OK Sparta Praha <--GigaSport->> OK Sparta Praha

4. Gigasport Cup - 18.4.2003, Stará Huť

Startovka oddílů, stav k 16.4.2004 19:47:12

Na startovku kategorií, a na stránku archívu závodů Sparty.

Startovka oddílů                                                  16.4.2004 19:47:12
                                          
===ČSOB-SCP================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka oddílu: - - nereg.                                   Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   340 Kotzinová Jana           -       301026 P  D21K    59.00    17   40,00Kč
  2   341 Růžičková Lucie          -       301027 P  D21K    65.00    18   40,00Kč
  3   342 Siegl Roman              -       301028 P  H35L    26.00     7   40,00Kč
  4   343 Sieglová Eliška          -       301029 P  D10L    13.00     3   20,00Kč
  5   349 Hrdlička Jan             -       301030 P  T9      50.00    11   30,00Kč
  6   350 Votapek Jakub            -       301031 P  T9      15.00     4   30,00Kč
  7   351 Votapek Miroslav         -       301032 P  T9       5.00     2   30,00Kč
  8   352 Hrdličková Pavlína       -       301033 P  T6      16.00     3   30,00Kč
  9   353 Votapková Dana           -       301034 P  T6       4.00     2   30,00Kč
 10   354 Kott Stanislav           -       301035 P  H35L   118.00    30   40,00Kč
 11   355 Plch Martin              -       301036 P  H35L   162.00    41   40,00Kč
 12   389 Miroslav Hrach           -       301045 P  T9      30.00     7   30,00Kč
 13   633 Křížek Vítězslav         -       301091 P  H35L    70.00    18   40,00Kč
 14   689 Krist Pavel              -       301094 P  T6       8.00     4   30,00Kč
 15   690 Kristová Veronika        -        52844    T6      24.00     6   30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      500.00      280.00        0.00        0.00      780.00        0.00     -780.00
Půjčeno čipů:14
 
 
Startovka oddílu: ASP - ROB                                      Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1     4 Voráčková Eliška         ASP5101  53718    D45K     8.00     3   40,00Kč
  2     1 Matoušek Petr            ASP5901   8077    H35K    24.00     9   40,00Kč
  3     5 Adlerová Martina         ASP8701  53779    D18     12.00     4   30,00Kč
  4     6 Šrámková Eva             ASP8807  53768    D16     32.00     9   30,00Kč
  5     8 Mysliveček Marek         ASP8901  53706    H16     31.00    11   30,00Kč
  6     2 Matoušek Pavel           ASP9103  53772    H14     70.00    18   20,00Kč
  7     7 Myslivečková Zuzana      ASP9203  53705    D12     42.00    11   20,00Kč
  8     3 Matoušek Petr            ASP9304  53773    H12     59.00    15   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      230.00        0.00        0.00        0.00      230.00        0.00     -230.00
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   849 Topinková Monika         BOR8054   8807    D21L   119.00    61   70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: CST - TJ ČZ Strakonice                         Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   843 Pelc Václav              CST6702  51330    H21L     6.00     4   70,00Kč
  2   850 Štefanyuková Pavla       CST7454   7749    D21L    -1.00     1   70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      140.00        0.00        0.00        0.00      140.00        0.00     -140.00
 
 
Startovka oddílu: DCE - Sokol Dobřichovice                       Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1    31 Stružinská Lenka         DCE     232532    D10L    23.00     5   20,00Kč
  2    30 Cupák Miloslav           DCE2200  51974    H75     41.00     5   30,00Kč
  3    29 Sedláček Lubomír         DCE3100 301302    H65    147.00    12   30,00Kč
  4    27 Mudr Stanislav           DCE4400 232101    H55     61.00    16   40,00Kč
  5    28 Paul Josef               DCE4401  51976    H55     21.00     6   40,00Kč
  6    21 Paulová Mirka            DCE5250  53597    D45L    87.00     9   40,00Kč
  7    26 Jaroš Vladimír           DCE5400  51973    H45L    39.00     2   40,00Kč
  8    20 Procházková Miluše       DCE5450  51966    D35L    31.00     8   40,00Kč
  9    25 Procházka Antonín        DCE5500  51965    H21L    10.00     6   40,00Kč
 10    19 Mrázová Pavla            DCE5550   7868    D35L    87.00    22   40,00Kč
 11    18 Štrossová Jiřina         DCE5650   7870    D35L   139.00    35   40,00Kč
 12    24 Pavlů Jaroslav           DCE6100 232041    H35L    82.00    21   40,00Kč
 13    17 Rusá Lenka               DCE6452 232129    D35K     3.00     2   40,00Kč
 14    16 Pavlů Veronika           DCE6950 232198    D21L    57.00    30   40,00Kč
 15    15 Svobodová Jitka          DCE7450  53598    D21L    63.00    33   40,00Kč
 16    23 Paul Miroslav            DCE8501 301171    H20      4.00     2   40,00Kč
 17    14 Rusá Šárka               DCE9150 301314    D14    127.00    32   20,00Kč
 18    22 Rusý Tomáš               DCE9300 301101    H12    103.00    26   20,00Kč
 19    12 Mrázová Pavla            DCE9350 301313    D12     62.00    16   20,00Kč
 20    13 Rusá Zuzana              DCE9351 416159    D12     78.00    20   20,00Kč
 21    11 Rusá Pavla               DCE9450 416316    D12    110.00    28   20,00Kč
 22     9 Procházková Marie        DCE9550  51177    D10     39.00     8   20,00Kč
 23    10 Pavlů Kateřina           DCE9551 301001 P  D10     24.00     5   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      740.00       20.00        0.00        0.00      760.00        0.00     -760.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: DKL - TJ Sparta Doly Kladno                    Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1    32 Vinš Jaroslav            DKL3800  49650    H65    123.00     4   30,00Kč
  2    33 Fujan Břetislav          DKL4800  49645    H55     45.00    12   40,00Kč
  3    34 Štraub Václav            DKL4900  49649    H55     89.00    23   40,00Kč
  4    35 Šorm Miroslav            DKL5200  52229    H45L    81.00    16   40,00Kč
  5    36 Brumek Stanislav         DKL5201  51343    H45L   138.00    35   40,00Kč
  6    37 Brumková Vladimíra       DKL5350  52226    D35L   103.00    26   40,00Kč
  7    38 Cabrnoch Jiří            DKL5400 416324    H45L   150.00    39   40,00Kč
  8    39 Kozel Karel              DKL5401 301002 P  H45L    54.00     7   40,00Kč
  9    40 Cabrnochová Hana         DKL5550  53520    D45L    84.00     8   40,00Kč
 10    41 Kučera Zdeněk            DKL5601 301003 P  H45L   114.00    27   40,00Kč
 11    42 Šemelík Petr             DKL6901 515065    H35K    18.00     7   40,00Kč
 12    43 Brumková Tereza          DKL8150  52228    D21L    13.00     8   40,00Kč
 13    44 Cabrnoch Pavel           DKL8200 515075    H21L    24.00     7   40,00Kč
 14    45 Cabrnochová Eva          DKL8450 515029    D20      5.00     2   40,00Kč
 15    46 Cabrnoch Jan             DKL8601  53577    H18     25.00     8   30,00Kč
 16    47 Vinš Jaroslav            DKL8619  49640    H18    101.00    26   30,00Kč
 17    48 Krišková Marie           DKL8650  49642    D18     48.00    14   30,00Kč
 18    49 Kriško Miroslav          DKL8801  49641    H16     64.00    22   30,00Kč
 19    50 Kučerová Lucie           DKL9151 301004 P  D14     91.00    23   20,00Kč
 20    51 Šímová Martina           DKL9350 301697    D12     26.00     7   20,00Kč
 21    52 Kučera Tomáš             DKL9400 301005 P  H10L   171.00    35   20,00Kč
 22    53 Šíma Vladislav           DKL9700 301006 P  H10L    81.00    17   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      750.00      100.00        0.00        0.00      850.00        0.00     -850.00
Půjčeno čipů:5
 
