládková Ivana        TJ Tatran Kostelec n KNC8450 C   51397  14.00      
  5   76 Nováková Lucie        SK Kotlářka Praha    DKP8552 A   51806  18.00      
  6  466 Váchová Lenka         KOB TRETRA Praha     TAP8452 C   51860  22.00      
  7  120 Dudíková Tereza       TJ Dopravní podniky  DVP     C  301119  26.00      
  8  211 Havlíčková Markéta    TJ Tatran Kostelec n KNC8451 C   52258  30.00      
  9  595 Vakant                                                        34.00      
 10   60 Krausová Eliška       SK Kotlářka Praha    DKP8553 B   51784  38.00      
 11  210 Hujová Petra          TJ Tatran Kostelec n KNC8551 C   52897  42.00      
 12  465 Hejtmánková Kateřina  KOB TRETRA Praha     TAP8462 B   53640  46.00      
 
Startovka kategorie: D20         6.8km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  598 Vakant                                                         1.00      
  2  101 Zapletalová Kateřina  SK Kotlářka Praha    DKP8262 B  301343   5.00       R: 815
  3  212 Víznerová Lucie       TJ Tatran Kostelec n KNC8257 C   52898   9.00       R: 837
  4  597 Vakant                                                        13.00      
  5  250 Hamáčková Kristina    TJ Loko Beroun       LBE8850 B   52973  17.00       R: 760
  6  213 Švaříčková Petra      TJ Tatran Kostelec n KNC8255 C   51388  21.00       R: 643
 
Startovka kategorie: D21K        6.8km    0m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  186 Škvorová Zuzana       SK Kamenice          KAM7350     52273  25.00       R: 704
  2  264 Staňková Pavla        SK Kotlářka Praha    DKP7050 C  301036  29.00      
  3  540 Černínová Dagmar      USK Praha            VSP7150 C   51644  33.00       R: 601
  4  599 Pavlů Veronika        Sokol Dobřichovice   DCE6950 C  232198  37.00       R: 289
  5  144 Tkadlecová Marcela    VŠTJ Stavební fakult FSP6051 C   49635  41.00       R: 814
  6  184 Stokučová Alena       SK Kamenice          KAM6850    301095  45.00      
  7  328 Přibíková Monika      SK Praga             PGP7256 C  301618  49.00       R: 589
  8  681 Vakant                                                        53.00      
  9  600 Vakant                                                        57.00      
 10  327 Barvínková Lenka      SK Praga             PGP7953 C   53186  61.00       R: 668
 11  138 Školníková Jitka      VŠTJ Stavební fakult FSP8052 C  303910  65.00       R: 848
 12  435 Bejčková Jana         SKOB Slaný           SLA7150 C  301616  69.00       R: 350
 13  300 Richtrová Lucie       SK OK 24 Praha       OKP7452 C   51687 121.00       R: 824
 
Startovka kategorie: D21L        8.5km    0m 19k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  185 Valášková Šárka       SK Kamenice          KAM6951 R   51727   0.00      
  2  238 Pospíšilová Radka     OK KOURA Praha       KRP6951 C   51118   2.00       R: 552
  3  337 Tichovská Hana        SK Praga             PGP6652 E   51676   4.00       R:  28
  4  452 Zmeková Míla          SK Slavia Praha      SLP4451 C   51612   6.00       R: 606
  5  348 Haňkovská Jana        SK Praga             PGP4050 C   51698   8.00       R: 398
  6  145 Vondrová Radmila      VŠTJ Stavební fakult FSP3750 C   51864  10.00       R: 625
  7  335 Koppová Ingrid        SK Praga             PGP7960 C   52166  12.00       R: 315
  8  601 Horálková Iva         SK Kotlářka Praha    DKP8256 B   51788  14.00       R: 238
  9  467 Kuchařová Markéta     KOB TRETRA Praha     TAP8463 B   53635  16.00       R: 453
 10  346 Dvořáková Ladislava   SK Praga             PGP4451 C   52096  18.00       R: 478
 11  544 Waldová Barbora       USK Praha            VSP7850 E    9784  20.00       R:  19
 12  266 Šimšová Jana          VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C   51713  22.00       R: 120
 13  450 Siblíková Jana        SK Slavia Praha      SLP7952 C   51365  24.00       R: 583
 14  334 Jonášová Marta        SK Praga             PGP7557 C   51699  26.00       R: 163
 15  140 Cincibusová Ivana     VŠTJ Stavební fakult FSP6651 C    8668  28.00       R: 216
 16  605 Svobodová Jitka       Sokol Dobřichovice   DCE7450 C   53598  30.00       R: 266
 17  341 Součková Magdaléna    SK Praga             PGP7562 C   51638  32.00       R: 134
 18  241 Hamáčková Eva         TJ Loko Beroun       LBE5150 C   51284  34.00       R: 840
 19   92 Stehnová Zuzana       SK Kotlářka Praha    DKP8150 E   51781  36.00       R:   1
 20  336 Koppová Silvie        SK Praga             PGP7758 C   51285  38.00       R: 372
 21  468 Pavlíková Lucie       KOB TRETRA Praha     TAP7552 C   51850  40.00       R: 386
 22  343 Zelená Markéta        SK Praga             PGP5850 C   51862  42.00       R: 294
 23  166 Haluzová Jana         VŠTJ Stavební fakult FSP8051 C   49639  44.00       R: 116
 24  344 Zezulová Jitka        SK Praga             PGP7558 C   51268  46.00       R: 279
 25   10 Borovičková Lenka     VSK Chemie Praha     CHP7350 C    8909  48.00       R: 159
 26  292 Piškulová Markéta     TJ AERO Odolená Voda ODV7651     52889  50.00       R: 222
 27  143 Chvátalová Nataša     VŠTJ Stavební fakult FSP6154 C   53528  52.00       R: 272
 28  541 Bořánková Kristýna    USK Praha            VSP7054 R   51737  54.00       R:  40
 29  259 Bernátková Markéta    VŠSK MFF UK Praha    MFP7750 C    9859  56.00       R: 184
 30  131 Pokorná  Lucie        VŠTJ Ekonom Praha    EKP8152 C   52185  58.00       R: 167
 31   53 Jůzková Lucie         SK Kotlářka Praha    DKP8161 B   49889  60.00       R: 633
 32  602 Málková Petra         VŠSK MFF UK Praha    MFP7551 C  301608  62.00       R: 292
 33  345 Doležalová Vlasta     SK Praga             PGP5550 C   52095  64.00       R: 328
 34  139 Dudová Kateřina       VŠTJ Stavební fakult FSP7653 C   51341  66.00       R: 369
 35  331 Zelená Magda          SK Praga             PGP8255 C   51708  68.00       R: 280
 36  469 Švehlová Kateřina     KOB TRETRA Praha     TAP8051 C   51853  70.00       R: 202
 37  342 Valentová Helena      SK Praga             PGP6550 C   52099  72.00       R: 112
 38  100 Waldová Lucie         SK Kotlářka Praha    DKP8154 R    9785  74.00       R:  23
 39  330 Zelená Lenka          SK Praga             PGP8254 A   51707  76.00       R: 117
 40  510 Šťastná Hana          TJ OK Tolar          TJH7952 C   51355  78.00       R: 461
 41  347 Kubátová Milada       SK Praga             PGP4750 C   53006  80.00       R: 516
 42  141 Klinkerová Jitka      VŠTJ Stavební fakult FSP6455 C   49155  82.00       R: 124
 43  543 Neuhauserová Ladisla  USK Praha            VSP8151 C    5641  84.00       R: 527
 44  267 Tahalová Lenka        VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C  410727  86.00       R: 233
 45  446 Klofáčová Romana      SK Slavia Praha      SLP6951 C   51364  88.00       R: 644
 46  339 Ryšavá Magdaléna      SK Praga             PGP7650 C   53540  90.00       R:  34
 47  604 Vakant                                                        92.00      
 48  471 Znamenáčková Helena   KOB TRETRA Praha     TAP8153 C   51848  94.00       R: 248
 49  338 Vakant                                                        96.00      
 50   46 Havlíčková Vendula    SK Kotlářka Praha    DKP8350 B   51759  98.00       R: 472
 51  333 Janovská Petra        SK Praga             PGP7355 C   52097 100.00       R: 103
 52  142 Karasová Jana         VŠTJ Stavební fakult FSP6153 C  301140 102.00       R: 503
 53  678 Vakant                                                       104.00      
 54  329 Mezníková Lenka       SK Praga             PGP8453 A   51180 106.00       R: 235
 55  301 Nováková Marie        SK OK 24 Praha       OKP6953 C   51681 108.00       R: 113
 56  340 Ryšavá Vendula        SK Praga             PGP8153 R   51718 110.00       R:  47
 57  542 Budínová Radka        USK Praha            VSP7951 C    4134 112.00       R: 297
 58  269 Nyklová Jana          VŠSK MFF UK Praha    MFP8151    301393 114.00      
 59  470 Váchová Hana          KOB TRETRA Praha     TAP8052 C   51859 116.00       R: 332
 60  603 Vakant                                                       118.00      
 61  127 Klapalová Pavla       VŠTJ Ekonom Praha    EKP7051 C   51589 120.00       R: 243
 62   89 Setínková Zuzana      SK Kotlářka Praha    DKP5753 C    8945 122.00       R: 454
 63  454 Holfeld Diana         SK Slavia Praha      SLP8151 C    2230 124.00       R: 571
 64  332 Dobrovolná Lenka      SK Praga             PGP7963 C   51286 126.00       R: 582
 
