OK Sparta Praha

SmartMaps Cup

STARTOVKA-KATEGORIE

Startovka kategorie                                                       29.5.2010 20:06:18
                             Oblastní žebříček na krátké trati
===ČSOB-SCP========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka kategorie: D10         1.9km   15m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1  131 Šimšová Barbora          VŠSK MFF UK Praha    MFP0150 C  428243   0.00     1
  2  265 Vančurová Kateřina       KOB TRETRA Praha     TAP0151 C  361915   4.00     2
  3  357 Vyhnálková Marie         VŠSK MFF UK Praha    MFP0151 C  301019   8.00     3
  4  381 Vakant                                                           12.00     4
  5  152 Červinková Anička        SK OK 24 Praha       OKP0050 C  336723  16.00     5
  6  383 Vakant                                                           20.00     6
  7   70 Kováříková Marie         SK Kamenice          KAM0050    436964  24.00     7
  8  380 Vakant                                                           28.00     8
  9  266 Maroušková Michaela      KOB TRETRA Praha     TAP0154 C  442863  32.00     9
 10  382 Vakant                                                           36.00    10
 
Startovka kategorie: D10L        3.1km   50m 6k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1   77 Hankovcová Helena        SK Kamenice          KAM0350 C  442879            1
  2   94 Prknová Zuzana           Sokol Kostelec n. Č. KNC     C  420403            2
  3   95 Votavová Žofie           Sokol Kostelec n. Č. KNC     C  420407            3
  4  114 Červenková Ivanka        TJ Lokomotiva Beroun LBE0050 C  995861            4
  5  145 Kalousková Marie         neregistrovan        NER2001 C  301013            5
  6  268 Magdaléna Turinská     C KOB TRETRA Praha     TAP0251     53644            6
  7  333 Krejčí Zuzana            OB SK Zvole          ZVO0055 C 2019234            7
  8  506 Vakant                                                                     8
  9  507 Vakant                                                                     9
 10  508 Vakant                                                                    10
 11  509 Vakant                                                                    11
 12  510 Vakant                                                                    12
 
Startovka kategorie: D12         2.0km   15m 8k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  367 Rohlíčková Anežka        VŠSK MFF UK Praha    MFP9951 C  438646   1.00     1
  2   92 Albrechtová Iveta        SK Kamenice          KAM9950 C  515491   5.00     2
  3  387 Vakant                                                            9.00     3
  4  365 Repiská Amálie           VŠSK MFF UK Praha    MFP9851 C  301025  13.00     4
  5  249 Zábranská Kristýna       SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9852 B  420439  17.00     5
  6  385 Vakant                                                           21.00     6
  7  368 Rohlíčková Františka     VŠSK MFF UK Praha    MFP9952 C  438645  25.00     7
  8  232 Kyselová Nela            SKOB Roudnice nad La ROU9951 C  434804  29.00     8
  9  386 Vakant                                                           33.00     9
 10  366 Sieglová Eliška          VŠSK MFF UK Praha    MFP9950 C  301026  37.00    10
 11  292 Poláková Tereza          KOB TRETRA Praha     TAP9853 B  442864  41.00    11
 12  384 Vakant                                                           45.00    12
 13  364 Vyhnálková Barbora       VŠSK MFF UK Praha    MFP9850 C  301024  49.00    13
 14  211 Hrabánková Zuzana        Sportovní klub Praga PGP9950 C  331147  53.00    14
 15  342 Hájková Eliška           OB SK Zvole          ZVO9851 B  232531  57.00    15
 16  110 Čiháková Barbora         Sokol Kostelec n. Č. KNC9950 C  232895  61.00    16
 17  237 Voltrová Alena           OK Roztoky           ROZ9951 C  438638  65.00    17
 18  291 Šťovíčková Anna          KOB TRETRA Praha     TAP9852 C  361934  69.00    18
 19  210 Mikulášová Martina       Sportovní klub Praga PGP9852 C  361905  73.00    19
 20  343 Zimmerová Kateřina       OB SK Zvole          ZVO9852 B  886274  77.00    20
 
Startovka kategorie: D14         2.5km   40m 11k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  391 Vakant                                                            1.00     1
  2  248 Ježková Kateřina         SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9750 B    8671   5.00     2
  3  389 Vakant                                                            9.00     3
  4  207 Hrabánková Klára         Sportovní klub Praga PGP9654 B  232050  13.00     4
  5  388 Vakant                                                           17.00     5
  6  235 Voltrová Hana            OK Roztoky           ROZ9752 C  438639  21.00     6
  7  392 Vakant                                                           25.00     7
  8  375 Kučerová Barbora         SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9650 C  515046  29.00     8
  9  390 Vakant                                                           33.00     9
 10  209 Janovská Kateřina        Sportovní klub Praga PGP9850 B  246900  37.00    10
 
Startovka kategorie: D16         3.3km   40m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  395 Vakant                                                            0.00     1
  2   87 Bořánková Karolína       SK Kamenice          KAM9550 A   53599   4.00     2
  3  393 Vakant                                                            8.00     3
  4  125 Křivancová Zdenka        TJ Lokomotiva Beroun LBE9450 C   52316  12.00     4
  5  396 Vakant                                                           16.00     5
  6  373 Malcová Kateřina         SKOB Roudnice nad La ROU9551 B  331366  20.00     6
  7  397 Vakant                                                           24.00     7
  8   67 Borovičková Jana         VŠTJ Stavební fakult FSP9455 B    8910  28.00     8
  9  394 Vakant                                                           32.00     9
 10  126 Pokorná Tereza           TJ Lokomotiva Beroun LBE9451 C   52317  36.00    10
 
Startovka kategorie: D18         3.8km   80m 18k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  398 Vakant                                                            1.00     1
  2  204 Mikulášová Helena        Sportovní klub Praga PGP9353 C  515453   3.00     2
  3  399 Vakant                                                            5.00     3
  4  309 Krausová Martina         TJ Sokol Troja       TJP9350 B   53512   7.00     4
  5  400 Vakant                                                            9.00     5
  6  228 Nováková Lenka           SKOB Roudnice nad La ROU9250 B  331208  11.00     6
 