 
Startovka oddílu: DKP - SK Kotlářka Praha                        Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   122 Bárta Tomáš              DKP     410704    N2      10.00     3   20,00Kč
  2   123 Bárta Josef              DKP     230711    N2      30.00     5   20,00Kč
  3   124 Bárta Michal             DKP     230708    N2       0.00     1   20,00Kč
  4   125 Bártová Blanka           DKP     230669    N2      20.00     4   20,00Kč
  5   119 Ďurčat Jozef             DKP3800  51763    H65    144.00    11   30,00Kč
  6   117 Procházka Zdenko         DKP4300  51800    H55     29.00     8   40,00Kč
  7   118 Procházka Aleš           DKP4700  49885    H55     73.00    19   40,00Kč
  8    86 Ďurčatová Hana           DKP4750  51762    D45L    75.00     4   40,00Kč
  9   113 Stehno Pavel             DKP4900  51760    H45L   105.00    24   40,00Kč
 10    87 Stehnová Hana            DKP5150  51799    D45L   105.00    15   40,00Kč
 11   813 Rónai Katalin            DKP5151  51805    D45L    66.00     2   40,00Kč
 12   114 Horálek Milan            DKP5200   8632    H45L   132.00    33   40,00Kč
 13    88 Dlasková Anna            DKP5350  49842    D45L    69.00     3   40,00Kč
 14   127 Kuchař Michal            DKP5502   8646    H45L    63.00    10   40,00Kč
 15    79 Mrázková Ivana           DKP5650  51795    D35L    67.00    17   40,00Kč
 16    89 Klusáková Jitka          DKP5651   8558    D45L    81.00     7   40,00Kč
 17   112 Ježek Libor              DKP5701   9887    H45K    88.00     5   40,00Kč
 18    80 Horálková Alice          DKP5750   8633    D35L    35.00     9   40,00Kč
 19    81 Axmannová Vladimíra      DKP5751  49875    D35L   123.00    31   40,00Kč
 20    82 Dudová Hana              DKP5752  49892    D35L    91.00    23   40,00Kč
 21    75 Setínková Zuzana         DKP5753   8945    D21L    15.00     9   40,00Kč
 22   108 Svobodný Petr            DKP5800  49871    H35L   154.00    39   40,00Kč
 23    90 Svobodná Eva             DKP5851 301365    D45L    93.00    11   40,00Kč
 24   116 Kudrnáč Martin           DKP5900 301371    H45L   162.00    43   40,00Kč
 25   693 Dlouhá Jana              DKP5950   8644    D45L   111.00    17   40,00Kč
 26    85 Kudrnáčová Iveta         DKP5952 301399    D45K    11.00     4   40,00Kč
 27   109 Betlach Miroslav         DKP6300  49818    H35L    18.00     5   40,00Kč
 28   107 Zeman Jaroslav           DKP6402 301009 P  H35K    27.00    10   40,00Kč
 29    83 Macháčková Jana          DKP6450  49868    D35L   159.00    40   40,00Kč
 30   110 Seifert Jan              DKP6501 219293    H35L    62.00    16   40,00Kč
 31    78 Seifertová Jana          DKP6550 219292    D35K    27.00    10   40,00Kč
 32    84 Němcová Jana             DKP6650  49893    D35L     7.00     2   40,00Kč
 33   111 Šňupárek Ondřej          DKP6900 301348    H35L   110.00    28   40,00Kč
 34    74 Šňupárková Leona         DKP7350 301007 P  D21K    23.00     3   40,00Kč
 35   103 Mrázek Jiří              DKP7911  51797    H21L   136.00    69   40,00Kč
 36   631 Stehnová Stanislava      DKP7951  51779    D21L    43.00    23   40,00Kč
 37   128 Hošek Václav             DKP8000  51786    H21L   140.00    70   40,00Kč
 38   129 Margold Martin           DKP8106   8560    H21L    94.00    49   40,00Kč
 39    73 Waldová Lucie            DKP8154   9785    D21L   103.00    53   40,00Kč
 40   104 Procházka Tomáš          DKP8200  51803    H21L    90.00    47   40,00Kč
 41   105 Procházka Jan            DKP8201  51802    H21L    98.00    48   40,00Kč
 42    76 Horálková Iva            DKP8256  51788    D21L    59.00    31   40,00Kč
 43   449 Žaloudek Petr            DKP8304  51783    H21L     0.00     1   70,00Kč
 44   848 Havlíčková Vendula       DKP8350  51759    D21L    11.00     7   70,00Kč
 45    77 Kovářová Kristýna        DKP8450  51755    D21L   123.00    63   40,00Kč
 46   106 Frey Eduard              DKP8510 301161    H21L    12.00     8   40,00Kč
 47    97 Jůzek Martin             DKP8604  51792    H18     85.00    22   30,00Kč
 48    67 Ďurčatová Alice          DKP8650  51761    D18     16.00     5   30,00Kč
 49    68 Mališová Barbora         DKP8654  49898    D18     68.00    18   30,00Kč
 50    69 Dlouhá Veronika          DKP8657   9878    D18     52.00    13   30,00Kč
 51    70 Skálová Gabriela         DKP8658 515053    D18     44.00    12   30,00Kč
 52    98 Axmann Šimon             DKP8700  49839    H18     93.00    23   30,00Kč
 53    99 Klusák Martin            DKP8704   8557    H18     13.00     4   30,00Kč
 54   100 Prouza Jaromír           DKP8705  49866    H18     45.00    11   30,00Kč
 55   101 Štekr Michal             DKP8709  51764 P  H18     37.00    10   30,00Kč
 56   102 Buchalcev Jan            DKP8715   8637    H18     73.00    19   30,00Kč
 57   694 Dlouhá Marie             DKP8756  49815    D16     88.00    23   30,00Kč
 58    71 Bochenková Martina       DKP8758  51292    D18     60.00    17   30,00Kč
 59    72 Setínková Eva            DKP8759   8946    D18     36.00    10   30,00Kč
 60    61 Svobodná Šárka           DKP8850  51796    D16     72.00    19   30,00Kč
 61    62 Karochová Simona         DKP8853  51787    D16     64.00    17   30,00Kč
 62    63 Macháčková Kateřina      DKP8855  49861    D16     48.00    13   30,00Kč
 63    64 Kudrnáčová Lucie         DKP8856 301379    D16     16.00     5   30,00Kč
 64    96 Korecký Petr             DKP8905   9886    H16     16.00     6   30,00Kč
 65    65 Bochenková Ivana         DKP8950  51291    D16     80.00    21   30,00Kč
 66    66 Přecechtělová Tereza     DKP8951   8564    D16     56.00    15   30,00Kč
 67    93 Betlach Martin           DKP9000  49881    H14     34.00     9   20,00Kč
 68   126 Sekava Josef             DKP9004   9888    H14     50.00    13   20,00Kč
 69    94 Stránský Vojtěch         DKP9005 301385    H14     86.00    22   20,00Kč
 70    95 Zeman Bohuslav           DKP9007 301008 P  H14     42.00    10   20,00Kč
 71    55 Setínková Jana           DKP9053   8947    D14    147.00    36   20,00Kč
 72    56 Horálková Jenka          DKP9150   8634    D14     67.00    19   20,00Kč
 73    57 Prouzová Jitka           DKP9152  49823    D14     59.00    15   20,00Kč
 74    58 Němcová Lucie            DKP9153  49896    D14    139.00    35   20,00Kč
 75    59 Svobodná Madla           DKP9154 301368    D14    119.00    30   20,00Kč
 76    60 Seifertová Magda         DKP9155 219291    D14     83.00    21   20,00Kč
 77    92 Němec Jan                DKP9302   8631    H12     47.00    13   20,00Kč
 78    54 Dlouhá Hana              DKP9450   8645    D12    102.00    26   20,00Kč
 79    91 Šňupárek Václav          DKP9500   9881    H10L    21.00     5   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2670.00       80.00        0.00        0.00     2750.00        0.00    -2750.00
Půjčeno čipů:4
 
 
Startovka oddílu: DVP - TJ Dopravní podniky Praha                Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   132 Písař Jiři               DVP4201 301535    H45L    72.00    13   40,00Kč
  2   131 Kalábová Lída            DVP4650 232159    D55     47.00    11   30,00Kč
  3   134 Šťovíčková Zdena st.     DVP4951  51549    D55     32.00     6   30,00Kč
  4   130 Filippi Jiří             DVP5000  53187    H45L   171.00    46   40,00Kč
  5   133 Šťovíček Jan st.         DVP5001  51548    H45L   117.00    28   40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   149 Šedivý Jiří              EKP5500  51605    H21L    22.00    12   40,00Kč
  2   151 Bochenek Milan           EKP5601  51581    H45L   102.00    23   40,00Kč
  3   153 Fantová Libuše           EKP5650  51583    D35L    59.00    15   40,00Kč
  4   142 Šedivá Miroslava         EKP5750  51604    D45L    96.00    12   40,00Kč
  5   156 Fanta Miroslav           EKP5800  51147    H45L   159.00    42   40,00Kč
  6   141 Bochenková Jana          EKP6150 232174    D35L   151.00    38   40,00Kč
  7   144 Kořistka Libor           EKP6300  51591    H21L    14.00     9   40,00Kč
  8   152 Kunová Dáša              EKP6550  51594    D21L    71.00    37   40,00Kč
  9   155 Janeček Jura             EKP6701  51587    H21L    26.00    13   40,00Kč
 10   137 Klapalová Pavla          EKP7051  51589    D21L    61.00    32   40,00Kč
 11   846 Zurynková Jana           EKP7053 416340    D21L   115.00    59   70,00Kč
 12   145 Lebeda Dušan             EKP7301  51596    H21L    96.00    50   40,00Kč
 13   847 Křístková Hana           EKP7451  51608    D21L   111.00    57   70,00Kč
 14   147 Poborský Petr            EKP7500 232116    H21L    18.00    11   40,00Kč
 15   143 Matoušek Petr            EKP7503 301190    H21K    31.00     8   40,00Kč
 16   136 Hucková Vendula          EKP7851 301010 P  D21L    17.00    10   40,00Kč
 17   721 Matoušková Petra         EKP7855  51597    D21L    97.00    50   70,00Kč
 18   138 Poborská Helena          EKP7856 232179    D21L    21.00    12   40,00Kč
 19   146 Novák Tomáš              EKP7902  51598    H21L    30.00    10   40,00Kč
 20   140 Sedláčková Martina       EKP7959  53816    D21L    65.00    34   40,00Kč
 21   135 Haluzová Jana            EKP8053  49639    D21L     1.00     2   40,00Kč
 22   139 Rančáková Barbora        EKP8153 301189    D21L    77.00    40   40,00Kč
 23   150 Šedivý Ondřej            EKP8300  51606    H21L   100.00    51   40,00Kč
 24   148 Šedivý Jan               EKP8400  51607    H21L   138.00    71   40,00Kč
 25   154 Fanta Václav             EKP8700  49632    H18     57.00    16   30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1080.00       20.00        0.00        0.00     1100.00        0.00    -1100.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   178 Hojdar Ivan              FSP     301110    T6      36.00    10   30,00Kč
  2   177 Veit Jan                 FSP2800  51867    H75     37.00     4   30,00Kč
  3   176 Vondra Jaroslav          FSP3300  51865    H65    153.00    15   30,00Kč
  4   180 Hanák Milan              FSP3400  51964    H65    135.00     8   30,00Kč
  5   163 Vondrová Radmila         FSP3750  51864    D21K    26.00     6   40,00Kč
  6   175 Urbanec Antonín          FSP4100 416336    H55     57.00    15   40,00Kč
  7   174 Čadil Jan                FSP4300  53267    H45L    87.00    18   40,00Kč
  8   165 Urbancová Heide          FSP4450  51869    D55     23.00     2   30,00Kč
  9   115 Wald František           FSP5300  49606    H45L    51.00     6   70,00Kč
 10   173 Šváb Jan                 FSP5801 410397    H21L    36.00    16   40,00Kč
 11   810 Chvátal Vratislav        FSP5802  53580    T9      65.00    14   30,00Kč
 12   172 Tkadlec Josef            FSP6002  53573    H21K    37.00    10   40,00Kč
 13   161 Karasová Jana            FSP6153 301140    D21L    19.00    11   40,00Kč
 14   162 Chvátalová Nataša        FSP6154  53528    D21L    73.00    38   40,00Kč
 15   171 Cincibus Pavel           FSP6605   8669    H21K    64.00    19   40,00Kč
 16   164 Cincibusová Ivana        FSP6651   8668    D35K    30.00    11   40,00Kč
 17   160 Hojdarová Alena          FSP7352 301111    D21K    32.00     5   40,00Kč
 18   170 Vrba Vojtěch             FSP7405 236225    H21L    32.00    15   40,00Kč
 19   169 Vondra Jiří              FSP7600  51866    H21L    28.00    14   40,00Kč
 20   179 Varholáková Lucia        FSP7777 301011 P  N2       5.00     2   20,00Kč
 21   159 Vondrová Jitka           FSP8052 303910    D21K    20.00     4   40,00Kč
 22   168 Kosík Matěj              FSP8300   8246    H21K    91.00    28   40,00Kč
 23   167 Chvátal Vratislav        FSP8900 232142    H16     19.00     7   30,00Kč
 24   166 Tkadlec Josef            FSP9001  53561    H14    110.00    28   20,00Kč
 25   158 Cincibusová Jana         FSP9050   8665    D14     75.00    20   20,00Kč
 26   157 Chvátalová Veronika      FSP9150 232183    D14     35.00    11   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      920.00       20.00        0.00        0.00      940.00        0.00     -940.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: HCE - TJ Sokol Hostivice                       Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   187 Kettner Pavel            HCE5900  51987    H35L    38.00    10   40,00Kč
  2   188 Štětina Jiří             HCE6100  49154    H35L    94.00    24   40,00Kč
  3   189 Košťák Milan             HCE6101 410735    H35L   150.00    38   40,00Kč
  4   184 Kettnerová Lenka         HCE6450  51988    D35L    27.00     7   40,00Kč
  5   185 Mudrová Martina          HCE6451  51984    D35L   131.00    33   40,00Kč
  6   186 Štětinová Ivana          HCE6452  49153    D35L    83.00    21   40,00Kč
  7   183 Mudra Martin             HCE8902  51985    H16     25.00     9   30,00Kč
  8   182 Mudrová Anna             HCE9250  51983    D12     74.00    19   20,00Kč
  9   181 Kettner Lukáš            HCE9400  51288    H10     47.00    10   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      310.00        0.00        0.00        0.00      310.00        0.00     -310.00
 
