OK Sparta Praha

SmartMaps Cup

VÝSLEDKY

Konečné výsledky kategorie                                                2.10.2010 19:12:39
                                     Velká cena Sparty
===ČSOB-SCP========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         2.3km   60m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Vyhnálková Marie         VŠSK MFF UK Praha    MFP0151 C     22.36  +      0.00
  2.Aschermannová Karolína   SK Kamenice          KAM0051 C     29.29  +      6.53
  3.Pelikánová Máša          VŠSK MFF UK Praha    MFP0050 C     32.07  +      9.31
  4.Šimšová Barbora          VŠSK MFF UK Praha    MFP0150 C     32.22  +      9.46
  5.Kalousková Marie         Oddíl OB Kotlářka    DKP0151 C     32.36  +     10.00
  6.Rusá Vendula             OOB TJ Sokol Dobřich DCE0150       35.19  +     12.43
  7.Vančurová Kateřina       KOB TRETRA Praha     TAP0151 C     35.23  +     12.47
  8.Sedláčková Linda         OK Roztoky           ROZ0050 C     36.51  +     14.15
  9.Srbová Kristýna          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA0050 C     50.28  +     27.52
 10.Najmanová Agáta          Oddíl OB Kotlářka    DKP0150 C     57.17  +     34.41
 11.Šafková Sofie            SK Kamenice          KAM0153 C     80.07  +     57.31
 12.Červinková Anička        SK OK 24 Praha       OKP0050 C    115.27  +     92.51
 
Konečné výsledky kategorie: D10L        4.4km  120m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Semíková Julie           SK Kamenice          KAM       43.46 0ch         
  2.Sanna Karin              VSK Přírodověda - or PVP0250 C 44.08 0ch         
  3.Jirkovská Kateřina       SKOB STAVIMAT Slaný  SLA0350 C 46.07 0ch         
  4.Řadová Lucie             Oddíl OB Kotlářka    DKP0251 C 51.35 0ch         
  5.Štraitová Jolana         SK OK 24 Praha       OKP0451 C 52.05 0ch         
  6.Semíková Lucie           SK Kamenice          KAM       69.26 3ch         
  7.Hrdinková Adéla          neregistrovaní       NER       72.35 0ch         
  8.Krejčí Zuzana            OB Zvole             ZVO0055 C 75.48 0ch         
  9.Blažková Adéla           neregistrovaní       NER       84.48 3ch         
 10.Martynková Olga          KOB TRETRA Praha     TAP     C113.48 0ch         
 11.Vančurová Monika         KOB TRETRA Praha     TAP0451 C116.11 0ch         
 12.Buková Anežka            SKOB Roudnice nad La ROU03   C132.43 0ch         
   .Svátková Jana            SK Slavia Praha      SLP02     DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.6km   90m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Rohlíčková Františka     VŠSK MFF UK Praha    MFP9952 C     32.58  +      0.00
  2.Vyhnálková Barbora       VŠSK MFF UK Praha    MFP9850 C     34.44  +      1.46
  3.Sieglová Eliška          VŠSK MFF UK Praha    MFP9950 C     35.41  +      2.43
  4.Rohlíčková Anežka        VŠSK MFF UK Praha    MFP9951 C     37.43  +      4.45
  5.Krausová Anežka          OB Zvole             ZVO9953 C     41.47  +      8.49
  6.Voltrová Alena           OK Roztoky           ROZ9951 C     41.51  +      8.53
  7.Zábranská Kristýna       SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9852 B     43.30  +     10.32
  8.Mikulášová Martina       SK Praga             PGP9852 C     44.31  +     11.33
  9.Albrechtová Iveta        SK Kamenice          KAM9950 C     47.49  +     14.51
 10.Šťovíčková Anna          KOB TRETRA Praha     TAP9852 C     51.23  +     18.25
 11.Sušánková Hana           SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9855 B     53.34  +     20.36
 12.Svátková Anna            SK Slavia Praha      SLP9951 C     57.10  +     24.12
 13.Hrdličková Ludmila       SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9851 C     65.59  +     33.01
 14.Pohořalá Anna            SKOB Roudnice nad La ROU9954 C     71.36  +     38.38
 15.Kyselová Nela            SKOB Roudnice nad La ROU9951 C     77.41  +     44.43
 16.Klinkerová Magdaléna     OK Roztoky           ROZ9950 C     78.46  +     45.48
 17.Kolářová Johana          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9950 C     85.36  +     52.38
 18.Gondová Sára             KOB TRETRA Praha     TAP          102.31  +     69.33
 
