OK Sparta Praha <--GigaSport->> OK Sparta Praha

4. Gigasport Cup - 18.4.2003, Stará Huť

Startovka kategorií, stav k 16.4.2004 19:47:44

Na oddílovou startovku, a na stránku archívu závodů Sparty.

                                              
===ČSOB-SCP========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka kategorie: D10                             
--------------------------------------------------------------------------------
  3  725 Kozáková Zuzana          USK Praha            VSP9450 C    9970  14.00     3
  4  201 Hlubučková Kristýna      SK Kamenice          KAM9551    232418  19.00     4
  5   10 Pavlů Kateřina           Sokol Dobřichovice   DCE9551 C  301001  24.00     5
  6  512 Brodská Adéla            Roztoky              ROZ9450 C  416138  29.00     6
  7  480 Přibíková Johanka        SK Praga             PGP9551 C  301617  34.00     7
  8    9 Procházková Marie        Sokol Dobřichovice   DCE9550 C   51177  39.00     8
  9  513 Davidová Adéla           Roztoky              ROZ9551 C  416137  44.00     9
 10  479 Křemenová Natálie        SK Praga             PGP9450 C  301063  49.00    10
 
Startovka kategorie: D10L                            
-------------------------------------------------------------------------------------
  2  489 Hejnalová Eva            OK 99 Hradec Králové PHK     D    8151   8.00     2
  3  343 Sieglová Eliška          nereg.               -       C  301029  13.00     3
  4  270 Pospíšilová Alžběta      SK KOURA Praha       KRP0251 C    9397  18.00     4
  5   31 Stružinská Lenka         Sokol Dobřichovice   DCE     D  232532  23.00     5
  6  715 Kučerová Vendula         SKOB Slaný           SLA9450 C  301109  28.00     6
  8  585 Weislová Adéla           Sokol Troja          TJP9750 C   51560  38.00     8
  9  307 Procházková Jana         TJ Loko Beroun       LBE9950 C   52321  43.00     9
 11  372 Nováková Adéla           SK OK 24 Praha       OKP9750 C  301044  53.00    11
 12  717 Zábranská Kristýna       SKOB Slaný           SLA     C  301119  58.00    12
 13  194 Čermáková Alžběta        SK Kamenice          KAM9750    301013  63.00    13
 14  366 Hanžlová Kateřina        TJ AERO Odolená Voda ODV        301041  68.00    14
 15  584 Paukertová Martina       Sokol Troja          TJP9650 C   53195  73.00    15
 17  720 Kučerová Barbora         SKOB Slaný           SLA9650 C  515046  83.00    17
 19  345 Mašková Michaela         SK Meteor Kačerov Pr MKP         51662  93.00    19
 20  583 Burýšková Kateřina       Sokol Troja          TJP9550 C  411755  98.00    20
 21  387 Hrabánková Klára         SK OK 24 Praha       OKP9650 C  232050 103.00    21
 22  719 Šťovíčková Michaela      SKOB Slaný           SLA9551 C  301120 108.00    22
 23  214 Panochová Kateřina       SK Kamenice          KAM9751    301019 113.00    23
 
Startovka kategorie: D12                             
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  828 Doležalová Michaela      SK Kamenice          KAM9251 B  232414   2.00     1
  4  192 Aschermannová Petra      SK Kamenice          KAM9354    232415  14.00     4
  5  516 Haladová Hedvika         TJ Slavoj Praha      SJP9350     51421  18.00     6
  6  221 Straková Zuzana          SK Kamenice          KAM9250    232413  22.00     5
  7   51 Šímová Martina           TJ Sparta Doly Kladn DKL9350 D  301697  26.00     7
  8  474 Landovská Anna           SK Praga             PGP9251 C  502088  30.00     8
  9  305 Havelková Jana           TJ Loko Beroun       LBE9252 C   52319  34.00     9
 10  486 Dittrichová Silvie       SK Praga             PGP     C  301068  38.00    10
 11    7 Myslivečková Zuzana      ROB                  ASP9203 C   53705  42.00    11
 12  649 Mücková Barbora          KOB TRETRA Praha     TAP9352 C  416003  46.00    12
 13  304 Procházková Zuzana       TJ Loko Beroun       LBE9251 C   52317  50.00    13
 14  487 Dittrichová Laura        SK Praga             PGP     C  301069  54.00    14
 15  384 Čechmánková Petra        SK OK 24 Praha       OKP9350 C    8575  58.00    15
 16   12 Mrázová Pavla            Sokol Dobřichovice   DCE9350 C  301313  62.00    16
 17  306 Procházková Kateřina     TJ Loko Beroun       LBE9350 C   52320  66.00    17
 18  582 Krausová Martina         Sokol Troja          TJP9350 C   53512  70.00    18
 19  182 Mudrová Anna             TJ Sokol Hostivice   HCE9250 C   51983  74.00    19
 20   13 Rusá Zuzana              Sokol Dobřichovice   DCE9351 C  416159  78.00    20
 21  376 Koníčková Alena          SK OK 24 Praha       OKP9250 C  301323  82.00    21
 22  334 Suková Anna              VŠSK MFF UK Praha    MFP9250 C   53196  86.00    22
 23  635 Neumannová Kateřina      VSK Přírodní vědy UK PVP9250 C    8565  90.00    23
 24  511 Vítková Ludmila          Roztoky              ROZ9352 C  416136  94.00    24
 25  303 Marková Anna             TJ Loko Beroun       LBE9250 C  301549  98.00    25
 26   54 Dlouhá Hana              SK Kotlářka Praha    DKP9450 C    8645 102.00    26
 27  510 Klinkerová Tereza        Roztoky              ROZ9350 C  232427 106.00    27
 28   11 Rusá Pavla               Sokol Dobřichovice   DCE9450 C  416316 110.00    28
 29  718 Rafajová Anna            SKOB Slaný           SLA9550 C   52624 114.00    29
 30  475 Šámalová Ludmila         SK Praga             PGP9252 B  515039 118.00    30
 31  696 Jozová Magdalena         KOB TRETRA Praha     TAP9252 B  232150 122.00    32
 32  477 Kožinová Anna            SK Praga             PGP9350 B   53009 126.00    31
 
Startovka kategorie: D14                             
-------------------------------------------------------------------------------------
  4  210 Macková Lucia            SK Kamenice          KAM9151    416131  15.00     7
  5  470 Nováková Kateřina        SK Praga             PGP9152    301060  19.00     8
  6  224 Škvorová Barbora         SK Kamenice          KAM9150    301336  23.00     5
  7  581 Krausová Barbora         Sokol Troja          TJP9150 C   53504  27.00    10
  8  220 Straková Andrea          SK Kamenice          KAM9152    301154  31.00     9
  9  157 Chvátalová Veronika      VŠTJ Stavební fakult FSP9150 C  232183  35.00    11
 10  213 Panochová Anna           SK Kamenice          KAM9153    232420  39.00     6
 11  543 Jiříková Dana            KOB TRETRA Praha     TAP9055 C  301076  43.00    12
 12  204 Kamererová Klára         SK Kamenice          KAM9154     52932  47.00     4
 13  496 Platilová Andrea         SKOB Roudnice nad La ROU9150 C   51438  51.00    14
 14  544 Zamazalová Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 C  416010  55.00    13
 15   57 Prouzová Jitka           SK Kotlářka Praha    DKP9152 C   49823  59.00    15
 16  650 Kouklíková Lucie         KOB TRETRA Praha     TAP9161 C  416008  63.00    16
 17   56 Horálková Jenka          SK Kotlářka Praha    DKP9150 C    8634  67.00    19
 18  547 Zajícová Markéta         KOB TRETRA Praha     TAP9054 C  301077  71.00    18
 19  158 Cincibusová Jana         VŠTJ Stavební fakult FSP9050 C    8665  75.00    20
 20  545 Tihonová Hana            KOB TRETRA Praha     TAP9052 C  232158  79.00    17
 21   60 Seifertová Magda         SK Kotlářka Praha    DKP9155 C  219291  83.00    21
 22  464 Němečková Hana           SK Praga             PGP9051 C   53013  87.00    22
 23   50 Kučerová Lucie           TJ Sparta Doly Kladn DKL9151 C  301004  91.00    23
 24  262 Dobešová Tereza          SKOB Kralupy nad Vlt KPY9050 C  303911  95.00    24
 25  473 Jančíková Magdaléna      SK Praga             PGP9155 C  301061  99.00    25
 26  651 Mücková Tereza           KOB TRETRA Praha     TAP9159 B  416004 103.00    26
 27  468 Slavíková Lucie          SK Praga             PGP9150 B  301700 107.00    27
 28  652 Siněňkaja Táňa           KOB TRETRA Praha     TAP9057 B  416007 111.00    29
 29  471 Jelínková Šárka          SK Praga             PGP9153 B  232168 115.00    28
 30   59 Svobodná Madla           SK Kotlářka Praha    DKP9154 B  301368 119.00    30
 31  469 Šrůtová Pavla            SK Praga             PGP9151 B   53710 123.00    31
 32   14 Rusá Šárka               Sokol Dobřichovice   DCE9150 B  301314 127.00    32
 33  472 Čermáková Kristýna       SK Praga             PGP9154 B   53007 131.00    33
 34  546 Sládková Helena          KOB TRETRA Praha     TAP9151 B   53443 135.00    34
 35   58 Němcová Lucie            SK Kotlářka Praha    DKP9153 B   49896 139.00    35
 36  302 Mezníková Lucie          TJ Loko Beroun       LBE9150 A   52970 143.00    37
 37   55 Setínková Jana           SK Kotlářka Praha    DKP9053 B    8947 147.00    36
 