Startovka kategorie: D21K        3.3km   40m 14k  Ranking:0.0000 * 1.00
-------------------------------------------------------------------------------------
  1   66 Skripniková Kateřina     VŠTJ Stavební fakult FSP8051 C  887950  40.00     1 R: 337
  2  130 Winklerová Hanna         OK Lokomotiva Plzeň  LPM8051 C   51486  44.00     2 R: 601
  3  140 Suková Anna              VŠSK MFF UK Praha    MFP9250 C   53196  48.00     3 R: 491
  4  296 Sládková Zuzana          Sokol Tehov          TEH8751 C   51396  52.00     4 R: 418
  5  147 Vyšínská Michaela        TJ AERO Odolena Voda ODV7655 C   52890  56.00     5 R: 540
  6   40 Dienerová Petra          Oddíl OB Kotlářka    DKP8159 C  420446  60.00     6 R: 299
  7  402 Vakant                                                           64.00     7
  8  326 Uhrová Zuzana            USK Praha            VSP8050 C  232188  68.00     8 R: 448
  9  124 Dudíková Magdalena       TJ Lokomotiva Beroun LBE8951 C  232968  72.00     9
 10  404 Vakant                                                           76.00    10
 11  279 Znamenáčková Helena      KOB TRETRA Praha     TAP8153 C   51848  80.00    11 R: 281
 12   55 Cincibusová Ivana        VŠTJ Stavební fakult FSP6651 C    8668  84.00    12 R: 342
 13  401 Vakant                                                           88.00    13
 14  118 Dudíková Hana            TJ Lokomotiva Beroun LBE5550 C  411766  92.00    14
 15  403 Vakant                                                           96.00    15
 16  123 Dudíková Tereza          TJ Lokomotiva Beroun LBE8451 C   52321 100.00    16
 
Startovka kategorie: D21L        5.1km  145m 21k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1   59 Fibírová Zuzana          VŠTJ Stavební fakult FSP7555 C  515173   1.00     1 R: 575
  2   22 Krečová Kristýna         Klub OB Kladno       DKL8050 C   52227   3.00     2 R: 376
  3   63 Vaňková Kateřina         VŠTJ Stavební fakult FSP7653 C   51341   5.00     3
  4   24 Brumková Tereza          Klub OB Kladno       DKL8150 C   52228   7.00     4 R: 214
  5  137 Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C   51713   9.00     5 R: 124
  6  215 Izáková Ivana            VSK Přírodověda - or PVP7453 C  361968  11.00     6 R: 317
  7    4 Gregorová Kamila         SK OB Chotěboř       CTB8151 E  887165  13.00     7 R:   4
  8  256 Koppová Ingrid           OOB Slavia Praha     SLP7960 C   52166  15.00     8 R: 271
  9  406 Vakant                                                           17.00     9
 10  194 Darmovzalová Lenka       Sportovní klub Praga PGP7951 C  336740  19.00    10 R: 201
 11   64 Kuželová Michaela        VŠTJ Stavební fakult FSP7851 C  211539  21.00    11 R: 263
 12   46 Klusáková Barbora        Oddíl OB Kotlářka    DKP9157 C    8557  23.00    12 R: 547
 13  203 Jelínková Šárka          Sportovní klub Praga PGP9153 A  232168  25.00    13 R: 524
 14  257 Chaloupková Marie        OOB Slavia Praha     SLP8151 C  410377  27.00    14 R: 515
 15  295 Sládková Ivana           Sokol Tehov          TEH8451 C   51397  29.00    15 R: 313
 16  176 Zelená Markéta           Sportovní klub Praga PGP5850 C   51862  31.00    16 R: 254
 17  119 Havelková Eva            TJ Lokomotiva Beroun LBE5950 C   52974  33.00    17
 18  325 Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 E    9784  35.00    18 R:  19
 19  330 Zoubková Jana            SK Zbraslav OOB      ZBP8050 C   53592  37.00    19 R: 269
 20   57 Borovičková Lenka        VŠTJ Stavební fakult FSP7350 C  995809  39.00    20 R: 198
 21  195 Tichovská Hana           Sportovní klub Praga PGP8251 R   51688  41.00    21 R: 177
 22   14 Svobodová Jitka          OOB TJ Sokol Dobřich DCE7450 C   53598  43.00    22 R:  76
 23  308 Kuklová Kateřina         TJ Sokol Troja       TJP8450 C   51559  45.00    23 R: 550
 24  407 Vakant                                                           47.00    24
 25  255 Siblíková Jana           OOB Slavia Praha     SLP7952 C   51365  49.00    25 R: 378
 26  193 Pokorná Magdalena        Sportovní klub Praga PGP7562 C   51638  51.00    26 R: 186
 27   43 Havlíčková Vendula       Oddíl OB Kotlářka    DKP8350 C   51759  53.00    27 R: 165
 28  409 Vakant                                                           55.00    28
 29  410 Vakant                                                           57.00    29
 30  188 Tichovská Hana           Sportovní klub Praga PGP6652 R   51676  59.00    30 R:  44
 31  252 Chloupková Jana          OOB Slavia Praha     SLP5951 C   51546  61.00    31 R: 290
 32  192 Janovská Petra           Sportovní klub Praga PGP7355 C  887632  63.00    32 R: 115
 33  408 Vakant                                                           65.00    33
 34   85 Albrechtová Eva          SK Kamenice          KAM7850 C  515490  67.00    34 R: 335
 35  405 Vakant                                                           69.00    35
 36  197 Hrstková Vladěna         Sportovní klub Praga PGP8753 R  995881  71.00    36 R:  43
 37  254 Reimannová Silvie        OOB Slavia Praha     SLP7758 C   51285  73.00    37
 38  121 Vildmonová Pavla         TJ Lokomotiva Beroun LBE7451 C  434834  75.00    38 R: 365
 39  317 Horová Magda             USK Praha            VSP5450 R    9782  77.00    39 R:  85
 40   45 Svobodná Madla           Oddíl OB Kotlářka    DKP9154 R  887944  79.00    40 R: 134
 41  329 Macková Eva              SK Zbraslav OOB      ZBP7950 C  331616  81.00    41 R: 172
 42  216 Alblová Lucie            VSK Přírodověda - or PVP7554 C  420448  83.00    42 R: 308
 
