OK Sparta Praha

SmartMaps Cup

VÝSLEDKY

Konečné výsledky kategorie                                                  1.6.2010 8:41:22
                             Oblastní žebříček na krátké trati
===ČSOB-SCP========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         1.9km   15m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Kováříková Marie         SK Kamenice          KAM0050       19.46  +      0.00
  2.Vyhnálková Marie         VŠSK MFF UK Praha    MFP0151 C     22.50  +      3.04
  3.Vančurová Kateřina       KOB TRETRA Praha     TAP0151 C     27.04  +      7.18
  4.Maroušková Michaela      KOB TRETRA Praha     TAP0154 C     30.06  +     10.20
  5.Šimšová Barbora          VŠSK MFF UK Praha    MFP0150 C     34.40  +     14.54
 
Konečné výsledky kategorie: D10L        3.1km   50m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Votavová Žofie           Sokol Kostelec n. Č. KNC     C 27.14 0ch         
  2.Hankovcová Helena        SK Kamenice          KAM0350 C 35.31 2ch         
  3.Lacinová Šárka           VSK Přírodověda - or PVP0051   36.54 0ch         
  4.Prknová Zuzana           Sokol Kostelec n. Č. KNC     C 37.02 0ch         
  5.Magdaléna Turinská     C KOB TRETRA Praha     TAP0251   42.04 0ch         
  6.Červenková Ivanka        TJ Lokomotiva Beroun LBE0050 C 48.23 0ch         
  7.Krejčí Zuzana            OB SK Zvole          ZVO0055 C 92.35 0ch         
  8.Martynková Olina         KOB TRETRA Praha     TAP       97.16 0ch         
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.0km   15m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Vyhnálková Barbora       VŠSK MFF UK Praha    MFP9850 C     14.19  +      0.00
  2.Poláková Tereza          KOB TRETRA Praha     TAP9853 B     16.03  +      1.44
  3.Hrabánková Zuzana        Sportovní klub Praga PGP9950 C     16.05  +      1.46
  4.Zimmerová Kateřina       OB SK Zvole          ZVO9852 B     19.28  +      5.09
  5.Zábranská Kristýna       SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9852 B     20.00  +      5.41
  6.Rohlíčková Františka     VŠSK MFF UK Praha    MFP9952 C     21.39  +      7.20
  7.Sieglová Eliška          VŠSK MFF UK Praha    MFP9950 C     22.44  +      8.25
  8.Šťovíčková Anna          KOB TRETRA Praha     TAP9852 C     26.42  +     12.23
  9.Voltrová Alena           OK Roztoky           ROZ9951 C     30.52  +     16.33
 10.Kyselová Nela            SKOB Roudnice nad La ROU9951 C     33.08  +     18.49
 11.Rohlíčková Anežka        VŠSK MFF UK Praha    MFP9951 C     33.38  +     19.19
 12.Čiháková Barbora         Sokol Kostelec n. Č. KNC9950 C     36.05  +     21.46
 13.Repiská Amálie           VŠSK MFF UK Praha    MFP9851 C     37.39  +     23.20
 
Konečné výsledky kategorie: D14         2.5km   40m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Janovská Kateřina        Sportovní klub Praga PGP9850 B     22.35  +      0.00
  2.Kučerová Barbora         SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9650 C     25.08  +      2.33
  3.Hrabánková Klára         Sportovní klub Praga PGP9654 B     28.26  +      5.51
  4.Ježková Kateřina         SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9750 B     36.23  +     13.48
  5.Voltrová Hana            OK Roztoky           ROZ9752 C     53.24  +     30.49
  6.Veljačiková Hana         OK Sparta Praha      SCP9750 C     63.02  +     40.27
 
Konečné výsledky kategorie: D16         3.3km   40m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Bořánková Karolína       SK Kamenice          KAM9550 A     27.44  +      0.00
  2.Malcová Kateřina         SKOB Roudnice nad La ROU9551 B     41.38  +     13.54
  3.Borovičková Jana         VŠTJ Stavební fakult FSP9455 B     44.28  +     16.44
   .Křivancová Zdenka        TJ Lokomotiva Beroun LBE9450 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D18         3.8km   80m 18k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Landovská Anna           Sportovní klub Praga PGP9251 B     40.32  +      0.00
  2.Krausová Martina         TJ Sokol Troja       TJP9350 B     49.29  +      8.57
  3.Mikulášová Helena        Sportovní klub Praga PGP9353 C     53.56  +     13.24
  4.Nováková Lenka           SKOB Roudnice nad La ROU9250 B     76.14  +     35.42
 
