AC Sparta Praha, OOB <--GigaSport->> Asociace Sparta Praha, oddíl OB

2. Gigasport Cup - 6.4.2003, Bojanovice

Startovka kategorií, stav k 5.4.2003 19:24:35

Na oddílovou startovku, a na stránku archívu závodů Sparty.

Startovka kategorie                                              5.4.2003 19:24:35
                              2. závod GIGASPORT CUP
===ČSOB-SCP==============================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka kategorie: D10         1.9km   25m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1   52 Šímová Martina        TJ Sparta Doly Kladn DKL9350 D  301697   1.00     1
  2  184 Mudrová Anna          TJ Sokol Hostivice   HCE9250 C   51983   5.00     2
  3  710 Klinkerová Tereza     Orientační klub TOM  ROZ9350 C  416136   9.00     3
  4  570 Vakant                                                        13.00     4
  5  285 Procházková Kateřina  TJ Loko Beroun       LBE9350 D          17.00     5
  6    5 Zachová Lucie         Radioklub OK1KYP Pra ASP9302 C   53774  21.00     6
  7  524 Hermannová Anna       KOB TRETRA Praha     TAP9251 C  232132  25.00     7
  8  619 Havelková Jana        neregistrovaní       NER     D          29.00     8
  9  711 Vakant                                                        33.00     9
 10  125 Dlouhá Hana           SK Kotlářka Praha    DKP9400 C    8645  37.00    10
 11  631 Čechmánková Petra     SK OK 24 Praha       OKP9350 C    8575  41.00    11
 12  217 Aschermannová Petra   SK Kamenice          KAM9354 C          45.00    12
 13  712 Vakant                                                        49.00    13
 14  399 Nováková Kateřina     SK Praga             PGP9152 C          53.00    14
 
Startovka kategorie: D10L        1.7km   35m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  147 Šimková Barbora       VŠTJ Stavební fakult FSP     D           0.00     1
  2  185 Štětinová Alena       TJ Sokol Hostivice   HCE9650 C   51541   4.00     2
  3  408 Hejnalová Eva         OK 99 Hradec Králové PHK     C    8948   8.00     3
  4  641 Klimešová Iva         TJ Tempo Praha       TEP9550 C          12.00     4
  5  462 Šťovíčková Michala    SKOB Slaný           SLA     D          16.00     5
  6  627 Nováková Adéla        SK OK 24 Praha       OKP9750 C          20.00     6
  7    9 Rusá Pavla            Sokol Dobřichovice   DCE9450 C          24.00     7
  8  419 Rokůsková Klára       SKOB Roudnice nad La ROU9550 C   51435  28.00     8
  9  221 Čermáková Alžběta     SK Kamenice          KAM9750 D          32.00     9
 10    8 Pavlů Kateřina        Sokol Dobřichovice   DCE9551 C  232017  36.00    10
 11  571 Peterková Lenka       Sokol Troja          TJP9450 C   53538  40.00    11
 12  461 Rafajová Anna         SKOB Slaný           SLA     D          44.00    12
 13  298 Tomaščinová Zuzana    SK Meteor Kačerov Pr MKP9350 D          48.00    13
 14   53 Šemelíková Věra       TJ Sparta Doly Kladn DKL9750 D   49648  52.00    14
 15    7 Procházková Marie     Sokol Dobřichovice   DCE9550 C   51177  56.00    22
 16  573 Paukertová Martina    Sokol Troja          TJP9650 C   53195  60.00    16
 17  460 Kučerová Barbora      SKOB Slaný           SLA     D          64.00    17
 18  572 Burýšková Kateřina    Sokol Troja          TJP9559 C  411755  68.00    19
 19   10 Mrázová Pavla         Sokol Dobřichovice   DCE9350 C  301313  72.00    20
 20  459 Kubíková Šárka        SKOB Slaný           SLA     D          76.00    18
 21  407 Jeřábková Barbora     SK Praga             PGP9351 C  303948  80.00    15
 22   11 Rusá Zuzana           Sokol Dobřichovice   DCE9351 C  416159  84.00    21
 23  700 Vakant                                                        88.00    23
 24  701 Vakant                                                        92.00    24
 25  702 Vakant                                                        96.00    25
 26  703 Vakant                                                       100.00    26
 27  704 Vakant                                                       104.00    27
 
Startovka kategorie: D12         1.9km   50m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1   12 Rusá Šárka            Sokol Dobřichovice   DCE9150 C  301314  11.00     1
  2  521 Kuglerová Martina     KOB TRETRA Praha     TAP9156 C  232141  14.00     2
  3  401 Čermáková Kristýna    SK Praga             PGP9154 B   53007  17.00     3
  4  667 Krausová Martina      Sokol Troja          TJP9350 C   53512  20.00     4
  5  121 Němcová Lucie         SK Kotlářka Praha    DKP9153 C   49896  23.00     5
  6  624 Koníčková Alena       SK OK 24 Praha       OKP9250 C  301323  26.00     6
  7  212 Panochová Anna        SK Kamenice          KAM9153 C          29.00     7
  8  398 Šrůtová Pavla         SK Praga             PGP9151 C   53710  32.00     8
  9  209 Škvorová Barbora      SK Kamenice          KAM9150 C  301336  35.00     9
 10  518 Sládková Helena       KOB TRETRA Praha     TAP9151 C   53443  38.00    10
 11  122 Svobodná Madla        SK Kotlářka Praha    DKP9154 C  301368  41.00    11
 12  525 Broklová Tereza       KOB TRETRA Praha     TAP9254 C   53608  44.00    12
 13  152 Chvátalová Veronika   VŠTJ Stavební fakult FSP9150 C  232183  47.00    13
 14  569 Krausová Barbora      Sokol Troja          TJP9150 C   53504  50.00    14
 15  397 Slavíková Lucie       SK Praga             PGP9150 B  301700  53.00    15
 16  151 Tkadlecová Markéta    VŠTJ Stavební fakult FSP8755 C   53513  56.00    16
 17  568 Peterková Tina        Sokol Troja          TJP9050 C   53529  59.00    17
 18  668 Kalinová Tereza       TJ Loko Beroun       LBE9151 B          62.00    18
 19  216 Doležalová Michaela   SK Kamenice          KAM9251 C          65.00    19
 20  124 Svobodná Tereza       SK Kotlářka Praha    DKP9350 C  301369  68.00    20
 21  400 Jelínková Šárka       SK Praga             PGP9153 B  232168  71.00    21
 22  119 Horálková Jenka       SK Kotlářka Praha    DKP9150 C    8634  74.00    22
 23  213 Kamererová Klára      SK Kamenice          KAM9154 C          77.00    23
 24  519 Řehořová Adéla        KOB TRETRA Praha     TAP9155 C  232148  80.00    24
 25  210 Macková Lucia         SK Kamenice          KAM9151 C  416131  83.00    25
 26  284 Procházková Zuzana    TJ Loko Beroun       LBE9251 C          86.00    26
 27  402 Šámalová Ludmila      SK Praga             PGP9252 C          89.00    27
 28  215 Straková Zuzana       SK Kamenice          KAM9250 C  301151  92.00    28
 29  669 Marková Anna          TJ Loko Beroun       LBE9250 C  301549  95.00    29
 30  211 Straková Andrea       SK Kamenice          KAM9152 C  301154  98.00    30
 31  522 Koukolíková Lucie     KOB TRETRA Praha     TAP9161 C  232138 101.00    31
 32  120 Prouzová Jitka        SK Kotlářka Praha    DKP9152 C   49823 104.00    32
 33  517 Vakant                                                       107.00    33
 
Startovka kategorie: D14         3.1km   90m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  514 Kopečná Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9051 C  232195  45.00     1
  2  610 Sedláčková Markéta    SK Zbraslav          ZBP9052 C          49.00     2
  3  433 Libosková Tereza      Orientační klub TOM  ROZ9050 C          53.00     3
  4  186 Kettnerová Dana       TJ Sokol Hostivice   HCE8950 B   51986  57.00     4
  5  515 Tihonová Hana         KOB TRETRA Praha     TAP9052 C  232156  61.00     7
  6  300 Drábková Veronika     SK Meteor Kačerov Pr MKP8950 C          65.00     5
  7  246 Dobešová Tereza       SKOB Kralupy nad Vlt KPY9050 C  303911  69.00     6
  8  691 Siněňkaja Táňa        KOB TRETRA Praha     TAP9057 B  232150  73.00     8
  9  135 Dudíková Magdalena    TJ Dopravní podniky  DVP     C          77.00     9
 10  153 Cincibusová Jana      VŠTJ Stavební fakult FSP9050 B    8665  81.00    10
 11  207 Štěpánková Anna       SK Kamenice          KAM8951 C          85.00    11
 12  520 Řehořová Magdaléna    KOB TRETRA Praha     TAP     C  232149  89.00    12
 13  283 Mezníková Lucie       TJ Loko Beroun       LBE9150 A   52970  93.00    13
 14  206 Panochová Alžběta     SK Kamenice          KAM8950 C          97.00    14
 15  606 Bakalářová Jana       SK Zbraslav          ZBP9053 C         101.00    15
 16  116 Přecechtělová Tereza  SK Kotlářka Praha    DKP8951 B    8564 105.00    16
 17  692 Vakant                                                       109.00    17
 18  516 Zamazalová Kateřina   KOB TRETRA Praha     TAP9053 C  232160 113.00    18
 19  299 Ježková Dominika      SK Meteor Kačerov Pr MKP9050 B   51658 117.00    19
 20  324 Janková Helena        TJ AERO Odolená Voda ODV8950 B   52891 121.00    20
 