Startovka kategorie: D35K        4.1km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  219 Tichá Ivana           TJ Tatran Kostelec n KNC6250 C   51392   1.00      
  2  397 Neumannová Renata     VSK Přírodní vědy UK PVP6650 C   51580   5.00      
  3  529 Nováková Jana         Sokol Troja          TJP6551 C  416114   9.00      
  4  559 Čápová Irena          nereg.               n/r        392930  13.00      
  5  293 Hartlová Blanka       TJ AERO Odolená Voda ODV6350 C   51356  17.00      
  6  310 Hrabánková Ilona      SK OK 24 Praha       OKP6251 C  232184  21.00      
  7  413 Svobodová Lenka       SKOB Roudnice nad La ROU6650 C  410742  25.00      
  8  610 Straková Lenka        SK Kamenice          KAM6751 C  301162  29.00      
 
Startovka kategorie: D35L        5.9km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  350 Slavíková Kateřina    SK Praga             PGP6650 C   51275   1.00      
  2  426 Hodková Zuzana        OK TOM Roztoky       ROZ6250    301054   5.00      
  3   15 Brumková Vladimíra    TJ Sparta Doly Kladn DKL5350 C   52226   9.00      
  4  607 Štrossová Jiřina      Sokol Dobřichovice   DCE5650 C    7870  13.00      
  5  216 Čiháková Lenka        TJ Tatran Kostelec n KNC6750 C   51387  17.00      
  6   72 Němcová Jana          SK Kotlářka Praha    DKP6650 C   49893  21.00      
  7  352 Jelínková Radana      SK Praga             PGP5851 C  301361  25.00      
  8  173 Kettnerová Lenka      TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C   51988  29.00      
  9  498 Sládková Ivana        KOB TRETRA Praha     TAP6351      4188  33.00      
 10  609 Mrázová Pavla         Sokol Dobřichovice   DCE5550 C    7868  37.00      
 11  217 Komersová Jana        TJ Tatran Kostelec n KNC6550 C   52265  41.00      
 12   48 Horálková Alice       SK Kotlářka Praha    DKP5750 C    8633  45.00      
 13  349 Havelková Hana        SK Praga             PGP6552 C   53715  49.00      
 14  245 Procházková Pavlína   TJ Loko Beroun       LBE6450 C   52319  53.00      
 15  123 Bochenková Jana       VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C  232174  57.00      
 16  308 Čechmánková Helena    SK OK 24 Praha       OKP6450 C   51720  61.00      
 17  227 Michaela Freyová      SKOB Kralupy nad Vlt KPY6050 C  301394  65.00      
 18  215 Bitterová Eva         TJ Tatran Kostelec n KNC6451 C   52262  69.00      
 19   71 Mrázková Ivana        SK Kotlářka Praha    DKP5650 C   51795  73.00      
 20  351 Šrůtová Marcela       SK Praga             PGP6351 C    8077  77.00      
 21  606 Procházková Miluše    Sokol Dobřichovice   DCE5450 C   51966  81.00      
 22  174 Mudrová Martina       TJ Sokol Hostivice   HCE6451 C   51984  85.00      
 23  472 Hejtmánková Alena     KOB TRETRA Praha     TAP5452 C   53641  89.00      
 24  180 Kudrnáčová Hana       SK Kamenice          KAM6250    301097  93.00      
 25  218 Švaříčková Pavla      TJ Tatran Kostelec n KNC6350 C   51389  97.00      
 26   64 Macháčková Jana       SK Kotlářka Praha    DKP6450 C   49868 101.00      
 27  353 Jeřábková Jana        SK Praga             PGP6151 C  303948 105.00      
 28  608 Klimešová Hana        TJ Tempo Praha       TEP6150 C  301040 109.00      
 29  146 Smolková Alena        VŠTJ Stavební fakult FSP6452 C   53567 113.00      
 30  201 Sládková Eva          TJ Tatran Kostelec n KNC5750 C   51398 117.00      
 31  242 Havelková Eva         TJ Loko Beroun       LBE5950 C   52974 121.00      
 32  175 Štětinová Ivana       TJ Sokol Hostivice   HCE6452 C   49153 125.00      
 33  297 Červinková Jitka      SK OK 24 Praha       OKP6451 C   53525 129.00      
 34  473 Patočková Marie       KOB TRETRA Praha     TAP5451 C  232175 133.00      
 35  231 Alena Kohlová         SKOB Kralupy nad Vlt KPY6051 C  301384 137.00      
 36   40 Dudová Hana           SK Kotlářka Praha    DKP5752 C   49892 141.00      
 37  126 Fantová Libuše        VŠTJ Ekonom Praha    EKP5650 C   51583 145.00      
 38  679 Šimková Gabriela      VŠTJ Stavební fakult FSP6654 C  303953 149.00      
 39  682 Junglingová Iveta     KOB TRETRA Praha     TAP6352 C   53637 153.00      
 