Konečné výsledky kategorie: D21K        3.3km   40m 14k  Ranking:0.4092 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Cincibusová Ivana        VŠTJ Stavební fakult FSP6651 C     30.51  +      0.00  R: 4442b
  2.Němečková Hana           Sportovní klub Praga PGP9054       34.31  +      3.40  R: 3997b
  3.Dienerová Petra          Oddíl OB Kotlářka    DKP8159 C     35.49  +      4.58  R: 3839b
  4.Znamenáčková Helena      KOB TRETRA Praha     TAP8153 C     37.05  +      6.14  R: 3685b
  5.Skripniková Kateřina     VŠTJ Stavební fakult FSP8051 C     37.26  +      6.35  R: 3643b
  6.Dudíková Magdalena       TJ Lokomotiva Beroun LBE8951 C     38.25  +      7.34  R: 3523b
  7.Vyšínská Michaela        TJ AERO Odolena Voda ODV7655 C     39.59  +      9.08  R: 3333b
  8.Winklerová Hanna         OK Lokomotiva Plzeň  LPM8051 C     40.43  +      9.52  R: 3244b
  9.Uhrová Zuzana            USK Praha            VSP8050 C     44.12  +     13.21  R: 2822b
 10.Dudíková Hana            TJ Lokomotiva Beroun LBE5550 C     53.24  +     22.33  R: 1705b
 11.Chaloupková Marie        OOB Slavia Praha     SLP8151 C     62.40  +     31.49  R:  581b
 12.Suková Anna              VŠSK MFF UK Praha    MFP9250 C     69.00  +     38.09  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D21L        5.1km  145m 21k  Ranking:0.8392 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 E     38.23  +      0.00  R: 8578b
  2.Svobodná Madla           Oddíl OB Kotlářka    DKP9154 R     38.54  +      0.31  R: 8468b
  3.Tichovská Hana           Sportovní klub Praga PGP6652 R     40.29  +      2.06  R: 8129b
  4.Hrstková Vladěna         Sportovní klub Praga PGP8753 R     42.26  +      4.03  R: 7712b
  5.Gregorová Kamila         SK OB Chotěboř       CTB8151 E     42.48  +      4.25  R: 7634b
  6.Svobodová Jitka          OOB TJ Sokol Dobřich DCE7450 C     44.39  +      6.16  R: 7238b
  7.Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C     45.03  +      6.40  R: 7153b
  8.Havlíčková Vendula       Oddíl OB Kotlářka    DKP8350 C     46.39  +      8.16  R: 6811b
  8.Vildmonová Pavla         TJ Lokomotiva Beroun LBE7451 C     46.39  +      8.16  R: 6811b
 10.Darmovzalová Lenka       Sportovní klub Praga PGP7951 C     48.02  +      9.39  R: 6515b
 11.Horová Magda             USK Praha            VSP5450 R     51.11  +     12.48  R: 5842b
 12.Tichovská Hana           Sportovní klub Praga PGP8251 R     52.32  +     14.09  R: 5553b
 13.Janovská Petra           Sportovní klub Praga PGP7355 C     54.46  +     16.23  R: 5076b
 14.Pokorná Magdalena        Sportovní klub Praga PGP7562 C     56.01  +     17.38  R: 4809b
 15.Borovičková Lenka        VŠTJ Stavební fakult FSP7350 C     56.34  +     18.11  R: 4691b
 16.Chloupková Jana          OOB Slavia Praha     SLP5951 C     56.50  +     18.27  R: 4634b
 17.Jelínková Šárka          Sportovní klub Praga PGP9153 A     57.26  +     19.03  R: 4506b
 18.Kuklová Kateřina         TJ Sokol Troja       TJP8450 C     57.29  +     19.06  R: 4495b
 19.Macková Eva              SK Zbraslav OOB      ZBP7950 C     59.33  +     21.10  R: 4053b
 20.Šustrová Jana            SK Zbraslav OOB      ZBP7350       61.57  +     23.34  R: 3540b
 21.Havelková Eva            TJ Lokomotiva Beroun LBE5950 C     62.50  +     24.27  R: 3351b
 22.Koppová Ingrid           OOB Slavia Praha     SLP7960 C     63.02  +     24.39  R: 3309b
 23.Klusáková Barbora        Oddíl OB Kotlářka    DKP9157 C     63.47  +     25.24  R: 3148b
 24.Zelená Markéta           Sportovní klub Praga PGP5850 C     64.49  +     26.26  R: 2927b
 25.Vaňková Kateřina         VŠTJ Stavební fakult FSP7653 C     73.12  +     34.49  R: 1135b
 26.Sládková Ivana           Sokol Tehov          TEH8451 C     73.39  +     35.16  R: 1039b
 27.Albrechtová Eva          SK Kamenice          KAM7850 C     74.59  +     36.36  R:  754b
 28.Izáková Ivana            VSK Přírodověda - or PVP7453 C     76.01  +     37.38  R:  533b
 29.Reimannová Silvie        OOB Slavia Praha     SLP7758 C     76.44  +     38.21  R:  380b
 30.Hrbková Martina          neregistrovan        NER           76.48  +     38.25  R:  366b
 31.Siblíková Jana           OOB Slavia Praha     SLP7952 C     77.08  +     38.45  R:  295b
 32.Kuželová Michaela        VŠTJ Stavební fakult FSP7851 C     77.38  +     39.15  R:  188b
 33.Brumková Tereza          Klub OB Kladno       DKL8150 C     80.14  +     41.51  R:    0b
 34.Krečová Kristýna         Klub OB Kladno       DKL8050 C     85.33  +     47.10  R:    0b
   .Fibírová Zuzana          VŠTJ Stavební fakult FSP7555 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35K        2.1km   15m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hudečková Helena         SK Kotnov Tábor      KTA6951 C     24.48  +      0.00
  2.Brousilová Petra         Sportovní klub Praga PGP6951 C     25.55  +      1.07
  3.Svobodová Lenka          SKOB Roudnice nad La ROU6650 C     28.24  +      3.36
  4.Lustigová Lenka          Oddíl OB Kotlářka    DKP6652 C     28.30  +      3.42
  5.Ivana Turinská           KOB TRETRA Praha     TAP6850       51.08  +     26.20
   .Sieglová Dáša            VŠSK MFF UK Praha    MFP7050 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35L        3.8km   80m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pavlů Veronika           Sportovní klub Praga PGP6950 C     35.00  +      0.00
  2.Kováříková Erika         SK Kamenice          KAM7252       37.27  +      2.27
  3.Benešová Jaroslava       Klub OB Kladno       DKL7050 C     37.40  +      2.40
  4.Kučerová  Marie          USK Praha            VSP7551 C     38.03  +      3.03
  5.Weislová Eva             TJ Sokol Troja       TJP6750 C     39.14  +      4.14
  6.Čiháková Lenka           Sokol Kostelec n. Č. KNC6750 C     39.24  +      4.24
  7.Komersová Jana           Sokol Kostelec n. Č. KNC6550 C     39.46  +      4.46
  8.Němečková Jarmila        SK OK 24 Praha       OKP6650 C     41.19  +      6.19
  9.Škvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350 C     41.27  +      6.27
 10.Hankovcová Lenka         SK Kamenice          KAM7053 C     41.48  +      6.48
 11.Klašková Kateřina        Oddíl OB Kotlářka    DKP6750 C     42.17  +      7.17
 12.Štraitová Jitka          SK OK 24 Praha       OKP7252 C     47.11  +     12.11
 13.Kučerová Lada            TJ Lokomotiva Beroun LBE7450 C     47.57  +     12.57
 14.Gabryšová Tereza         VSK Přírodověda - or PVP6853 C     48.38  +     13.38
 15.Sládková Eva             Sokol Tehov          TEH5751 C     49.22  +     14.22
 16.Hrdličková Ludmila       SKOB STAVIMAT Slaný  SLA6950 C     49.25  +     14.25
 17.Smolková Alena           Sportovní klub Praga PGP6450 C     54.27  +     19.27
 18.Krejčí Pavla             OB SK Zvole          ZVO7270 C     79.14  +     44.14
   .Kavková Dana             OK Sparta Praha      SCP6150 C PRŮMĚR            
   .Tloušťová Eva            OK Sparta Praha      SCP6950 C PRŮMĚR            
 