Startovka kategorie: D16         3.2km  140m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  245 Dobešová Katerina     SKOB Kralupy nad Vlt KPY8750 C  301352   0.00     1
  2  111 Karochová Simona      SK Kotlářka Praha    DKP8853 A   51787   3.00     2
  3  205 Doležalová Monika     SK Kamenice          KAM8850 C           6.00     4
  4  108 Bochenková Martina    SK Kotlářka Praha    DKP8758 B   51292   9.00     3
  5  426 Betková Štěpánka      SKOB Roudnice nad La ROU8750 B    8865  12.00     5
  6  387 Zelená Radka          SK Praga             PGP8751 A   51861  15.00     6
  7  646 Švendová Vendula      TJ Loko Beroun       LBE8750 C          18.00     7
  8  110 Svobodná Šárka        SK Kotlářka Praha    DKP8850 A   51796  21.00     8
  9  432 Bělohlávková Ela      Orientační klub TOM  ROZ8850 C          24.00     9
 10  256 Bartošová Ivana       OK KOURA Praha       KRP8751 C    8944  27.00    10
 11  388 Smolková Kateřina     SK Praga             PGP8852 C   53556  30.00    11
 12  584 Píchalová Růžena      USK Praha            VSP8850 B   52278  33.00    12
 13  512 Gabrovská Lucie       KOB TRETRA Praha     TAP8854 C  232189  36.00    13
 14  115 Bochenková Ivana      SK Kotlářka Praha    DKP8950 A   51291  39.00    14
 15  251 Kohlová Zuzana        SKOB Kralupy nad Vlt KPY8852 C  301347  42.00    15
 16  647 Vakant                                                        45.00    16
 17  107 Dlouhá Marie          SK Kotlářka Praha    DKP8756 A   49815  48.00    17
 18  532 Sládková Zuzana       Sokol Tehov          TEH8701 C   51396  51.00    18
 19  468 Kosová Martina        SK Slavia Praha      SLP8851 B  301528  54.00    19
 20  236 Tichá Klára           TJ Tatran Kostelec n KNC8751 C   51391  57.00    20
 21  112 Macháčková Kateřina   SK Kotlářka Praha    DKP8855 B   49861  60.00    21
 22  248 Hynková Lucie         SKOB Kralupy nad Vlt KPY8851 C          63.00    22
 
Startovka kategorie: D18         3.6km  110m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  504 Letfusová Veronika    KOB TRETRA Praha     TAP8654 C  232114  25.00     1
  2  463 Kratochvílová Eva     SKOB Slaný           SLA8652 C          28.00     2
  3  234 Hujová Petra          TJ Tatran Kostelec n KNC8551 C   52897  31.00     3
  4   95 Plochová Dominika     SK Kotlářka Praha    DKP8651 A   51798  34.00     4
  5  663 Vakant                                                        37.00     5
  6   99 Dlouhá Veronika       SK Kotlářka Praha    DKP8657 C    9878  40.00     6
  7  384 Tichovská Martina     SK Praga             PGP8658 A   51689  43.00     8
  8   98 Masopustová Eliška    SK Kotlářka Praha    DKP8656 C   49844  46.00     7
  9   46 Krišková Marie        TJ Sparta Doly Kladn DKL8650 C   49642  49.00    11
 10   97 Foglarová Kamila      SK Kotlářka Praha    DKP8655 B    8638  52.00    10
 11  382 Spurná Martina        SK Praga             PGP8556 A   51278  55.00    12
 12   94 Ďurčatová Alice       SK Kotlářka Praha    DKP8650 B   51761  58.00     9
 13  664 Vakant                                                        61.00    13
 14  503 Kopečná Anna          KOB TRETRA Praha     TAP8651 C  232196  64.00    14
 15  575 Cigošová Petra        SKOB Zlín            TZL8656 A   53327  67.00    15
 16  464 Urbánková Alena       SKOB Slaný           SLA8651 B          70.00    16
 17  136 Dudíková Kristýna     TJ Dopravní podniky  DVP     C          73.00    17
 18   91 Krausová Eliška       SK Kotlářka Praha    DKP8553 B   51784  76.00    18
 
Startovka kategorie: D20         4.0km  125m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  530 Hejtmánková Kateřina  KOB TRETRA Praha     TAP8462 B   53640   3.00     1
  2  567 Kuklová Kateřina      Sokol Troja          TJP8450 C   51559   8.00     2
  3  275 Hamáčková Kristina    TJ Loko Beroun       LBE8850 B   52973  13.00     3
  4  753 Sovišová Petra        SKP OLYMP Praha      OLP8351 C   49359  18.00     4
  5  301 Ježková Klára         SK Meteor Kačerov Pr MKP8450 C   51659  23.00     5
  6  497 Váchová Lenka         KOB TRETRA Praha     TAP8452 C   51860  28.00     6
  7  533 Sládková Ivana        Sokol Tehov          TEH8401 C   51397  33.00     7
  8  729 Vakant                                                        38.00     8
  9  134 Dudíková Tereza       TJ Dopravní podniky  DVP     C          43.00     9
 10  233 Havlíčková Markéta    TJ Tatran Kostelec n KNC8451 B   52258  48.00    10
 11  728 Vakant                                                        53.00    11
 
Startovka kategorie: D21K        3.2km  120m 10k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1  302 Mašková Zuzana        SK Meteor Kačerov Pr MKP7050 C   51704   0.00     1
  2  410 Kroupová Jana         VSK Přírodní vědy UK PVP7052 C  303931   3.00     2
  3  585 Černínová Dagmar      USK Praha            VSP7150 C   51644   6.00     3
  4  656 Vakant                                                         9.00     4
  5  295 Rožková Petra         VŠSK MFF UK Praha    MFP7551 C  301608  12.00     5
  6  439 Janáková Věra         Sportcentrum Jičín   SJC8151 C    9943  15.00     6
  7  657 Vakant                                                        18.00     7
  8  465 Bejčková Jana         SKOB Slaný           SLA7150 C  301616  21.00     8
  9  163 Vondrová Radmila      VŠTJ Stavební fakult FSP3750 C   51864  24.00     9
 10  409 Hejnalová Hana        OK 99 Hradec Králové PHK5161 C    8949  27.00    10
 11  155 Školníková Jitka      VŠTJ Stavební fakult FSP8052 C  303910  30.00    11
 12  367 Součková Magdaléna    SK Praga             PGP7562 C   51638  33.00    12
 13  162 Tkadlecová Marcela    VŠTJ Stavební fakult FSP6051 C   49635  36.00    13
 14  257 Bartošová Zdeňka      OK KOURA Praha       KRP8251 C   49609  39.00    14
 15  440 Hanzlová Tereza       Sportcentrum Jičín   SJC8154 C    9964  42.00    15
 16  157 Bajgarová Tereza      VŠTJ Stavební fakult FSP7754 C    8891  45.00    16
 17  360 Přibíková Monika      SK Praga             PGP7256 C  301618  48.00    17
 18  156 Urbanová Bohumila     VŠTJ Stavební fakult FSP7850 C  303930  51.00    18
 
