AC Sparta Praha, OOB <--GigaSport->> Asociace Sparta Praha, oddíl OB

11. Gigasport Cup - 19.10.2002, Mokrovraty

Startovka oddílů, stav k 18.10.2002 22:06:16

Na startovku kategorií, a na stránku archívu závodů Sparty.

                                 11. Gigasport Cup
===ČSOB-SCP================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka oddílu: ASP - Radioklub OK1KYP Praha 4                 Sobota 19.10.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1     8 Matoušek Petr         ASP5901  53771    H35K     9.00         40,00Kč
  2     5 Leták Jiří            ASP7001  53776    H21K    13.00         40,00Kč
  3     6 Šrámková Eva          ASP8807  53768    D14     57.00         20,00Kč
  4     7 Matoušek Pavel        ASP9103  53772    H12      2.00         20,00Kč
  5     2 Myslivečková Zuzana   ASP9203  53705    D10     36.00         20,00Kč
  6     3 Havelka Čeněk         ASP9301   8035    H10     62.00         20,00Kč
  7     1 Zachová Lucie         ASP9302  53774    D10     76.00         20,00Kč
  8     9 Matoušek Petr         ASP9304  53773    H10     22.00         20,00Kč
  9     4 Leták David           ASP9601  53779    H10L     2.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      220.00        0.00        0.00        0.00      220.00        0.00     -220.00
 
 
Startovka oddílu: DCE - Sokol Dobřichovice                       Sobota 19.10.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1    11 Sedláček Lubomír      DCE3100 301302    H65L    15.00         30,00Kč
  2   644 Mudr Stanislav        DCE4400 232101    H55L    28.00         70,00Kč
  3   621 Jaroš Vladimír        DCE5400  51973    H45L    54.00         70,00Kč
  4   606 Procházková Miluše    DCE5450  51966    D35L    81.00         70,00Kč
  5   658 Procházka Antonín     DCE5500  51965    H21L    13.00         70,00Kč
  6   609 Mrázová Pavla         DCE5550   7868    D35L    37.00         70,00Kč
  7   607 Štrossová Jiřina      DCE5650   7870    D35L    13.00         70,00Kč
  8   616 Pavlů Jaroslav        DCE6100 232041    H35L    11.00         70,00Kč
  9   599 Pavlů Veronika        DCE6950 232198    D21K    37.00         70,00Kč
 10   605 Svobodová Jitka       DCE7450  53598    D21L    30.00         70,00Kč
 11   669 Procházka Antonín     DCE8700 301194    H18     24.00         50,00Kč
 12   671 Koubek David          DCE8701 301181    H16     10.00         50,00Kč
 13   576 Pavlů Kateřina        DCE9551 232017    D10L    32.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      780.00        0.00        0.00        0.00      780.00        0.00     -780.00
 
 
Startovka oddílu: DKL - TJ Sparta Doly Kladno                    Sobota 19.10.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1    27 Blahýnek Miroslav     DKL     301151 P  H10L    38.00         20,00Kč
  2    12 Vinš Jaroslav         DKL3800  49650    H55K     7.00         40,00Kč
  3    13 Šorm Miroslav         DKL5200  52229    H45L   153.00         40,00Kč
  4    14 Brumek Stanislav      DKL5201  51343    H45L   111.00         40,00Kč
  5    15 Brumková Vladimíra    DKL5350  52226    D35L     9.00         40,00Kč
  6    16 Cabrnoch Jiří         DKL5400  53575    H45L    81.00         40,00Kč
  7    17 Cabrnochová Hana      DKL5550  53520    D45L    33.00         40,00Kč
  8    18 Kunc Jindřích         DKL5600 303956    H45L    48.00         40,00Kč
  9    19 Habran Ivo            DKL6401 301136 P  H35L    62.00         40,00Kč
 10    20 Cabrnoch Jan          DKL8601  53577    H16     42.00         30,00Kč
 11    21 Vinš Jaroslav         DKL8619  49640    H16    102.00         30,00Kč
 12    22 Krišková Marie        DKL8650  49642    D16     76.00         30,00Kč
 13    23 Kriško Miroslav       DKL8801  49641    H14     39.00         20,00Kč
 14    26 Blahýnek Ondřej       DKL9101 301133 P  H10L    10.00         20,00Kč
 15    24 Okrouhlý Tomáš        DKL9200 410721    H10L    62.00         20,00Kč
 16    28 Habranová Markéta     DKL9250 301131 P  D10L    40.00         20,00Kč
 17    25 Šímová Martina        DKL9350 301697    D10L    20.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      530.00       80.00        0.00        0.00      610.00        0.00     -610.00
Půjčeno čipů:4
 