Startovka kategorie: D35K        2.1km   15m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1   36 Lustigová Lenka          Oddíl OB Kotlářka    DKP6652 C  434580   0.00     1
  2  112 Hudečková Helena         SK Kotnov Tábor      KTA6951 C  301647   4.00     2
  3  412 Vakant                                                            8.00     3
  4  190 Brousilová Petra         Sportovní klub Praga PGP6951 C  442859  12.00     4
  5  411 Vakant                                                           16.00     5
  6  361 Sieglová Dáša            VŠSK MFF UK Praha    MFP7050 C  301022  20.00     6
  7  413 Vakant                                                           24.00     7
  8  226 Svobodová Lenka          SKOB Roudnice nad La ROU6650 C  301693  28.00     8
  9  274 Ivana Turinská           KOB TRETRA Praha     TAP6850    232199  32.00     9
 
Startovka kategorie: D35L        3.8km   80m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  324 Kučerová  Marie          USK Praha            VSP7551 C   53546  25.00     1
  2  159 Štraitová Jitka          SK OK 24 Praha       OKP7252 C   51672  29.00     2
  3  294 Sládková Eva             Sokol Tehov          TEH5751 C   51398  33.00     3
  4  307 Weislová Eva             TJ Sokol Troja       TJP6750 C   51326  37.00     4
  5   83 Kováříková Erika         SK Kamenice          KAM7252     51499  41.00     5
  6  213 Gabryšová Tereza         VSK Přírodověda - or PVP6853 C  515051  45.00     6
  7  417 Vakant                                                           49.00     7
  8  244 Ježková Martina          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7350 C  259072  53.00     8
  9  100 Čiháková Lenka           Sokol Kostelec n. Č. KNC6750 C   51387  57.00     9
 10  189 Pavlů Veronika           Sportovní klub Praga PGP6950 C  232198  61.00    10
 11  157 Němečková Jarmila        SK OK 24 Praha       OKP6650 C   51677  65.00    11
 12  416 Vakant                                                           69.00    12
 13   81 Hankovcová Lenka         SK Kamenice          KAM7053 C  406955  73.00    13
 14   21 Benešová Jaroslava       Klub OB Kladno       DKL7050 C   49647  77.00    14
 15  352 Kučerová Lada            TJ Lokomotiva Beroun LBE7450 C  331238  81.00    15
 16   38 Klašková Kateřina        Oddíl OB Kotlářka    DKP6750 C   49806  85.00    16
 17  414 Vakant                                                           89.00    17
 18  341 Krejčí Pavla             OB SK Zvole          ZVO7270 C 2019233  93.00    18
 19  243 Hrdličková Ludmila       SKOB STAVIMAT Slaný  SLA6950 C  224894  97.00    19
 20   84 Škvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350 C   52273 101.00    20
 21   98 Komersová Jana           Sokol Kostelec n. Č. KNC6550 C   52265 105.00    21
 22  186 Smolková Alena           Sportovní klub Praga PGP6450 C   53567 109.00    22
 23  415 Vakant                                                          113.00    23
 
Startovka kategorie: D45K        1.8km   15m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  418 Vakant                                                            1.00     1
  2  337 Zimmerová Lenka          OB SK Zvole          ZVO6451 C  428220   5.00     2
  3  419 Vakant                                                            9.00     3
  4   96 Havlíčková Jindra        Sokol Kostelec n. Č. KNC6150 C   52259  13.00     4
  5  420 Vakant                                                           17.00     5
  6   97 Tichá Ivana              Sokol Kostelec n. Č. KNC6250 C   51392  21.00     6
 
Startovka kategorie: D45L        3.0km   35m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  303 Wolkerová Dagmar         TJ Sokol Troja       TJP5250 C   51289   3.00     1
  2  424 Vakant                                                            7.00     2
  3  175 Syslová Drahomíra        Sportovní klub Praga PGP5650 C   52108  11.00     3
  4   30 Mrázková Ivana           Oddíl OB Kotlářka    DKP5650 C   51795  15.00     4
  5  183 Landovská Ivana          Sportovní klub Praga PGP6251 C  515081  19.00     5
  6   12 Štrossová Jiřinka        OOB TJ Sokol Dobřich DCE5650 C    7870  23.00     6
  7  116 Tvrdková Eva             TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C  303959  27.00     7
  8  234 Voltrová Svatava         OK Roztoky           ROZ6150 C  438643  31.00     8
  9  422 Vakant                                                           35.00     9
 10  177 Jelínková Radana         Sportovní klub Praga PGP5851 C  301361  39.00    10
 11   31 Klusáková Jitka          Oddíl OB Kotlářka    DKP5651 C    8558  43.00    11
 12  173 Doležalová Vlasta        Sportovní klub Praga PGP5550 C   52095  47.00    12
 13  423 Vakant                                                           51.00    13
 14   11 Mrázová Pavla            OOB TJ Sokol Dobřich DCE5550 C    7868  55.00    14
 15  187 Nováková Lenka           Sportovní klub Praga PGP6551 C  246811  59.00    15
 16   32 Dudová Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP5752 C   49892  63.00    16
 17  320 Soukupová Michaela       USK Praha            VSP5850 C  232190  67.00    17
 18  181 Šámalová Hana            Sportovní klub Praga PGP6150 C  502090  71.00    18
 19  421 Vakant                                                           75.00    19
 20   34 Svobodná Eva             Oddíl OB Kotlářka    DKP5851 C  301365  79.00    20
 21  182 Hrabánková Ilona         Sportovní klub Praga PGP6250 C  232184  83.00    21
 22    9 Procházková Miluše       OOB TJ Sokol Dobřich DCE5450 C   51966  87.00    22
 