Startovka kategorie: D16                             
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  823 Doležalová Monika        SK Kamenice          KAM8850 A  232409   0.00     2 R: 677
  2  824 Štěpánková Anna          SK Kamenice          KAM8951 C  232410   4.00     3
  3  822 Jelínková Zora           SK Praga             PGP8851 B  232167   8.00     1
  4  212 Panochová Alžběta        SK Kamenice          KAM8950    232400  12.00     4
  5   64 Kudrnáčová Lucie         SK Kotlářka Praha    DKP8856 C  301379  16.00     5
  6  609 Píchalová Růžena         USK Praha            VSP8850 C   52278  20.00     6
  7  252 Švaříčková Jana          TJ Tatran Kostelec n KNC8850 C   51390  24.00     7
  8  548 Gabrovská Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP8854 C  232189  28.00     8
  9    6 Šrámková Eva             ROB                  ASP8807 C   53768  32.00     9
 10  267 Kohlová Zuzana           SKOB Kralupy nad Vlt KPY8852 C  301347  36.00    10
 11  654 Řehořová Magdaléna       KOB TRETRA Praha     TAP8955 C  416006  40.00    11
 12  264 Hynková Lucie            SKOB Kralupy nad Vlt KPY8851 C  301023  44.00    12
 13   63 Macháčková Kateřina      SK Kotlářka Praha    DKP8855 B   49861  48.00    13
 14  459 Smolková Kateřina        SK Praga             PGP8852 B   53556  52.00    14
 15   66 Přecechtělová Tereza     SK Kotlářka Praha    DKP8951 B    8564  56.00    15
 16  283 Zemanová Lenka           SK OB Kotnov Tábor   KTA8851 B  232351  60.00    16
 17   62 Karochová Simona         SK Kotlářka Praha    DKP8853 A   51787  64.00    17
 18  298 Kettnerová Dana          TJ Loko Beroun       LBE8950 B   51986  68.00    18
 19   61 Svobodná Šárka           SK Kotlářka Praha    DKP8850 A   51796  72.00    19
 20  367 Janková Helena           TJ AERO Odolená Voda ODV8950 B   52891  76.00    20
 21   65 Bochenková Ivana         SK Kotlářka Praha    DKP8950 A   51291  80.00    21
 22  530 Kosová Martina           SK Slavia Praha      SLP8851 B  301528  84.00    22
 23  694 Dlouhá Marie             SK Kotlářka Praha    DKP8756 A   49815  88.00    23 R: 685
 
Startovka kategorie: D18                             
--------------------------------------------------------------------------------------------
  3  709 Kratochvílová Eva        SKOB Slaný           SLA8652 C  301099   8.00     3
  4    5 Adlerová Martina         ROB                  ASP8701 C   53779  12.00     4
  5   67 Ďurčatová Alice          SK Kotlářka Praha    DKP8650 C   51761  16.00     5
  6  271 Bartošová Ivana          SK KOURA Praha       KRP8751 C    8944  20.00     6
  7  708 Urbánková Alena          SKOB Slaný           SLA8651 C  301098  24.00     7
  8  261 Dobešová Kateřina        SKOB Kralupy nad Vlt KPY8750 C  301352  28.00     8
  9  655 Kopečná Anna             KOB TRETRA Praha     TAP8651 C  232196  32.00     9
 10   72 Setínková Eva            SK Kotlářka Praha    DKP8759 C    8946  36.00    10
 11  656 Krejzlová Zuzana         KOB TRETRA Praha     TAP8753 C  232160  40.00    11
 12   70 Skálová Gabriela         SK Kotlářka Praha    DKP8658 C  515053  44.00    12
 13   48 Krišková Marie           TJ Sparta Doly Kladn DKL8650 C   49642  48.00    14
 14   69 Dlouhá Veronika          SK Kotlářka Praha    DKP8657 C    9878  52.00    13
 15  657 Letfusová Veronika       KOB TRETRA Praha     TAP8654 B  232114  56.00    15
 16   71 Bochenková Martina       SK Kotlářka Praha    DKP8758 B   51292  60.00    17
 17  500 Betková Štěpánka         SKOB Roudnice nad La ROU8750 B    8865  64.00    16
 18   68 Mališová Barbora         SK Kotlářka Praha    DKP8654 A   49898  68.00    18
 
Startovka kategorie: D20                             
--------------------------------------------------------------------------------------------
  2   45 Cabrnochová Eva          TJ Sparta Doly Kladn DKL8450 C  515029   5.00     2 R: 655
  3  552 Kuchařová Marketa        KOB TRETRA Praha     TAP8463 C   53635   8.00     3 R: 243
  4  580 Kuklová Kateřina         Sokol Troja          TJP8450 C   51559  11.00     4 R: 347
 
Startovka kategorie: D21K                            Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  326 Pelikánová Lucie         VŠSK MFF UK Praha    MFP6950 C  410387  14.00     1 R: 409
  2  686 Illésová Emília          Tatran Košice        TKE7951 C  307343  17.00     2
  3  159 Vondrová Jitka           VŠTJ Stavební fakult FSP8052 C  303910  20.00     4 R: 805
  4   74 Šňupárková Leona         SK Kotlářka Praha    DKP7350 C  301007  23.00     3 R: 878
  5  163 Vondrová Radmila         VŠTJ Stavební fakult FSP3750 C   51864  26.00     6 R: 539
  6  198 Hankovcová Lenka         SK Kamenice          KAM7053    301017  29.00     7 R: 690
  7  160 Hojdarová Alena          VŠTJ Stavební fakult FSP7352 C  301111  32.00     5 R: 593
  8  225 Škvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350     52273  35.00     8 R: 318
  9  246 Švaříčková Petra         TJ Tatran Kostelec n KNC8255 C   51388  38.00     9 R: 499
 10  293 Osinová Monika           TJ Loko Beroun       LBE7750 C   52978  41.00    12 R: 542
 11  248 Rosová Hana              TJ Tatran Kostelec n KNC8452 C  303902  44.00    11 R: 546
 12  329 Rožková Petra            VŠSK MFF UK Praha    MFP7551 C  301608  47.00    14 R: 664
 13  247 Havlíčková Markéta       TJ Tatran Kostelec n KNC8451 C   52258  50.00    10 R: 379
 14  311 Jandová Hana             TJ Loko Chomutov     LCV7150 C  301423  53.00    13
 15  337 Špačková Eva             VŠSK MFF UK Praha    MFP7951 C  232242  56.00    16 R: 462
 16  340 Kotzinová Jana           nereg.               -       C  301026  59.00    17
 17  333 Suková Martina           VŠSK MFF UK Praha    MFP8750 C   53191  62.00    15 R: 698
 18  341 Růžičková Lucie          nereg.               -       C  301027  65.00    18
 19  368 Vyšínská Michaela        TJ AERO Odolená Voda ODV7655 C   52890  68.00    19 R: 827
 20  390 Vondrová Kateřina        SK OK 24 Praha       OKP7250 C   51685  71.00    21
 21  369 Zrostlíková Jitka        TJ AERO Odolená Voda ODV7652 C  301042  74.00    20 R: 701
 22  438 Přibíková Monika         SK Praga             PGP7256 C  301618  77.00    22 R: 394
 23  593 Nováková Pavla           Slovan Praha         UVP7450 C    7919  80.00    23 R: 625
 24  622 Hánělová Katarina        SK Zbraslav          ZBP7355     53595  83.00    24 R: 451
 25  632 Zelenková Martina        VŠSK MFF UK Praha    MFP6550 C  232265  86.00    26 R: 661
 26  623 Hájková Soňa             SK Zbraslav          ZBP6950    301083  89.00    25 R: 838
 27  636 Seifertová Daniela       VSK Přírodní vědy UK PVP7752 C  301092  92.00    27
 28  700 Bejčková Jana            SKOB Slaný           SLA7150 C  301616  95.00    28 R: 235
 