Startovka kategorie: D45K        3.2km    0m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  680 Vakant                                                        16.00      
 
Startovka kategorie: D45L        4.1km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1   17 Cabrnochová Hana      TJ Sparta Doly Kladn DKL5550 C   53520  33.00      
  2  545 Dohnalová Daniela     USK Praha            VSP5050 C   51645  37.00      
  3   43 Ďurčatová Hana        SK Kotlářka Praha    DKP4750 C   51762  41.00      
  4  611 Vakant                                                        45.00      
  5  354 Syslová Drahomíra     SK Praga             PGP5650 C   52108  49.00      
  6   86 Rónai Katalin         SK Kotlářka Praha    DKP5151 C   51805  53.00      
  7  474 Puchernová Jana       KOB TRETRA Praha     TAP4551 C   53638  57.00      
  8  132 Šedivá  Miroslava     VŠTJ Ekonom Praha    EKP5750 C   51604  61.00      
  9  118 Šťovíčková Zdena st.  TJ Dopravní podniky  DVP4951 C   51549  65.00      
 10   52 Jůzková Jaroslava     SK Kotlářka Praha    DKP5250 C   49837  69.00      
 11  503 Vítková Ivana         TJ Tempo Praha       TEP4850    303909  73.00      
 12  612 Vakant                                                        77.00      
 13   91 Stehnová Hana         SK Kotlářka Praha    DKP5150 C   51799  81.00      
 14  113 Dudíková Hana         TJ Dopravní podniky  DVP5550 C  301100  85.00      
 15   29 Klusáková Jitka       SK Kotlářka Praha    DKP5651 C    8558  89.00      
 
Startovka kategorie: D55K        2.1km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  646 Vakant                                                         3.00      
  2  418 Simrová Jaroslava     SKOB Roudnice nad La ROU3950 C    8866   7.00      
  3  647 Vakant                                                        11.00      
 
Startovka kategorie: D55L        3.2km    0m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  613 Vakant                                                         0.00      
  2  115 Kalábová Lída         TJ Dopravní podniky  DVP4650 C  232159   4.00      
  3  506 Lejsková Jiřina       TJ Tempo Praha       TEP3750 C   51266   8.00      
  4  528 Provazníková Svatava  Sokol Troja          TJP4250 C   53532  12.00      
  5  147 Urbancová Heide       VŠTJ Stavební fakult FSP4450 C   51869  16.00      
 
Startovka kategorie: D65L        2.1km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  648 Vakant                                                        15.00      
  2  428 Blanka Bláhová        TJ Slavoj Praha      SJP3651     51148  19.00      
  3  526 Dolečková Míla        Sokol Troja          TJP3650 C   51325  23.00      
  4  508 Nováková Růžena       TJ Tempo Praha       TEP2650 C   51271  27.00      
  5  527 Burýšková Věra        Sokol Troja          TJP3750 C   51334  31.00      
 
Startovka kategorie: H10         2.4km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  571 Vakant                                                         2.00      
  2  421 Pejřil Kryštof        OK TOM Roztoky       ROZ9200    301051   6.00      
  3   74 Němec Jan             SK Kotlářka Praha    DKP9302 C    8631  10.00      
  4  568 Klimeš Ondřej         TJ Tempo Praha       TEP9200    301038  14.00      
  5  567 Valášek Jan           SK Kamenice          KAM9400 C  301085  18.00      
  6    9 Matoušek Petr         Radioklub OK1KYP Pra ASP9304 C   53773  22.00      
  7  521 Novák Jan             Sokol Troja          TJP9400 C   53516  26.00      
  8  420 Kalhous Filip         OK TOM Roztoky       ROZ9101    301052  30.00      
  9  356 Prášek Přemek         SK Praga             PGP9302 C  301060  34.00      
 10  193 Stokuč Michal         SK Kamenice          KAM9200    301090  38.00      
 11  402 Svoboda Jakub         SKOB Roudnice nad La ROU9301 C  301695  42.00      
 12  569 Vakant                                                        46.00      
 13  419 Daněk Vojtěch         OK TOM Roztoky       ROZ9100 A  416137  50.00      
 14  554 Kettner Vladek        SK Zbraslav          ZBP9100    301042  54.00      
 15  570 Vakant                                                        58.00      
 16    3 Havelka Čeněk         Radioklub OK1KYP Pra ASP9301 C    8035  62.00      
 17  522 Smolka Ondřej         Sokol Troja          TJP9401 C   53502  66.00      
 18  422 Bělohlávek Jiří       OK TOM Roztoky       ROZ9201     53192  70.00      
 19  355 Němeček Jan           SK Praga             PGP9301 C  301135  74.00      
 20  194 Čermák Vojtěch        SK Kamenice          KAM9201    301089  78.00      
 21  403 Svoboda Jan           SKOB Roudnice nad La ROU9201 C  301693  82.00      
 
Startovka kategorie: H10L        2.7km    0m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1    4 Leták David           Radioklub OK1KYP Pra ASP9601 C   53779   2.00      
  2  525 Dalík Jan             Sokol Troja          TJP     D  301047   6.00      
  3   26 Blahýnek Ondřej       TJ Sparta Doly Kladn DKL9101    301133  10.00      
  4  546 Černín Daniel         USK Praha            VSP          4025  14.00      
  5  167 Kettner  Lukáš        TJ Sokol Hostivice   HCE9400 C   51288  18.00      
  6  109 Farský Štěpán         SK Kotlářka Praha    DKP9300     11593  22.00      
  7  198 Valášek Jiří          SK Kamenice          KAM9700    301084  26.00      
  8  205 Komers Jan            TJ Tatran Kostelec n KNC9501 D   51394  30.00      
  9  524 Novák Ondřej          Sokol Troja          TJP9700 C  301045  34.00      
 10   27 Blahýnek Miroslav     TJ Sparta Doly Kladn DKL        301151  38.00      
 11  398 Neumann Vojtěch       VSK Přírodní vědy UK PVP9400 D   53124  42.00      
 12  299 Červinka Jiří         SK OK 24 Praha       OKP9500 C  301067  46.00      
 13  168 Kettner Vojtěch       TJ Sokol Hostivice   HCE9600 C  410247  50.00      
 14  523 Dalík Václav          Sokol Troja          TJP9402 C   53185  54.00      
 15  104 Kouklík David         SK Kotlářka Praha    DKP        301126  58.00      
 16   24 Okrouhlý Tomáš        TJ Sparta Doly Kladn DKL9200    410721  62.00      
 17  628 Čermák Matyáš         SK Kamenice          KAM9501 C  301028  66.00      
 18  197 Vakant                                                        70.00      
 19  629 Vakant                                                        74.00      
 20  630 Vakant                                                        78.00      
 21  631 Vakant                                                        82.00      
 22  632 Vakant                                                        86.00      
 