 
Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice                              Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   211 Panoch Milan             KAM5900 232430    H35L   106.00    27   40,00Kč
  2   203 Kamerer Marek            KAM6200 301018 P  T6      32.00     9   30,00Kč
  3   206 Kudrnáčová Hana          KAM6250 232268    D35L    63.00    16   40,00Kč
  4   205 Klinkerová Jitka         KAM6450  49155    D21L    67.00    35   40,00Kč
  5   228 Valášek Petr             KAM6600  52276    H35L    14.00     4   40,00Kč
  6   208 Mack Tomáš               KAM6601 416156    H35L    58.00    15   40,00Kč
  7   219 Straka Daniel            KAM6602 301166    H21L    34.00    17   40,00Kč
  8   200 Hlubuček Tomáš           KAM6603 232428    H35K     6.00     3   40,00Kč
  9   222 Škvor Martin             KAM6700  52267    H35L   146.00    37   40,00Kč
 10   195 Čermáková Gabriela       KAM6752 301014 P  D35K    51.00    18   40,00Kč
 11   202 Hlubučková Šárka         KAM6851 232398    D35K    12.00     5   40,00Kč
 12   218 Semíková Eva             KAM6950  52285    D35L   155.00    39   40,00Kč
 13   230 Valášková Šárka          KAM6951 232393    D21L   107.00    55   40,00Kč
 14   209 Macková Lenka            KAM7051   8623    D21L    23.00    13   40,00Kč
 15   198 Hankovcová Lenka         KAM7053 301017 P  D21K    29.00     7   40,00Kč
 16   229 Valášková Radka          KAM7250 301022 P  D21L    27.00    15   40,00Kč
 17   225 Škvorová Zuzana          KAM7350  52273    D21K    35.00     8   40,00Kč
 18   823 Doležalová Monika        KAM8850 232409    D16      0.00     2   50,00Kč
 19   212 Panochová Alžběta        KAM8950 232400    D16     12.00     4   30,00Kč
 20   824 Štěpánková Anna          KAM8951 232410    D16      4.00     3   50,00Kč
 21   217 Semík Vojtěch            KAM9100 301628    H14     22.00     6   20,00Kč
 22   191 Aschermann Michal        KAM9104 232402    H14     14.00     4   20,00Kč
 23   224 Škvorová Barbora         KAM9150 301336    D14     23.00     5   20,00Kč
 24   210 Macková Lucia            KAM9151 416131    D14     15.00     7   20,00Kč
 25   220 Straková Andrea          KAM9152 301154    D14     31.00     9   20,00Kč
 26   213 Panochová Anna           KAM9153 232420    D14     39.00     6   20,00Kč
 27   204 Kamererová Klára         KAM9154  52932    D14     47.00     4   20,00Kč
 28   221 Straková Zuzana          KAM9250 232413    D12     22.00     5   20,00Kč
 29   828 Doležalová Michaela      KAM9251 232414    D12      2.00     1   30,00Kč
 30   197 Hadraba Petr             KAM9301 301016 P  H12     15.00     4   20,00Kč
 31   192 Aschermannová Petra      KAM9354 232415    D12     14.00     4   20,00Kč
 32   226 Valášek Jan              KAM9400 232245    H10     37.00     8   20,00Kč
 33   216 Semík Ondra              KAM9401 232267    H10     52.00    11   20,00Kč
 34   207 Mack Filip               KAM9500 232353    H10     22.00     5   20,00Kč
 35   193 Čermák Matyáš            KAM9501 301012 P  H10     12.00     3   20,00Kč
 36   196 Hadraba Jan              KAM9502 301015 P  H10L   121.00    25   20,00Kč
 37   215 Saska Daniel             KAM9503 301020 P  H10L    71.00    15   20,00Kč
 38   201 Hlubučková Kristýna      KAM9551 232418    D10     19.00     4   20,00Kč
 39   227 Valášek Jiří             KAM9700 232403    H10L   146.00    30   20,00Kč
 40   199 Hlubuček Martin          KAM9701 232408    H10L    41.00     9   20,00Kč
 41   194 Čermáková Alžběta        KAM9750 301013 P  D10L    63.00    13   20,00Kč
 42   214 Panochová Kateřina       KAM9751 301019 P  D10L   113.00    23   20,00Kč
 43   190 Aschermann Daniel        KAM9801 232395    H10L    96.00    20   20,00Kč
 44   223 Škvor Ota                KAM9900 301021 P  H10L    11.00     3   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1290.00      220.00        0.00        0.00     1510.00        0.00    -1510.00
Půjčeno čipů:11
 
 
Startovka oddílu: KBP - KBP Praha                                Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   231 Valter Petr              KBP4500   6645    H45L    45.00     4   40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       40.00        0.00        0.00        0.00       40.00        0.00      -40.00
 
 
Startovka oddílu: KNC - TJ Tatran Kostelec nad Čer.lesy          Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   232 Kalivoda Viktor          KNC3300  52254    H65    138.00     9   30,00Kč
  2   233 Kalivoda Vladimír        KNC3800  52260    H65    156.00    16   30,00Kč
  3   234 Bitter Jiří              KNC5201  52263    H45L    42.00     3   40,00Kč
  4   242 Jun Dahomír              KNC5501  52255    H21L    16.00    18   40,00Kč
  5   235 Havlíčková Jindra        KNC6150  52259    D35L    51.00    13   40,00Kč
  6   237 Tichá Ivana              KNC6250  51392    D35K    21.00     8   40,00Kč
  7   238 Kohoutová Pavla          KNC6251 515055    D35K    36.00    13   40,00Kč
  8   239 Švaříčková Pavla         KNC6350  51389    D35K     9.00     4   40,00Kč
  9   240 Bitterová Eva            KNC6451  52262    D35K    60.00    21   40,00Kč
 10   236 Komersová Jana           KNC6550  52265    D35L   143.00    36   40,00Kč
 11   241 Votava Petr              KNC6602  52895    H35K    21.00     8   40,00Kč
 12   243 Jun Daniel               KNC7607  51308    H21L    42.00    19   40,00Kč
 13   245 Jiráková Lenka           KNC7653  51309    D21L    79.00    41   40,00Kč
 14   244 Jun Adam                 KNC7900  52261    H21L    38.00    20   40,00Kč
 15   246 Švaříčková Petra         KNC8255  51388    D21K    38.00     9   40,00Kč
 16   247 Havlíčková Markéta       KNC8451  52258    D21K    50.00    10   40,00Kč
 17   248 Rosová Hana              KNC8452 303902    D21K    44.00    11   40,00Kč
 18   249 Roupec Ondřej            KNC8603 303949    H18     17.00     5   30,00Kč
 19   250 Havlíček Tomáš           KNC8700  52257    H18     89.00    24   30,00Kč
 20   251 Bitter Aleš              KNC8803  52264    H16     40.00    14   30,00Kč
 21   252 Švaříčková Jana          KNC8850  51390    D16     24.00     7   30,00Kč
 22   253 Votava Štěpán            KNC9101  52294    H14    114.00    29   20,00Kč
 23   254 Šedivý Ondřej            KNC9103  52898    H14     38.00    11   20,00Kč
 24   255 Komers Jan               KNC9501  51394    H10L    76.00    16   20,00Kč
 25   256 Votava Kryštof           KNC9601 303937    H10L   151.00    31   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      860.00        0.00        0.00        0.00      860.00        0.00     -860.00
 
