Stará dobrá Blýskava

NOVINKY ROZPIS PŘIHLÁŠKY POKYNY VÝSLEDKY 

VÝSLEDKY

Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                         2014-01-26 22:52:13
                                                                                          Stará dobrá Blýskava
===ČSOS-SCP================================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: A           7.5km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-151     2-152     3-153     4-154     5-155     6-156     7-157     8-158     9-159    10-160    11-161    12-162   
  1 Drahokoupil Aleš               43.05  8.14/1*  10.37/1*  13.35/1*  18.02/1*  19.28/1*  23.24/1*  25.41/1*  28.32/1*  31.22/1*  35.09/1*  36.48/1*  37.47/1*  43.05/1* 
    SK Chrast                             8.14/1*   2.23/2    2.58/1*   4.27/1*   1.26/3    3.56/1*   2.17/2    2.51/1*   2.50/2    3.47/2    1.39/1*   0.59/1*   5.18/1* 
  2 Sysel Ctibor                   47.17  8.43/2   11.03/2   14.06/2   18.57/2   20.19/2   24.55/2   27.08/2   30.28/2   34.31/2   38.20/2   40.04/2   41.14/2   47.17/2  
    Sportovní klub Praga                  8.43/2    2.20/1*   3.03/2    4.51/2    1.22/2    4.36/6    2.13/1*   3.20/5    4.03/18   3.49/3    1.44/2    1.10/6    6.03/4  
  3 Novák Ivo                      50.03  9.40/8   12.30/7   16.03/8   21.27/6   23.00/6   27.36/4   30.22/4   33.25/4   36.14/3   40.38/3   42.37/3   43.55/3   50.03/3  
    SK OK 24 Praha                        9.40/8    2.50/11   3.33/10   5.24/5    1.33/6    4.36/6    2.46/7    3.03/2    2.49/1*   4.24/8    1.59/7    1.18/16   6.08/6  
  4 Johanovský Tomáš               51.26  8.51/4   11.35/4   14.51/3   20.03/3   21.45/3   26.16/3   29.05/3   32.35/3   37.27/4   41.53/4   43.55/4   45.03/4   51.26/4  
    Oddíl OB Kotlářka                     8.51/4    2.44/8    3.16/3    5.12/3    1.42/18   4.31/2    2.49/10   3.30/7    4.52/41   4.26/9    2.02/13   1.08/3    6.23/9  
  5 Fišer Jiří                     52.45 10.42/21  13.16/17  16.54/13  22.20/11  23.58/10  28.39/6   31.08/5   34.39/5   37.54/5   42.09/5   44.03/5   45.11/5   52.45/5  
    OOB Slavia Praha                     10.42/21   2.34/4    3.38/11   5.26/6    1.38/12   4.41/9    2.29/3    3.31/11   3.15/3    4.15/6    1.54/4    1.08/3    7.34/27 
  6 Janovský Tomáš                 52.57 10.09/14  12.46/10  16.46/12  22.17/10  24.03/11  29.03/8   31.56/8   35.14/7   39.47/7   44.03/7   45.59/7   47.03/6   52.57/6  
    Sportovní klub Praga                 10.09/14   2.37/7    4.00/18   5.31/9    1.46/22   5.00/10   2.53/12   3.18/4    4.33/35   4.16/7    1.56/5    1.04/2    5.54/2  
  7 Král Aleš                      54.16  9.39/7   12.35/9   16.23/10  21.51/9   23.21/8   28.38/5   31.24/6   34.55/6   38.42/6   43.32/6   45.51/6   47.27/7   54.16/7  
    SK OB Chotěboř                        9.39/7    2.56/17   3.48/13   5.28/7    1.30/4    5.17/15   2.46/7    3.31/11   3.47/10   4.50/22   2.19/27   1.36/47   6.49/15 
  8 Bergl Tomáš                    55.03  9.31/5   12.20/6   15.47/6   25.00/26  26.21/24  30.53/14  34.24/15  37.49/12  41.42/12  45.53/12  47.54/13  49.02/11  55.03/8  
                                          9.31/5    2.49/10   3.27/6    9.13/58   1.21/1*   4.32/3    3.31/32   3.25/6    3.53/14   4.11/5    2.01/10   1.08/3    6.01/3  
  9 Kondrát Martin                 55.05 10.44/23  13.36/20  17.21/14  22.52/13  24.52/13  29.26/10  32.24/9   36.56/11  40.48/11  45.17/10  47.16/10  48.28/9   55.05/9  
    Sportovní klub Praga                 10.44/23   2.52/12   3.45/12   5.31/9    2.00/39   4.34/4    2.58/16   4.32/37   3.52/13   4.29/10   1.59/7    1.12/7    6.37/12 
 10 Novák Lukáš                    55.43  9.47/9   12.34/8   16.01/7   21.43/8   23.13/7   28.59/7   31.52/7   35.53/8   40.14/8   44.51/8   46.47/8   48.06/8   55.43/10 
