OK Sparta Praha

SmartMaps Cup

STARTOVKA-KATEGORIE

Startovka kategorie                                                       30.9.2010 20:49:01
                                     Velka cena Sparty
===ČSOB-SCP========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka kategorie: D10         2.3km   60m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1  263 Sedláčková Linda         OK Roztoky           ROZ0050 C  232535   0.00     1
  2  413 Vakant                                                            3.00     2
  3  274 Srbová Kristýna          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA0050 C  436427   6.00     3
  4  143 Vyhnálková Marie         VŠSK MFF UK Praha    MFP0151 C  301022   9.00     4
  5  416 Vakant                                                           12.00     5
  6   82 Šafková Sofie            SK Kamenice          KAM0153 C  301018  15.00     6
  7   28 Kalousková Marie         Oddíl OB Kotlářka    DKP0151 C  443091  18.00     7
  8    4 Rusá Vendula             OOB TJ Sokol Dobřich DCE0150    232737  21.00     8
  9  415 Vakant                                                           24.00     9
 10  139 Pelikánová Máša          VŠSK MFF UK Praha    MFP0050 C  428223  27.00    10
 11  178 Červinková Anička        SK OK 24 Praha       OKP0050 C  336723  30.00    11
 12  414 Vakant                                                           33.00    12
 13  322 Vančurová Kateřina       KOB TRETRA Praha     TAP0151 C  361915  36.00    13
 14  142 Šimšová Barbora          VŠSK MFF UK Praha    MFP0150 C  428243  39.00    14
 15   80 Aschermannová Karolína   SK Kamenice          KAM0051 C  232425  42.00    15
 16   27 Najmanová Agáta          Oddíl OB Kotlářka    DKP0150 C  301009  45.00    16
 
Startovka kategorie: D10L        4.4km  120m 6k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1   30 Řadová Lucie             Oddíl OB Kotlářka    DKP0251 C  897371   0.00      
  2  179 Štraitová Jolana         SK OK 24 Praha       OKP0451 C 2021830   0.00      
  3  236 Sanna Karin              VSK Přírodověda - or PVP0250 C  428224   0.00      
  4  243 Buková Anežka            SKOB Roudnice nad La ROU03   C  301025   0.00      
  5  277 Jirkovská Kateřina       SKOB STAVIMAT Slaný  SLA0350 C  206417   0.00      
  6  314 Martynková Olga          KOB TRETRA Praha     TAP     C  361961   0.00      
  7  324 Vančurová Monika         KOB TRETRA Praha     TAP0451 C  361925   0.00      
  8  380 Krejčí Zuzana            OB Zvole             ZVO0055 C 2019233   0.00      
 
Startovka kategorie: D12         2.6km   90m 9k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  388 Krausová Anežka          OB Zvole             ZVO9953 C  436409  37.00     1
  2  349 Šťovíčková Anna          KOB TRETRA Praha     TAP9852 C  442857  41.00     2
  3  162 Rohlíčková Františka     VŠSK MFF UK Praha    MFP9952 C  438645  45.00     3
  4  300 Zábranská Kristýna       SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9852 B  420439  49.00     4
  5  232 Mikulášová Martina       SK Praga             PGP9852 C  361905  53.00     5
  6  410 Klinkerová Tereza        OK Roztoky           ROZ9350 B  416137  57.00     6
  7  160 Sieglová Eliška          VŠSK MFF UK Praha    MFP9950 C  443101  61.00     7
  8  262 Pohořalá Anna            SKOB Roudnice nad La ROU9954 C   51435  65.00     8
  9  299 Hrdličková Ludmila       SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9851 C  301621  69.00     9
 10  387 Hájková Eliška           OB Zvole             ZVO9851 B  232531  73.00    10
 11  411 Vakant                                                           77.00    11
 12  161 Rohlíčková Anežka        VŠSK MFF UK Praha    MFP9951 C  438646  81.00    12
 13  303 Kolářová Johana          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9950 C  897346  85.00    13
 14  110 Albrechtová Iveta        SK Kamenice          KAM9950 C  515491  89.00    14
 15  268 Voltrová Alena           OK Roztoky           ROZ9951 C  438638  93.00    15
 16  122 Čiháková Barbora         Sokol Kostelec n. Č. KNC9950 C  232895  97.00    16
 17  412 Vakant                                                          101.00    17
 18  312 Svátková Anna            SK Slavia Praha      SLP9951 C  436435 105.00    18
 19  159 Vyhnálková Barbora       VŠSK MFF UK Praha    MFP9850 C  301023 109.00    19
 20  261 Kyselová Nela            SKOB Roudnice nad La ROU9951 C  434804 113.00    20
 21  301 Sušánková Hana           SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9855 B  442876 117.00    21
 22  409 Vakant                                                          121.00    22
 
Startovka kategorie: D14         3.2km  105m 10k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  474 Müllerová Eva            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9652 B  428297  34.00     1
  2  107 Hejnalová Eva            SK Kamenice          KAM9651 B    9356  38.00     2
  3  227 Kožinová Zuzana          SK Praga             PGP9650 B   51633  42.00     3
  4  266 Voltrová Hana            OK Roztoky           ROZ9752 C  438639  46.00     4
  5  475 Vakant                                                           50.00     5
  6  296 Ježková Kateřina         SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9750 B    8671  54.00     6
  7  230 Slavíková Silvie         SK Praga             PGP9751 C  246808  58.00     7
  8  476 Vakant                                                           62.00     8
  9  231 Janovská Kateřina        SK Praga             PGP9850 B  246900  66.00     9
 10  297 Tomášková Barbora        SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9752 C  301036  70.00    10
 
