AC Sparta Praha, OOB <--GigaSport->> Asociace Sparta Praha, oddíl OB

10. Gigasport Cup - 28.9.2003, Mokrovraty

Startovka kategorií, stav k 26.9.2003 9:52:18

Na oddílovou startovku a na stránku archívu závodů Sparty.

                                         
===ČSOB-SCP==============================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka kategorie: D10         2.6km   35m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1  388 Procházková Kateřina  TJ Loko Beroun       LBE9350 C  303959   1.00      
  2  560 Vakant                                                         5.00      
  3  455 Svobodná Tereza       SK Kotlářka Praha    DKP9350 C  301369   9.00      
  4  561 Vakant                                                        13.00      
  5  554 Klinkerová Tereza     OK TOM Roztoky       ROZ9350 C  416138  17.00      
  6  562 Vakant                                                        21.00      
  7  115 Rusá Zuzana           Sokol Dobřichovice   DCE9351 C  416159  25.00      
  8  401 Dlouhá Hana           SK Kotlářka Praha    DKP9450 C    8645  29.00      
  9  113 Rusá Pavla            Sokol Dobřichovice   DCE9450 C  416316  33.00      
 10  563 Vakant                                                        37.00      
 11  172 Šímová Martina        TJ Sparta Doly Kladn DKL9350 D  301697  41.00      
 12  347 Nováková Kateřina     SK OK 24 Praha       OKP9450 C  301372  45.00      
 13  114 Mrázová Pavla         Sokol Dobřichovice   DCE9350 C  301313  49.00      
 14  564 Vakant                                                        53.00      
 15   62 Műcková Barbora       KOB TRETRA Praha     TAP9352 C  232160  57.00      
 16  336 Čechmánková Petra     SK OK 24 Praha       OKP9350 C    8575  61.00      
 
Startovka kategorie: D10L        2.3km   30m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1   53 Vébrová Denisa        SK Kotnov Tábor      KTA9551      5297   0.00      
  2  112 Pavlů Kateřina        Sokol Dobřichovice   DCE9551 C  232017   8.00      
  3   63 Červenková Lenka      KOB TRETRA Praha     TAP     C  232141  16.00      
  4  343 Hrabánková Klára      SK OK 24 Praha       OKP9650 C  232050  24.00      
  5   64 Sládková Ivana        KOB TRETRA Praha     TAP6351 C    4188  32.00      
  6  488 Hlubučková Kristýna   SK Kamenice          KAM9551 D  232418  40.00      
  7  111 Procházková Marie     Sokol Dobřichovice   DCE9950 C   51117  48.00      
  8  394 Přibíková Johana      SK Praga             PGP9551 D  301617  56.00      
  9  361 Rafajová Anna         SKOB STAVIMAT Slaný  SLA     D          64.00      
 10  306 Burýšková Kateřina    Sokol Troja          TJP9550 C  411755  72.00      
 11  360 Kučerová Barbora      SKOB STAVIMAT Slaný  SLA     D    8671  80.00      
 12  307 Paukertová Martina    Sokol Troja          TJP9650 C   53195  88.00      
 13  461 Klašková Josefína     SK Kotlářka Praha    DKP     D          96.00      
 14  362 Šťovíčková Michaela   SKOB STAVIMAT Slaný  SLA     D   52624 104.00      
 15  575 Šimková Barbora       VŠTJ Stavební fak. P FSP     D  303953 112.00      
 16  576 Vakant                                                       120.00      
 17  577 Vakant                                                       128.00      
 18  578 Vakant                                                       136.00      
 19  579 Vakant                                                       144.00      
 
Startovka kategorie: D12         2.6km   35m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  481 Kamererová Klára      SK Kamenice          KAM9154 C   52932   3.00      
  2  338 Koníčková Alena       SK OK 24 Praha       OKP9250 C  301323   7.00      
  3  304 Krausová Barbora      Sokol Troja          TJP9150 C   53504  11.00      
  4  270 Kožinová Anna         SK Praga             PGP9350 B   53009  15.00      
  5   68 Műcková Tereza        KOB TRETRA Praha     TAP9159 C  232161  19.00      
  6  263 Slavíková Lucie       SK Praga             PGP9150 B  301700  23.00      
  7   65 Hermannová Anna       KOB TRETRA Praha     TAP9251 C  232132  27.00      
  8  266 Čermáková Kristýna    SK Praga             PGP9154 B   53007  31.00      
  9  580 Broklová Tereza       KOB TRETRA Praha     TAP9254 C   53608  35.00      
 10  264 Nováková Kateřina     SK Praga             PGP9152 C          39.00      
 11   69 Řehořová Adéla        KOB TRETRA Praha     TAP9155 C  416001  43.00      
 12  483 Doležalová Michaela   SK Kamenice          KAM9251 C  232414  47.00      
 13  414 Horálková Jenka       SK Kotlářka Praha    DKP9150 C    8634  51.00      
 14   67 Koukolíková Lucie     KOB TRETRA Praha     TAP9161 C  232158  55.00      
 15  265 Jelínková Šárka       SK Praga             PGP9153 B  232168  59.00      
 16  116 Rusá Šárka            Sokol Dobřichovice   DCE9150 B  301314  63.00      
 17  387 Havelková Jana        TJ Loko Beroun       LBE9252 C   52321  67.00      
 18  581 Vakant                                                        71.00      
 19  444 Prouzová Jitka        SK Kotlářka Praha    DKP9152 C   49823  75.00      
 20   66 Jozová Magdaléna      KOB TRETRA Praha     TAP9252 C  232143  79.00      
 21  386 Procházková Zuzana    TJ Loko Beroun       LBE9251 C   52320  83.00      
 22  482 Straková Zuzana       SK Kamenice          KAM9250 C  232413  87.00      
 23  305 Krausová Martina      Sokol Troja          TJP9350 C   53512  91.00      
 24  480 Straková Andrea       SK Kamenice          KAM9152 C  301154  95.00      
 25  494 Neumannová Kateřina   VSK Přírodní vědy UK PVP9250 D    8565  99.00      
 26  437 Němcová Lucie         SK Kotlářka Praha    DKP9153 C   49896 103.00      
 27  582 Vakant                                                       107.00      
 28  268 Šámalová Ludmila      SK Praga             PGP9252 C         111.00      
 
Startovka kategorie: D14         3.0km   45m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  140 Janková Helena        TJ AERO Odolena Voda ODV8950 B   52891   0.00      
  2  446 Přecechtělová Tereza  SK Kotlářka Praha    DKP8951 B    8564   3.00      
  3  193 Kettnerová Dana       TJ Sokol Hostivice   HCE8950 B   51986   6.00      
  4  593 Vakant                                                         9.00      
  5  385 Mezníková Lucie       TJ Loko Beroun       LBE9150 A   52970  12.00      
  6  502 Ježková Dominika      SK Meteor Kačerov Pr MKP9050 B   51658  15.00      
  7   70 Kopečná Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9051 C  232195  18.00      
  8  594 Vakant                                                        21.00      
  9   72 Siněňkaja Táňa        KOB TRETRA Praha     TAP9057 B  416003  24.00      
 10  478 Štěpánková Anna       SK Kamenice          KAM8951 C  232410  27.00      
 11   73 Tihonová Hana         KOB TRETRA Praha     TAP9052 C  232148  30.00      
 12  280 Dudíková Magdalena    TJ Dopravní podniky  DVP     C          33.00      
 13  520 Cincibusová Jana      VŠTJ Stavební fak. P FSP9050 B    8665  36.00      
 14   71 Řehořová Magdaléna    KOB TRETRA Praha     TAP8955 C  416002  39.00      
 