Konečné výsledky kategorie: D14         3.2km  105m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kožinová Zuzana          SK Praga             PGP9650 B     28.15  +      0.00
  2.Janovská Kateřina        SK Praga             PGP9850 B     29.53  +      1.38
  3.Ježková Kateřina         SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9750 B     35.37  +      7.22
  4.Müllerová Eva            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9652 B     37.16  +      9.01
  5.Veljačiková Hana         OK Sparta Praha      SCP9750 C     41.05  +     12.50
  6.Slavíková Silvie         SK Praga             PGP9751 C     42.18  +     14.03
  7.Janžurová Dorota         SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9653 C     53.53  +     25.38
  8.Voltrová Hana            OK Roztoky           ROZ9752 C     66.06  +     37.51
  9.Tomášková Barbora        SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9752 C     86.42  +     58.27
   .Hejnalová Eva            SK Kamenice          KAM9651 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D16         4.3km  120m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Dlouhá Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP9450 A     36.23  +      0.00
  2.Bořánková Karolína       SK Kamenice          KAM9550 A     36.46  +      0.23
  3.Nováková Kateřina        SK OK 24 Praha       OKP9450 C     44.53  +      8.30
  4.Brodská Adéla            OK Roztoky           ROZ9450 C     72.56  +     36.33
 
Konečné výsledky kategorie: D18         5.2km  170m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kožinová Anna            SK Praga             PGP9350 A     56.38  +      0.00
  2.Kozáková Zuzana          SK Kamenice          KAM9451 B     57.48  +      1.10
  3.Kamererová Valérie       SK Kamenice          KAM9452 A     72.43  +     16.05
  4.Krausová Martina         OOB TJ Sokol Troja   TJP9350 B     78.19  +     21.41
  5.Mikulášová Helena        SK Praga             PGP9353 C     95.07  +     38.29
 