 
Startovka oddílu: DKP - SK Kotlářka Praha                        Sobota 19.10.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   103 Kouklíková Lucie      DKP     301129 P  D10     84.00         20,00Kč
  2   104 Kouklík David         DKP     301126 P  H10L    58.00         20,00Kč
  3   105 Pokorný Martin        DKP       9889    H14     27.00         20,00Kč
  4   106 Pokorný Luboš         DKP       9890    H35L    44.00         40,00Kč
  5   674 Břinda Karel          DKP     301035 P  H14      7.00         30,00Kč
  6    41 Ďurčat Jozef          DKP3800  51763    H55L   106.00         40,00Kč
  7    82 Procházka Zdenko      DKP4300  51800    H45L    39.00         40,00Kč
  8    78 Procházka Aleš        DKP4700  49885    H55L    52.00         40,00Kč
  9    43 Ďurčatová Hana        DKP4750  51762    D45L    41.00         40,00Kč
 10    90 Stehno Pavel          DKP4900  51760    H45L    90.00         40,00Kč
 11    91 Stehnová Hana         DKP5150  51799    D45L    81.00         40,00Kč
 12    86 Rónai Katalin         DKP5151  51805    D45L    53.00         40,00Kč
 13    47 Horálek Milan         DKP5200   8632    H45L   141.00         40,00Kč
 14    52 Jůzková Jaroslava     DKP5250  49837    D45L    69.00         40,00Kč
 15    59 Kovář Vladimír        DKP5501  49884    H45L    60.00         40,00Kč
 16    71 Mrázková Ivana        DKP5650  51795    D35L    73.00         40,00Kč
 17    29 Klusáková Jitka       DKP5651   8558    D45L    89.00         70,00Kč
 18    37 Dlouhý Jiří           DKP5700   8643    H45L   120.00         40,00Kč
 19    48 Horálková Alice       DKP5750   8633    D35L    45.00         40,00Kč
 20    40 Dudová Hana           DKP5752  49892    D35L   141.00         40,00Kč
 21    89 Setínková Zuzana      DKP5753   8945    D21L   122.00         40,00Kč
 22    96 Svobodný Petr         DKP5800  49871    H35L    77.00         40,00Kč
 23    61 Kudrnáč Martin        DKP5900 301371    H35L    20.00         40,00Kč
 24    62 Kudrnáčová Iveta      DKP5952 301399    N2       7.00         20,00Kč
 25   108 Farský Ladislav       DKP6100  51794    H35L    98.00         40,00Kč
 26    64 Macháčková Jana       DKP6450  49868    D35L   101.00         40,00Kč
 27    72 Němcová Jana          DKP6650  49893    D35L    21.00         40,00Kč
 28   264 Staňková Pavla        DKP7050 301036 P  D21K    29.00         70,00Kč
 29    50 Hošek Václav          DKP8000  51786    H21L   113.00         40,00Kč
 30    70 Mrázek Jan            DKP8102  51791    H21L    63.00         40,00Kč
 31    58 Kovář Miroslav        DKP8103   8876    H21L   149.00         40,00Kč
 32   663 Duda František        DKP8107  51790    H21L    75.00         70,00Kč
 33    92 Stehnová Zuzana       DKP8150  51781    D21L    36.00         40,00Kč
 34   100 Waldová Lucie         DKP8154   9785    D21L    74.00         40,00Kč
 35    53 Jůzková Lucie         DKP8161  49889    D21L    60.00         40,00Kč
 36    80 Procházka Tomáš       DKP8200  51803    H21L    11.00         40,00Kč
 37    79 Procházka Jan         DKP8201  51802    H21L    33.00         40,00Kč
 38    75 Novák Michal          DKP8210  51782    H20      7.00         40,00Kč
 39   601 Horálková Iva         DKP8256  51788    D21L    14.00         40,00Kč
 40   101 Zapletalová Kateřina  DKP8262 301343    D20      5.00         40,00Kč
 41   102 Žaloudek Petr         DKP8304  51783    H21L   133.00         40,00Kč
 42    46 Havlíčková Vendula    DKP8350  51759    D21L    98.00         40,00Kč
 43    77 Novotný Viktor        DKP8413   8559    H18     78.00         30,00Kč
 44    38 Dlouhý Petr           DKP8509  49822    H18     36.00         30,00Kč
 45    45 Frey Eduard           DKP8510 301161    H18     48.00         30,00Kč
 46    76 Nováková Lucie        DKP8552  51806    D18     18.00         30,00Kč
 47    60 Krausová Eliška       DKP8553  51784    D18     38.00         30,00Kč
 48    51 Jůzek Martin          DKP8604  51792    H16     14.00         30,00Kč
 49    99 Vlach Martin          DKP8605  51807    H21L    81.00         40,00Kč
 50    42 Ďurčatová Alice       DKP8650  51761    D16     48.00         30,00Kč
 51    44 Foglarová Kamila      DKP8655   8638    D16      8.00         30,00Kč
 52    68 Masopustová Eliška    DKP8656  49844    D16     32.00         30,00Kč
 53    30 Axmann Šimon          DKP8700  49839    H16      6.00         30,00Kč
 54    83 Prouza Jaromír        DKP8705  49866    H16     30.00         30,00Kč
 55    39 Duda Radim            DKP8707  51756    H16     50.00         30,00Kč
 56    97 Štekr Michal          DKP8709  51764    H16     86.00         30,00Kč
 57    54 Kadlec Lukáš          DKP8712   8640    H16     66.00         30,00Kč
 58    34 Buchalcev Jan         DKP8715   8637    H16     94.00         30,00Kč
 59    36 Dlouhá Marie          DKP8756  49815    D16     92.00         30,00Kč
 60    87 Setínková Eva         DKP8759   8946    D16     16.00         30,00Kč
 61    66 Mališ Jiří            DKP8806   8555    H14     47.00         20,00Kč
 62    98 Urbánek Jan           DKP8807   8556    H14    131.00         20,00Kč
 63    56 Klička Ondřej         DKP8808 301125 P  H14     67.00         20,00Kč
 64    94 Svobodná Šárka        DKP8850  51796    D16     40.00         30,00Kč
 65    55 Karochová Simona      DKP8853  51787    D16     24.00         30,00Kč
 66    65 Macháčková Kateřina   DKP8855  49861    D16     72.00         30,00Kč
 67    63 Kudrnáčová Lucie      DKP8856 301379    D14     25.00         20,00Kč
 68   107 Pergler Jonáš         DKP8900 301121 P  H14     83.00         20,00Kč
 69    69 Motýl Jiří            DKP8904 416151    H14     99.00         20,00Kč
 70    57 Korecký Petr          DKP8905   9886    H14     15.00         20,00Kč
 71    32 Bochenková Ivana      DKP8950  51291    D16     64.00         30,00Kč
 72    85 Přecechtělová Tereza  DKP8951   8564    D14     65.00         20,00Kč
 73    31 Betlach Martin        DKP9000  49881    H12     30.00         20,00Kč
 74   564 Sekava Josef          DKP9004 301034 P  H12      6.00         30,00Kč
 75   111 Soukupová Markéta     DKP9051  53712    D12    101.00         20,00Kč
 76    88 Setínková Jana        DKP9053   8947    D12     85.00         20,00Kč
 77    49 Horálková Jenka       DKP9150   8634    D12     17.00         20,00Kč
 78   110 Farská Kateřina       DKP9151  49834    D12     53.00         20,00Kč
 79    84 Prouzová Jitka        DKP9152  49823    D12     29.00         20,00Kč
 80    73 Němcová Lucie         DKP9153  49896    D12      1.00         20,00Kč
 81    93 Svobodná Madla        DKP9154 301368    D12     65.00         20,00Kč
 82   109 Farský Štěpán         DKP9300  11593    H10L    22.00         20,00Kč
 83    74 Němec Jan             DKP9302   8631    H10     10.00         20,00Kč
 84    95 Svobodná Tereza       DKP9350 301369    D10     16.00         20,00Kč
 85    35 Dlouhá Hana           DKP9400   8645    D10     68.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2780.00      140.00        0.00        0.00     2920.00        0.00    -2920.00
Půjčeno čipů:7
 