Startovka kategorie: D21L                            Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  850 Štefanyuková Pavla       TJ ČZ Strakonice     CST7454 C    7749  -1.00     1 R: 221
  2  135 Haluzová Jana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8053 C   49639   1.00     2 R:  72
  3  336 Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C   51713   3.00     3 R: 291
  4  411 Dvořáková Ladislava      SK Praga             PGP4451 C   52096   5.00     4 R: 584
  5  533 Zmeková Míla             SK Slavia Praha      SLP4451 C   51612   7.00     5 R: 840
  6  845 Neuhäuserová Ladislava   USK Praha            VSP8151 C    5641   9.00     6 R: 410
  7  848 Havlíčková Vendula       SK Kotlářka Praha    DKP8350 B   51759  11.00     7 R: 266
  8   43 Brumková Tereza          TJ Sparta Doly Kladn DKL8150 C   52228  13.00     8 R: 374
  9   75 Setínková Zuzana         SK Kotlářka Praha    DKP5753 C    8945  15.00     9 R: 583
 10  136 Hucková Vendula          VŠTJ Ekonom Praha    EKP7851 C  301010  17.00    10 R: 857
 11  161 Karasová Jana            VŠTJ Stavební fakult FSP6153 C  301140  19.00    11 R: 436
 12  138 Poborská Helena          VŠTJ Ekonom Praha    EKP7856 C  232179  21.00    12 R: 882
 13  209 Macková Lenka            SK Kamenice          KAM7051      8623  23.00    13
 14  272 Bartošová Zdeňka         SK KOURA Praha       KRP8251 C    8943  25.00    14 R: 354
 15  229 Valášková Radka          SK Kamenice          KAM7250    301022  27.00    15 R: 482
 16  273 Pospíšilová Radka        SK KOURA Praha       KRP6951 C   51118  29.00    16 R: 739
 17  410 Suchá Bohuslava          SK Praga             PGP4450 C   51639  31.00    17
 18  310 Hamáčková Kristina       TJ Loko Beroun       LBE8850 A   52973  33.00    18 R: 472
 19  456 Tichovská Martina        SK Praga             PGP8658 A   51689  35.00    19 R: 642
 20  525 Chloupková Jana          SK Slavia Praha      SLP5951 C   51545  37.00    20 R: 316
 21  446 Hladinová Hana           SK Praga             PGP8054 C   53741  39.00    21 R: 738
 22  531 Siblíková Jana           SK Slavia Praha      SLP7952 C   51365  41.00    22 R: 351
 23  631 Stehnová Stanislava      SK Kotlářka Praha    DKP7951 C   51779  43.00    23 R: 417
 24  665 Váchová Lenka            KOB TRETRA Praha     TAP8452 C   51860  45.00    24 R: 883
 25  535 Chaloupková Marie        SK Slavia Praha      SLP8151 C  410377  47.00    25
 26  637 Blažková Hana            VSK Přírodní vědy UK PVP8054 C   51717  49.00    26 R: 445
 27  659 Lisá Martina             KOB TRETRA Praha     TAP8151 C   51849  51.00    27 R: 647
 28  638 Novotná Marcela          VSK Přírodní vědy UK PVP6050 C   51716  53.00    28 R: 399
 29  661 Pavlíková Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP7552 C   51850  55.00    29 R: 311
 30   16 Pavlů Veronika           Sokol Dobřichovice   DCE6950 C  232198  57.00    30 R: 171
 31   76 Horálková Iva            SK Kotlářka Praha    DKP8256 C   51788  59.00    31 R: 217
 32  137 Klapalová Pavla          VŠTJ Ekonom Praha    EKP7051 C   51589  61.00    32 R: 162
 33   15 Svobodová Jitka          Sokol Dobřichovice   DCE7450 C   53598  63.00    33 R: 117
 34  140 Sedláčková Martina       VŠTJ Ekonom Praha    EKP7959 C   53816  65.00    34 R: 161
 35  205 Klinkerová Jitka         SK Kamenice          KAM6450     49155  67.00    35 R: 287
 36  664 Váchová Hana             KOB TRETRA Praha     TAP8052 C  232126  69.00    36 R: 195
 37  152 Kunová Dáša              VŠTJ Ekonom Praha    EKP6550 C   51594  71.00    37 R: 252
 38  162 Chvátalová Nataša        VŠTJ Stavební fakult FSP6154 C   53528  73.00    38 R: 258
 39  660 Lomáková Iveta           KOB TRETRA Praha     TAP8152 C   51553  75.00    39 R: 103
 40  139 Rančáková Barbora        VŠTJ Ekonom Praha    EKP8153 C  301189  77.00    40 R: 199
 41  245 Jiráková Lenka           TJ Tatran Kostelec n KNC7653 C   51309  79.00    41 R: 104
 42  439 Janovská Petra           SK Praga             PGP7355 C   52097  81.00    42 R: 115
 43  380 Nováková Marie           SK OK 24 Praha       OKP6953 C   51681  83.00    43 R: 133
 44  444 Pokorná Magdalena        SK Praga             PGP7562 C   51638  85.00    44 R: 248
 45  658 Hejtmánková Kateřina     KOB TRETRA Praha     TAP8462 B   53640  87.00    45 R: 294
 46  443 Forštová Jitka           SK Praga             PGP7558 C   51268  89.00    46 R: 282
 47  663 Skripniková Kateřina     KOB TRETRA Praha     TAP8051 C   51853  91.00    47 R: 237
 48  447 Hostomská Jitka          SK Praga             PGP8056 C  515056  93.00    48 R: 111
 49  666 Znamenáčková Helena      KOB TRETRA Praha     TAP8153 C   51848  95.00    49 R: 223
 50  721 Matoušková Petra         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7855 C   51597  97.00    50 R: 152
 51  662 Piskáčková Zuzana        KOB TRETRA Praha     TAP8453 A   51856  99.00    51 R: 196
 52  433 Valentová Helena         SK Praga             PGP6550 C   52099 101.00    52 R:  66
 53   73 Waldová Lucie            SK Kotlářka Praha    DKP8154 R    9785 103.00    53 R:  25
 54  448 Ryšavá Vendula           SK Praga             PGP8153 C   51718 105.00    54 R:  61
 55  230 Valášková Šárka          SK Kamenice          KAM6951    232393 107.00    55 R:  65
 56  442 Jonášová Marta           SK Praga             PGP7557 C   51699 109.00    56 R:  92
 57  847 Křístková Hana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7451 C   51608 111.00    57 R: 742
 58  450 Tichovská Hana           SK Praga             PGP8251 C   51688 113.00    58 R:  57
 59  846 Zurynková Jana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7053 C  416340 115.00    59 R:  74
 60  453 Mezníková Lenka          SK Praga             PGP8453 R   51180 117.00    60 R:  91
 61  849 Topinková Monika         OK Jiskra Nový Bor   BOR8054 E    8807 119.00    61 R:  14
 62  648 Ptáčková Kateřina        SK Praga             PGP7350 C   51555 121.00    62 R:  81
 63   77 Kovářová Kristýna        SK Kotlářka Praha    DKP8450 E   51755 123.00    63 R:  17
 
Startovka kategorie: D35K                            
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  386 Hrabánková Ilona         SK OK 24 Praha       OKP6251 C  232184   0.00     1
  2   17 Rusá Lenka               Sokol Dobřichovice   DCE6452 C  232129   3.00     2
  3  811 Soukupová Michaela       USK Praha            VSP5850 C  232190   6.00     3
  4  239 Švaříčková Pavla         TJ Tatran Kostelec n KNC6350 C   51389   9.00     4
  5  202 Hlubučková Šárka         SK Kamenice          KAM6851    232398  12.00     5
  6  434 Nováková Lenka           SK Praga             PGP6551 C  301049  15.00     6
  7  282 Zemanová Alena           SK OB Kotnov Tábor   KTA6351 C  232359  18.00     7
  8  237 Tichá Ivana              TJ Tatran Kostelec n KNC6250 C   51392  21.00     8
  9  370 Hartlová Blanka          TJ AERO Odolená Voda ODV6350 C   51356  24.00     9
 10   78 Seifertová Jana          SK Kotlářka Praha    DKP6550 C  219292  27.00    10
 11  164 Cincibusová Ivana        VŠTJ Stavební fakult FSP6651 C    8668  30.00    11
 13  238 Kohoutová Pavla          TJ Tatran Kostelec n KNC6251 C  515055  36.00    13
 14  398 Svitáková Ivana          SKP OLYMP Praha      OLP6851 C  515022  39.00    14
 15  578 Nováková Jana            Sokol Troja          TJP6551 C  416114  42.00    15
 16  501 Svobodová Lenka          SKOB Roudnice nad La ROU6650 C   51435  45.00    16
 17  259 Freyová Michaela         SKOB Kralupy nad Vlt KPY6050 C  301394  48.00    17
 18  195 Čermáková Gabriela       SK Kamenice          KAM6752    301014  51.00    18
 19  424 Buzková Hana             SK Praga             PGP6150 C  502090  54.00    19
 20  281 Hudečková Helena         SK OB Kotnov Tábor   KTA6951 C  301647  57.00    20
 21  240 Bitterová Eva            TJ Tatran Kostelec n KNC6451 C   52262  60.00    21
 
Startovka kategorie: D35L                            
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  265 Kohlová Alena            SKOB Kralupy nad Vlt KPY6051 C  301384   3.00     1
  2   84 Němcová Jana             SK Kotlářka Praha    DKP6650 C   49893   7.00     2
  4  425 Tichovská Jitka          SK Praga             PGP6153 C   53005  15.00     4
  5  667 Hejtmánková Alena        KOB TRETRA Praha     TAP5452 C   53641  19.00     5
  6  490 Hana Hejnalová           OK 99 Hradec Králové PHK6151 C    8949  23.00     6
  7  184 Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C   51988  27.00     7
  8   20 Procházková Miluše       Sokol Dobřichovice   DCE5450 C   51966  31.00     8
  9   80 Horálková Alice          SK Kotlářka Praha    DKP5750 C    8633  35.00     9
 10  601 Kozáková Dita            USK Praha            VSP6753 C   51618  39.00    10
 11  379 Němečková Jarmila        SK OK 24 Praha       OKP6650 C   51677  43.00    11
 12  415 Doležalová Vlasta        SK Praga             PGP5550 C   52095  47.00    12
 13  235 Havlíčková Jindra        TJ Tatran Kostelec n KNC6150 C   52259  51.00    13
 14  639 Gabryšová Tereza         VSK Přírodní vědy UK PVP6853 C  515051  55.00    14
 15  153 Fantová Libuše           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5650 C   51583  59.00    15
 16  206 Kudrnáčová Hana          SK Kamenice          KAM6250    232268  63.00    16
 17   79 Mrázková Ivana           SK Kotlářka Praha    DKP5650 C   51795  67.00    17
 18  332 Suková Eva               VŠSK MFF UK Praha    MFP6450 C  232264  71.00    18
 19  292 Procházková Pavlína      TJ Loko Beroun       LBE6450 C  232247  75.00    19
 20  549 Sládková Ivana           KOB TRETRA Praha     TAP6351 C    4188  79.00    20
 21  186 Štětinová Ivana          TJ Sokol Hostivice   HCE6452 C   49153  83.00    21
 22   19 Mrázová Pavla            Sokol Dobřichovice   DCE5550 C    7868  87.00    22
 23   82 Dudová Hana              SK Kotlářka Praha    DKP5752 C   49892  91.00    23
 24  603 Michálková Jiřina        USK Praha            VSP6151 C   51734  95.00    24
 25  382 Čechmánková Helena       SK OK 24 Praha       OKP6450 C   51720  99.00    25
 26   37 Brumková Vladimíra       TJ Sparta Doly Kladn DKL5350 C   52226 103.00    26
 28  435 Slavíková Kateřina       SK Praga             PGP6650 C   51275 111.00    28
 29  669 Tihonová Jindra          KOB TRETRA Praha     TAP6253 C  232161 115.00    29
 30  579 Weislová Eva             Sokol Troja          TJP6750 C   51326 119.00    30
 31   81 Axmannová Vladimíra      SK Kotlářka Praha    DKP5751 C   49875 123.00    31
 32  338 Tahalová Lenka           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C  410727 127.00    32
 33  185 Mudrová Martina          TJ Sokol Hostivice   HCE6451 C   51984 131.00    33
 34  431 Smolková Alena           SK Praga             PGP6450 C   53567 135.00    34
 35   18 Štrossová Jiřina         Sokol Dobřichovice   DCE5650 C    7870 139.00    35
 36  236 Komersová Jana           TJ Tatran Kostelec n KNC6550 C   52265 143.00    36
 37  640 Neumannová Renata        VSK Přírodní vědy UK PVP6650 C   51580 147.00    37
 38  141 Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C  232174 151.00    38
 39  218 Semíková Eva             SK Kamenice          KAM6950     52285 155.00    39
 40   83 Macháčková Jana          SK Kotlářka Praha    DKP6450 C   49868 159.00    40
 41  602 Lacigová Ivana           USK Praha            VSP5950 C   51732 163.00    41
 42  378 Červinková Jitka         SK OK 24 Praha       OKP6451 C   53525 167.00    42
 43  289 Havelková Eva            TJ Loko Beroun       LBE5950 C   52974 171.00    43
 44  668 Jünglingová Iveta        KOB TRETRA Praha     TAP6352 C   53637 175.00    44
 