Startovka kategorie: D16         4.0km   90m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  454 Svobodná Šárka        SK Kotlářka Praha    DKP8850 A   51796   1.00      
  2  253 Zelená Radka          SK Praga             PGP8751 A   51861   4.00      
  3  389 Bartošová Ivana       SK Koura             KRP8751 C    8944   7.00      
  4  117 Choutková Petra       Sokol Dobřichovice   DCE8850 C    7869  10.00      
  5  632 Sládková Zuzana       Sokol Tehov          TEH8751 B   51396  13.00      
  6  447 Setínková Eva         SK Kotlářka Praha    DKP8759 C    8946  16.00      
  7   75 Krejzlová Zuzana      KOB TRETRA Praha     TAP8753 C  232157  19.00      
  8  429 Kudrnáčová Lucie      SK Kotlářka Praha    DKP8856 C  301379  22.00      
  9    6 Dobešová Kateřina     SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8750 C  301352  25.00      
 10  432 Macháčková Kateřina   SK Kotlářka Praha    DKP8855 B   49861  28.00      
 11  308 Píchalová Růžena      USK Praha            VSP8850 B   52278  31.00      
 12    8 Hynková Lucie         SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8851 C          34.00      
 13   19 Betková Štěpánka      SKOB Roudnice n.L.   ROU8750 B    8865  37.00      
 14  398 Bochenková Martina    SK Kotlářka Praha    DKP8758 B   51292  40.00      
 15  152 Suková Martina        VŠSK MFF UK Praha    MFP8750 C   53191  43.00      
 16   58 Kosová Martina        SK Slavia Praha      SLP8851 B  301528  46.00      
 17   10 Kohlová Zuzana        SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8852 C  301347  49.00      
 18   74 Gabrovská Lucie       KOB TRETRA Praha     TAP8854 C  232189  52.00      
 19  477 Doležalová Monika     SK Kamenice          KAM8850 C  232422  55.00      
 20  633 Vakant                                                        58.00      
 21  254 Smolková Kateřina     SK Praga             PGP8852 C   53556  61.00      
 
Startovka kategorie: D18         5.0km   90m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  409 Foglarová Kamila      SK Kotlářka Praha    DKP8655 B    8638  64.00      
  2  281 Dudíková Kristýna     TJ Dopravní podniky  DVP     C          68.00      
  3  364 Urbánková Alena       SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8651 B          72.00      
  4  433 Masopustová Eliška    SK Kotlářka Praha    DKP8656 C   49844  76.00      
  5   76 Kopečná Anna          KOB TRETRA Praha     TAP8651 C  232196  80.00      
  6  557 Dlouhá Veronika       SK Kotlářka Praha    DKP8657 C    9878  84.00      
  7  179 Krišková Marie        TJ Sparta Doly Kladn DKL8650 C   49642  88.00      
  8  670 Vakant                                                        92.00      
  9  363 Kratochvílová Eva     SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8652 C          96.00      
 10  407 Ďurčatová Alice       SK Kotlářka Praha    DKP8650 B   51761 100.00      
 11  671 Vakant                                                       104.00      
 12   77 Letfusová Veronika    KOB TRETRA Praha     TAP8654 C  232114 108.00      
 13  426 Krausová Eliška       SK Kotlářka Praha    DKP8553 B   51784 112.00      
 
Startovka kategorie: D20         6.0km  135m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1   78 Váchová Lenka         KOB TRETRA Praha     TAP8452 C   51860  72.00      
  2  279 Dudíková Tereza       TJ Dopravní podniky  DVP     C          75.00      
  3  145 Sládková Ivana        Sokol Tehov          TEH8451 C   51397  78.00      
  4  303 Kuklová Kateřina      Sokol Troja          TJP8450 C   51559  81.00      
  5  645 Vakant                                                        84.00      
  6  503 Ježková Klára         SK Meteor Kačerov Pr MKP8450 C   51659  87.00      
  7  377 Hamáčková Kristina    TJ Loko Beroun       LBE8850 A   52973  90.00      
 
Startovka kategorie: D21K        6.0km  135m 14k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1  491 Gajdová Magdalena     KBP Praha            KBP7450 C    8696   0.00      
  2  640 Vakant                                                         3.00      
  3  156 Zelenková Martina     VŠSK MFF UK Praha    MFP6550 C  232265   6.00      
  4  527 Vondrová Radmila      VŠTJ Stavební fak. P FSP3750 C   51864   9.00      
  5  375 Osinová Monika        TJ Loko Beroun       LBE7750 C   52978  12.00      
  6   36 Havlíčková Markéta    Sokol Kostelec n. Č. KNC8451 B   52258  15.00      
  7  641 Vakant                                                        18.00      
  8  244 Barvínková Lenka      SK Praga             PGP7953 C   53186  21.00      
  9  495 Tojnarová Dagmar      VSK Přírodní vědy UK PVP7053 C  232333  24.00      
 10  393 Přibíková Monika      SK Praga             PGP7256 C  301618  27.00      
 11  642 Vakant                                                        30.00      
 12  150 Pelikánová Lucie      VŠSK MFF UK Praha    MFP6950 C          33.00      
 13  526 Tkadlecová Marcela    VŠTJ Stavební fak. P FSP6051 C   49635  36.00      
 14   23 Janotová Zuzana                            FBA8251 C    4522  39.00      
 15  521 Vondrová Jitka        VŠTJ Stavební fak. P FSP8052 C  303910  42.00      
 16   41 Rosová Hana           Sokol Kostelec n. Č. KNC8452    303902  45.00      
 17  510 Dudová Jarmila        VŠTJ Ekonom Praha    EKP8262 C    9873  48.00      
 18  390 Bartošová Zdeňka      SK Koura             KRP8251 C    8943  51.00      
 19   59 Siblíková Jana        SK Slavia Praha      SLP7952 C   51365  54.00      
 20  643 Vakant                                                        57.00      
 21  313 Černínová Dagmar      USK Praha            VSP7150 C   51644  60.00      
 22  164 Nováková Pavla        Slovan Praha         UVP7450 C    7919  63.00      
 23  476 Hadrabová Dana        SK Kamenice          KAM7751 C          66.00      
 24  644 Vakant                                                        69.00      
 
