AC Sparta Praha, OOB <--GigaSport->> Asociace Sparta Praha, oddíl OB

2. Gigasport Cup - 6.4.2003, Bojanovice

Startovka oddílů, stav k 5.4.2003 19:25:07

Na startovku kategorií, a na stránku archívu závodů Sparty.

Startovka oddílů                                                   
                               2. závod GIGASPORT CUP
===ČSOB-SCP================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka oddílu: ASP - Radioklub OK1KYP Praha                   Neděle 6.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1     1 Leták Jiří            ASP7001  53776    H21K    23.00     6   40,00Kč
  2     3 Matoušek Pavel        ASP9103  53772    H12     10.00     3   20,00Kč
  3     5 Zachová Lucie         ASP9302  53774    D10     21.00     6   20,00Kč
  4     4 Matoušek Petr         ASP9304  53773    H10     89.00     9   20,00Kč
  5     6 Antoš David           ASP9307        P  H10L    42.00    11   20,00Kč
  6     2 Leták David           ASP9601  53707    H10L    30.00     8   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      140.00       20.00        0.00        0.00      160.00        0.00     -160.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: DCE - Sokol Dobřichovice                       Neděle 6.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1    28 Cupák Miroslav        DCE2200  51974    H65L    27.00    11   30,00Kč
  2    27 Sedláček Lubomír      DCE3100 301302    H65L    42.00    15   30,00Kč
  3    26 Mudr Stanislav        DCE4400 232101    H55L    83.00     2   40,00Kč
  4    19 Paulová Mirka         DCE5250  53597    D45L   111.00    13   40,00Kč
  5    25 Jaroš Vladimír        DCE5400  51973    H45L   136.00    46   40,00Kč
  6    18 Procházková Miluše    DCE5450  51966    D35L    37.00    13   40,00Kč
  7    24 Procházka Antonín     DCE5500  51965    H21L    43.00    22   40,00Kč
  8    17 Mrázová Pavla         DCE5550   7868    D35L    61.00    20   40,00Kč
  9    16 Štrossová Jiřina      DCE5650   7870    D35L    55.00    19   40,00Kč
 10    23 Pavlů Jaroslav        DCE6100 232041    H35L    88.00    23   40,00Kč
 11    15 Pavlů Veronika        DCE6950 232198    D21L    66.00    34   40,00Kč
 12    14 Svobodová Jitka       DCE7450  53598    D21L    30.00    16   40,00Kč
 13    13 Paulová Zuzana        DCE8050  51976    D21L   122.00    62   40,00Kč
 14    22 Jaroš Marek           DCE8100  53391    H21L   109.00    55   40,00Kč
 15    21 Paul Miroslav         DCE8501 301171    H18     58.00     7   30,00Kč
 16    12 Rusá Šárka            DCE9150 301314    D12     11.00     1   20,00Kč
 17    20 Rusý Tomáš            DCE9300 301101    H10     65.00     3   20,00Kč
 18    10 Mrázová Pavla         DCE9350 301313    D10L    72.00    20   20,00Kč
 19    11 Rusá Zuzana           DCE9351 416159    D10L    84.00    21   20,00Kč
 20     9 Rusá Pavla            DCE9450        P  D10L    24.00     7   20,00Kč
 21     7 Procházková Marie     DCE9550  51177    D10L    56.00    22   20,00Kč
 22     8 Pavlů Kateřina        DCE9551 232017    D10L    36.00    10   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      710.00       20.00        0.00        0.00      730.00        0.00     -730.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: DKL - TJ Sparta Doly Kladno                    Neděle 6.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1    29 Vinš Jaroslav         DKL3800  49650    H65L     6.00     3   30,00Kč
  2    30 Fujen Břetislav       DKL4800  49645    H55L   115.00    10   40,00Kč
  3    31 Štraub Václav         DKL4900  49649    H45L    22.00     8   40,00Kč
  4    32 Šorm Miroslav         DKL5200  52229    H45L   118.00    40   40,00Kč
  5    33 Brumek Vladimír       DKL5201  51343    H45L   106.00    36   40,00Kč
  6    34 Brumková Vladimíra    DKL5350  52226    D35L    91.00    31   40,00Kč
  7    35 Cabrnoch Jiří         DKL5400  53575    H45L   112.00    38   40,00Kč
  8    36 Cabrnochová Hana      DKL5550  53520    D45L   102.00    12   40,00Kč
  9    37 Kunc Jindřich         DKL5600 303956    H45L    61.00    21   40,00Kč
 10    38 Šimonová Petra        DKL6150  53194    D35K    21.00     6   40,00Kč
 11    39 Habran Ivo            DKL6400        P  H35K     1.00     1   40,00Kč
 12    40 Beneš Jan             DKL6600  49646    H35K    22.00     8   40,00Kč
 13    41 Šemelík Petr          DKL6901        P  H21L    53.00    27   40,00Kč
 14    42 Benešová Jaroslava    DKL7050  49647    D21L    24.00    13   40,00Kč
 15    43 Brumková Tereza       DKL8150  52228    D21L     8.00     5   40,00Kč
 16    44 Cabrnoch Jan          DKL8601  53577    H18    102.00    18   30,00Kč
 17    45 Vinš Jaroslav         DKL8619  49640    H18     90.00    15   30,00Kč
 18    46 Krišková Marie        DKL8650  49642    D18     49.00    11   30,00Kč
 19    47 Kriško Miroslav       DKL8801  49641    H16     16.00     5   30,00Kč
 20    48 Šimon Petr            DKL8802  49644    H16    132.00    34   30,00Kč
 21    49 Šimon Jan             DKL9100  49643    H12     42.00    11   20,00Kč
 22    50 Okrouhlý Tomáš        DKL9103 410721    N2      19.00     5   20,00Kč
 23    51 Habranová Markéta     DKL9150        P  N2      27.00     6   20,00Kč
 24    52 Šímová Martina        DKL9350 301697    D10      1.00     1   20,00Kč
 25    53 Šemelíková Věra       DKL9750  49648    D10L    52.00    14   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      840.00       60.00        0.00        0.00      900.00        0.00     -900.00
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: DKP - SK Kotlářka Praha                        Neděle 6.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   126 Betlach Ferdinand     DKP            P  H10     57.00     1   20,00Kč
  2    54 Ďurčat Jozef          DKP3800  51763    H65L    51.00    18   30,00Kč
  3    55 Procházka Zdenko      DKP4300  51800    H45L    85.00    29   40,00Kč
  4    56 Procházka Aleš        DKP4700  49885    H55L   119.00    11   40,00Kč
  5    57 Ďurčatová Hana        DKP4750  51762    D45L    75.00     2   40,00Kč
  6    58 Stehno Pavel          DKP4900  51760    H45L    91.00    31   40,00Kč
  7    59 Stehnová Hana         DKP5150  51799    D45L   117.00    15   40,00Kč
  8    60 Horálek Milan         DKP5200   8632    H45L    37.00    13   40,00Kč
  9    61 Jůzková Jaroslava     DKP5250  49837    D45L    99.00    10   40,00Kč
 10    62 Dlasková Anna         DKP5350  49842    D45L    90.00     7   40,00Kč
 11    63 Kuchař Michal         DKP5502   8646    H45L    16.00     6   40,00Kč
 12    64 Mrázková Ivana        DKP5650  51795    D35L    46.00    16   40,00Kč
 13    65 Horálková Alice       DKP5750   8633    D35L    76.00    26   40,00Kč
 14    66 Axmannová Vladislava  DKP5751  49875    D35L    13.00     5   40,00Kč
 15    67 Dudová Hana           DKP5752  49892    D45L   105.00    11   40,00Kč
 16    68 Svobodný Petr         DKP5800  49871    H35L    48.00    13   40,00Kč
 17    69 Svobodná Eva          DKP5851 301365    D45K    37.00     2   40,00Kč
 18    70 Kudrnáč Martin        DKP5900 301371    H35L   132.00    34   40,00Kč
 19    71 Pokorný Lubomír       DKP6000   9890    H35L     8.00     3   40,00Kč
 20   677 Farský Ladislav       DKP6100  51794    H35L   104.00    27   70,00Kč
 21    72 Prouzová Zuzana       DKP6250  49865    D35K     9.00     3   40,00Kč
 22    73 Betlach Miroslav      DKP6300  49818    H35L    36.00    10   40,00Kč
 23    74 Macháčková Jana       DKP6450  49868    D35L   118.00    40   40,00Kč
 24    75 Němcová Jana          DKP6650  49893    D35L   106.00    36   40,00Kč
 25    76 Hošek Václav          DKP8000  51786    H21L   129.00    65   40,00Kč
 26    77 Margold Martin        DKP8106  51790    H21L   101.00    51   40,00Kč
 27    78 Stehnová Zuzana       DKP8150  51781    D21L   102.00    52   40,00Kč
 28    79 Jůzková Lucie         DKP8161  49889    D21L    64.00    33   40,00Kč
 29    80 Procházka Tomáš       DKP8200  51803    H21L     3.00     2   40,00Kč
 30    81 Procházka Jan         DKP8201  51802    H21L    85.00    43   40,00Kč
 31    82 Novák Michal          DKP8210  51782    H21K    31.00     8   40,00Kč
 32    83 Horálková Iva         DKP8256  51788    D21L    54.00    28   40,00Kč
 33    84 Žaloudek Petr         DKP8304  51783    H21L    39.00    20   40,00Kč
 34    85 Havlíčková Vendula    DKP8350  51759    D21L   120.00    61   40,00Kč
 35    86 Novotný Viktor        DKP8413   8559    H20     22.00     3   40,00Kč
 36    87 Kovářová Kristýna     DKP8450  51755    D21L    58.00    30   40,00Kč
 37    88 Dlouhý Petr           DKP8509  49822    H18     34.00     1   30,00Kč
 38    89 Frey Eduard           DKP8510 301161    H18     50.00     5   30,00Kč
 39    90 Nováková Lucie        DKP8552  51806    D21L    18.00    10   40,00Kč
 40    91 Krausová Eliška       DKP8553  51784    D18     76.00    18   30,00Kč
 41    92 Jůzek Martin          DKP8604  51792    H18     42.00     3   30,00Kč
 42    93 Vlach Martin          DKP8605  51807    H21K    43.00    11   40,00Kč
 43    94 Ďurčatová Alice       DKP8650  51761    D18     58.00     9   30,00Kč
 44    95 Plochová Dominika     DKP8651  51798    D18     34.00     4   30,00Kč
 45    96 Mališová Barbora      DKP8654  49898    D21L    10.00     6   40,00Kč
 46    97 Foglarová Kamila      DKP8655   8638    D18     52.00    10   30,00Kč
 47    98 Masopustová Eliška    DKP8656  49844    D18     46.00     7   30,00Kč
 48    99 Dlouhá Veronika       DKP8657   9878    D18     40.00     6   30,00Kč
 49   100 Axmann Šimon          DKP8700  49839    H16    108.00    28   30,00Kč
 50   101 Prouza Jaromír        DKP8705  49866    H16     92.00    24   30,00Kč
 51   102 Duda Radim            DKP8707  51756    H16     84.00    22   30,00Kč
 52   103 Štekr Michal          DKP8709  51764    H16    116.00    30   30,00Kč
 53   104 Kadlec Lukáš          DKP8712   8640    H16    100.00    26   30,00Kč
 54   105 Buchalcev Jan         DKP8715   8637    H16     12.00     4   30,00Kč
 55   106 Pokorný Martin        DKP8717   9889    H16     32.00     9   30,00Kč
 56   107 Dlouhá Marie          DKP8756  49815    D16     48.00    17   30,00Kč
 57   108 Bochenková Martina    DKP8758  51292    D16      9.00     3   30,00Kč
 58   685 Mališ Jiří            DKP8806   8555    H16     56.00    15   50,00Kč
 59   109 Urbánek Jan           DKP8807   8556    H16    140.00    36   30,00Kč
 60   110 Svobodná Šárka        DKP8850  51796    D16     21.00     8   30,00Kč
 61   111 Karochová Simona      DKP8853  51787    D16      3.00     2   30,00Kč
 62   112 Macháčková Kateřina   DKP8855  49861    D16     60.00    21   30,00Kč