Startovka kategorie: D55         2.8km   35m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  427 Vakant                                                            0.00     1
  2  310 Nováková Jiřina          Slovan Praha         UVP4950 C    7998   4.00     2
  3  251 Zmeková Míla             OOB Slavia Praha     SLP4451 C   51612   8.00     3
  4  425 Vakant                                                           12.00     4
  5  168 Haňkovská Jana           Sportovní klub Praga PGP4050 C   51698  16.00     5
  6   18 Brumková Vladimíra       Klub OB Kladno       DKL5350 C   52226  20.00     6
  7  302 Ryšavá Lubomíra          TJ Sokol Troja       TJP4750 C   53540  24.00     7
  8  314 Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C   51645  28.00     8
  9  271 Hejtmánková Alena        KOB TRETRA Praha     TAP5452 C   53641  32.00     9
 10  426 Vakant                                                           36.00    10
 11    7 Paulová Mirka            OOB TJ Sokol Dobřich DCE5250 C   53597  40.00    11
 12  170 Kubátová Milada          Sportovní klub Praga PGP4750 C   53006  44.00    12
 
Startovka kategorie: D65         2.1km   15m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  433 Vakant                                                           36.00     1
  2  432 Vakant                                                           40.00     2
  3  430 Vakant                                                           44.00     3
  4  429 Vakant                                                           48.00     4
  5  299 Provazníková Svatava     TJ Sokol Troja       TJP4250 C   53532  52.00     5
  6  428 Vakant                                                           56.00     6
  7  350 Hudečková Alena          SK Kotnov Tábor      KTA4351 C  416338  60.00     7
  8  431 Vakant                                                           64.00     8
  9  297 Dolečková Míla           TJ Sokol Troja       TJP3650 C   51325  68.00     9
 
Startovka kategorie: H10         1.9km   15m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  356 Siegl Matyáš             VŠSK MFF UK Praha    MFP0103 C  301018  40.00     1
  2  212 Gabryš Lubomír           VSK Přírodověda - or PVP0000 C  331076  44.00     2
  3  358 Rohlíček Alois           VŠSK MFF UK Praha    MFP0200 C  438636  48.00     3
  4  436 Vakant                                                           52.00     4
  5  219 Buk Petr                 SKOB Roudnice nad La ROU0001 C  331503  56.00     5
  6  263 Peer Adam                KOB TRETRA Praha     TAP0101 C  442857  60.00     6
  7  435 Vakant                                                           64.00     7
  8  331 Zimmer Jan               OB SK Zvole          ZVO0001 C  897354  68.00     8
  9  163 Brousil Tomáš            Sportovní klub Praga PGP0100 C  436403  72.00     9
 10  434 Vakant                                                           76.00    10
 11  293 Sladkovský Jaromír       KOB TRETRA Praha     TAP9902 C    4193  80.00    11
 12   69 Grundfest David          SK Kamenice          KAM0002 C  301004  84.00    12
 13  238 Čech Richard             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA0001 C  438634  88.00    13
 14   25 Klaška Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP0100 C    9889  92.00    14
 15  437 Vakant                                                           96.00    15
 16  261 Vančura Michal           KOB TRETRA Praha     TAP0004 C  361902 100.00    16
 17  332 Krejčí Tomáš             OB SK Zvole          ZVO0005 C 2019232 104.00    17
 18  164 Janovský Tomáš           Sportovní klub Praga PGP0101 C   51636 108.00    18
 
Startovka kategorie: H10L        3.1km   50m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1   71 Bartoň Michal            SK Kamenice          KAM0107 C  301006            1
  2   72 Hankovec Hugo            SK Kamenice          KAM0201 C  436446            2
  3   73 Škvor Adam               SK Kamenice          KAM0202 C  301336            3
  4   74 Albrecht Adam            SK Kamenice          KAM0203 C  995899            4
  5   76 Moučka Ondřej            SK Kamenice          KAM0302 C  301007            5
  6  132 Šimša Martin             VŠSK MFF UK Praha    MFP0300 C  218785            6
  7  220 Buk Ondřej               SKOB Roudnice nad La ROU0102 C   51434            7
  8  239 Hrdlička Jan             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA0200 C  301621            8
  9  262 Vondra Vladimír          KOB TRETRA Praha     TAP0005 C  232140            9
 10  264 Šťastný Petr             KOB TRETRA Praha     TAP0106 C  442860           10
 11  334 Brachtl Adam             OB SK Zvole          ZVO0102 C  887903           11
 12  502 Vakant                                                                    12
 13  503 Vakant                                                                    13
 14  504 Vakant                                                                    14
 15  505 Vakant                                                                    15
 
Startovka kategorie: H12         2.0km   15m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  151 Svatoš Jan               TJ AERO Odolena Voda ODV9803 C   52893  81.00     1
  2  208 Nedvěd Lukáš             Sportovní klub Praga PGP9802 C  301015  85.00     2
  3  236 Jíra Tomáš               OK Roztoky           ROZ9800 B  361928  89.00     3
  4   91 Chaloupka Dominik        SK Kamenice          KAM9904 C  301010  93.00     4
  5  441 Vakant                                                           97.00     5
  6  107 Dobeš Jiří               Sokol Kostelec n. Č. KNC9802 C  224867 101.00     6
  7  150 Ondřejček Jiří           TJ AERO Odolena Voda ODV9800 B  361919 105.00     7
  8   88 Bartoň Pavel             SK Kamenice          KAM9800 C  301008 109.00     8
  9  440 Vakant                                                          113.00     9
 10  289 Peer Jiří                KOB TRETRA Praha     TAP9801 C  442887 117.00    10
 11   68 Borovička Tomáš          VŠTJ Stavební fakult FSP9801 B    8909 121.00    11
 12   90 Šantrůček Vít            SK Kamenice          KAM9901 C  301009 125.00    12
 13  438 Vakant                                                          129.00    13
 14  376 Zemko Zdeněk             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9900 C  428278 133.00    14
 15  109 Prkno Jonáš              Sokol Kostelec n. Č. KNC9903 C  420401 137.00    15
 16   89 Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 C  425596 141.00    16
 17  290 Ransdorf Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP9805 C  442851 145.00    17
 18  439 Vakant                                                          149.00    18
 