Startovka kategorie: D45K                            
--------------------------------------------------------------------------------------------
  2  421 Jelínková Radana         SK Praga             PGP5851 C  301361   5.00     2
  3    4 Voráčková Eliška         ROB                  ASP5101 C   53718   8.00     3
  4   85 Kudrnáčová Iveta         SK Kotlářka Praha    DKP5952 C  301399  11.00     4
  5  605 Jagerová Marcela         USK Praha            VSP5350 C  515027  14.00     5
  6  274 Bartošová Pavla          SK KOURA Praha       KRP5951 C   49609  17.00     6
 
Startovka kategorie: D45L                            
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  604 Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C   51645  63.00     1
  2  813 Rónai Katalin            SK Kotlářka Praha    DKP5151 C   51805  66.00     2
  3   88 Dlasková Anna            SK Kotlářka Praha    DKP5350 C   49842  69.00     3
  4  577 Wolkerová Dagmar         Sokol Troja          TJP5250 C   51289  72.00     5
  5   86 Ďurčatová Hana           SK Kotlářka Praha    DKP4750 C   51762  75.00     4
  7   89 Klusáková Jitka          SK Kotlářka Praha    DKP5651 C    8558  81.00     7
  8   40 Cabrnochová Hana         TJ Sparta Doly Kladn DKL5550 C   53520  84.00     8
  9   21 Paulová Mirka            Sokol Dobřichovice   DCE5250 C   53597  87.00     9
 10  594 Beranová Vlasta          Slovan Praha         UVP5450 C    7917  90.00    10
 11   90 Svobodná Eva             SK Kotlářka Praha    DKP5851 C  301365  93.00    11
 12  142 Šedivá Miroslava         VŠTJ Ekonom Praha    EKP5750 C   51604  96.00    12
 13  309 Hamáčková Eva            TJ Loko Beroun       LBE5150 C   51284  99.00    13
 15   87 Stehnová Hana            SK Kotlářka Praha    DKP5150 C   51799 105.00    15
 16  418 Syslová Drahomíra        SK Praga             PGP5650 C   52108 108.00    16
 17  693 Dlouhá Jana              SK Kotlářka Praha    DKP5950 C    8644 111.00    17
 
Startovka kategorie: D55                             
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  312 Brabcová Jindra          TJ Loko Chomutov     LCV4750 C  232232  20.00     1
  2  165 Urbancová Heide          VŠTJ Stavební fakult FSP4450 C   51869  23.00     2
  3  576 Ryšavá Lubomíra          Sokol Troja          TJP4750 C   53540  26.00     4
  4  595 Nováková Jiřina          Slovan Praha         UVP4950 C    7998  29.00     5
  5  134 Šťovíčková Zdena st.     TJ Dopravní podniky  DVP4951 C   51549  32.00     6
  6  670 Puchernová Jana          KOB TRETRA Praha     TAP4551 C   53638  35.00     7
  7  409 Haňkovská Jana           SK Praga             PGP4050 C   51698  38.00     8
  8  575 Provazníková Svatava     Sokol Troja          TJP4250 C   53532  41.00     9
  9  596 Matějů Ladislava         Slovan Praha         UVP4750 C    7999  44.00    10
 10  131 Kalábová Lída            TJ Dopravní podniky  DVP4650 C  232159  47.00    11
 
Startovka kategorie: D65                             
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  554 Lejsková Jiřina          TJ Tempo Praha       TEP3750 C   51266   1.00     1
  2  517 Bláhová Blanka           TJ Slavoj Praha      SJP3651     51148   5.00     2
  3  574 Burýšková Věra           Sokol Troja          TJP3750 C   51334   9.00     3
  5  573 Dolečková Míla           Sokol Troja          TJP3650 C   51325  17.00     5
 
Startovka kategorie: D75                             
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  555 Nováková Růžena          TJ Tempo Praha       TEP3650 C   51271  21.00     1
 
Startovka kategorie: H10                             
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  626 Pudich Jan               SK Zbraslav          ZBP9501    301086   2.00     1
  2  641 Neumann Vojtěch          VSK Přírodní vědy UK PVP9400 C   53124   7.00     2
  3  193 Čermák Matyáš            SK Kamenice          KAM9501    301012  12.00     3
  4  375 Koníček Jakub            SK OK 24 Praha       OKP9501 C  416322  17.00     4
  5  207 Mack Filip               SK Kamenice          KAM9500    232353  22.00     5
  6  483 Prášek Otakar            SK Praga             PGP9700 C  410375  27.00     6
  7  568 Novák Jan                Sokol Troja          TJP9400 C   53516  32.00     7
  8  226 Valášek Jan              SK Kamenice          KAM9400    232245  37.00     8
  9  509 Ramdan Adam              Roztoky              ROZ9500 C  301073  42.00     9
 10  181 Kettner Lukáš            TJ Sokol Hostivice   HCE9400 C   51288  47.00    10
 11  216 Semík Ondra              SK Kamenice          KAM9401    232267  52.00    11
 12  482 Landovský Jakub          SK Praga             PGP9601 C  301065  57.00    12
 
Startovka kategorie: H10L                            
--------------------------------------------------------------------------------------------
  2  280 Hudeček Martin           SK OB Kotnov Tábor   KTA9601 C  416339   6.00     2
  3  223 Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900    301021  11.00     3
  4  716 Kašpar Vojtěch           SKOB Slaný           SLA9500 C  301114  16.00     4
  5   91 Šňupárek Václav          SK Kotlářka Praha    DKP9500 C    9881  21.00     5
  7  399 Sviták Petr              SKP OLYMP Praha      OLP9601 C   49437  31.00     7
  8  478 Schejbal Martin          SK Praga             PGP9403 C  301062  36.00     8
  9  199 Hlubuček Martin          SK Kamenice          KAM9701    232408  41.00     9
 10  571 Novák Ondřej             Sokol Troja          TJP9700 C   53550  46.00    10
 11  357 Hanžl Michal             TJ AERO Odolená Voda ODV        301037  51.00    11
 12  629 Řezník Lukáš             SK Zbraslav          ZBP9601    301089  56.00    12
 13  642 Neumann Jindřich         VSK Přírodní vědy UK PVP9900 C  301093  61.00    13
 15  215 Saska Daniel             SK Kamenice          KAM9503    301020  71.00    15
 16  255 Komers Jan               TJ Tatran Kostelec n KNC9501 C   51394  76.00    16
 17   53 Šíma Vladislav           TJ Sparta Doly Kladn DKL9700 D  301006  81.00    17
 18  275 Bartoš Pavel             SK KOURA Praha       KRP9801 C    8941  86.00    18
 19  481 Novák Václav             SK Praga             PGP9600 C  301064  91.00    19
 20  190 Aschermann Daniel        SK Kamenice          KAM9801    232395  96.00    20
 21  572 Burýšek Mirek            Sokol Troja          TJP9800 C  232484 101.00    21
 22  358 Martinák Matěj           TJ AERO Odolená Voda ODV        301038 106.00    22
 23  627 Strejc Vojtěch           SK Zbraslav          ZBP9300    301051 111.00    23
 25  196 Hadraba Jan              SK Kamenice          KAM9502    301015 121.00    25
 27  344 Mašek Vojtěch            SK Meteor Kačerov Pr MKP9400     51703 131.00    27
 28  553 Kuchař Jakub             KOB TRETRA Praha     TAP          8647 136.00    28
 29  484 Křemen Štěpán            SK Praga             PGP9800 C  301066 141.00    29
 30  227 Valášek Jiří             SK Kamenice          KAM9700    232403 146.00    30
 31  256 Votava Kryštof           TJ Tatran Kostelec n KNC9601 C  303937 151.00    31
 32  570 Weisl Jakub              Sokol Troja          TJP9500 C  411756 156.00    32
 33  356 Fujáček Jakub            TJ AERO Odolená Voda ODV         52893 161.00    33
 34  628 Strejc Jan               SK Zbraslav          ZBP9500    301052 166.00    34
 35   52 Kučera Tomáš             TJ Sparta Doly Kladn DKL9400 D  301005 171.00    35
 