 
Startovka oddílu: DVP - TJ Dopravní podniky Praha                Sobota 19.10.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   119 Dudík Jan             DVP     301120 P  H21K    43.00         40,00Kč
  2   120 Dudíková Tereza       DVP     301119 P  D18     26.00         30,00Kč
  3   121 Dudíková Magdalena    DVP     301114 P  D14     33.00         20,00Kč
  4   122 Dudíková Kristýna     DVP     301109 P  T6       4.00         30,00Kč
  5   116 Písař Jiři            DVP4201 301535    H45L    42.00         40,00Kč
  6   115 Kalábová Lída         DVP4650 232159    D55L     4.00         30,00Kč
  7   118 Šťovíčková Zdena st.  DVP4951  51549    D45L    65.00         40,00Kč
  8   114 Filippi Jiří          DVP5000  52187    H45L   105.00         40,00Kč
  9   117 Šťovíček Jan st.      DVP5001  51548    H45L    72.00         40,00Kč
 10   112 Dudík Petr            DVP5500 303905    H45L   135.00         40,00Kč
 11   113 Dudíková Hana         DVP5550 301100 P  D45L    85.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      390.00      100.00        0.00        0.00      490.00        0.00     -490.00
Půjčeno čipů:5
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        Sobota 19.10.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   126 Fantová Libuše        EKP5650  51583    D35L   145.00         40,00Kč
  2   132 Šedivá  Miroslava     EKP5750  51604    D45L    61.00         40,00Kč
  3   124 Fanta Miroslav        EKP5800  51147    H35K     3.00         40,00Kč
  4   123 Bochenková Jana       EKP6150 232174    D35L    57.00         40,00Kč
  5   127 Klapalová Pavla       EKP7051  51589    D21L   120.00         40,00Kč
  6   128 Lebeda Dušan          EKP7301  51596    H21L   121.00         40,00Kč
  7   129 Matoušek  Petr        EKP7503 301190    H21L    21.00         40,00Kč
  8   130 Novák Jan             EKP7703 301164    H21L    87.00         40,00Kč
  9   131 Pokorná  Lucie        EKP8152  52185    D21L    58.00         40,00Kč
 10   134 Šedivý Ondřej         EKP8300  51606    H21L    55.00         40,00Kč
 11   133 Šedivý Jan            EKP8400  51607    H21L   159.00         40,00Kč
 12   125 Fanta Václav          EKP8700  49632    H16     54.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      470.00        0.00        0.00        0.00      470.00        0.00     -470.00
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              Sobota 19.10.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   578 Šimková Barbora       FSP     301037 P  D10L    60.00         20,00Kč
  2   165 Vondra Jaroslav       FSP3300  51865    H65L    23.00         30,00Kč
  3   145 Vondrová Radmila      FSP3750  51864    D21L    10.00         40,00Kč
  4   164 Urbanec Antonín       FSP4100 416336    H55L    58.00         40,00Kč
  5   163 Čadil Jan             FSP4300  53267    H45L   126.00         40,00Kč
  6   147 Urbancová Heide       FSP4450  51869    D55L    16.00         30,00Kč
  7   622 Wald František        FSP5300  49606    H45L    30.00         70,00Kč
  8   162 Jebavý Miloslav       FSP5700  51340    H35L   110.00         40,00Kč
  9   160 Šváb Jan              FSP5801   8911    H21L    29.00         40,00Kč
 10   161 Chvátal Vratislav     FSP5802  53580    H35L    50.00         40,00Kč
 11   159 Tkadlec Josef         FSP6002  53573    H21K    19.00         40,00Kč
 12   144 Tkadlecová Marcela    FSP6051  49635    D21K    41.00         40,00Kč
 13   142 Karasová Jana         FSP6153 301140    D21L   102.00         40,00Kč
 14   143 Chvátalová Nataša     FSP6154  53528    D21L    52.00         40,00Kč
 15    81 Šimek Tomáš           FSP6304   8859    H21L     1.00         40,00Kč
 16   146 Smolková Alena        FSP6452  53567    D35L   113.00         40,00Kč
 17   141 Klinkerová Jitka      FSP6455  49155    D21L    82.00         40,00Kč
 18   158 Cincibus Pavel        FSP6605   8669    H21L   129.00         40,00Kč
 19   140 Cincibusová Ivana     FSP6651   8668    D21L    28.00         40,00Kč
 20   679 Šimková Gabriela      FSP6654 303953    D35L   149.00         70,00Kč
 21   157 Vojtík Petr           FSP7203  51870    H21L    77.00         40,00Kč
 22   156 Kurfurst Pavel        FSP7400  53553    H21L    59.00         40,00Kč
 23   153 Vondra Jiří           FSP7600  51866    H21L     7.00         40,00Kč
 24   154 Vaněk Jan             FSP7609  51339    H21L   141.00         40,00Kč
 25   155 Kužel Tomáš           FSP7610 301530    H21K    31.00         40,00Kč
 26   139 Dudová Kateřina       FSP7653  51341    D21L    66.00         40,00Kč
 27   152 Fibír Tomáš           FSP7901  49636    H21L   109.00         40,00Kč
 28   166 Haluzová Jana         FSP8051  49639    D21L    44.00         40,00Kč
 29   138 Školníková Jitka      FSP8052 303910    D21K    65.00         40,00Kč
 30   151 Karas Ondřej          FSP8700 301157    N4      39.00         20,00Kč
 31   135 Tkadlecová Markéta    FSP8755  53513    N4      31.00         20,00Kč
 32   150 Chvátal Vratislav     FSP8900 232142    H12     34.00         20,00Kč
 33   148 Karas Ladislav        FSP9000 301179    H12     62.00         20,00Kč
 34   149 Tkadlec Josef         FSP9001  53561    H12     14.00         20,00Kč
 35   137 Cincibusová Jana      FSP9050   8665    D12     97.00         20,00Kč
 36   136 Chvátalová Veronika   FSP9150 232183    D12     45.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1320.00       20.00        0.00        0.00     1340.00        0.00    -1340.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: HCE - TJ Sokol Hostivice                       Sobota 19.10.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   176 Kettner Pavel         HCE5900  51987    H35L    95.00         40,00Kč
  2   177 Štětina Jiří          HCE6100  49154    H35L    41.00         40,00Kč
  3   173 Kettnerová Lenka      HCE6450  51988    D35L    29.00         40,00Kč
  4   174 Mudrová Martina       HCE6451  51984    D35L    85.00         40,00Kč
  5   175 Štětinová Ivana       HCE6452  49153    D35L   125.00         40,00Kč
  6   172 Mudra Martin          HCE8902  51985    H14      3.00         20,00Kč
  7   171 Kettnerová Dana       HCE8950  51986    D14     45.00         20,00Kč
  8   170 Mudrová Anna          HCE9250  51983    D10      0.00         20,00Kč
  9   167 Kettner  Lukáš        HCE9400  51288    H10L    18.00         20,00Kč
 10   168 Kettner Vojtěch       HCE9600 410247    H10L    50.00         20,00Kč
 11   169 Štětinová Alena       HCE9650  49152    D10L    52.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      320.00        0.00        0.00        0.00      320.00        0.00     -320.00
 
 
Startovka oddílu: CHP - VSK Chemie Praha                         Sobota 19.10.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1    10 Borovičková Lenka     CHP7350   8909    D21L    48.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       40.00        0.00        0.00        0.00       40.00        0.00      -40.00
 
 
Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice                              Sobota 19.10.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   178 Panoch Milan          KAM5900 301099 P  H35L    29.00         40,00Kč
  2   179 Doležalová Olga       KAM5950 301098 P  N4       7.00         20,00Kč
  3   180 Kudrnáčová Hana       KAM6250 301097 P  D35L    93.00         40,00Kč
  4   181 Nešpor Jan            KAM6500 301096 P  T6       0.00         30,00Kč
  5   182 Valášek Petr          KAM6600  52276    H35L    92.00         40,00Kč
  6   614 Straka Daniel         KAM6602 301166    H35L    68.00         70,00Kč
  7   183 Škvor Martin          KAM6700  52267    H35L   119.00         40,00Kč
  8   610 Straková Lenka        KAM6751 301162    D35K    29.00         70,00Kč
  9   184 Stokučová Alena       KAM6850 301095 P  D21K    45.00         40,00Kč
 10   185 Valášková Šárka       KAM6951  51727    D21L     0.00         70,00Kč
 11   186 Škvorová Zuzana       KAM7350  52273    D21K    25.00         40,00Kč
 12   187 Doležalová Monika     KAM8850 301094 P  D14     61.00         20,00Kč
 13   188 Panochová Alžběta     KAM8950 301093 P  D14     21.00         20,00Kč
 14   590 Štěpánková Anna       KAM8951 301029 P  D14      9.00         30,00Kč
 15   189 Semík Vojtěch         KAM9100 301628    H12     38.00         20,00Kč
 16   190 Nešpor Václav         KAM9103 301092 P  H12     90.00         20,00Kč
 17   566 Aschermann Michal     KAM9104 301033 P  H12     82.00         30,00Kč
 18   191 Škvorová Barbora      KAM9150 301336    D12     93.00         20,00Kč
 19   586 Straková Andrea       KAM9152 301154    D12      9.00         30,00Kč
 20   192 Panochová Anna        KAM9153 301091 P  D12     41.00         20,00Kč
 21   588 Kamererová Klára      KAM9154 301030 P  D12     81.00         30,00Kč
 22   193 Stokuč Michal         KAM9200 301090 P  H10     38.00         20,00Kč
 23   194 Čermák Vojtěch        KAM9201 301089 P  H10     78.00         20,00Kč
 24   195 Doležalová Michaela   KAM9251 301087 P  D10     56.00         20,00Kč
 25   196 Nešporová Josefína    KAM9353 301086 P  D10     44.00         20,00Kč
 26   580 Aschermannová Petra   KAM9354 301031 P  D10L    68.00         20,00Kč
 27   567 Valášek Jan           KAM9400 301085 P  H10     18.00         20,00Kč
 28   628 Čermák Matyáš         KAM9501 301028 P  H10L    66.00         20,00Kč
 29   579 Stokučová Kateřina    KAM9550 301032 P  D10L    64.00         20,00Kč
 30   198 Valášek Jiří          KAM9700 301084 P  H10L    26.00         20,00Kč
 31   199 Panochová Kateřina    KAM9750 301083 P  D10L    16.00         20,00Kč
 32   200 Čermáková Alžběta     KAM9850 301082 P  D10L    36.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      960.00      460.00        0.00        0.00     1420.00        0.00    -1420.00
Půjčeno čipů:23
 