 63   113 Kuchař Jan            DKP8900   8647    H14    108.00    19   20,00Kč
 64   114 Korecký Petr          DKP8905   9886    H14     60.00     3   20,00Kč
 65   115 Bochenková Ivana      DKP8950  51291    D16     39.00    14   30,00Kč
 66   116 Přecechtělová Tereza  DKP8951   8564    D14    105.00    16   20,00Kč
 67   117 Betlach Martin        DKP9000  49881    H14     90.00    13   20,00Kč
 68   118 Sekava Josef          DKP9004   9888    H14    102.00    17   20,00Kč
 69   659 Stránský Vojtěch      DKP9005 301385    H14     84.00    11   30,00Kč
 70   119 Horálková Jenka       DKP9150   8634    D12     74.00    22   20,00Kč
 71   120 Prouzová Jitka        DKP9152  49823    D12    104.00    32   20,00Kč
 72   121 Němcová Lucie         DKP9153  49896    D12     23.00     5   20,00Kč
 73   122 Svobodná Madla        DKP9154 301368    D12     41.00    11   20,00Kč
 74   693 Medvěděv Grigorij     DKP9200 301380    H12     62.00    16   30,00Kč
 75   123 Němec Jan             DKP9302   8631    H10     73.00     5   20,00Kč
 76   124 Svobodná Tereza       DKP9350 301369    D12     68.00    20   20,00Kč
 77   125 Dlouhá Hana           DKP9400   8645    D10     37.00    10   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2600.00       20.00        0.00        0.00     2620.00        0.00    -2620.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: DVP - TJ Dopravní podniky Praha                Neděle 6.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   134 Dudíková Tereza       DVP            P  D20     43.00     9   40,00Kč
  2   135 Dudíková Magdalena    DVP            P  D14     77.00     9   20,00Kč
  3   136 Dudíková Kristýna     DVP            P  D18     73.00    17   30,00Kč
  4   131 Písař Jiři            DVP4201 301535    H45L    94.00    32   40,00Kč
  5   130 Kalábová Lída         DVP4650 232159    D55L    17.00     6   30,00Kč
  6   129 Filippi Jiří          DVP5000  53187    H45L    73.00    25   40,00Kč
  7   132 Šťovíček Jan st.      DVP5001  51548    H45L     4.00     2   40,00Kč
  8   127 Dudík Petr            DVP5500 303905    H45L    52.00    18   40,00Kč
  9   128 Dudíková Hana         DVP5550 411766    D45L   120.00    16   40,00Kč
 10   133 Šťovíček Jan ml.      DVP7703 301529    H21L   137.00    69   40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00       60.00        0.00        0.00      420.00        0.00     -420.00
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        Neděle 6.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   140 Fantová Libuše        EKP5650  51583    D35L    82.00    28   40,00Kč
  2   145 Fanta Miroslav        EKP5800  51147    H45L   121.00    41   40,00Kč
  3   139 Bochenková Jana       EKP6150 232174    D35L   112.00    38   40,00Kč
  4   144 Kořistka Libor        EKP6300  51591    H35L    64.00    17   40,00Kč
  5   137 Kořistková Lenka      EKP6854  51367    D21L    86.00    44   40,00Kč
  6   142 Matoušek Petr         EKP7503 301190    H21K    51.00    13   40,00Kč
  7   143 Novák Tomáš           EKP7902  51598    H21L   107.00    54   40,00Kč
  8   138 Sedláčková Martina    EKP7959  53816    D21L   142.00    72   40,00Kč
  9   645 Zapletalová Kateřina  EKP8251 301343    D21L   126.00    64   70,00Kč
 10   141 Fanta Václav          EKP8700  49632    H16     68.00    18   30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      420.00        0.00        0.00        0.00      420.00        0.00     -420.00
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              Neděle 6.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   146 Šimek Jan             FSP            P  H10L     2.00     1   20,00Kč
  2   147 Šimková Barbora       FSP            P  D10L     0.00     1   20,00Kč
  3   180 Veit Jan              FSP2800  51867    H65L    63.00    21   30,00Kč
  4   179 Vondra Jaroslav       FSP3300  51865    H65L    45.00    16   30,00Kč
  5   150 Hanák Milan           FSP3400  51964    H65L    57.00    20   30,00Kč
  6   163 Vondrová Radmila      FSP3750  51864    D21K    24.00     9   40,00Kč
  7   178 Urbanec Antonín       FSP4100 416336    H55L   135.00    15   40,00Kč
  8   177 Čadil Jan             FSP4300  53267    H55L    99.00     6   40,00Kč
  9   165 Urbancová Heide       FSP4450  51869    D55L    11.00     4   30,00Kč
 10   721 Wald František        FSP5300  49606    H45L   142.00    48   40,00Kč
 11   176 Jebavý Miloslav       FSP5700  51340    H45L    67.00    23   40,00Kč
 12   175 Chvátal Vratislav     FSP5802  53580    H45L    58.00    20   40,00Kč
 13   174 Tkadlec Josef         FSP6002  53573    H21K    75.00    19   40,00Kč
 14   162 Tkadlecová Marcela    FSP6051  49635    D21K    36.00    13   40,00Kč
 15   160 Karasová Jana         FSP6153 301140    D21L    26.00    14   40,00Kč
 16   161 Chvátalová Nataša     FSP6154  53528    D21L    74.00    38   40,00Kč
 17   149 Šimek Tomáš           FSP6304   8859    H21L   141.00    71   40,00Kč
 18   164 Smolková Alena        FSP6452  53567    D35L    94.00    32   40,00Kč
 19   173 Cincibus Pavel        FSP6605   8669    H21L    21.00    11   40,00Kč
 20   159 Cincibusová Ivana     FSP6651   8668    D21L    88.00    45   40,00Kč
 21   148 Šimková Gabriela      FSP6654 303953    N2      39.00    10   20,00Kč
 22   172 Vojtík Petr           FSP7203  51870    H21L   133.00    67   40,00Kč
 23   170 Vondra Jiří           FSP7600  51866    H21L    69.00    35   40,00Kč
 24   171 Vaněk Jan             FSP7609  51339    H21L   125.00    63   40,00Kč
 25   158 Dudová Kateřina       FSP7653  51341    D21L    22.00    12   40,00Kč
 26   157 Bajgarová Tereza      FSP7754   8891    D21K    45.00    16   40,00Kč
 27   156 Urbanová Bohumila     FSP7850 303930    D21K    51.00    18   40,00Kč
 28   169 Cimala Lukáš          FSP7902  53858    H21K    19.00     5   40,00Kč
 29   154 Haluzová Jana         FSP8051  49639    D21L    70.00    36   40,00Kč
 30   155 Školníková Jitka      FSP8052 303910    D21K    30.00    11   40,00Kč
 31   181 Karas Ondřej          FSP8700 301157    T4       5.00     2   20,00Kč
 32   151 Tkadlecová Markéta    FSP8755  53513    D12     56.00    16   20,00Kč
 33   168 Chvátal Vratislav     FSP8900 232142    H12     78.00    20   20,00Kč
 34   166 Karas Ladislav        FSP9000 301179    H14    120.00    23   20,00Kč
 35   167 Tkadlec Josef         FSP9001  53561    H14     63.00     4   20,00Kč
 36   153 Cincibusová Jana      FSP9050   8665    D14     81.00    10   20,00Kč
 37   152 Chvátalová Veronika   FSP9150 232183    D12     47.00    13   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1240.00       40.00        0.00        0.00     1280.00        0.00    -1280.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: HCE - TJ Sokol Hostivice                       Neděle 6.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   191 Kettner Pavel         HCE5900  51987    H35L    32.00     9   40,00Kč
  2   192 Štětina Jiří          HCE6100  49154    H35L   120.00    31   40,00Kč
  3   193 Košťák Milan          HCE6101 410735    H35L    12.00     4   40,00Kč
  4   188 Kettnerová Lenka      HCE6450  51988    D35L    31.00    11   40,00Kč
  5   189 Mudrová Martina       HCE6451  51984    D35L    52.00    18   40,00Kč
  6   190 Štětinová Ivana       HCE6452  49153    D35L    40.00    14   40,00Kč
  7   187 Mudra Martin          HCE8902  51985    H14     96.00    15   20,00Kč
  8   186 Kettnerová Dana       HCE8950  51986    D14     57.00     4   20,00Kč
  9   184 Mudrová Anna          HCE9250  51983    D10      5.00     2   20,00Kč
 10   182 Kettner  Lukáš        HCE9400  51288    H10L    46.00    12   20,00Kč
 11   183 Kettner Vojtěch       HCE9600 410247    H10L    66.00    17   20,00Kč
 12   185 Štětinová Alena       HCE9650  51541    D10L     4.00     2   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: JIL - OK Jilemnice                             Neděle 6.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   754 Jiřištová Zuzana      JIL8254   9054    D21L    90.00    46   70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice                              Neděle 6.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   194 Panoch Milan          KAM5900        P  H35L    24.00     7   40,00Kč
  2   195 Kudrnáčová Hana       KAM6250        P  D35L    10.00     4   40,00Kč
  3   196 Klinkerová Jitka      KAM6450  49155    D21L    78.00    40   40,00Kč
  4   197 Valášek Petr          KAM6600  52276    H35L   124.00    32   40,00Kč
  5   198 Straka Daniel         KAM6602 301166    H35L   140.00    36   40,00Kč
  6   199 Straková Lenka        KAM6751 301162    D35L    88.00    30   40,00Kč
  7   200 Semíková Eva          KAM6950  52285    D21L   100.00    51   40,00Kč
  8   201 Valášková Šárka       KAM6951  51727    D21L     0.00     1   40,00Kč
  9   202 Macková Lenka         KAM7051   8623    D21L   104.00    53   40,00Kč
 10   642 Barborová Lenka       KAM7052        P  D21L     4.00     3   70,00Kč
 11   203 Hankovcová Lenka      KAM7053        P  D21L   134.00    68   40,00Kč
 12   204 Valášková Radka       KAM7250        P  D21L    82.00    42   40,00Kč
 13   205 Doležalová Monika     KAM8850        P  D16      6.00     4   30,00Kč
 14   206 Panochová Alžběta     KAM8950        P  D14     97.00    14   20,00Kč
 15   207 Štěpánková Anna       KAM8951        P  D14     85.00    11   20,00Kč
 16   208 Aschermann Michal     KAM9104        P  H12     38.00    10   20,00Kč
 17   209 Škvorová Barbora      KAM9150 301336    D12     35.00     9   20,00Kč
 18   210 Macková Lucia         KAM9151 416131    D12     83.00    25   20,00Kč
 19   211 Straková Andrea       KAM9152 301154    D12     98.00    30   20,00Kč
 20   212 Panochová Anna        KAM9153        P  D12     29.00     7   20,00Kč
 21   213 Kamererová Klára      KAM9154        P  D12     77.00    23   20,00Kč
 22   214 Čermák Vojtěch        KAM9201        P  H12     46.00    12   20,00Kč
 23   215 Straková Zuzana       KAM9250 301151    D12     92.00    28   20,00Kč
 24   216 Doležalová Michaela   KAM9251        P  D12     65.00    19   20,00Kč
 25   217 Aschermannová Petra   KAM9354        P  D10     45.00    12   20,00Kč
 26   218 Valášek Jan           KAM9400 232245    H10    109.00    14   20,00Kč
 27   219 Mack Filip            KAM9500        P  H10L    18.00     5   20,00Kč
 28   220 Čermák Matyáš         KAM9501        P  H10L    54.00    15   20,00Kč
 29   221 Čermáková Alžběta     KAM9750        P  D10L    32.00     9   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      860.00      340.00        0.00        0.00     1200.00        0.00    -1200.00
Půjčeno čipů:17
 