Konečné výsledky kategorie: D21K        4.3km  160m 14k  Ranking:0.3562 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Rusá Šárka               SK Kamenice          KAM9157 A     43.37  +      0.00  R: 3889b
  2.Jelínková Zora           SK Praga             PGP8851 C     49.58  +      6.21  R: 3418b
  3.Rožková Petra            VŠSK MFF UK Praha    MFP7551 C     50.30  +      6.53  R: 3378b
  4.Arnoštová Kateřina       USK Praha            VSP7652 C     51.17  +      7.40  R: 3320b
  5.Kamererová Klára         SK Kamenice          KAM9154 C     53.34  +      9.57  R: 3151b
  6.Albrechtová Eva          SK Kamenice          KAM7850 C     55.57  +     12.20  R: 2974b
  7.Sládková Helena          KOB TRETRA Praha     TAP9151 C     59.36  +     15.59  R: 2704b
  8.Forštová Jitka           SK Praga             PGP7558 C     61.10  +     17.33  R: 2587b
  9.Macková Lucia            SK Kamenice          KAM9151 C     61.52  +     18.15  R: 2535b
 10.Siblíková Jana           SK Slavia Praha      SLP7952 C     65.09  +     21.32  R: 2292b
 11.Fikar Stránská Linda     OOS TJ Spartak Vrchl VRL7651 C     66.25  +     22.48  R: 2198b
 12.Zajícová Markéta         KOB TRETRA Praha     TAP9054 C     68.39  +     25.02  R: 2032b
 13.Petrvalská Olívia        VSK Přírodověda - or PVP9150 C     99.26  +     55.49  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D21L        7.4km  225m 23k  Ranking:0.7012 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vodrážková Kateřina      KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7995 C     71.01  +      0.00  R: 7114b
  2.Svobodová Jitka          OOB TJ Sokol Dobřich DCE7450 C     71.20  +      0.19  R: 7083b
  3.Jiříková Dana            KOB TRETRA Praha     TAP9055 A     73.50  +      2.49  R: 6840b
  4.Chumová Jana             SK Slavia Praha      SLP7451 C     73.58  +      2.57  R: 6827b
  5.Gabrovská Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP8854 C     74.14  +      3.13  R: 6801b
  6.Čermáková Kristýna       SK Praga             PGP9154 A     76.03  +      5.02  R: 6624b
  7.Klinkerová Jitka         SK Kamenice          KAM6450 C     79.29  +      8.28  R: 6290b
  8.Gajdová Kristina         USK Praha            VSP7752 C     80.13  +      9.12  R: 6218b
  9.Pokorná Magdalena        SK Praga             PGP7562 C     80.29  +      9.28  R: 6192b
 10.Nedbalová Jana           VŠSK MFF UK Praha    MFP8050 C     83.25  +     12.24  R: 5907b
 11.Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C     84.19  +     13.18  R: 5819b
 12.Smolková Kateřina        SK Praga             PGP8852 B     84.47  +     13.46  R: 5774b
 13.Darmovzalová Lenka       SK Praga             PGP7951 C     86.38  +     15.37  R: 5594b
 14.Kettnerová Dana          TJ Sokol Hostivice   HCE8950 C     88.38  +     17.37  R: 5399b
 15.Šimková Markéta          VSK Přírodověda - or PVP7751 C    101.45  +     30.44  R: 4123b
 16.Cabrnochová Eva          Klub OB Kladno       DKL8450 C    105.57  +     34.56  R: 3714b
 17.Jarošová Klára           OOB TJ Sokol Dobřich DCE7950      108.23  +     37.22  R: 3478b
 18.Chloupková Jana          SK Slavia Praha      SLP5951 C    111.33  +     40.32  R: 3169b
 19.Havlíčková Markéta       Klub vytrvalostních  KSU8494 C    116.37  +     45.36  R: 2676b
 20.Karasová Jana            VŠTJ Stavební fakult FSP6153 C    117.56  +     46.55  R: 2548b
   .Winklerová Hanna         OK Lokomotiva Plzeň  LPM8051 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35K        3.2km  140m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Přibíková Monika         SK Praga             PGP7256 C     44.55  +      0.00
  2.Šafková Petra            SK Kamenice          KAM6650 C     49.38  +      4.43
  3.Surgová Markéta          neregistrovaní       NER           54.20  +      9.25
  4.Hrdličková Ludmila       SKOB STAVIMAT Slaný  SLA6950 C     55.08  +     10.13
  5.Brousilová Petra         SK Praga             PGP6951 C     58.09  +     13.14
  6.Svobodová Lenka          SKOB Roudnice nad La ROU6650 C     62.27  +     17.32
  7.Sieglová Dáša            VŠSK MFF UK Praha    MFP7050 C     62.59  +     18.04
  8.Pelikánová Lucie         VŠSK MFF UK Praha    MFP6950 C     65.11  +     20.16
  9.Kyselová Jana            SKOB Roudnice nad La ROU7050 C     68.39  +     23.44
 10.Kašparová Irena          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA6852 C     74.38  +     29.43
 11.Hlubučková Šárka         SK Kamenice          KAM6851 C     75.45  +     30.50
 12.Líbalová Marcela         SKOB Roudnice nad La ROU6551 C     77.57  +     33.02
 13.Zemková Helena           SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7450 C     79.02  +     34.07
 