Startovka kategorie: D21L        7.6km  170m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1  439 Nováková Lucie        SK Kotlářka Praha    DKP8552 A   51806   0.00      
  2  601 Vakant                                                         2.00      
  3  459 Waldová Lucie         SK Kotlářka Praha    DKP8154 R    9785   4.00      
  4  227 Valentová Helena      SK Praga             PGP6550 C   52099   6.00      
  5  513 Rančáková Barbora     VŠTJ Ekonom Praha    EKP8153 C  301189   8.00      
  6  141 Piškulová Markéta     TJ AERO Odolena Voda ODV7651     52889  10.00      
  7  417 Jůzková Lucie         SK Kotlářka Praha    DKP8161 C   49889  12.00      
  8  242 Ryšavá Magdalena      SK Praga             PGP7650 R    7904  14.00      
  9  550 Kupcová Veronika      VŠTJ Ekonom Praha    EKP7850 C   51595  16.00      
 10  328 Neuhäuserová LadislavaUSK Praha            VSP8152 C    5641  18.00      
 11  514 Sedláčková Martina    VŠTJ Ekonom Praha    EKP7959 C   53816  20.00      
 12  237 Jonášová Marta        SK Praga             PGP7557 C   51699  22.00      
 13  512 Matoušková Petra      VŠTJ Ekonom Praha    EKP7855 C   51597  24.00      
 14   80 Pavlíková Lucie       KOB TRETRA Praha     TAP7552 C   51850  26.00      
 15  602 Vakant                                                        28.00      
 16  206 Dvořáková Ladislava   SK Praga             PGP4451 C   52096  30.00      
 17  524 Karasová Jana         VŠTJ Stavební fak. P FSP6153 C  301140  32.00      
 18  243 Koppová Silvie        SK Praga             PGP7758 C   51285  34.00      
 19  118 Svobodová Jitka       Sokol Dobřichovice   DCE7450 C   53598  36.00      
 20  411 Havlíčková Vendula    SK Kotlářka Praha    DKP8350 B   51759  38.00      
 21   55 Klofáčová Romana      SK Slavia Praha      SLP6951 C   51364  40.00      
 22  603 Vakant                                                        42.00      
 23   61 Chaloupková Marie     SK Slavia Praha      SLP8151 C  410377  44.00      
 24  522 Borovičková Lenka     VŠTJ Stavební fak. P FSP7350 C    8909  46.00      
 25   79 Lomáková Iveta        KOB TRETRA Praha     TAP8152 C   51553  48.00      
 26  310 Bořánková Kristýna    USK Praha            VSP7054 C  232324  50.00      
 27  238 Forštová Jitka        SK Praga             PGP7558 C   51268  52.00      
 28  312 Zakouřilová Helena    USK Praha            VSP7453 C  232401  54.00      
 29  245 Dobrovolná Lenka      SK Praga             PGP7963 C   51286  56.00      
 30  119 Pavlů Veronika        Sokol Dobřichovice   DCE6950 C  232198  58.00      
 31  523 Cincibusová Ivana     VŠTJ Stavební fak. P FSP6651 C    8668  60.00      
 32  229 Tichovská Hana        SK Praga             PGP6652 R   51676  62.00      
 33  525 Chvátalová Nataša     VŠTJ Stavební fak. P FSP6154 C   53528  64.00      
 34  467 Klinkerová Jitka      SK Kamenice          KAM6450 C   49155  66.00      
 35  232 Janovská Petra        SK Praga             PGP7355 C   52097  68.00      
 36  604 Vakant                                                        70.00      
 37  246 Tichovská Hana        SK Praga             PGP8251 R   51688  72.00      
 38   60 Zmeková Míla          SK Slavia Praha      SLP4451 C   51612  74.00      
 39  198 Šťastná Hanka         TJ OK Tolar          TJH7952 C  232404  76.00      
 40  239 Pokorná Magdaléna     SK Praga             PGP7562 C   51638  78.00      
 41   34 Jiráková Lenka        Sokol Kostelec n. Č. KNC7653 C   51309  80.00      
 42  511 Klapalová Pavla       VŠTJ Ekonom Praha    EKP7051 C   51589  82.00      
 43   82 Znamenáčková Helena   KOB TRETRA Praha     TAP8153 C   51848  84.00      
 44  231 Ptáčková Kateřina     SK Praga             PGP7350 C   51555  86.00      
 45  474 Semíková Eva          SK Kamenice          KAM6950 C   52285  88.00      
 46  555 Romana Maunová        VŠTJ Ekonom Praha    EKP8350 C   51270  90.00      
 47  311 Horová Magda          USK Praha            VSP5450 C    9782  92.00      
 48  605 Vakant                                                        94.00      
 49  309 Baldriánová Barbora   USK Praha            VSP7850 R    9784  96.00      
 50  218 Zelená Markéta        SK Praga             PGP5850 C   51862  98.00      
 51  451 Stehnová Zuzana       SK Kotlářka Praha    DKP8150 E   51781 100.00      
 52  154 Šimšová Jana          VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C   51713 102.00      
 53   81 Váchová Hana          KOB TRETRA Praha     TAP8052 C  232126 104.00      
 54  448 Setínková Zuzana      SK Kotlářka Praha    DKP5753 C    8945 106.00      
 
Startovka kategorie: D35K        3.3km   35m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  421 Klašková Kateřina     SK Kotlářka Praha    DKP6750 C   49846  64.00      
  2   31 Bitterová Eva         Sokol Kostelec n. Č. KNC6451 C   52262  67.00      
  3  110 Markéta Havelková     TJ Loko Beroun       LBE6350 C          70.00      
  4  462 Seifertová Jana       SK Kotlářka Praha    DKP     C          73.00      
  5  649 Vakant                                                        76.00      
  6  445 Prouzová Zuzana       SK Kotlářka Praha    DKP6250 C   49865  79.00      
  7  276 Malačková Jana        TJ Dopravní podniky  DVP6151 C          82.00      
  8   20 Svobodová Lenka       SKOB Roudnice n.L.   ROU6650 C  410742  85.00      
  9  120 Rusá Lenka            Sokol Dobřichovice   DCE6452 C          88.00      
 10  221 Buzková Hana          SK Praga             PGP6150 C          91.00      
 11    4 Freyová Michaela      SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6050 C  301394  94.00      
 12  342 Nováková Irena        SK OK 24 Praha       OKP6651 C  236111  97.00      
 13  650 Vakant                                                       100.00      
 14  142 Hartlová Blanka       TJ AERO Odolena Voda ODV6350 C   51356 103.00      
 15   30 Tichá Ivana           Sokol Kostelec n. Č. KNC6250 C   51392 106.00      
 16   83 Červenková Jana       KOB TRETRA Praha     TAP6252 C  232112 109.00      
 17  228 Nováková Lenka        SK Praga             PGP6551 C         112.00      
 18  651 Vakant                                                       115.00      
 19  391 Bartošová Pavla       SK Koura             KRP5951 C    8941 118.00      
 20  345 Hrabánková Ilona      SK OK 24 Praha       OKP6251 C  232184 121.00      
 
Startovka kategorie: D35L        4.9km  120m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1   85 Tihonová Jindra       KOB TRETRA Praha     TAP6253 C  232149   1.00      
  2  349 Červinková Jitka      SK OK 24 Praha       OKP6451 C   53525   5.00      
  3  413 Horálková Alice       SK Kotlářka Praha    DKP5750 C    8633   9.00      
  4  504 Ježková Regina        SK Meteor Kačerov Pr MKP6350 C   51660  13.00      
  5  664 Vakant                                                        17.00      
  6  528 Smolková Alena        VŠTJ Stavební fak. P FSP6452 C   53567  21.00      
  7  471 Straková Lenka        SK Kamenice          KAM6751 C  301162  25.00      
  8  146 Sládková Eva          Sokol Tehov          TEH5751 C   51398  29.00      
  9   32 Komersová Jana        Sokol Kostelec n. Č. KNC6550 C   52265  33.00      
 10  175 Brumková Vladimíra    TJ Sparta Doly Kladn DKL5350 C   52226  37.00      
 11  435 Mrázková Ivana        SK Kotlářka Praha    DKP5650 C   51795  41.00      
 12  475 Valášková Šárka       SK Kamenice          KAM6951 C  232393  45.00      
 13  431 Macháčková Jana       SK Kotlářka Praha    DKP6450 C   49868  49.00      
 14  665 Vakant                                                        53.00      
 15  402 Dlouhá Jana           SK Kotlářka Praha    DKP5950 C    8644  57.00      
 16  212 Doležalová Vlasta     SK Praga             PGP5550 C   52095  61.00      
 17  122 Mrázová Pavla         Sokol Dobřichovice   DCE5550 C    7868  65.00      
 18  195 Mudrová Martina       TJ Sokol Hostivice   HCE6451 C   51984  69.00      
 19  436 Němcová Jana          SK Kotlářka Praha    DKP6650 C   49893  73.00      
 20  472 Hlubučková Šárka      SK Kamenice          KAM6851 C  232398  77.00      
 21  395 Axmannová Vladislava  SK Kotlářka Praha    DKP5751 C   49875  81.00      
 22  496 Neumannová Renata     VSK Přírodní vědy UK PVP6650 C   51580  85.00      
 23  314 Lacigová Ivana        USK Praha            VSP5950 C   51732  89.00      
 24   29 Havlíčková Jindra     Sokol Kostelec n. Č. KNC6150 C   52259  93.00      
 25   84 Patočková Marie       KOB TRETRA Praha     TAP5451 C  232175  97.00      
 26  302 Nováková Jana         Sokol Troja          TJP6551 C  416114 101.00      
 27  123 Procházková Miluše    Sokol Dobřichovice   DCE5450 C   51966 105.00      
 28  666 Vakant                                                       109.00      
 29  515 Bochenková Jana       VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C  232174 113.00      
 30  222 Tichovská Jitka       SK Praga             PGP6153 C   53005 117.00      
 31  371 Havelková Eva         TJ Loko Beroun       LBE5950 C   52974 121.00      
 32  121 Štrossová Jiřina      Sokol Dobřichovice   DCE5650 C    7870 125.00      
 