 
Startovka oddílu: KPY - SKOB Kralupy nad Vltavou                 Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   263 Dobeš Václav             KPY5701 301374    H35L   122.00    31   40,00Kč
  2   260 Frey Eduard              KPY5800 301351    H45K    96.00     7   40,00Kč
  3   259 Freyová Michaela         KPY6050 301394    D35K    48.00    17   40,00Kč
  4   265 Kohlová Alena            KPY6051 301384    D35L     3.00     1   40,00Kč
  5   268 Kohl Jiří                KPY6201 301391    H35L    86.00    22   40,00Kč
  6   257 Stránský Jiří            KPY6300 301353    H35L    30.00     8   40,00Kč
  7   269 Koldinský Jan            KPY8506 301149    H21L    40.00    21   40,00Kč
  8   266 Kohl Ondřej              KPY8600 301370    H18     97.00    25   30,00Kč
  9   261 Dobešová Kateřina        KPY8750 301352    D18     28.00     8   30,00Kč
 10   264 Hynková Lucie            KPY8851 301023 P  D16     44.00    12   30,00Kč
 11   267 Kohlová Zuzana           KPY8852 301347    D16     36.00    10   30,00Kč
 12   262 Dobešová Tereza          KPY9050 303911    D14     95.00    24   20,00Kč
 13   258 Stránský Jiří            KPY9100 410725    H14    102.00    26   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      440.00       20.00        0.00        0.00      460.00        0.00     -460.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: KRP - SK KOURA Praha                           Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   270 Pospíšilová Alžběta      KRP0251   9397    D10L    18.00     4   20,00Kč
  2   276 Tintěra Zdeněk           KRP5301 301024 P  H45L   135.00    34   40,00Kč
  3   274 Bartošová Pavla          KRP5951  49609    D45K    17.00     6   40,00Kč
  4   273 Pospíšilová Radka        KRP6951  51118    D21L    29.00    16   40,00Kč
  5   272 Bartošová Zdeňka         KRP8251   8943    D21L    25.00    14   40,00Kč
  6   271 Bartošová Ivana          KRP8751   8944    D18     20.00     6   30,00Kč
  7   275 Bartoš Pavel             KRP9801   8941    H10L    86.00    18   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      230.00       20.00        0.00        0.00      250.00        0.00     -250.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk       Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   277 Halama Jakub             KSU7940   8879    H21L   144.00    72   40,00Kč
  2   278 Turczer Petr             KSU7945  52603    H21L   102.00    52   40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 
Startovka oddílu: KTA - SK OB Kotnov Tábor                       Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   284 Doležel Antonín          KTA5401   5296    H21K    73.00    22   40,00Kč
  2   282 Zemanová Alena           KTA6351 232359    D35K    18.00     7   40,00Kč
  3   285 Vébr Jiří                KTA6901   5299    H21L    44.00    22   40,00Kč
  4   281 Hudečková Helena         KTA6951 301647    D35K    57.00    20   40,00Kč
  5   286 Doležel Tomáš            KTA7701 515080    H21L    48.00    23   40,00Kč
  6   283 Zemanová Lenka           KTA8851 232351    D16     60.00    16   30,00Kč
  7   279 Hudeček Petr             KTA9201 410750    H12    107.00    27   20,00Kč
  8   280 Hudeček Martin           KTA9601 416339    H10L     6.00     2   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      270.00        0.00        0.00        0.00      270.00        0.00     -270.00
 
 
Startovka oddílu: LBE - TJ Loko Beroun                           Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   287 Tvrdek Vojtěch           LBE4900  51283    H45L   156.00    41   40,00Kč
  2   308 Hamáček Bohuslav         LBE5000 411760    H45L   120.00    29   40,00Kč
  3   309 Hamáčková Eva            LBE5150  51284    D45L    99.00    13   40,00Kč
  4   288 Tuček Vít                LBE5800 411753    H45L    75.00    14   40,00Kč
  5   289 Havelková Eva            LBE5950  52974    D35L   171.00    43   40,00Kč
  6   290 Marek Jan                LBE6100  52977    H21L    46.00    24   40,00Kč
  7   291 Mezník Vladimír          LBE6400  52971    H21L    20.00    25   40,00Kč
  8   292 Procházková Pavlína      LBE6450 232247    D35L    75.00    19   40,00Kč
  9   293 Osinová Monika           LBE7750  52978    D21K    41.00    12   40,00Kč
 10   294 Šimon Jakub              LBE8801  52979    H16     52.00    18   30,00Kč
 11   310 Hamáčková Kristina       LBE8850  52973    D21L    33.00    18   40,00Kč
 12   295 Tvrdek Vojtěch           LBE8902  52976    H16     46.00    16   30,00Kč
 13   296 Tuček Martin             LBE8903 411754    H16     67.00    23   30,00Kč
 14   297 Štemberk Adam            LBE8904 411764    H16     58.00    19   30,00Kč
 15   298 Kettnerová Dana          LBE8950  51986    D16     68.00    18   30,00Kč
 16   299 Procházka Pavel          LBE9000 410363    H14     94.00    24   20,00Kč
 17   300 Havelka Vít              LBE9005  52316    H14     78.00    20   20,00Kč
 18   301 Šimon Václav             LBE9100 416331    H14    126.00    32   20,00Kč
 19   302 Mezníková Lucie          LBE9150  52970    D14    143.00    37   20,00Kč
 20   303 Marková Anna             LBE9250 301549    D12     98.00    25   20,00Kč
 21   304 Procházková Zuzana       LBE9251  52317    D12     50.00    13   20,00Kč
 22   305 Havelková Jana           LBE9252  52319    D12     34.00     9   20,00Kč
 23   306 Procházková Kateřina     LBE9350  52320    D12     66.00    17   20,00Kč
 24   307 Procházková Jana         LBE9950  52321    D10L    43.00     9   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      730.00        0.00        0.00        0.00      730.00        0.00     -730.00
 
 
Startovka oddílu: LCV - TJ Loko Chomutov                         Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   312 Brabcová Jindra          LCV4750 232232    D55     20.00     1   30,00Kč
  2   313 Kozelka Jan              LCV7000 301526    H21K    25.00     6   40,00Kč
  3   311 Jandová Hana             LCV7150 301423    D21K    53.00    13   40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      110.00        0.00        0.00        0.00      110.00        0.00     -110.00
 
 
Startovka oddílu: LPM - TJ Loko Plzeň                            Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   314 Buriánek Kamil           LPM7901  51165    H21L    50.00    26   40,00Kč
  2   315 Suchý Libor              LPM8003 301703    H21L    54.00    27   40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 
Startovka oddílu: MAS - KČT Aš                                   Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   320 Chlíbec Jan              MAS     301726    H45K    92.00     6   40,00Kč
  2   318 Chotětický Václav        MAS5200   7886    H35L    34.00     9   40,00Kč
  3   317 Chotětický Jan           MAS5400   7887    H35L   126.00    32   40,00Kč
  4   319 Hájek Jan                MAS5401   7885    H45L    69.00    12   40,00Kč
  5   454 Pilař Karel              MAS5501   4455    H21L     4.00     3   40,00Kč
  6   316 Diviš Zdeněk             MAS5600   8693    H35L    90.00    23   40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                        Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   323 Hric Jan                 MFP6300  51711    H21L    52.00    28   40,00Kč
  2   331 Suk Jiří                 MFP6401  53190    H35L   134.00    34   40,00Kč
  3   332 Suková Eva               MFP6450 232264    D35L    71.00    18   40,00Kč
  4   632 Zelenková Martina        MFP6550 232265    D21K    86.00    26   40,00Kč
  5   339 Valtr Pavel              MFP6600  51344    H21K    58.00    17   40,00Kč
  6   338 Tahalová Lenka           MFP6850 410727    D35L   127.00    32   40,00Kč
  7   325 Marek Petr               MFP6904 301606    H35L    46.00    12   40,00Kč
  8   326 Pelikánová Lucie         MFP6950 410387    D21K    14.00     1   40,00Kč
  9   322 Halíř Radim              MFP7000   8073    H21K    76.00    23   40,00Kč
 10   335 Šimša Jaromír            MFP7100  51712    H21K   106.00    33   40,00Kč
 11   321 Blahuta Marek            MFP7301  51592    H21L   104.00    53   40,00Kč
 12   328 Rožek David              MFP7403 301644    H21L    56.00    29   40,00Kč
 13   329 Rožková Petra            MFP7551 301608    D21K    47.00    14   40,00Kč
 14   327 Peřina Jan               MFP7601 301610    H21K    40.00    11   40,00Kč
 15   324 Kučera Petr              MFP7602 301025 P  H21K    22.00     5   40,00Kč
 16   336 Šimšová Jana             MFP7651  51713    D21L     3.00     3   40,00Kč
 17   330 Stránský Matěj           MFP7802 232248    H21K    67.00    20   40,00Kč
 18   337 Špačková Eva             MFP7951 232242    D21K    56.00    16   40,00Kč
 19   333 Suková Martina           MFP8750  53191    D21K    62.00    15   40,00Kč
 20   334 Suková Anna              MFP9250  53196    D12     86.00    22   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      780.00       20.00        0.00        0.00      800.00        0.00     -800.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: MKP - SK Meteor Kačerov Praha                  Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   345 Mašková Michaela         MKP      51662    D10L    93.00    19   20,00Kč
  2   348 Koč Zdeněk               MKP4700  51706    H55      1.00     1   40,00Kč
  3   347 Tomaščin Jaroslav        MKP5800  51691    H45L    84.00    17   40,00Kč
  4   346 Tomaščin Jaroslav        MKP9100  51669    H12     75.00    19   20,00Kč
  5   344 Mašek Vojtěch            MKP9400  51703    H10L   131.00    27   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      140.00        0.00        0.00        0.00      140.00        0.00     -140.00
 