Konečné výsledky kategorie: D35L        5.0km  145m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350 C     49.14  +      0.00
  2.Vildmonová Pavla         TJ Lokomotiva Beroun LBE7451 C     55.00  +      5.46
  3.Gabryšová Tereza         VSK Přírodověda - or PVP6853 C     55.09  +      5.55
  4.Komersová Jana           Sokol Kostelec n. Č. KNC6550 C     55.54  +      6.40
  5.Smolková Alena           SK Praga             PGP6450 C     58.32  +      9.18
  6.Ježková Martina          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7350 C     59.02  +      9.48
  7.Klašková Kateřina        Oddíl OB Kotlářka    DKP6750 C     61.22  +     12.08
  8.Slavíková Kateřina       SK Praga             PGP6650 C     62.20  +     13.06
  9.Macková Lenka            SK Kamenice          KAM7051 C     62.44  +     13.30
 10.Dudíková Hana            TJ Lokomotiva Beroun LBE5550 C     67.04  +     17.50
 11.Buková Jana              SKOB Roudnice nad La ROU7150 C     69.11  +     19.57
 12.Hejnalová Hana           OK 99 Hradec Králové PHK6151 C     70.08  +     20.54
 13.Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C     71.38  +     22.24
 14.Štraitová Jitka          SK OK 24 Praha       OKP7252 C     76.33  +     27.19
 15.Lustigová Lenka          Oddíl OB Kotlářka    DKP6652 C     76.38  +     27.24
 16.Asterová Jana            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7451 C     77.56  +     28.42
 17.Pohořalá Karolína        SKOB Roudnice nad La ROU6850 C     98.26  +     49.12
 18.Jirkovská Pavlína        SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7250 C    102.00  +     52.46
 19.Krejčí Pavla             OB Zvole             ZVO7270 C    122.26  +     73.12
 
Konečné výsledky kategorie: D45K        3.0km  130m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mikešová Marcela         KOB TRETRA Praha     TAP63   C     55.33  +      0.00
  2.Kohoutová Pavlína        Sokol Kostelec n. Č. KNC6251 C     59.41  +      4.08
  3.Zimmerová Lenka          OB Zvole             ZVO6451 C     84.30  +     28.57
  4.Tichá Ivana              Sokol Kostelec n. Č. KNC6250 C     85.16  +     29.43
  5.Prouzová Zuzana          Oddíl OB Kotlářka    DKP6250 C     92.19  +     36.46
 
Konečné výsledky kategorie: D45L        4.3km  160m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mrázková Ivana           Oddíl OB Kotlářka    DKP5650 C     52.40  +      0.00
  2.Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C     52.47  +      0.07
  3.Procházková Miluše       OOB TJ Sokol Dobřich DCE5450 C     55.04  +      2.24
  4.Voltrová Svatava         OK Roztoky           ROZ6150 C     55.13  +      2.33
  5.Mrázová Pavla            OOB TJ Sokol Dobřich DCE5550 C     56.07  +      3.27
  6.Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C     56.27  +      3.47
  7.Červinková Jitka         SK OK 24 Praha       OKP6451 C     68.36  +     15.56
  8.Havlíčková Jindra        Sokol Kostelec n. Č. KNC6150 C     69.36  +     16.56
  9.Štrossová Jiřinka        OOB TJ Sokol Dobřich DCE5650 C     73.43  +     21.03
 10.Hrabánková Ilona         SK Praga             PGP6250 C     80.09  +     27.29
 11.Dlouhá Jana              Oddíl OB Kotlářka    DKP5950 C     81.57  +     29.17
 12.Malačková Jana           Sokol Praha Spořilov DVP6151 C     88.49  +     36.09
 13.Řadová Jaromíra          Oddíl OB Kotlářka    DKP6551 C     92.17  +     39.37
 14.Rusá Lenka               OOB TJ Sokol Dobřich DCE6452 C    100.09  +     47.29
 15.Wolkerová Dagmar         OOB TJ Sokol Troja   TJP5250 C    104.00  +     51.20
   .Jelínková Radana         SK Praga             PGP5851 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D55         3.3km  130m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Haňkovská Jana           SK Praga             PGP4050 C     52.35  +      0.00
  2.Hejtmánková Alena        KOB TRETRA Praha     TAP5452 C     57.30  +      4.55
  3.Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKP5150 C     58.04  +      5.29
  4.Ryšavá Lubomíra          OOB TJ Sokol Troja   TJP4750 C     64.10  +     11.35
  5.Cabrnochová Hana         Klub OB Kladno       DKL5550 C     64.31  +     11.56
  6.Paulová Mirka            OOB TJ Sokol Dobřich DCE5250 C     67.35  +     15.00
   .Matějů Ladislava         Slovan Praha         UVP4750 C DISK              
   .Kubátová Milada          SK Praga             PGP4750 C DISK              
   .Brumková Vladimíra       Klub OB Kladno       DKL5350 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D65         3.2km  140m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bláhová Blanka           Slavoj Praha         SJP3651 C     84.54  +      0.00
  2.Provazníková Svatava     OOB TJ Sokol Troja   TJP4250 C    101.02  +     16.08
  3.Dolečková Míla           OOB TJ Sokol Troja   TJP3650 C    120.23  +     35.29
 