 
Startovka oddílu: KBP - KBP Praha                                Neděle 6.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   222 Valter Petr           KBP4500   6645    H45L   133.00    45   40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       40.00        0.00        0.00        0.00       40.00        0.00      -40.00
 
 
Startovka oddílu: KNC - TJ Tatran Kostelec nad Čer.lesy          Neděle 6.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   223 Kalivoda Viktor       KNC3300  52254    H65L    15.00     6   30,00Kč
  2   224 Kalivoda Vladimír     KNC3800  52260    H65L    39.00    14   30,00Kč
  3   225 Bitter Jiří           KNC5201  52263    H45L   115.00    39   40,00Kč
  4   226 Jun Drahomír          KNC5501  52255    H21L    73.00    37   40,00Kč
  5   227 Havlíček Ivo          KNC5800  51400    H45L    28.00    10   40,00Kč
  6   228 Havlíčková Jindra     KNC6150  52259    D35L    28.00    10   40,00Kč
  7   229 Tichá Ivana           KNC6250  51392    D35K    25.00     7   40,00Kč
  8   230 Bitterová Eva         KNC6451  52262    D35K     5.00     2   40,00Kč
  9   231 Komersová Jana        KNC6550  52265    D35L    19.00     7   40,00Kč
 10   232 Jun Adam              KNC7900  52261    H21L    95.00    48   40,00Kč
 11   233 Havlíčková Markéta    KNC8451  52258    D20     48.00    10   40,00Kč
 12   234 Hujová Petra          KNC8551  52897    D18     31.00     3   30,00Kč
 13   235 Havlíček Tomáš        KNC8700  52257    H16     88.00    23   30,00Kč
 14   236 Tichá Klára           KNC8751  51391    D16     57.00    20   30,00Kč
 15   237 Čihák Pavel           KNC8801  51386    H16     44.00    12   30,00Kč
 16   238 Bitter Aleš           KNC8803  52264    H16     36.00    10   30,00Kč
 17   239 Votava Štěpán         KNC9101  52894    H12     66.00    17   20,00Kč
 18   240 Komers Jan            KNC9501  51394    H10L    70.00    18   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      610.00        0.00        0.00        0.00      610.00        0.00     -610.00
 