Startovka kategorie: H14         3.0km   55m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  443 Vakant                                                            3.00     1
  2  231 Buk Michal               SKOB Roudnice nad La ROU9601 B   53537   7.00     2
  3  247 Ježek Ondřej             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9701 B   52624  11.00     3
  4  444 Vakant                                                           15.00     4
  5  148 Brázdil Petr             TJ AERO Odolena Voda ODV9700 B  331087  19.00     5
  6  287 Pavel Turinský           KOB TRETRA Praha     TAP9701    232122  23.00     6
  7  128 Kalista Michael          TJ Lokomotiva Beroun LBE9701 B   52319  27.00     7
  8  206 Landovský Jakub          Sportovní klub Praga PGP9601 B  361959  31.00     8
  9  105 Votava Krystof           Sokol Kostelec n. Č. KNC9601 B   52894  35.00     9
 10  162 Červinka František       SK OK 24 Praha       OKP9600 C  232972  39.00    10
 11  442 Vakant                                                           43.00    11
 12  149 Vlasák Vojtěch           TJ AERO Odolena Voda ODV9703 C   52887  47.00    12
 13  288 Valach Marek             KOB TRETRA Praha     TAP9703 C  442844  51.00    13
 14  354 Goj Tomáš                TJ Lokomotiva Beroun LBE9700 C   52976  55.00    14
 15  205 Novák Václav             Sportovní klub Praga PGP9600 C  253137  59.00    15
 16  106 Kováčik Juraj            Sokol Kostelec n. Č. KNC9701 C  420420  63.00    16
 
Startovka kategorie: H16         3.9km  100m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1   47 Lustig Matyáš            Oddíl OB Kotlářka    DKP9507 C    8631   3.00     1
  2  447 Vakant                                                            7.00     2
  3  246 Malec Oldřich            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9400 C    8801  11.00     3
  4  286 Zamazal Tomáš            KOB TRETRA Praha     TAP9501 C  416009  15.00     4
  5  104 Dobeš Jan                Sokol Kostelec n. Č. KNC9502 C  303947  19.00     5
  6  127 Veselý Jakub             TJ Lokomotiva Beroun LBE9500 B  995812  23.00     6
  7  446 Vakant                                                           27.00     7
  8  161 Červinka Jiří            SK OK 24 Praha       OKP9500 B  410351  31.00     8
  9  285 Hlaváček Martin          KOB TRETRA Praha     TAP9401 C  515466  35.00     9
 10  103 Komers Jan               Sokol Kostelec n. Č. KNC9501 B   51394  39.00    10
 11  353 Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B  331157  43.00    11
 12   48 Doffek Lukáš             Oddíl OB Kotlářka    DKP9508 C   51779  47.00    12
 13  445 Vakant                                                           51.00    13
 
Startovka kategorie: H18         4.3km  100m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  450 Vakant                                                            2.00     1
  2  229 Svoboda Jakub            SKOB Roudnice nad La ROU9301 C  301695   6.00     2
  3  448 Vakant                                                           10.00     3
  4  113 Hudeček Petr             SK Kotnov Tábor      KTA9201 C  410750  14.00     4
  5  449 Vakant                                                           18.00     5
 
Startovka kategorie: H21K        4.3km  100m 19k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  134 Šimša Jaromír            VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C   51712  22.00     1 R: 436
  2  451 Vakant                                                           26.00     2
  3  160 Štrait Martin            SK OK 24 Praha       OKP7602 C  410393  30.00     3 R: 692
  4  280 Kutálek Jan              KOB TRETRA Praha     TAP8301 C  442878  34.00     4 R:1063
  5   49 Bohuš Peter              Farmaceut Bratislava FBA        416806  38.00     5
  6  453 Vakant                                                           42.00     6
  7  139 Veselý Pavel             VŠSK MFF UK Praha    MFP8901 C  515405  46.00     7
  8  200 Červinka Jaroslav        Sportovní klub Praga PGP9001 C  303935  50.00     8 R: 991
  9  277 Vančura Milan            KOB TRETRA Praha     TAP7502 C   51855  54.00     9 R:1121
 10  452 Vakant                                                           58.00    10
 11   39 Karban Zdeněk            Oddíl OB Kotlářka    DKP7700 C  301003  62.00    11 R:1025
 12  115 Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C   51283  66.00    12 R: 627
 13  327 Vaněk Petr               SK Zbraslav OOB      ZBP7302 C  995800  70.00    13 R: 362
 14  278 Benc Jiří                KOB TRETRA Praha     TAP8002 C   51841  74.00    14 R: 839
 15   54 Cincibus Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP6605 C    8669  78.00    15 R: 576
 