Konečné výsledky kategorie: H10         2.3km   60m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šafka Sebastian          SK Kamenice          KAM0101 C     18.55  +      0.00
  2.Čech Richard             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA0001 C     22.06  +      3.11
  3.Lejbl Jakub              TJ Lokomotiva Beroun LBE0200 C     25.01  +      6.06
  4.Klaška Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP0100 C     25.55  +      7.00
  5.Gabryš Lubomír           VSK Přírodověda - or PVP0000 C     26.41  +      7.46
  6.Zimmer Jan               OB Zvole             ZVO0001 C     27.29  +      8.34
  7.Brousil Tomáš            SK Praga             PGP0100 C     28.03  +      9.08
  8.Kříž Jonáš               SK Kamenice          KAM0001 C     28.33  +      9.38
  9.Rohlíček Alois           VŠSK MFF UK Praha    MFP0200 C     29.47  +     10.52
 10.Šimša Martin             VŠSK MFF UK Praha    MFP0300 C     30.20  +     11.25
 11.Longin Jan               KOB TRETRA Praha     TAP0103 C     30.31  +     11.36
 12.Neuhöfer Jakub           Sokol Kostelec n. Č. KNC0001 C     30.32  +     11.37
 13.Pohořalý Hugo            SKOB Roudnice nad La ROU0103 C     31.12  +     12.17
 14.Siegl Matyáš             VŠSK MFF UK Praha    MFP0103 C     32.49  +     13.54
 15.Kohout Kryštof           VŠSK MFF UK Praha    MFP0102 C     33.44  +     14.49
 16.Valášek Václav           SK Kamenice          KAM0100 C     44.02  +     25.07
 17.Vančura Michal           KOB TRETRA Praha     TAP0004 C     44.56  +     26.01
 18.Kolář Matyáš             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA0300 C     55.11  +     36.16
 19.Krejčí Tomáš             OB Zvole             ZVO0005 C     55.13  +     36.18
 20.Albrecht Adam            SK Kamenice          KAM0203 C     58.07  +     39.12
 MS Hejda Ondřej             Sokol Kostelec n. Č. KNC9902 CMSDISK             
 