Startovka kategorie: D45K        3.1km   45m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  278 Šťovíčková Zdena      TJ Dopravní podniky  DVP4951 C   51549   2.00      
  2  658 Vakant                                                        10.00      
  3  659 Vakant                                                        18.00      
 
Startovka kategorie: D45L        3.3km   35m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  516 Fantová Libuše        VŠTJ Ekonom Praha    EKP5650 C   51583   1.00      
  2  405 Dudová Hana           SK Kotlářka Praha    DKP5752 C   49892   4.00      
  3  646 Vakant                                                         7.00      
  4  423 Klusáková Jitka       SK Kotlářka Praha    DKP5651 C    8558  10.00      
  5  301 Wolkerová Dagmar      Sokol Troja          TJP5250 C   51289  13.00      
  6  450 Stehnová Hana         SK Kotlářka Praha    DKP5150 C   51799  16.00      
  7  159 Kubíčková Věra        TJ Turnov            TUR4750 C   51812  19.00      
  8  165 Beranová Vlasta       Slovan Praha         UVP5450 C    7917  22.00      
  9  315 Dohnalová Daniela     USK Praha            VSP5050 C   51645  25.00      
 10  274 Dudíková Hana         TJ Dopravní podniky  DVP5550 C  411766  28.00      
 11  215 Syslová Drahomíra     SK Praga             PGP5650 C   52108  31.00      
 12  400 Dlasková Anna         SK Kotlářka Praha    DKP5350 C   49842  34.00      
 13  647 Vakant                                                        37.00      
 14  166 Nováková Jiřina       Slovan Praha         UVP4950 C    7998  40.00      
 15  369 Hamáčková Eva         TJ Loko Beroun       LBE5150 C   51284  43.00      
 16  416 Jůzková Jaroslava     SK Kotlářka Praha    DKP5250 C   49837  46.00      
 17  182 Cabrnochová Hana      TJ Sparta Doly Kladn DKL5550 C   53520  49.00      
 18  408 Ďurčatová Hana        SK Kotlářka Praha    DKP4750 C   51762  52.00      
 19  648 Vakant                                                        55.00      
 20  453 Svobodná Eva          SK Kotlářka Praha    DKP5851 C  301365  58.00      
 21  300 Ryšavá Lubomíra       Sokol Troja          TJP4750 C   53540  61.00      
 
Startovka kategorie: D55         3.1km   45m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  299 Provazníková Svatava  Sokol Troja          TJP4250 C   53532  26.00      
  2  529 Urbancová Heide       VŠTJ Stavební fak. P FSP4450 C   51869  34.00      
  3  205 Haňkovská Jana        SK Praga             PGP4050 C   51698  42.00      
  4  275 Kalábová Lída         TJ Dopravní podniky  DVP4650 C  232159  50.00      
  5  167 Matějů Ladislava      Slovan Praha         UVP4750 C    7999  58.00      
  6  660 Vakant                                                        66.00      
  7  661 Vakant                                                        74.00      
 
Startovka kategorie: D65         2.2km   45m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  298 Burýšková Věra        Sokol Troja          TJP3750 C   51334   6.00      
  2  662 Vakant                                                        14.00      
  3  297 Dolečková Míla        Sokol Troja          TJP3650 C   51325  22.00      
  4  663 Vakant                                                        30.00      
 
Startovka kategorie: H10         2.6km   35m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  419 Klaška Pavel          SK Kotlářka Praha    DKP9301 C   49874  65.00      
  2  484 Hadraba Petr          SK Kamenice          KAM9301 C          69.00      
  3  438 Němec Jan             SK Kotlářka Praha    DKP9302 C    8631  73.00      
  4  565 Martinák Jakub        TJ AERO Odolena Voda ODV     D   52893  77.00      
  5  553 Ramdan David          OK TOM Roztoky       ROZ9300 C  416137  81.00      
  6   14 Svoboda Jakub         SKOB Roudnice n.L.   ROU9301 C  301695  85.00      
  7  566 Vakant                                                        89.00      
  8  465 Bárta 2               SK Kotlářka Praha    DKP                93.00      
  9  567 Vakant                                                        97.00      
 10  485 Valášek Jan           SK Kamenice          KAM9400 C  232245 101.00      
 11  294 Novák Jan             Sokol Troja          TJP9400 C   53516 105.00      
 12  568 Mach Martin           SK Kotlářka Praha    DKP               109.00      
 13  295 Smolka Ondřej         Sokol Troja          TJP9401 C   53502 113.00      
 14  316 Černín Daniel         USK Praha            VSP9301 C    4025 117.00      
 15  497 Neumann Vojtěch       VSK Přírodní vědy UK PVP9400 D   53124 121.00      
 16  569 Vakant                                                       125.00      
 17  269 Prášek Přemysl        SK Praga             PGP9302 C  410392 129.00      
 18  486 Semík Ondra           SK Kamenice          KAM9401 C  232267 133.00      
 
Startovka kategorie: H10L        2.3km   30m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  131 Vakant                                                         4.00      
  2  296 Novák Ondřej          Sokol Troja          TJP9700 C          12.00      
  3  192 Kettner Vojtěch       TJ Sokol Hostivice   HCE9600 C  410247  20.00      
  4  317 Černín Ondřej         USK Praha            VSP9600 C    4026  28.00      
  5  392 Bartoš Pavel          SK Koura             KRP9801 C   49609  36.00      
  6  530 Tojnar Jan            VŠTJ Stavební fak. P FSP9501 C  232241  44.00      
  7  133 Vaňkát Tomáš          TJ AERO Odolena Voda ODV                52.00      
  8  191 Kettner Lukáš         TJ Sokol Hostivice   HCE9400 C   51288  60.00      
  9  132 Martinák Matěj        TJ AERO Odolena Voda ODV                68.00      
 10  366 Němčanský Vojtěch     SKOB STAVIMAT Slaný  SLA     D          76.00      
 11   40 Komers Jan            Sokol Kostelec n. Č. KNC9501 C   51394  84.00      
 12  184 Beneš Jan             TJ Sparta Doly Kladn DKL9800 D   49648  92.00      
 13  487 Hadraba Jan           SK Kamenice          KAM9502 D         100.00      
 14  334 Červinka Jiří         SK OK 24 Praha       OKP9500 C  410351 108.00      
 15  365 Lothar Patrik         SKOB STAVIMAT Slaný  SLA     D         116.00      
 16  490 Hlubuček Martin       SK Kamenice          KAM9701 D  232408 124.00      
 17  171 Šíma Vladislav        TJ Sparta Doly Kladn DKL9700 D   49650 132.00      
 18  272 Prášek Otakar         SK Praga             PGP9700 C  410375 140.00      
 19  551 Ramdan Adam           OK TOM Roztoky       ROZ9500 C  232407 148.00      
 20  271 Novák Václav          SK Praga             PGP9600 C         156.00      
 21  339 Koníček Jakub         SK OK 24 Praha       OKP9501 C  416322 164.00      
 22  489 Valášek Jiří          SK Kamenice          KAM9700 D  232403 172.00      
 23  570 Vakant                                                       180.00      
 24  571 Vakant                                                       188.00      
 25  572 Vakant                                                       196.00      
 26  573 Vakant                                                       204.00      
 27  574 Vakant                                                       212.00      
 