 
Startovka oddílu: KPY - SKOB Kralupy nad Vltavou                 Neděle 6.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   255 Duda František        KPY4600        P  H55L   123.00    12   40,00Kč
  2   247 Dobeš Václav          KPY5701 301374    H35L    96.00    25   40,00Kč
  3   243 Freyová Michaela      KPY6050 301394    N2      35.00     9   20,00Kč
  4   249 Kohlová Alena         KPY6051 301384    D35L   109.00    37   40,00Kč
  5   252 Kohl Jirí             KPY6201 301391    H35L    76.00    20   40,00Kč
  6   241 Stránský Jirí         KPY6300 301353    H35L    84.00    22   40,00Kč
  7   253 Koldinský Jan         KPY8506 301149    H18     78.00    12   30,00Kč
  8   250 Kohl Ondrej           KPY8600 301370    H18     62.00     8   30,00Kč
  9   254 Pála Jan              KPY8601        P  H18     54.00     6   30,00Kč
 10   245 Dobešová Katerina     KPY8750 301352    D16      0.00     1   30,00Kč
 11   248 Hynková Lucie         KPY8851        P  D16     63.00    22   30,00Kč
 12   251 Kohlová Zuzana        KPY8852 301347    D16     42.00    15   30,00Kč
 13   244 Frey Marek            KPY9001 301338    H14    123.00    24   20,00Kč
 14   246 Dobešová Tereza       KPY9050 303911    D14     69.00     6   20,00Kč
 15   242 Stránský Jirí         KPY9100 410725    H12     70.00    18   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      460.00       60.00        0.00        0.00      520.00        0.00     -520.00
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: KRP - OK KOURA Praha                           Neděle 6.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   259 Brokl Radek           KRP7102   9397    H21K     3.00     1   40,00Kč
  2   257 Bartošová Zdeňka      KRP8251  49609    D21K    39.00    14   40,00Kč
  3   256 Bartošová Ivana       KRP8751   8944    D16     27.00    10   30,00Kč
  4   258 Šňupárek Ondřej       KRP9801   8941    H10L     6.00     2   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      130.00        0.00        0.00        0.00      130.00        0.00     -130.00
 
 
Startovka oddílu: LBE - TJ Loko Beroun                           Neděle 6.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   260 Hamáček Bohuslav      LBE5000 411760    H45L   130.00    44   40,00Kč
  2   261 Hamáčková Eva         LBE5150  51284    D45L   126.00    19   40,00Kč
  3   262 Tuček Vít             LBE5800 411753    H45L   124.00    42   40,00Kč
  4   263 Havelková Eva         LBE5950  52974    D35L   121.00    41   40,00Kč
  5   675 Marek Jan             LBE6100  52977    H35L   144.00    37   70,00Kč
  6   264 Mezník Vladimír       LBE6400  52971    H35L    16.00     5   40,00Kč
  7   265 Kettner Vladek        LBE6401  21316    H35L     4.00     2   40,00Kč
  8   266 Procházková Pavlína   LBE6450 232247    D35L   100.00    34   40,00Kč
  9   267 Procházka Pavel       LBE6500  52317    H35L    68.00    18   40,00Kč
 10   268 Hamáčková Ludmila     LBE7650  52319    D21L   152.00    77   40,00Kč
 11   269 Osinová Monika        LBE7750  52978    D21L    50.00    26   40,00Kč
 12   270 Tůma Pavel            LBE8500 232259    H18     86.00    14   30,00Kč
 13   271 Kettner Alexandr      LBE8603  52320    H18    110.00    20   30,00Kč
 14   272 Tichý Jakub           LBE8703        P  H16    120.00    31   30,00Kč
 15   646 Švendová Vendula      LBE8750        P  D16     18.00     7   30,00Kč
 16   274 Šimon Jakub           LBE8801  52979    H16    128.00    33   30,00Kč
 17   275 Hamáčková Kristina    LBE8850  52973    D20     13.00     3   40,00Kč
 18   276 Tuček Martin          LBE8903 411754    H14     78.00     9   20,00Kč
 19   277 Štemberk Adam         LBE8904 411764    H14     54.00     1   20,00Kč
 20   278 Procházka Pavel       LBE9000 410363    H14    114.00    21   20,00Kč
 21   279 Krivačka David        LBE9003        P  H12     22.00     6   20,00Kč
 22   280 Pospíšil Petr         LBE9004 303959    H14    126.00    25   20,00Kč
 23   281 Šimon Václav          LBE9100 416331    H12     94.00    24   20,00Kč
 24   282 Kettner Vladek        LBE9102  52321    H12     58.00    15   20,00Kč
 25   283 Mezníková Lucie       LBE9150  52970    D14     93.00    13   20,00Kč
 26   668 Kalinová Tereza       LBE9151        P  D12     62.00    18   30,00Kč
 27   669 Marková Anna          LBE9250 301549    D12     95.00    29   30,00Kč
 28   284 Procházková Zuzana    LBE9251        P  D12     86.00    26   20,00Kč
 29   285 Procházková Kateřina  LBE9350        P  D10     17.00     5   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      920.00      120.00        0.00        0.00     1040.00        0.00    -1040.00
Půjčeno čipů:6
 
 
Startovka oddílu: MAS - KČT Aš                                   Neděle 6.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   286 Hájek Jan             MAS5401   7885    H45L     7.00     3   40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       40.00        0.00        0.00        0.00       40.00        0.00      -40.00
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                        Neděle 6.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   289 Marek Petr            MFP6904 301606    H21K     7.00     2   40,00Kč
  2   290 Pelikánová Lucie      MFP6950        P  D21L   150.00    76   40,00Kč
  3   288 Halíř Radim           MFP7000   8073    H21K    67.00    17   40,00Kč
  4   293 Šimša Jaromír         MFP7100  51712    H21L   105.00    53   40,00Kč
  5   671 Blahuta Marek         MFP7301  51592    H21L   147.00    74   70,00Kč
  6   294 Rožek David           MFP7403 301644    H21L    93.00    47   40,00Kč
  7   295 Rožková Petra         MFP7551 301608    D21K    12.00     5   40,00Kč
  8   291 Peřina Jan            MFP7601 301610    H21K    35.00     9   40,00Kč
  9   287 Bernátková Markéta    MFP7750   9859    D21L    40.00    21   40,00Kč
 10   292 Stránský Matěj        MFP7802 232248    H21K    27.00     7   40,00Kč
 11   297 Štola Jan             MFP7900 301159    H21K    47.00    12   40,00Kč
 12   296 Motl Martin           MFP8100  53197    H21L   135.00    68   40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      510.00       20.00        0.00        0.00      530.00        0.00     -530.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: MKP - SK Meteor Kačerov Praha                  Neděle 6.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   314 Šerák Zdeněk          MKP4200  51705    H45L    10.00     4   40,00Kč
  2   310 Koč Zdeněk            MKP4700  51706    H21L     9.00     5   40,00Kč
  3   313 Čenovský Jiří         MKP4900  51667    H45L    46.00    16   40,00Kč
  4   312 Toušek Miloslav       MKP5000  51655    H45L    64.00    22   40,00Kč
  5   315 Zemánková Eva         MKP5150  51697    D45L    84.00     5   40,00Kč
  6   309 Gregoriades Zdeněk    MKP5400  51653    H21L    27.00    14   40,00Kč
  7   308 Tomaščin Jaroslav     MKP5800  51691    H21L    59.00    30   40,00Kč
  8   303 Ježková Regina        MKP6350  51660    D35L     7.00     3   40,00Kč
  9   311 Janík Vlastimil       MKP6600  51692    H35L   116.00    30   40,00Kč
 10   307 Drábek Jan            MKP6700  51664    H21L     7.00     4   40,00Kč
 11   302 Mašková Zuzana        MKP7050  51704    D21K     0.00     1   40,00Kč
 12   301 Ježková Klára         MKP8450  51659    D20     23.00     5   40,00Kč
 13   306 Toušek Pavel          MKP8501  51656    H18     82.00    13   30,00Kč
 14   300 Drábková Veronika     MKP8950           D14     65.00     5   20,00Kč
 15   299 Ježková Dominika      MKP9050  51658    D14    117.00    19   20,00Kč
 16   305 Tomaščin Jaroslav     MKP9100  51669    H12     90.00    23   20,00Kč
 17   298 Tomaščinová Zuzana    MKP9350           D10L    48.00    13   20,00Kč
 18   304 Mašek Vojtěch         MKP9400  51703    H10L    14.00     4   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      610.00        0.00        0.00        0.00      610.00        0.00     -610.00
 