 
Startovka oddílu: MLA - MLOK Mariánské Lázně                     Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   842 Milota Josef             MLA5801   7880    H35L     6.00     2   40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       40.00        0.00        0.00        0.00       40.00        0.00      -40.00
 
 
Startovka oddílu: ODV - TJ AERO Odolená Voda                     Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   356 Fujáček Jakub            ODV      52893    H10L   161.00    33   20,00Kč
  2   357 Hanžl Michal             ODV     301037 P  H10L    51.00    11   20,00Kč
  3   358 Martinák Matěj           ODV     301038 P  H10L   106.00    22   20,00Kč
  4   366 Hanžlová Kateřina        ODV     301041 P  D10L    68.00    14   20,00Kč
  5   371 Hanžl David              ODV     301043 P  N2      15.00     6   20,00Kč
  6   364 Hartl Zdeněk             ODV6300  52121    H35K    33.00    12   40,00Kč
  7   370 Hartlová Blanka          ODV6350  51356    D35K    24.00     9   40,00Kč
  8   365 Klír Václav              ODV6800 410368    H35K    12.00     5   40,00Kč
  9   363 Zrostlík Marek           ODV7101 301040 P  H21K    61.00    18   40,00Kč
 10   369 Zrostlíková Jitka        ODV7652 301042 P  D21K    74.00    20   40,00Kč
 11   368 Vyšínská Michaela        ODV7655  52890    D21K    68.00    19   40,00Kč
 12   361 Berný Jan                ODV7702  52117    H21K    82.00    25   40,00Kč
 13   362 Hartl Jan                ODV8402  52120    H21K    34.00     9   40,00Kč
 14   367 Janková Helena           ODV8950  52891    D16     76.00    20   30,00Kč
 15   360 Hartl Martin             ODV9000  52119    H14    122.00    31   20,00Kč
 16   359 Martinák Jakub           ODV9300 301039 P  H12     71.00    18   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      490.00      140.00        0.00        0.00      630.00        0.00     -630.00
Půjčeno čipů:7
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   373 Čechmánek Vladimír       OKP5802  51719    H35L    22.00     6   40,00Kč
  2   377 Červinka Jaroslav        OKP5803  53558    H45K    84.00     4   40,00Kč
  3   374 Koníček Jiří             OKP5900 301174    H35L    66.00    17   40,00Kč
  4   385 Hrabánek David           OKP6000  51673    H35L   158.00    40   40,00Kč
  5   388 Novák Ivo                OKP6200  51679    H21L   110.00    55   40,00Kč
  6   722 Semík Luboš              OKP6204  52279    H35L   114.00    29   70,00Kč
  7   386 Hrabánková Ilona         OKP6251 232184    D35K     0.00     1   40,00Kč
  8   382 Čechmánková Helena       OKP6450  51720    D35L    99.00    25   40,00Kč
  9   378 Červinková Jitka         OKP6451  53525    D35L   167.00    42   40,00Kč
 10   381 Richtr Aleš              OKP6601  51686    H21L   106.00    54   40,00Kč
 11   379 Němečková Jarmila        OKP6650  51677    D35L    43.00    11   40,00Kč
 12   380 Nováková Marie           OKP6953  51681    D21L    83.00    43   40,00Kč
 13   391 Vondra Radek             OKP7200 301548    H21L    58.00    30   40,00Kč
 14   390 Vondrová Kateřina        OKP7250  51685    D21K    71.00    21   40,00Kč
 15   383 Čechmánek Radek          OKP9101   8576    H14     98.00    25   20,00Kč
 16   376 Koníčková Alena          OKP9250 301323    D12     82.00    21   20,00Kč
 17   384 Čechmánková Petra        OKP9350   8575    D12     58.00    15   20,00Kč
 18   375 Koníček Jakub            OKP9501 416322    H10     17.00     4   20,00Kč
 19   387 Hrabánková Klára         OKP9650 232050    D10L   103.00    21   20,00Kč
 20   372 Nováková Adéla           OKP9750 301044 P  D10L    53.00    11   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      710.00       20.00        0.00        0.00      730.00        0.00     -730.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: OLP - SKP OLYMP Praha                          Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   401 Soviš Jan                OLP5501  49471    H45L    78.00    15   40,00Kč
  2   402 John Vladimír            OLP5502  49500    H35L   142.00    36   40,00Kč
  3   393 Chvalina Jan             OLP5603  49420    H45L   123.00    30   40,00Kč
  4   406 Špunda Josef             OLP5604 301047 P  H45K    80.00     3   40,00Kč
  5   394 Knotek Kamil             OLP5701  49370    H45L   165.00    44   40,00Kč
  6   403 Kubů Jaroslav            OLP6701  49480    H35L    54.00    14   40,00Kč
  7   398 Svitáková Ivana          OLP6851 515022    D35K    39.00    14   40,00Kč
  8   400 Čáp David                OLP7101 515044    H21K    97.00    30   40,00Kč
  9   392 Popjuk Viktor            OLP7614 515077    H21K    52.00    15   40,00Kč
 10   396 Knotek Kamil ml.         OLP8501  49402    H20      7.00     3   40,00Kč
 11   762 Knotek Jan               OLP8707  49337    H20      1.00     1   70,00Kč
 12   404 Kubů Martin              OLP8901 515033    H16     34.00    12   30,00Kč
 13   405 Kubů Petr                OLP9101 301046 P  H14     74.00    19   20,00Kč
 14   395 Knotek Michal            OLP9201  49397    H12     31.00     8   20,00Kč
 15   399 Sviták Petr              OLP9601  49437    H10L    31.00     7   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      560.00       40.00        0.00        0.00      600.00        0.00     -600.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga                                 Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   485 Dittrichová Šárka        PGP     301067 P  T6       0.00     1   30,00Kč
  2   486 Dittrichová Silvie       PGP     301068 P  D12     38.00    10   20,00Kč
  3   487 Dittrichová Laura        PGP     301069 P  D12     54.00    14   20,00Kč
  4   407 Attl Vladimír            PGP3800  51700    H65    159.00    13   30,00Kč
  5   408 Šrůta Pavel              PGP3802   8033    H65    132.00     7   30,00Kč
  6   409 Haňkovská Jana           PGP4050  51698    D55     38.00     8   30,00Kč
  7   410 Suchá Bohuslava          PGP4450  51639    D21L    31.00    17   40,00Kč
  8   411 Dvořáková Ladislava      PGP4451  52096    D21L     5.00     4   40,00Kč
  9   412 Jelínek Martin           PGP5103 232091    H45K   100.00     8   40,00Kč
 10   413 Sysel Zdeněk             PGP5200  52107    H45L    66.00    11   40,00Kč
 11   414 Doležal Miroslav         PGP5501  51753    H45L    90.00    19   40,00Kč
 12   415 Doležalová Vlasta        PGP5550  52095    D35L    47.00    12   40,00Kč
 13   416 Čermák Jiří              PGP5600  53012    H45L   168.00    45   40,00Kč
 14   417 Šámal Václav             PGP5601  52156    H45L   126.00    31   40,00Kč
 15   418 Syslová Drahomíra        PGP5650  52108    D45L   108.00    16   40,00Kč
 16   419 Švic Michal              PGP5700 301396    H45L    48.00     5   40,00Kč
 17   420 Vohadlo Jiří             PGP5701 410716    H45L   144.00    37   40,00Kč
 18   421 Jelínková Radana         PGP5851 301361    D45K     5.00     2   40,00Kč
 19   422 Grivalský Michal         PGP5900  52103    H45L   111.00    26   40,00Kč
 20   423 Roček Vladimír           PGP6002 515092    H35K     9.00     4   40,00Kč
 21   424 Buzková Hana             PGP6150 502090    D35K    54.00    19   40,00Kč
 22   425 Tichovská Jitka          PGP6153  53005    D35L    15.00     4   40,00Kč
 23   426 Slavík Viktor            PGP6300  51276    H21L   108.00    56   40,00Kč
 24   427 Přibík Jan               PGP6301  51631    H35L   130.00    33   40,00Kč
 25   428 Fatka Ondřej             PGP6302  53011    H35L    42.00    11   40,00Kč
 26   429 Janovský Tomáš           PGP6401  51636    H21L   142.00    73   40,00Kč
 27   430 Jančík Robert            PGP6403 301048 P  H35K    30.00    11   40,00Kč
 28   431 Smolková Alena           PGP6450  53567    D35L   135.00    34   40,00Kč
 29   432 Kondrát Martin           PGP6501  51840    H21L   154.00    74   40,00Kč
 30   433 Valentová Helena         PGP6550  52099    D21L   101.00    52   40,00Kč
 31   434 Nováková Lenka           PGP6551 301049 P  D35K    15.00     6   40,00Kč
 32   435 Slavíková Kateřina       PGP6650  51275    D35L   111.00    28   40,00Kč
 33   436 Vinš Pavel               PGP6900  51684    H21L   146.00    75   40,00Kč
 34   437 Baldrian Petr            PGP7203   2460    H21L   112.00    57   40,00Kč
 35   438 Přibíková Monika         PGP7256 301618    D21K    77.00    22   40,00Kč
 36   648 Ptáčková Kateřina        PGP7350  51555    D21L   121.00    62   40,00Kč
 37   439 Janovská Petra           PGP7355  52097    D21L    81.00    42   40,00Kč
 38   440 Pokorný Ondřej           PGP7506  51637    H21L   150.00    76   40,00Kč
 39   441 Foršt Jakub              PGP7509 301050 P  H21K    49.00    14   40,00Kč