Startovka kategorie: H21L        6.0km  165m 27k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  129 Ryjáček Jan              OK Lokomotiva Plzeň  LPM8004 C  995826   0.00     1 R: 492
  2  217 Albl Miloslav            VSK Přírodověda - or PVP7605 C  420455   2.00     2 R: 519
  3  260 Pohl Zdeněk              SOOB Spartak Rychnov SRK7606 C    9527   4.00     3 R: 372
  4  345 Kalous Vladislav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7702 C   51588   6.00     4 R: 157
  5  230 Buk Jindřich             SKOB Roudnice nad La ROU9303 B   51438   8.00     5
  6  101 Besta Lukáš              Sokol Kostelec n. Č. KNC8101 C  303945  10.00     6 R: 388
  7   56 Žáček Martin             VŠTJ Stavební fakult FSP6803 C  207810  12.00     7 R: 478
  8  180 Tichovský Martin         Sportovní klub Praga PGP6100 C   51682  14.00     8 R: 125
  9  321 Němeček Jan              USK Praha            VSP6201 C   52282  16.00     9 R: 244
 10  461 Vakant                                                           18.00    10
 11   61 Kužel Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP7610 C  515098  20.00    11 R: 180
 12  284 Černý Martin             KOB TRETRA Praha     TAP8902 C  887637  22.00    12 R: 393
 13  184 Janovský Tomáš           Sportovní klub Praga PGP6401 C  515464  24.00    13 R:  84
 14  316 Píchal Jan               USK Praha            VSP5202 C   52281  26.00    14 R:1093
 15  455 Vakant                                                           28.00    15
 16  136 Kučera Petr              VŠSK MFF UK Praha    MFP7602 C  515076  30.00    16 R: 295
 17   42 Procházka Jan            Oddíl OB Kotlářka    DKP8201 C  886265  32.00    17 R:  69
 18   62 Hrouda Martin            VŠTJ Stavební fakult FSP7612 C  232957  34.00    18 R: 494
 19  196 Buzek Martin             Sportovní klub Praga PGP8401 C   51263  36.00    19 R: 448
 20  313 Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C   51741  38.00    20 R: 513
 21  456 Vakant                                                           40.00    21
 22  142 Koč Zdeněk               SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C   51706  42.00    22 R: 624
 23  328 Dvořák Miroslav          SK Zbraslav OOB      ZBP7601 C   53581  44.00    23 R: 220
 24  259 Choutka Jaroslav         Sdruž. organizátorů  SOB6301 C    4181  46.00    24 R: 588
 25  218 Izák Petr                VSK Přírodověda - or PVP7802 C  301642  48.00    25 R: 617
 26  346 Šimek Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C  995873  50.00    26 R: 376
 27  369 Radek Mátl               neregistrovan        NER        301027  52.00    27
 28  120 Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C   52971  54.00    28 R: 406
 29  253 Šafka Jan                OOB Slavia Praha     SLP7704 C   51614  56.00    29 R: 249
 30  102 Bitter Aleš              Sokol Kostelec n. Č. KNC8803 C   52264  58.00    30 R: 564
 31  283 Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 C  515433  60.00    31 R: 296
 32   86 Hájek Adam               SK Kamenice          KAM9202 B 2019240  62.00    32 R: 545
 33  458 Pospíšil Ondřej          Oddíl OB Kotlářka    DKP8717 C  336746  64.00    33 R: 260
 34  199 Pavlů Ondřej             Sportovní klub Praga PGP8904 A  232039  66.00    34 R: 287
 35  312 Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C   51643  68.00    35 R: 466
 36  460 Vakant                                                           70.00    36
 37   53 Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C  515097  72.00    37 R: 469
 38  138 Stanovský David          VŠSK MFF UK Praha    MFP7701 C   53181  74.00    38 R: 561
 39   44 Vlach Martin             Oddíl OB Kotlářka    DKP8605 C   51807  76.00    39 R: 412
 40  454 Vakant                                                           78.00    40
 41  156 Novák Ivo                SK OK 24 Praha       OKP6200 C   51679  80.00    41 R: 949
 42  202 Denk Štěpán              Sportovní klub Praga PGP9104 C   49151  82.00    42 R: 660
 43  315 Hora Vladimír            USK Praha            VSP5100 C  515013  84.00    43 R: 506
 44  281 Beneš Filip              KOB TRETRA Praha     TAP8701 C  232187  86.00    44 R: 422
 45  457 Vakant                                                           88.00    45
 46   15 Jaroš Marek              OOB TJ Sokol Dobřich DCE8100 C   53591  90.00    46 R:1044
 47  198 Červinka Jan             Sportovní klub Praga PGP8902 C  303940  92.00    47 R: 846
 48  322 Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 C   51750  94.00    48 R: 154
 49  459 Vakant                                                           96.00    49
 50  370 Tomáš Pračka             neregistrovan        NER        426373  98.00    50
 51  122 Červenka Jakub           TJ Lokomotiva Beroun LBE7600 C  995889 100.00    51 R: 457
 52   41 Procházka Tomáš          Oddíl OB Kotlářka    DKP8200 C  515114 102.00    52 R: 133
 53  201 Landovský Tomáš          Sportovní klub Praga PGP9103 A  416118 104.00    53 R: 138
 54  258 Fišer Jiří               OOB Slavia Praha     SLP8503 C   51287 106.00    54 R: 105
 55  282 Sládek Jan               KOB TRETRA Praha     TAP8801 C   53642 108.00    55 R: 349
 56   79 Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C   52267 110.00    56 R: 232
 57    3 Gregor Martin            SK OB Chotěboř       CTB7701 C   51663 112.00    57 R: 239
 58   58 Skripnik Ondřej          VŠTJ Stavební fakult FSP7502 C   51854 114.00    58 R: 197
 59  135 Glasnák Vladimír         VŠSK MFF UK Praha    MFP7300 C  247339 116.00    59 R: 952
 60   60 Vaněk Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP7609 C   51339 118.00    60 R:1011
 61  245 Hanák Jan                SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8002 C    8802 120.00    61 R: 312
 62  323 Kučera Jan               USK Praha            VSP7302 R   51650 122.00    62 R: 311
 63   65 Fibír Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP7901 C  515067 124.00    63 R: 179
 
Startovka kategorie: H35K        3.0km   55m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1   99 Votava Petr              Sokol Kostelec n. Č. KNC6602 C  420409  67.00     1
  2  463 Vakant                                                           71.00     2
  3  338 Zimmer Jiří              OB SK Zvole          ZVO6601 C  428232  75.00     3
  4  464 Vakant                                                           79.00     4
  5  462 Vakant                                                           83.00     5
 