Konečné výsledky kategorie: H10L        4.4km  120m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bláha Vojtěch            neregistrovaní       NER       27.46 0ch         
  2.Bláha Matyáš             neregistrovaní       NER       27.48 0ch         
  3.Gajda Martin             USK Praha            VSP0404 C 37.02 0ch         
  4.Škvor Adam               SK Kamenice          KAM0202 C 38.04 0ch         
  5.Rožek Vilém              VŠSK MFF UK Praha    MFP0301 C 38.55 0ch         
  6.Vondra Vladimír          KOB TRETRA Praha     TAP0005 C 40.22 0ch         
  7.Gonda Vašek              KOB TRETRA Praha     TAP       52.28 0ch         
  8.Šťastný Petr             KOB TRETRA Praha     TAP0106 C 52.41 0ch         
  9.Sedláček Jaroslav        neregistrovaní       NER       65.38 0ch         
 10.Dudák Ladislav           SKOB STAVIMAT Slaný  SLA       67.33 0ch         
 11.Hrdlička Jan             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA0200 C 67.57 0ch         
 12.Ransdorf Michael         KOB TRETRA Praha     TAP0107 C 72.50 1ch         
 13.Buk Ondřej               SKOB Roudnice nad La ROU0102 C 82.35 3ch         
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.8km   75m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Semerád Antonín          Oddíl OB Kotlářka    DKP9801 C     24.02  +      0.00
  2.Aschermann Daniel        SK Kamenice          KAM9801 C     26.40  +      2.38
  3.Hausenblas Šimon         SK Kamenice          KAM9803 C     30.04  +      6.02
  4.Najman Matouš            Oddíl OB Kotlářka    DKP9800 B     32.02  +      8.00
  5.Kohout Matyáš            VŠSK MFF UK Praha    MFP9802 C     33.22  +      9.20
  6.Borovička Tomáš          VŠTJ Stavební fakult FSP9801 B     34.49  +     10.47
  7.Mikeš Jan                KOB TRETRA Praha     TAP9802 B     40.14  +     16.12
  8.Gajda Jan jun            USK Praha            VSP0100 C     40.32  +     16.30
  9.Ledvinka Martin          SK Slavia Praha      SLP9800 C     41.02  +     17.00
 10.Lejbl Ladislav           TJ Lokomotiva Beroun LBE0000 C     43.16  +     19.14
 11.Ransdorf Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP9805 C     43.23  +     19.21
 12.Pelikán Lukáš            VŠSK MFF UK Praha    MFP9800 C     51.25  +     27.23
 13.Kašpar František         SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9800 C     53.39  +     29.37
 14.Svatoš Jan               TJ AERO Odolena Voda ODV9803 B     55.19  +     31.17
 15.Zemko Zdeněk             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9900 C     56.56  +     32.54
 16.Sherwood Kenneth         KOB TRETRA Praha     TAP9803 C     60.54  +     36.52
 17.Reiterman Adam           TJ Lokomotiva Beroun LBE9900 C     63.12  +     39.10
 18.Dobeš Jiří               Sokol Kostelec n. Č. KNC9802 C     67.32  +     43.30
 
Konečné výsledky kategorie: H14         4.3km  115m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Čermák Adam              SK Praga             PGP9701 C     38.59  +      0.00
  2.Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 C     39.45  +      0.46
  3.Jíra Tomáš               OK Roztoky           ROZ9800 B     43.17  +      4.18
  4.Valášek Jiří             SK Kamenice          KAM9700 B     45.11  +      6.12
  5.Brázdil Petr             TJ AERO Odolena Voda ODV9700 B     47.43  +      8.44
  6.Aster Tomáš              SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9602 B     51.31  +     12.32
  7.Vlášek Jakub             KOB TRETRA Praha     TAP9702 B     58.28  +     19.29
  8.Landovský Jakub          SK Praga             PGP9601 B     58.30  +     19.31
  9.Ondřejček Jiří           TJ AERO Odolena Voda ODV9800 B     58.33  +     19.34
 10.Buk Michal               SKOB Roudnice nad La ROU9601 B     62.00  +     23.01
 11.Valach Marek             KOB TRETRA Praha     TAP9703 C     64.34  +     25.35
   .Vlasák Vojtěch           TJ AERO Odolena Voda ODV9703 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H16         6.2km  230m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Semík Ondřej             SK Kamenice          KAM9401 A     47.07  +      0.00
  2.Kettner Vojtěch          TJ Sokol Hostivice   HCE9600 A     50.56  +      3.49
  3.Kettner Lukáš            SK Kamenice          KAM9403 A     50.59  +      3.52
  4.Basler Ondřej            Oddíl OB Kotlářka    DKP9400 C     54.39  +      7.32
  5.László David             OK Roztoky           ROZ9500       62.50  +     15.43
  6.Lustig Matyáš            Oddíl OB Kotlářka    DKP9507 B     63.54  +     16.47
  7.Řada Jakub               Oddíl OB Kotlářka    DKP9401 B     66.00  +     18.53
  8.Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B     68.30  +     21.23
  9.Štádlík Lukáš            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9401 B     86.15  +     39.08
 10.Malec Oldřich            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9400 C     88.29  +     41.22
 11.Zamazal Tomáš            KOB TRETRA Praha     TAP9501 C     89.11  +     42.04
 12.Dobeš Jan                Sokol Kostelec n. Č. KNC9502 C     95.18  +     48.11
 