 40   442 Jonášová Marta           PGP7557  51699    D21L   109.00    56   40,00Kč
 41   443 Forštová Jitka           PGP7558  51268    D21L    89.00    46   40,00Kč
 42   444 Pokorná Magdalena        PGP7562  51638    D21L    85.00    44   40,00Kč
 43   634 Tesař Pavel              PGP7708  51709    H21L   122.00    63   40,00Kč
 44   445 Bejček Michal            PGP7710  53015    H21K    94.00    29   40,00Kč
 45   446 Hladinová Hana           PGP8054  53741    D21L    39.00    21   40,00Kč
 46   447 Hostomská Jitka          PGP8056 515056    D21L    93.00    48   40,00Kč
 47   448 Ryšavá Vendula           PGP8153  51718    D21L   105.00    54   40,00Kč
 48   451 Hladina Tomáš            PGP8204  53736    H21L     2.00     2   70,00Kč
 49   450 Tichovská Hana           PGP8251  51688    D21L   113.00    58   40,00Kč
 50   452 Sysel Ondřej             PGP8302  52105    H21L   116.00    58   40,00Kč
 51   453 Mezníková Lenka          PGP8453  51180    D21L   117.00    60   40,00Kč
 52   456 Tichovská Martina        PGP8658  51689    D21L    35.00    19   40,00Kč
 53   457 Sysel Ctibor             PGP8700  52106    H18     81.00    21   30,00Kč
 54   458 Fliegl Ondřej            PGP8703  51290    H21L    60.00    31   40,00Kč
 55   822 Jelínková Zora           PGP8851 232167    D16      8.00     1   50,00Kč
 56   459 Smolková Kateřina        PGP8852  53556    D16     52.00    14   30,00Kč
 57   460 Valenta Jakub            PGP8900  52101    H16     13.00     5   30,00Kč
 58   461 Červinka Jan             PGP8902 303940    H16     61.00    21   30,00Kč
 59   488 Lejsek Tadeáš            PGP8903  51675    H16     22.00     8   30,00Kč
 60   462 Pavlů Ondřej             PGP8904 232039    H16     70.00    24   30,00Kč
 61   463 Červinka Jaroslav        PGP9001 303935    H14     26.00     7   20,00Kč
 62   464 Němečková Hana           PGP9051  53013    D14     87.00    22   20,00Kč
 63   465 Valenta David            PGP9100  52102    H14     90.00    23   20,00Kč
 64   466 Landovský Tomáš          PGP9103 416118    H14    106.00    27   20,00Kč
 65   467 Roček Daniel             PGP9105  51626    H14     54.00    14   20,00Kč
 66   468 Slavíková Lucie          PGP9150 301700    D14    107.00    27   20,00Kč
 67   469 Šrůtová Pavla            PGP9151  53710    D14    123.00    31   20,00Kč
 68   470 Nováková Kateřina        PGP9152 301060 P  D14     19.00     8   20,00Kč
 69   471 Jelínková Šárka          PGP9153 232168    D14    115.00    28   20,00Kč
 70   472 Čermáková Kristýna       PGP9154  53007    D14    131.00    33   20,00Kč
 71   473 Jančíková Magdaléna      PGP9155 301061 P  D14     99.00    25   20,00Kč
 72   474 Landovská Anna           PGP9251 502088    D12     30.00     8   20,00Kč
 73   475 Šámalová Ludmila         PGP9252 515039    D12    118.00    30   20,00Kč
 74   476 Prášek Přemysl           PGP9302 410392    H12     79.00    20   20,00Kč
 75   477 Kožinová Anna            PGP9350  53009    D12    126.00    31   20,00Kč
 76   478 Schejbal Martin          PGP9403 301062 P  H10L    36.00     8   20,00Kč
 77   479 Křemenová Natálie        PGP9450 301063 P  D10     49.00    10   20,00Kč
 78   480 Přibíková Johanka        PGP9551 301617    D10     34.00     7   20,00Kč
 79   481 Novák Václav             PGP9600 301064 P  H10L    91.00    19   20,00Kč
 80   482 Landovský Jakub          PGP9601 301065 P  H10     57.00    12   20,00Kč
 81   483 Prášek Otakar            PGP9700 410375    H10     27.00     6   20,00Kč
 82   484 Křemen Štěpán            PGP9800 301066 P  H10L   141.00    29   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2740.00      260.00        0.00        0.00     3000.00        0.00    -3000.00
Půjčeno čipů:13
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   489 Hejnalová Eva            PHK       8151    D10L     8.00     2   20,00Kč
  2   490 Hana Hejnalová           PHK6151   8949    D35L    23.00     6   40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: PVP - VSK Přírodní vědy UK Praha               Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   647 Kramoliš Jan             PVP5000   7859    H45L    96.00    21   40,00Kč
  2   646 Neumann Zbyněk           PVP5300  51579    H45L   147.00    38   40,00Kč
  3   638 Novotná Marcela          PVP6050  51716    D21L    53.00    28   40,00Kč
  4   640 Neumannová Renata        PVP6650  51580    D35L   147.00    37   40,00Kč
  5   644 Rossmeisl Martin         PVP6800 232342    H21K    55.00    16   40,00Kč
  6   639 Gabryšová Tereza         PVP6853 515051    D35L    55.00    14   40,00Kč
  7   645 Ptáček Jan               PVP7200  51666    H21L    84.00    42   40,00Kč
  8   491 Pucherna Eduard          PVP7402  51843    H21L   114.00    59   40,00Kč
  9   636 Seifertová Daniela       PVP7752 301092 P  D21K    92.00    27   40,00Kč
 10   695 Izák Petr                PVP7802 301642    H21K   100.00    31   70,00Kč
 11   637 Blažková Hana            PVP8054  51717    D21L    49.00    26   40,00Kč
 12   643 Neumann Tomáš            PVP8900 301117    H16     43.00    15   30,00Kč
 13   635 Neumannová Kateřina      PVP9250   8565    D12     90.00    23   20,00Kč
 14   641 Neumann Vojtěch          PVP9400  53124    H10      7.00     2   20,00Kč
 15   642 Neumann Jindřich         PVP9900 301093 P  H10L    61.00    13   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      560.00       40.00        0.00        0.00      600.00        0.00     -600.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: ROU - SKOB Roudnice nad Labem                  Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   504 Vondráček Jaromír        ROU4002  53536    H55     17.00     5   40,00Kč
  2   503 Lebduška Petr            ROU4702  53574    H45L    57.00     8   40,00Kč
  3   502 Matějka Ivan             ROU6201 301694    H35L     2.00     1   40,00Kč
  4   501 Svobodová Lenka          ROU6650  51435    D35K    45.00    16   40,00Kč
  5   498 Nosek Jakub              ROU8701 301070 P  H18     21.00     6   30,00Kč
  6   499 Dolinár Jan              ROU8702   8870    H18     29.00     7   30,00Kč
  7   500 Betková Štěpánka         ROU8750   8865    D18     64.00    16   30,00Kč
  8   497 Nosek Vojtěch            ROU9001  51440    H14     62.00    16   20,00Kč
  9   495 Matějka Tomáš            ROU9101  51436    H14     30.00     8   20,00Kč
 10   496 Platilová Andrea         ROU9150  51438    D14     51.00    14   20,00Kč
 11   493 Svoboda Jan              ROU9201  51434    H12     43.00    10   20,00Kč
 12   494 Líbal Jakub              ROU9202 232093    H12     51.00    12   20,00Kč
 13   492 Svoboda Jakub            ROU9301 301695    H12     35.00     9   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      370.00       20.00        0.00        0.00      390.00        0.00     -390.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: ROZ - Roztoky                                  Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   505 Klinkera Václav          ROZ6400 301071 P  H35L    78.00    20   40,00Kč
  2   506 Daněk Vojtěch            ROZ9100 232407    H14    118.00    30   20,00Kč
  3   507 Bělohlávek Jiří          ROZ9201 232397    H12     99.00    25   20,00Kč
  4   508 Ramdan David             ROZ9300 301072 P  H12     23.00     6   20,00Kč
  5   510 Klinkerová Tereza        ROZ9350 232427    D12    106.00    27   20,00Kč
  6   511 Vítková Ludmila          ROZ9352 416136    D12     94.00    24   20,00Kč
  7   512 Brodská Adéla            ROZ9450 416138    D10     29.00     6   20,00Kč
  8   509 Ramdan Adam              ROZ9500 301073 P  H10     42.00     9   20,00Kč
  9   513 Davidová Adéla           ROZ9551 416137    D10     44.00     9   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      200.00       60.00        0.00        0.00      260.00        0.00     -260.00
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: SCP - AC Sparta Praha                          Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00
 
 
Startovka oddílu: SHK - TJ Slavia Hradec Králové                 Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   514 Paclík Roman             SHK7801   9137    H21L    62.00    32   40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       40.00        0.00        0.00        0.00       40.00        0.00      -40.00
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                       Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   515 Musil Pavel              SJC7705   9893    H21L    64.00    33   40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       40.00        0.00        0.00        0.00       40.00        0.00      -40.00
 