                                          9.47/9    2.47/9    3.27/6    5.42/12   1.30/4    5.46/20   2.53/12   4.01/28   4.21/29   4.37/14   1.56/5    1.19/19   7.37/29 
 11 Nemšovský Petr                 55.48 10.09/14  13.01/13  17.27/15  23.22/15  24.57/14  29.37/11  33.07/11  36.53/10  40.30/10  45.32/11  47.46/11  49.03/12  55.48/11 
    Sportovní klub Praga                 10.09/14   2.52/12   4.26/31   5.55/17   1.35/9    4.40/8    3.30/31   3.46/23   3.37/7    5.02/24   2.14/20   1.17/12   6.45/13 
 12 Bolehovský Pavel               56.48 10.29/19  12.52/11  16.12/9   21.41/7   23.22/9   30.45/13  33.35/13  37.50/13  42.24/15  46.01/13  47.46/11  49.08/13  56.48/12 
    VŠTJ Ekonom Praha                    10.29/19   2.23/2    3.20/4    5.29/8    1.41/15   7.23/43   2.50/11   4.15/34   4.34/36   3.37/1*   1.45/3    1.22/24   7.40/31 
 13 Folprecht Eda                  57.01 10.43/22  13.38/21  17.41/19  23.43/19  25.23/17  29.58/12  32.52/10  36.23/9   40.19/9   44.52/9   47.07/9   48.34/10  57.01/13 
    SOK TJ Turnov                        10.43/22   2.55/16   4.03/19   6.02/19   1.40/14   4.35/5    2.54/14   3.31/11   3.56/15   4.33/11   2.15/24   1.27/36   8.27/37 
 14 Vlach Martin                   57.05 10.07/13  13.27/18  17.41/19  23.41/17  25.39/19  31.41/19  34.42/20  38.22/17  42.49/18  47.36/16  49.44/15  50.57/15  57.05/14 
    Sportovní klub Praga                 10.07/13   3.20/30   4.14/25   6.00/18   1.58/37   6.02/25   3.01/17   3.40/18   4.27/31   4.47/19   2.08/18   1.13/9    6.08/6  
 15 Ramba Jirka                    57.39 10.39/20  13.44/23  18.04/24  24.29/23  26.20/23  32.28/23  35.15/21  39.05/20  43.36/23  48.11/20  50.12/20  51.33/20  57.39/15 
    Oddíl OB Kotlářka                    10.39/20   3.05/22   4.20/28   6.25/25   1.51/30   6.08/28   2.47/9    3.50/25   4.31/33   4.35/13   2.01/10   1.21/21   6.06/5  
 16 Siegl Roman                    57.47  9.59/12  12.57/12  18.00/23  23.53/20  26.09/22  31.14/17  34.24/15  38.27/18  42.30/16  47.14/14  49.19/14  50.45/14  57.47/16 
    VŠSK MFF UK Praha                     9.59/12   2.58/18   5.03/49   5.53/15   2.16/50   5.05/14   3.10/21   4.03/29   4.03/18   4.44/18   2.05/16   1.26/34   7.02/20 
 17 Janda Martin                   57.54  9.38/6   12.12/5   15.35/5   21.10/5   22.58/5   33.33/26  36.17/24  39.22/22  42.54/19  47.43/18  49.47/16  51.08/16  57.54/17 
    KOB Dobruška                          9.38/6    2.34/4    3.23/5    5.35/11   1.48/27  10.35/55   2.44/6    3.05/3    3.32/4    4.49/21   2.04/15   1.21/21   6.46/14 
 18 Dlouhá Majka                   58.25 10.20/17  13.30/19  17.27/15  23.11/14  24.57/14  31.14/17  34.34/18  38.15/16  42.30/16  47.46/19  50.08/19  51.25/19  58.25/18 
    Oddíl OB Kotlářka                    10.20/17   3.10/24   3.57/15   5.44/13   1.46/22   6.17/30   3.20/23   3.41/20   4.15/25   5.16/27   2.22/31   1.17/12   7.00/18 
 19 Ryšavá Majda                   58.33 11.12/28  14.24/26  19.06/31  25.00/26  26.41/27  31.42/20  34.39/19  38.09/15  41.56/13  47.40/17  49.54/18  51.19/17  58.33/19 
    Sportovní klub Praga                 11.12/28   3.12/25   4.42/38   5.54/16   1.41/15   5.01/11   2.57/15   3.30/7    3.47/10   5.44/40   2.14/20   1.25/33   7.14/24 
 20 Šimon Jakub                    58.40 10.20/17  13.39/22  17.36/17  23.41/17  25.30/18  30.55/15  34.17/14  39.16/21  42.55/20  48.27/22  50.49/23  52.07/22  58.40/20 
    TJ Lokomotiva Beroun                 10.20/17   3.19/29   3.57/15   6.05/21   1.49/28   5.25/16   3.22/24   4.59/42   3.39/8    5.32/35   2.22/31   1.18/16   6.33/11 
 21 Uhlíř Marek                    58.42  9.52/10  13.09/15  17.39/18  24.18/22  25.54/20  30.58/16  34.27/17  38.08/14  41.58/14  47.22/15  49.53/17  51.21/18  58.42/21 
                                          9.52/10   3.17/27   4.30/33   6.39/30   1.36/10   5.04/13   3.29/29   3.41/20   3.50/12   5.24/32   2.31/42   1.28/40   7.21/26 