Startovka kategorie: D16         4.3km  120m 12k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  187 Nováková Kateřina        SK OK 24 Praha       OKP9450 C  887935   1.00     1
  2  442 Vakant                                                            4.00     2
  3  259 Malcová Kateřina         SKOB Roudnice nad La ROU9551 B  331366   7.00     3
  4  106 Bořánková Karolína       SK Kamenice          KAM9550 A   53599  10.00     4
  5  443 Vakant                                                           13.00     5
  6   49 Dlouhá Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP9450 A    8645  16.00     6
 
Startovka kategorie: D18         5.2km  170m 17k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  359 Krausová Martina         OOB TJ Sokol Troja   TJP9350 B   53512   1.00     1
  2  395 Vakant                                                            5.00     2
  3  396 Vakant                                                            9.00     3
  4  104 Kozáková Zuzana          SK Kamenice          KAM9451 B    9970  13.00     4
  5  224 Kožinová Anna            SK Praga             PGP9350 A   53009  17.00     5
  6  397 Vakant                                                           21.00     6
  7  105 Kamererová Valérie       SK Kamenice          KAM9452 A  428250  25.00     7
  8  225 Mikulášová Helena        SK Praga             PGP9353 C  515453  29.00     8
 
Startovka kategorie: D21K        4.3km  160m 14k  Ranking:0.0000 * 1.00
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  215 Forštová Jitka           SK Praga             PGP7558 C   51268  57.00     1 R: 507
  2  155 Rožková Petra            VŠSK MFF UK Praha    MFP7551 C  428270  60.00     2 R: 235
  3  309 Siblíková Jana           SK Slavia Praha      SLP7952 C   51365  63.00     3 R: 410
  4  438 Vakant                                                           66.00     4
  5   99 Kamererová Klára         SK Kamenice          KAM9154 C   52932  69.00     5
  6  439 Vakant                                                           72.00     6
  7   98 Macková Lucia            SK Kamenice          KAM9151 C  416131  75.00     7 R: 753
  8  341 Zajícová Markéta         KOB TRETRA Praha     TAP9054 C  301033  78.00     8 R: 768
  9  440 Vakant                                                           81.00     9
 10   96 Albrechtová Eva          SK Kamenice          KAM7850 C  515490  84.00    10 R: 337
 11  372 Arnoštová Kateřina       USK Praha            VSP7652 C    8857  87.00    11 R: 301
 12  219 Jelínková Zora           SK Praga             PGP8851 C  232167  90.00    12
 13  441 Vakant                                                           93.00    13
 14  100 Rusá Šárka               SK Kamenice          KAM9157 A  331162  96.00    14 R: 362
 15  343 Sládková Helena          KOB TRETRA Praha     TAP9151 C   53443  99.00    15 R: 549
 16  366 Fikar Stránská Linda     OOS TJ Spartak Vrchl VRL7651 C 2011837 102.00    16 R: 291
 
Startovka kategorie: D21L        7.4km  225m 23k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1   25 Cabrnochová Eva          Klub OB Kladno       DKL8450 C  515029   3.00     1 R: 398
  2  363 Vodrážková Kateřina      KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7995 C   53252   7.00     2 R: 182
  3   15 Jarošová Klára           OOB TJ Sokol Dobřich DCE7950    416316  11.00     3 R: 307
  4   78 Kettnerová Dana          TJ Sokol Hostivice   HCE8950 C   51986  15.00     4 R: 335
  5  405 Klinkerová Jitka         SK Kamenice          KAM6450 C   49155  19.00     5 R: 520
  6  220 Smolková Kateřina        SK Praga             PGP8852 B   53556  23.00     6 R: 114
  7  408 Vakant                                                           27.00     7
  8  138 Winklerová Hanna         OK Lokomotiva Plzeň  LPM8051 C   51486  31.00     8 R: 372
  9   71 Karasová Jana            VŠTJ Stavební fakult FSP6153 C  301140  35.00     9 R: 492
 10  407 Vakant                                                           39.00    10
 11  339 Gabrovská Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP8854 C  232189  43.00    11 R:  77
 12  239 Šimková Markéta          VSK Přírodověda - or PVP7751 C  416325  47.00    12 R: 234
 13   14 Svobodová Jitka          OOB TJ Sokol Dobřich DCE7450 C   53598  51.00    13 R:  64
 14  307 Chumová Jana             SK Slavia Praha      SLP7451 C   51354  55.00    14 R: 176
 15  218 Darmovzalová Lenka       SK Praga             PGP7951 C  336740  59.00    15 R: 217
 16  373 Gajdová Kristina         USK Praha            VSP7752 C   52283  63.00    16 R: 250
 17  406 Vakant                                                           67.00    17
 18  156 Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C   51713  71.00    18 R:  97
 19  216 Pokorná Magdalena        SK Praga             PGP7562 C   51638  75.00    19 R: 173
 20  404 Vakant                                                           79.00    20
 21    3 Králová Michaela         SK Chotěboř          CTB7959 C   52139  83.00    21 R:  60
 22  125 Havlíčková Markéta       Klub vytrvalostních  KSU8494 C  886266  87.00    22 R: 230
 23  342 Jiříková Dana            KOB TRETRA Praha     TAP9055 A  416004  91.00    23 R:  98
 24  240 Petrvalská Olívia        VSK Přírodověda - or PVP9150 C 2020723  95.00    24
 25  305 Chloupková Jana          SK Slavia Praha      SLP5951 C   51545  99.00    25 R: 312
 26  223 Čermáková Kristýna       SK Praga             PGP9154 A   53007 103.00    26 R: 553
 