Konečné výsledky kategorie: D45K        1.8km   15m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Havlíčková Jindra        Sokol Kostelec n. Č. KNC6150 C     26.19  +      0.00
  2.Tichá Ivana              Sokol Kostelec n. Č. KNC6250 C     37.15  +     10.56
  3.Zimmerová Lenka          OB SK Zvole          ZVO6451 C     44.44  +     18.25
 
Konečné výsledky kategorie: D45L        3.0km   35m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Voltrová Svatava         OK Roztoky           ROZ6150 C     29.18  +      0.00
  2.Mrázová Pavla            OOB TJ Sokol Dobřich DCE5550 C     29.52  +      0.34
  3.Doležalová Vlasta        Sportovní klub Praga PGP5550 C     32.10  +      2.52
  4.Štrossová Jiřinka        OOB TJ Sokol Dobřich DCE5650 C     32.49  +      3.31
  5.Tvrdková Eva             TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C     34.53  +      5.35
  6.Klusáková Jitka          Oddíl OB Kotlářka    DKP5651 C     35.52  +      6.34
  7.Mrázková Ivana           Oddíl OB Kotlářka    DKP5650 C     37.46  +      8.28
  8.Procházková Miluše       OOB TJ Sokol Dobřich DCE5450 C     39.42  +     10.24
  9.Wolkerová Dagmar         TJ Sokol Troja       TJP5250 C     39.55  +     10.37
 10.Dudová Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP5752 C     40.42  +     11.24
 11.Landovská Ivana          Sportovní klub Praga PGP6251 C     42.19  +     13.01
 12.Svobodná Eva             Oddíl OB Kotlářka    DKP5851 C     62.19  +     33.01
 13.Syslová Drahomíra        Sportovní klub Praga PGP5650 C     67.00  +     37.42
 14.Jelínková Radana         Sportovní klub Praga PGP5851 C     67.44  +     38.26
 15.Krakorová Iva            neregistrovan        NER           81.06  +     51.48
   .Šámalová Hana            Sportovní klub Praga PGP6150 C DISK              
   .Soukupová Michaela       USK Praha            VSP5850 C DISK              
   .Nováková Lenka           Sportovní klub Praga PGP6551 C DISK              
   .Jahnová Helena           OK Sparta Praha      SCP5550 C PRŮMĚR            
   .Zavadilová Naďa          OK Sparta Praha      SCP5450 C PRŮMĚR            
   .Vrabcová Jindra          OK Sparta Praha      SCP6151 C PRŮMĚR            
 