 
Startovka oddílu: SJP - TJ Slavoj Praha                          Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   520 Mack Zdeněk              SJP2700  49622    H75     45.00     6   30,00Kč
  2   518 Bláha Svatpluk           SJP3501   8797    H65    117.00     2   30,00Kč
  3   517 Bláhová Blanka           SJP3651  51148    D65      5.00     2   30,00Kč
  4   519 Hlavatý Karel            SJP4200  53507    H55     13.00     4   40,00Kč
  5   516 Haladová Hedvika         SJP9350  51421    D12     18.00     6   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      150.00        0.00        0.00        0.00      150.00        0.00     -150.00
 
 
Startovka oddílu: SLA - SKOB Slaný                               Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   717 Zábranská Kristýna       SLA     301119 P  D10L    58.00    12   20,00Kč
  2   697 Zábranský Emil           SLA4200   8794    H55      9.00     3   70,00Kč
  3   698 Němec Vladimír           SLA4202 502087    H55     49.00    13   70,00Kč
  4   699 Nosál Stanislav          SLA4600   8805    H55     69.00    18   70,00Kč
  5   700 Bejčková Jana            SLA7150 301616    D21K    95.00    28   70,00Kč
  6   701 Vít David                SLA7200 515003    H21K    85.00    26   70,00Kč
  7   702 Pašek František          SLA7600  52300    H21L   134.00    68   70,00Kč
  8   703 Hanák Jan                SLA8002   8802    H21L    88.00    46   70,00Kč
  9   704 Kachlíková Zuzana        SLA8101 301095 P  T6      20.00     7   30,00Kč
 10   705 Burdík Jan               SLA8400 301096 P  H21K    70.00    21   70,00Kč
 11   706 Čabla Adam               SLA8500 301097 P  H21K    43.00    12   70,00Kč
 12   707 Rubík Pavel              SLA8501 301622    H21K    28.00     7   70,00Kč
 13   708 Urbánková Alena          SLA8651 301098 P  D18     24.00     7   50,00Kč
 14   709 Kratochvílová Eva        SLA8652 301099 P  D18      8.00     3   50,00Kč
 15   710 Masopust Ondřej          SLA8900 301615    H16     10.00     4   50,00Kč
 16   711 Vít Richard              SLA9200 515002    H12     87.00    24   30,00Kč
 17   712 Kučera René              SLA9300 301100 P  H12     95.00    23   30,00Kč
 18   713 Malec Oldřich            SLA9400   8671    H12     67.00    17   30,00Kč
 19   714 Štádlík Lukáš            SLA9401 515025    H12     55.00    14   30,00Kč
 20   715 Kučerová Vendula         SLA9450 301109 P  D10L    28.00     6   20,00Kč
 21   716 Kašpar Vojtěch           SLA9500 301114 P  H10L    16.00     4   20,00Kč
 22   718 Rafajová Anna            SLA9550  52624    D12    114.00    29   30,00Kč
 23   719 Šťovíčková Michaela      SLA9551 301120 P  D10L   108.00    22   20,00Kč
 24   720 Kučerová Barbora         SLA9650 515046    D10L    83.00    17   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1130.00      200.00        0.00        0.00     1330.00        0.00    -1330.00
Půjčeno čipů:10
 
 
Startovka oddílu: SLP - SK Slavia Praha                          Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   524 Chloupek Radek           SLP4001  51617    H55     37.00    10   40,00Kč
  2   533 Zmeková Míla             SLP4451  51612    D21L     7.00     5   40,00Kč
  3   534 Novotný Jiří             SLP4601  51621    H55     81.00    21   40,00Kč
  4   527 Kos Ladislav             SLP5801  51366    H45L    36.00     1   40,00Kč
  5   525 Chloupková Jana          SLP5951  51545    D21L    37.00    20   40,00Kč
  6   529 Kos Miroslav             SLP6201 301074 P  H21K    10.00     1   40,00Kč
  7   526 Chum Jaroslav            SLP6601  51613    H21L    74.00    35   40,00Kč
  8   532 Šafka Jan                SLP7704  51614    H21L   118.00    60   40,00Kč
  9   531 Siblíková Jana           SLP7952  51365    D21L    41.00    22   40,00Kč
 10   535 Chaloupková Marie        SLP8151 410377    D21L    47.00    25   40,00Kč
 11   521 Fišer Jiří               SLP8503  51287    H21L    66.00    34   40,00Kč
 12   528 Kos Ladislav ml.         SLP8601 301527    H18      1.00     1   30,00Kč
 13   522 Chloupek Pavel           SLP8701  51546    H18     49.00    13   30,00Kč
 14   523 Chloupek Petr            SLP8702  53555    H18     65.00    17   30,00Kč
 15   530 Kosová Martina           SLP8851 301528    D16     84.00    22   30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      560.00       20.00        0.00        0.00      580.00        0.00     -580.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                         Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   551 Řepka Filip              TAP     232156    T6      28.00     8   30,00Kč
  2   553 Kuchař Jakub             TAP       8647    H10L   136.00    28   20,00Kč
  3   683 Vávra František          TAP3601 232130    H65    114.00     1   30,00Kč
  4   670 Puchernová Jana          TAP4551  53638    D55     35.00     7   30,00Kč
  5   682 Vácha Vlastimil          TAP5102  53609    H45K    76.00     2   40,00Kč
  6   667 Hejtmánková Alena        TAP5452  53641    D35L    19.00     5   40,00Kč
  7   678 Fiala Zdeněk             TAP5501 232177    H35L    10.00     3   40,00Kč
  8   679 Hejtmánek Vladimír       TAP5802  53639    H35L    50.00    13   40,00Kč
  9   681 Krejzla Josef            TAP6101 232151    H35L   102.00    26   40,00Kč
 10   669 Tihonová Jindra          TAP6253 232161    D35L   115.00    29   40,00Kč
 11   549 Sládková Ivana           TAP6351   4188    D35L    79.00    20   40,00Kč
 12   668 Jünglingová Iveta        TAP6352  53637    D35L   175.00    44   40,00Kč
 13   680 Kopečný Mojmír           TAP6402 232200    H35L   138.00    35   40,00Kč
 14   677 Skripnik Ondřej          TAP7502  51854    H21L   156.00    79   40,00Kč
 15   661 Pavlíková Lucie          TAP7552  51850    D21L    55.00    29   40,00Kč
 16   684 Šebesta Petr             TAP7604  51851    H21L    86.00    45   40,00Kč
 17   675 Pucherna Jan             TAP7701  51855    H21L   126.00    64   40,00Kč
 18   676 Pucherna Petr            TAP8001  51841    H21L    92.00    44   40,00Kč
 19   663 Skripniková Kateřina     TAP8051  51853    D21L    91.00    47   40,00Kč
 20   664 Váchová Hana             TAP8052 232126    D21L    69.00    36   40,00Kč
 21   659 Lisá Martina             TAP8151  51849    D21L    51.00    27   40,00Kč
 22   660 Lomáková Iveta           TAP8152  51553    D21L    75.00    39   40,00Kč
 23   666 Znamenáčková Helena      TAP8153  51848    D21L    95.00    49   40,00Kč
 24   665 Váchová Lenka            TAP8452  51860    D21L    45.00    24   40,00Kč
 25   662 Piskáčková Zuzana        TAP8453  51856    D21L    99.00    51   40,00Kč
 26   658 Hejtmánková Kateřina     TAP8462  53640    D21L    87.00    45   40,00Kč
 27   552 Kuchařová Marketa        TAP8463  53635    D20      8.00     3   40,00Kč
 28   674 Makovský Jakub           TAP8511  51846    H21L    82.00    43   40,00Kč
 29   672 Hejtmánek Martin         TAP8605  53636    H18     77.00    20   30,00Kč
 30   540 Zajíc Vítězslav          TAP8610 232140    H18     41.00    12   30,00Kč
 31   655 Kopečná Anna             TAP8651 232196    D18     32.00     9   30,00Kč
 32   657 Letfusová Veronika       TAP8654 232114    D18     56.00    15   30,00Kč
 33   542 Beneš Filip              TAP8701 232187    H18     53.00    14   30,00Kč
 34   673 Purkyt Jan               TAP8705 232148    H18     33.00     9   30,00Kč
 35   541 Cikhardt Jakub           TAP8706 301075 P  H18     61.00    15   30,00Kč
 36   656 Krejzlová Zuzana         TAP8753 232160    D18     40.00    11   30,00Kč
 37   538 Sládek Jan               TAP8801  53642    H16     28.00    10   30,00Kč
 38   537 Hodek Michal             TAP8808  53644    H16     55.00    20   30,00Kč
 39   548 Gabrovská Lucie          TAP8854 232189    D16     28.00     8   30,00Kč
 40   539 Vaněk Jan                TAP8901  53606    H16     37.00    13   30,00Kč
 41   654 Řehořová Magdaléna       TAP8955 416006    D16     40.00    11   30,00Kč
 42   545 Tihonová Hana            TAP9052 232158    D14     79.00    17   20,00Kč
 43   544 Zamazalová Kateřina      TAP9053 416010    D14     55.00    13   20,00Kč
 44   547 Zajícová Markéta         TAP9054 301077 P  D14     71.00    18   20,00Kč
 45   543 Jiříková Dana            TAP9055 301076 P  D14     43.00    12   20,00Kč
 46   652 Siněňkaja Táňa           TAP9057 416007    D14    111.00    29   20,00Kč
 47   550 Řepka Jakub              TAP9103 232170    H14     82.00    21   20,00Kč
 48   671 Krejzla Jakub            TAP9104 232157    H14     66.00    17   20,00Kč
 49   546 Sládková Helena          TAP9151  53443    D14    135.00    34   20,00Kč
 50   651 Mücková Tereza           TAP9159 416004    D14    103.00    26   20,00Kč
 51   650 Kouklíková Lucie         TAP9161 416008    D14     63.00    16   20,00Kč
 52   536 Zamazal Jan              TAP9203 416009    H12     83.00    21   20,00Kč
 53   696 Jozová Magdalena         TAP9252 232150    D12    122.00    32   30,00Kč
 54   649 Mücková Barbora          TAP9352 416003    D12     46.00    12   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1730.00       60.00        0.00        0.00     1790.00        0.00    -1790.00
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: TEP - TJ Tempo Praha                           Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   557 Novák Ctirad             TEP2100  51272    H75     33.00     3   30,00Kč
  2   555 Nováková Růžena          TEP3650  51271    D75     21.00     1   30,00Kč
  3   556 Lejsek Tom               TEP3700  51267    H65    120.00     3   30,00Kč
  4   554 Lejsková Jiřina          TEP3750  51266    D65      1.00     1   30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: TJP - Sokol Troja                              Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   558 Nemrava František        TJP2700  53549    H65    141.00    10   30,00Kč
  2   559 Doleček Karel            TJP3300  51324    H65    150.00    14   30,00Kč
  3   560 Burýšek Slavomír         TJP3600  51333    H65    126.00     5   30,00Kč
  4   573 Dolečková Míla           TJP3650  51325    D65     17.00     5   30,00Kč
  5   574 Burýšková Věra           TJP3750  51334    D65      9.00     3   30,00Kč
  6   575 Provazníková Svatava     TJP4250  53532    D55     41.00     9   30,00Kč
  7   561 Provazník Zdeněk         TJP4300  53527    H55     65.00    17   40,00Kč
  8   562 Ryšavý Vít               TJP4700  51332    H55     25.00     7   40,00Kč
  9   576 Ryšavá Lubomíra          TJP4750  53540    D55     26.00     4   30,00Kč
 10   563 Paukert Milan            TJP5000  51329    H45L   129.00    32   40,00Kč
 11   577 Wolkerová Dagmar         TJP5250  51289    D45L    72.00     5   40,00Kč
 12   564 Cedrych Karel            TJP5500  53526    H45L   153.00    40   40,00Kč
 13   565 Kukla Jan                TJP5600  51327    H45L    60.00     9   40,00Kč
 14   566 Kraus Ota                TJP5700  53514    H45L    99.00    22   40,00Kč
 15   567 Novák Petr               TJP6301  53515    H35K    15.00     6   40,00Kč
 16   578 Nováková Jana            TJP6551 416114    D35K    42.00    15   40,00Kč
 17   579 Weislová Eva             TJP6750  51326    D35L   119.00    30   40,00Kč
 18   580 Kuklová Kateřina         TJP8450  51559    D20     11.00     4   40,00Kč
 19   581 Krausová Barbora         TJP9150  53504    D14     27.00    10   20,00Kč
 20   582 Krausová Martina         TJP9350  53512    D12     70.00    18   20,00Kč
 21   568 Novák Jan                TJP9400  53516    H10     32.00     7   20,00Kč
 22   569 Smolka Ondřej            TJP9401  53502    H12     91.00    22   20,00Kč
 23   570 Weisl Jakub              TJP9500 411756    H10L   156.00    32   20,00Kč
 24   583 Burýšková Kateřina       TJP9550 411755    D10L    98.00    20   20,00Kč
 25   584 Paukertová Martina       TJP9650  53195    D10L    73.00    15   20,00Kč
 26   571 Novák Ondřej             TJP9700  53550    H10L    46.00    10   20,00Kč
 27   585 Weislová Adéla           TJP9750  51560    D10L    38.00     8   20,00Kč
 28   572 Burýšek Mirek            TJP9800 232484    H10L   101.00    21   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      850.00        0.00        0.00        0.00      850.00        0.00     -850.00
 