Startovka kategorie: H12         3.2km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1    7 Matoušek Pavel        Radioklub OK1KYP Pra ASP9103 C   53772   2.00      
  2  564 Sekava Josef          SK Kotlářka Praha    DKP9004 C  301034   6.00      
  3  361 Valenta David         SK Praga             PGP9100 C   52102  10.00      
  4  149 Tkadlec Josef         VŠTJ Stavební fakult FSP9001 B   53561  14.00      
  5  226 Jiří Stránský         SKOB Kralupy nad Vlt KPY9100 C  410725  18.00      
  6  475 Červenka Jakub        KOB TRETRA Praha     TAP9106 C  232108  22.00      
  7  358 Jeřábek Marek         SK Praga             PGP9101 B  303934  26.00      
  8   31 Betlach Martin        SK Kotlářka Praha    DKP9000 B   49881  30.00      
  9  150 Chvátal Vratislav     VŠTJ Stavební fakult FSP8900 C  232142  34.00      
 10  189 Semík Vojtěch         SK Kamenice          KAM9100    301628  38.00      
 11  254 Šimon Václav          TJ Loko Beroun       LBE9100 B  416331  42.00      
 12  404 Matějka Tomáš         SKOB Roudnice nad La ROU9101 C   51434  46.00      
 13  286 Hartl Martin          TJ AERO Odolená Voda ODV9000 C   52119  50.00      
 14  357 Červinka Jaroslav     SK Praga             PGP9001 C  303935  54.00      
 15  206 Votava Štěpán         TJ Tatran Kostelec n KNC9101 C   52894  58.00      
 16  148 Karas Ladislav        VŠTJ Stavební fakult FSP9000 C  301179  62.00      
 17  228 Marek Frey            SKOB Kralupy nad Vlt KPY9001 B  301338  66.00      
 18  476 Purkyt Ondřej         KOB TRETRA Praha     TAP9009 C  232148  70.00      
 19  359 Landovský Tomáš       SK Praga             PGP9103 C  416118  74.00      
 20  312 Kubů Petr             SKP OLYMP Praha      OLP9101 C   49359  78.00      
 21  566 Aschermann Michal     SK Kamenice          KAM9104    301033  82.00      
 22  306 Čechmánek Radek       SK OK 24 Praha       OKP9101 C    8576  86.00      
 23  190 Nešpor Václav         SK Kamenice          KAM9103    301092  90.00      
 24  565 Vakant                                                        94.00      
 25  360 Roček Daniel          SK Praga             PGP9105 C  301063  98.00      
 26  224 Vojtěch Stránský      SKOB Kralupy nad Vlt KPY9000 B  301385 102.00      
 27  253 Procházka Pavel       TJ Loko Beroun       LBE9000 C  301077 106.00      
 28  405 Nosek Vojtěch         SKOB Roudnice nad La ROU9001 C   51440 110.00      
 29  477 Verner Marek          KOB TRETRA Praha     TAP9111 C  232138 114.00      
 
Startovka kategorie: H14         3.9km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  172 Mudra Martin          TJ Sokol Hostivice   HCE8902 C   51985   3.00      
  2  674 Břinda Karel          SK Kotlářka Praha    DKP     C  301035   7.00      
  3  483 Vaněk Jan             KOB TRETRA Praha     TAP8901 C   53606  11.00      
  4   57 Korecký Petr          SK Kotlářka Praha    DKP8905 C    9886  15.00      
  5  363 Lejsek Tadeáš         SK Praga             PGP8903 B   51675  19.00      
  6  478 Černý Martin          KOB TRETRA Praha     TAP8902 C  232197  23.00      
  7  105 Pokorný Martin        SK Kotlářka Praha    DKP          9889  27.00      
  8  251 Tuček Martin          TJ Loko Beroun       LBE8903 C   52321  31.00      
  9  675 Vakant                                                        35.00      
 10   23 Kriško Miroslav       TJ Sparta Doly Kladn DKL8801 B   49641  39.00      
 11  496 Sládek Jan            KOB TRETRA Praha     TAP8801 C   53642  43.00      
 12   66 Mališ Jiří            SK Kotlářka Praha    DKP8806 C    8555  47.00      
 13  362 Červinka Jan          SK Praga             PGP8902 C  303940  51.00      
 14  208 Čihák Pavel           TJ Tatran Kostelec n KNC8801 C   51386  55.00      
 15  537 Píchal Miroslav       USK Praha            VSP9000 C   52269  59.00      
 16  479 Vakant                                                        63.00      
 17   56 Klička Ondřej         SK Kotlářka Praha    DKP8808 C  301125  67.00      
 18  676 Vakant                                                        71.00      
 19  252 Štemberk Adam         TJ Loko Beroun       LBE8904 B  303959  75.00      
 20  482 Szennai Daniel        KOB TRETRA Praha     TAP8811 C  232130  79.00      
 21  107 Pergler Jonáš         SK Kotlářka Praha    DKP8900 C  301121  83.00      
 22  365 Valenta Jakub         SK Praga             PGP8900 B   52101  87.00      
 23  443 Masopust Ondřej       SKOB Slaný           SLA8900 B  301615  91.00      
 24  480 Fialka Petr           KOB TRETRA Praha     TAP8802 C  232149  95.00      
 25   69 Motýl Jiří            SK Kotlářka Praha    DKP8904 C  416151  99.00      
 26  313 Kubů Martin           SKP OLYMP Praha      OLP8901 C   49471 103.00      
 27  677 Vakant                                                       107.00      
 28  399 Neumann Tomáš         VSK Přírodní vědy UK PVP8900 D  301117 111.00      
 29  364 Pavlů Ondřej          SK Praga             PGP8904 B  232039 115.00      
 30  249 Šimon Jakub           TJ Loko Beroun       LBE8801 A   52979 119.00      
 31  207 Bitter Aleš           TJ Tatran Kostelec n KNC8803 C   52264 123.00      
 32  481 Hodek Michal          KOB TRETRA Praha     TAP8808 B   53644 127.00      
 33   98 Urbánek Jan           SK Kotlářka Praha    DKP8807 C    8556 131.00      
 