Startovka kategorie: H12         3.0km   45m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1   15 Svoboda Jan           SKOB Roudnice n.L.   ROU9201 C   51436  41.00      
  2  384 Šimon Václav          TJ Loko Beroun       LBE9100 A  416331  44.00      
  3  143 Matějka Tomáš         SKOB Roudnice n.L.   ROU9101 C  301693  47.00      
  4   87 Krejzla Jakub         KOB TRETRA Praha     TAP9104 C  232151  50.00      
  5  479 Semík Vojtěch         SK Kamenice          KAM9100 C  301628  53.00      
  6   86 Červenka Jakub        KOB TRETRA Praha     TAP9106 B  232108  56.00      
  7  262 Landovský Tomáš       SK Praga             PGP9103 C  416118  59.00      
  8  596 Mach Stanislav        SK Kotlářka Praha    DKP9201 C          62.00      
  9  335 Čechmánek Radek       SK OK 24 Praha       OKP9101 B    8576  65.00      
 10  267 Sejk Ondřej           SK Praga             PGP9201 C          68.00      
 11   88 Verner Marek          KOB TRETRA Praha     TAP9111 C  416005  71.00      
 12  260 Valenta David         SK Praga             PGP9100 B   52102  74.00      
 13  597 Vakant                                                        77.00      
 14  261 Jeřábek Marek         SK Praga             PGP9101 C  303934  80.00      
 15  169 Šimon Jan             TJ Sparta Doly Kladn DKL9100 C   49643  83.00      
 16   39 Votava Štěpán         Sokol Kostelec n. Č. KNC9101 C   52894  86.00      
 17  173 Okrouhlý Tomáš        TJ Sparta Doly Kladn DKL9103 C  410721  89.00      
 18  464 Bárta 1               SK Kotlářka Praha    DKP                92.00      
 19  505 Tomaščin Jaroslav     SK Meteor Kačerov Pr MKP9100 C   51669  95.00      
 20  329 Schreiner Jan         SK Zbraslav          ZBP9203 C          98.00      
 21  552 Pejřil Kryštof        OK TOM Roztoky       ROZ9200 C  416136 101.00      
 22  125 Rusý Tomáš            Sokol Dobřichovice   DCE9300 C  301101 104.00      
 23   89 Zamazal Jan           KOB TRETRA Praha     TAP9203 C  232150 107.00      
 24  331 Hanuš David           SK Zbraslav          ZBP9105 C         110.00      
 25    3 Stránský Jiří         SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY9100 B  410725 113.00      
 26  348 Novák Libor           SK OK 24 Praha       OKP9100 C  301378 116.00      
 27  598 Vakant                                                       119.00      
 28   16 Líbal Jakub           SKOB Roudnice n.L.   ROU9202 C   51435 122.00      
 
Startovka kategorie: H14         4.0km   90m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1   17 Nosek Vojtěch         SKOB Roudnice n.L.   ROU9001 C   51440  61.00      
  2  378 Tvrdek Vojtěch        TJ Loko Beroun       LBE8902 C   52976  64.00      
  3  396 Betlach Martin        SK Kotlářka Praha    DKP9000 B   49881  67.00      
  4  258 Pavlů Ondřej          SK Praga             PGP8904 B  232039  70.00      
  5  383 Havelka Vít           TJ Loko Beroun       LBE9005 C   52319  73.00      
  6  256 Červinka Jan          SK Praga             PGP8902 B  303940  76.00      
  7  634 Purkyt Ondřej         KOB TRETRA Praha     TAP9009 C  416010  79.00      
  8   91 Vaněk Jan             KOB TRETRA Praha     TAP8901 C   53606  82.00      
  9  194 Mudra Martin          TJ Sokol Hostivice   HCE8902 C   51985  85.00      
 10  424 Korecký Petr          SK Kotlářka Praha    DKP8905 C    9886  88.00      
 11    5 Frey Marek            SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY9001 B  301338  91.00      
 12  452 Stránský Vojtěch      SK Kotlářka Praha    DKP9005 B  301385  94.00      
 13  257 Lejsek Tadeáš         SK Praga             PGP8903 B   51675  97.00      
 14  531 Tkadlec Josef         VŠTJ Stavební fak. P FSP9001 B   53561 100.00      
 15  635 Vakant                                                       103.00      
 16  255 Valenta Jakub         SK Praga             PGP8900 C   52101 106.00      
 17  134 Hartl Martin          TJ AERO Odolena Voda ODV9000 B   52119 109.00      
 18  379 Tuček Martin          TJ Loko Beroun       LBE8903 B  411754 112.00      
 19  532 Chvátal Vratislav     VŠTJ Stavební fak. P FSP8900 C  232142 115.00      
 20  498 Neumann Tomáš         VSK Přírodní vědy UK PVP8900 D  301117 118.00      
 21  380 Štemberk Adam         TJ Loko Beroun       LBE8904 B  411764 121.00      
 22   90 Černý Martin          KOB TRETRA Praha     TAP8902 B  232197 124.00      
 23  259 Červinka Jaroslav     SK Praga             PGP9001 C  303935 127.00      
 24  382 Pospíšil Petr         TJ Loko Beroun       LBE9004 C   52317 130.00      
 25  187 Sekava Josef          SK Kotlářka Praha    DKP9004 C    9888 133.00      
 26  381 Procházka Pavel       TJ Loko Beroun       LBE9000 B  410363 136.00      
 27  318 Píchal Miroslav       USK Praha            VSP9000 C   52269 139.00      
 28  636 Vakant                                                       142.00      
 29  332 Dubský Petr           SK Zbraslav          ZBP8903 C         145.00      
 
Startovka kategorie: H16         6.2km  130m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  404 Duda Radim            SK Kotlářka Praha    DKP8707 B   51756   1.00      
  2   37 Havlíček Tomáš        Sokol Kostelec n. Č. KNC8700 B   52257   4.00      
  3  350 Šimek Petr            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8700 C  301612   7.00      
  4   94 Hodek Michal          KOB TRETRA Praha     TAP8808 C   53644  10.00      
  5  250 Sysel Ctibor          SK Praga             PGP8700 B   52106  13.00      
  6  178 Kriško Miroslav       TJ Sparta Doly Kladn DKL8801 B   49641  16.00      
  7  611 Purkyt Jan            KOB TRETRA Praha     TAP8714 C  416009  19.00      
  8  251 Fliegl Ondřej         SK Praga             PGP8703 B   51290  22.00      
  9   96 Szennai Daniel        KOB TRETRA Praha     TAP8811 C  416004  25.00      
 10  422 Klusák Martin         SK Kotlářka Praha    DKP8704 C    8557  28.00      
 11  517 Fanta Václav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8700 C   49632  31.00      
 12  443 Prouza Jaromír        SK Kotlářka Praha    DKP8705 C   49866  34.00      
 13  252 Neumann Petr          SK Praga             PGP8705 B  232124  37.00      
 14  399 Buchalcev Jan         SK Kotlářka Praha    DKP8715 A    8637  40.00      
 15  612 Vakant                                                        43.00      
 16  418 Kadlec Lukáš          SK Kotlářka Praha    DKP8712 C    8640  46.00      
 17  163 Beran Jaroslav        Slovan Praha         UVP8800 C    7984  49.00      
 18   18 Nosek Jakub           SKOB Roudnice n.L.   ROU8701 B    8864  52.00      
 19   92 Balajka David         KOB TRETRA Praha     TAP8703 C   53646  55.00      
 20   38 Bitter Aleš           Sokol Kostelec n. Č. KNC8803 B   52264  58.00      
 21   93 Cikhardt Jakub        KOB TRETRA Praha     TAP     C  232138  61.00      
 22  376 Šimon Jakub           TJ Loko Beroun       LBE8801 A   52979  64.00      
 23  613 Vakant                                                        67.00      
 24  457 Štekr Michal          SK Kotlářka Praha    DKP8709 B   51764  70.00      
 25   95 Sládek Jan            KOB TRETRA Praha     TAP8801 C   53642  73.00      
 26  170 Šimon Petr            TJ Sparta Doly Kladn DKL8800 B   49644  76.00      
 