Konečné výsledky kategorie: D55         2.8km   35m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C     30.15  +      0.00
  2.Haňkovská Jana           Sportovní klub Praga PGP4050 C     37.14  +      6.59
  3.Ryšavá Lubomíra          TJ Sokol Troja       TJP4750 C     37.43  +      7.28
  4.Kubátová Milada          Sportovní klub Praga PGP4750 C     41.20  +     11.05
  5.Brumková Vladimíra       Klub OB Kladno       DKL5350 C     41.46  +     11.31
  6.Paulová Mirka            OOB TJ Sokol Dobřich DCE5250 C     45.33  +     15.18
  7.Zmeková Míla             OOB Slavia Praha     SLP4451 C     48.59  +     18.44
  8.Nováková Jiřina          Slovan Praha         UVP4950 C     52.56  +     22.41
  9.Hejtmánková Alena        KOB TRETRA Praha     TAP5452 C     53.21  +     23.06
   .Lohrová Jarmila          OK Sparta Praha      SCP4650 C PRŮMĚR            
 
Konečné výsledky kategorie: D65         2.1km   15m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dolečková Míla           TJ Sokol Troja       TJP3650 C     52.04  +      0.00
  2.Provazníková Svatava     TJ Sokol Troja       TJP4250 C     56.57  +      4.53
 
Konečné výsledky kategorie: H10         1.9km   15m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Janovský Tomáš           Sportovní klub Praga PGP0101 C     14.33  +      0.00
  2.Gabryš Lubomír           VSK Přírodověda - or PVP0000 C     15.46  +      1.13
  3.Klaška Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP0100 C     16.50  +      2.17
  4.Siegl Matyáš             VŠSK MFF UK Praha    MFP0103 C     19.58  +      5.25
  5.Peer Adam                KOB TRETRA Praha     TAP0101 C     21.18  +      6.45
  6.Buk Petr                 SKOB Roudnice nad La ROU0001 C     23.24  +      8.51
  7.Brousil Tomáš            Sportovní klub Praga PGP0100 C     23.46  +      9.13
  8.Krejčí Tomáš             OB SK Zvole          ZVO0005 C     23.59  +      9.26
  9.Vančura Michal           KOB TRETRA Praha     TAP0004 C     28.08  +     13.35
 10.Rohlíček Alois           VŠSK MFF UK Praha    MFP0200 C     48.37  +     34.04
 
Konečné výsledky kategorie: H10L        3.1km   50m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škvor Adam               SK Kamenice          KAM0202 C 20.50 0ch         
  2.Hankovec Hugo            SK Kamenice          KAM0201 C 22.17 0ch         
  3.Brachtl Adam             OB SK Zvole          ZVO0102 C 27.44 0ch         
  4.Buk Ondřej               SKOB Roudnice nad La ROU0102 C 29.07 0ch         
  5.Šimša Martin             VŠSK MFF UK Praha    MFP0300 C 31.32 0ch         
  6.Cimir Jaromír            SKOB Roudnice nad La ROU       32.54 0ch         
  7.Bartoň Michal            SK Kamenice          KAM0107 C 34.17 0ch         
  8.Šťastný Petr             KOB TRETRA Praha     TAP0106 C 35.12 0ch         
  9.Ransdorf Michal          KOB TRETRA Praha     TAP       38.38 0ch         
 10.Hrdlička Jan             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA0200 C 50.56 0ch         
 11.Vondra Vladimír          KOB TRETRA Praha     TAP0005 C 65.03 0ch         
 12.Albrecht Adam            SK Kamenice          KAM0203 C 95.13 0ch         
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.0km   15m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 C     13.08  +      0.00
  2.Šantrůček Vít            SK Kamenice          KAM9901 C     14.29  +      1.21
  3.Borovička Tomáš          VŠTJ Stavební fakult FSP9801 B     14.51  +      1.43
  4.Jíra Tomáš               OK Roztoky           ROZ9800 B     15.49  +      2.41
  5.Ondřejček Jiří           TJ AERO Odolena Voda ODV9800 B     16.47  +      3.39
  6.Zemko Zdeněk             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9900 C     19.19  +      6.11
  7.Nedvěd Lukáš             Sportovní klub Praga PGP9802 C     20.00  +      6.52
  8.Svatoš Jan               TJ AERO Odolena Voda ODV9803 C     23.57  +     10.49
  9.Chaloupka Dominik        SK Kamenice          KAM9904 C     25.28  +     12.20
 10.Bartoň Pavel             SK Kamenice          KAM9800 C     28.36  +     15.28
 11.Dobeš Jiří               Sokol Kostelec n. Č. KNC9802 C     32.07  +     18.59
   .Prkno Jonáš              Sokol Kostelec n. Č. KNC9903 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H14         3.0km   55m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ježek Ondřej             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9701 B     28.06  +      0.00
  2.Buk Michal               SKOB Roudnice nad La ROU9601 B     32.09  +      4.03
  3.Vlášek Jakub             KOB TRETRA Praha     TAP9702 B     35.38  +      7.32
  4.Goj Tomáš                TJ Lokomotiva Beroun LBE9700 C     38.20  +     10.14
  5.Landovský Jakub          Sportovní klub Praga PGP9601 B     39.09  +     11.03
  6.Brázdil Petr             TJ AERO Odolena Voda ODV9700 B     49.31  +     21.25
  7.Pavel Turinský           KOB TRETRA Praha     TAP9701      113.17  +     85.11
   .Novák Václav             Sportovní klub Praga PGP9600 C DISK              
   .Kováčik Juraj            Sokol Kostelec n. Č. KNC9701 C DISK              
   .Vlasák Vojtěch           TJ AERO Odolena Voda ODV9703 C DISK              
   .Kalista Michael          TJ Lokomotiva Beroun LBE9701 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H16         3.9km  100m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Komers Jan               Sokol Kostelec n. Č. KNC9501 B     38.58  +      0.00
  2.Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B     41.37  +      2.39
  3.Veselý Jakub             TJ Lokomotiva Beroun LBE9500 B     43.53  +      4.55
  4.Lustig Matyáš            Oddíl OB Kotlářka    DKP9507 C     46.46  +      7.48
  5.Zamazal Tomáš            KOB TRETRA Praha     TAP9501 C     55.30  +     16.32
  6.Malec Oldřich            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9400 C     55.53  +     16.55
  7.Doffek Lukáš             Oddíl OB Kotlářka    DKP9508 C     63.18  +     24.20
  8.Dobeš Jan                Sokol Kostelec n. Č. KNC9502 C     66.37  +     27.39
 