Startovka kategorie: H35L        4.3km  100m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  214 Izák Pavel               VSK Přírodověda - or PVP7102 C  336137  82.00     1
  2  227 Buk Jiří                 SKOB Roudnice nad La ROU6901 C   51435  86.00     2
  3  349 JUN Drahomír             Sokol Kostelec n. Č. KNC5501 C   52255  90.00     3
  4  465 Plch Martin              neregistrovan        NER        301028  94.00     4
  5  360 Siegl Roman              VŠSK MFF UK Praha    MFP6700 C  301021  98.00     5
  6    2 Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401 C  232336 102.00     6
  7  468 Vakant                                                          106.00     7
  8  276 Jirous Jiří              KOB TRETRA Praha     TAP7201 C  442867 110.00     8
  9  371 Čepek Pavel              neregistrovan        NER     C  420460 114.00     9
 10  351 Uhlíř Patrik             TJ Lokomotiva Beroun LBE7000 C  331179 118.00    10
 11   10 Procházka Antonín        OOB TJ Sokol Dobřich DCE5500 C   51965 122.00    11
 12   35 Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500 C    9876 126.00    12
 13   82 Hankovec Petr            SK Kamenice          KAM7101 C  995898 130.00    13
 14  340 Krejčí Jan               OB SK Zvole          ZVO7020 C 2019235 134.00    14
 15  344 Vinš Pavel               Klub OB Kladno       DKL6900 C   51684 138.00    15
 16  191 Baldrian Petr            Sportovní klub Praga PGP7203 C    2460 142.00    16
 17  467 Vakant                                                          146.00    17
 18  466 Vakant                                                          150.00    18
 19   13 Pavlů Jaroslav           OOB TJ Sokol Dobřich DCE6100 C  232041 154.00    19
 20   37 Ornst Jan                Oddíl OB Kotlářka    DKP6700 C  253122 158.00    20
 21   80 Kovářík Tomáš            SK Kamenice          KAM6901     51498 162.00    21
 22  339 Brachtl Daniel           OB SK Zvole          ZVO6902 C  887907 166.00    22
 23   20 Šemelík Petr             Klub OB Kladno       DKL6901 C  515065 170.00    23
 
Startovka kategorie: H45K        3.0km   35m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1   29 Lustig Zdeněk            Oddíl OB Kotlářka    DKP5601 C  436443  91.00     1
  2  470 Vakant                                                           95.00     2
  3  318 Soukup Václav            USK Praha            VSP5600 C  232045  99.00     3
  4  469 Vakant                                                          103.00     4
  5  471 Vakant                                                          107.00     5
 
Startovka kategorie: H45L        3.9km  100m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  133 Suk Jiří                 VŠSK MFF UK Praha    MFP6401 C  515016  55.00     1
  2  319 Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C  886277  59.00     2
  3  473 Vakant                                                           63.00     3
  4  172 Sysel Zdeněk             Sportovní klub Praga PGP5200 C   52107  67.00     4
  5   78 Kudrnáč Martin           SK Kamenice          KAM5901 C  301371  71.00     5
  6  179 Hrabánek David           Sportovní klub Praga PGP6003 C   51673  75.00     6
  7  336 Hájek Tomáš              OB SK Zvole          ZVO6401 C  515031  79.00     7
  8   33 Svobodný Petr            Oddíl OB Kotlářka    DKP5800 C   49871  83.00     8
  9  224 Buk Miloslav             SKOB Roudnice nad La ROU6202 C  331058  87.00     9
 10  474 Vakant                                                           91.00    10
 11  306 Kraus Ota                TJ Sokol Troja       TJP5700 C   53514  95.00    11
 12  272 Hejtmánek Vladimír       KOB TRETRA Praha     TAP5802 C   53639  99.00    12
 13  155 Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP5803 C   53558 103.00    13
 14  174 Šámal Václav             Sportovní klub Praga PGP5601 C  436401 107.00    14
 15  475 Vakant                                                          111.00    15
 16   93 Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C    6645 115.00    16
 17    8 Jaroš Vladimír           OOB TJ Sokol Dobřich DCE5400 C   51973 119.00    17
 18  178 Grivalský Michal         Sportovní klub Praga PGP5900 C   52103 123.00    18
 19  242 Malec Jaroslav           SKOB STAVIMAT Slaný  SLA6200 C  345950 127.00    19
 20  472 Vakant                                                          131.00    20
 21  185 Mikuláš Radek            Sportovní klub Praga PGP6404 C  515443 135.00    21
 22  335 Strejc Jaroslav          OB SK Zvole          ZVO6101 C  515124 139.00    22
 23   19 Cabrnoch Jiří            Klub OB Kladno       DKL5400 C  416324 143.00    23
 24   28 Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP4900 C   51760 147.00    24
 25  225 Malec Jaromír            SKOB Roudnice nad La ROU6203 C  361969 151.00    25
 26  305 Kukla Jan                TJ Sokol Troja       TJP5600 C   51327 155.00    26
 27  379 Fiala Zdeněk             KOB TRETRA Praha     TAP5501 C  232177 159.00    27
 28  154 Červinka Stanislav       SK OK 24 Praha       OKP5701 C   51671 163.00    28
 29   17 Brumek Stanislav         Klub OB Kladno       DKL5201 C   51343 167.00    29
 