Startovka kategorie: H12                             
--------------------------------------------------------------------------------------------
  4  197 Hadraba Petr             SK Kamenice          KAM9301    301016  15.00     4
  5  625 Pudich Matěj             SK Zbraslav          ZBP9000    301085  19.00     5
  6  508 Ramdan David             Roztoky              ROZ9300 C  301072  23.00     6
  7  616 Schreiner Jan            SK Zbraslav          ZBP9203 C  301081  27.00     7
  8  395 Knotek Michal            SKP OLYMP Praha      OLP9201 C   49397  31.00     8
  9  492 Svoboda Jakub            SKOB Roudnice nad La ROU9301 C  301695  35.00     9
 10  692 Černín Daniel            USK Praha            VSP9301 C    4025  39.00    11
 11  493 Svoboda Jan              SKOB Roudnice nad La ROU9201 C   51434  43.00    10
 12   92 Němec Jan                SK Kotlářka Praha    DKP9302 C    8631  47.00    13
 13  494 Líbal Jakub              SKOB Roudnice nad La ROU9202 C  232093  51.00    12
 14  714 Štádlík Lukáš            SKOB Slaný           SLA9401 C  515025  55.00    14
 15    3 Matoušek Petr            ROB                  ASP9304 C   53773  59.00    15
 16  615 Čermák Jan               SK Zbraslav          ZBP9200 C  301080  63.00    16
 17  713 Malec Oldřich            SKOB Slaný           SLA9400 C    8671  67.00    17
 18  359 Martinák Jakub           TJ AERO Odolená Voda ODV9300 C  301039  71.00    18
 19  346 Tomaščin Jaroslav        SK Meteor Kačerov Pr MKP9100 C   51669  75.00    19
 20  476 Prášek Přemysl           SK Praga             PGP9302 C  410392  79.00    20
 21  536 Zamazal Jan              KOB TRETRA Praha     TAP9203 C  416009  83.00    21
 22  711 Vít Richard              SKOB Slaný           SLA9200 C  515002  87.00    24
 23  569 Smolka Ondřej            Sokol Troja          TJP9401 C   53502  91.00    22
 24  712 Kučera René              SKOB Slaný           SLA9300 C  301100  95.00    23
 25  507 Bělohlávek Jiří          Roztoky              ROZ9201 B  232397  99.00    25
 26   22 Rusý Tomáš               Sokol Dobřichovice   DCE9300 B  301101 103.00    26
 27  279 Hudeček Petr             SK OB Kotnov Tábor   KTA9201 B  410750 107.00    27
 
Startovka kategorie: H14                             
--------------------------------------------------------------------------------------------
  4  191 Aschermann Michal        SK Kamenice          KAM9104    232402  14.00     4
  5  624 Hájek Adam               SK Zbraslav          ZBP9201    301084  18.00     5
  6  217 Semík Vojtěch            SK Kamenice          KAM9100    301628  22.00     6
  7  463 Červinka Jaroslav        SK Praga             PGP9001 C  303935  26.00     7
  8  495 Matějka Tomáš            SKOB Roudnice nad La ROU9101 C   51436  30.00     8
  9   93 Betlach Martin           SK Kotlářka Praha    DKP9000 C   49881  34.00     9
 10  254 Šedivý Ondřej            TJ Tatran Kostelec n KNC9103 C   52898  38.00    11
 11   95 Zeman Bohuslav           SK Kotlářka Praha    DKP9007 C  301008  42.00    10
 12  606 Píchal Miroslav          USK Praha            VSP9000 C   52269  46.00    12
 13  126 Sekava Josef             SK Kotlářka Praha    DKP9004 C    9888  50.00    13
 14  467 Roček Daniel             SK Praga             PGP9105 C   51626  54.00    14
 15  617 Hanuš David              SK Zbraslav          ZBP9105 C  301082  58.00    15
 16  497 Nosek Vojtěch            SKOB Roudnice nad La ROU9001 C   51440  62.00    16
 17  671 Krejzla Jakub            KOB TRETRA Praha     TAP9104 C  232157  66.00    17
 18    2 Matoušek Pavel           ROB                  ASP9103 C   53772  70.00    18
 19  405 Kubů Petr                SKP OLYMP Praha      OLP9101 C  301046  74.00    19
 20  300 Havelka Vít              TJ Loko Beroun       LBE9005 C   52316  78.00    20
 21  550 Řepka Jakub              KOB TRETRA Praha     TAP9103 C  232170  82.00    21
 22   94 Stránský Vojtěch         SK Kotlářka Praha    DKP9005 B  301385  86.00    22
 23  465 Valenta David            SK Praga             PGP9100 B   52102  90.00    23
 24  299 Procházka Pavel          TJ Loko Beroun       LBE9000 B  410363  94.00    24
 25  383 Čechmánek Radek          SK OK 24 Praha       OKP9101 B    8576  98.00    25
 26  258 Stránský Jiří            SKOB Kralupy nad Vlt KPY9100 B  410725 102.00    26
 27  466 Landovský Tomáš          SK Praga             PGP9103 B  416118 106.00    27
 28  166 Tkadlec Josef            VŠTJ Stavební fakult FSP9001 B   53561 110.00    28
 29  253 Votava Štěpán            TJ Tatran Kostelec n KNC9101 B   52294 114.00    29
 30  506 Daněk Vojtěch            Roztoky              ROZ9100 B  232407 118.00    30
 31  360 Hartl Martin             TJ AERO Odolená Voda ODV9000 B   52119 122.00    31
 32  301 Šimon Václav             TJ Loko Beroun       LBE9100 A  416331 126.00    32
 
Startovka kategorie: H16                             
--------------------------------------------------------------------------------------------
  4  710 Masopust Ondřej          SKOB Slaný           SLA8900 C  301615  10.00     4
  5  460 Valenta Jakub            SK Praga             PGP8900 C   52101  13.00     5
  6   96 Korecký Petr             SK Kotlářka Praha    DKP8905 C    9886  16.00     6
  7  167 Chvátal Vratislav        VŠTJ Stavební fakult FSP8900 C  232142  19.00     7
  8  488 Lejsek Tadeáš            SK Praga             PGP8903 C   51675  22.00     8
  9  183 Mudra Martin             TJ Sokol Hostivice   HCE8902 C   51985  25.00     9
 10  538 Sládek Jan               KOB TRETRA Praha     TAP8801 C   53642  28.00    10
 11    8 Mysliveček Marek         ROB                  ASP8901 C   53706  31.00    11
 12  404 Kubů Martin              SKP OLYMP Praha      OLP8901 C  515033  34.00    12
 13  539 Vaněk Jan                KOB TRETRA Praha     TAP8901 C   53606  37.00    13
 14  251 Bitter Aleš              TJ Tatran Kostelec n KNC8803 C   52264  40.00    14
 15  643 Neumann Tomáš            VSK Přírodní vědy UK PVP8900 C  301117  43.00    15
 16  295 Tvrdek Vojtěch           TJ Loko Beroun       LBE8902 C   52976  46.00    16
 17  589 Beran Jaroslav           Slovan Praha         UVP8800 C    7984  49.00    17
 18  294 Šimon Jakub              TJ Loko Beroun       LBE8801 B   52979  52.00    18
 19  537 Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 B   53644  55.00    20
 20  297 Štemberk Adam            TJ Loko Beroun       LBE8904 B  411764  58.00    19
 21  461 Červinka Jan             SK Praga             PGP8902 B  303940  61.00    21
 22   49 Kriško Miroslav          TJ Sparta Doly Kladn DKL8801 B   49641  64.00    22
 23  296 Tuček Martin             TJ Loko Beroun       LBE8903 B  411754  67.00    23
 24  462 Pavlů Ondřej             SK Praga             PGP8904 A  232039  70.00    24
 
Startovka kategorie: H18                             
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  528 Kos Ladislav ml.         SK Slavia Praha      SLP8601 C  301527   1.00     1
  4   99 Klusák Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8704 C    8557  13.00     4
  5  249 Roupec Ondřej            TJ Tatran Kostelec n KNC8603 C  303949  17.00     5
  6  498 Nosek Jakub              SKOB Roudnice nad La ROU8701 C  301070  21.00     6
  7   46 Cabrnoch Jan             TJ Sparta Doly Kladn DKL8601 C   53577  25.00     8
  8  499 Dolinár Jan              SKOB Roudnice nad La ROU8702 C    8870  29.00     7
  9  673 Purkyt Jan               KOB TRETRA Praha     TAP8705 C  232148  33.00     9
 10  101 Štekr Michal             SK Kotlářka Praha    DKP8709 C   51764  37.00    10
 11  540 Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C  232140  41.00    12
 12  100 Prouza Jaromír           SK Kotlářka Praha    DKP8705 C   49866  45.00    11
 13  522 Chloupek Pavel           SK Slavia Praha      SLP8701 C   51546  49.00    13
 14  542 Beneš Filip              KOB TRETRA Praha     TAP8701 C  232187  53.00    14
 15  154 Fanta Václav             VŠTJ Ekonom Praha    EKP8700 C   49632  57.00    16
 16  541 Cikhardt Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8706 C  301075  61.00    15
 17  523 Chloupek Petr            SK Slavia Praha      SLP8702 C   53555  65.00    17
 19  102 Buchalcev Jan            SK Kotlářka Praha    DKP8715 B    8637  73.00    19
 20  672 Hejtmánek Martin         KOB TRETRA Praha     TAP8605 B   53636  77.00    20
 21  457 Sysel Ctibor             SK Praga             PGP8700 B   52106  81.00    21
 22   97 Jůzek Martin             SK Kotlářka Praha    DKP8604 B   51792  85.00    22
 23  250 Havlíček Tomáš           TJ Tatran Kostelec n KNC8700 B   52257  89.00    24
 24   98 Axmann Šimon             SK Kotlářka Praha    DKP8700 B   49839  93.00    23
 25  266 Kohl Ondřej              SKOB Kralupy nad Vlt KPY8600 B  301370  97.00    25
 26   47 Vinš Jaroslav            TJ Sparta Doly Kladn DKL8619 A   49640 101.00    26
 