 
Startovka oddílu: KNC - TJ Tatran Kostelec nad Čer.lesy          Sobota 19.10.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   223 Kalivoda Viktor       KNC3300  52254    H65L    35.00         30,00Kč
  2   222 Bitter Jiří           KNC5201  52263    H45L   102.00         40,00Kč
  3   221 Jun Drahomír          KNC5501  52255    H21L    51.00         40,00Kč
  4   201 Sládková Eva          KNC5750  51398    D35L   117.00         40,00Kč
  5   220 Havlíček Ivo          KNC5800  51400    H35L    83.00         40,00Kč
  6   204 Havlíčková Jindra     KNC6150  52259    N4      35.00         20,00Kč
  7   219 Tichá Ivana           KNC6250  51392    D35K     1.00         40,00Kč
  8   218 Švaříčková Pavla      KNC6350  51389    D35L    97.00         40,00Kč
  9   215 Bitterová Eva         KNC6451  52262    D35L    69.00         40,00Kč
 10   217 Komersová Jana        KNC6550  52265    D35L    41.00         40,00Kč
 11   216 Čiháková Lenka        KNC6750  51387    D35L    17.00         40,00Kč
 12   214 Hujová Martina        KNC7857  52896    N4       3.00         20,00Kč
 13   213 Švaříčková Petra      KNC8255  51388    D20     21.00         40,00Kč
 14   212 Víznerová Lucie       KNC8257  52898    D20      9.00         40,00Kč
 15   202 Sládková Ivana        KNC8450  51397    D18     14.00         30,00Kč
 16   211 Havlíčková Markéta    KNC8451  52258    D18     30.00         30,00Kč
 17   210 Hujová Petra          KNC8551  52897    D18     42.00         30,00Kč
 18   203 Sládková Zuzana       KNC8750  51396    D16     36.00         30,00Kč
 19   209 Tichá Ivana           KNC8751  51391    D16     88.00         30,00Kč
 20   208 Čihák Pavel           KNC8801  51386    H14     55.00         20,00Kč
 21   207 Bitter Aleš           KNC8803  52264    H14    123.00         20,00Kč
 22   206 Votava Štěpán         KNC9101  52894    H12     58.00         20,00Kč
 23   205 Komers Jan            KNC9501  51394    H10L    30.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      740.00        0.00        0.00        0.00      740.00        0.00     -740.00
 
 
Startovka oddílu: KPY - SKOB Kralupy nad Vltavou                 Sobota 19.10.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   235 Radek Neumitka        KPY     301347    H16     22.00         30,00Kč
  2   236 Jan Pála              KPY     301081 P  H16     98.00         30,00Kč
  3   229 Václav Dobeš          KPY5701 301374    H35L   101.00         40,00Kč
  4   227 Michaela Freyová      KPY6050 301394    D35L    65.00         40,00Kč
  5   231 Alena Kohlová         KPY6051 301384    D35L   137.00         40,00Kč
  6   233 Jiří Kohl             KPY6201 301391    H35L    71.00         40,00Kč
  7   225 Jiří Stránský         KPY6300 301353    H35L    23.00         40,00Kč
  8   234 Jan Koldinský         KPY8506 301149    H18      6.00         30,00Kč
  9   232 Ondřej Kohl           KPY8600 301370    H16     58.00         30,00Kč
 10   230 Lucie Hynková         KPY8851 301080 P  D14     29.00         20,00Kč
 11   224 Vojtěch Stránský      KPY9000 301385    H12    102.00         20,00Kč
 12   228 Marek Frey            KPY9001 301338    H12     66.00         20,00Kč
 13   226 Jiří Stránský         KPY9100 410725    H12     18.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      400.00       40.00        0.00        0.00      440.00        0.00     -440.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: KRP - OK KOURA Praha                           Sobota 19.10.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   238 Pospíšilová Radka     KRP6951  51118    D21L     2.00         40,00Kč
  2   239 Brokl Radek           KRP7102   9397    H21L   107.00         40,00Kč
  3   237 Bartošová Ivana       KRP8751   8944    D16     20.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      110.00        0.00        0.00        0.00      110.00        0.00     -110.00
 
 
Startovka oddílu: LBE - TJ Loko Beroun                           Sobota 19.10.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   240 Hamáček Bohuslav      LBE5000  52316    H45L    27.00         40,00Kč
  2   241 Hamáčková Eva         LBE5150  51284    D21L    34.00         40,00Kč
  3   244 Tuček Vít             LBE5800  52317    H35L    26.00         40,00Kč
  4   242 Havelková Eva         LBE5950  52974    D35L   121.00         40,00Kč
  5   243 Mezník Vladimír       LBE6400  52971    H35L   104.00         40,00Kč
  6   245 Procházková Pavlína   LBE6450  52319    D35L    53.00         40,00Kč
  7   246 Procházka Pavel       LBE6500 301079 P  H35L    74.00         40,00Kč
  8   247 Tůma Pavel            LBE8500  52320    H18     66.00         30,00Kč
  9   248 Tichý Jakub           LBE8703 301078 P  H16      2.00         30,00Kč
 10   249 Šimon Jakub           LBE8801  52979    H14    119.00         20,00Kč
 11   250 Hamáčková Kristina    LBE8850  52973    D20     17.00         40,00Kč
 12   251 Tuček Martin          LBE8903  52321    H14     31.00         20,00Kč
 13   252 Štemberk Adam         LBE8904 303959    H14     75.00         20,00Kč
 14   253 Procházka Pavel       LBE9000 301077 P  H12    106.00         20,00Kč
 15   254 Šimon Václav          LBE9100 416331    H12     42.00         20,00Kč
 16   255 Mezníková Lucie       LBE9150  52970    D14      5.00         20,00Kč
 17   256 Procházková Zuzana    LBE9251 301076 P  D10      8.00         20,00Kč
 18   257 Procházková Kateřina  LBE9350 301075 P  D10L    12.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      540.00      100.00        0.00        0.00      640.00        0.00     -640.00
Půjčeno čipů:5
 