Startovka kategorie: D21L        4.6km  170m 11k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1  201 Valášková Šárka       SK Kamenice          KAM6951 C   51727   0.00     1
  2  442 Madla Kolářová        Sportcentrum Jičín   SJC7962 R    9940   2.00     2
  3  642 Barborová Lenka       SK Kamenice          KAM7052 C           4.00     3
  4  329 Haňkovská Jana        SK Praga             PGP4050 C   51698   6.00     4
  5   43 Brumková Tereza       TJ Sparta Doly Kladn DKL8150 C   52228   8.00     5
  6   96 Mališová Barbora      SK Kotlářka Praha    DKP8654 B   49898  10.00     6
  7  372 Koppová Silvie        SK Praga             PGP7758 C   51285  12.00     7
  8  586 Bořánková Kristýna    USK Praha            VSP7054 C   51737  14.00     8
  9  370 Ryšavá Magdalena      SK Praga             PGP7650 R          16.00     9
 10   90 Nováková Lucie        SK Kotlářka Praha    DKP8552 A   51806  18.00    10
 11  378 Zelená Lenka          SK Praga             PGP8254 R   51707  20.00    11
 12  158 Dudová Kateřina       VŠTJ Stavební fakult FSP7653 C   51341  22.00    12
 13   42 Benešová Jaroslava    TJ Sparta Doly Kladn DKL7050 C   49647  24.00    13
 14  160 Karasová Jana         VŠTJ Stavební fakult FSP6153 C  301140  26.00    14
 15  495 Lomáková Iveta        KOB TRETRA Praha     TAP8152 C   51553  28.00    15
 16   14 Svobodová Jitka       Sokol Dobřichovice   DCE7450 C   53598  30.00    16
 17  474 Chloupková Jana       SK Slavia Praha      SLP5951 C   51545  32.00    17
 18  588 Patočková Marie       USK Praha            VSP7651 C   51722  34.00    18
 19  366 Jonášová Marta        SK Praga             PGP7557 C   51699  36.00    19
 20  756 Aschermannová Irena   USK Praha            VSP7350 C          38.00    20
 21  287 Bernátková Markéta    VŠSK MFF UK Praha    MFP7750 C    9859  40.00    21
 22  365 Málková Olga          SK Praga             PGP7551 C   51624  42.00    22
 23  496 Znamenáčková Helena   KOB TRETRA Praha     TAP8153 C   51848  44.00    23
 24  590 Zakouřilová Helena    USK Praha            VSP7453 C   51724  46.00    24
 25  379 Zelená Magda          SK Praga             PGP8255 C   51708  48.00    25
 26  269 Osinová Monika        TJ Loko Beroun       LBE7750 C   52978  50.00    26
 27  356 Tichovská Hana        SK Praga             PGP6652 R   51676  52.00    27
 28   83 Horálková Iva         SK Kotlářka Praha    DKP8256 C   51788  54.00    28
 29  377 Tichovská Hana        SK Praga             PGP8251 R   51688  56.00    29
 30   87 Kovářová Kristýna     SK Kotlářka Praha    DKP8450 A   51755  58.00    30
 31  374 Dobrovolná Lenka      SK Praga             PGP7963 C   51286  60.00    31
 32  622 Erbenová Zuzana       SK OK 24 Praha       OKP7454 C  232137  62.00    32
 33   79 Jůzková Lucie         SK Kotlářka Praha    DKP8161 C   49889  64.00    33
 34   15 Pavlů Veronika        Sokol Dobřichovice   DCE6950 C  232198  66.00    34
 35  381 Mezníková Lenka       SK Praga             PGP8453 B   51180  68.00    35
 36  154 Haluzová Jana         VŠTJ Stavební fakult FSP8051 C   49639  70.00    36
 37  342 Zelená Markéta        SK Praga             PGP5850 C   51862  72.00    37
 38  161 Chvátalová Nataša     VŠTJ Stavební fakult FSP6154 C   53528  74.00    38
 39  373 Horová Lenka          SK Praga             PGP7951 C   52268  76.00    39
 40  196 Klinkerová Jitka      SK Kamenice          KAM6450 C   49155  78.00    40
 41  489 Pavlíková Lucie       KOB TRETRA Praha     TAP7552 C   51850  80.00    41
 42  204 Valášková Radka       SK Kamenice          KAM7250 C          82.00    42
 43  353 Valentová Helena      SK Praga             PGP6550 C   52099  84.00    43
 44  137 Kořistková Lenka      VŠTJ Ekonom Praha    EKP6854 C   51367  86.00    44
 45  159 Cincibusová Ivana     VŠTJ Stavební fakult FSP6651 C    8668  88.00    45
 46  754 Jiřištová Zuzana      OK Jilemnice         JIL8254 R    9054  90.00    46
 47  493 Švehlová Kateřina     KOB TRETRA Praha     TAP8051 C   51853  92.00    47
 48  469 Siblíková Jana        SK Slavia Praha      SLP7952 C   51365  94.00    48
 49  325 Piškulová Markéta     TJ AERO Odolená Voda ODV7651 C   52889  96.00    49
 50  498 Piskáčková Zuzana     KOB TRETRA Praha     TAP8453 C   51856  98.00    50
 51  200 Semíková Eva          SK Kamenice          KAM6950 C   52285 100.00    51
 52   78 Stehnová Zuzana       SK Kotlářka Praha    DKP8150 E   51781 102.00    52
 53  202 Macková Lenka         SK Kamenice          KAM7051 C    8623 104.00    53
 54  471 Zmeková Míla          SK Slavia Praha      SLP4451 C   51612 106.00    54
 55  494 Váchová Hana          KOB TRETRA Praha     TAP8052 C  232126 108.00    55
 56  566 Hostomská Jitka       Sokol Troja          TJP8050 C   51560 110.00    56
 57  587 Horová Magda          USK Praha            VSP5450 C    9782 112.00    57
 58  358 Pinkavová Zdeňka      SK Praga             PGP7150 C  232127 114.00    58
 59  618 Zoubková Jana         SK Zbraslav          ZBP8050 C   53585 116.00    59
 60  330 Dvořáková Ladislava   SK Praga             PGP4451 C   52096 118.00    60
 61   85 Havlíčková Vendula    SK Kotlářka Praha    DKP8350 B   51759 120.00    61
 62   13 Paulová Zuzana        Sokol Dobřichovice   DCE8050 C   51976 122.00    62
 63  376 Ryšavá Vendula        SK Praga             PGP8153 R   51718 124.00    63
 64  645 Zapletalová Kateřina  VŠTJ Ekonom Praha    EKP8251 C  301343 126.00    64
 65  361 Ptáčková Kateřina     SK Praga             PGP7350 C   51555 128.00    65
 66  473 Chloupková Radka      SK Slavia Praha      SLP8451 C   51617 130.00    66
 67  628 Nováková Marie        SK OK 24 Praha       OKP6953 C   51681 132.00    67
 68  203 Hankovcová Lenka      SK Kamenice          KAM7053 C         134.00    68
 69  331 Kubátová Milada       SK Praga             PGP4750 C   53006 136.00    69
 70  544 Hendrychová Jana      TJ OK Tolar          TJH7451 C   51354 138.00    70
 71  614 Sedláčková Jana       SK Zbraslav          ZBP7654 C   53590 140.00    71
 72  138 Sedláčková Martina    VŠTJ Ekonom Praha    EKP7959 C   53816 142.00    72
 73  411 Novotná Marcela       VSK Přírodní vědy UK PVP6050 C   51716 144.00    73
 74  486 Puchernová Veronika   KOB TRETRA Praha     TAP7451 C   51844 146.00    74
 75  589 Waldová Barbora       USK Praha            VSP7850 R    9784 148.00    75
 76  290 Pelikánová Lucie      VŠSK MFF UK Praha    MFP6950 C         150.00    76
 77  268 Hamáčková Ludmila     TJ Loko Beroun       LBE7650 C   52319 152.00    77
 78  643 Lacigová Michaela     SK Praga             PGP8150 C   51725 154.00    78
 79  644 Vakant                                                       156.00    79
 
Startovka kategorie: D35K        3.1km   90m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  354 Nováková Lenka        SK Praga             PGP6551 C           1.00     1
  2  230 Bitterová Eva         TJ Tatran Kostelec n KNC6451 C   52262   5.00     2
  3   72 Prouzová Zuzana       SK Kotlářka Praha    DKP6250 C   49865   9.00     3
  4  565 Nováková Jana         Sokol Troja          TJP6551 C  416114  13.00     4
  5  689 Vakant                                                        17.00     5
  6   38 Šimonová Petra        TJ Sparta Doly Kladn DKL6150 C   53194  21.00     6
  7  229 Tichá Ivana           TJ Tatran Kostelec n KNC6250 C   51392  25.00     7
  8  690 Vakant                                                        29.00     8
 
Startovka kategorie: D35L        3.4km  155m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  639 Klimešová Hana        TJ Tempo Praha       TEP6150 C           1.00     1
  2  346 Tichovská Jitka       SK Praga             PGP6153 C   53005   4.00     2
  3  303 Ježková Regina        SK Meteor Kačerov Pr MKP6350 C   51660   7.00     3
  4  195 Kudrnáčová Hana       SK Kamenice          KAM6250 C          10.00     4
  5   66 Axmannová Vladislava  SK Kotlářka Praha    DKP5751 C   49875  13.00     5
  6  483 Sládková Ivana        KOB TRETRA Praha     TAP6351 C    4188  16.00     6
  7  231 Komersová Jana        TJ Tatran Kostelec n KNC6550 C   52265  19.00     7
  8  634 Červinková Jitka      SK OK 24 Praha       OKP6451 C   53525  22.00     8
  9  480 Patočková Marie       KOB TRETRA Praha     TAP5451 C  232175  25.00     9
 10  228 Havlíčková Jindra     TJ Tatran Kostelec n KNC6150 C   52259  28.00    10
 11  188 Kettnerová Lenka      TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C   51988  31.00    11
 12  648 Vakant                                                        34.00    12
 13   18 Procházková Miluše    Sokol Dobřichovice   DCE5450 C   51966  37.00    13
 14  190 Štětinová Ivana       TJ Sokol Hostivice   HCE6452 C   49153  40.00    14
 15  605 Lacigová Ivana        USK Praha            VSP5950 C   51732  43.00    15
 16   64 Mrázková Ivana        SK Kotlářka Praha    DKP5650 C   51795  46.00    16
 17  482 Tihonová Jindra       KOB TRETRA Praha     TAP6253 C  232157  49.00    17
 18  189 Mudrová Martina       TJ Sokol Hostivice   HCE6451 C   51984  52.00    18
 19   16 Štrossová Jiřina      Sokol Dobřichovice   DCE5650 C    7870  55.00    19
 20  326 Hartlová Blanka       TJ AERO Odolená Voda ODV6350 C   51356  58.00    21
 21   17 Mrázová Pavla         Sokol Dobřichovice   DCE5550 C    7868  61.00    20
 22  431 Hodková Zuzana        Orientační klub TOM  ROZ6250 C          64.00    22
 23  484 Jünglingová Iveta     KOB TRETRA Praha     TAP6352 C   53637  67.00    23
 24  355 Slavíková Kateřina    SK Praga             PGP6650 C   51275  70.00    24
 25  534 Sládková Eva          Sokol Tehov          TEH5701 C   51398  73.00    25
 26   65 Horálková Alice       SK Kotlářka Praha    DKP5750 C    8633  76.00    26
 27  649 Vakant                                                        79.00    27
 28  140 Fantová Libuše        VŠTJ Ekonom Praha    EKP5650 C   51583  82.00    28
 29  337 Doležalová Vlasta     SK Praga             PGP5550 C   52095  85.00    29
 30  199 Straková Lenka        SK Kamenice          KAM6751 C  301162  88.00    30
 31   34 Brumková Vladimíra    TJ Sparta Doly Kladn DKL5350 C   52226  91.00    31
 32  164 Smolková Alena        VŠTJ Stavební fakult FSP6452 C   53567  94.00    32
 33  630 Čechmánková Helena    SK OK 24 Praha       OKP6450 C   51720  97.00    33
 34  266 Procházková Pavlína   TJ Loko Beroun       LBE6450 C  232247 100.00    34
 35  650 Vakant                                                       103.00    35
 36   75 Němcová Jana          SK Kotlářka Praha    DKP6650 C   49893 106.00    36
 37  249 Kohlová Alena         SKOB Kralupy nad Vlt KPY6051 C  301384 109.00    37
 38  139 Bochenková Jana       VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C  232174 112.00    38
 39  350 Šrůtová Marcela       SK Praga             PGP6351 C    8077 115.00    39
 40   74 Macháčková Jana       SK Kotlářka Praha    DKP6450 C   49868 118.00    40
 41  263 Havelková Eva         TJ Loko Beroun       LBE5950 C   52974 121.00    41
 