Startovka kategorie: H20                             
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  762 Knotek Jan               SKP OLYMP Praha      OLP8707 C   49337   1.00     1
  2   23 Paul Miroslav            Sokol Dobřichovice   DCE8501 C  301171   4.00     2
  3  396 Knotek Kamil ml.         SKP OLYMP Praha      OLP8501 C   49402   7.00     3
 
Startovka kategorie: H21K                            Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  529 Kos Miroslav             SK Slavia Praha      SLP6201 C  301074  10.00     1 R:1253
  5  324 Kučera Petr              VŠSK MFF UK Praha    MFP7602 C  301025  22.00     5 R: 995
  6  313 Kozelka Jan              TJ Loko Chomutov     LCV7000 C  301526  25.00     6 R: 911
  7  707 Rubík Pavel              SKOB Slaný           SLA8501 C  301622  28.00     7 R: 942
  8  143 Matoušek Petr            VŠTJ Ekonom Praha    EKP7503 C  301190  31.00     8 R: 684
  9  362 Hartl Jan                TJ AERO Odolená Voda ODV8402 C   52120  34.00     9 R: 561
 10  172 Tkadlec Josef            VŠTJ Stavební fakult FSP6002 C   53573  37.00    10 R: 556
 11  327 Peřina Jan               VŠSK MFF UK Praha    MFP7601 C  301610  40.00    11 R: 486
 12  706 Čabla Adam               SKOB Slaný           SLA8500 C  301097  43.00    12 R:1024
 13  630 Hájek Tomáš              SK Zbraslav          ZBP6400    301090  46.00    13
 14  441 Foršt Jakub              SK Praga             PGP7509 C  301050  49.00    14
 15  392 Popjuk Viktor            SKP OLYMP Praha      OLP7614 C  515077  52.00    15 R: 403
 16  644 Rossmeisl Martin         VSK Přírodní vědy UK PVP6800 C  232342  55.00    16 R: 838
 17  339 Valtr Pavel              VŠSK MFF UK Praha    MFP6600 C   51344  58.00    17 R: 362
 18  363 Zrostlík Marek           TJ AERO Odolená Voda ODV7101 C  301040  61.00    18 R: 469
 19  171 Cincibus Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP6605 C    8669  64.00    19 R: 402
 20  330 Stránský Matěj           VŠSK MFF UK Praha    MFP7802 C  232248  67.00    20 R: 666
 21  705 Burdík Jan               SKOB Slaný           SLA8400 C  301096  70.00    21 R:1057
 22  284 Doležel Antonín          SK OB Kotnov Tábor   KTA5401 C    5296  73.00    22 R: 572
 23  322 Halíř Radim              VŠSK MFF UK Praha    MFP7000 C    8073  76.00    23 R: 621
 24  614 Laciga Zdeněk            USK Praha            VSP5200 C   53596  79.00    24
 25  361 Berný Jan                TJ AERO Odolená Voda ODV7702 C   52117  82.00    25 R:1206
 26  701 Vít David                SKOB Slaný           SLA7200 C  515003  85.00    26 R:1145
 27  621 Háněl Jaromír            SK Zbraslav          ZBP6800     53535  88.00    27 R: 560
 28  168 Kosík Matěj              VŠTJ Stavební fakult FSP8300 C    8246  91.00    28 R:1229
 29  445 Bejček Michal            SK Praga             PGP7710 C   53015  94.00    29 R:1187
 30  400 Čáp David                SKP OLYMP Praha      OLP7101 C  515044  97.00    30
 31  695 Izák Petr                VSK Přírodní vědy UK PVP7802 C  301642 100.00    31 R:1252
 32  685 Illés Peter              Tatran Košice        TKE7601 C  307340 103.00    32
 33  335 Šimša Jaromír            VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C   51712 106.00    33 R: 449
 
Startovka kategorie: H21L                            Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  449 Žaloudek Petr            SK Kotlářka Praha    DKP8304 R   51783   0.00     1 R:  60
  2  451 Hladina Tomáš            SK Praga             PGP8204 C   53736   2.00     2 R: 855
  3  454 Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C    4455   4.00     3 R: 139
  4  843 Pelc Václav              TJ ČZ Strakonice     CST6702 C   51330   6.00     4 R: 285
  5  844 Němeček Jan              USK Praha            VSP6201 C   52282   8.00     5 R: 201
  6   25 Procházka Antonín        Sokol Dobřichovice   DCE5500 C   51965  10.00     6 R: 320
  7  106 Frey Eduard              SK Kotlářka Praha    DKP8510 B  301161  12.00     8 R: 810
  8  144 Kořistka Libor           VŠTJ Ekonom Praha    EKP6300 C   51591  14.00     9 R: 317
  9  242 Jun Dahomír              TJ Tatran Kostelec n KNC5501 C   52255  16.00    18 R: 401
 10  147 Poborský Petr            VŠTJ Ekonom Praha    EKP7500 C  232116  18.00    11 R:1142
 11  291 Mezník Vladimír          TJ Loko Beroun       LBE6400 C   52971  20.00    25 R: 852
 12  149 Šedivý Jiří              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5500 C   51605  22.00    12 R: 409
 13   44 Cabrnoch Pavel           TJ Sparta Doly Kladn DKL8200 C  515075  24.00     7 R: 968
 14  155 Janeček Jura             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6701 C   51587  26.00    13 R: 415
 15  169 Vondra Jiří              VŠTJ Stavební fakult FSP7600 C   51866  28.00    14 R: 511
 16  146 Novák Tomáš              VŠTJ Ekonom Praha    EKP7902 C   51598  30.00    10 R: 738
 17  170 Vrba Vojtěch             VŠTJ Stavební fakult FSP7405 C  236225  32.00    15
 18  219 Straka Daniel            SK Kamenice          KAM6602    301166  34.00    17 R: 857
 19  173 Šváb Jan                 VŠTJ Stavební fakult FSP5801 C  410397  36.00    16 R: 723
 20  244 Jun Adam                 TJ Tatran Kostelec n KNC7900 C   52261  38.00    20 R: 464
 21  269 Koldinský Jan            SKOB Kralupy nad Vlt KPY8506 B  301149  40.00    21 R: 778
 22  243 Jun Daniel               TJ Tatran Kostelec n KNC7607 C   51308  42.00    19 R: 533
 23  285 Vébr Jiří                SK OB Kotnov Tábor   KTA6901 C    5299  44.00    22 R: 391
 24  290 Marek Jan                TJ Loko Beroun       LBE6100 C   52977  46.00    24
 25  286 Doležel Tomáš            SK OB Kotnov Tábor   KTA7701 C  515080  48.00    23 R: 673
 26  314 Buriánek Kamil           TJ Loko Plzeň        LPM7901 C   51165  50.00    26 R: 633
 27  323 Hric Jan                 VŠSK MFF UK Praha    MFP6300 C   51711  52.00    28 R: 629
 28  315 Suchý Libor              TJ Loko Plzeň        LPM8003 C  301703  54.00    27 R: 636
 29  328 Rožek David              VŠSK MFF UK Praha    MFP7403 C  301644  56.00    29 R: 494
 30  391 Vondra Radek             SK OK 24 Praha       OKP7200 C  301548  58.00    30
 31  458 Fliegl Ondřej            SK Praga             PGP8703 B   51290  60.00    31 R:1134
 32  514 Paclík Roman             TJ Slavia Hradec Krá SHK7801 C    9137  62.00    32 R: 407
 33  515 Musil Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC7705 C    9893  64.00    33 R: 672
 34  521 Fišer Jiří               SK Slavia Praha      SLP8503 A   51287  66.00    34 R: 649
 35  597 Vodrážka Ondřej          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7702 C   52377  68.00    37 R: 492
 36  586 Rakovec Michal           SOK TJ Turnov        TUV6909 C   52109  70.00    36 R:1107
 37  599 Rauch Stanislav          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8201 C   52374  72.00    39 R: 436
 38  526 Chum Jaroslav            SK Slavia Praha      SLP6601 C   51613  74.00    35 R: 435
 39  600 Rauch Tomáš              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8501 C   52373  76.00    40 R: 869
 40  619 Toušek Filip             SK Zbraslav          ZBP7102 C   53586  78.00    41 R: 704
 41  598 Jirka Jakub              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7905 C   52429  80.00    38 R: 522
 42  674 Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 A   51846  82.00    43 R: 662
 43  645 Ptáček Jan               VSK Přírodní vědy UK PVP7200 C   51666  84.00    42 R: 537
 44  684 Šebesta Petr             KOB TRETRA Praha     TAP7604 C   51851  86.00    45 R: 333
 45  703 Hanák Jan                SKOB Slaný           SLA8002 C    8802  88.00    46 R: 683
 46  104 Procházka Tomáš          SK Kotlářka Praha    DKP8200 C   51803  90.00    47 R: 180
 47  676 Pucherna Petr            KOB TRETRA Praha     TAP8001 C   51841  92.00    44 R: 470
 48  129 Margold Martin           SK Kotlářka Praha    DKP8106 C    8560  94.00    49 R: 122
 49  145 Lebeda Dušan             VŠTJ Ekonom Praha    EKP7301 C   51596  96.00    50 R: 110
 50  105 Procházka Jan            SK Kotlářka Praha    DKP8201 C   51802  98.00    48 R: 152
 51  150 Šedivý Ondřej            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8300 A   51606 100.00    51 R: 140
 52  278 Turczer Petr             Klub vytrvalostních  KSU7945 C   52603 102.00    52 R: 243
 53  321 Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C   51592 104.00    53 R: 127
 54  381 Richtr Aleš              SK OK 24 Praha       OKP6601 C   51686 106.00    54 R: 254
 55  426 Slavík Viktor            SK Praga             PGP6300 C   51276 108.00    56 R: 224
 56  388 Novák Ivo                SK OK 24 Praha       OKP6200 C   51679 110.00    55 R: 306
 57  437 Baldrian Petr            SK Praga             PGP7203 C    2460 112.00    57 R: 104
 58  491 Pucherna Eduard          VSK Přírodní vědy UK PVP7402 C   51843 114.00    59 R: 176
 59  452 Sysel Ondřej             SK Praga             PGP8302 C   52105 116.00    58 R: 203
 60  532 Šafka Jan                SK Slavia Praha      SLP7704 C   51614 118.00    60 R: 164
 61  618 Pražák Jiří              SK Zbraslav          ZBP7800 C   53583 120.00    61 R: 246
 62  634 Tesař Pavel              SK Praga             PGP7708 C   51709 122.00    63 R: 101
 63  620 Dvořák Miroslav          SK Zbraslav          ZBP7601 C   53581 124.00    62 R: 272
 64  675 Pucherna Jan             KOB TRETRA Praha     TAP7701 C   51855 126.00    64 R: 190
 65  687 Zrník Tomáš              SKOB Zlín            TZL7118 C    9579 128.00    65 R: 237
 66  688 Teringl Radek            TJ OB České Budějovi VCB6502 C    8044 130.00    66 R: 258
 67  691 Černín Zbyněk            USK Praha            VSP6901 C    4101 132.00    67 R: 261
 68  702 Pašek František          SKOB Slaný           SLA7600 C   52300 134.00    68 R: 124
 69  103 Mrázek Jiří              SK Kotlářka Praha    DKP7911 C   51797 136.00    69 R:  50
 70  148 Šedivý Jan               VŠTJ Ekonom Praha    EKP8400 A   51607 138.00    71 R:  58
 71  128 Hošek Václav             SK Kotlářka Praha    DKP8000 C   51786 140.00    70 R:  61
 72  429 Janovský Tomáš           SK Praga             PGP6401 C   51636 142.00    73 R:  84
 73  277 Halama Jakub             Klub vytrvalostních  KSU7940 C    8879 144.00    72 R:  78
 74  436 Vinš Pavel               SK Praga             PGP6900 C   51684 146.00    75 R:  89
 75  588 Žemlík Pavel             SKOB Zlín            TZL7135 R   52221 148.00    77 R:  38
 76  440 Pokorný Ondřej           SK Praga             PGP7506 C   51637 150.00    76 R:  91
 77  607 Kozák Petr               USK Praha            VSP6501 C   51733 152.00    78 R:  67
 78  432 Kondrát Martin           SK Praga             PGP6501 C   51840 154.00    74 R:  54
 79  677 Skripnik Ondřej          KOB TRETRA Praha     TAP7502 C   51854 156.00    79 R:  90
 