 
Startovka oddílu: MAS - KČT Aš                                   Sobota 19.10.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   258 Hájek Jan             MAS5401   7885    H45L   117.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       40.00        0.00        0.00        0.00       40.00        0.00      -40.00
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                        Sobota 19.10.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   271 Suková Martina        MFP      53191    D16     80.00         30,00Kč
  2   272 Suková Anna           MFP      53196    D10L     0.00         20,00Kč
  3   273 Suková Eva            MFP     301074 P  N4      11.00         20,00Kč
  4   262 Hric Jan              MFP6300  51711    H21L   123.00         40,00Kč
  5   270 Suk Jiří              MFP6401  53190    H21L   139.00         40,00Kč
  6   268 Valtr Pavel           MFP6600  51344    H21L    15.00         40,00Kč
  7   267 Tahalová Lenka        MFP6850 410727    D21L    86.00         40,00Kč
  8   261 Halíř Radim           MFP7000   8073    H21L    69.00         40,00Kč
  9   265 Šimša Jaromír         MFP7100  51712    H21K    61.00         40,00Kč
 10   260 Blahuta Marek         MFP7301  51592    H21L    35.00         40,00Kč
 11   665 Rožek David           MFP7403 301644    H21L    47.00         70,00Kč
 12   602 Málková Petra         MFP7551 301608    D21L    62.00         70,00Kč
 13   266 Šimšová Jana          MFP7651  51713    D21L    22.00         40,00Kč
 14   259 Bernátková Markéta    MFP7750   9859    D21L    56.00         40,00Kč
 15   269 Nyklová Jana          MFP8151 301393    D21L   114.00         40,00Kč
 16   263 Janeček Oldřich       MFP8200 303919    H21L    93.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      650.00       20.00        0.00        0.00      670.00        0.00     -670.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: MKP - SK Meteor Kačerov Praha                  Sobota 19.10.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   284 Šerák Zdeněk          MKP4200  51705    H45L    57.00         40,00Kč
  2   281 Koč Zdeněk            MKP4700  51706    H21L    19.00         40,00Kč
  3   283 Čenovský Jiří         MKP4900  51667    H45L   150.00         40,00Kč
  4   282 Toušek Miloslav       MKP5000  51655    H45L    93.00         40,00Kč
  5   667 Tomaščin Jaroslav     MKP5800  51691    H21K    49.00         40,00Kč
  6   661 Janík Vlastimil       MKP6600  51692    H21L    27.00         70,00Kč
  7   279 Drábek Jan            MKP6700  51664    H21L    53.00         40,00Kč
  8   278 Putík Miroslav        MKP7100  51695    H21L   119.00         40,00Kč
  9   277 Petříček Martin       MKP8000  51690    H21L    85.00         40,00Kč
 10   276 Ježková Klára         MKP8450  51659    D18      2.00         30,00Kč
 11   274 Drábková Veronika     MKP8950 301073 P  D12     49.00         20,00Kč
 12   275 Ježková Dominika      MKP9050  51658    D12    105.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      460.00       20.00        0.00        0.00      480.00        0.00     -480.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: MLA - MLOK Mariánské Lázně                     Sobota 19.10.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   285 Princl Pavel          MLA7809  51611    H21L   105.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       40.00        0.00        0.00        0.00       40.00        0.00      -40.00
 
 
Startovka oddílu: n/r - nereg.                                   Sobota 19.10.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   557 Křížek Vítězslav      n/r     301072 P  H35L   107.00         40,00Kč
  2   558 Kotek Miroslav        n/r     301071 P  H35L    47.00         40,00Kč
  3   559 Čápová Irena          n/r     392930    D35K    13.00         70,00Kč
  4   560 Hoduláková Barbora    n/r     301070 P  N4      15.00         20,00Kč
  5   561 Hodulák Petr          n/r     301069 P  N4      27.00         20,00Kč
  6   562 Karoch Petr           n/r       8649    N4      19.00         20,00Kč
  7   563 Stok Jan              n/r     301068 P  T6       8.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00      100.00        0.00        0.00      340.00        0.00     -340.00
Půjčeno čipů:5
 