Startovka kategorie: D35K        3.2km  140m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  468 Vakant                                                           29.00     1
  2  290 Zemková Helena           SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7450 C  425546  33.00     2
  3   93 Hlubučková Šárka         SK Kamenice          KAM6851 C  232398  37.00     3
  4  250 Líbalová Marcela         SKOB Roudnice nad La ROU6551 C  410742  41.00     4
  5  469 Vakant                                                           45.00     5
  6  151 Pelikánová Lucie         VŠSK MFF UK Praha    MFP6950 C  410387  49.00     6
  7  212 Brousilová Petra         SK Praga             PGP6951 C  442859  53.00     7
  8  286 Hrdličková Ludmila       SKOB STAVIMAT Slaný  SLA6950 C  224894  57.00     8
  9   88 Aschermannová Eva        SK Kamenice          KAM6550 C  301628  61.00     9
 10  251 Svobodová Lenka          SKOB Roudnice nad La ROU6650 C  301693  65.00    10
 11  470 Vakant                                                           69.00    11
 12  285 Kašparová Irena          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA6852 C  336731  73.00    12
 13  152 Sieglová Dáša            VŠSK MFF UK Praha    MFP7050 C  443075  77.00    13
 14   91 Šafková Petra            SK Kamenice          KAM6650 C   53667  81.00    14
 15  213 Přibíková Monika         SK Praga             PGP7256 C  301618  85.00    15
 16  254 Kyselová Jana            SKOB Roudnice nad La ROU7050 C  301028  89.00    16
 
Startovka kategorie: D35L        5.0km  145m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  288 Jirkovská Pavlína        SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7250 C  434805  29.00     1
  2  210 Valentová Helena         SK Praga             PGP6550 C   52099  32.00     2
  3  434 Vakant                                                           35.00     3
  4  233 Hejnalová Hana           OK 99 Hradec Králové PHK6151 C    8949  38.00     4
  5  291 Asterová Jana            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7451 C  442858  41.00     5
  6  431 Vakant                                                           44.00     6
  7   43 Klašková Kateřina        Oddíl OB Kotlářka    DKP6750 C   49806  47.00     7
  8  129 Dudíková Hana            TJ Lokomotiva Beroun LBE5550 C  411766  50.00     8
  9  184 Štraitová Jitka          SK OK 24 Praha       OKP7252 C   51672  53.00     9
 10   94 Macková Lenka            SK Kamenice          KAM7051 C    8623  56.00    10
 11  255 Buková Jana              SKOB Roudnice nad La ROU7150 C  331208  59.00    11
 12  238 Gabryšová Tereza         VSK Přírodověda - or PVP6853 C  515051  62.00    12
 13  433 Vakant                                                           65.00    13
 14  211 Slavíková Kateřina       SK Praga             PGP6650 C   51275  68.00    14
 15  118 Komersová Jana           Sokol Kostelec n. Č. KNC6550 C   52265  71.00    15
 16  386 Krejčí Pavla             OB Zvole             ZVO7270 C 2019234  74.00    16
 17  432 Vakant                                                           77.00    17
 18   41 Lustigová Lenka          Oddíl OB Kotlářka    DKP6652 C  434580  80.00    18
 19  209 Smolková Alena           SK Praga             PGP6450 C   53567  83.00    19
 20  289 Ježková Martina          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7350 C  259072  86.00    20
 21  133 Vildmonová Pavla         TJ Lokomotiva Beroun LBE7451 C  434834  89.00    21
 22  183 Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C  236111  92.00    22
 23   95 Škvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350 C   52273  95.00    23
 24  252 Pohořalá Karolína        SKOB Roudnice nad La ROU6850 C  301026  98.00    24
 
Startovka kategorie: D45K        3.0km  130m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  471 Vakant                                                            2.00     1
  2  384 Zimmerová Lenka          OB Zvole             ZVO6451 C  428220   6.00     2
  3  472 Vakant                                                           10.00     3
  4  116 Tichá Ivana              Sokol Kostelec n. Č. KNC6250 C   51392  14.00     4
  5   38 Prouzová Zuzana          Oddíl OB Kotlářka    DKP6250 C   49865  18.00     5
  6  473 Vakant                                                           22.00     6
  7  329 Mikešová Marcela         KOB TRETRA Praha     TAP63   C  301032  26.00     7
  8  117 Kohoutová Pavlína        Sokol Kostelec n. Č. KNC6251 C  515055  30.00     8
 
Startovka kategorie: D45L        4.3km  160m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  356 Wolkerová Dagmar         OOB TJ Sokol Troja   TJP5250 C   51289   0.00     1
  2  435 Vakant                                                            3.00     2
  3  182 Červinková Jitka         SK OK 24 Praha       OKP6451 C   53525   6.00     3
  4   11 Štrossová Jiřinka        OOB TJ Sokol Dobřich DCE5650 C    7870   9.00     4
  5   40 Řadová Jaromíra          Oddíl OB Kotlářka    DKP6551 C  515168  12.00     5
  6  436 Vakant                                                           15.00     6
  7    8 Procházková Miluše       OOB TJ Sokol Dobřich DCE5450 C   51966  18.00     7
  8  201 Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C   51862  21.00     8
  9   60 Malačková Jana           Sokol Praha Spořilov DVP6151 C  232646  24.00     9
 10  115 Havlíčková Jindra        Sokol Kostelec n. Č. KNC6150 C   52259  27.00    10
 11   35 Mrázková Ivana           Oddíl OB Kotlářka    DKP5650 C   51795  30.00    11
 12  265 Voltrová Svatava         OK Roztoky           ROZ6150 C  438643  33.00    12
 13   77 Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C  232490  36.00    13
 14   10 Mrázová Pavla            OOB TJ Sokol Dobřich DCE5550 C    7868  39.00    14
 15  437 Vakant                                                           42.00    15
 16   13 Rusá Lenka               OOB TJ Sokol Dobřich DCE6452 C  301314  45.00    16
 17  202 Jelínková Radana         SK Praga             PGP5851 C  301361  48.00    17
 18   37 Dlouhá Jana              Oddíl OB Kotlářka    DKP5950 C    8644  51.00    18
 