 22 Dvořák Josef                   58.44 10.11/16  13.03/14  16.33/11  22.37/12  24.11/12  29.12/9   33.09/12  39.38/24  44.08/25  48.51/24  50.52/24  52.14/24  58.44/22 
                                         10.11/16   2.52/12   3.30/9    6.04/20   1.34/7    5.01/11   3.57/46   6.29/52   4.30/32   4.43/17   2.01/10   1.22/24   6.30/10 
 23 Karmazín Pavel                 58.57  9.56/11  13.14/16  17.47/21  24.03/21  26.00/21  32.22/22  35.53/23  39.37/23  43.13/22  48.19/21  50.42/21  51.59/21  58.57/23 
    TJ Lokomotiva Beroun                  9.56/11   3.18/28   4.33/35   6.16/22   1.57/36   6.22/32   3.31/32   3.44/22   3.36/6    5.06/25   2.23/36   1.17/12   6.58/17 
 24 Kožina Petr                    60.06 11.23/29  14.27/27  18.34/25  24.52/24  26.36/25  32.04/21  35.20/22  38.57/19  43.01/21  48.32/23  50.46/22  52.09/23  60.06/24 
    Sportovní klub Praga                 11.23/29   3.04/20   4.07/22   6.18/23   1.44/19   5.28/17   3.16/22   3.37/17   4.04/20   5.31/34   2.14/20   1.23/28   7.57/35 
 25 Kopečný Mojmír                 61.24 10.55/24  14.20/25  18.34/25  24.53/25  26.39/26  33.18/25  36.22/25  39.52/25  44.01/24  50.04/27  52.28/27  53.44/27  61.24/25 
    KOB TRETRA Praha                     10.55/24   3.25/34   4.14/25   6.19/24   1.46/22   6.39/35   3.04/19   3.30/7    4.09/23   6.03/45   2.24/37   1.16/11   7.40/31 
 26 Kohl Ondřej                    62.09 11.37/30  14.57/31  18.54/28  26.10/31  28.03/31  34.30/28  37.32/28  41.37/28  45.38/28  51.16/28  53.36/28  55.02/28  62.09/26 
    SKOB Kralupy n.Vlt.                  11.37/30   3.20/30   3.57/15   7.16/41   1.53/32   6.27/33   3.02/18   4.05/30   4.01/17   5.38/38   2.20/28   1.26/34   7.07/22 
 27 Pavlíček Lubomír               63.03 12.27/42  15.20/33  19.47/34  26.18/32  27.56/30  33.42/27  36.24/26  40.00/26  44.17/26  48.58/25  51.00/25  52.18/25  63.03/27 
                                         12.27/42   2.53/15   4.27/32   6.31/26   1.38/12   5.46/20   2.42/5    3.36/16   4.17/27   4.41/16   2.02/13   1.18/16  10.45/54 
 28 Řada Jakub                     63.34 11.10/27  14.34/29  18.39/27  25.16/28  27.02/28  33.06/24  36.50/27  40.25/27  44.25/27  49.53/26  52.17/26  53.34/26  63.34/28 
    Oddíl OB Kotlářka                    11.10/27   3.24/33   4.05/21   6.37/28   1.46/22   6.04/27   3.44/39   3.35/15   4.00/16   5.28/33   2.24/37   1.17/12  10.00/50 
 29 Kučerka David                  64.31 11.57/33  15.25/34  19.35/33  26.26/33  28.49/34  35.04/31  38.37/31  42.35/30  47.09/29  53.08/29  55.28/29  56.48/29  64.31/29 
    KOB Chemopetrol Litvínov             11.57/33   3.28/36   4.10/24   6.51/34   2.23/53   6.15/29   3.33/34   3.58/26   4.34/36   5.59/44   2.20/28   1.20/20   7.43/33 
 30 Lužnický Jiří                  64.43 11.05/26  14.30/28  19.04/30  25.49/30  28.43/33  35.50/35  39.38/34  44.18/33  48.02/31  53.43/32  56.07/31  57.39/31  64.43/30 
                                         11.05/26   3.25/34   4.34/36   6.45/31   2.54/57   7.07/38   3.48/41   4.40/38   3.44/9    5.41/39   2.24/37   1.32/44   7.04/21 
 31 Lohr Ivo                       65.33 12.12/35  15.51/38  20.47/40  27.45/37  29.35/35  35.34/33  39.35/33  44.03/32  48.20/32  53.41/31  56.19/32  57.56/34  65.33/31 
    OK Sparta Praha                      12.12/35   3.39/41   4.56/47   6.58/35   1.50/29   5.59/24   4.01/47   4.28/35   4.17/27   5.21/31   2.38/46   1.37/48   7.37/29 
 31 Liška Jindřich                 65.33 11.50/32  14.54/30  18.58/29  25.29/29  27.21/29  35.00/30  38.28/30  43.51/31  48.41/34  53.14/30  55.28/29  57.00/30  65.33/31 
    SKOB Kralupy n.Vlt.                  11.50/32   3.04/20   4.04/20   6.31/26   1.52/31   7.39/45   3.28/26   5.23/47   4.50/40   4.33/11   2.14/20   1.32/44   8.33/39 
 33 Komín David                    65.36 12.48/44  16.28/43  21.10/43  27.57/39  29.42/37  35.29/32  38.56/32  42.29/29  47.57/30  53.44/33  56.31/35  58.02/35  65.36/33 