 
Startovka oddílu: NER - neregistrovaní                           Neděle 6.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   316 Kotek Miroslav        NER            P  H35L    72.00    19   40,00Kč
  2   317 Fanta Luboš           NER     416195    H35K    10.00     4   40,00Kč
  3   318 Petr Miroslav         NER      51273    H65L    18.00     7   30,00Kč
  4   615 Kučera Zdeněk         NER            P  T6      60.00     1   30,00Kč
  5   619 Havelková Jana        NER            P  D10     29.00     8   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      160.00       60.00        0.00        0.00      220.00        0.00     -220.00
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: ODV - TJ AERO Odolená Voda                     Neděle 6.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   636 Martinák Jakub        ODV            P  H10L    82.00    21   20,00Kč
  2   637 Martinák Matěj        ODV            P  H10L    74.00    19   20,00Kč
  3   323 Žemla Antonín         ODV4300  52122    H35L   108.00    28   40,00Kč
  4   322 Koutný Ivan           ODV5300  49610    H35L    44.00    12   40,00Kč
  5   321 Hartl Zdeněk          ODV6300  52121    H35L    60.00    16   40,00Kč
  6   326 Hartlová Blanka       ODV6350  51356    D35L    58.00    21   40,00Kč
  7   325 Piškulová Markéta     ODV7651  52889    D21L    96.00    49   40,00Kč
  8   320 Hartl Jan             ODV8402  52120    H20     30.00     4   40,00Kč
  9   324 Janková Helena        ODV8950  52891    D14    121.00    20   20,00Kč
 10   319 Hartl Martin          ODV9000  52119    H14     66.00     5   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      320.00       40.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           Neděle 6.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   740 Šňupárek Ondřej       OKP            P  T6      65.00     2   30,00Kč
  2   626 Červinka Stanislav    OKP5701  51671    H45L    25.00     9   40,00Kč
  3   633 Čechmánek Vladimír    OKP5802  51719    H35L     0.00     1   40,00Kč
  4   635 Červinka Jaroslav     OKP5803  53558    H45L    34.00    12   40,00Kč
  5   625 Koníček Jiří          OKP5900 301174    H35L    80.00    21   40,00Kč
  6   629 Novák Ivo             OKP6200  51679    H21L    57.00    29   40,00Kč
  7   630 Čechmánková Helena    OKP6450  51720    D35L    97.00    33   40,00Kč
  8   634 Červinková Jitka      OKP6451  53525    D35L    22.00     8   40,00Kč
  9   628 Nováková Marie        OKP6953  51681    D21L   132.00    67   40,00Kč
 10   622 Erbenová Zuzana       OKP7454 232137    D21L    62.00    32   40,00Kč
 11   632 Čechmánek Radek       OKP9101   8576    H12     98.00    25   20,00Kč
 12   624 Koníčková Alena       OKP9250 301323    D12     26.00     6   20,00Kč
 13   631 Čechmánková Petra     OKP9350   8575    D10     41.00    11   20,00Kč
 14   621 Červinka Jiří         OKP9500        P  H10L    62.00    16   20,00Kč
 15   623 Koníček Jakub         OKP9501 416322    H10L    34.00     9   20,00Kč
 16   709 Šňupárek Václav       OKP9502        P  H10L    78.00    26   20,00Kč
 17   627 Nováková Adéla        OKP9750        P  D10L    20.00     6   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      530.00       80.00        0.00        0.00      610.00        0.00     -610.00
Půjčeno čipů:4
 
 
Startovka oddílu: OLP - SKP OLYMP Praha                          Neděle 6.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   752 Soviš Jan             OLP5501  49471    H45L   103.00    35   40,00Kč
  2   750 John Vladimír         OLP5502  49500    H35L    52.00    14   40,00Kč
  3   751 Chvalina Jan          OLP5603  49420    H45L    79.00    27   40,00Kč
  4   746 Knotek Kamil          OLP5701  49370    H45L    13.00     5   40,00Kč
  5   745 Kubů Jaroslav         OLP6701  49480    H35L    20.00     6   40,00Kč
  6   749 Popjuk Viktor         OLP7614  49437    H21L    19.00    10   40,00Kč
  7   753 Sovišová Petra        OLP8351  49359    D20     18.00     4   40,00Kč
  8   747 Knotek Kamil          OLP8501  49402    H18     70.00    10   30,00Kč
  9   748 Knotek Jan            OLP8707  49337    H16      8.00     3   30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      340.00        0.00        0.00        0.00      340.00        0.00     -340.00
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga                                 Neděle 6.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   273 Huguet Julien         PGP      52106    H16      0.00     1   50,00Kč
  2   404 Novák Václav          PGP            P  H10L   102.00    20   20,00Kč
  3   757 Bergl Tomáš           PGP            P  H21K    59.00    15   70,00Kč
  4   327 Attl Vladimír         PGP3800  51700    H55L   151.00    19   40,00Kč
  5   328 Šrůta Pavel           PGP3802   8033    H65L     3.00     2   30,00Kč
  6   329 Haňkovská Jana        PGP4050  51698    D21L     6.00     4   40,00Kč
  7   330 Dvořáková Ladislava   PGP4451  52096    D21L   118.00    60   40,00Kč
  8   331 Kubátová Milada       PGP4750  53006    D21L   136.00    69   40,00Kč
  9   332 Zelený Vladimír       PGP4800  51863    H55L    91.00     4   40,00Kč
 10   333 Jelínek Martin        PGP5103 232091    H45L   100.00    34   40,00Kč
 11   334 Sysel Zdeněk          PGP5200  52107    H45L   109.00    37   40,00Kč
 12   335 Barvínek Vlastimil    PGP5300  53184    H45L    49.00    17   40,00Kč
 13   336 Louženský Luboš       PGP5500        P  H45L    88.00    30   40,00Kč
 14   337 Doležalová Vlasta     PGP5550  52095    D35L    85.00    29   40,00Kč
 15   338 Čermák Jiří           PGP5600  53012    H45L    55.00    19   40,00Kč
 16   339 Šámal Václav          PGP5601  52156    H45L    70.00    24   40,00Kč
 17   726 Syslová Drahomíra     PGP5650  52108    D45L    93.00     8   40,00Kč
 18   340 ŠVic Michal           PGP5700 303396    H45L    76.00    26   40,00Kč
 19   341 Vohadlo Jiří          PGP5701 410716    H45L    43.00    15   40,00Kč
 20   342 Zelená Markéta        PGP5850  51862    D21L    72.00    37   40,00Kč
 21   343 Jelínková Radana      PGP5851 301361    D45L    87.00     6   40,00Kč
 22   344 Grivalský Michal      PGP5900  52103    H35L    40.00    11   40,00Kč
 23   345 Tichovský Martin      PGP6100  51682    H21L    29.00    15   40,00Kč
 24   346 Tichovská Jitka       PGP6153  53005    D35L     4.00     2   40,00Kč
 25   347 Slavík Viktor         PGP6300  51276    H21L    55.00    28   40,00Kč
 26   348 Přibík Jan            PGP6301  51631    H21L    45.00    23   40,00Kč
 27   349 Fatka Ondřej          PGP6302  53011    H35L   136.00    35   40,00Kč
 28   350 Šrůtová Marcela       PGP6351   8077    D35L   115.00    39   40,00Kč
 29   351 Janovský Tomáš        PGP6401  51636    H21L   139.00    70   40,00Kč
 30   352 Kondrát Martin        PGP6501  51840    H21L    97.00    49   40,00Kč
 31   353 Valentová Helena      PGP6550  52099    D21L    84.00    43   40,00Kč
 32   354 Nováková Lenka        PGP6551        P  D35K     1.00     1   40,00Kč
 33   355 Slavíková Kateřina    PGP6650  51275    D35L    70.00    24   40,00Kč
 34   356 Tichovská Hana        PGP6652  51676    D21L    52.00    27   40,00Kč
 35   406 Jeřábek Milan         PGP6800 303946    H21K    71.00    18   40,00Kč
 36   357 Vinš Pavel            PGP6900  51684    H21L   119.00    60   40,00Kč
 37   358 Pinkavová Zdeňka      PGP7150 232127    D21L   114.00    58   40,00Kč
 38   359 Baldrian Petr         PGP7203   2460    H21L   127.00    64   40,00Kč
 39   360 Přibíková Monika      PGP7256 301618    D21K    48.00    17   40,00Kč
 40   361 Ptáčková Kateřina     PGP7350  51555    D21L   128.00    65   40,00Kč
 41   362 Komín David           PGP7405   9767    H21L     5.00     3   40,00Kč
 42   363 Hýbl Lukáš            PGP7504  51628    H21L     1.00     1   40,00Kč
 43   364 Pokorný Ondřej        PGP7506  51637    H21L    33.00    17   40,00Kč
 44   365 Málková Olga          PGP7551  51624    D21L    42.00    22   40,00Kč
 45   366 Jonášová Marta        PGP7557  51699    D21L    36.00    19   40,00Kč
 46   367 Součková Magdaléna    PGP7562  51638    D21K    33.00    12   40,00Kč
 47   368 Nemšovský Petr        PGP7602  51678    H21L    61.00    31   40,00Kč
 48   369 Fiedler Petr          PGP7609        P  H21L    25.00    13   40,00Kč
 49   370 Ryšavá Magdalena      PGP7650        P  D21L    16.00     9   40,00Kč
 50   371 Matějů Michal         PGP7701  51744    H21L    51.00    26   40,00Kč
 51   372 Koppová Silvie        PGP7758  51285    D21L    12.00     7   40,00Kč
 52   373 Horová Lenka          PGP7951  52268    D21L    76.00    39   40,00Kč
 53   374 Dobrovolná Lenka      PGP7963  51286    D21L    60.00    31   40,00Kč
 54   375 Vítek Jan             PGP8105  52164    H21K    63.00    16   40,00Kč
 55   643 Lacigová Michaela     PGP8150  51725    D21L   154.00    78   70,00Kč
 56   376 Ryšavá Vendula        PGP8153  51718    D21L   124.00    63   40,00Kč
 57   377 Tichovská Hana        PGP8251  51688    D21L    56.00    29   40,00Kč
 58   378 Zelená Lenka          PGP8254  51707    D21L    20.00    11   40,00Kč
 59   379 Zelená Magda          PGP8255  51708    D21L    48.00    25   40,00Kč
 60   380 Sysel Ondřej          PGP8302  52105    H21L   131.00    66   40,00Kč
 61   381 Mezníková Lenka       PGP8453  51180    D21L    68.00    35   40,00Kč
 62   382 Spurná Martina        PGP8556  51278    D18     55.00    12   30,00Kč
 63   383 Louženský Luboš       PGP8613        P  H16     24.00     7   30,00Kč
 64   384 Tichovská Martina     PGP8658  51689    D18     43.00     8   30,00Kč
 65   385 Fliegl Ondřej         PGP8703  51290    H16     48.00    13   30,00Kč
 66   386 Neumann Petr          PGP8705 232124    H16    112.00    29   30,00Kč
 67   387 Zelená Radka          PGP8751  51861    D16     15.00     6   30,00Kč
 68   388 Smolková Kateřina     PGP8852  53556    D16     30.00    11   30,00Kč
 69   389 Valenta Jakub         PGP8900  52101    H14     75.00     8   20,00Kč
 70   390 Červinka Jan          PGP8902 303940    H14     81.00    10   20,00Kč
 71   391 Lejsek Tadeáš         PGP8903  51675    H14     99.00    16   20,00Kč
 72   392 Pavlů Ondřej          PGP8904 232039    H14     93.00    14   20,00Kč
 73   393 Červinka Jaroslav     PGP9001 303935    H14     87.00    12   20,00Kč
 74   394 Valenta David         PGP9100  52102    H12     34.00     9   20,00Kč
 75   405 Jeřábek Marek         PGP9101 303934    H12     50.00    13   20,00Kč
 76   395 Landovský Tomáš       PGP9103 416118    H12    102.00    26   20,00Kč
 77   396 Roček Daniel          PGP9105  51626    H12     26.00     7   20,00Kč
 78   397 Slavíková Lucie       PGP9150 301700    D12     53.00    15   20,00Kč
 79   398 Šrůtová Pavla         PGP9151  53710    D12     32.00     8   20,00Kč
 80   399 Nováková Kateřina     PGP9152        P  D10     53.00    14   20,00Kč
 81   400 Jelínková Šárka       PGP9153 232168    D12     71.00    21   20,00Kč
 82   401 Čermáková Kristýna    PGP9154  53007    D12     17.00     3   20,00Kč
 83   402 Šámalová Ludmila      PGP9252        P  D12     89.00    27   20,00Kč
 84   407 Jeřábková Barbora     PGP9351 303948    D10L    80.00    15   20,00Kč
 85   403 Kroupa Tomáš          PGP9400 301620    H10     77.00     6   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3030.00      180.00        0.00        0.00     3210.00        0.00    -3210.00
Půjčeno čipů:9
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     Neděle 6.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   408 Hejnalová Eva         PHK       8948    D10L     8.00     3   20,00Kč
  2   409 Hejnalová Hana        PHK5161   8949    D21K    27.00    10   40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: PVP - VSK Přírodní vědy UK Praha               Neděle 6.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   416 Kramoliš Jan          PVP5000   7859    H45L     1.00     1   40,00Kč
  2   411 Novotná Marcela       PVP6050  51716    D21L   144.00    73   40,00Kč
  3   412 Kroupa Václav         PVP6100  51635    H21L    13.00     7   40,00Kč
  4   415 Taraba Michal         PVP6906  51715    H21L    49.00    25   40,00Kč
  5   410 Kroupová Jana         PVP7052 303931    D21K     3.00     2   40,00Kč
  6   413 Ptáček Jan            PVP7200  51666    H21L   121.00    61   40,00Kč
  7   414 Pucherna Eduard       PVP7402  51843    H21L   117.00    59   40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      280.00        0.00        0.00        0.00      280.00        0.00     -280.00
 