 
Startovka oddílu: ODV - TJ AERO Odolená Voda                     Sobota 19.10.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   290 Žemla Antonín         ODV4300  52122    H45L    78.00         40,00Kč
  2   289 Koutný Ivan           ODV5300  49610    H45L   147.00         40,00Kč
  3   288 Hartl Zdeněk          ODV6300  52121    H35L     5.00         40,00Kč
  4   293 Hartlová Blanka       ODV6350  51356    D35K    17.00         40,00Kč
  5   292 Piškulová Markéta     ODV7651  52889    D21L    50.00         40,00Kč
  6   287 Hartl Jan             ODV8402  52120    H18     12.00         30,00Kč
  7   291 Janková Helena        ODV8950  52891    D14     41.00         20,00Kč
  8   286 Hartl Martin          ODV9000  52119    H12     50.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      270.00        0.00        0.00        0.00      270.00        0.00     -270.00
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           Sobota 19.10.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   298 Červinka Stanislav    OKP5701  51671    H45L    36.00         40,00Kč
  2   305 Čechmánek Vladimír    OKP5802  51719    H35L    65.00         40,00Kč
  3   296 Červinka Jaroslav     OKP5803  53558    H35L    14.00         40,00Kč
  4   302 Koníček Jiří          OKP5900 301174    H35L   122.00         40,00Kč
  5   309 Hrabánek David        OKP6000  51673    H35L    80.00         40,00Kč
  6   304 Semík Luboš           OKP6204  52279    H35L    35.00         40,00Kč
  7   310 Hrabánková Ilona      OKP6251 232184    D35K    21.00         40,00Kč
  8   308 Čechmánková Helena    OKP6450  51720    D35L    61.00         40,00Kč
  9   297 Červinková Jitka      OKP6451  53525    D35L   129.00         40,00Kč
 10   311 Richtr Aleš           OKP6601  51686    H21L     5.00         40,00Kč
 11   301 Nováková Marie        OKP6953  51681    D21L   108.00         40,00Kč
 12   300 Richtrová Lucie       OKP7452  51687    D21K   121.00         40,00Kč
 13   306 Čechmánek Radek       OKP9101   8576    H12     86.00         20,00Kč
 14   294 Koníčková Alena       OKP9250 301323    D10     72.00         20,00Kč
 15   307 Čechmánková Petra     OKP9350   8575    D10     32.00         20,00Kč
 16   299 Červinka Jiří         OKP9500 301067 P  H10L    46.00         20,00Kč
 17   303 Hrabánková Klára      OKP9650 232050    D10L    48.00         20,00Kč
 18   295 Nováková Adéla        OKP9750 301066 P  D10L    28.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      600.00       40.00        0.00        0.00      640.00        0.00     -640.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: OLP - SKP OLYMP Praha                          Sobota 19.10.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   315 John Vladimír         OLP5502  49500    H35L     2.00         40,00Kč
  2   314 Kubů Jaroslav         OLP6701  49480    H35L    59.00         40,00Kč
  3   313 Kubů Martin           OLP8901  49471    H14    103.00         20,00Kč
  4   312 Kubů Petr             OLP9101  49359    H12     78.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga                                 Sobota 19.10.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   395 Samohýl Richard       PGP2800  52098    H65L    39.00         30,00Kč
  2   393 Attl Vladimír         PGP3800  51700    H55L    94.00         40,00Kč
  3   394 Šrůta Pavel           PGP3802   8033    H55L    40.00         40,00Kč
  4   348 Haňkovská Jana        PGP4050  51698    D21L     8.00         40,00Kč
  5   346 Dvořáková Ladislava   PGP4451  52096    D21L    18.00         40,00Kč
  6   347 Kubátová Milada       PGP4750  53006    D21L    80.00         40,00Kč
  7   392 Zelený Vladimír       PGP4800  51863    H45L    69.00         40,00Kč
  8   390 Jelínek Martin        PGP5103 232091    H45L    33.00         40,00Kč
  9   391 Sysel Zdeněk          PGP5200  52107    H45L    84.00         40,00Kč
 10   386 Barvínek Vlastimil    PGP5300  53184    H45L    51.00         40,00Kč
 11   388 Doležal Miroslav      PGP5501  51753    H45L   123.00         40,00Kč
 12   345 Doležalová Vlasta     PGP5550  52095    D21L    64.00         40,00Kč
 13   387 Čermák Jiří           PGP5600  53012    H45L    63.00         40,00Kč
 14   354 Syslová Drahomíra     PGP5650  52108    D45L    49.00         40,00Kč
 15   389 Švic Michal           PGP5700 301396    H45L    99.00         40,00Kč
 16   343 Zelená Markéta        PGP5850  51862    D21L    42.00         40,00Kč
 17   352 Jelínková Radana      PGP5851 301361    D35L    25.00         40,00Kč
 18   385 Grivalský Michal      PGP5900  52103    H35L   113.00         40,00Kč
 19   382 Tichovský Martin      PGP6100  51682    H21L    71.00         40,00Kč
 20   353 Jeřábková Jana        PGP6151 303948    D35L   105.00         40,00Kč
 21   370 Slavík Viktor         PGP6300  51276    H21K    37.00         40,00Kč
 22   381 Přibík Jan            PGP6301  51631    H21L   147.00         40,00Kč
 23   384 Fatka Ondřej          PGP6302  53011    H35L    53.00         40,00Kč
 24   351 Šrůtová Marcela       PGP6351   8077    D35L    77.00         40,00Kč
 25   376 Janovský Tomáš        PGP6401  51636    H21L   117.00         40,00Kč
 26   378 Kondrát Martin        PGP6501  51840    H21L     9.00         40,00Kč
 27   342 Valentová Helena      PGP6550  52099    D21L    72.00         40,00Kč
 28   349 Havelková Hana        PGP6552  53715    D35L    49.00         40,00Kč
 29   350 Slavíková Kateřina    PGP6650  51275    D35L     1.00         40,00Kč
 30   337 Tichovská Hana        PGP6652  51676    D21L     4.00         40,00Kč
 31   377 Jeřábek Milan         PGP6800 303946    H21L     3.00         40,00Kč
 32   383 Vinš Pavel            PGP6900  51684    H21L    25.00         40,00Kč
 33   374 Baldrian Petr         PGP7203   2460    H21L    31.00         40,00Kč
 34   328 Přibíková Monika      PGP7256 301618    D21K    49.00         40,00Kč
 35   333 Janovská Petra        PGP7355  52097    D21L   100.00         40,00Kč
 36   369 Foršt Jakub           PGP  75 301065 P  H21K    25.00         40,00Kč
 37   375 Hýbl Lukáš            PGP7504  51628    H21L    61.00         40,00Kč
 38   380 Pokorný Ondřej        PGP7506  51637    H21L    79.00         40,00Kč
 39   334 Jonášová Marta        PGP7557  51699    D21L    26.00         40,00Kč
 40   344 Zezulová Jitka        PGP7558  51268    D21L    46.00         40,00Kč
 41   341 Součková Magdaléna    PGP7562  51638    D21L    32.00         40,00Kč
 42   379 Nemšovský Petr        PGP7602  51678    H21L   135.00         40,00Kč
 43   339 Ryšavá Magdaléna      PGP7650  53540    D21L    90.00         40,00Kč
 44   368 Brettl František      PGP7709 301064 P  H21K    55.00         40,00Kč
 45   367 Bejček Michal         PGP7710  53015    H21K    67.00         40,00Kč
 46   336 Koppová Silvie        PGP7758  51285    D21L    38.00         40,00Kč
 47   327 Barvínková Lenka      PGP7953  53186    D21K    61.00         40,00Kč
 48   335 Koppová Ingrid        PGP7960  52166    D21L    12.00         40,00Kč
 49   332 Dobrovolná Lenka      PGP7963  51286    D21L   126.00         40,00Kč
 50   504 Vítek Jan             PGP8105  52164    H21L   111.00         40,00Kč
 51   340 Ryšavá Vendula        PGP8153  51718    D21L   110.00         40,00Kč
 52   330 Zelená Lenka          PGP8254  51707    D21L    76.00         40,00Kč
 53   331 Zelená Magda          PGP8255  51708    D21L    68.00         40,00Kč
 54   372 Hora Vojtěch          PGP8301   9781    H21L   131.00         40,00Kč
 55   373 Sysel Ondřej          PGP8302  52105    H21L    89.00         40,00Kč
 56   371 Buzek Martin          PGP8401  51263    H21L    49.00         40,00Kč
 57   329 Mezníková Lenka       PGP8453  51180    D21L   106.00         40,00Kč
 58   325 Tichovská Martina     PGP8658  51689    D16     12.00         30,00Kč
 59   366 Sysel Ctibor          PGP8700  52106    H16     18.00         30,00Kč
 60   326 Zelená Radka          PGP8751  51861    D16     84.00         30,00Kč
 61   324 Jelínková Zora        PGP8851 232167    D14     53.00         20,00Kč
 62   365 Valenta Jakub         PGP8900  52101    H14     87.00         20,00Kč
 63   362 Červinka Jan          PGP8902 303940    H14     51.00         20,00Kč
 64   363 Lejsek Tadeáš         PGP8903  51675    H14     19.00         20,00Kč
 65   364 Pavlů Ondřej          PGP8904 232039    H14    115.00         20,00Kč
 66   357 Červinka Jaroslav     PGP9001 303935    H12     54.00         20,00Kč
 67   321 Němečková Hana        PGP9051  53013    D12     25.00         20,00Kč
 68   361 Valenta David         PGP9100  52102    H12     10.00         20,00Kč
 69   358 Jeřábek Marek         PGP9101 303934    H12     26.00         20,00Kč
 70   359 Landovský Tomáš       PGP9103 416118    H12     74.00         20,00Kč
 71   360 Roček Daniel          PGP9105 301063 P  H12     98.00         20,00Kč
 72   322 Slavíková Lucie       PGP9150 301700    D12    113.00         20,00Kč
 73   323 Šrůtová Pavla         PGP9151  53710    D12     13.00         20,00Kč
 74   320 Jelínková Šárka       PGP9153 232168    D12     77.00         20,00Kč
 75   319 Čermáková Kristýna    PGP9154  53007    D12     61.00         20,00Kč
 76   317 Landovská Anna        PGP9251 301062 P  D10     64.00         20,00Kč
 77   318 Šámalová Ludmila      PGP9252 301061 P  D10     28.00         20,00Kč
 78   355 Němeček Jan           PGP9301 301135    H10     74.00         20,00Kč
 79   356 Prášek Přemek         PGP9302 301060 P  H10     34.00         20,00Kč
 80   316 Přibíková Johanka     PGP9551 301617    D10L     8.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2760.00      120.00        0.00        0.00     2880.00        0.00    -2880.00
Půjčeno čipů:6
 
 
Startovka oddílu: PVP - VSK Přírodní vědy UK Praha               Sobota 19.10.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   401 Neumann Zbyněk        PVP5300  51579    H45L   114.00         40,00Kč
  2   397 Neumannová Renata     PVP6650  51580    D35K     5.00         40,00Kč
  3   400 Ptáček Jan            PVP7200  51666    H21L    83.00         40,00Kč
  4   399 Neumann Tomáš         PVP8900 301117    H14    111.00         20,00Kč
  5   396 Neumannová Kateřina   PVP9250   8565    D10     24.00         20,00Kč
  6   398 Neumann Vojtěch       PVP9400  53124    H10L    42.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: ROU - SKOB Roudnice nad Labem                  Sobota 19.10.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   418 Simrová Jaroslava     ROU3950   8866    D55K     7.00         30,00Kč
  2   417 Lebduška Petr         ROU4702  53574    H45L    66.00         40,00Kč
  3   416 Matějka Ivan          ROU6201 301694    H35L    38.00         40,00Kč
  4   415 Nosek Jaroslav        ROU6301 301059 P  N2      11.00         20,00Kč
  5   414 Nosková Olga          ROU6550 301058 P  N2       3.00         20,00Kč
  6   413 Svobodová Lenka       ROU6650 410742    D35K    25.00         40,00Kč
  7   412 Simr Pavel            ROU7504   8868    H21L    41.00         40,00Kč
  8   411 Lebduška Zbyněk       ROU7806 301057 P  H21L   151.00         40,00Kč
  9   410 Šubík David           ROU8008  51436    H21L    99.00         40,00Kč
 10   409 Matějka Jan           ROU8505  51435    H18     18.00         30,00Kč
 11   407 Nosek Jakub           ROU8701 301056 P  H16     90.00         30,00Kč
 12   406 Dolinár Jan           ROU8702   8870    H16     38.00         30,00Kč
 13   408 Betková Štěpánka      ROU8750   8865    D16     52.00         30,00Kč
 14   405 Nosek Vojtěch         ROU9001  51440    H12    110.00         20,00Kč
 15   404 Matějka Tomáš         ROU9101  51434    H12     46.00         20,00Kč
 16   403 Svoboda Jan           ROU9201 301693    H10     82.00         20,00Kč
 17   402 Svoboda Jakub         ROU9301 301695    H10     42.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      510.00       80.00        0.00        0.00      590.00        0.00     -590.00
Půjčeno čipů:4
 