                                         12.48/44   3.40/43   4.42/38   6.47/32   1.45/21   5.47/22   3.27/25   3.33/14   5.28/49   5.47/43   2.47/47   1.31/43   7.34/27 
 34 Illner Vojta                   66.07  8.50/3   11.26/3   14.53/4   20.16/4   21.50/4   42.32/49  45.01/46  49.06/44  52.38/41  56.44/38  58.43/38  59.55/38  66.07/34 
                                          8.50/3    2.36/6    3.27/6    5.23/4    1.34/7   20.42/60   2.29/3    4.05/30   3.32/4    4.06/4    1.59/7    1.12/7    6.12/8  
 35 Sysel Ondřej                   66.51 10.57/25  13.58/24  17.47/21  23.31/16  25.07/16  35.36/34  43.18/42  47.06/39  51.28/37  56.29/37  58.36/37  59.51/37  66.51/35 
    Sportovní klub Praga                 10.57/25   3.01/19   3.49/14   5.44/13   1.36/10  10.29/54   7.42/59   3.48/24   4.22/30   5.01/23   2.07/17   1.15/10   7.00/18 
 36 Křivancová Zdeňka              68.51 12.22/39  15.51/38  20.36/39  27.41/36  29.36/36  36.43/36  40.19/35  44.30/34  48.37/33  54.09/35  56.26/33  57.48/32  68.51/36 
    TJ Lokomotiva Beroun                 12.22/39   3.29/37   4.45/41   7.05/37   1.55/34   7.07/38   3.36/36   4.11/33   4.07/21   5.32/35   2.17/25   1.22/24  11.03/58 
 37 Šimon Václav                   68.57 12.19/37  16.03/41  20.47/40  27.47/38  29.47/38  36.47/37  40.29/36  44.35/35  48.49/35  54.08/34  56.30/34  57.51/33  68.57/37 
    TJ Lokomotiva Beroun                 12.19/37   3.44/46   4.44/40   7.00/36   2.00/39   7.00/37   3.42/38   4.06/32   4.14/24   5.19/28   2.22/31   1.21/21  11.06/59 
 38 Folprechtová Katka             68.58 12.11/34  15.27/36  19.47/34  30.20/49  32.01/47  38.03/40  41.38/39  46.07/36  50.38/36  55.57/36  58.19/36  59.49/36  68.58/38 
    USK Praha                            12.11/34   3.16/26   4.20/28  10.33/61   1.41/15   6.02/25   3.35/35   4.29/36   4.31/33   5.19/28   2.22/31   1.30/42   9.09/44 
 39 Kožinová Jana                  70.09 13.25/47  17.04/47  21.49/45  29.24/43  31.38/45  39.39/43  43.28/43  47.26/40  52.26/40  57.36/39  60.03/39  61.26/39  70.09/39 
    Sportovní klub Praga                 13.25/47   3.39/41   4.45/41   7.35/44   2.14/49   8.01/49   3.49/42   3.58/26   5.00/44   5.10/26   2.27/41   1.23/28   8.43/41 
 40 Vaněk Petr                     70.50 12.20/38  15.55/40  20.27/37  27.36/35  29.49/39  37.15/38  40.56/37  46.57/38  52.02/39  58.05/41  60.41/41  62.08/41  70.50/40 
    SK Zbraslav OOB                      12.20/38   3.35/38   4.32/34   7.09/39   2.13/48   7.26/44   3.41/37   6.01/51   5.05/45   6.03/45   2.36/44   1.27/36   8.42/40 
 41 Klaška Pavel                   71.03 13.28/48  17.42/51  22.36/49  29.43/47  31.29/44  38.00/39  41.28/38  46.20/37  51.31/38  57.56/40  60.47/42  62.11/42  71.03/41 
    Oddíl OB Kotlářka                    13.28/48   4.14/55   4.54/45   7.07/38   1.46/22   6.31/34   3.28/26   4.52/40   5.11/47   6.25/50   2.51/49   1.24/31   8.52/42 
 42 Kabát Honza                    71.39 12.13/36  15.19/32  19.27/32  26.41/34  28.37/32  34.56/29  38.24/29  48.23/43  53.18/43  58.05/41  60.16/40  61.40/40  71.39/42 
    VŠTJ Ekonom Praha                    12.13/36   3.06/23   4.08/23   7.14/40   1.56/35   6.19/31   3.28/26   9.59/60   4.55/42   4.47/19   2.11/19   1.24/31   9.59/49 
 43 Žemla Tomáš                    72.37 11.39/31  15.25/34  30.12/61  36.50/58  38.34/58  44.16/52  47.45/52  51.25/46  55.33/45  61.18/45  63.55/46  65.17/46  72.37/43 
    SK Kamenice                          11.39/31   3.46/47  14.47/61   6.38/29   1.44/19   5.42/18   3.29/29   3.40/18   4.08/22   5.45/42   2.37/45   1.22/24   7.20/25 
 44 Janovská Petra                 72.50 12.30/43  16.33/45  21.42/44  29.34/45  33.43/50  39.28/42  43.15/41  48.21/42  53.29/44  59.52/44  62.49/44  64.23/44  72.50/44 