Konečné výsledky kategorie: H18         4.3km  100m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Svoboda Jakub            SKOB Roudnice nad La ROU9301 C     47.08  +      0.00
  2.Hudeček Petr             SK Kotnov Tábor      KTA9201 C     72.42  +     25.34
 
Konečné výsledky kategorie: H21K        4.3km  100m 19k  Ranking:0.3183 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Němeček Jan              SK Kamenice          KAM9300 B     36.50  +      0.00  R: 3230b
  2.Šimša Jaromír            VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C     37.29  +      0.39  R: 3175b
  3.Vaněk Petr               SK Zbraslav OOB      ZBP7302 C     37.51  +      1.01  R: 3144b
  4.Bohuš Peter              Farmaceut Bratislava FBA           40.50  +      4.00  R: 2890b
  5.Benc Jiří                KOB TRETRA Praha     TAP8002 C     48.24  +     11.34  R: 2246b
  6.Cincibus Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP6605 C     49.24  +     12.34  R: 2160b
  7.Karban Zdeněk            Oddíl OB Kotlářka    DKP7700 C     51.28  +     14.38  R: 1985b
  8.Kutálek Jan              KOB TRETRA Praha     TAP8301 C     52.58  +     16.08  R: 1857b
  9.Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C     63.21  +     26.31  R:  973b
 10.Vančura Milan            KOB TRETRA Praha     TAP7502 C     64.07  +     27.17  R:  908b
 11.Veselý Pavel             VŠSK MFF UK Praha    MFP8901 C     72.03  +     35.13  R:  232b
 12.Červinka Jaroslav        Sportovní klub Praga PGP9001 C     89.27  +     52.37  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H21L        6.0km  165m 27k  Ranking:0.7789 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kučera Jan               USK Praha            VSP7302 R     40.03  +      0.00  R: 7810b
  2.Landovský Tomáš          Sportovní klub Praga PGP9103 A     40.05  +      0.02  R: 7804b
  3.Fišer Jiří               OOB Slavia Praha     SLP8503 C     40.21  +      0.18  R: 7752b
  4.Procházka Tomáš          Oddíl OB Kotlářka    DKP8200 C     42.05  +      2.02  R: 7416b
  5.Fibír Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP7901 C     42.09  +      2.06  R: 7403b
  6.Kužel Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP7610 C     42.45  +      2.42  R: 7287b
  7.Kalous Vladislav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7702 C     42.57  +      2.54  R: 7248b
  8.Procházka Jan            Oddíl OB Kotlářka    DKP8201 C     43.05  +      3.02  R: 7222b
  9.Pospíšil Ondřej          Oddíl OB Kotlářka    DKP8717 C     44.48  +      4.45  R: 6889b
 10.Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C     45.00  +      4.57  R: 6850b
 11.Pohl Zdeněk              SOOB Spartak Rychnov SRK7606 C     45.02  +      4.59  R: 6844b
 12.Tichovský Martin         Sportovní klub Praga PGP6100 C     45.18  +      5.15  R: 6792b
 13.Hanák Jan                SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8002 C     45.26  +      5.23  R: 6766b
 14.Janovský Tomáš           Sportovní klub Praga PGP6401 C     45.56  +      5.53  R: 6669b
 15.Němeček Jan              USK Praha            VSP6201 C     46.56  +      6.53  R: 6475b
 16.Gregor Martin            SK OB Chotěboř       CTB7701 C     47.10  +      7.07  R: 6430b
 17.Pavlů Ondřej             Sportovní klub Praga PGP8904 A     47.13  +      7.10  R: 6420b
 18.Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 C     48.53  +      8.50  R: 6097b
 19.Šafka Jan                OOB Slavia Praha     SLP7704 C     48.55  +      8.52  R: 6091b
 20.Skyva Jan                Sportovní klub Praga PGP8501 C     48.57  +      8.54  R: 6084b
 21.Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C     50.25  +     10.22  R: 5800b
 22.Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C     50.56  +     10.53  R: 5700b
 23.Beneš Filip              KOB TRETRA Praha     TAP8701 C     52.39  +     12.36  R: 5367b
 24.Hájek Adam               SK Kamenice          KAM9202 B     52.42  +     12.39  R: 5357b
 25.Šimek Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C     52.56  +     12.53  R: 5312b
 26.Vlach Martin             Oddíl OB Kotlářka    DKP8605 C     53.12  +     13.09  R: 5260b
 27.Červinka Jan             Sportovní klub Praga PGP8902 C     53.20  +     13.17  R: 5234b