Konečné výsledky kategorie: H18         7.1km  255m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Valášek Jan              SK Kamenice          KAM9400 A     62.05  +      0.00
  2.Němeček Jan              SK Kamenice          KAM9300 B     68.48  +      6.43
  3.Svoboda Jakub            SKOB Roudnice nad La ROU9301 C     79.55  +     17.50
 
Konečné výsledky kategorie: H21K        7.2km  195m 22k  Ranking:0.5162 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C     60.26  +      0.00  R: 5458b
  2.Šimek Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C     64.55  +      4.29  R: 5097b
  3.Vaněk Petr               SK Zbraslav OOB      ZBP7302 C     67.00  +      6.34  R: 4929b
  4.Cohen Nimrod             ASA Tel-Aviv Israel  ASA           69.11  +      8.45  R: 4754b
  5.Červinka Jan             SK Praga             PGP8902 C     70.45  +     10.19  R: 4628b
  6.Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP9100 C     72.33  +     12.07  R: 4483b
  7.Šimša Jaromír            VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C     76.28  +     16.02  R: 4167b
  8.Koč Zdeněk               SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C     79.23  +     18.57  R: 3933b
  9.Veselý Jakub             TJ Lokomotiva Beroun LBE9500 B     80.33  +     20.07  R: 3839b
 10.Benc Jiří                KOB TRETRA Praha     TAP8002 C     83.07  +     22.41  R: 3632b
 11.Aschermann Michal        SK Kamenice          KAM9104 C     84.14  +     23.48  R: 3542b
 12.Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C     85.05  +     24.39  R: 3474b
 13.Štrait Martin            SK OK 24 Praha       OKP7602 C     85.16  +     24.50  R: 3459b
 14.Líbal Jakub              SKOB Roudnice nad La ROU9202 C     92.39  +     32.13  R: 2865b
 15.Kutálek Jan              KOB TRETRA Praha     TAP8301 C     94.21  +     33.55  R: 2728b
 16.Toušek Filip             SK Zbraslav OOB      ZBP7102 C     96.18  +     35.52  R: 2571b
 17.Prouza Jaromír           Oddíl OB Kotlářka    DKP8705 C    119.49  +     59.23  R:  678b
 18.Foršt Jakub              SK Praga             PGP7509 C    133.14  +     72.48  R:    0b
   .Mencl Pavel              Oddíl OB Kotlářka    DKP7912 C DISK              
   .Červinka Jaroslav        SK Praga             PGP9001 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21L        9.9km  315m 30k  Ranking:0.8144 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vodrážka Ondřej          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7702 C     64.42  +      0.00  R: 8277b
  2.Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 C     66.16  +      1.34  R: 8083b
  3.Janovský Tomáš           SK Praga             PGP6401 C     66.22  +      1.40  R: 8071b
  4.Seidl Miroslav           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7402 C     67.16  +      2.34  R: 7960b
  5.Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C     73.26  +      8.44  R: 7196b
  6.Gajda Jan                USK Praha            VSP6801 C     74.03  +      9.21  R: 7120b
  7.Skripnik Ondřej          VŠTJ Stavební fakult FSP7502 C     75.02  +     10.20  R: 6998b
  8.Kalous Vladislav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7702 C     75.10  +     10.28  R: 6982b
  9.Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 C     75.59  +     11.17  R: 6880b
 10.Hájek Adam               SK Kamenice          KAM9202 B     76.17  +     11.35  R: 6843b
 11.Šafka Jan                SK Slavia Praha      SLP7704 C     78.48  +     14.06  R: 6532b
 12.Pražák Jiří              SK Zbraslav OOB      ZBP7800 C     79.52  +     15.10  R: 6400b
 13.Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 C     81.28  +     16.46  R: 6202b
 14.Černý Martin             KOB TRETRA Praha     TAP8902 C     83.40  +     18.58  R: 5929b
 15.Dvořák Miroslav          SK Zbraslav OOB      ZBP7601 C     83.42  +     19.00  R: 5925b
 16.Buk Jindřich             SKOB Roudnice nad La ROU9303 B     88.36  +     23.54  R: 5318b
 17.Chum Jaroslav            SK Slavia Praha      SLP6601 C     91.22  +     26.40  R: 4976b
 18.Blaha Ondřej             VŠTJ Ekonom Praha    EKP7002 C     96.47  +     32.05  R: 4305b
 19.Ryjáček Jan              OK Lokomotiva Plzeň  LPM8004 C    102.24  +     37.42  R: 3610b
 20.Bergl Tomáš              SK Praga             PGP7904 C    110.26  +     45.44  R: 2615b
    Hubený Martin            Sokol Praha Spořilov DVP8001 C DISK-LIM.         
 