    Sportovní klub Praga                 12.30/43   4.03/51   5.09/51   7.52/48   4.09/61   5.45/19   3.47/40   5.06/45   5.08/46   6.23/49   2.57/53   1.34/46   8.27/37 
 45 Píchal Jan                     72.52 14.02/52  17.38/50  22.27/48  30.10/48  32.22/48  39.07/41  42.59/40  47.51/41  53.06/42  58.50/43  61.37/43  63.18/43  72.52/45 
    USK Praha                            14.02/52   3.36/39   4.49/43   7.43/46   2.12/46   6.45/36   3.52/43   4.52/40   5.15/48   5.44/40   2.47/47   1.41/51   9.34/47 
 46 Šubrt Tonda                    73.28 14.18/53  19.18/54  25.49/55  35.36/56  38.00/56  43.56/51  47.02/49  52.25/48  56.41/47  61.20/46  63.40/45  65.07/45  73.28/46 
    Oddíl OB Kotlářka                    14.18/53   5.00/58   6.31/58   9.47/59   2.24/54   5.56/23   3.06/20   5.23/47   4.16/26   4.39/15   2.20/28   1.27/36   8.21/36 
 47 Šesták Michal                  75.40 12.23/40  16.12/42  20.31/38  28.12/40  30.12/40  44.53/53  49.29/53  54.29/51  59.27/50  64.59/49  67.21/49  68.50/48  75.40/47 
                                         12.23/40   3.49/48   4.19/27   7.41/45   2.00/39  14.41/56   4.36/52   5.00/43   4.58/43   5.32/35   2.22/31   1.29/41   6.50/16 
 48 Kolář Jakub                    76.42 12.50/45  16.31/44  20.55/42  28.22/41  30.27/41  45.14/54  49.36/54  54.39/52  59.17/49  65.34/50  68.07/50  69.30/50  76.42/48 
                                         12.50/45   3.41/44   4.24/30   7.27/43   2.05/42  14.47/57   4.22/51   5.03/44   4.38/38   6.17/48   2.33/43   1.23/28   7.12/23 
 49 Kohl Jíra                      77.37 12.56/46  16.59/46  22.07/46  30.21/50  33.20/49  41.06/45  45.00/45  50.16/45  56.09/46  62.43/47  65.34/47  67.30/47  77.37/49 
    SKOB Kralupy n.Vlt.                  12.56/46   4.03/51   5.08/50   8.14/52   2.59/59   7.46/46   3.54/44   5.16/46   5.53/51   6.34/52   2.51/49   1.56/55  10.07/51 
 50 Zelená Markéta                 79.10 15.12/54  19.07/53  24.29/52  32.31/53  34.43/52  41.55/46  46.02/47  51.33/47  57.38/48  64.04/48  66.56/48  68.51/49  79.10/50 
                                         15.12/54   3.55/50   5.22/53   8.02/49   2.12/46   7.12/40   4.07/49   5.31/49   6.05/52   6.26/51   2.52/51   1.55/54  10.19/52 
 51 Vlček Kamil                    81.05 15.46/56  19.22/55  24.35/53  32.23/52  35.07/54  43.18/50  47.19/51  54.53/53  60.25/52  67.43/52  70.09/52  71.46/52  81.05/51 
                                         15.46/56   3.36/39   5.13/52   7.48/47   2.44/56   8.11/50   4.01/47   7.34/55   5.32/50   7.18/56   2.26/40   1.37/48   9.19/46 
 52 Borovička Milan                81.51 13.45/51  17.28/49  23.29/51  31.32/51  33.59/51  42.27/48  47.07/50  53.03/49  59.47/51  65.58/51  69.00/51  71.04/51  81.51/52 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha          13.45/51   3.43/45   6.01/56   8.03/50   2.27/55   8.28/51   4.40/53   5.56/50   6.44/54   6.11/47   3.02/54   2.04/59  10.47/55 
 53 Žebrák Zbyněk                  84.12 13.35/50  17.42/51  22.40/50  29.28/44  31.27/43  40.42/44  44.36/44  53.17/50  63.27/54  70.35/54  73.31/54  75.11/54  84.12/53 
                                         13.35/50   4.07/53   4.58/48   6.48/33   1.59/38   9.15/52   3.54/44   8.41/57  10.10/61   7.08/55   2.56/52   1.40/50   9.01/43 
 54 Chrpová Slávka                 84.25 15.43/55  19.54/56  24.49/54  32.52/54  34.58/53  42.14/47  46.55/48  55.21/54  61.47/53  69.28/53  72.37/53  74.38/53  84.25/54 
                                         15.43/55   4.11/54   4.55/46   8.03/50   2.06/44   7.16/42   4.41/54   8.26/56   6.26/53   7.41/58   3.09/56   2.01/58   9.47/48 
 55 Bolehovský Michal              88.15 12.24/41  15.44/37  20.25/36  28.46/42  30.40/42  46.56/57  63.10/60  66.40/60  71.18/58  76.38/57  78.55/57  80.22/57  88.15/55 
    VŠTJ Ekonom Praha                    12.24/41   3.20/30   4.41/37   8.21/53   1.54/33  16.16/58  16.14/61   3.30/7    4.38/38   5.20/30   2.17/25   1.27/36   7.53/34 