Startovka kategorie: D55         3.3km  130m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1   20 Cabrnochová Hana         Klub OB Kladno       DKL5550 C   53520  50.00     1
  2    6 Paulová Mirka            OOB TJ Sokol Dobřich DCE5250 C   53597  56.00     2
  3  452 Vakant                                                           62.00     3
  4  354 Ryšavá Lubomíra          OOB TJ Sokol Troja   TJP4750 C   53540  68.00     4
  5   33 Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKP5150 C   51799  74.00     5
  6  453 Vakant                                                           80.00     6
  7  194 Haňkovská Jana           SK Praga             PGP4050 C   51698  86.00     7
  8  325 Hejtmánková Alena        KOB TRETRA Praha     TAP5452 C   53641  92.00     8
  9  454 Vakant                                                           98.00     9
 10  361 Matějů Ladislava         Slovan Praha         UVP4750 C    7999 104.00    10
 11  197 Kubátová Milada          SK Praga             PGP4750 C   53006 110.00    11
 12   18 Brumková Vladimíra       Klub OB Kladno       DKL5350 C   52226 116.00    12
 
Startovka kategorie: D65         3.2km  140m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  466 Vakant                                                            1.00     1
  2  351 Dolečková Míla           OOB TJ Sokol Troja   TJP3650 C   51325   5.00     2
  3  271 Bláhová Blanka           Slavoj Praha         SJP3651 C   51148   9.00     3
  4  467 Vakant                                                           13.00     4
  5  196 Suchá Bohuslava          SK Praga             PGP4450 C   51639  17.00     5
  6  352 Provazníková Svatava     OOB TJ Sokol Troja   TJP4250 C   53532  21.00     6
 
Startovka kategorie: D75         2.1km  105m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  449 Vakant                                                            0.00     1
  2  448 Vakant                                                            4.00     2
 
Startovka kategorie: H10         2.3km   60m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  418 Valášek Václav           SK Kamenice          KAM0100 C  336743  51.00     1
  2  189 Brousil Tomáš            SK Praga             PGP0100 C  436403  54.00     2
  3  127 Lejbl Jakub              TJ Lokomotiva Beroun LBE0200 C  887638  57.00     3
  4  235 Gabryš Lubomír           VSK Přírodověda - or PVP0000 C  331076  60.00     4
  5  144 Rohlíček Alois           VŠSK MFF UK Praha    MFP0200 C  438636  63.00     5
  6  417 Kříž Jonáš               SK Kamenice          KAM0001 C  301020  66.00     6
  7  145 Šimša Martin             VŠSK MFF UK Praha    MFP0300 C  218785  69.00     7
  8  273 Čech Richard             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA0001 C  438634  72.00     8
  9   81 Šafka Sebastian          SK Kamenice          KAM0101 C   51745  75.00     9
 10  318 Vančura Michal           KOB TRETRA Praha     TAP0004 C  361902  78.00    10
 11  379 Krejčí Tomáš             OB Zvole             ZVO0005 C 2019232  81.00    11
 12  419 Vakant                                                           84.00    12
 13   26 Klaška Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP0100 C    9889  87.00    13
 14  141 Siegl Matyáš             VŠSK MFF UK Praha    MFP0103 C  443110  90.00    14
 15  111 Neuhöfer Jakub           Sokol Kostelec n. Č. KNC0001 C  420404  93.00    15
 16  420 Vakant                                                           96.00    16
 17  242 Pohořalý Hugo            SKOB Roudnice nad La ROU0103 C   51434  99.00    17
 18  140 Kohout Kryštof           VŠSK MFF UK Praha    MFP0102 C  301021 102.00    18
 19  276 Kolář Matyáš             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA0300 C  897393 105.00    19
 20   84 Albrecht Adam            SK Kamenice          KAM0203 C  995899 108.00    20
 21  319 Longin Jan               KOB TRETRA Praha     TAP0103 C  361935 111.00    21
 22  378 Zimmer Jan               OB Zvole             ZVO0001 C  897354 114.00    22
 
Startovka kategorie: H10L        4.4km  120m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1   83 Škvor Adam               SK Kamenice          KAM0202 C  301004   0.00      
  2  146 Rožek Vilém              VŠSK MFF UK Praha    MFP0301 C  428211   0.00      
  3  241 Buk Ondřej               SKOB Roudnice nad La ROU0102 C  301024   0.00      
  4  275 Hrdlička Jan             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA0200 C  301035   0.00      
  5  315 Havelka Ondřej           KOB TRETRA Praha     TAP     C  361934   0.00      
  6  320 Šťastný Petr             KOB TRETRA Praha     TAP0106 C  442864   0.00      
  7  321 Ransdorf Michael         KOB TRETRA Praha     TAP0107 C  442860   0.00      
  8  368 Gajda Martin             USK Praha            VSP0404 C  436445   0.00      
  9  381 Kraus Matěj              OB Zvole             ZVO0203 C  438607   0.00      
 
Startovka kategorie: H12         2.8km   75m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  421 Vakant                                                            1.00     1
  2  121 Dobeš Jiří               Sokol Kostelec n. Č. KNC9802 C  515078   4.00     2
  3  346 Mikeš Jan                KOB TRETRA Praha     TAP9802 B  361963   7.00     3
  4  422 Vakant                                                           10.00     4
  5  302 Zemko Zdeněk             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9900 C  428278  13.00     5
  6  310 Ledvinka Martin          SK Slavia Praha      SLP9800 C  301037  16.00     6
  7  157 Pelikán Lukáš            VŠSK MFF UK Praha    MFP9800 C  232534  19.00     7
  8   53 Najman Matouš            Oddíl OB Kotlářka    DKP9800 B   49896  22.00     8
  9  126 Lejbl Ladislav           TJ Lokomotiva Beroun LBE0000 C  887605  25.00     9
 10  367 Gajda Jan jun            USK Praha            VSP0100 C   51730  28.00    10
 11  423 Vakant                                                           31.00    11
 12   75 Borovička Tomáš          VŠTJ Stavební fakult FSP9801 B    8909  34.00    12
 13  348 Ransdorf Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP9805 C  442886  37.00    13
 14  108 Aschermann Daniel        SK Kamenice          KAM9801 C  232395  40.00    14
 15  177 Svatoš Jan               TJ AERO Odolena Voda ODV9803 B   52893  43.00    15
 16  424 Vakant                                                           46.00    16
 17  298 Kašpar František         SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9800 C  336766  49.00    17
 18  347 Sherwood Kenneth         KOB TRETRA Praha     TAP9803 C  361988  52.00    18
 19  311 Čepela Lukáš             SK Slavia Praha      SLP9803 C  301039  55.00    19
 20  158 Kohout Matyáš            VŠSK MFF UK Praha    MFP9802 C  301644  58.00    20
 21   54 Semerád Antonín          Oddíl OB Kotlářka    DKP9801 C  301014  61.00    21
 22  136 Reiterman Adam           TJ Lokomotiva Beroun LBE9900 C   52321  64.00    22
 