 
Startovka oddílu: ROU - SKOB Roudnice nad Labem                  Neděle 6.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   430 Simrová Jaroslava     ROU3950   8866    D55K     2.00     1   30,00Kč
  2   429 Nosek Jaroslav        ROU6301 410742    H35K     4.00     2   40,00Kč
  3   428 Rokůsek Martin        ROU6801  51436    H35L    92.00    24   40,00Kč
  4   427 Simr Pavel            ROU7504   8868    H21L    87.00    44   40,00Kč
  5   424 Nosek Jakub           ROU8701   8864    H16     64.00    17   30,00Kč
  6   425 Dolinár Jan           ROU8702   8870    H16     96.00    25   30,00Kč
  7   426 Betková Štěpánka      ROU8750   8865    D16     12.00     5   30,00Kč
  8   423 Nosek Vojtěch         ROU9001  51440    H14     72.00     7   20,00Kč
  9   422 Matějka Tomáš         ROU9101 301694    H12    110.00    28   20,00Kč
 10   421 Svoboda Jan           ROU9201   8867    H12     54.00    14   20,00Kč
 11   417 Líbal Jakub           ROU9202 301693    N2       7.00     2   20,00Kč
 12   420 Svoboda Jakub         ROU9301 301695    H10    101.00    12   20,00Kč
 13   418 Rokůsek František     ROU9304  51434    H10L    38.00    10   20,00Kč
 14   419 Rokůsková Klára       ROU9550  51435    D10L    28.00     8   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      380.00        0.00        0.00        0.00      380.00        0.00     -380.00
 
 
Startovka oddílu: ROZ - Orientační klub TOM Roztoky              Neděle 6.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   431 Hodková Zuzana        ROZ6250        P  D35L    64.00    22   40,00Kč
  2   432 Bělohlávková Ela      ROZ8850        P  D16     24.00     9   30,00Kč
  3   433 Libosková Tereza      ROZ9050        P  D14     53.00     3   20,00Kč
  4   435 Pejřil Kryštof        ROZ9200        P  H12      6.00     2   20,00Kč
  5   436 Bělohlávek Jiří       ROZ9201 416138    H12     14.00     4   20,00Kč
  6   437 Ramdan Marcel         ROZ9202 416137    H12     86.00    22   20,00Kč
  7   438 Ramdan David          ROZ9300        P  H10     85.00     8   20,00Kč
  8   710 Klinkerová Tereza     ROZ9350 416136    D10      9.00     3   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      190.00      100.00        0.00        0.00      290.00        0.00     -290.00
Půjčeno čipů:5
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                       Neděle 6.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   441 Zikmund Zdeněk        SJC6705   9967    H21L   143.00    72   40,00Kč
  2   442 Madla Kolářová        SJC7962   9940    D21L     2.00     2   40,00Kč
  3   439 Janáková Věra         SJC8151   9943    D21K    15.00     6   40,00Kč
  4   440 Hanzlová Tereza       SJC8154   9964    D21K    42.00    15   40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      160.00        0.00        0.00        0.00      160.00        0.00     -160.00
 
 
Startovka oddílu: SJP - TJ Slavoj Praha                          Neděle 6.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   445 Zdeněk Mack           SJP2700  49622    H65L    12.00     5   30,00Kč
  2   444 Svatopluk Bláha       SJP3501   8797    H65L    33.00    13   30,00Kč
  3   443 Blanka Bláhová        SJP3651  51148    D65L    29.00     2   30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: SLA - SKOB Slaný                               Neděle 6.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   446 Krejčík Tomáš         SLA            P  H10L    50.00    13   20,00Kč
  2   447 Nosál Adam            SLA            P  H10L    22.00     6   20,00Kč
  3   448 Stadlik Lukáš         SLA            P  H10L    58.00    14   20,00Kč
  4   458 Zábranský Emil        SLA       8794    H55L    87.00     3   40,00Kč
  5   459 Kubíková Šárka        SLA            P  D10L    76.00    18   20,00Kč
  6   460 Kučerová Barbora      SLA            P  D10L    64.00    17   20,00Kč
  7   461 Rafajová Anna         SLA            P  D10L    44.00    12   20,00Kč
  8   462 Šťovíčková Michala    SLA            P  D10L    16.00     5   20,00Kč
  9   456 Němec Vladimír        SLA4202   8803    H55L    79.00     1   40,00Kč
 10   457 Nosál Stanislav       SLA4600   8805    H55L   147.00    18   40,00Kč
 11   465 Bejčková Jana         SLA7150 301616    D21K    21.00     8   40,00Kč
 12   454 Pašek František       SLA7600  52300    H21L    17.00     9   40,00Kč
 13   455 Burdík Jan            SLA8400        P  H21K    39.00    10   40,00Kč
 14   451 Čabla Adam            SLA8500 301613    H18    106.00    19   30,00Kč
 15   453 Peška Ladislav        SLA8502 301621    H18    114.00    21   30,00Kč
 16   452 Macák Jakub           SLA8601 301614    H18     98.00    17   30,00Kč
 17   464 Urbánková Alena       SLA8651        P  D18     70.00    16   30,00Kč
 18   463 Kratochvílová Eva     SLA8652        P  D18     28.00     2   30,00Kč
 19   450 Šimek Petr            SLA8700 301612    H16     72.00    19   30,00Kč
 20   449 Masopust Ondřej       SLA8900 301615    H14    117.00    22   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      580.00      200.00        0.00        0.00      780.00        0.00     -780.00
Půjčeno čipů:10
 