Startovka kategorie: H18         7.5km  125m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  181 Cabrnoch Jan          TJ Sparta Doly Kladn DKL8601 C   53577   4.00      
  2  667 Vakant                                                         8.00      
  3    9 Kohl Ondřej           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8600 B  301370  12.00      
  4  174 Vinš Jaroslav         TJ Sparta Doly Kladn DKL8619 A   49640  16.00      
  5   97 Fiala Tomáš           KOB TRETRA Praha     TAP8607 C  232173  20.00      
  6  668 Vakant                                                        24.00      
  7  351 Čabla Adam            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8500 C          28.00      
  8   98 Zajíc Vítězslav       KOB TRETRA Praha     TAP8610 C  232140  32.00      
  9  353 Rubík Pavel           SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8501 B  301622  36.00      
 10  410 Frey Eduard           SK Kotlářka Praha    DKP8510 B  301161  40.00      
 11   57 Kos Ladislav, ml.     SK Slavia Praha      SLP8601 C  301527  44.00      
 12   99 Zmek Ondřej           KOB TRETRA Praha     TAP8609 C   53645  48.00      
 13  669 Vakant                                                        52.00      
 14  415 Jůzek Martin          SK Kotlářka Praha    DKP8604 B   51792  56.00      
 15  352 Peška Ladislav        SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8502 C  301621  60.00      
 
Startovka kategorie: H20         9.1km  180m 19k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  135 Hartl Jan             TJ AERO Odolena Voda ODV8402 B   52120   3.00      
  2  652 Vakant                                                         7.00      
 
Startovka kategorie: H21K        9.1km  180m 19k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1  153 Šimša Jaromír         VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C   51712  11.00      
  2  136 Berný Jan             TJ AERO Odolena Voda ODV7702            15.00      
  3  653 Vakant                                                        19.00      
  4  499 Rossmeisl Martin      VSK Přírodní vědy UK PVP6800 C  232342  23.00      
  5  654 Vakant                                                        27.00      
  6  236 Jakub Foršt           SK Praga             PGP7509 C          31.00      
  7  440 Novotný Viktor        SK Kotlářka Praha    DKP8413 B    8559  35.00      
  8  147 Hric Jan              VŠSK MFF UK Praha    MFP6300 C   51711  39.00      
  9  655 Vakant                                                        43.00      
 10  537 Cincibus Pavel        VŠTJ Stavební fak. P FSP6605 C    8669  47.00      
 11  149 Pangrác Ondřej        VŠSK MFF UK Praha    MFP7603 C  232253  51.00      
 12  656 Vakant                                                        55.00      
 13  158 Kubíček Zdeněk        TJ Turnov            TUR7202 C   51811  59.00      
 14  155 Valtr Pavel           VŠSK MFF UK Praha    MFP6600 C   51344  63.00      
 15   52 Doležel Antonín       SK Kotnov Tábor      KTA5401 C    5296  67.00      
 16   22 Janota Vladislav                           FBA7903 C    4524  71.00      
 17  330 Toušek Filip          SK Zbraslav          ZBP7102 C   53586  75.00      
 18   42 Peckl Martin                                                  79.00      
 19  657 Vaněk Petr            TJ OK Tolar          TJH7302 C   51927  83.00      
 20  556 Novák Michal          SK Kotlářka Praha    DKP8210 C   51782  87.00      
 21  540 Tkadlec Josef         VŠTJ Stavební fak. P FSP6002 C   53573  91.00      
 
Startovka kategorie: H21L       12.2km  210m 27k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1  558 Vinš Pavel            SK Praga             PGP6900 C   51684   0.00      
  2  539 Borovička Milan       VŠTJ Stavební fak. P FSP6104 C    8910   2.00      
  3  223 Slavík Viktor         SK Praga             PGP6300 C   51276   4.00      
  4  614 Margold Martin        SK Kotlářka Praha    DKP8106 C           6.00      
  5  225 Janovský Tomáš        SK Praga             PGP6401 C   51636   8.00      
  6  441 Procházka Jan         SK Kotlářka Praha    DKP8201 A   51802  10.00      
  7  249 Buzek Martin          SK Praga             PGP8401 B   51263  12.00      
  8  157 Princl Pavel          MLOK Mariánské Lázně MLA7809 C   51611  14.00      
  9  151 Peřina Jan            VŠSK MFF UK Praha    MFP7601 C  301610  16.00      
 10  188 Balej Tomáš           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7720 C    9874  18.00      
 11  247 Hora Vojtěch          SK Praga             PGP8301 A    9781  20.00      
 12  200 Popjuk Viktor         SKP OLYMP Praha      OLP7614 C   49437  22.00      
 13  541 Šváb Jan              VŠTJ Stavební fak. P FSP5801 C  410397  24.00      
 14  434 Mrázek Jan            SK Kotlářka Praha    DKP8102 E   51791  26.00      
 15  615 Mrázek Jiří           SK Kotlářka Praha    DKP7911 C   51797  28.00      
 16  199 Blahuta Marek         VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C   51592  30.00      
 17  248 Sysel Ondřej          SK Praga             PGP8302 B   52105  32.00      
 18   35 Jun Adam              Sokol Kostelec n. Č. KNC7900 C   52261  34.00      
 19   24 Hladký Jan            VSK MZLU Brno        VBM8306 A   53212  36.00      
 20  616 Turczer Petr          Klub vytrval. sportů KSU7945 C   52603  38.00      
 21  356 Pašek František       SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7600 C   52300  40.00      
 22    1 Urbanec Vít           SKOB ARIS Zlín       AZL7010 C   53454  42.00      
 23  235 Pokorný Ondřej        SK Praga             PGP7506 C   51637  44.00      
 24  346 Novák Libor           SK OK 24 Praha       OKP6504 C   51680  46.00      
 25  322 Němeček Jan           USK Praha            VSP6201 C   52282  48.00      
 26  534 Vondra Jiří           VŠTJ Stavební fak. P FSP7600 C   51866  50.00      
 27  202 Hošek Václav          SK Kotlářka Praha    DKP8000 R   51786  52.00      
 28  230 Baldrian Petr         SK Praga             PGP7203 C    2460  54.00      
 29  320 Černín Zbyněk         USK Praha            VSP6901 C    4101  56.00      
 30  458 Vlach Martin          SK Kotlářka Praha    DKP8605 A   51807  58.00      
 31  241 Fiedler Petr          SK Praga             PGP7609 C  410395  60.00      
 32  533 Čech Jan              VŠTJ Stavební fak. P FSP7900 C  416195  62.00      
 33  617 Simr Pavel            SKOB Roudnice n.L.   ROU7504 C    8868  64.00      
 34  535 Žáček Martin          VŠTJ Stavební fak. P FSP6803 C  301346  66.00      
 35  234 Hýbl Lukáš            SK Praga             PGP7504 C   51628  68.00      
 36  126 Procházka Antonín     Sokol Dobřichovice   DCE5500 C   51965  70.00      
 37  226 Kondrát Martin        SK Praga             PGP6501 R   51840  72.00      
 38   28 Jun Drahomír          Sokol Kostelec n. Č. KNC5501 C   52255  74.00      
 39  240 Nemšovský Petr        SK Praga             PGP7602 C   51678  76.00      
 40  618 Vakant                                                        78.00      
 41  100 Skripnik Štěpán       KOB TRETRA Praha     TAP7901 R  232128  80.00      
 42  233 Komín David           SK Praga             PGP7405 C    9767  82.00      
 43  538 Šimek Tomáš           VŠTJ Stavební fak. P FSP6304 C    8859  84.00      
 44  148 Motl Martin           VŠSK MFF UK Praha    MFP8100 C   53197  86.00      
 45  442 Procházka Tomáš       SK Kotlářka Praha    DKP8200 B   51803  88.00      
 46  108 Vakant                                                        90.00      
 47  619 Vakant                                                        92.00      
 48   33 Jun Daniel            Sokol Kostelec n. Č. KNC7607 C   51308  94.00      
 49  323 Škorpil Martin        USK Praha            VSP5700 C   52275  96.00      
 50  186 Šemelík Petr          TJ Sparta Doly Kladn DKL6901 C   49647  98.00      
 51  293 Peterka František     Sokol Troja          TJP4900 C    8861 100.00      
 52  473 Šimík Daniel          SK Kamenice          KAM6900 C   51262 102.00      
 53  506 Drábek Jan            SK Meteor Kačerov Pr MKP6700 C   51664 104.00      
 54  460 Žaloudek Petr         SK Kotlářka Praha    DKP8304 R   51783 106.00      
 55  620 Vakant                                                       108.00      
 56  220 Tichovský Martin      SK Praga             PGP6100 C   51682 110.00      
 57   54 Fišer Jiří            SK Slavia Praha      SLP8503 A   51287 112.00      
 58  518 Lebeda Dušan          VŠTJ Ekonom Praha    EKP7301 C   51596 114.00      
 59  355 Najman Jiří           SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8004 C    8804 116.00      
 60  333 Pražák Jiří           SK Zbraslav          ZBP7800 C   53583 118.00      
 61  500 Ptáček Jan            VSK Přírodní vědy UK PVP7200 C   51666 120.00      
 62  354 Hanák Jan             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8002 C    8802 122.00      
 63  319 Bořánek Petr          USK Praha            VSP7000 R   51751 124.00      
 64  621 Vakant                                                       126.00      
 65  324 Zakouřil Václav       USK Praha            VSP7401 C         128.00      
 66  357 Burdík Jan            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8400 C         130.00      
 67  321 Hora Vladimír         USK Praha            VSP5100 C    9783 132.00      
 68  536 Tojnar Jan            VŠTJ Stavební fak. P FSP6701 C    8912 134.00      
 69   51 Vébr Jiří             SK Kotnov Tábor      KTA6901 C    5299 136.00      
 70  493 Gajda Jan             USK Praha            VSP6801 C   51730 138.00      
 