 56 Novák Miloš                    91.11 16.06/59  20.48/57  26.30/56  35.34/55  37.56/55  45.46/55  50.35/55  60.02/55  67.22/55  74.40/55  77.59/55  80.14/55  91.11/56 
    OK Sparta Praha                      16.06/59   4.42/56   5.42/54   9.04/57   2.22/51   7.50/47   4.49/55   9.27/59   7.20/55   7.18/56   3.19/58   2.15/61  10.57/56 
 57 Hamáček Bohuslav               91.17 16.04/58  20.54/58  26.40/57  35.39/57  38.01/57  45.53/56  50.46/56  60.10/56  67.52/56  74.49/56  78.07/56  80.19/56  91.17/57 
    TJ Lokomotiva Beroun                 16.04/58   4.50/57   5.46/55   8.59/55   2.22/51   7.52/48   4.53/56   9.24/58   7.42/57   6.57/54   3.18/57   2.12/60  10.58/57 
 58 Šváb Jéňa                      92.38 13.31/49  17.23/48  22.16/47  29.36/46  31.42/46  50.29/60  54.46/58  61.56/58  72.04/59  78.39/59  81.41/59  83.29/59  92.38/58 
    USK Praha                            13.31/49   3.52/49   4.53/44   7.20/42   2.06/44  18.47/59   4.17/50   7.10/53  10.08/59   6.35/53   3.02/54   1.48/52   9.09/44 
 59 Toušek Miloslav                93.32 15.54/57  21.18/59  28.13/58  37.09/59  40.03/60  47.17/58  53.18/57  60.35/57  68.31/57  76.59/58  81.03/58  82.52/58  93.32/59 
    SK Meteor Kačerov Praha              15.54/57   5.24/59   6.55/60   8.56/54   2.54/57   7.14/41   6.01/57   7.17/54   7.56/58   8.28/60   4.04/61   1.49/53  10.40/53 
 60 Tloušťová Eva                 108.31 16.48/60  22.15/60  28.41/59  37.42/60  39.47/59  49.58/59  57.11/59  61.59/59  72.07/60  79.50/60  83.18/60  85.17/60 108.31/60 
    OK Sparta Praha                      16.48/60   5.27/60   6.26/57   9.01/56   2.05/42  10.11/53   7.13/58   4.48/39  10.08/59   7.43/59   3.28/59   1.59/56  23.14/61 
 61 Zavadilová Naďa               117.21 17.41/61  23.11/61  29.46/60  39.57/61  43.30/61  64.57/61  72.46/61  82.47/61  90.19/61 100.20/61 103.55/61 105.54/61 117.21/61 
    OK Sparta Praha                      17.41/61   5.30/61   6.35/59  10.11/60   3.33/60  21.27/61   7.49/60  10.01/61   7.32/56  10.01/61   3.35/60   1.59/56  11.27/60 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: B           6.7km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-151     2-152     3-153     4-154     5-155     6-156     7-157     8-158     9-159   
  1 Němeček Jan                    53.45 11.15/1*  14.37/1*  18.39/1*  24.37/1*  26.41/1*  31.45/1*  34.46/1*  38.53/1*  43.15/1*  53.45/1* 
                                         11.15/1*   3.22/3    4.02/1*   5.58/1*   2.04/3    5.04/17   3.01/1*   4.07/1*   4.22/2   10.30/4  
  2 Sieglová Dáša                  60.08 12.12/2   15.31/2   20.17/2   27.54/2   30.00/2   36.45/2   40.19/2   45.18/2   50.12/2   60.08/2  
    VŠSK MFF UK Praha                    12.12/2    3.19/1*   4.46/2    7.37/2    2.06/4    6.45/3    3.34/3    4.59/6    4.54/4    9.56/2  
  3 Kohlová Zuzana                 62.52 14.00/5   17.43/5   22.34/3   30.18/3   32.18/3   38.50/3   44.07/3   48.38/3   52.52/3   62.52/3  
    SKOB Kralupy n.Vlt.                  14.00/5    3.43/4    4.51/3    7.44/4    2.00/2    6.32/2    5.17/10   4.31/3    4.14/1*  10.00/3  
  4 Farář Václav                   68.13 13.11/3   16.31/3   24.24/6   32.07/6   33.58/4   41.55/4   45.28/4   50.01/4   54.32/4   68.13/4  
    OK Lokomotiva Pardubice              13.11/3    3.20/2    7.53/16   7.43/3    1.51/1*   7.57/5    3.33/2    4.33/4    4.31/3   13.41/12 
  5 Kohlová Alena                  71.35 14.24/6   18.14/6   23.38/5   31.33/5   33.59/5   42.04/5   46.32/5   51.58/5   58.22/5   71.35/5  
    SKOB Kralupy n.Vlt.                  14.24/6    3.50/6    5.24/5    7.55/5    2.26/8    8.05/6    4.28/5    5.26/8    6.24/11  13.13/11 
  6 Sysel Zdeněk                   73.18 15.31/8   20.15/9   26.00/8   34.13/7   36.24/7   43.54/6   48.42/6   56.30/6   61.59/6   73.18/6  
    Sportovní klub Praga                 15.31/8    4.44/9    5.45/6    8.13/7    2.11/5    7.30/4    4.48/6    7.48/13   5.29/6   11.19/6  