 28.Černý Martin             KOB TRETRA Praha     TAP8902 C     53.21  +     13.18  R: 5231b
 29.Červenka Jakub           TJ Lokomotiva Beroun LBE7600 C     55.15  +     15.12  R: 4863b
 30.Besta Lukáš              Sokol Kostelec n. Č. KNC8101 C     55.42  +     15.39  R: 4775b
 31.Buk Jindřich             SKOB Roudnice nad La ROU9303 B     56.36  +     16.33  R: 4601b
 32.Denk Štěpán              Sportovní klub Praga PGP9104 C     57.48  +     17.45  R: 4368b
 33.Glasnák Vladimír         VŠSK MFF UK Praha    MFP7300 C     57.57  +     17.54  R: 4339b
 34.Kučera Petr              VŠSK MFF UK Praha    MFP7602 C     58.18  +     18.15  R: 4271b
 35.Vaněk Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP7609 C     59.33  +     19.30  R: 4029b
 36.Hora Vladimír            USK Praha            VSP5100 C     61.22  +     21.19  R: 3676b
 37.Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C     62.17  +     22.14  R: 3498b
 38.Novák Ivo                SK OK 24 Praha       OKP6200 C     62.22  +     22.19  R: 3482b
 39.Koč Zdeněk               SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C     64.46  +     24.43  R: 3017b
 40.Ryjáček Jan              OK Lokomotiva Plzeň  LPM8004 C     67.00  +     26.57  R: 2584b
 41.Žáček Martin             VŠTJ Stavební fakult FSP6803 C     67.05  +     27.02  R: 2568b
 42.Choutka Jaroslav         Sdruž. organizátorů  SOB6301 C     67.33  +     27.30  R: 2477b
 43.Stanovský David          VŠSK MFF UK Praha    MFP7701 C     67.57  +     27.54  R: 2399b
 44.Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C     68.10  +     28.07  R: 2357b
 45.Tomáš Pračka             neregistrovan        NER           70.10  +     30.07  R: 1970b
 46.Bitter Aleš              Sokol Kostelec n. Č. KNC8803 C     71.06  +     31.03  R: 1789b
 47.Izák Petr                VSK Přírodověda - or PVP7802 C     74.35  +     34.32  R: 1113b
 48.Píchal Jan               USK Praha            VSP5202 C     83.17  +     43.14  R:    0b
 49.Radek Mátl               neregistrovan        NER           93.04  +     53.01  R:    0b
   .Sládek Jan               KOB TRETRA Praha     TAP8801 C DISK              
   .Skripnik Ondřej          VŠTJ Stavební fakult FSP7502 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35K        3.0km   55m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Votava Petr              Sokol Kostelec n. Č. KNC6602 C     42.33  +      0.00
   .Zimmer Jiří              OB SK Zvole          ZVO6601 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35L        4.3km  100m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kovářík Tomáš            SK Kamenice          KAM6901       31.28  +      0.00
  2.Vinš Pavel               Klub OB Kladno       DKL6900 C     32.40  +      1.12
  3.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500 C     36.01  +      4.33
  4.Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401 C     36.56  +      5.28
  5.JUN Drahomír             Sokol Kostelec n. Č. KNC5501 C     38.05  +      6.37
  6.Šemelík Petr             Klub OB Kladno       DKL6901 C     38.37  +      7.09
  7.Procházka Antonín        OOB TJ Sokol Dobřich DCE5500 C     39.41  +      8.13
  8.Siegl Roman              VŠSK MFF UK Praha    MFP6700 C     43.04  +     11.36
  9.Jirous Jiří              KOB TRETRA Praha     TAP7201 C     50.15  +     18.47
 10.Plch Martin              neregistrovan        NER           52.46  +     21.18
 11.Uhlíř Patrik             TJ Lokomotiva Beroun LBE7000 C     53.13  +     21.45
 12.Pavlů Jaroslav           OOB TJ Sokol Dobřich DCE6100 C     53.22  +     21.54
 13.Ornst Jan                Oddíl OB Kotlářka    DKP6700 C     54.34  +     23.06
 14.Čepek Pavel              neregistrovan        NER     C     58.14  +     26.46
 15.Hankovec Petr            SK Kamenice          KAM7101 C     58.27  +     26.59
 16.Brachtl Daniel           OB SK Zvole          ZVO6902 C     68.47  +     37.19
 17.Krejčí Jan               OB SK Zvole          ZVO7020 C     72.44  +     41.16
 18.Buk Jiří                 SKOB Roudnice nad La ROU6901 C     82.14  +     50.46
 19.Izák Pavel               VSK Přírodověda - or PVP7102 C     86.41  +     55.13
 