Startovka kategorie: H14         4.3km  115m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  425 Valášek Jiří             SK Kamenice          KAM9700 B  232403  70.00     1
  2  345 Valach Marek             KOB TRETRA Praha     TAP9703 C  361991  73.00     2
  3  267 Jíra Tomáš               OK Roztoky           ROZ9800 B  207856  76.00     3
  4  426 Vakant                                                           79.00     4
  5  175 Vlasák Vojtěch           TJ AERO Odolena Voda ODV9703 C   52887  82.00     5
  6  427 Vakant                                                           85.00     6
  7  229 Čermák Adam              SK Praga             PGP9701 C   53012  88.00     7
  8  294 Aster Tomáš              SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9602 B  442861  91.00     8
  9  109 Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 C  425596  94.00     9
 10  174 Brázdil Petr             TJ AERO Odolena Voda ODV9700 B  331087  97.00    10
 11  428 Vakant                                                          100.00    11
 12  260 Buk Michal               SKOB Roudnice nad La ROU9601 B   53537 103.00    12
 13  429 Vakant                                                          106.00    13
 14  226 Landovský Jakub          SK Praga             PGP9601 B  361959 109.00    14
 15  176 Ondřejček Jiří           TJ AERO Odolena Voda ODV9800 B  361919 112.00    15
 16  295 Ježek Ondřej             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9701 B   52624 115.00    16
 
Startovka kategorie: H16         6.2km  230m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  401 Vakant                                                           46.00     1
  2  120 Dobeš Jan                Sokol Kostelec n. Č. KNC9502 C  303947  50.00     2
  3  134 Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B  331157  54.00     3
  4   50 Lustig Matyáš            Oddíl OB Kotlářka    DKP9507 B    8631  58.00     4
  5   79 Kettner Vojtěch          TJ Sokol Hostivice   HCE9600 A  897360  62.00     5
  6  344 Zamazal Tomáš            KOB TRETRA Praha     TAP9501 C  416009  66.00     6
  7  402 Vakant                                                           70.00     7
  8  102 Semík Ondřej             SK Kamenice          KAM9401 A  920683  74.00     8
  9   47 Basler Ondřej            Oddíl OB Kotlářka    DKP9400 C  301010  78.00     9
 10  293 Štádlík Lukáš            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9401 B  515025  82.00    10
 11  188 Červinka Jiří            SK OK 24 Praha       OKP9500 B  410351  86.00    11
 12   48 Řada Jakub               Oddíl OB Kotlářka    DKP9401 B  515144  90.00    12
 13  403 Vakant                                                           94.00    13
 14  103 Kettner Lukáš            SK Kamenice          KAM9403 A  887640  98.00    14
 15   51 Doffek Lukáš             Oddíl OB Kotlářka    DKP9508 C  301012 102.00    15
 16  292 Malec Oldřich            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9400 C    8801 106.00    16
 
Startovka kategorie: H18         7.1km  255m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  457 Valášek Jan              SK Kamenice          KAM9400 A  232245   2.00     1 R:1151
  2  257 Svoboda Jakub            SKOB Roudnice nad La ROU9301 C  301695   5.00     2
  3  458 Vakant                                                            8.00     3
  4  101 Němeček Jan              SK Kamenice          KAM9300 B  438644  11.00     4
 
Startovka kategorie: H21K        7.2km  195m 22k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  153 Šimša Jaromír            VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C   51712   8.00     1 R: 443
  2  313 Pohl Zdeněk              SOOB Spartak Rychnov SRK7606 C    9527  12.00     2 R: 384
  3  464 Vakant                                                           16.00     3
  4  256 Líbal Jakub              SKOB Roudnice nad La ROU9202 C  232093  20.00     4 R: 730
  5  333 Benc Jiří                KOB TRETRA Praha     TAP8002 C  442851  24.00     5 R: 804
  6  135 Veselý Jakub             TJ Lokomotiva Beroun LBE9500 B  995812  28.00     6
  7  463 Vakant                                                           32.00     7
  8   97 Aschermann Michal        SK Kamenice          KAM9104 B  232402  36.00     8
  9  374 Toušek Filip             SK Zbraslav OOB      ZBP7102 C   53586  40.00     9 R: 577
 10   70 Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C  515097  44.00    10 R: 489
 11  186 Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP9100 C  426348  48.00    11 R:1095
 12   45 Mencl Pavel              Oddíl OB Kotlářka    DKP7912 C  515416  52.00    12 R:1071
 13  234 Matyšek Stanislav        TJ Sokol Plumlov     PLU7612 C  515147  56.00    13 R:1102
 14  462 Vakant                                                           60.00    14
 15  332 Vančura Milan            KOB TRETRA Praha     TAP7502 C   51855  64.00    15 R:1109
 16  221 Červinka Jan             SK Praga             PGP8902 C  303940  68.00    16 R: 642
 17  163 Koč Zdeněk               SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C   51706  72.00    17 R: 589
 18  465 Vakant                                                           76.00    18
 19   92 Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C   52267  80.00    19 R: 223
 20  375 Vaněk Petr               SK Zbraslav OOB      ZBP7302 C  995800  84.00    20 R: 402
 21   72 Šimek Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C  995873  88.00    21 R: 367
 22  334 Kutálek Jan              KOB TRETRA Praha     TAP8301 C  442878  92.00    22 R: 841
 23  185 Štrait Martin            SK OK 24 Praha       OKP7602 C  410393  96.00    23 R: 835
 24   46 Prouza Jaromír           Oddíl OB Kotlářka    DKP8705 C   49866 100.00    24
 25  222 Červinka Jaroslav        SK Praga             PGP9001 C  303935 104.00    25 R:1068
 26  214 Foršt Jakub              SK Praga             PGP7509 C  236022 108.00    26 R: 830
 