Startovka kategorie: H55         3.3km   40m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  111 Duda František           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY4600 C   53731   2.00     1
  2  171 Jelínek Martin           Sportovní klub Praga PGP5103 C  232091   6.00     2
  3  311 Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C   51743  10.00     3
  4  476 Paukert Milan            TJ Sokol Troja       TJP5000 C   51329  14.00     4
  5  143 Koč Lumír                SK Meteor Kačerov Pr MKP5401 C  336747  18.00     5
  6   16 Šorm Miroslav            Klub OB Kladno       DKL5200 C  331213  22.00     6
  7  223 Lebduška Petr            SKOB Roudnice nad La ROU4702 C   53574  26.00     7
  8  117 Dudík Petr               TJ Lokomotiva Beroun LBE5500 C  303905  30.00     8
  9   52 Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C   53267  34.00     9
 10  478 Vakant                                                           38.00    10
 11  304 Cedrych Karel            TJ Sokol Troja       TJP5500 C   53526  42.00    11
 12  146 Koutný Ivan              TJ AERO Odolena Voda ODV5300 C   49610  46.00    12
 13  477 Vakant                                                           50.00    13
 14  301 Ryšavý Vít               TJ Sokol Troja       TJP4700 C   51332  54.00    14
 
Startovka kategorie: H65         2.8km   35m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  348 Kalivoda Vladimír        Sokol Kostelec n. Č. KNC3800 C   52260  48.00     1
  2  479 Vakant                                                           52.00     2
  3  374 Hlavatý Karel            Slavoj Praha         SJP4200 C   53507  56.00     3
  4  221 Vondráček Jaromír        SKOB Roudnice nad La ROU4002 C   53536  60.00     4
  5  250 Chloupek Radek           OOB Slavia Praha     SLP4001 C   53555  64.00     5
  6  481 Vakant                                                           68.00     6
  7  167 Attl Vladimír            Sportovní klub Praga PGP3800 C   51700  72.00     7
  8    5 Venuš Jaroslav           OOB TJ Sokol Dobřich DCE3801 C  416316  76.00     8
  9  298 Tahotný Urban            TJ Sokol Troja       TJP3701 C   53523  80.00     9
 10  141 Šerák Zdeněk             SK Meteor Kačerov Pr MKP4200 C   51705  84.00    10
 11  241 Zábranský Emil           SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4200 C  420425  88.00    11
 12   27 Ďurčat Jozef             Oddíl OB Kotlářka    DKP3800 C   51763  92.00    12
 13  480 Vakant                                                           96.00    13
 14  169 Suchý Karel              Sportovní klub Praga PGP4300 C   51640 100.00    14
 15    6 Paul Josef               OOB TJ Sokol Dobřich DCE4401 C  301171 104.00    15
 
Startovka kategorie: H75         2.1km   15m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  372 Samohýl Richard          Sportovní klub Praga PGP2800 C   52098  72.00     1
  2  483 Vakant                                                           76.00     2
  3   51 Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C   51964  80.00     3
  4  482 Vakant                                                           84.00     4
  5  347 Kalivoda Viktor          Sokol Kostelec n. Č. KNC3300 C   52254  88.00     5
 
Startovka kategorie: HDR         3.1km   50m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1   26 Lustig Adam              Oddíl OB Kotlářka    DKP0202 C  515410            1
  2   50 Cincibusová Lenka        VŠTJ Stavební fakult FSP0450 C    8666            2
  3   75 Kovářík Tomáš            SK Kamenice          KAM0300    436963            3
  4  108 Hejda Ondřej             Sokol Kostelec n. Č. KNC9902 C  420404            4
  5  153 Štraitová Jolana         SK OK 24 Praha       OKP0451 C  301014            5
  6  165 Pokorná Linda            Sportovní klub Praga PGP0350     51637            6
  7  166 Brousilová Lucie         Sportovní klub Praga PGP0650 C  425581            7
  8  233 Jíra Filip               OK Roztoky           ROZ0500 C  301016            8
  9  240 Čechová Klára            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA0552 C  438647            9
 10  267 Sladkovský Jan           KOB TRETRA Praha     TAP0202 C    4194           10
 11  269 Šťastný Tomáš            KOB TRETRA Praha     TAP0401 C  442886           11
 12  270 Vančurová Monika         KOB TRETRA Praha     TAP0451 C  361925           12
 13  355 Glasnáková Emma          VŠSK MFF UK Praha    MFP     C  301017           13
 14  359 De Heij Laura            VŠSK MFF UK Praha    MFP0455 C  301020           14
 15  496 Vakant                                                                    15
 16  497 Vakant                                                                    16
 17  498 Vakant                                                                    17
 18  499 Vakant                                                                    18
 19  500 Vakant                                                                    19
 20  501 Vakant                                                                    20
 
Startovka kategorie: P3          2.5km   40m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  158 Červinková Denisa        SK OK 24 Praha       OKP6750 C  434579            1
  2  222 Rokůsek Jan              SKOB Roudnice nad La ROU4201 C  428267            2
  3  490 Vakant                                                                     3
  4  491 Vakant                                                                     4
  5  492 Vakant                                                                     5
  6  493 Vakant                                                                     6
  7  494 Vakant                                                                     7
  8  495 Vakant                                                                     8
 
Startovka kategorie: T4          3.8km   80m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1   23 Šebor Jiří               Klub OB Kladno       DKL8100 C  301002            1
  2  144 Kalousek Jiří            neregistrovan        NER1969 C  301012            2
  3  273 Sladkovská Helena        KOB TRETRA Praha     TAP6751 C  438630            3
  4  300 Provazník Zdeněk         TJ Sokol Troja       TJP4300 C   53527            4
  5  362 Rohlíček Jan             VŠSK MFF UK Praha    MFP7101 C  438622            5
  6  363 De Heij Margita          VŠSK MFF UK Praha    MFP7259 C  301023            6
  7  377 Vaiglová Zuzana          Sdruž. organizátorů  SOB9351 C    4192            7
  8  378 Vaigl Rudolf             KOB TRETRA Praha     TAP3901 C    4199            8
  9  488 Vakant                                                                     9
 10  489 Vakant                                                                    10
 
Startovka kategorie: T6          5.8km  150m 23k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  275 Sladkovský Jaromír       KOB TRETRA Praha     TAP6901 C  438609            1
  2  484 Vakant                                                                     2
  3  485 Vakant                                                                     3
  4  486 Vakant                                                                     4
  5  487 Vakant                                                                     5

ing Zdeněk Přeček <100823.2236>