 
Startovka oddílu: SLP - SK Slavia Praha                          Neděle 6.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   471 Zmeková Míla          SLP4451  51612    D21L   106.00    54   40,00Kč
  2   472 Novotný Jiří          SLP4601  51621    H55L   111.00     9   40,00Kč
  3   467 Kos Ladislav          SLP5801  51366    H45L   139.00    47   40,00Kč
  4   474 Chloupková Jana       SLP5951  51545    D21L    32.00    17   40,00Kč
  5   470 Šafka Jan             SLP7704  51614    H21L    67.00    34   40,00Kč
  6   469 Siblíková Jana        SLP7952  51365    D21L    94.00    48   40,00Kč
  7   473 Chloupková Radka      SLP8451  51617    D21L   130.00    66   40,00Kč
  8   466 Fišer Jiří            SLP8503  51287    H21L    75.00    38   40,00Kč
  9   475 Chloupek Pavel        SLP8701  51546    H16    124.00    32   30,00Kč
 10   476 Chloupek Petr         SLP8702        P  H16     76.00    20   30,00Kč
 11   468 Kosová Martina        SLP8851 301528    D16     54.00    19   30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      410.00       20.00        0.00        0.00      430.00        0.00     -430.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                         Neděle 6.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   520 Řehořová Magdaléna    TAP     232149    D14     89.00    12   20,00Kč
  2   527 Hermann Jindřich      TAP     232130    H10     61.00     2   20,00Kč
  3   477 Vávra František       TAP3601 232161    H65L     9.00     4   30,00Kč
  4   478 Patočka Vladimír      TAP5101 232176    H45L    19.00     7   40,00Kč
  5   479 Vácha Vlastimil       TAP5102  53609    H45K    10.00     3   40,00Kč
  6   480 Patočková Marie       TAP5451 232175    D35L    25.00     9   40,00Kč
  7   531 Hejtmánková Alena     TAP5452  53641    D45L   114.00    14   40,00Kč
  8   481 Fiala Zdeněk          TAP5501 232177    H35L    28.00     8   40,00Kč
  9   529 Hejtmánek Vladimír    TAP5802  53639    H35L   112.00    29   40,00Kč
 10   482 Tihonová Jindra       TAP6253 232157    D35L    49.00    17   40,00Kč
 11   483 Sládková Ivana        TAP6351   4188    D35L    16.00     6   40,00Kč
 12   484 Jünglingová Iveta     TAP6352  53637    D35L    67.00    23   40,00Kč
 13   485 Kopečný Mojmír        TAP6402 232200    H35K    13.00     5   40,00Kč
 14   486 Puchernová Veronika   TAP7451  51844    D21L   146.00    74   40,00Kč
 15   487 Skripnik Ondřej       TAP7502  51854    H21L   115.00    58   40,00Kč
 16   488 Fujáček Jan           TAP7506  53634    H21L    77.00    39   40,00Kč
 17   489 Pavlíková Lucie       TAP7552  51850    D21L    80.00    41   40,00Kč
 18   490 Šebesta Petr          TAP7604  51851    H21L    63.00    32   40,00Kč
 19   491 Pěkný Michal          TAP7807 232111    H21L    31.00    16   40,00Kč
 20   492 Skripnik Štěpán       TAP7901 232128    H21L    83.00    42   40,00Kč
 21   493 Švehlová Kateřina     TAP8051  51853    D21L    92.00    47   40,00Kč
 22   494 Váchová Hana          TAP8052 232126    D21L   108.00    55   40,00Kč
 23   495 Lomáková Iveta        TAP8152  51553    D21L    28.00    15   40,00Kč
 24   496 Znamenáčková Helena   TAP8153  51848    D21L    44.00    23   40,00Kč
 25   497 Váchová Lenka         TAP8452  51860    D20     28.00     6   40,00Kč
 26   498 Piskáčková Zuzana     TAP8453  51856    D21L    98.00    50   40,00Kč
 27   530 Hejtmánková Kateřina  TAP8462  53640    D20      3.00     1   40,00Kč
 28   499 Makovský Jakub        TAP8511  51846    H21L   111.00    56   40,00Kč
 29   528 Hejtmánek Martin      TAP8605  53636    H18     74.00    11   30,00Kč
 30   500 Fiala Tomáš           TAP8607 232173    H18     38.00     2   30,00Kč
 31   501 Zmek Ondřej           TAP8609  53645    H18     46.00     4   30,00Kč
 32   502 Zajíc Vítězslav       TAP8610 232140    H18     66.00     9   30,00Kč
 33   503 Kopečná Anna          TAP8651 232196    D18     64.00    14   30,00Kč
 34   504 Letfusová Veronika    TAP8654 232114    D18     25.00     1   30,00Kč
 35   505 Beneš Filip           TAP8701 232187    H16     40.00    11   30,00Kč
 36   506 Balajka David         TAP8703  53646    H16     28.00     8   30,00Kč
 37   507 Purkyt Jan            TAP8714 232143    H16    136.00    35   30,00Kč
 38   508 Sládek Jan            TAP8801  53642    H16     20.00     6   30,00Kč
 39   509 Fialka Petr           TAP8802 232163    H16     80.00    21   30,00Kč
 40   510 Hodek Michal          TAP8808  53644    H16     60.00    16   30,00Kč
 41   511 Szennai Daniel        TAP8811 232151    H16     52.00    14   30,00Kč
 42   512 Gabrovská Lucie       TAP8854 232189    D16     36.00    13   30,00Kč
 43   513 Vaněk Jan             TAP8901  53606    H14     69.00     6   20,00Kč
 44   514 Kopečná Kateřina      TAP9051 232195    D14     45.00     1   20,00Kč
 45   515 Tihonová Hana         TAP9052 232156    D14     61.00     7   20,00Kč
 46   516 Zamazalová Kateřina   TAP9053 232160    D14    113.00    18   20,00Kč
 47   691 Siněňkaja Táňa        TAP9057 232150    D14     73.00     8   30,00Kč
 48   518 Sládková Helena       TAP9151  53443    D12     38.00    10   20,00Kč
 49   519 Řehořová Adéla        TAP9155 232148    D12     80.00    24   20,00Kč
 50   521 Kuglerová Martina     TAP9156 232141    D12     14.00     2   20,00Kč
 51   522 Koukolíková Lucie     TAP9161 232138    D12    101.00    31   20,00Kč
 52   523 Zamazal Jan           TAP9203 232158    H12    118.00    30   20,00Kč
 53   524 Hermannová Anna       TAP9251 232132    D10     25.00     7   20,00Kč
 54   525 Broklová Tereza       TAP9254  53608    D12     44.00    12   20,00Kč
 55   526 Koukolík David        TAP9302 232133    H10    121.00    17   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1760.00        0.00        0.00        0.00     1760.00        0.00    -1760.00
 
 
Startovka oddílu: TEH - Sokol Tehov                              Neděle 6.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   535 Sládek Vladimír       TEH5401  51399    H45L   127.00    43   40,00Kč
  2   534 Sládková Eva          TEH5701  51398    D35L    73.00    25   40,00Kč
  3   533 Sládková Ivana        TEH8401  51397    D20     33.00     7   40,00Kč
  4   532 Sládková Zuzana       TEH8701  51396    D16     51.00    18   30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      150.00        0.00        0.00        0.00      150.00        0.00     -150.00
 
 
Startovka oddílu: TEP - TJ Tempo Praha                           Neděle 6.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   539 Novák Ctirad          TEP2100  51272    H65L     0.00     1   30,00Kč
  2   537 Nováková Růžena       TEP2650  51271    D65L    35.00     4   30,00Kč
  3   538 Lejsek Tom            TEP3700  51267    H55L   139.00    16   40,00Kč
  4   536 Lejsková Jiřina       TEP3750  51266    D65L    26.00     1   30,00Kč
  5   541 Aschermann Michael    TEP4400  52159    H55L   107.00     8   40,00Kč
  6   542 Vítková Ivana         TEP4850 303909    D55L    14.00     5   30,00Kč
  7   639 Klimešová Hana        TEP6150        P  D35L     1.00     1   40,00Kč
  8   638 Klimeš Petr           TEP6300        P  H35L   128.00    33   40,00Kč
  9   540 Aschermann Ondřej     TEP7100  52157    H21K    55.00    14   40,00Kč
 10   640 Klimeš Ondřej         TEP9200        P  H10     81.00     7   20,00Kč
 11   641 Klimešová Iva         TEP9550        P  D10L    12.00     4   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00       80.00        0.00        0.00      440.00        0.00     -440.00
Půjčeno čipů:4
 