Startovka kategorie: H16         6.5km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  248 Tichý Jakub           TJ Loko Beroun       LBE8703 C  301078   2.00      
  2   30 Axmann Šimon          SK Kotlářka Praha    DKP8700 B   49839   6.00      
  3  671 Koubek David          Sokol Dobřichovice   DCE8701 C  301181  10.00      
  4   51 Jůzek Martin          SK Kotlářka Praha    DKP8604 B   51792  14.00      
  5  366 Sysel Ctibor          SK Praga             PGP8700 A   52106  18.00      
  6  235 Radek Neumitka        SKOB Kralupy nad Vlt KPY     C  301347  22.00      
  7  484 Malčánek Martin       KOB TRETRA Praha     TAP8712 C  232141  26.00      
  8   83 Prouza Jaromír        SK Kotlářka Praha    DKP8705 C   49866  30.00      
  9  672 Vakant                                                        34.00      
 10  406 Dolinár Jan           SKOB Roudnice nad La ROU8702 B    8870  38.00      
 11   20 Cabrnoch Jan          TJ Sparta Doly Kladn DKL8601 C   53577  42.00      
 12  448 Kos Ladislav, ml.     SK Slavia Praha      SLP8601 C  301527  46.00      
 13   39 Duda Radim            SK Kotlářka Praha    DKP8707 B   51756  50.00      
 14  125 Fanta Václav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8700 C   49632  54.00      
 15  232 Ondřej Kohl           SKOB Kralupy nad Vlt KPY8600 B  301370  58.00      
 16  486 Zajíc Vítězslav       KOB TRETRA Praha     TAP8610 C  232140  62.00      
 17   54 Kadlec Lukáš          SK Kotlářka Praha    DKP8712 C    8640  66.00      
 18  425 Hodek Michal          OK TOM Roztoky       ROZ8700    301053  70.00      
 19  555 Kettner Alexandr      SK Zbraslav          ZBP8600    301043  74.00      
 20  442 Šimek Petr            SKOB Slaný           SLA8700 C  301612  78.00      
 21  673 Vakant                                                        82.00      
 22   97 Štekr Michal          SK Kotlářka Praha    DKP8709 C   51764  86.00      
 23  407 Nosek Jakub           SKOB Roudnice nad La ROU8701 C  301056  90.00      
 24   34 Buchalcev Jan         SK Kotlářka Praha    DKP8715 A    8637  94.00      
 25  236 Jan Pála              SKOB Kralupy nad Vlt KPY        301081  98.00      
 26   21 Vinš Jaroslav         TJ Sparta Doly Kladn DKL8619 B   49640 102.00      
 27  485 Purkyt Jan            KOB TRETRA Praha     TAP8705 C  232133 106.00      
 
Startovka kategorie: H18         8.1km    0m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  487 Hejtmánek Martin      KOB TRETRA Praha     TAP8605 A   53636   0.00      
  2  234 Jan Koldinský         SKOB Kralupy nad Vlt KPY8506 B  301149   6.00      
  3  287 Hartl Jan             TJ AERO Odolená Voda ODV8402 B   52120  12.00      
  4  409 Matějka Jan           SKOB Roudnice nad La ROU8505 C   51435  18.00      
  5  669 Procházka Antonín     Sokol Dobřichovice   DCE8700 A  301194  24.00      
  6  438 Burdík Jan            SKOB Slaný           SLA8400 C  301049  30.00      
  7   38 Dlouhý Petr           SK Kotlářka Praha    DKP8509 C   49822  36.00      
  8  441 Peška Ladislav        SKOB Slaný           SLA8502 C  301621  42.00      
  9   45 Frey Eduard           SK Kotlářka Praha    DKP8510 B  301161  48.00      
 10  670 Vakant                                                        54.00      
 11  439 Čabla Adam            SKOB Slaný           SLA8500 C  301613  60.00      
 12  247 Tůma Pavel            TJ Loko Beroun       LBE8500 C   52320  66.00      
 13  440 Rubik Pavel           SKOB Slaný           SLA8501 B  301622  72.00      
 14   77 Novotný Viktor        SK Kotlářka Praha    DKP8413 C    8559  78.00      
 
Startovka kategorie: H20         8.7km    0m 24k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  668 Vakant                                                         1.00      
  2   75 Novák Michal          SK Kotlářka Praha    DKP8210 A   51782   7.00       R: 290
 
Startovka kategorie: H21K        8.7km    0m 24k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1    5 Leták Jiří            Radioklub OK1KYP Pra ASP7001 C   53776  13.00      
  2  159 Tkadlec Josef         VŠTJ Stavební fakult FSP6002 C   53573  19.00       R: 751
  3  369 Foršt Jakub           SK Praga             PGP75      301065  25.00      
  4  155 Kužel Tomáš           VŠTJ Stavební fakult FSP7610 C  301530  31.00       R: 322
  5  370 Slavík Viktor         SK Praga             PGP6300 C   51276  37.00       R: 309
  6  119 Dudík Jan             TJ Dopravní podniky  DVP     C  301120  43.00      
  7  667 Tomaščin Jaroslav     SK Meteor Kačerov Pr MKP5800 C   51691  49.00       R: 730
  8  368 Brettl František      SK Praga             PGP7709 C  301064  55.00       R:1237
  9  265 Šimša Jaromír         VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C   51712  61.00       R: 420
 10  367 Bejček Michal         SK Praga             PGP7710 C   53015  67.00       R: 605
 11  666 Vakant                                                        73.00      
 