Startovka kategorie: H35K        6.7km  150m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  609 Vakant                                                       144.00      
  2  109 Kotek Miroslav                                               147.00      
  3  292 Novák Petr            Sokol Troja          TJP6301 C   53515 150.00      
  4  219 Grivalský Michal      SK Praga             PGP5900 C   52103 153.00      
  5  610 Vakant                                                       156.00      
  6  185 Beneš Jan             TJ Sparta Doly Kladn DKL6600 C   49646 159.00      
  7  101 Krejzla Josef         KOB TRETRA Praha     TAP     C  232156 162.00      
 
Startovka kategorie: H35L        9.2km  155m 19k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  372 Havelka Jan           TJ Loko Beroun       LBE6301 C   52316   2.00      
  2    7 Dobeš Václav          SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701 C  301374   5.00      
  3  138 Koutný Ivan           TJ AERO Odolena Voda ODV5300 C   49610   8.00      
  4   11 Kohl Jiří             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6201 C  301391  11.00      
  5  637 Píchal Jan            USK Praha            VSP5202 C   52281  14.00      
  6  139 Žemla Antonín         TJ AERO Odolena Voda ODV4300 C   52122  17.00      
  7  102 Fiala Zdeněk          KOB TRETRA Praha     TAP5501 C  232177  20.00      
  8  420 Klaška Pavel          SK Kotlářka Praha    DKP6500 C    8650  23.00      
  9  291 Burýšek Radek         Sokol Troja          TJP6300 C          26.00      
 10  542 Jebavý Miloslav       VŠTJ Stavební fak. P FSP5700 C   51340  29.00      
 11  456 Svobodný Petr         SK Kotlářka Praha    DKP5800 C   49871  32.00      
 12  470 Hlubuček Tomáš        SK Kamenice          KAM6603 C  232428  35.00      
 13  427 Kudrnáč Martin        SK Kotlářka Praha    DKP5900 C  301371  38.00      
 14  638 Vakant                                                        41.00      
 15  397 Betlach Miroslav      SK Kotlářka Praha    DKP6300 C   49818  44.00      
 16  344 Hrabánek David        SK OK 24 Praha       OKP6000 C   51673  47.00      
 17  224 Fatka Ondřej          SK Praga             PGP6302 C   53011  50.00      
 18  201 John Vladimír         SKP OLYMP Praha      OLP5502 C   49500  53.00      
 19    2 Stránský Jiří         SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6300 C  301353  56.00      
 20  104 Kopečný Mojmír        KOB TRETRA Praha     TAP6402 C  232200  59.00      
 21  373 Mezník Vladimír       TJ Loko Beroun       LBE6400 C   52971  62.00      
 22  340 Čechmánek Vladimír    SK OK 24 Praha       OKP5802 C   51719  65.00      
 23  103 Hermann Petr          KOB TRETRA Praha     TAP     C  232133  68.00      
 24  137 Hartl Zdeněk          TJ AERO Odolena Voda ODV6300 C   52121  71.00      
 25  463 Seifert Jan           SK Kotlářka Praha    DKP     C          74.00      
 26  639 Vakant                                                        77.00      
 27  144 Matějka Ivan          SKOB Roudnice n.L.   ROU6201 C  301694  80.00      
 28  430 Macháček Luboš        SK Kotlářka Praha    DKP6400 C   49817  83.00      
 29  196 Kettner Pavel         TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C   51987  86.00      
 30  469 Straka Daniel         SK Kamenice          KAM6602 C  301166  89.00      
 31  337 Koníček Jiří          SK OK 24 Praha       OKP5900 C  301174  92.00      
 32  374 Procházka Pavel       TJ Loko Beroun       LBE6500 C  232247  95.00      
 33  468 Valášek Petr          SK Kamenice          KAM6600 C   52276  98.00      
 
Startovka kategorie: H45K        4.9km  105m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  674 Vakant                                                        55.00      
  2  105 Vácha Vlastimil       KOB TRETRA Praha     TAP5102 C   53609  59.00      
  3  675 Vakant                                                        63.00      
 