Startovka kategorie: D45K        2.3km   70m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  687 Vakant                                                        33.00     1
  2   69 Svobodná Eva          SK Kotlářka Praha    DKP5851 C  301365  37.00     2
  3  688 Vakant                                                        41.00     3
 
Startovka kategorie: D45L        3.2km   90m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  563 Ryšavá Lubomíra       Sokol Troja          TJP4750 C   53540  72.00     1
  2   57 Ďurčatová Hana        SK Kotlářka Praha    DKP4750 C   51762  75.00     2
  3  591 Dohnalová Daniela     USK Praha            VSP5050 C   51645  78.00     3
  4  581 Beranová Vlasta       Slovan Praha         UVP5450 C    7917  81.00     4
  5  315 Zemánková Eva         SK Meteor Kačerov Pr MKP5150 C   51697  84.00     5
  6  343 Jelínková Radana      SK Praga             PGP5851 C  301361  87.00     6
  7   62 Dlasková Anna         SK Kotlářka Praha    DKP5350 C   49842  90.00     7
  8  726 Syslová Drahomíra     SK Praga             PGP5650 C   52108  93.00     8
  9  564 Wolkerová Dagmar      Sokol Troja          TJP5250 C   51289  96.00     9
 10   61 Jůzková Jaroslava     SK Kotlářka Praha    DKP5250 C   49837  99.00    10
 11   36 Cabrnochová Hana      TJ Sparta Doly Kladn DKL5550 C   53520 102.00    12
 12   67 Dudová Hana           SK Kotlářka Praha    DKP5752 C   49892 105.00    11
 13  579 Nováková Jiřina       Slovan Praha         UVP4950 C    7998 108.00    18
 14   19 Paulová Mirka         Sokol Dobřichovice   DCE5250 C   53597 111.00    13
 15  531 Hejtmánková Alena     KOB TRETRA Praha     TAP5452 C   53641 114.00    14
 16   59 Stehnová Hana         SK Kotlářka Praha    DKP5150 C   51799 117.00    15
 17  128 Dudíková Hana         TJ Dopravní podniky  DVP5550 C  411766 120.00    16
 18  727 Vakant                                                       123.00    17
 19  261 Hamáčková Eva         TJ Loko Beroun       LBE5150 C   51284 126.00    19
 
Startovka kategorie: D55K        1.9km   50m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  430 Simrová Jaroslava     SKOB Roudnice nad La ROU3950 C    8866   2.00     1
  2  665 Vakant                                                         5.00     2
  3  666 Vakant                                                         8.00     3
 
Startovka kategorie: D55L        2.8km   70m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  651 Vakant                                                         2.00     1
  2  652 Vakant                                                         5.00     2
  3  653 Vakant                                                         8.00     3
  4  165 Urbancová Heide       VŠTJ Stavební fakult FSP4450 C   51869  11.00     4
  5  542 Vítková Ivana         TJ Tempo Praha       TEP4850 C  303909  14.00     5
  6  130 Kalábová Lída         TJ Dopravní podniky  DVP4650 C  232159  17.00     6
  7  562 Provazníková Svatava  Sokol Troja          TJP4250 C   53532  20.00     7
  8  578 Matějů Ladislava      Slovan Praha         UVP4750 C    7999  23.00     8
 
Startovka kategorie: D65L        2.8km   70m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  536 Lejsková Jiřina       TJ Tempo Praha       TEP3750 C   51266  26.00     1
  2  443 Blanka Bláhová        TJ Slavoj Praha      SJP3651 C   51148  29.00     2
  3  560 Dolečková Míla        Sokol Troja          TJP3650 C   51325  32.00     3
  4  537 Nováková Růžena       TJ Tempo Praha       TEP2650 C   51271  35.00     4
  5  561 Burýšková Věra        Sokol Troja          TJP3750 C   51334  38.00     5
  6  654 Vakant                                                        41.00     6
  7  655 Vakant                                                        44.00     7
 
Startovka kategorie: H10         1.9km   25m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  126 Betlach Ferdinand     SK Kotlářka Praha    DKP     D          57.00     1
  2  527 Hermann Jindřich      KOB TRETRA Praha     TAP     C  232130  61.00     2
  3   20 Rusý Tomáš            Sokol Dobřichovice   DCE9300 C  301101  65.00     3
  4  713 Vakant                                                        69.00     4
  5  123 Němec Jan             SK Kotlářka Praha    DKP9302 C    8631  73.00     5
  6  403 Kroupa Tomáš          SK Praga             PGP9400 C  301620  77.00     6
  7  640 Klimeš Ondřej         TJ Tempo Praha       TEP9200 C          81.00     7
  8  438 Ramdan David          Orientační klub TOM  ROZ9300 C          85.00     8
  9    4 Matoušek Petr         Radioklub OK1KYP Pra ASP9304 C   53773  89.00     9
 10  556 Novák Jan             Sokol Troja          TJP9400 C   53516  93.00    10
 11  714 Vakant                                                        97.00    11
 12  420 Svoboda Jakub         SKOB Roudnice nad La ROU9301 C  301695 101.00    12
 13  715 Vakant                                                       105.00    13
 14  218 Valášek Jan           SK Kamenice          KAM9400 C  232245 109.00    14
 15  557 Smolka Ondřej         Sokol Troja          TJP9401 C   53502 113.00    15
 16  592 Černín Daniel         USK Praha            VSP9301 C    4025 117.00    16
 17  526 Koukolík David        KOB TRETRA Praha     TAP9302 C  232133 121.00    17
 
Startovka kategorie: H10L        1.7km   35m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  146 Šimek Jan             VŠTJ Stavební fakult FSP     D           2.00     1
  2  258 Šňupárek Ondřej       OK KOURA Praha       KRP9801 C    8941   6.00     2
  3  559 Novák Ondřej          Sokol Troja          TJP9700 C          10.00     3
  4  304 Mašek Vojtěch         SK Meteor Kačerov Pr MKP9400 D   51703  14.00     4
  5  219 Mack Filip            SK Kamenice          KAM9500 C          18.00     5
  6  447 Nosál Adam            SKOB Slaný           SLA     C          22.00     6
  7  558 Dalík Václav          Sokol Troja          TJP9402 C   53185  26.00     7
  8    2 Leták David           Radioklub OK1KYP Pra ASP9601 C   53707  30.00     8
  9  623 Koníček Jakub         SK OK 24 Praha       OKP9501 C  416322  34.00     9
 10  418 Rokůsek František     SKOB Roudnice nad La ROU9304 C   51434  38.00    10
 11    6 Antoš David           Radioklub OK1KYP Pra ASP9307 C          42.00    11
 12  182 Kettner  Lukáš        TJ Sokol Hostivice   HCE9400 C   51288  46.00    12
 13  446 Krejčík Tomáš         SKOB Slaný           SLA     C          50.00    13
 14  220 Čermák Matyáš         SK Kamenice          KAM9501 D          54.00    15
 15  448 Stadlik Lukáš         SKOB Slaný           SLA     C          58.00    14
 16  621 Červinka Jiří         SK OK 24 Praha       OKP9500 C          62.00    16
 17  183 Kettner Vojtěch       TJ Sokol Hostivice   HCE9600 C  410247  66.00    17
 18  240 Komers Jan            TJ Tatran Kostelec n KNC9501 C   51394  70.00    18
 19  637 Martinák Matěj        TJ AERO Odolená Voda ODV     D          74.00    19
 20  709 Šňupárek Václav       SK OK 24 Praha       OKP9502 D          78.00    26
 21  636 Martinák Jakub        TJ AERO Odolená Voda ODV     D          82.00    21
 22  705 Vakant                                                        86.00    22
 23  706 Vakant                                                        90.00    23
 24  707 Vakant                                                        94.00    24
 25  708 Vakant                                                        98.00    25
 26  404 Novák Václav          SK Praga             PGP     D         102.00    20
 