Startovka kategorie: H21L        9.9km  315m 30k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  371 Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 C   51750   0.00     1 R: 130
  2   67 Kalous Vladislav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7702 C   51588   4.00     2 R: 247
  3   74 Vondra Jiří              VŠTJ Stavební fakult FSP7600 C   51864   8.00     3 R: 349
  4  393 Vakant                                                           12.00     4
  5  391 Vakant                                                           16.00     5
  6   66 Seidl Miroslav           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7402 C  888643  20.00     6 R: 128
  7  336 Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C  515469  24.00     7 R: 216
  8  389 Vakant                                                           28.00     8
  9   61 Hubený Martin            Sokol Praha Spořilov DVP8001 C  515456  32.00     9 R:1035
 10  340 Černý Martin             KOB TRETRA Praha     TAP8902 C  887637  36.00    10 R: 342
 11  306 Chum Jaroslav            SK Slavia Praha      SLP6601 C   51613  40.00    11 R: 386
 12  390 Vakant                                                           44.00    12
 13  258 Buk Jindřich             SKOB Roudnice nad La ROU9303 B   51438  48.00    13 R: 659
 14  137 Ryjáček Jan              OK Lokomotiva Plzeň  LPM8004 C  995826  52.00    14 R: 484
 15  217 Bergl Tomáš              SK Praga             PGP7904 C  301125  56.00    15
 16  377 Pražák Jiří              SK Zbraslav OOB      ZBP7800 C   53583  60.00    16 R: 197
 17  370 Gajda Jan                USK Praha            VSP6801 C  515108  64.00    17 R: 555
 18  308 Šafka Jan                SK Slavia Praha      SLP7704 C   51614  68.00    18 R: 246
 19  392 Vakant                                                           72.00    19
 20  335 Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 C  515475  76.00    20 R:  46
 21  394 Vakant                                                           80.00    21
 22  338 Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 C  515433  84.00    22 R: 298
 23   65 Blaha Ondřej             VŠTJ Ekonom Praha    EKP7002 C  224915  88.00    23 R: 833
 24  337 Sládek Jan               KOB TRETRA Praha     TAP8801 C   53642  92.00    24 R: 351
 25   73 Skripnik Ondřej          VŠTJ Stavební fakult FSP7502 C   51854  96.00    25 R: 178
 26  208 Janovský Tomáš           SK Praga             PGP6401 C  515464 100.00    26 R:  89
 27  376 Dvořák Miroslav          SK Zbraslav OOB      ZBP7601 C   53581 104.00    27 R: 238
 28  362 Vodrážka Ondřej          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7702 C  995796 108.00    28 R:  69
 
Startovka kategorie: H35K        6.2km  230m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  365 Fikar Aleš               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7101 C 2011832   2.00     1
  2  154 Rohlíček Jan             VŠSK MFF UK Praha    MFP7101 C  438622   6.00     2
  3  398 Vakant                                                           10.00     3
  4   89 Hlubuček Tomáš           SK Kamenice          KAM6603 C  232428  14.00     4
  5  284 Kašpar Jaroslav          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA6802 C  336737  18.00     5
  6  399 Vakant                                                           22.00     6
  7   90 Šafka Jan                SK Kamenice          KAM6604 C  301019  26.00     7
  8  400 Vakant                                                           30.00     8
  9   44 Kalousek Jiří            Oddíl OB Kotlářka    DKP6901 C  443079  34.00     9
 10   87 Aschermann David         SK Kamenice          KAM6500 C  428289  38.00    10
 
Startovka kategorie: H35L        8.1km  245m 25k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  237 Sanna Roberto            VSK Přírodověda - or PVP6704 C  887925  22.00     1
  2  444 Vakant                                                           25.00     2
  3   22 Šemelík Petr             Klub OB Kladno       DKL6901 C  515065  28.00     3
  4  132 Reiterman Leoš           TJ Lokomotiva Beroun LBE7100 C  515480  31.00     4
  5    9 Procházka Antonín        OOB TJ Sokol Dobřich DCE5500 C   51965  34.00     5
  6  253 Buk Jiří                 SKOB Roudnice nad La ROU6901 C  301027  37.00     6
  7  445 Vakant                                                           40.00     7
  8  173 Ondřejček Jiří           TJ AERO Odolena Voda ODV7000 C  361926  43.00     8
  9   39 Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500 C    9876  46.00     9
 10  287 Kolář Tomáš              SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7103 C  887615  49.00    10
 11  331 Jirous Jiří              KOB TRETRA Praha     TAP7201 C  442867  52.00    11
 12  446 Vakant                                                           55.00    12
 13  385 Krejčí Jan               OB Zvole             ZVO7020 C 2019235  58.00    13
 14   21 Vinš Pavel               Klub OB Kladno       DKL6900 C   51684  61.00    14
 15  131 Lejbl Ladislav           TJ Lokomotiva Beroun LBE6900 C  887609  64.00    15
 16  150 Siegl Roman              VŠSK MFF UK Praha    MFP6700 C  443068  67.00    16
 17  124 Dobeš Václav             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701 C  301374  70.00    17
 18  114 Jun Drahomír             Sokol Kostelec n. Č. KNC5501 C   52255  73.00    18
 19  447 Vakant                                                           76.00    19
 20   23 Datel Jiří               Klub OB Kladno       DKL7101 C  995851  79.00    20
 21  130 Růžička Miloslav         TJ Lokomotiva Beroun LBE6300 C   52320  82.00    21
 22   42 Řada Richard             Oddíl OB Kotlářka    DKP6701 C  515118  85.00    22
 