Startovka kategorie: H45L        6.7km  150m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  507 Tomaščin Jaroslav     SK Meteor Kačerov Pr MKP5800 C   51691   0.00      
  2  492 Valter Petr           KBP Praha            KBP4500 C    6645   3.00      
  3  214 Šámal Václav          SK Praga             PGP5601 C   52156   6.00      
  4  412 Horálek Milan         SK Kotlářka Praha    DKP5200 C    8632   9.00      
  5  197 Hájek Jan             KČT Aš               MAS5401 C    7885  12.00      
  6  425 Kovář Vladimír        SK Kotlářka Praha    DKP5501 C   49884  15.00      
  7  168 Kunc Jindřich         TJ Sparta Doly Kladn DKL5600 C  303956  18.00      
  8  189 Bochenek Milan        VŠTJ Ekonom Praha    EKP5601 C   51581  21.00      
  9  290 Kraus Ota             Sokol Troja          TJP5700 C   53514  24.00      
 10  213 Čermák Jiří           SK Praga             PGP5600 C   53012  27.00      
 11  190 Šíp Lubor             VŠTJ Ekonom Praha    EKP5801 C   51582  30.00      
 12  606 Vakant                                                        33.00      
 13  211 Doležal Miroslav      SK Praga             PGP5501 C   51753  36.00      
 14  341 Červinka Stanislav    SK OK 24 Praha       OKP5701 C   51671  39.00      
 15  208 Jelínek Martin        SK Praga             PGP5103 C  232091  42.00      
 16  370 Tuček Vít             TJ Loko Beroun       LBE5800 C  411753  45.00      
 17   21 Lebduška Petr         SKOB Roudnice n.L.   ROU4702 C   53574  48.00      
 18  162 Beran Luboš           Slovan Praha         UVP5300 C    7908  51.00      
 19  509 Šerák Zdeněk          SK Meteor Kačerov Pr MKP4200 C   51705  54.00      
 20  127 Jaroš Vladimír        Sokol Dobřichovice   DCE5400 C   51973  57.00      
 21  216 Švic Michal           SK Praga             PGP5700 C  301396  60.00      
 22  403 Dlouhý Jiří           SK Kotlářka Praha    DKP5700 C    8643  63.00      
 23  543 Chvátal Vratislav     VŠTJ Stavební fak. P FSP5802 C   53580  66.00      
 24  217 Vohadlo Jiří          SK Praga             PGP5701 C  410716  69.00      
 25   27 Bitter Jiří           Sokol Kostelec n. Č. KNC5201 C   52263  72.00      
 26  607 Vakant                                                        75.00      
 27  106 Patočka Vladimír      KOB TRETRA Praha     TAP5101 C  232176  78.00      
 28  210 Barvínek Vlastimil    SK Praga             PGP5300 C   53184  81.00      
 29  160 Kubíček Zdeněk        TJ Turnov            TUR4802 C   51813  84.00      
 30  544 Čadil Jan             VŠTJ Stavební fak. P FSP4300 C   53267  87.00      
 31  368 Hamáček Bohuslav      TJ Loko Beroun       LBE5000 C  411760  90.00      
 32  177 Šorm Miroslav         TJ Sparta Doly Kladn DKL5200 C   52229  93.00      
 33  286 Ryšavý Vít            Sokol Troja          TJP4700 C   51332  96.00      
 34  367 Tvrdek Vojtěch        TJ Loko Beroun       LBE4900 C   51283  99.00      
 35   56 Kos Ladislav          SK Slavia Praha      SLP5801 C   51366 102.00      
 36  289 Kukla Jan             Sokol Troja          TJP5600 C   51327 105.00      
 37  449 Stehno Pavel          SK Kotlářka Praha    DKP4900 C   51760 108.00      
 38  287 Paukert Milan         Sokol Troja          TJP5000 C   51329 111.00      
 39  273 Dudík Petr            TJ Dopravní podniky  DVP5500 C  303905 114.00      
 40  288 Cedrych Karel         Sokol Troja          TJP5500 C   53526 117.00      
 41  608 Vakant                                                       120.00      
 42  183 Cabrnoch Jiří         TJ Sparta Doly Kladn DKL5400 C  416324 123.00      
 43  501 Neumann Zbyněk        VSK Přírodní vědy UK PVP5300 C   51579 126.00      
 44  508 Toušek Miloslav       SK Meteor Kačerov Pr MKP5000 C   51655 129.00      
 45  176 Brumek Stanislav      TJ Sparta Doly Kladn DKL5201 C   51343 132.00      
 46  277 Šťovíček Jan st.      TJ Dopravní podniky  DVP5001 C   51548 135.00      
 47  209 Sysel Zdeněk          SK Praga             PGP5200 C   52107 138.00      
 48  519 Fanta Miroslav        VŠTJ Ekonom Praha    EKP5800 C   51147 141.00      
 
Startovka kategorie: H55         4.9km  105m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  559 Procházka Aleš        SK Kotlářka Praha    DKP4700 C   49885   3.00      
  2  325 Dohnal Josef          USK Praha            VSP4300 C   51743   7.00      
  3  161 Matějů Ivan           Slovan Praha         UVP4600 C    7901  11.00      
  4  128 Mudr Stanislav        Sokol Dobřichovice   DCE4400 C  232101  15.00      
  5  207 Zelený Vladimír       SK Praga             PGP4800 C   51863  19.00      
  6  545 Urbanec Antonín       VŠTJ Stavební fak. P FSP4100 C  416336  23.00      
  7  285 Provazník Zdeněk      Sokol Troja          TJP4300 C   53527  27.00      
  8   12 Duda František        SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY4600 C          31.00      
  9  358 Němec Vladimír        SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4202 C    8803  35.00      
 10  180 Fujan Břetislav       TJ Sparta Doly Kladn DKL4800 C   49645  39.00      
 11  359 Nosál Stanislav       SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4600 C    8805  43.00      
 12  672 Vakant                                                        47.00      
 13  673 Vakant                                                        51.00      
 
Startovka kategorie: H65         4.1km   80m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  284 Burýšek Slavomír      Sokol Troja          TJP3600 C   51333   1.00      
  2  107 Vávra František       KOB TRETRA Praha     TAP3601 C  232130   7.00      
  3  283 Doleček Karel         Sokol Troja          TJP3300 C   51324  13.00      
  4   26 Kalivoda Vladimír     Sokol Kostelec n. Č. KNC3800 C   52260  19.00      
  5  282 Nemrava František     Sokol Troja          TJP2700 C   53549  25.00      
  6  547 Vondra Jaroslav       VŠTJ Stavební fak. P FSP3300 C   51865  31.00      
  7  406 Ďurčat Jozef          SK Kotlářka Praha    DKP3800 C   51763  37.00      
  8  326 Kreisinger Vladimír   USK Praha            VSP2900 C   51731  43.00      
  9  546 Hanák Milan           VŠTJ Stavební fak. P FSP3400 C   51964  49.00      
 10  204 Attl Vladimír         SK Praga             PGP3800 C   51700  55.00      
 11   25 Kalivoda Viktor       Sokol Kostelec n. Č. KNC3300 C   52254  61.00      
 12  129 Sedláček Lubomír      Sokol Dobřichovice   DCE3100 C  301302  67.00      
 13  599 Vakant                                                        73.00      
 14  600 Vakant                                                        79.00      
 
Startovka kategorie: H75         3.0km   45m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  130 Cupák Miloslav        Sokol Dobřichovice   DCE2200 C   51974  16.00      
  2  548 Veit Jan              VŠTJ Stavební fak. P FSP2800 C   51867  22.00      
  3  203 Samohýl Richard       SK Praga             PGP2800 C   52098  28.00      
  4  595 Vakant                                                        34.00      
 
Startovka kategorie: N2          2.3km   30m 5k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  549 Tkadlecová Markéta    VŠTJ Stavební fak. P FSP8755 C   53513   2.00      
  2  428 Kudrnáčová Iveta      SK Kotlářka Praha    DKP5952 C  301399   6.00      
  3   13 Červená Anna          SKOB Roudnice n.L.   ROU9052 C   51434  10.00      
  4  583 Šmejkalová Lenka      TJ AERO Odolena Voda ODV8450 C   52892  14.00      
  5  584 Vakant                                                        18.00      
  6  585 Vakant                                                        22.00      
  7  586 Vakant                                                        26.00      
  8  587 Vakant                                                        30.00      
  9  588 Vakant                                                        34.00      
 10  589 Vakant                                                        38.00      
 11  590 Vakant                                                        42.00      
 12  591 Vakant                                                        46.00      
 13  592 Vakant                                                        50.00      
 
Startovka kategorie: T6          6.1km  155m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1   49 Steinbachová Lucie                                             2.00      
  2  124 Vaculíková Eva        Sokol Dobřichovice   DCE        232129   7.00      
  3   48 Kozák David                                                   12.00      
  4  327 Píchal Jan            USK Praha            VSP8301 C   51742  17.00      
  5   43 Špačková Renata                                               22.00      
  6  466 Kamerer Marek         SK Kamenice          KAM6200 C          27.00      
  7   44 Strachotová Jarmila                                           32.00      
  8  622 Koblicová Ema                                                 37.00      
  9   46 Hořejší Kateřina                                              42.00      
 10  623 Vakant                                                        47.00      
 11   50 Vakant                                                        52.00      
 12  624 Vakant                                                        57.00      
 13   45 Vakant                                                        62.00      
 14  625 Vakant                                                        67.00      
 15   47 Vakant                                                        72.00      
 16  626 Vakant                                                        77.00      
 17  627 Vakant                                                        82.00      
 18  628 Vakant                                                        87.00      
 19  629 Vakant                                                        92.00      
 20  630 Vakant                                                        97.00      
 21  631 Vakant                                                       102.00      

ing Zdeněk Přeček <100823.2236>