Startovka kategorie: H21L       12.8km    0m 28k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1   81 Šimek Tomáš           VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C    8859   1.00       R: 378
  2  377 Jeřábek Milan         SK Praga             PGP6800 C  303946   3.00       R: 924
  3  311 Richtr Aleš           SK OK 24 Praha       OKP6601 C   51686   5.00       R: 277
  4  153 Vondra Jiří           VŠTJ Stavební fakult FSP7600 C   51866   7.00       R: 503
  5  378 Kondrát Martin        SK Praga             PGP6501 C   51840   9.00       R:  51
  6   80 Procházka Tomáš       SK Kotlářka Praha    DKP8200 B   51803  11.00       R: 358
  7  658 Procházka Antonín     Sokol Dobřichovice   DCE5500 C   51965  13.00       R: 397
  8  268 Valtr Pavel           VŠSK MFF UK Praha    MFP6600 C   51344  15.00       R: 515
  9  551 Škorpil Martin        USK Praha            VSP5700 C   52275  17.00       R: 170
 10  281 Koč Zdeněk            SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C   51706  19.00       R: 593
 11  129 Matoušek  Petr        VŠTJ Ekonom Praha    EKP7503 C  301190  21.00       R:1104
 12  502 Aschermann Ondřej     TJ Tempo Praha       TEP7100     52157  23.00       R: 697
 13  383 Vinš Pavel            SK Praga             PGP6900 R   51684  25.00       R:  99
 14  661 Janík Vlastimil       SK Meteor Kačerov Pr MKP6600 C   51692  27.00       R:1237
 15  160 Šváb Jan              VŠTJ Stavební fakult FSP5801 C    8911  29.00       R: 611
 16  374 Baldrian Petr         SK Praga             PGP7203 C    2460  31.00       R: 146
 17   79 Procházka Jan         SK Kotlářka Praha    DKP8201 A   51802  33.00       R: 348
 18  260 Blahuta Marek         VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C   51592  35.00       R: 139
 19  434 Dolejší Vít           SKOB Slaný           SLA7100 C    8800  37.00       R: 373
 20  490 Šebesta Petr          KOB TRETRA Praha     TAP7604 C   51851  39.00       R: 283
 21  412 Simr Pavel            SKOB Roudnice nad La ROU7504 C    8868  41.00       R: 508
 22  444 Fišer Jiří            SK Slavia Praha      SLP8503 B   51287  43.00       R: 492
 23  547 Bořánek Petr          USK Praha            VSP7000 R   51750  45.00       R:  69
 24  665 Rožek David           VŠSK MFF UK Praha    MFP7403 C  301644  47.00       R: 429
 25  371 Buzek Martin          SK Praga             PGP8401 A   51263  49.00       R: 278
 26  221 Jun Drahomír          TJ Tatran Kostelec n KNC5501 C   52255  51.00       R: 427
 27  279 Drábek Jan            SK Meteor Kačerov Pr MKP6700 C   51664  53.00       R: 616
 28  134 Šedivý Ondřej         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8300 A   51606  55.00       R: 205
 29  535 Teringl Radek         TJ OB České Budějovi VCB6502      8044  57.00       R: 296
 30  156 Kurfurst Pavel        VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C   53553  59.00       R: 414
 31  375 Hýbl Lukáš            SK Praga             PGP7504 C   51628  61.00       R: 246
 32   70 Mrázek Jan            SK Kotlářka Praha    DKP8102 E   51791  63.00       R:  14
 33  659 Vakant                                                        65.00      
 34  509 Vaněk Petr            TJ OK Tolar          TJH7302 C   51927  67.00       R: 557
 35  261 Halíř Radim           VŠSK MFF UK Praha    MFP7000 C    8073  69.00       R: 708
 36  382 Tichovský Martin      SK Praga             PGP6100 R   51682  71.00       R:  67
 37  539 Hořínek Jaroslav      USK Praha            VSP5000 C   51634  73.00       R: 369
 38  663 Duda František        SK Kotlářka Praha    DKP8107 C   51790  75.00      
 39  157 Vojtík Petr           VŠTJ Stavební fakult FSP7203 C   51870  77.00       R: 444
 40  380 Pokorný Ondřej        SK Praga             PGP7506 C   51637  79.00       R:  90
 41   99 Vlach Martin          SK Kotlářka Praha    DKP8605 A   51807  81.00      
 42  400 Ptáček Jan            VSK Přírodní vědy UK PVP7200 C   51666  83.00       R: 504
 43  277 Petříček Martin       SK Meteor Kačerov Pr MKP8000 C   51690  85.00       R: 793
 44  130 Novák Jan             VŠTJ Ekonom Praha    EKP7703 C  301164  87.00       R: 823
 45  373 Sysel Ondřej          SK Praga             PGP8302 B   52105  89.00       R: 333
 46  657 Vakant                                                        91.00      
 47  263 Janeček Oldřich       VŠSK MFF UK Praha    MFP8200 C  303919  93.00       R: 339
 48  436 Pašek František       SKOB Slaný           SLA7600 C   52300  95.00       R: 305
 49  489 Skripnik Ondřej       KOB TRETRA Praha     TAP7502 C   51854  97.00       R: 135
 50  410 Šubík David           SKOB Roudnice nad La ROU8008 C   51436  99.00       R: 912
 51  451 Šafka Jan             SK Slavia Praha      SLP7704 C   51614 101.00       R: 133
 52  549 Němeček Jan           USK Praha            VSP6201 C   52282 103.00       R: 207
 53  285 Princl Pavel          MLOK Mariánské Lázně MLA7809 C   51611 105.00       R: 199
 54  239 Brokl Radek           OK KOURA Praha       KRP7102 C    9397 107.00       R: 972
 55  152 Fibír Tomáš           VŠTJ Stavební fakult FSP7901 C   49636 109.00       R: 211
 56  504 Vítek Jan             SK Praga             PGP8105     52164 111.00       R:1028
 57   50 Hošek Václav          SK Kotlářka Praha    DKP8000 C   51786 113.00       R:  55
 58  656 Vakant                                                       115.00      
 59  376 Janovský Tomáš        SK Praga             PGP6401 R   51636 117.00       R:  56
 60  278 Putík Miroslav        SK Meteor Kačerov Pr MKP7100 C   51695 119.00       R: 975
 61  128 Lebeda Dušan          VŠTJ Ekonom Praha    EKP7301 C   51596 121.00       R: 105
 62  262 Hric Jan              VŠSK MFF UK Praha    MFP6300 C   51711 123.00       R: 718
 63  548 Kozák Petr            USK Praha            VSP6501 R   51733 125.00       R:  38
 64  660 Vakant                                                       127.00      
 65  158 Cincibus Pavel        VŠTJ Stavební fakult FSP6605 C    8669 129.00       R: 404
 66  372 Hora Vojtěch          SK Praga             PGP8301 B    9781 131.00       R: 197
 67  102 Žaloudek Petr         SK Kotlářka Praha    DKP8304 A   51783 133.00       R:  89
 68  379 Nemšovský Petr        SK Praga             PGP7602 C   51678 135.00       R: 243
 69  662 Vakant                                                       137.00      
 70  270 Suk Jiří              VŠSK MFF UK Praha    MFP6401 C   53190 139.00       R: 583
 71  154 Vaněk Jan             VŠTJ Stavební fakult FSP7609 C   51339 141.00       R: 807
 72  437 Hanák Jan             SKOB Slaný           SLA8002 C    8802 143.00       R: 361
 73  488 David Franta          KOB TRETRA Praha     TAP5301 C   51857 145.00       R: 553
 74  381 Přibík Jan            SK Praga             PGP6301 C   51631 147.00       R: 394
 75   58 Kovář Miroslav        SK Kotlářka Praha    DKP8103 E    8876 149.00       R:  40
 76  411 Lebduška Zbyněk       SKOB Roudnice nad La ROU7806 C  301057 151.00       R:1237
 77  445 Chum Jaroslav         SK Slavia Praha      SLP6601 C   51613 153.00       R: 385
 78  550 Sudre Frederic        USK Praha            VSP6700 C   52274 155.00       R: 540
 79  280 Vakant                                                       157.00      
 80  133 Šedivý Jan            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8400 A   51607 159.00       R: 382
 
Startovka kategorie: H35K        6.8km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  124 Fanta Miroslav        VŠTJ Ekonom Praha    EKP5800 C   51147   3.00      
  2    8 Matoušek Petr         Radioklub OK1KYP Pra ASP5901 C   53771   9.00      
  3  520 Novák Petr            Sokol Troja          TJP6301 C   53515  15.00      
  4  618 Vakant                                                        21.00      
 