  7 Freyová Michaela               75.38 15.37/9   20.02/7   25.58/7   35.39/8   38.05/8   46.41/8   51.41/8   57.36/7   63.09/7   75.38/7  
    SKOB Kralupy n.Vlt.                  15.37/9    4.25/8    5.56/8    9.41/9    2.26/8    8.36/7    5.00/9    5.55/10   5.33/7   12.29/10 
  8 Bednářová Štěpánka             77.51 13.49/4   17.33/4   22.50/4   30.54/4   34.38/6   44.23/7   50.24/7   60.28/8   68.52/8   77.51/8  
    Sportovní klub Praga                 13.49/4    3.44/5    5.17/4    8.04/6    3.44/13   9.45/9    6.01/14  10.04/18   8.24/15   8.59/1* 
  9 Baluskova Ida                  80.18 15.07/7   20.11/8   26.08/9   36.21/9   39.05/9   48.03/9   52.59/9   61.56/9   69.00/9   80.18/9  
                                         15.07/7    5.04/10   5.57/9   10.13/10   2.44/10   8.58/8    4.56/7    8.57/16   7.04/12  11.18/5  
 10 Řadová Jaromíra                84.54 17.37/13  22.59/13  28.44/11  38.09/10  40.21/10  55.41/10  59.30/10  64.00/10  69.14/10  84.54/10 
    Oddíl OB Kotlářka                    17.37/13   5.22/11   5.45/6    9.25/8    2.12/6   15.20/13   3.49/4    4.30/2    5.14/5   15.40/17 
 11 Duda František                 85.33 17.14/12  21.37/10  27.50/10  38.23/11  40.41/11  57.15/11  62.12/11  67.42/11  73.41/11  85.33/11 
    SKOB Kralupy n.Vlt.                  17.14/12   4.23/7    6.13/10  10.33/11   2.18/7   16.34/14   4.57/8    5.30/9    5.59/8   11.52/8  
 12 Nosál Stanislav                95.33 19.31/14  25.16/14  32.02/14  43.09/13  47.45/12  58.07/12  63.39/12  73.32/12  81.22/12  95.33/12 
    TJ Lokomotiva Beroun                 19.31/14   5.45/14   6.46/11  11.07/15   4.36/16  10.22/10   5.32/13   9.53/17   7.50/14  14.11/14 
 13 Vaníček Josef a Anna           96.42 16.35/11  22.42/12  30.29/13  43.12/14  48.16/14  59.51/14  65.11/14  73.49/14  82.42/14  96.42/13 
    TJ Lokomotiva Beroun                 16.35/11   6.07/17   7.47/14  12.43/18   5.04/17  11.35/11   5.20/11   8.38/14   8.53/16  14.00/13 
 14 Vaníček Tomáš                  97.10 16.32/10  22.38/11  30.26/12  43.08/12  48.12/13  59.47/13  65.08/13  73.46/13  82.39/13  97.10/14 
    TJ Lokomotiva Beroun                 16.32/10   6.06/16   7.48/15  12.42/17   5.04/17  11.35/11   5.21/12   8.38/14   8.53/16  14.31/15 
 15 Klašková Kateřina             105.50 21.44/16  27.23/15  40.51/17  51.31/17  54.37/17  76.28/15  82.45/15  87.48/15  94.04/15 105.50/15 
    Oddíl OB Kotlářka                    21.44/16   5.39/12  13.28/18  10.40/12   3.06/12  21.51/15   6.17/18   5.03/7    6.16/9   11.46/7  
 16 Klašková Josefina             106.16 22.25/17  28.06/17  41.02/18  51.49/18  54.54/18  77.12/16  83.13/16  87.59/16  94.17/16 106.16/16 
    Oddíl OB Kotlářka                    22.25/17   5.41/13  12.56/17  10.47/13   3.05/11  22.18/16   6.01/14   4.46/5    6.18/10  11.59/9  
 17 Míchalová Šárka               116.29 22.32/18  28.35/18  36.01/16  47.07/15  50.58/15  79.18/18  85.28/17  92.27/17 101.51/18 116.29/17 
    SKOB Kralupy n.Vlt.                  22.32/18   6.03/15   7.26/12  11.06/14   3.51/15  28.20/18   6.10/16   6.59/11   9.24/18  14.38/16 
 18 Lišková Hana                  116.43 21.11/15  27.41/16  35.20/15  47.18/16  51.02/16  79.17/17  85.32/18  92.31/18 100.17/17 116.43/18 
    SKOB Kralupy n.Vlt.                  21.11/15   6.30/18   7.39/13  11.58/16   3.44/13  28.15/17   6.15/17   6.59/11   7.46/13  16.26/18 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: C           5.7km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-151     2-152     3-153     4-154     5-155     6-156   
  1 Sýkora Bohumil                 48.14 10.56/1*  14.45/1*  19.13/2   25.37/1*  27.40/1*  33.30/1*  48.14/1* 
    KOB Choceň                           10.56/1*   3.49/4    4.28/2    6.24/1*   2.03/3    5.50/1*  14.44/3  