Startovka kategorie: H12         2.0km   25m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  613 Schreiner Jan         SK Zbraslav          ZBP9203 C           2.00     1
  2  435 Pejřil Kryštof        Orientační klub TOM  ROZ9200 C           6.00     2
  3    3 Matoušek Pavel        Radioklub OK1KYP Pra ASP9103 C   53772  10.00     3
  4  436 Bělohlávek Jiří       Orientační klub TOM  ROZ9201 C  416138  14.00     4
  5  583 Němeček Daniel        Slovan Praha         UVP9100 C    4190  18.00     5
  6  279 Krivačka David        TJ Loko Beroun       LBE9003 C          22.00     6
  7  396 Roček Daniel          SK Praga             PGP9105 C   51626  26.00     7
  8  434 Vakant                                                        30.00     8
  9  394 Valenta David         SK Praga             PGP9100 B   52102  34.00     9
 10  208 Aschermann Michal     SK Kamenice          KAM9104 C          38.00    10
 11   49 Šimon Jan             TJ Sparta Doly Kladn DKL9100 C   49643  42.00    11
 12  214 Čermák Vojtěch        SK Kamenice          KAM9201 C          46.00    12
 13  405 Jeřábek Marek         SK Praga             PGP9101 B  303934  50.00    13
 14  421 Svoboda Jan           SKOB Roudnice nad La ROU9201 C    8867  54.00    14
 15  282 Kettner Vladek        TJ Loko Beroun       LBE9102 C   52321  58.00    15
 16  693 Medvěděv Grigorij     SK Kotlářka Praha    DKP9200 C  301380  62.00    16
 17  239 Votava Štěpán         TJ Tatran Kostelec n KNC9101 C   52894  66.00    17
 18  242 Stránský Jirí         SKOB Kralupy nad Vlt KPY9100 B  410725  70.00    18
 19  607 Čermák Jan            SK Zbraslav          ZBP9200 C          74.00    19
 20  168 Chvátal Vratislav     VŠTJ Stavební fakult FSP8900 C  232142  78.00    20
 21  609 Hanuš David           SK Zbraslav          ZBP9105 C          82.00    21
 22  437 Ramdan Marcel         Orientační klub TOM  ROZ9202 C  416137  86.00    22
 23  305 Tomaščin Jaroslav     SK Meteor Kačerov Pr MKP9100 C   51669  90.00    23
 24  281 Šimon Václav          TJ Loko Beroun       LBE9100 B  416331  94.00    24
 25  632 Čechmánek Radek       SK OK 24 Praha       OKP9101 B    8576  98.00    25
 26  395 Landovský Tomáš       SK Praga             PGP9103 C  416118 102.00    26
 27  695 Vakant                                                       106.00    27
 28  422 Matějka Tomáš         SKOB Roudnice nad La ROU9101 C  301694 110.00    28
 29  694 Vakant                                                       114.00    29
 30  523 Zamazal Jan           KOB TRETRA Praha     TAP9203 C  232158 118.00    30
 
Startovka kategorie: H14         4.6km  125m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  277 Štemberk Adam         TJ Loko Beroun       LBE8904 B  411764  54.00     1
  2  593 Píchal Miroslav       USK Praha            VSP9000 C   52269  57.00     2
  3  114 Korecký Petr          SK Kotlářka Praha    DKP8905 C    9886  60.00     3
  4  167 Tkadlec Josef         VŠTJ Stavební fakult FSP9001 B   53561  63.00     4
  5  319 Hartl Martin          TJ AERO Odolená Voda ODV9000 C   52119  66.00     5
  6  513 Vaněk Jan             KOB TRETRA Praha     TAP8901 C   53606  69.00     6
  7  423 Nosek Vojtěch         SKOB Roudnice nad La ROU9001 C   51440  72.00     7
  8  389 Valenta Jakub         SK Praga             PGP8900 C   52101  75.00     8
  9  276 Tuček Martin          TJ Loko Beroun       LBE8903 C  411754  78.00     9
 10  390 Červinka Jan          SK Praga             PGP8902 B  303940  81.00    10
 11  659 Stránský Vojtěch      SK Kotlářka Praha    DKP9005 B  301385  84.00    11
 12  393 Červinka Jaroslav     SK Praga             PGP9001 C  303935  87.00    12
 13  117 Betlach Martin        SK Kotlářka Praha    DKP9000 B   49881  90.00    13
 14  392 Pavlů Ondřej          SK Praga             PGP8904 B  232039  93.00    14
 15  187 Mudra Martin          TJ Sokol Hostivice   HCE8902 C   51985  96.00    15
 16  391 Lejsek Tadeáš         SK Praga             PGP8903 B   51675  99.00    16
 17  118 Sekava Josef          SK Kotlářka Praha    DKP9004 C    9888 102.00    17
 18  658 Vakant                                                       105.00    18
 19  113 Kuchař Jan            SK Kotlářka Praha    DKP8900 C    8647 108.00    19
 20  660 Vakant                                                       111.00    20
 21  278 Procházka Pavel       TJ Loko Beroun       LBE9000 B  410363 114.00    21
 22  449 Masopust Ondřej       SKOB Slaný           SLA8900 B  301615 117.00    22
 23  166 Karas Ladislav        VŠTJ Stavební fakult FSP9000 C  301179 120.00    23
 24  244 Frey Marek            SKOB Kralupy nad Vlt KPY9001 B  301338 123.00    24
 25  280 Pospíšil Petr         TJ Loko Beroun       LBE9004 C  303959 126.00    25
 
Startovka kategorie: H16         4.3km  145m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  273 Huguet Julien         SK Praga             PGP         52106   0.00     1
  2  582 Beran Jaroslav        Slovan Praha         UVP8800 C    7984   4.00     2
  3  748 Knotek Jan            SKP OLYMP Praha      OLP8707 C   49337   8.00     3
  4  105 Buchalcev Jan         SK Kotlářka Praha    DKP8715 A    8637  12.00     4
  5   47 Kriško Miroslav       TJ Sparta Doly Kladn DKL8801 B   49641  16.00     5
  6  508 Sládek Jan            KOB TRETRA Praha     TAP8801 C   53642  20.00     6
  7  383 Louženský Luboš       SK Praga             PGP8613 C          24.00     7
  8  506 Balajka David         KOB TRETRA Praha     TAP8703 C   53646  28.00     8
  9  106 Pokorný Martin        SK Kotlářka Praha    DKP8717 C    9889  32.00     9
 10  238 Bitter Aleš           TJ Tatran Kostelec n KNC8803 C   52264  36.00    10
 11  505 Beneš Filip           KOB TRETRA Praha     TAP8701 C  232187  40.00    11
 12  237 Čihák Pavel           TJ Tatran Kostelec n KNC8801 C   51386  44.00    12
 13  385 Fliegl Ondřej         SK Praga             PGP8703 B   51290  48.00    13
 14  511 Szennai Daniel        KOB TRETRA Praha     TAP8811 C  232151  52.00    14
 15  685 Mališ Jiří            SK Kotlářka Praha    DKP8806 B    8555  56.00    15
 16  510 Hodek Michal          KOB TRETRA Praha     TAP8808 C   53644  60.00    16
 17  424 Nosek Jakub           SKOB Roudnice nad La ROU8701 B    8864  64.00    17
 18  141 Fanta Václav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8700 C   49632  68.00    18
 19  450 Šimek Petr            SKOB Slaný           SLA8700 C  301612  72.00    19
 20  476 Chloupek Petr         SK Slavia Praha      SLP8702 C          76.00    20
 21  509 Fialka Petr           KOB TRETRA Praha     TAP8802 C  232163  80.00    21
 22  102 Duda Radim            SK Kotlářka Praha    DKP8707 B   51756  84.00    22
 23  235 Havlíček Tomáš        TJ Tatran Kostelec n KNC8700 B   52257  88.00    23
 24  101 Prouza Jaromír        SK Kotlářka Praha    DKP8705 C   49866  92.00    24
 25  425 Dolinár Jan           SKOB Roudnice nad La ROU8702 C    8870  96.00    25
 26  104 Kadlec Lukáš          SK Kotlářka Praha    DKP8712 C    8640 100.00    26
 27  686 Vakant                                                       104.00    27
 28  100 Axmann Šimon          SK Kotlářka Praha    DKP8700 B   49839 108.00    28
 29  386 Neumann Petr          SK Praga             PGP8705 B  232124 112.00    29
 30  103 Štekr Michal          SK Kotlářka Praha    DKP8709 B   51764 116.00    30
 31  272 Tichý Jakub           TJ Loko Beroun       LBE8703 C         120.00    31
 32  475 Chloupek Pavel        SK Slavia Praha      SLP8701 C   51546 124.00    32
 33  274 Šimon Jakub           TJ Loko Beroun       LBE8801 A   52979 128.00    33
 34   48 Šimon Petr            TJ Sparta Doly Kladn DKL8802 B   49644 132.00    34
 35  507 Purkyt Jan            KOB TRETRA Praha     TAP8714 C  232143 136.00    35
 36  109 Urbánek Jan           SK Kotlářka Praha    DKP8807 C    8556 140.00    36
 37  684 Vakant                                                       144.00    37
 