Startovka kategorie: H35L        9.0km    0m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  315 John Vladimír         SKP OLYMP Praha      OLP5502 C   49500   2.00      
  2  288 Hartl Zdeněk          TJ AERO Odolená Voda ODV6300 C   52121   5.00      
  3  538 Píchal Jan st.        USK Praha            VSP5202 C   52281   8.00      
  4  616 Pavlů Jaroslav        Sokol Dobřichovice   DCE6100 C  232041  11.00      
  5  296 Červinka Jaroslav     SK OK 24 Praha       OKP5803 C   53558  14.00      
  6  447 Kos Ladislav          SK Slavia Praha      SLP5801 C   51366  17.00      
  7   61 Kudrnáč Martin        SK Kotlářka Praha    DKP5900 C  301371  20.00      
  8  225 Jiří Stránský         SKOB Kralupy nad Vlt KPY6300 C  301353  23.00      
  9  244 Tuček Vít             TJ Loko Beroun       LBE5800 C   52317  26.00      
 10  178 Panoch Milan          SK Kamenice          KAM5900    301099  29.00      
 11  615 Klimeš Petr           TJ Tempo Praha       TEP6300 C  301041  32.00      
 12  304 Semík Luboš           SK OK 24 Praha       OKP6204 C   52279  35.00      
 13  416 Matějka Ivan          SKOB Roudnice nad La ROU6201 C  301694  38.00      
 14  177 Štětina Jiří          TJ Sokol Hostivice   HCE6100 C   49154  41.00      
 15  106 Pokorný Luboš         SK Kotlářka Praha    DKP          9890  44.00      
 16  558 Kotek Miroslav        nereg.               n/r        301071  47.00      
 17  161 Chvátal Vratislav     VŠTJ Stavební fakult FSP5802 C   53580  50.00      
 18  384 Fatka Ondřej          SK Praga             PGP6302 C   53011  53.00      
 19  491 Vakant                                                        56.00      
 20  314 Kubů Jaroslav         SKP OLYMP Praha      OLP6701 C   49480  59.00      
 21   19 Habran Ivo            TJ Sparta Doly Kladn DKL6401 C  301136  62.00      
 22  305 Čechmánek Vladimír    SK OK 24 Praha       OKP5802 C   51719  65.00      
 23  614 Straka Daniel         SK Kamenice          KAM6602 C  301166  68.00      
 24  233 Jiří Kohl             SKOB Kralupy nad Vlt KPY6201 C  301391  71.00      
 25  246 Procházka Pavel       TJ Loko Beroun       LBE6500 C  301079  74.00      
 26   96 Svobodný Petr         SK Kotlářka Praha    DKP5800 C   49871  77.00      
 27  309 Hrabánek David        SK OK 24 Praha       OKP6000 C   51673  80.00      
 28  220 Havlíček Ivo          TJ Tatran Kostelec n KNC5800 C   51400  83.00      
 29  556 Kettner Vladek        SK Zbraslav          ZBP6400    301044  86.00      
 30  617 Vakant                                                        89.00      
 31  182 Valášek Petr          SK Kamenice          KAM6600     52276  92.00      
 32  176 Kettner Pavel         TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C   51987  95.00      
 33  108 Farský Ladislav       SK Kotlářka Praha    DKP6100     51794  98.00      
 34  229 Václav Dobeš          SKOB Kralupy nad Vlt KPY5701 C  301374 101.00      
 35  243 Mezník Vladimír       TJ Loko Beroun       LBE6400 C   52971 104.00      
 36  557 Křížek Vítězslav      nereg.               n/r        301072 107.00      
 37  162 Jebavý Miloslav       VŠTJ Stavební fakult FSP5700 C   51340 110.00      
 38  385 Grivalský Michal      SK Praga             PGP5900 C   52103 113.00      
 39  492 Hejtmánek Vladimír    KOB TRETRA Praha     TAP5802 C   53639 116.00      
 40  183 Škvor Martin          SK Kamenice          KAM6700     52267 119.00      
 41  302 Koníček Jiří          SK OK 24 Praha       OKP5900 C  301174 122.00      
 
Startovka kategorie: H45K        5.5km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  624 Vakant                                                         4.00      
  2  494 Vácha Vlastimil       KOB TRETRA Praha     TAP5102 C   53609  10.00      
 
Startovka kategorie: H45L        6.8km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  240 Hamáček Bohuslav      TJ Loko Beroun       LBE5000 C   52316  27.00      
  2  622 Wald František        VŠTJ Stavební fakult FSP5300 C   49606  30.00      
  3  390 Jelínek Martin        SK Praga             PGP5103 C  232091  33.00      
  4  298 Červinka Stanislav    SK OK 24 Praha       OKP5701 C   51671  36.00      
  5   82 Procházka Zdenko      SK Kotlářka Praha    DKP4300 C   51800  39.00      
  6  116 Písař Jiři            TJ Dopravní podniky  DVP4201 C  301535  42.00      
  7  518 Kukla Jan             Sokol Troja          TJP5600 C   51327  45.00      
  8   18 Kunc Jindřích         TJ Sparta Doly Kladn DKL5600 C  303956  48.00      
  9  386 Barvínek Vlastimil    SK Praga             PGP5300 C   53184  51.00      
 10  621 Jaroš Vladimír        Sokol Dobřichovice   DCE5400 C   51973  54.00      
 11  284 Šerák Zdeněk          SK Meteor Kačerov Pr MKP4200 C   51705  57.00      
 12   59 Kovář Vladimír        SK Kotlářka Praha    DKP5501 C   49884  60.00      
 13  387 Čermák Jiří           SK Praga             PGP5600 C   53012  63.00      
 14  417 Lebduška Petr         SKOB Roudnice nad La ROU4702 C   53574  66.00      
 15  392 Zelený Vladimír       SK Praga             PGP4800 C   51863  69.00      
 16  117 Šťovíček Jan st.      TJ Dopravní podniky  DVP5001 C   51548  72.00      
 17  516 Ryšavý Vít            Sokol Troja          TJP4700 C   51332  75.00      
 18  290 Žemla Antonín         TJ AERO Odolená Voda ODV4300 C   52122  78.00      
 19   16 Cabrnoch Jiří         TJ Sparta Doly Kladn DKL5400 C   53575  81.00      
 20  391 Sysel Zdeněk          SK Praga             PGP5200 C   52107  84.00      
 21  493 Patočka Vladimír      KOB TRETRA Praha     TAP5101 C  232176  87.00      
 22   90 Stehno Pavel          SK Kotlářka Praha    DKP4900 C   51760  90.00      
 23  282 Toušek Miloslav       SK Meteor Kačerov Pr MKP5000 C   51655  93.00      
 24  623 Vakant                                                        96.00      
 25  389 Švic Michal           SK Praga             PGP5700 C  301396  99.00      
 26  222 Bitter Jiří           TJ Tatran Kostelec n KNC5201 C   52263 102.00      
 27  114 Filippi Jiří          TJ Dopravní podniky  DVP5000 C   52187 105.00      
 28  517 Paukert Milan         Sokol Troja          TJP5000 C   51329 108.00      
 29   14 Brumek Stanislav      TJ Sparta Doly Kladn DKL5201 C   51343 111.00      
 30  401 Neumann Zbyněk        VSK Přírodní vědy UK PVP5300 C   51579 114.00      
 31  258 Hájek Jan             KČT Aš               MAS5401 C    7885 117.00      
 32   37 Dlouhý Jiří           SK Kotlářka Praha    DKP5700 C    8643 120.00      
 33  388 Doležal Miroslav      SK Praga             PGP5501 C   51753 123.00      
 34  163 Čadil Jan             VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C   53267 126.00      
 35  500 Šámal Václav          TJ Tempo Praha       TEP5600 C   52156 129.00      
 36  619 Vakant                                                       132.00      
 37  112 Dudík Petr            TJ Dopravní podniky  DVP5500 C  303905 135.00      
 38  519 Kraus Ota             Sokol Troja          TJP5700 C   53514 138.00      
 39   47 Horálek Milan         SK Kotlářka Praha    DKP5200 C    8632 141.00      
 40  620 Vakant                                                       144.00      
 41  289 Koutný Ivan           TJ AERO Odolená Voda ODV5300 C   49610 147.00      
 42  283 Čenovský Jiří         SK Meteor Kačerov Pr MKP4900 C   51667 150.00      
 43   13 Šorm Miroslav         TJ Sparta Doly Kladn DKL5200 C   52229 153.00      
 