Startovka kategorie: H35K                            
--------------------------------------------------------------------------------------------
  3  200 Hlubuček Tomáš           SK Kamenice          KAM6603    232428   6.00     3
  4  423 Roček Vladimír           SK Praga             PGP6002 C  515092   9.00     4
  5  365 Klír Václav              TJ AERO Odolená Voda ODV6800 C  410368  12.00     5
  6  567 Novák Petr               Sokol Troja          TJP6301 C   53515  15.00     6
  7   42 Šemelík Petr             TJ Sparta Doly Kladn DKL6901 C  515065  18.00     7
  8  241 Votava Petr              TJ Tatran Kostelec n KNC6602 C   52895  21.00     8
  9    1 Matoušek Petr            ROB                  ASP5901 C    8077  24.00     9
 10  107 Zeman Jaroslav           SK Kotlářka Praha    DKP6402 C  301009  27.00    10
 11  430 Jančík Robert            SK Praga             PGP6403 C  301048  30.00    11
 12  364 Hartl Zdeněk             TJ AERO Odolená Voda ODV6300 C   52121  33.00    12
 
Startovka kategorie: H35L                            
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  502 Matějka Ivan             SKOB Roudnice nad La ROU6201 C  301694   2.00     1
  2  842 Milota Josef             MLOK Mariánské Lázně MLA5801 C    7880   6.00     2 R: 257
  3  678 Fiala Zdeněk             KOB TRETRA Praha     TAP5501 C  232177  10.00     3
  4  228 Valášek Petr             SK Kamenice          KAM6600     52276  14.00     4
  5  109 Betlach Miroslav         SK Kotlářka Praha    DKP6300 C   49818  18.00     5
  6  373 Čechmánek Vladimír       SK OK 24 Praha       OKP5802 C   51719  22.00     6
  7  342 Siegl Roman              nereg.               -       C  301028  26.00     7
  8  257 Stránský Jiří            SKOB Kralupy nad Vlt KPY6300 C  301353  30.00     8
  9  318 Chotětický Václav        KČT Aš               MAS5200 C    7886  34.00     9
 10  187 Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C   51987  38.00    10
 11  428 Fatka Ondřej             SK Praga             PGP6302 C   53011  42.00    11
 12  325 Marek Petr               VŠSK MFF UK Praha    MFP6904 C  301606  46.00    12
 13  679 Hejtmánek Vladimír       KOB TRETRA Praha     TAP5802 C   53639  50.00    13
 14  403 Kubů Jaroslav            SKP OLYMP Praha      OLP6701 C   49480  54.00    14
 15  208 Mack Tomáš               SK Kamenice          KAM6601    416156  58.00    15
 16  110 Seifert Jan              SK Kotlářka Praha    DKP6501 C  219293  62.00    16
 17  374 Koníček Jiří             SK OK 24 Praha       OKP5900 C  301174  66.00    17
 18  633 Křížek Vítězslav         nereg.               -          301091  70.00    18
 19  608 Píchal Jan               USK Praha            VSP5202 C   52281  74.00    19
 20  505 Klinkera Václav          Roztoky              ROZ6400 C  301071  78.00    20
 21   24 Pavlů Jaroslav           Sokol Dobřichovice   DCE6100 C  232041  82.00    21
 22  268 Kohl Jiří                SKOB Kralupy nad Vlt KPY6201 C  301391  86.00    22
 23  316 Diviš Zdeněk             KČT Aš               MAS5600 C    8693  90.00    23
 24  188 Štětina Jiří             TJ Sokol Hostivice   HCE6100 C   49154  94.00    24
 26  681 Krejzla Josef            KOB TRETRA Praha     TAP6101 C  232151 102.00    26
 27  211 Panoch Milan             SK Kamenice          KAM5900    232430 106.00    27
 28  111 Šňupárek Ondřej          SK Kotlářka Praha    DKP6900 C  301348 110.00    28
 29  722 Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204 C   52279 114.00    29 R: 889
 30  354 Kott Stanislav           nereg.               -          301035 118.00    30
 31  263 Dobeš Václav             SKOB Kralupy nad Vlt KPY5701 C  301374 122.00    31
 32  317 Chotětický Jan           KČT Aš               MAS5400 C    7887 126.00    32
 33  427 Přibík Jan               SK Praga             PGP6301 C   51631 130.00    33
 34  331 Suk Jiří                 VŠSK MFF UK Praha    MFP6401 C   53190 134.00    34
 35  680 Kopečný Mojmír           KOB TRETRA Praha     TAP6402 C  232200 138.00    35
 36  402 John Vladimír            SKP OLYMP Praha      OLP5502 C   49500 142.00    36
 37  222 Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700     52267 146.00    37
 38  189 Košťák Milan             TJ Sokol Hostivice   HCE6101 C  410735 150.00    38
 39  108 Svobodný Petr            SK Kotlářka Praha    DKP5800 C   49871 154.00    39
 40  385 Hrabánek David           SK OK 24 Praha       OKP6000 C   51673 158.00    40
 41  355 Plch Martin              nereg.               -          301036 162.00    41
 
Startovka kategorie: H45K                            
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  836 Soukup Václav            USK Praha            VSP5600 C  232045  72.00     1
  2  682 Vácha Vlastimil          KOB TRETRA Praha     TAP5102 C   53609  76.00     2
  3  406 Špunda Josef             SKP OLYMP Praha      OLP5604 C  301047  80.00     3
  4  377 Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP5803 C   53558  84.00     4
  5  112 Ježek Libor              SK Kotlářka Praha    DKP5701 C    9887  88.00     5
  6  320 Chlíbec Jan              KČT Aš               MAS        301726  92.00     6
  7  260 Frey Eduard              SKOB Kralupy nad Vlt KPY5800 C  301351  96.00     7
  8  412 Jelínek Martin           SK Praga             PGP5103 C  232091 100.00     8
 