Startovka kategorie: H18         4.9km  185m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1   88 Dlouhý Petr           SK Kotlářka Praha    DKP8509 C   49822  34.00     1
  2  500 Fiala Tomáš           KOB TRETRA Praha     TAP8607 C  232173  38.00     2
  3   92 Jůzek Martin          SK Kotlářka Praha    DKP8604 B   51792  42.00     3
  4  501 Zmek Ondřej           KOB TRETRA Praha     TAP8609 C   53645  46.00     4
  5   89 Frey Eduard           SK Kotlářka Praha    DKP8510 B  301161  50.00     5
  6  254 Pála Jan              SKOB Kralupy nad Vlt KPY8601 C          54.00     6
  7   21 Paul Miroslav         Sokol Dobřichovice   DCE8501 C  301171  58.00     7
  8  250 Kohl Ondrej           SKOB Kralupy nad Vlt KPY8600 B  301370  62.00     8
  9  502 Zajíc Vítězslav       KOB TRETRA Praha     TAP8610 C  232140  66.00     9
 10  747 Knotek Kamil          SKP OLYMP Praha      OLP8501 C   49402  70.00    10
 11  528 Hejtmánek Martin      KOB TRETRA Praha     TAP8605 A   53636  74.00    11
 12  253 Koldinský Jan         SKOB Kralupy nad Vlt KPY8506 B  301149  78.00    12
 13  306 Toušek Pavel          SK Meteor Kačerov Pr MKP8501 C   51656  82.00    13
 14  270 Tůma Pavel            TJ Loko Beroun       LBE8500 C  232259  86.00    14
 15   45 Vinš Jaroslav         TJ Sparta Doly Kladn DKL8619 A   49640  90.00    15
 16  683 Vakant                                                        94.00    16
 17  452 Macák Jakub           SKOB Slaný           SLA8601 C  301614  98.00    17
 18   44 Cabrnoch Jan          TJ Sparta Doly Kladn DKL8601 C   53577 102.00    18
 19  451 Čabla Adam            SKOB Slaný           SLA8500 C  301613 106.00    19
 20  271 Kettner Alexandr      TJ Loko Beroun       LBE8603 C   52320 110.00    20
 21  453 Peška Ladislav        SKOB Slaný           SLA8502 C  301621 114.00    21
 22  682 Vakant                                                       118.00    22
 
Startovka kategorie: H20         4.9km  185m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  680 Vakant                                                        18.00     1
  2   86 Novotný Viktor        SK Kotlářka Praha    DKP8413 B    8559  22.00     3
  3  681 Vakant                                                        26.00     2
  4  320 Hartl Jan             TJ AERO Odolená Voda ODV8402 B   52120  30.00     4
 
Startovka kategorie: H21K        5.2km  245m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1  259 Brokl Radek           OK KOURA Praha       KRP7102 C    9397   3.00     1
  2  289 Marek Petr            VŠSK MFF UK Praha    MFP6904 C  301606   7.00     2
  3  697 Vakant                                                        11.00     3
  4  696 Vakant                                                        15.00     4
  5  169 Cimala Lukáš          VŠTJ Stavební fakult FSP7902 C   53858  19.00     5
  6    1 Leták Jiří            Radioklub OK1KYP Pra ASP7001 C   53776  23.00     6
  7  292 Stránský Matěj        VŠSK MFF UK Praha    MFP7802 C  232248  27.00     7
  8   82 Novák Michal          SK Kotlářka Praha    DKP8210 A   51782  31.00     8
  9  291 Peřina Jan            VŠSK MFF UK Praha    MFP7601 C  301610  35.00     9
 10  455 Burdík Jan            SKOB Slaný           SLA8400 C          39.00    10
 11   93 Vlach Martin          SK Kotlářka Praha    DKP8605 A   51807  43.00    11
 12  297 Štola Jan             VŠSK MFF UK Praha    MFP7900 C  301159  47.00    12
 13  142 Matoušek Petr         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7503 C  301190  51.00    13
 14  540 Aschermann Ondřej     TJ Tempo Praha       TEP7100 C   52157  55.00    14
 15  757 Bergl Tomáš           SK Praga             PGP                59.00    15
 16  375 Vítek Jan             SK Praga             PGP8105 C   52164  63.00    16
 17  288 Halíř Radim           VŠSK MFF UK Praha    MFP7000 C    8073  67.00    17
 18  406 Jeřábek Milan         SK Praga             PGP6800 C  303946  71.00    18
 19  174 Tkadlec Josef         VŠTJ Stavební fakult FSP6002 C   53573  75.00    19
 
Startovka kategorie: H21L        8.7km  355m 19k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1  363 Hýbl Lukáš            SK Praga             PGP7504 C   51628   1.00     1
  2   80 Procházka Tomáš       SK Kotlářka Praha    DKP8200 B   51803   3.00     2
  3  362 Komín David           SK Praga             PGP7405 C    9767   5.00     3
  4  307 Drábek Jan            SK Meteor Kačerov Pr MKP6700 C   51664   7.00     4
  5  310 Koč Zdeněk            SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C   51706   9.00     5
  6  598 Zakouřil Václav       USK Praha            VSP7401 C   51721  11.00     6
  7  412 Kroupa Václav         VSK Přírodní vědy UK PVP6100 C   51635  13.00     7
  8  596 Hora Vladimír         USK Praha            VSP5100 C    9783  15.00     8
  9  454 Pašek František       SKOB Slaný           SLA7600 C   52300  17.00     9
 10  749 Popjuk Viktor         SKP OLYMP Praha      OLP7614 C   49437  19.00    10
 11  173 Cincibus Pavel        VŠTJ Stavební fakult FSP6605 C    8669  21.00    11
 12  612 Toušek Filip          SK Zbraslav          ZBP7102 C   53586  23.00    12
 13  369 Fiedler Petr          SK Praga             PGP7609 C          25.00    13
 14  309 Gregoriades Zdeněk    SK Meteor Kačerov Pr MKP5400 C   51653  27.00    14
 15  345 Tichovský Martin      SK Praga             PGP6100 C   51682  29.00    15
 16  491 Pěkný Michal          KOB TRETRA Praha     TAP7807 C  232111  31.00    16
 17  364 Pokorný Ondřej        SK Praga             PGP7506 C   51637  33.00    17
 18  595 Černín Zbyněk         USK Praha            VSP6901 C    4101  35.00    18
 19  543 Vaněk Petr            TJ OK Tolar          TJH7302 C   51927  37.00    19
 20   84 Žaloudek Petr         SK Kotlářka Praha    DKP8304 R   51783  39.00    20
 21  555 Peterka František     Sokol Troja          TJP4900 C    8861  41.00    21
 22   24 Procházka Antonín     Sokol Dobřichovice   DCE5500 C   51965  43.00    22
 23  348 Přibík Jan            SK Praga             PGP6301 C   51631  45.00    23
 24  670 Tejkal Karel          SK Zbraslav          ZBP7000 C   53584  47.00    24
 25  415 Taraba Michal         VSK Přírodní vědy UK PVP6906 C   51715  49.00    25
 26  371 Matějů Michal         SK Praga             PGP7701 C   51744  51.00    26
 27   41 Šemelík Petr          TJ Sparta Doly Kladn DKL6901 C          53.00    27
 28  347 Slavík Viktor         SK Praga             PGP6300 C   51276  55.00    28
 29  629 Novák Ivo             SK OK 24 Praha       OKP6200 C   51679  57.00    29
 30  308 Tomaščin Jaroslav     SK Meteor Kačerov Pr MKP5800 C   51691  59.00    30
 31  368 Nemšovský Petr        SK Praga             PGP7602 C   51678  61.00    31
 32  490 Šebesta Petr          KOB TRETRA Praha     TAP7604 C   51851  63.00    32
 33  608 Dvořák Miroslav       SK Zbraslav          ZBP7601 C   53581  65.00    33
 34  470 Šafka Jan             SK Slavia Praha      SLP7704 C   51614  67.00    34
 35  170 Vondra Jiří           VŠTJ Stavební fakult FSP7600 C   51866  69.00    35
 36  672 Háněl Aleš            SK Zbraslav          ZBP7401 C  303933  71.00    36
 37  226 Jun Drahomír          TJ Tatran Kostelec n KNC5501 C   52255  73.00    37
 38  466 Fišer Jiří            SK Slavia Praha      SLP8503 A   51287  75.00    38
 39  488 Fujáček Jan           KOB TRETRA Praha     TAP7506 C   53634  77.00    39
 40  574 Žemlík Pavel          SKOB Zlín            TZL7135 C   52221  79.00    40
 41  611 Pražák Jiří           SK Zbraslav          ZBP7800 C   53583  81.00    41
 42  492 Skripnik Štěpán       KOB TRETRA Praha     TAP7901 R  232128  83.00    42
 43   81 Procházka Jan         SK Kotlářka Praha    DKP8201 A   51802  85.00    43
 44  427 Simr Pavel            SKOB Roudnice nad La ROU7504 C    8868  87.00    44
 45  594 Bořánek Petr          USK Praha            VSP7000 R   51750  89.00    45
 46  616 Háněl Jaromír         SK Zbraslav          ZBP6800 C   53535  91.00    46
 47  294 Rožek David           VŠSK MFF UK Praha    MFP7403 C  301644  93.00    47
 48  232 Jun Adam              TJ Tatran Kostelec n KNC7900 C   52261  95.00    48
 49  352 Kondrát Martin        SK Praga             PGP6501 R   51840  97.00    49
 50  673 Vakant                                                        99.00    50
 51   77 Margold Martin        SK Kotlářka Praha    DKP8106 C   51790 101.00    51
 52  620 Kozák Petr            USK Praha            VSP6501 R   51733 103.00    52
 53  293 Šimša Jaromír         VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C   51712 105.00    53
 54  143 Novák Tomáš           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7902 C   51598 107.00    54
 55   22 Jaroš Marek           Sokol Dobřichovice   DCE8100 C   53391 109.00    55
 56  499 Makovský Jakub        KOB TRETRA Praha     TAP8511 C   51846 111.00    56
 57  597 Semík Jan             USK Praha            VSP6507 C         113.00    57
 58  487 Skripnik Ondřej       KOB TRETRA Praha     TAP7502 C   51854 115.00    58
 59  414 Pucherna Eduard       VSK Přírodní vědy UK PVP7402 C   51843 117.00    59
 60  357 Vinš Pavel            SK Praga             PGP6900 C   51684 119.00    60
 61  413 Ptáček Jan            VSK Přírodní vědy UK PVP7200 C   51666 121.00    61
 62  674 Vakant                                                       123.00    62
 63  171 Vaněk Jan             VŠTJ Stavební fakult FSP7609 C   51339 125.00    63
 64  359 Baldrian Petr         SK Praga             PGP7203 C    2460 127.00    64
 65   76 Hošek Václav          SK Kotlářka Praha    DKP8000 R   51786 129.00    65
 66  380 Sysel Ondřej          SK Praga             PGP8302 B   52105 131.00    66
 67  172 Vojtík Petr           VŠTJ Stavební fakult FSP7203 C   51870 133.00    67
 68  296 Motl Martin           VŠSK MFF UK Praha    MFP8100 C   53197 135.00    68
 69  133 Šťovíček Jan ml.      TJ Dopravní podniky  DVP7703 C  301529 137.00    69
 70  351 Janovský Tomáš        SK Praga             PGP6401 C   51636 139.00    70
 71  149 Šimek Tomáš           VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C    8859 141.00    71
 72  441 Zikmund Zdeněk        Sportcentrum Jičín   SJC6705 R    9967 143.00    72
 73  755 Aschermann Jan        USK Praha            VSP6902 C   52284 145.00    73
 74  671 Blahuta Marek         VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C   51592 147.00    74
 