Startovka kategorie: H45K        4.4km  155m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  478 Vakant                                                            9.00     1
  2  479 Vakant                                                           15.00     2
 
Startovka kategorie: H45L        7.1km  255m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1   19 Cabrnoch Jiří            Klub OB Kladno       DKL5400 C  416324  14.00     1
  2   85 Kudrnáč Martin           SK Kamenice          KAM5901 C  301371  17.00     2
  3  459 Vakant                                                           20.00     3
  4  203 Grivalský Michal         SK Praga             PGP5900 C   52103  23.00     4
  5  328 Hejtmánek Vladimír       KOB TRETRA Praha     TAP5802 C   53639  26.00     5
  6   32 Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP4900 C   51760  29.00     6
  7  247 Buk Miloslav             SKOB Roudnice nad La ROU6202 C  331058  32.00     7
  8  205 Přibík Jan               SK Praga             PGP6301 C   51631  35.00     8
  9  164 Toušek Miloslav          SK Meteor Kačerov Pr MKP5000 C   51655  38.00     9
 10  460 Vakant                                                           41.00    10
 11  283 Aster Vladimír           SKOB STAVIMAT Slaný  SLA6500 C  442871  44.00    11
 12  382 Strejc Jaroslav          OB Zvole             ZVO6101 C  515124  47.00    12
 13  358 Kraus Ota                OOB TJ Sokol Troja   TJP5700 C   53514  50.00    13
 14  181 Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP5803 C   53558  53.00    14
 15   12 Pavlů Jaroslav           OOB TJ Sokol Dobřich DCE6100 C  232041  56.00    15
 16   76 Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C  515105  59.00    16
 17  207 Pliska Miloš             SK Praga             PGP6304 C  420405  62.00    17
 18  149 Šimek Miroslav           VŠSK MFF UK Praha    MFP6302 C 2020717  65.00    18
 19  330 Kopečný Mojmír           KOB TRETRA Praha     TAP6402 C  232200  68.00    19
 20   34 Lustig Zdeněk            Oddíl OB Kotlářka    DKP5601 C  436443  71.00    20
 21  248 Malec Jaromír            SKOB Roudnice nad La ROU6203 C  361969  74.00    21
 22  204 Slavík Viktor            SK Praga             PGP6300 C   51276  77.00    22
 23  461 Vakant                                                           80.00    23
 24  326 Fiala Zdeněk             KOB TRETRA Praha     TAP5501 C  232177  83.00    24
 25  206 Fatka Ondřej             SK Praga             PGP6302 C   53011  86.00    25
 26  282 Malec Jaroslav           SKOB STAVIMAT Slaný  SLA6200 C  345950  89.00    26
 27  383 Hájek Tomáš              OB Zvole             ZVO6401 C  515031  92.00    27
 28   36 Dlouhý Jiří              Oddíl OB Kotlářka    DKP5700 C    8643  95.00    28
 29  357 Kukla Jan                OOB TJ Sokol Troja   TJP5600 C   51327  98.00    29
 30  180 Červinka Stanislav       SK OK 24 Praha       OKP5701 C   51671 101.00    30
 31  249 Pohořalý Dobroslav       SKOB Roudnice nad La ROU6401 C   51436 104.00    31
 32    7 Jaroš Vladimír           OOB TJ Sokol Dobřich DCE5400 C   51973 107.00    32
 
Startovka kategorie: H55         5.7km  180m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1   17 Šorm Miroslav            Klub OB Kladno       DKL5200 C  331213   5.00     1
  2  246 Lebduška Petr            SKOB Roudnice nad La ROU4702 C   53574  11.00     2
  3  455 Vakant                                                           17.00     3
  4  198 Zelený Vladimír          SK Praga             PGP4800 C   51863  23.00     4
  5  353 Ryšavý Vít               OOB TJ Sokol Troja   TJP4700 C   51332  29.00     5
  6  304 Novotný Jiří             SK Slavia Praha      SLP4601 C   51621  35.00     6
  7  199 Kotecký Roman            SK Praga             PGP4900 C  255567  41.00     7
  8  165 Koč Lumír                SK Meteor Kačerov Pr MKP5401 C  336747  47.00     8
  9  360 Matějů Ivan              Slovan Praha         UVP4600 C    7901  53.00     9
 10  456 Vakant                                                           59.00    10
 11  128 Dudík Petr               TJ Lokomotiva Beroun LBE5500 C  303905  65.00    11
 12   59 Šťovíček Jan             Sokol Praha Spořilov DVP5001 C   51548  71.00    12
 13  123 Duda František           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY4600 C   53731  77.00    13
 14   31 Procházka Aleš           Oddíl OB Kotlářka    DKP4700 C   49885  83.00    14
 15  355 Paukert Milan            OOB TJ Sokol Troja   TJP5000 C   51329  89.00    15
 16  200 Jelínek Martin           SK Praga             PGP5103 C  232091  95.00    16
 