 
Startovka oddílu: ROZ - OK TOM Roztoky                           Sobota 19.10.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   426 Hodková Zuzana        ROZ6250 301054 P  D35L     5.00         40,00Kč
  2   425 Hodek Michal          ROZ8700 301053 P  H16     70.00         30,00Kč
  3   427 Bělohlávková Ela      ROZ8850 416138    D14     49.00         20,00Kč
  4   419 Daněk Vojtěch         ROZ9100 416137    H10     50.00         20,00Kč
  5   420 Kalhous Filip         ROZ9101 301052 P  H10     30.00         20,00Kč
  6   421 Pejřil Kryštof        ROZ9200 301051 P  H10      6.00         20,00Kč
  7   422 Bělohlávek Jiří       ROZ9201  53192    H10     70.00         20,00Kč
  8   423 Klinkerová Tereza     ROZ9350 416136    D10     80.00         20,00Kč
  9   424 Sléhová Barbora       ROZ9352 301050 P  D10     40.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      210.00      100.00        0.00        0.00      310.00        0.00     -310.00
Půjčeno čipů:5
 
 
Startovka oddílu: SJP - TJ Slavoj Praha                          Sobota 19.10.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   431 Zdeněk Mack           SJP2700  49622    H65L    67.00         30,00Kč
  2   430 Svatopluk Bláha       SJP3501   8797    H65L    43.00         30,00Kč
  3   428 Blanka Bláhová        SJP3651  51148    D65L    19.00         30,00Kč
  4   429 Karel Hlavatý         SJP4200  53507    H55L    22.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      130.00        0.00        0.00        0.00      130.00        0.00     -130.00
 
 
Startovka oddílu: SLA - SKOB Slaný                               Sobota 19.10.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   432 Němec Vladimír        SLA4202   8803    H55L    34.00         40,00Kč
  2   433 Nosál Stanislav       SLA4600   8805    H55L    88.00         40,00Kč
  3   434 Dolejší Vít           SLA7100   8800    H21L    37.00         40,00Kč
  4   435 Bejčková Jana         SLA7150 301616    D21K    69.00         40,00Kč
  5   436 Pašek František       SLA7600  52300    H21L    95.00         40,00Kč
  6   437 Hanák Jan             SLA8002   8802    H21L   143.00         40,00Kč
  7   438 Burdík Jan            SLA8400 301049 P  H18     30.00         30,00Kč
  8   439 Čabla Adam            SLA8500 301613    H18     60.00         30,00Kč
  9   440 Rubik Pavel           SLA8501 301622    H18     72.00         30,00Kč
 10   441 Peška Ladislav        SLA8502 301621    H18     42.00         30,00Kč
 11   442 Šimek Petr            SLA8700 301612    H16     78.00         30,00Kč
 12   443 Masopust Ondřej       SLA8900 301615    H14     91.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      410.00       20.00        0.00        0.00      430.00        0.00     -430.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: SLP - SK Slavia Praha                          Sobota 19.10.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   452 Zmeková Míla          SLP4451  51612    D21L     6.00         40,00Kč
  2   453 Novotný Jiří          SLP4601  51621    H55L    82.00         40,00Kč
  3   447 Kos Ladislav          SLP5801  51366    H35L    17.00         40,00Kč
  4   445 Chum Jaroslav         SLP6601  51613    H21L   153.00         40,00Kč
  5   446 Klofáčová Romana      SLP6951  51364    D21L    88.00         40,00Kč
  6   451 Šafka Jan             SLP7704  51614    H21L   101.00         40,00Kč
  7   450 Siblíková Jana        SLP7952  51365    D21L    24.00         40,00Kč
  8   454 Holfeld Diana         SLP8151   2230    D21L   124.00         40,00Kč
  9   444 Fišer Jiří            SLP8503  51287    H21L    43.00         40,00Kč
 10   448 Kos Ladislav, ml.     SLP8601 301527    H16     46.00         30,00Kč
 11   449 Kosová Martina        SLP8851 301528    D14      1.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      410.00        0.00        0.00        0.00      410.00        0.00     -410.00
 
 
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                         Sobota 19.10.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   499 Freibergová Zuzana    TAP     301048 P  N4      23.00         20,00Kč
  2   495 Vávra František       TAP3601 232132    H65L    19.00         30,00Kč
  3   474 Puchernová Jana       TAP4551  53638    D45L    57.00         40,00Kč
  4   493 Patočka Vladimír      TAP5101 232176    H45L    87.00         40,00Kč
  5   494 Vácha Vlastimil       TAP5102  53609    H45K    10.00         40,00Kč
  6   488 David Franta          TAP5301  51857    H21L   145.00         40,00Kč
  7   473 Patočková Marie       TAP5451 232175    D35L   133.00         40,00Kč
  8   472 Hejtmánková Alena     TAP5452  53641    D35L    89.00         40,00Kč
  9   492 Hejtmánek Vladimír    TAP5802  53639    H35L   116.00         40,00Kč
 10   456 Červenková Jana       TAP6252 232112    D10L     4.00         20,00Kč
 11   498 Sládková Ivana        TAP6351   4188    D35L    33.00         40,00Kč
 12   682 Junglingová Iveta     TAP6352  53637    D35L   153.00         70,00Kč
 13   489 Skripnik Ondřej       TAP7502  51854    H21L    97.00         40,00Kč
 14   468 Pavlíková Lucie       TAP7552  51850    D21L    40.00         40,00Kč
 15   490 Šebesta Petr          TAP7604  51851    H21L    39.00         40,00Kč
 16   469 Švehlová Kateřina     TAP8051  51853    D21L    70.00         40,00Kč
 17   470 Váchová Hana          TAP8052  51859    D21L   116.00         40,00Kč
 18   471 Znamenáčková Helena   TAP8153  51848    D21L    94.00         40,00Kč
 19   466 Váchová Lenka         TAP8452  51860    D18     22.00         30,00Kč
 20   465 Hejtmánková Kateřina  TAP8462  53640    D18     46.00         30,00Kč
 21   467 Kuchařová Markéta     TAP8463  53635    D21L    16.00         40,00Kč
 22   487 Hejtmánek Martin      TAP8605  53636    H18      0.00         30,00Kč
 23   486 Zajíc Vítězslav       TAP8610 232140    H16     62.00         30,00Kč
 24   485 Purkyt Jan            TAP8705 232133    H16    106.00         30,00Kč
 25   484 Malčánek Martin       TAP8712 232141    H16     26.00         30,00Kč
 26   496 Sládek Jan            TAP8801  53642    H14     43.00         20,00Kč
 27   480 Fialka Petr           TAP8802 232149    H14     95.00         20,00Kč
 28   481 Hodek Michal          TAP8808  53644    H14    127.00         20,00Kč
 29   482 Szennai Daniel        TAP8811 232130    H14     79.00         20,00Kč
 30   463 Gabrovská Lucie       TAP8854 232189    D14     13.00         20,00Kč
 31   483 Vaněk Jan             TAP8901  53606    H14     11.00         20,00Kč
 32   478 Černý Martin          TAP8902 232197    H14     23.00         20,00Kč
 33   476 Purkyt Ondřej         TAP9009 232148    H12     70.00         20,00Kč
 34   458 Kopečná Kateřina      TAP9051 232195    D12      5.00         20,00Kč
 35   462 Siněňkaja Táňa        TAP9057 232150    D12     89.00         20,00Kč
 36   475 Červenka Jakub        TAP9106 232108    H12     22.00         20,00Kč
 37   477 Verner Marek          TAP9111 232138    H12    114.00         20,00Kč
 38   497 Sládková Helena       TAP9151  53443    D12    109.00         20,00Kč
 39   461 Řehořová Adéla        TAP9155 232126    D12     33.00         20,00Kč
 40   459 Kuglerová Martina     TAP9156 232143    D12     21.00         20,00Kč
 41   460 Műcková Tereza        TAP9159 232151    D12     69.00         20,00Kč
 42   457 Broklová Tereza       TAP9254  53608    D12     57.00         20,00Kč
 43   464 Letfusová Tereza      TAP9255 232114    D16     44.00         30,00Kč
 44   455 Műcková Barbora       TAP9352 232128    D10     52.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1310.00       20.00        0.00        0.00     1330.00        0.00    -1330.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: TEP - TJ Tempo Praha                           Sobota 19.10.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   507 Novák Ctirad          TEP2100  51272    H65L    51.00         30,00Kč
  2   508 Nováková Růžena       TEP2650  51271    D65L    27.00         30,00Kč
  3   505 Lejsek Tom            TEP3700  51267    H55L   100.00         40,00Kč
  4   506 Lejsková Jiřina       TEP3750  51266    D55L     8.00         30,00Kč
  5   501 Aschermann Michael    TEP4400  52159    H55L    46.00         40,00Kč
  6   503 Vítková Ivana         TEP4850 303909    D45L    73.00         40,00Kč
  7   500 Šámal Václav          TEP5600  52156    H45L   129.00         40,00Kč
  8   608 Klimešová Hana        TEP6150 301040 P  D35L   109.00         40,00Kč
  9   615 Klimeš Petr           TEP6300 301041 P  H35L    32.00         40,00Kč
 10   502 Aschermann Ondřej     TEP7100  52157    H21L    23.00         40,00Kč
 11   568 Klimeš Ondřej         TEP9200 301038 P  H10     14.00         20,00Kč
 12   577 Klimešová Iva         TEP9550 301039 P  D10L    56.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      410.00       80.00        0.00        0.00      490.00        0.00     -490.00
Půjčeno čipů:4
 