Startovka kategorie: H35K        3.6km  110m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1   39 Habran Ivo            TJ Sparta Doly Kladn DKL6400 C           1.00     1
  2  429 Nosek Jaroslav        SKOB Roudnice nad La ROU6301 C  410742   4.00     2
  3  661 Vakant                                                         7.00     3
  4  317 Fanta Luboš           neregistrovaní       NER        416195  10.00     4
  5  485 Kopečný Mojmír        KOB TRETRA Praha     TAP6402 C  232200  13.00     5
  6  554 Novák Petr            Sokol Troja          TJP6301 C   53515  16.00     6
  7  662 Vakant                                                        19.00     7
  8   40 Beneš Jan             TJ Sparta Doly Kladn DKL6600 C   49646  22.00     8
 
Startovka kategorie: H35L        4.9km  185m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  633 Čechmánek Vladimír    SK OK 24 Praha       OKP5802 C   51719   0.00     1
  2  265 Kettner Vladek        TJ Loko Beroun       LBE6401 C   21316   4.00     2
  3   71 Pokorný Lubomír       SK Kotlářka Praha    DKP6000 C    9890   8.00     3
  4  193 Košťák Milan          TJ Sokol Hostivice   HCE6101 C  410735  12.00     4
  5  264 Mezník Vladimír       TJ Loko Beroun       LBE6400 C   52971  16.00     5
  6  745 Kubů Jaroslav         SKP OLYMP Praha      OLP6701 C   49480  20.00     6
  7  194 Panoch Milan          SK Kamenice          KAM5900 C          24.00     7
  8  481 Fiala Zdeněk          KOB TRETRA Praha     TAP5501 C  232177  28.00     8
  9  191 Kettner Pavel         TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C   51987  32.00     9
 10   73 Betlach Miroslav      SK Kotlářka Praha    DKP6300 C   49818  36.00    10
 11  344 Grivalský Michal      SK Praga             PGP5900 C   52103  40.00    11
 12  322 Koutný Ivan           TJ AERO Odolená Voda ODV5300 C   49610  44.00    12
 13   68 Svobodný Petr         SK Kotlářka Praha    DKP5800 C   49871  48.00    13
 14  750 John Vladimír         SKP OLYMP Praha      OLP5502 C   49500  52.00    14
 15  599 Jedlička Jan          USK Praha            VSP6101 C   52272  56.00    15
 16  321 Hartl Zdeněk          TJ AERO Odolená Voda ODV6300 C   52121  60.00    16
 17  144 Kořistka Libor        VŠTJ Ekonom Praha    EKP6300 C   51591  64.00    17
 18  267 Procházka Pavel       TJ Loko Beroun       LBE6500 C   52317  68.00    18
 19  316 Kotek Miroslav        neregistrovaní       NER                72.00    19
 20  252 Kohl Jirí             SKOB Kralupy nad Vlt KPY6201 C  301391  76.00    20
 21  625 Koníček Jiří          SK OK 24 Praha       OKP5900 C  301174  80.00    21
 22  241 Stránský Jirí         SKOB Kralupy nad Vlt KPY6300 C  301353  84.00    22
 23   23 Pavlů Jaroslav        Sokol Dobřichovice   DCE6100 C  232041  88.00    23
 24  428 Rokůsek Martin        SKOB Roudnice nad La ROU6801 C   51436  92.00    24
 25  247 Dobeš Václav          SKOB Kralupy nad Vlt KPY5701 C  301374  96.00    25
 26  600 Píchal Jan            USK Praha            VSP5202 C   52281 100.00    26
 27  677 Farský Ladislav       SK Kotlářka Praha    DKP6100 C   51794 104.00    27
 28  323 Žemla Antonín         TJ AERO Odolená Voda ODV4300 C   52122 108.00    28
 29  529 Hejtmánek Vladimír    KOB TRETRA Praha     TAP5802 C   53639 112.00    29
 30  311 Janík Vlastimil       SK Meteor Kačerov Pr MKP6600 C   51692 116.00    30
 31  192 Štětina Jiří          TJ Sokol Hostivice   HCE6100 C   49154 120.00    31
 32  197 Valášek Petr          SK Kamenice          KAM6600 C   52276 124.00    32
 33  638 Klimeš Petr           TJ Tempo Praha       TEP6300 C         128.00    33
 34   70 Kudrnáč Martin        SK Kotlářka Praha    DKP5900 C  301371 132.00    34
 35  349 Fatka Ondřej          SK Praga             PGP6302 C   53011 136.00    35
 36  198 Straka Daniel         SK Kamenice          KAM6602 C  301166 140.00    36
 37  675 Marek Jan             TJ Loko Beroun       LBE6100 C   52977 144.00    37
 38  676 Vakant                                                       148.00    38
 
Startovka kategorie: H45K        4.9km  185m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  678 Vakant                                                         2.00     1
  2  601 Soukup Václav         USK Praha            VSP5600 C   23204   6.00     2
  3  479 Vácha Vlastimil       KOB TRETRA Praha     TAP5102 C   53609  10.00     3
  4  679 Vakant                                                        14.00     4
 