  2 Sieglová Eliška                51.01 11.26/2   15.00/2   19.03/1*  26.04/2   28.06/2   34.39/2   51.01/2  
    VŠSK MFF UK Praha                    11.26/2    3.34/2    4.03/1*   7.01/2    2.02/2    6.33/2   16.22/4  
  3 Kožina Štěpán                  54.18 13.20/4   16.51/3   21.51/3   29.20/3   31.29/4   39.41/3   54.18/3  
    Sportovní klub Praga                 13.20/4    3.31/1*   5.00/3    7.29/4    2.09/4    8.12/3   14.37/2  
  4 Husáková Petra                 60.46 12.45/3   16.51/3   22.05/4   29.26/4   31.21/3   47.24/6   60.46/4  
                                         12.45/3    4.06/5    5.14/4    7.21/3    1.55/1*  16.03/12  13.22/1* 
  5 Šubrt Matěj                    64.04 15.11/6   19.49/6   25.43/5   35.40/6   38.01/6   46.41/5   64.04/5  
    Oddíl OB Kotlářka                    15.11/6    4.38/7    5.54/6    9.57/7    2.21/5    8.40/6   17.23/5  
  6 Pěluchová Daniela              67.10 15.47/7   20.04/7   25.43/5   35.25/5   37.50/5   46.08/4   67.10/6  
    KOB Choceň                           15.47/7    4.17/6    5.39/5    9.42/6    2.25/6    8.18/4   21.02/9  
  7 Mrázová Pavla                  69.50 14.55/5   19.35/5   30.37/8   39.51/7   42.30/7   51.02/7   69.50/7  
    OOB TJ Sokol Dobřichovice            14.55/5    4.40/8   11.02/16   9.14/5    2.39/7    8.32/5   18.48/6  
  8 Šubrt Jiří                     80.33 18.40/10  24.09/9   31.38/9   41.59/9   44.53/9   57.29/8   80.33/8  
    Tempo Praha                          18.40/10   5.29/10   7.29/9   10.21/8    2.54/10  12.36/10  23.04/12 
  9 Jíra Filip                     82.27 21.11/13  27.28/13  34.21/10  45.58/10  48.37/10  59.57/9   82.27/9  
    OK Roztoky                           21.11/13   6.17/12   6.53/7   11.37/11   2.39/7   11.20/8   22.30/10 
 10 Lohrová Jarmila                86.22 21.06/12  26.57/12  36.06/13  49.23/14  52.30/14  63.41/10  86.22/10 
    OK Sparta Praha                      21.06/12   5.51/11   9.09/15  13.17/16   3.07/13  11.11/7   22.41/11 
 11 Matějů Ivan                    94.37 25.42/16  32.32/17  41.35/16  54.08/15  57.33/15  69.24/11  94.37/11 
    Slovan Praha                         25.42/16   6.50/16   9.03/14  12.33/12   3.25/14  11.51/9   25.13/16 
 12 Bolehovský Daniel              97.30 17.55/8   22.42/8   29.59/7   40.42/8   44.08/8   77.11/13  97.30/12 
    VŠTJ Ekonom Praha                    17.55/8    4.47/9    7.17/8   10.43/9    3.26/15  33.03/17  20.19/7  
 13 Lišková Hana ml.              103.10 22.44/14  29.10/15  36.56/14  47.50/11  51.23/13  79.41/14 103.10/13 
    SKOB Kralupy n.Vlt.                  22.44/14   6.26/13   7.46/10  10.54/10   3.33/16  28.18/14  23.29/13 
 14 Němec Vladimír                106.02 26.02/17  32.31/16  41.29/15  55.11/16  60.38/16  74.32/12 106.02/14 
    SKOB STAVIMAT Slaný                  26.02/17   6.29/14   8.58/13  13.42/17   5.27/17  13.54/11  31.30/17 
 15 Řadová Lucie                  106.17 18.18/9   26.11/10  35.01/11  48.05/12  51.03/11  82.46/15 106.17/15 
    Oddíl OB Kotlářka                    18.18/9    7.53/17   8.50/12  13.04/15   2.58/11  31.43/16  23.31/14 
 16 Řada Richard                  106.31 19.55/11  26.27/11  35.09/12  48.07/13  51.07/12  82.49/16 106.31/16 
    Oddíl OB Kotlářka                    19.55/11   6.32/15   8.42/11  12.58/14   3.00/12  31.42/15  23.42/15 
 17 Král Adam                     108.55 24.35/15  28.23/14  45.13/17  58.06/17  60.47/17  88.26/17 108.55/17 
    SK OB Chotěboř                       24.35/15   3.48/3   16.50/17  12.53/13   2.41/9   27.39/13  20.29/8  
    Petrová Martina            DISK           /         /         /         /         /         /    70.19/   
                                              /         /         /         /         /         /         /   

Valid HTML 4.01 Transitional Ověřit CSS!
vytvořeno pomocí editoru "vim" optimalizováno pro jakýkoli prohlížeč

ing Zdeněk Přeček <140126.2252>