 
Startovka oddílu: TKE - Tatran Košice                            Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   685 Illés Peter              TKE7601 307340    H21K   103.00    32   40,00Kč
  2   686 Illésová Emília          TKE7951 307343    D21K    17.00     2   40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                            Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   586 Rakovec Michal           TUV6909  52109    H21L    70.00    36   40,00Kč
  2   587 Zachová Markéta          TUV7554 301078 P  T6      40.00    11   30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00       20.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: TZL - SKOB Zlín                                Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   687 Zrník Tomáš              TZL7118   9579    H21L   128.00    65   40,00Kč
  2   588 Žemlík Pavel             TZL7135  52221    H21L   148.00    77   40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 
Startovka oddílu: UVP - Slovan Praha                             Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   592 Matějů Ivan              UVP4600   7901    H55     85.00    22   40,00Kč
  2   591 Klimánek Miloslav        UVP4700   7906    H55     41.00    11   40,00Kč
  3   596 Matějů Ladislava         UVP4750   7999    D55     44.00    10   30,00Kč
  4   595 Nováková Jiřina          UVP4950   7998    D55     29.00     5   30,00Kč
  5   590 Beran Lubomír            UVP5300   7908    H45L   108.00    25   40,00Kč
  6   594 Beranová Vlasta          UVP5450   7917    D45L    90.00    10   40,00Kč
  7   593 Nováková Pavla           UVP7450   7919    D21K    80.00    23   40,00Kč
  8   589 Beran Jaroslav           UVP8800   7984    H16     49.00    17   30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      290.00        0.00        0.00        0.00      290.00        0.00     -290.00
 
 
Startovka oddílu: VCB - TJ OB České Budějovice                   Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   688 Teringl Radek            VCB6502   8044    H21L   130.00    66   40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       40.00        0.00        0.00        0.00       40.00        0.00      -40.00
 
 
Startovka oddílu: VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň                      Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   597 Vodrážka Ondřej          VPM7702  52377    H21L    68.00    37   40,00Kč
  2   598 Jirka Jakub              VPM7905  52429    H21L    80.00    38   40,00Kč
  3   599 Rauch Stanislav          VPM8201  52374    H21L    72.00    39   40,00Kč
  4   600 Rauch Tomáš              VPM8501  52373    H21L    76.00    40   40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      160.00        0.00        0.00        0.00      160.00        0.00     -160.00
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   612 Kreisinger Vladimír      VSP2900  51731    H75     29.00     2   30,00Kč
  2   611 Dohnal Josef             VSP4300  51743    H55     77.00    20   40,00Kč
  3   610 Král Luděk               VSP4900 515035    H55     33.00     9   40,00Kč
  4   604 Dohnalová Dana           VSP5050  51645    D45L    63.00     1   40,00Kč
  5   614 Laciga Zdeněk            VSP5200  53596    H21K    79.00    24   40,00Kč
  6   608 Píchal Jan               VSP5202  52281    H35L    74.00    19   40,00Kč
  7   605 Jagerová Marcela         VSP5350 515027    D45K    14.00     5   40,00Kč
  8   836 Soukup Václav            VSP5600 232045    H45K    72.00     1   70,00Kč
  9   811 Soukupová Michaela       VSP5850 232190    D35K     6.00     3   70,00Kč
 10   602 Lacigová Ivana           VSP5950  51732    D35L   163.00    41   40,00Kč
 11   603 Michálková Jiřina        VSP6151  51734    D35L    95.00    24   40,00Kč
 12   844 Němeček Jan              VSP6201  52282    H21L     8.00     5   70,00Kč
 13   607 Kozák Petr               VSP6501  51733    H21L   152.00    78   40,00Kč
 14   601 Kozáková Dita            VSP6753  51618    D35L    39.00    10   40,00Kč
 15   691 Černín Zbyněk            VSP6901   4101    H21L   132.00    67   40,00Kč
 16   613 Baldriánová Bára         VSP7850   9784    T6      12.00     5   30,00Kč
 17   845 Neuhäuserová Ladislava   VSP8151   5641    D21L     9.00     6   70,00Kč
 18   609 Píchalová Růžena         VSP8850  52278    D16     20.00     6   30,00Kč
 19   606 Píchal Miroslav          VSP9000  52269    H14     46.00    12   20,00Kč
 20   692 Černín Daniel            VSP9301   4025    H12     39.00    11   20,00Kč
 21   725 Kozáková Zuzana          VSP9450   9970    D10     14.00     3   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      870.00        0.00        0.00        0.00      870.00        0.00     -870.00
 
 
Startovka oddílu: ZBP - SK Zbraslav                              Neděle 18.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   630 Hájek Tomáš              ZBP6400 301090 P  H21K    46.00    13   40,00Kč
  2   621 Háněl Jaromír            ZBP6800  53535    H21K    88.00    27   40,00Kč
  3   623 Hájková Soňa             ZBP6950 301083 P  D21K    89.00    25   40,00Kč
  4   619 Toušek Filip             ZBP7102  53586    H21L    78.00    41   40,00Kč
  5   622 Hánělová Katarina        ZBP7355  53595    D21K    83.00    24   40,00Kč
  6   620 Dvořák Miroslav          ZBP7601  53581    H21L   124.00    62   40,00Kč
  7   618 Pražák Jiří              ZBP7800  53583    H21L   120.00    61   40,00Kč
  8   625 Pudich Matěj             ZBP9000 301085 P  H12     19.00     5   20,00Kč
  9   617 Hanuš David              ZBP9105 301082 P  H14     58.00    15   20,00Kč
 10   615 Čermák Jan               ZBP9200 301080 P  H12     63.00    16   20,00Kč
 11   624 Hájek Adam               ZBP9201 301084 P  H14     18.00     5   20,00Kč
 12   616 Schreiner Jan            ZBP9203 301081 P  H12     27.00     7   20,00Kč
 13   627 Strejc Vojtěch           ZBP9300 301051 P  H10L   111.00    23   20,00Kč
 14   628 Strejc Jan               ZBP9500 301052 P  H10L   166.00    34   20,00Kč
 15   626 Pudich Jan               ZBP9501 301086 P  H10      2.00     1   20,00Kč
 16   629 Řezník Lukáš             ZBP9601 301089 P  H10L    56.00    12   20,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      460.00      220.00        0.00        0.00      680.00        0.00     -680.00
Půjčeno čipů:11
 

ing Zdeněk Přeček <100823.2236>