Startovka kategorie: H45L        5.5km  160m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  416 Kramoliš Jan          VSK Přírodní vědy UK PVP5000 C    7859   1.00     1
  2  132 Šťovíček Jan st.      TJ Dopravní podniky  DVP5001 C   51548   4.00     2
  3  286 Hájek Jan             KČT Aš               MAS5401 C    7885   7.00     3
  4  314 Šerák Zdeněk          SK Meteor Kačerov Pr MKP4200 C   51705  10.00     4
  5  746 Knotek Kamil          SKP OLYMP Praha      OLP5701 C   49370  13.00     5
  6   63 Kuchař Michal         SK Kotlářka Praha    DKP5502 C    8646  16.00     6
  7  478 Patočka Vladimír      KOB TRETRA Praha     TAP5101 C  232176  19.00     7
  8   31 Štraub Václav         TJ Sparta Doly Kladn DKL4900 C   49649  22.00     8
  9  626 Červinka Stanislav    SK OK 24 Praha       OKP5701 C   51671  25.00     9
 10  227 Havlíček Ivo          TJ Tatran Kostelec n KNC5800 C   51400  28.00    10
 11  553 Kraus Ota             Sokol Troja          TJP5700 C   53514  31.00    11
 12  635 Červinka Jaroslav     SK OK 24 Praha       OKP5803 C   53558  34.00    12
 13   60 Horálek Milan         SK Kotlářka Praha    DKP5200 C    8632  37.00    13
 14  580 Beran Luboš           Slovan Praha         UVP5300 C    7908  40.00    14
 15  341 Vohadlo Jiří          SK Praga             PGP5701 C  410716  43.00    15
 16  313 Čenovský Jiří         SK Meteor Kačerov Pr MKP4900 C   51667  46.00    16
 17  335 Barvínek Vlastimil    SK Praga             PGP5300 C   53184  49.00    17
 18  127 Dudík Petr            TJ Dopravní podniky  DVP5500 C  303905  52.00    18
 19  338 Čermák Jiří           SK Praga             PGP5600 C   53012  55.00    19
 20  175 Chvátal Vratislav     VŠTJ Stavební fakult FSP5802 C   53580  58.00    20
 21   37 Kunc Jindřich         TJ Sparta Doly Kladn DKL5600 C  303956  61.00    21
 22  312 Toušek Miloslav       SK Meteor Kačerov Pr MKP5000 C   51655  64.00    22
 23  176 Jebavý Miloslav       VŠTJ Stavební fakult FSP5700 C   51340  67.00    23
 24  339 Šámal Václav          SK Praga             PGP5601 C   52156  70.00    24
 25  129 Filippi Jiří          TJ Dopravní podniky  DVP5000 C   53187  73.00    25
 26  340 ŠVic Michal           SK Praga             PGP5700 C  303396  76.00    26
 27  751 Chvalina Jan          SKP OLYMP Praha      OLP5603 C   49420  79.00    27
 28  551 Ryšavý Vít            Sokol Troja          TJP4700 C   51332  82.00    28
 29   55 Procházka Zdenko      SK Kotlářka Praha    DKP4300 C   51800  85.00    29
 30  336 Louženský Luboš       SK Praga             PGP5500 C          88.00    30
 31   58 Stehno Pavel          SK Kotlářka Praha    DKP4900 C   51760  91.00    31
 32  131 Písař Jiři            TJ Dopravní podniky  DVP4201 C  301535  94.00    32
 33  552 Paukert Milan         Sokol Troja          TJP5000 C   51329  97.00    33
 34  333 Jelínek Martin        SK Praga             PGP5103 C  232091 100.00    34
 35  752 Soviš Jan             SKP OLYMP Praha      OLP5501 C   49471 103.00    35
 36   33 Brumek Vladimír       TJ Sparta Doly Kladn DKL5201 C   51343 106.00    36
 37  334 Sysel Zdeněk          SK Praga             PGP5200 C   52107 109.00    37
 38   35 Cabrnoch Jiří         TJ Sparta Doly Kladn DKL5400 C   53575 112.00    38
 39  225 Bitter Jiří           TJ Tatran Kostelec n KNC5201 C   52263 115.00    39
 40   32 Šorm Miroslav         TJ Sparta Doly Kladn DKL5200 C   52229 118.00    40
 41  145 Fanta Miroslav        VŠTJ Ekonom Praha    EKP5800 C   51147 121.00    41
 42  262 Tuček Vít             TJ Loko Beroun       LBE5800 C  411753 124.00    42
 43  535 Sládek Vladimír       Sokol Tehov          TEH5401 C   51399 127.00    43
 44  260 Hamáček Bohuslav      TJ Loko Beroun       LBE5000 C  411760 130.00    44
 45  222 Valter Petr           KBP Praha            KBP4500 C    6645 133.00    45
 46   25 Jaroš Vladimír        Sokol Dobřichovice   DCE5400 C   51973 136.00    46
 47  467 Kos Ladislav          SK Slavia Praha      SLP5801 C   51366 139.00    47
 48  721 Wald František        VŠTJ Stavební fakult FSP5300 C   49606 142.00    48
 49  722 Cedrych Karel         Sokol Troja          TJP5500 C   53526 145.00    49
 50  723 Vakant                                                       148.00    50
 
Startovka kategorie: H55L        5.0km  150m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  456 Němec Vladimír        SKOB Slaný           SLA4202 C    8803  79.00     1
  2   26 Mudr Stanislav        Sokol Dobřichovice   DCE4400 C  232101  83.00     2
  3  458 Zábranský Emil        SKOB Slaný           SLA     C    8794  87.00     3
  4  332 Zelený Vladimír       SK Praga             PGP4800 C   51863  91.00     4
  5  602 Dohnal Josef          USK Praha            VSP4300 C   51743  95.00     5
  6  177 Čadil Jan             VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C   53267  99.00     6
  7  550 Provazník Zdeněk      Sokol Troja          TJP4300 C   53527 103.00     7
  8  541 Aschermann Michael    TJ Tempo Praha       TEP4400 C   52159 107.00     8
  9  472 Novotný Jiří          SK Slavia Praha      SLP4601 C   51621 111.00     9
 10   30 Fujen Břetislav       TJ Sparta Doly Kladn DKL4800 C   49645 115.00    10
 11   56 Procházka Aleš        SK Kotlářka Praha    DKP4700 C   49885 119.00    11
 12  255 Duda František        SKOB Kralupy nad Vlt KPY4600 C         123.00    12
 13  699 Vakant                                                       127.00    13
 14  577 Klimánek Miloslav     Slovan Praha         UVP4700 C    7906 131.00    14
 15  178 Urbanec Antonín       VŠTJ Stavební fakult FSP4100 C  416336 135.00    15
 16  538 Lejsek Tom            TJ Tempo Praha       TEP3700 C   51267 139.00    16
 17  576 Matějů Ivan           Slovan Praha         UVP4600 C    7901 143.00    17
 18  457 Nosál Stanislav       SKOB Slaný           SLA4600 C    8805 147.00    18
 19  327 Attl Vladimír         SK Praga             PGP3800 C   51700 151.00    19
 20  698 Vakant                                                       155.00    20
 
Startovka kategorie: H65L        3.2km   90m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  539 Novák Ctirad          TJ Tempo Praha       TEP2100 C   51272   0.00     1
  2  328 Šrůta Pavel           SK Praga             PGP3802 C    8033   3.00     2
  3   29 Vinš Jaroslav         TJ Sparta Doly Kladn DKL3800 C   49650   6.00     3
  4  477 Vávra František       KOB TRETRA Praha     TAP3601 C  232161   9.00     4
  5  445 Zdeněk Mack           TJ Slavoj Praha      SJP2700 C   49622  12.00     5
  6  223 Kalivoda Viktor       TJ Tatran Kostelec n KNC3300 C   52254  15.00     6
  7  318 Petr Miroslav         neregistrovaní       NER     C   51273  18.00     7
  8  603 Kreisinger Vladimír   USK Praha            VSP2900 C   51731  21.00     8
  9  549 Tahotný Urban         Sokol Troja          TJP3701 C   53523  24.00     9
 10   28 Cupák Miroslav        Sokol Dobřichovice   DCE2200 C   51974  27.00    11
 11  548 Burýšek Slavomír      Sokol Troja          TJP3600 C   51333  30.00    10
 12  444 Svatopluk Bláha       TJ Slavoj Praha      SJP3501 C    8797  33.00    13
 13  546 Doleček Karel         Sokol Troja          TJP3300 C   51324  36.00    12
 14  224 Kalivoda Vladimír     TJ Tatran Kostelec n KNC3800 C   52260  39.00    14
 15   27 Sedláček Lubomír      Sokol Dobřichovice   DCE3100 C  301302  42.00    15
 16  179 Vondra Jaroslav       VŠTJ Stavební fakult FSP3300 C   51865  45.00    16
 17  547 Schovánek Ivo         Sokol Troja          TJP3301 C   53550  48.00    17
 18   54 Ďurčat Jozef          SK Kotlářka Praha    DKP3800 C   51763  51.00    18
 19  545 Nemrava František     Sokol Troja          TJP2700 C   53549  54.00    19
 20  150 Hanák Milan           VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C   51964  57.00    20
 21  724 Vakant                                                        60.00    22
 22  180 Veit Jan              VŠTJ Stavební fakult FSP2800 C   51867  63.00    21
 23  725 Vakant                                                        66.00    23
 
Startovka kategorie: N2          1.8km   40m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  716 Vakant                                                         3.00     1
  2  417 Líbal Jakub           SKOB Roudnice nad La ROU9202 C  301693   7.00     2
  3  717 Vakant                                                        11.00     3
  4  718 Vakant                                                        15.00     4
  5   50 Okrouhlý Tomáš        TJ Sparta Doly Kladn DKL9103 D  410721  19.00     5
  6  719 Vakant                                                        23.00     7
  7   51 Habranová Markéta     TJ Sparta Doly Kladn DKL9150 D          27.00     6
  8  720 Vakant                                                        31.00     8
  9  243 Freyová Michaela      SKOB Kralupy nad Vlt KPY6050 C  301394  35.00     9
 10  148 Šimková Gabriela      VŠTJ Stavební fakult FSP6654 C  303953  39.00    10
 
Startovka kategorie: T4          4.4km  150m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  617 Hánělová Kateřina     SK Zbraslav          ZBP7355 C   53595   0.00     1
  2  181 Karas Ondřej          VŠTJ Stavební fakult FSP8700 C  301157   5.00     2
  3  604 Píchal Jan            USK Praha            VSP8301 C   51742  10.00     3
  4  730 Sedláček Ondřej       SK Zbraslav          ZBP7201            15.00     4
 
Startovka kategorie: T6          6.6km  255m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  615 Kučera Zdeněk         neregistrovaní       NER                60.00     1
  2  740 Šňupárek Ondřej       SK OK 24 Praha       OKP                65.00     2

ing Zdeněk Přeček <100823.2236>