Startovka kategorie: H45L                            
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  527 Kos Ladislav             SK Slavia Praha      SLP5801 C   51366  36.00     1
  2   26 Jaroš Vladimír           Sokol Dobřichovice   DCE5400 C   51973  39.00     2
  3  234 Bitter Jiří              TJ Tatran Kostelec n KNC5201 C   52263  42.00     3
  4  231 Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C    6645  45.00     4
  5  419 Švic Michal              SK Praga             PGP5700 C  301396  48.00     5
  6  115 Wald František           VŠTJ Stavební fakult FSP5300 C   49606  51.00     6
  7   39 Kozel Karel              TJ Sparta Doly Kladn DKL5401 C  301002  54.00     7
  8  503 Lebduška Petr            SKOB Roudnice nad La ROU4702 C   53574  57.00     8
  9  565 Kukla Jan                Sokol Troja          TJP5600 C   51327  60.00     9
 10  127 Kuchař Michal            SK Kotlářka Praha    DKP5502 C    8646  63.00    10
 11  413 Sysel Zdeněk             SK Praga             PGP5200 C   52107  66.00    11
 12  319 Hájek Jan                KČT Aš               MAS5401 C    7885  69.00    12
 13  132 Písař Jiři               TJ Dopravní podniky  DVP4201 C  301535  72.00    13
 14  288 Tuček Vít                TJ Loko Beroun       LBE5800 C  411753  75.00    14
 15  401 Soviš Jan                SKP OLYMP Praha      OLP5501 C   49471  78.00    15
 16   35 Šorm Miroslav            TJ Sparta Doly Kladn DKL5200 C   52229  81.00    16
 17  347 Tomaščin Jaroslav        SK Meteor Kačerov Pr MKP5800 C   51691  84.00    17
 18  174 Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C   53267  87.00    18
 19  414 Doležal Miroslav         SK Praga             PGP5501 C   51753  90.00    19
 21  647 Kramoliš Jan             VSK Přírodní vědy UK PVP5000 C    7859  96.00    21
 22  566 Kraus Ota                Sokol Troja          TJP5700 C   53514  99.00    22
 23  151 Bochenek Milan           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5601 C   51581 102.00    23
 24  113 Stehno Pavel             SK Kotlářka Praha    DKP4900 C   51760 105.00    24
 25  590 Beran Lubomír            Slovan Praha         UVP5300 C    7908 108.00    25
 26  422 Grivalský Michal         SK Praga             PGP5900 C   52103 111.00    26
 27   41 Kučera Zdeněk            TJ Sparta Doly Kladn DKL5601 C  301003 114.00    27
 28  133 Šťovíček Jan st.         TJ Dopravní podniky  DVP5001 C   51548 117.00    28
 29  308 Hamáček Bohuslav         TJ Loko Beroun       LBE5000 C  411760 120.00    29
 30  393 Chvalina Jan             SKP OLYMP Praha      OLP5603 C   49420 123.00    30
 31  417 Šámal Václav             SK Praga             PGP5601 C   52156 126.00    31
 32  563 Paukert Milan            Sokol Troja          TJP5000 C   51329 129.00    32
 33  114 Horálek Milan            SK Kotlářka Praha    DKP5200 C    8632 132.00    33
 34  276 Tintěra Zdeněk           SK KOURA Praha       KRP5301 C  301024 135.00    34
 35   36 Brumek Stanislav         TJ Sparta Doly Kladn DKL5201 C   51343 138.00    35
 37  420 Vohadlo Jiří             SK Praga             PGP5701 C  410716 144.00    37
 38  646 Neumann Zbyněk           VSK Přírodní vědy UK PVP5300 C   51579 147.00    38
 39   38 Cabrnoch Jiří            TJ Sparta Doly Kladn DKL5400 C  416324 150.00    39
 40  564 Cedrych Karel            Sokol Troja          TJP5500 C   53526 153.00    40
 41  287 Tvrdek Vojtěch           TJ Loko Beroun       LBE4900 C   51283 156.00    41
 42  156 Fanta Miroslav           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5800 C   51147 159.00    42
 43  116 Kudrnáč Martin           SK Kotlářka Praha    DKP5900 C  301371 162.00    43
 44  394 Knotek Kamil             SKP OLYMP Praha      OLP5701 C   49370 165.00    44
 45  416 Čermák Jiří              SK Praga             PGP5600 C   53012 168.00    45
 46  130 Filippi Jiří             TJ Dopravní podniky  DVP5000 C   53187 171.00    46
 
Startovka kategorie: H55                             
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  348 Koč Zdeněk               SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C   51706   1.00     1
  3  697 Zábranský Emil           SKOB Slaný           SLA4200 C    8794   9.00     3
  4  519 Hlavatý Karel            TJ Slavoj Praha      SJP4200     53507  13.00     4
  5  504 Vondráček Jaromír        SKOB Roudnice nad La ROU4002 C   53536  17.00     5
  6   28 Paul Josef               Sokol Dobřichovice   DCE4401 C   51976  21.00     6
  7  562 Ryšavý Vít               Sokol Troja          TJP4700 C   51332  25.00     7
  8  117 Procházka Zdenko         SK Kotlářka Praha    DKP4300 C   51800  29.00     8
  9  610 Král Luděk               USK Praha            VSP4900 C  515035  33.00     9
 10  524 Chloupek Radek           SK Slavia Praha      SLP4001 C   51617  37.00    10
 11  591 Klimánek Miloslav        Slovan Praha         UVP4700 C    7906  41.00    11
 12   33 Fujan Břetislav          TJ Sparta Doly Kladn DKL4800 C   49645  45.00    12
 13  698 Němec Vladimír           SKOB Slaný           SLA4202 C  502087  49.00    13
 15  175 Urbanec Antonín          VŠTJ Stavební fakult FSP4100 C  416336  57.00    15
 16   27 Mudr Stanislav           Sokol Dobřichovice   DCE4400 C  232101  61.00    16
 17  561 Provazník Zdeněk         Sokol Troja          TJP4300 C   53527  65.00    17
 18  699 Nosál Stanislav          SKOB Slaný           SLA4600 C    8805  69.00    18
 19  118 Procházka Aleš           SK Kotlářka Praha    DKP4700 C   49885  73.00    19
 20  611 Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C   51743  77.00    20
 21  534 Novotný Jiří             SK Slavia Praha      SLP4601 C   51621  81.00    21
 22  592 Matějů Ivan              Slovan Praha         UVP4600 C    7901  85.00    22
 23   34 Štraub Václav            TJ Sparta Doly Kladn DKL4900 C   49649  89.00    23
 
Startovka kategorie: H65                             
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  683 Vávra František          KOB TRETRA Praha     TAP3601 C  232130 114.00     1
  2  518 Bláha Svatpluk           TJ Slavoj Praha      SJP3501      8797 117.00     2
  3  556 Lejsek Tom               TJ Tempo Praha       TEP3700 C   51267 120.00     3
  4   32 Vinš Jaroslav            TJ Sparta Doly Kladn DKL3800 C   49650 123.00     4
  5  560 Burýšek Slavomír         Sokol Troja          TJP3600 C   51333 126.00     5
  7  408 Šrůta Pavel              SK Praga             PGP3802 C    8033 132.00     7
  8  180 Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C   51964 135.00     8
  9  232 Kalivoda Viktor          TJ Tatran Kostelec n KNC3300 C   52254 138.00     9
 10  558 Nemrava František        Sokol Troja          TJP2700 C   53549 141.00    10
 11  119 Ďurčat Jozef             SK Kotlářka Praha    DKP3800 C   51763 144.00    11
 12   29 Sedláček Lubomír         Sokol Dobřichovice   DCE3100 C  301302 147.00    12
 13  559 Doleček Karel            Sokol Troja          TJP3300 C   51324 150.00    14
 14  176 Vondra Jaroslav          VŠTJ Stavební fakult FSP3300 C   51865 153.00    15
 15  233 Kalivoda Vladimír        TJ Tatran Kostelec n KNC3800 C   52260 156.00    16
 16  407 Attl Vladimír            SK Praga             PGP3800 C   51700 159.00    13
 
Startovka kategorie: H75                             
--------------------------------------------------------------------------------------------
  2  612 Kreisinger Vladimír      USK Praha            VSP2900 C   51731  29.00     2
  3  557 Novák Ctirad             TJ Tempo Praha       TEP2100 C   51272  33.00     3
  4  177 Veit Jan                 VŠTJ Stavební fakult FSP2800 C   51867  37.00     4
  5   30 Cupák Miloslav           Sokol Dobřichovice   DCE2200 C   51974  41.00     5
  6  520 Mack Zdeněk              TJ Slavoj Praha      SJP2700     49622  45.00     6
 
Startovka kategorie: N2                              
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  124 Bárta Michal             SK Kotlářka Praha    DKP     C  230708   0.00     1
  2  179 Varholáková Lucia        VŠTJ Stavební fakult FSP7777 C  301011   5.00     2
  3  122 Bárta Tomáš              SK Kotlářka Praha    DKP     C  410704  10.00     3
  4  371 Hanžl David              TJ AERO Odolená Voda ODV        301043  15.00     6
  5  125 Bártová Blanka           SK Kotlářka Praha    DKP     C  230669  20.00     4
  7  123 Bárta Josef              SK Kotlářka Praha    DKP     C  230711  30.00     5
 
Startovka kategorie: T6                              
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  485 Dittrichová Šárka        SK Praga             PGP     C  301067   0.00     1
  2  353 Votapková Dana           nereg.               -          301034   4.00     2
  3  689 Krist Pavel              nereg.               -          301094   8.00     4
  4  613 Baldriánová Bára         USK Praha            VSP7850 C    9784  12.00     5
  5  352 Hrdličková Pavlína       nereg.               -          301033  16.00     3
  6  704 Kachlíková Zuzana        SKOB Slaný           SLA8101 C  301095  20.00     7
  7  690 Kristová Veronika        nereg.               -           52844  24.00     6
  8  551 Řepka Filip              KOB TRETRA Praha     TAP        232156  28.00     8
  9  203 Kamerer Marek            SK Kamenice          KAM6200    301018  32.00     9
 10  178 Hojdar Ivan              VŠTJ Stavební fakult FSP        301110  36.00    10
 11  587 Zachová Markéta          SOK TJ Turnov        TUV7554 C  301078  40.00    11
 
Startovka kategorie: T9                              
--------------------------------------------------------------------------------------------
  2  351 Votapek Miroslav         nereg.               -          301032   5.00     2
  4  350 Votapek Jakub            nereg.               -          301031  15.00     4
  7  389 Miroslav Hrach           nereg.               -          301045  30.00     7
 11  349 Hrdlička Jan             nereg.               -          301030  50.00    11
 14  810 Chvátal Vratislav        VŠTJ Stavební fakult FSP5802 C   53580  65.00    14

ing Zdeněk Přeček <100823.2236>