Startovka kategorie: H65         5.0km  145m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1    5 Paul Josef               OOB TJ Sokol Dobřich DCE4401 C  301171   2.00     1
  2  350 Burýšek Slavomír         OOB TJ Sokol Troja   TJP3600 C   51333   5.00     2
  3  430 Vakant                                                            8.00     3
  4  195 Suchý Karel              SK Praga             PGP4300 C   51640  11.00     4
  5  113 Kalivoda Vladimír        Sokol Kostelec n. Č. KNC3800 C   52260  14.00     5
  6  244 Vondráček Jaromír        SKOB Roudnice nad La ROU4002 C   53536  17.00     6
  7  272 Hlavatý Karel            Slavoj Praha         SJP4200 C   53507  20.00     7
  8  193 Attl Vladimír            SK Praga             PGP3800 C   51700  23.00     8
 
Startovka kategorie: H75         3.3km  130m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  450 Vakant                                                            2.00     1
  2  112 Kalivoda Viktor          Sokol Kostelec n. Č. KNC3300 C   52254   8.00     2
  3   69 Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C   51964  14.00     3
  4  269 Mack Zdeněk              Slavoj Praha         SJP2700 C   49622  20.00     4
  5  192 Samohýl Richard          SK Praga             PGP2800 C   52098  26.00     5
  6  451 Vakant                                                           32.00     6
  7   68 Vondra Jaroslav          VŠTJ Stavební fakult FSP3300 C   51865  38.00     7
  8  270 Bláha Svatopluk          Slavoj Praha         SJP3501 C    8797  44.00     8
 
Startovka kategorie: HDR         2.2km   25m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1    2 Král Adam                SK Chotěboř          CTB0501 C  887613   0.00      
  2   29 Lustig Adam              Oddíl OB Kotlářka    DKP0202 C  515410   0.00      
  3   55 Aschenbrenerovi Max a AleSokol Praha Spořilov DVP     C  301015   0.00      
  4   56 Nedvědovi Jakub a Linda  Sokol Praha Spořilov DVP     C  301529   0.00      
  5   57 Surgovi Jakub a David    Sokol Praha Spořilov DVP     C  301016   0.00      
  6   58 Nedvědová Karolína       Sokol Praha Spořilov DVP0351 C   51549   0.00      
  7   62 Blahová Pavla            VŠTJ Ekonom Praha    EKP0153 C  428253   0.00      
  8   63 Blaha Jiří               VŠTJ Ekonom Praha    EKP0401 C  428214   0.00      
  9   64 Blaha Michal             VŠTJ Ekonom Praha    EKP0402 C  301008   0.00      
 10  147 Rožek Vojtěch            VŠSK MFF UK Praha    MFP0501 C 1111550   0.00      
 11  148 Šimšová Pavla            VŠSK MFF UK Praha    MFP0551 C  428269   0.00      
 12  190 Pokorná Linda            SK Praga             PGP0350     51637   0.00      
 13  191 Brousilová Lucie         SK Praga             PGP0650 C  425581   0.00      
 14  228 Agáta Přibíková          SK Praga             PGP9651 C  303955   0.00      
 15  264 Jíra Filip               OK Roztoky           ROZ0500 C  361928   0.00      
 16  278 Jirkovský Jan            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA0500 C 2011818   0.00      
 17  279 Nešpor Kryštof           VŠTJ Ekonom Praha    EKP        301002   0.00      
 18  280 Jirkovská Magdaléna      SKOB STAVIMAT Slaný  SLA0550 C 2011819   0.00      
 19  281 Čechová Klára            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA0552 C  438647   0.00      
 20  323 Šťastný Tomáš            KOB TRETRA Praha     TAP0401 C  442863   0.00      
 21  364 Fikar Šimon              OOS TJ Spartak Vrchl VRL0601    438037   0.00      
 22  369 Arnoštová Veronika       USK Praha            VSP0450 C  434596   0.00      
 23  480 Černý Adam               SK Praga             PGP02      301700   0.00      
 24  481 Molčanyiová Simona       VŠTJ Ekonom Praha    EKP        301003   0.00      
 25  482 Prokešová Barbora        VŠTJ Ekonom Praha    EKP        301006   0.00      
 
Startovka kategorie: P           2.8km   80m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1    1 Molčanyi Marek           VŠTJ Ekonom Praha    EKP        301001   0.00      
  2   24 Salgueiro Fidel          Klub OB Kladno       DKL8310 C   53577   0.00      
  3   52 Klašková Josefína        Oddíl OB Kotlářka    DKP9651 C  301013   0.00      
  4  119 Tichá Klára              Sokol Kostelec n. Č. KNC8751 C   51391   0.00      
  5  166 Špírek Lukáš             neregistrovaní       NER     C  301129   0.00      
  6  245 Rokůsek Jan              SKOB Roudnice nad La ROU4201 C  428267   0.00      
  7  316 Ransdorfová Štěpánka     KOB TRETRA Praha     TAP     C  361989   0.00      
 
Startovka kategorie: T5          4.1km  170m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1   16 Kučerová Markéta         OOB TJ Sokol Dobřich DCE7951    416159   0.00      
  2   86 Kamerer Marek            SK Kamenice          KAM6200 C  301017   0.00      
  3  167 Gawel Jiří               neregistrovaní       NER     C  301272   0.00      
  4  168 Menčíková Martina        neregistrovaní       NER     C  301119   0.00      
  5  169 Schejbal Petr            neregistrovaní       NER     C  253138   0.00      
  6  170 Schejbalová Alena        neregistrovaní       NER     C  253139   0.00      
  7  317 Procházka Lukáš          KOB TRETRA Praha     TAP     C  301029   0.00      
  8  327 Mikeš Radovan            KOB TRETRA Praha     TAP58   C  301031   0.00      
  9  483 Molčanyi Petr            VŠTJ Ekonom Praha    EKP        301007   0.00      
 
Startovka kategorie: T9          7.9km  260m 26k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  171 Borák Michal             neregistrovaní       NER     C  301120   0.00     1
  2  172 Borák Stanislav          neregistrovaní       NER     C  301121   0.00     2

ing Zdeněk Přeček <100930.2049>