 
Startovka oddílu: TJH - TJ OK Tolar                              Neděle 6.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   543 Vaněk Petr            TJH7302  51927    H21L    37.00    19   40,00Kč
  2   544 Hendrychová Jana      TJH7451  51354    D21L   138.00    70   40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 
Startovka oddílu: TJP - Sokol Troja                              Neděle 6.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   545 Nemrava František     TJP2700  53549    H65L    54.00    19   30,00Kč
  2   546 Doleček Karel         TJP3300  51324    H65L    36.00    12   30,00Kč
  3   547 Schovánek Ivo         TJP3301  53550    H65L    48.00    17   30,00Kč
  4   548 Burýšek Slavomír      TJP3600  51333    H65L    30.00    10   30,00Kč
  5   560 Dolečková Míla        TJP3650  51325    D65L    32.00     3   30,00Kč
  6   549 Tahotný Urban         TJP3701  53523    H65L    24.00     9   30,00Kč
  7   561 Burýšková Věra        TJP3750  51334    D65L    38.00     5   30,00Kč
  8   562 Provazníková Svatava  TJP4250  53532    D55L    20.00     7   30,00Kč
  9   550 Provazník Zdeněk      TJP4300  53527    H55L   103.00     7   40,00Kč
 10   551 Ryšavý Vít            TJP4700  51332    H45L    82.00    28   40,00Kč
 11   563 Ryšavá Lubomíra       TJP4750  53540    D45L    72.00     1   40,00Kč
 12   555 Peterka František     TJP4900   8861    H21L    41.00    21   40,00Kč
 13   552 Paukert Milan         TJP5000  51329    H45L    97.00    33   40,00Kč
 14   564 Wolkerová Dagmar      TJP5250  51289    D45L    96.00     9   40,00Kč
 15   722 Cedrych Karel         TJP5500  53526    H45L   145.00    49   70,00Kč
 16   553 Kraus Ota             TJP5700  53514    H45L    31.00    11   40,00Kč
 17   554 Novák Petr            TJP6301  53515    H35K    16.00     6   40,00Kč
 18   565 Nováková Jana         TJP6551 416114    D35K    13.00     4   40,00Kč
 19   566 Hostomská Jitka       TJP8050  51560    D21L   110.00    56   40,00Kč
 20   567 Kuklová Kateřina      TJP8450  51559    D20      8.00     2   40,00Kč
 21   568 Peterková Tina        TJP9050  53529    D12     59.00    17   20,00Kč
 22   569 Krausová Barbora      TJP9150  53504    D12     50.00    14   20,00Kč
 23   667 Krausová Martina      TJP9350  53512    D12     20.00     4   30,00Kč
 24   556 Novák Jan             TJP9400  53516    H10     93.00    10   20,00Kč
 25   557 Smolka Ondřej         TJP9401  53502    H10    113.00    15   20,00Kč
 26   558 Dalík Václav          TJP9402  53185    H10L    26.00     7   20,00Kč
 27   571 Peterková Lenka       TJP9450  53538    D10L    40.00    11   20,00Kč
 28   572 Burýšková Kateřina    TJP9559 411755    D10L    68.00    19   20,00Kč
 29   573 Paukertová Martina    TJP9650  53195    D10L    60.00    16   20,00Kč
 30   559 Novák Ondřej          TJP9700        P  H10L    10.00     3   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      960.00       20.00        0.00        0.00      980.00        0.00     -980.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: TZL - SKOB Zlín                                Neděle 6.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   574 Žemlík Pavel          TZL7135  52221    H21L    79.00    40   40,00Kč
  2   575 Cigošová Petra        TZL8656  53327    D18     67.00    15   30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: UVP - Slovan Praha                             Neděle 6.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   576 Matějů Ivan           UVP4600   7901    H55L   143.00    17   40,00Kč
  2   577 Klimánek Miloslav     UVP4700   7906    H55L   131.00    14   40,00Kč
  3   578 Matějů Ladislava      UVP4750   7999    D55L    23.00     8   30,00Kč
  4   579 Nováková Jiřina       UVP4950   7998    D45L   108.00    18   40,00Kč
  5   580 Beran Luboš           UVP5300   7908    H45L    40.00    14   40,00Kč
  6   581 Beranová Vlasta       UVP5450   7917    D45L    81.00     4   40,00Kč
  7   582 Beran Jaroslav        UVP8800   7984    H16      4.00     2   30,00Kč
  8   583 Němeček Daniel        UVP9100   4190    H12     18.00     5   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      280.00        0.00        0.00        0.00      280.00        0.00     -280.00
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Neděle 6.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   603 Kreisinger Vladimír   VSP2900  51731    H65L    21.00     8   30,00Kč
  2   602 Dohnal Josef          VSP4300  51743    H55L    95.00     5   40,00Kč
  3   591 Dohnalová Daniela     VSP5050  51645    D45L    78.00     3   40,00Kč
  4   596 Hora Vladimír         VSP5100   9783    H21L    15.00     8   40,00Kč
  5   600 Píchal Jan            VSP5202  52281    H35L   100.00    26   40,00Kč
  6   587 Horová Magda          VSP5450   9782    D21L   112.00    57   40,00Kč
  7   601 Soukup Václav         VSP5600  23204    H45K     6.00     2   40,00Kč
  8   605 Lacigová Ivana        VSP5950  51732    D35L    43.00    15   40,00Kč
  9   599 Jedlička Jan          VSP6101  52272    H35L    56.00    15   40,00Kč
 10   620 Kozák Petr            VSP6501  51733    H21L   103.00    52   40,00Kč
 11   597 Semík Jan             VSP6507        P  H21L   113.00    57   40,00Kč
 12   595 Černín Zbyněk         VSP6901   4101    H21L    35.00    18   40,00Kč
 13   755 Aschermann Jan        VSP6902  52284    H21L   145.00    73   70,00Kč
 14   594 Bořánek Petr          VSP7000  51750    H21L    89.00    45   40,00Kč
 15   586 Bořánková Kristýna    VSP7054  51737    D21L    14.00     8   40,00Kč
 16   585 Černínová Dagmar      VSP7150  51644    D21K     6.00     3   40,00Kč
 17   756 Aschermannová Irena   VSP7350        P  D21L    38.00    20   70,00Kč
 18   598 Zakouřil Václav       VSP7401  51721    H21L    11.00     6   40,00Kč
 19   590 Zakouřilová Helena    VSP7453  51724    D21L    46.00    24   40,00Kč
 20   588 Patočková Marie       VSP7651  51722    D21L    34.00    18   40,00Kč
 21   589 Waldová Barbora       VSP7850   9784    D21L   148.00    75   40,00Kč
 22   604 Píchal Jan            VSP8301  51742    T4      10.00     3   20,00Kč
 23   584 Píchalová Růžena      VSP8850  52278    D16     33.00    12   30,00Kč
 24   593 Píchal Miroslav       VSP9000  52269    H14     57.00     2   20,00Kč
 25   592 Černín Daniel         VSP9301   4025    H10    117.00    16   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      980.00       40.00        0.00        0.00     1020.00        0.00    -1020.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: ZBP - SK Zbraslav                              Neděle 6.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   616 Háněl Jaromír         ZBP6800  53535    H21L    91.00    46   40,00Kč
  2   670 Tejkal Karel          ZBP7000  53584    H21L    47.00    24   70,00Kč
  3   612 Toušek Filip          ZBP7102  53586    H21L    23.00    12   40,00Kč
  4   730 Sedláček Ondřej       ZBP7201        P  T4      15.00     4   20,00Kč
  5   617 Hánělová Kateřina     ZBP7355  53595    T4       0.00     1   20,00Kč
  6   672 Háněl Aleš            ZBP7401 303933    H21L    71.00    36   70,00Kč
  7   608 Dvořák Miroslav       ZBP7601  53581    H21L    65.00    33   40,00Kč
  8   614 Sedláčková Jana       ZBP7654  53590    D21L   140.00    71   40,00Kč
  9   611 Pražák Jiří           ZBP7800  53583    H21L    81.00    41   40,00Kč
 10   618 Zoubková Jana         ZBP8050  53585    D21L   116.00    59   40,00Kč
 11   610 Sedláčková Markéta    ZBP9052        P  D14     49.00     2   20,00Kč
 12   606 Bakalářová Jana       ZBP9053        P  D14    101.00    15   20,00Kč
 13   609 Hanuš David           ZBP9105        P  H12     82.00    21   20,00Kč
 14   607 Čermák Jan            ZBP9200        P  H12     74.00    19   20,00Kč
 15   613 Schreiner Jan         ZBP9203        P  H12      2.00     1   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      520.00      120.00        0.00        0.00      640.00        0.00     -640.00
Půjčeno čipů:6
 

ing Zdeněk Přeček <100823.2236>