 
Startovka oddílu: TJH - TJ OK Tolar                              Sobota 19.10.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   509 Vaněk Petr            TJH7302  51927    H21L    67.00         40,00Kč
  2   510 Šťastná Hana          TJH7952  51355    D21L    78.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 
Startovka oddílu: TJP - Sokol Troja                              Sobota 19.10.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   525 Dalík Jan             TJP     301047 P  H10L     6.00         20,00Kč
  2   511 Doleček Karel         TJP3300  51324    H65L    71.00         30,00Kč
  3   512 Schovánek Ivo         TJP3301  53550    H65L    59.00         30,00Kč
  4   513 Burýšek Slavomír      TJP3600  51333    H65L    47.00         30,00Kč
  5   526 Dolečková Míla        TJP3650  51325    D65L    23.00         30,00Kč
  6   514 Tahotný Urban         TJP3701  53523    H65L    31.00         30,00Kč
  7   527 Burýšková Věra        TJP3750  51334    D65L    31.00         30,00Kč
  8   528 Provazníková Svatava  TJP4250  53532    D55L    12.00         30,00Kč
  9   515 Provazník Zdeněk      TJP4300  53527    H55L    70.00         40,00Kč
 10   516 Ryšavý Vít            TJP4700  51332    H45L    75.00         40,00Kč
 11   517 Paukert Milan         TJP5000  51329    H45L   108.00         40,00Kč
 12   518 Kukla Jan             TJP5600  51327    H45L    45.00         40,00Kč
 13   519 Kraus Ota             TJP5700  53514    H45L   138.00         40,00Kč
 14   520 Novák Petr            TJP6301  53515    H35K    15.00         40,00Kč
 15   529 Nováková Jana         TJP6551 416114    D35K     9.00         40,00Kč
 16   530 Kuklová Kateřina      TJP8450  51559    D18      6.00         30,00Kč
 17   531 Krausová Barbora      TJP9150  53504    D12     73.00         20,00Kč
 18   532 Krausová Martina      TJP9350  53512    D10      4.00         20,00Kč
 19   521 Novák Jan             TJP9400  53516    H10     26.00         20,00Kč
 20   522 Smolka Ondřej         TJP9401  53502    H10     66.00         20,00Kč
 21   523 Dalík Václav          TJP9402  53185    H10L    54.00         20,00Kč
 22   533 Burýšková Kateřina    TJP9550 301046 P  D10L    24.00         20,00Kč
 23   534 Paukertová Martina    TJP9650  53195    D10L    44.00         20,00Kč
 24   524 Novák Ondřej          TJP9700 301045 P  H10L    34.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      700.00       60.00        0.00        0.00      760.00        0.00     -760.00
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: VCB - TJ OB České Budějovice                   Sobota 19.10.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   535 Teringl Radek         VCB6502   8044    H21L    57.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       40.00        0.00        0.00        0.00       40.00        0.00      -40.00
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Sobota 19.10.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   546 Černín Daniel         VSP       4025    H10L    14.00         20,00Kč
  2   553 Kreisinger Vladimír   VSP2900  51731    H65L    63.00         30,00Kč
  3   552 Dohnal Josef          VSP4300  51743    H55L    64.00         40,00Kč
  4   539 Hořínek Jaroslav      VSP5000  51634    H21L    73.00         40,00Kč
  5   545 Dohnalová Daniela     VSP5050  51645    D45L    37.00         40,00Kč
  6   538 Píchal Jan st.        VSP5202  52281    H35L     8.00         40,00Kč
  7   551 Škorpil Martin        VSP5700  52275    H21L    17.00         40,00Kč
  8   549 Němeček Jan           VSP6201  52282    H21L   103.00         40,00Kč
  9   548 Kozák Petr            VSP6501  51733    H21L   125.00         40,00Kč
 10   550 Sudre Frederic        VSP6700  52274    H21L   155.00         40,00Kč
 11   547 Bořánek Petr          VSP7000  51750    H21L    45.00         40,00Kč
 12   541 Bořánková Kristýna    VSP7054  51737    D21L    54.00         40,00Kč
 13   540 Černínová Dagmar      VSP7150  51644    D21K    33.00         40,00Kč
 14   544 Waldová Barbora       VSP7850   9784    D21L    20.00         40,00Kč
 15   542 Budínová Radka        VSP7951   4134    D21L   112.00         40,00Kč
 16   543 Neuhauserová Ladisla  VSP8151   5641    D21L    84.00         40,00Kč
 17   536 Píchalová Růžena      VSP8850  52278    D16     68.00         30,00Kč
 18   537 Píchal Miroslav       VSP9000  52269    H14     59.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      660.00        0.00        0.00        0.00      660.00        0.00     -660.00
 
 
Startovka oddílu: ZBP - SK Zbraslav                              Sobota 19.10.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   556 Kettner Vladek        ZBP6400 301044 P  H35L    86.00         40,00Kč
  2   555 Kettner Alexandr      ZBP8600 301043 P  H16     74.00         30,00Kč
  3   554 Kettner Vladek        ZBP9100 301042 P  H10     54.00         20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00       60.00        0.00        0.00      150.00        0.00     -150.00
Půjčeno čipů:3
 

ing Zdeněk Přeček <100823.2236>