Startovka kategorie: H55K        4.3km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  625 Vakant                                                         3.00      
  2   12 Vinš Jaroslav         TJ Sparta Doly Kladn DKL3800 C   49650   7.00      
 
Startovka kategorie: H55L        5.5km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  645 Vakant                                                        16.00      
  2  429 Karel Hlavatý         TJ Slavoj Praha      SJP4200 C   53507  22.00      
  3  644 Mudr Stanislav        Sokol Dobřichovice   DCE4400 C  232101  28.00      
  4  432 Němec Vladimír        SKOB Slaný           SLA4202 C    8803  34.00      
  5  394 Šrůta Pavel           SK Praga             PGP3802 C    8033  40.00      
  6  501 Aschermann Michael    TJ Tempo Praha       TEP4400 D   52159  46.00      
  7   78 Procházka Aleš        SK Kotlářka Praha    DKP4700 C   49885  52.00      
  8  164 Urbanec Antonín       VŠTJ Stavební fakult FSP4100 C  416336  58.00      
  9  552 Dohnal Josef          USK Praha            VSP4300 C   51743  64.00      
 10  515 Provazník Zdeněk      Sokol Troja          TJP4300 C   53527  70.00      
 11  643 Vakant                                                        76.00      
 12  453 Novotný Jiří          SK Slavia Praha      SLP4601 C   51621  82.00      
 13  433 Nosál Stanislav       SKOB Slaný           SLA4600 C    8805  88.00      
 14  393 Attl Vladimír         SK Praga             PGP3800 C   51700  94.00      
 15  505 Lejsek Tom            TJ Tempo Praha       TEP3700 C   51267 100.00      
 16   41 Ďurčat Jozef          SK Kotlářka Praha    DKP3800 C   51763 106.00      
 
Startovka kategorie: H65L        4.3km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1   11 Sedláček Lubomír      Sokol Dobřichovice   DCE3100 C  301302  15.00      
  2  495 Vávra František       KOB TRETRA Praha     TAP3601 C  232132  19.00      
  3  165 Vondra Jaroslav       VŠTJ Stavební fakult FSP3300 C   51865  23.00      
  4  627 Vakant                                                        27.00      
  5  514 Tahotný Urban         Sokol Troja          TJP3701 C   53523  31.00      
  6  223 Kalivoda Viktor       TJ Tatran Kostelec n KNC3300 C   52254  35.00      
  7  395 Samohýl Richard       SK Praga             PGP2800 C   52098  39.00      
  8  430 Svatopluk Bláha       TJ Slavoj Praha      SJP3501      8797  43.00      
  9  513 Burýšek Slavomír      Sokol Troja          TJP3600 C   51333  47.00      
 10  507 Novák Ctirad          TJ Tempo Praha       TEP2100 C   51272  51.00      
 11  626 Vakant                                                        55.00      
 12  512 Schovánek Ivo         Sokol Troja          TJP3301 C   53550  59.00      
 13  553 Kreisinger Vladimír   USK Praha            VSP2900 C   51731  63.00      
 14  431 Zdeněk Mack           TJ Slavoj Praha      SJP2700     49622  67.00      
 15  511 Doleček Karel         Sokol Troja          TJP3300 C   51324  71.00      
 
Startovka kategorie: N2          2.4km    0m 5k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  414 Nosková Olga          SKOB Roudnice nad La ROU6550 C  301058   3.00      
  2   62 Kudrnáčová Iveta      SK Kotlářka Praha    DKP5952 C  301399   7.00      
  3  415 Nosek Jaroslav        SKOB Roudnice nad La ROU6301 C  301059  11.00      
  4  633 Vakant                                                        15.00      
  5  634 Vakant                                                        19.00      
  6  635 Vakant                                                        23.00      
  7  636 Vakant                                                        27.00      
  8  637 Vakant                                                        31.00      
 
Startovka kategorie: N4          4.0km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  214 Hujová Martina        TJ Tatran Kostelec n KNC7857 C   52896   3.00      
  2  179 Doležalová Olga       SK Kamenice          KAM5950    301098   7.00      
  3  273 Suková Eva            VŠSK MFF UK Praha    MFP        301074  11.00      
  4  560 Hoduláková Barbora    nereg.               n/r        301070  15.00      
  5  562 Karoch Petr           nereg.               n/r          8649  19.00      
  6  499 Freibergová Zuzana    KOB TRETRA Praha     TAP        301048  23.00      
  7  561 Hodulák Petr          nereg.               n/r        301069  27.00      
  8  135 Tkadlecová Markéta    VŠTJ Stavební fakult FSP8755 C   53513  31.00      
  9  204 Havlíčková Jindra     TJ Tatran Kostelec n KNC6150 C   52259  35.00      
 10  151 Karas Ondřej          VŠTJ Stavební fakult FSP8700 C  301157  39.00      
 11  638 Vakant                                                        43.00      
 12  639 Vakant                                                        47.00      
 13  640 Vakant                                                        51.00      
 14  641 Vakant                                                        55.00      
 15  642 Vakant                                                        59.00      
 
Startovka kategorie: T6          6.8km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  181 Nešpor Jan            SK Kamenice          KAM6500    301096   0.00      
  2  122 Dudíková Kristýna     TJ Dopravní podniky  DVP     C  301109   4.00      
  3  563 Stok Jan              nereg.               n/r        301068   8.00      
  4  649 Vakant                                                        12.00      
  5  650 Vakant                                                        16.00      
  6  651 Vakant                                                        20.00      
  7  652 Vakant                                                        24.00      
  8  653 Vakant                                                        28.00      
  9  654 Vakant                                                        32.00      
 10  655 Vakant                                                        36.00      

ing Zdeněk Přeček <100823.2236>