Konečné výsledky kategorie: H45K        3.0km   35m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Soukup Václav            USK Praha            VSP5600 C     41.53  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: H45L        3.9km  100m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Cabrnoch Jiří            Klub OB Kladno       DKL5400 C     33.12  +      0.00
  2.Suk Jiří                 VŠSK MFF UK Praha    MFP6401 C     34.02  +      0.50
  3.Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C     37.20  +      4.08
  4.Hrabánek David           Sportovní klub Praga PGP6003 C     37.35  +      4.23
  5.Fiala Zdeněk             KOB TRETRA Praha     TAP5501 C     39.16  +      6.04
  6.Jaroš Vladimír           OOB TJ Sokol Dobřich DCE5400 C     42.32  +      9.20
  7.Šámal Václav             Sportovní klub Praga PGP5601 C     42.39  +      9.27
  8.Sysel Zdeněk             Sportovní klub Praga PGP5200 C     45.33  +     12.21
  9.Hejtmánek Vladimír       KOB TRETRA Praha     TAP5802 C     46.18  +     13.06
 10.Strejc Jaroslav          OB SK Zvole          ZVO6101 C     48.55  +     15.43
 11.Kudrnáč Martin           SK Kamenice          KAM5901 C     49.22  +     16.10
 12.Kraus Ota                TJ Sokol Troja       TJP5700 C     50.47  +     17.35
 13.Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP4900 C     51.18  +     18.06
 14.Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C     51.19  +     18.07
 15.Svobodný Petr            Oddíl OB Kotlářka    DKP5800 C     52.08  +     18.56
 16.Kukla Jan                TJ Sokol Troja       TJP5600 C     57.23  +     24.11
 17.Hájek Tomáš              OB SK Zvole          ZVO6401 C     58.30  +     25.18
 18.Buk Miloslav             SKOB Roudnice nad La ROU6202 C     59.17  +     26.05
 19.Malec Jaromír            SKOB Roudnice nad La ROU6203 C     61.10  +     27.58
 20.Grivalský Michal         Sportovní klub Praga PGP5900 C     64.19  +     31.07
 21.Malec Jaroslav           SKOB STAVIMAT Slaný  SLA6200 C     64.26  +     31.14
 22.Brumek Stanislav         Klub OB Kladno       DKL5201 C     96.50  +     63.38
   .Jedlička Jan             USK Praha            VSP6101 C DISK              
   .Mikuláš Radek            Sportovní klub Praga PGP6404 C DISK              
   .Buriánek Jaromír         OK Sparta Praha      SCP4700 C PRŮMĚR            
   .Vrabec Martin            OK Sparta Praha      SCP6100 C PRŮMĚR            
   .Hošek Ladislav           OK Sparta Praha      SCP6001 C PRŮMĚR            
   .Kavka Jiří               OK Sparta Praha      SCP5900 C PRŮMĚR            
 
Konečné výsledky kategorie: H55         3.3km   40m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C     31.00  +      0.00
  2.Dudík Petr               TJ Lokomotiva Beroun LBE5500 C     32.50  +      1.50
  3.Cedrych Karel            TJ Sokol Troja       TJP5500 C     35.21  +      4.21
  4.Koč Lumír                SK Meteor Kačerov Pr MKP5401 C     36.21  +      5.21
  5.Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C     39.31  +      8.31
  6.Koutný Ivan              TJ AERO Odolena Voda ODV5300 C     47.16  +     16.16
  7.Paukert Milan            TJ Sokol Troja       TJP5000 C     47.48  +     16.48
  8.Ryšavý Vít               TJ Sokol Troja       TJP4700 C     52.43  +     21.43
   .Lebduška Petr            SKOB Roudnice nad La ROU4702 C DISK              
   .Novák Miloš              OK Sparta Praha      SCP4600 C PRŮMĚR            
   .Hojný Oldřich            OK Sparta Praha      SCP5201 C PRŮMĚR            
   .Jahn Pavel               OK Sparta Praha      SCP5500 C PRŮMĚR            
 
Konečné výsledky kategorie: H65         2.8km   35m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Attl Vladimír            Sportovní klub Praga PGP3800 C     28.49  +      0.00
  2.Suchý Karel              Sportovní klub Praga PGP4300 C     33.47  +      4.58
  3.Vondráček Jaromír        SKOB Roudnice nad La ROU4002 C     34.56  +      6.07
  4.Zábranský Emil           SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4200 C     37.43  +      8.54
  5.Šerák Zdeněk             SK Meteor Kačerov Pr MKP4200 C     42.53  +     14.04
  6.Paul Josef               OOB TJ Sokol Dobřich DCE4401 C     43.54  +     15.05
  7.Kalivoda Vladimír        Sokol Kostelec n. Č. KNC3800 C     46.22  +     17.33
  8.Tahotný Urban            TJ Sokol Troja       TJP3701 C     48.42  +     19.53
  9.Ďurčat Jozef             Oddíl OB Kotlářka    DKP3800 C     51.18  +     22.29
 10.Chloupek Radek           OOB Slavia Praha     SLP4001 C     58.59  +     30.10
 11.Hlavatý Karel            Slavoj Praha         SJP4200 C     60.23  +     31.34
   .Rejpal Petr              OK Sparta Praha      SCP4100 C PRŮMĚR            
   .Valášek Josef            OK Sparta Praha      SCP4501 C PRŮMĚR            
   .Semorád Miloš            OK Sparta Praha      SCP3300 C PRŮMĚR            
 
Konečné výsledky kategorie: H75         2.1km   15m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kalivoda Viktor          Sokol Kostelec n. Č. KNC3300 C     57.38  +      0.00
  2.Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C     57.40  +      0.02
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         3.1km   50m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kovářík Tomáš            SK Kamenice          KAM0300       15.59  +      0.00
  2.Gabryšová Petra          VSK Přírodověda - or PVP9751 C     16.14  +      0.15
  3.Chaloupka Viktor         SK Kamenice          KAM0301 C     18.41  +      2.42
  4.Hejda Ondřej             Sokol Kostelec n. Č. KNC9902 C     24.16  +      8.17
  5.Pokorná Linda            Sportovní klub Praga PGP0350       25.33  +      9.34
  6.Kužel Jan                neregistrovan        NER           27.16  +     11.17
  7.Hejsek Filip             SK Kamenice          KAM0204 C     28.13  +     12.14
  8.Vančurová Monika         KOB TRETRA Praha     TAP0451 C     28.50  +     12.51
  9.De Heij Laura            VŠSK MFF UK Praha    MFP0455 C     28.55  +     12.56
 10.Cincibusová Lenka        VŠTJ Stavební fakult FSP0450 C     31.06  +     15.07
 11.Moučka Ondřej            SK Kamenice          KAM0302 C     33.47  +     17.48
 12.Brachtl Šimon            OB SK Zvole          ZVO           34.17  +     18.18
 13.Štraitová Jolana         SK OK 24 Praha       OKP0451 C     37.45  +     21.46
 14.Hojný Václav             OK Sparta Praha      SCP           39.14  +     23.15
 15.Brousilová Lucie         Sportovní klub Praga PGP0650 C     41.07  +     25.08
 16.Glasnáková Emma          VŠSK MFF UK Praha    MFP     C     44.05  +     28.06
 17.Němeček Štěpán           neregistrovan        NER           46.44  +     30.45
 18.Kalous Tomáš             neregistrovan        NER           47.55  +     31.56
 19.Pohl Lukáš               neregistrovan        NER           48.38  +     32.39
 20.Sedláček Martin          SK Zbraslav OOB      ZBP           58.28  +     42.29
 21.Šťastný Tomáš            KOB TRETRA Praha     TAP0401 C    104.21  +     88.22
    Gondovi                  neregistrovan        NER       DISK-LIM.         
   .Lustig Adam              Oddíl OB Kotlářka    DKP0202 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P3          2.5km   40m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lejsek Tom               Tempo Praha          TEP3700 C     36.05  +      0.00
  2.Klašková Josefína        Oddíl OB Kotlářka    DKP9651 C     51.43  +     15.38
  3.Mikulášová Alena         Sportovní klub Praga PGP           58.11  +     22.06
  4.Šurovský Jan             neregistrovan        NER           70.02  +     33.57
  5.Rokůsek Jan              SKOB Roudnice nad La ROU4201 C     84.31  +     48.26
  6.Jankovcová Marie         TJ Sokol Troja       TJP           91.55  +     55.50
   .Šíma Vladislav           Klub OB Kladno       DKL9700 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: T4          3.8km   80m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Svobodná Tereza          Oddíl OB Kotlářka    DKP9350 A     35.23  +      0.00
  2.Krausová Barbora         TJ Sokol Troja       TJP9150 C     46.33  +     11.10
  3.Šimon Jan                Klub OB Kladno       DKL9100 C     48.37  +     13.14
  4.Brázdilová Radka         TJ AERO Odolena Voda ODV6950 C     48.50  +     13.27
  5.Kalousek Jiří            neregistrovan        NER1969 C     48.51  +     13.28
  6.Hošek Ladislav           OK Sparta Praha      SCP6001 C     52.08  +     16.45
  7.Rohlíček Jan             VŠSK MFF UK Praha    MFP7101 C     59.53  +     24.30
  8.Vaiglová Zuzana          Sdruž. organizátorů  SOB9351 C     60.09  +     24.46
  9.Buková Jana              SKOB Roudnice nad La ROU7150 C     64.33  +     29.10
 10.Nováková Kateřina        Sportovní klub Praga PGP           70.27  +     35.04
 11.Vaigl Rudolf             KOB TRETRA Praha     TAP3901 C     98.51  +     63.28
 12.De Heij Margita          VŠSK MFF UK Praha    MFP7259 C    101.03  +     65.40
   .Rakovec Michal           OK Sparta Praha      SCP6901 C DISK              
   .Pechar Matyáš            TJ Sokol Troja       TJP       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: T6          5.8km  150m 23k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Betlach Miroslav         Oddíl OB Kotlářka    DKP6300 C     59.25  +      0.00
  2.Procházka Zdenek         Oddíl OB Kotlářka    DKP7800 C     62.25  +      3.00
  3.Pecharová Michaela       TJ Sokol Troja       TJP           78.40  +     19.15
  4.Kopáček Vít              OK Sparta Praha      SCP           79.54  +     20.29
  5.Kopáčková Alena          OK Sparta Praha      SCP           81.16  +     21.51
  6.Kopáček Jiří             OK Sparta Praha      SCP           85.40  +     26.15
  7.Klofáčová Romana         OOB Slavia Praha     SLP          117.26  +     58.01
    Setínková Zuzana         Oddíl OB Kotlářka    DKP5753   DISK-LIM.         
    Krejčová Denisa          OK Sparta Praha      SCP       DISK-LIM.         
    Píšová Jitka             neregistrovan        NER       DISK-LIM.         
    Burianová Jiřina         neregistrovan        NER       DISK-LIM.         
   .Rakovec Miloš            neregistrovan        NER       DISK              

ing Zdeněk Přeček <100823.2236>