Konečné výsledky kategorie: H35K        6.2km  230m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hlubuček Tomáš           SK Kamenice          KAM6603 C     74.15  +      0.00
  2.Kalousek Jiří            Oddíl OB Kotlářka    DKP6901 C     76.20  +      2.05
  3.Aschermann David         SK Kamenice          KAM6500 C     81.07  +      6.52
  4.Rohlíček Jan             VŠSK MFF UK Praha    MFP7101 C     83.53  +      9.38
  5.Fikar Aleš               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7101 C     95.45  +     21.30
  6.Kašpar Jaroslav          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA6802 C    104.49  +     30.34
    Šafka Jan                SK Kamenice          KAM6604 C DISK-LIM.         
 MS Boudný Jan               OK Sparta Praha      SCP7417 CMS   51.26  +    -19.93
 
Konečné výsledky kategorie: H35L        8.1km  245m 25k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Datel Jiří               Klub OB Kladno       DKL7101 C     69.07  +      0.00
  2.Vinš Pavel               Klub OB Kladno       DKL6900 C     71.42  +      2.35
  3.Šemelík Petr             Klub OB Kladno       DKL6901 C     72.17  +      3.10
  4.Procházka Antonín        OOB TJ Sokol Dobřich DCE5500 C     75.59  +      6.52
  5.Kolář Tomáš              SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7103 C     84.50  +     15.43
  6.Jun Drahomír             Sokol Kostelec n. Č. KNC5501 C     85.14  +     16.07
  7.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500 C     88.19  +     19.12
  8.Siegl Roman              VŠSK MFF UK Praha    MFP6700 C     94.56  +     25.49
  9.Ondřejček Jiří           TJ AERO Odolena Voda ODV7000 C     96.07  +     27.00
 10.Jirous Jiří              KOB TRETRA Praha     TAP7201 C    103.33  +     34.26
 11.Růžička Miloslav         TJ Lokomotiva Beroun LBE6300 C    108.03  +     38.56
 12.Reiterman Leoš           TJ Lokomotiva Beroun LBE7100 C    117.22  +     48.15
 13.Lejbl Ladislav           TJ Lokomotiva Beroun LBE6900 C    118.24  +     49.17
 14.Sanna Roberto            VSK Přírodověda - or PVP6704 C    119.16  +     50.09
 15.Buk Jiří                 SKOB Roudnice nad La ROU6901 C    132.27  +     63.20
 16.Dobeš Václav             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701 C    149.05  +     79.58
   .Řada Richard             Oddíl OB Kotlářka    DKP6701 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45L        7.1km  255m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Cabrnoch Jiří            Klub OB Kladno       DKL5400 C     69.58  +      0.00
  2.Slavík Viktor            SK Praga             PGP6300 C     72.50  +      2.52
  3.Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C     73.44  +      3.46
  4.Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP5803 C     78.18  +      8.20
  5.Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP4900 C     78.37  +      8.39
  6.Jaroš Vladimír           OOB TJ Sokol Dobřich DCE5400 C     79.15  +      9.17
  7.Dlouhý Jiří              Oddíl OB Kotlářka    DKP5700 C     82.50  +     12.52
  8.Šimek Miroslav           VŠSK MFF UK Praha    MFP6302 C     82.59  +     13.01
  9.Pavlů Jaroslav           OOB TJ Sokol Dobřich DCE6100 C     84.44  +     14.46
 10.Strejc Jaroslav          OB Zvole             ZVO6101 C     84.57  +     14.59
 11.Hájek Tomáš              OB Zvole             ZVO6401 C     86.16  +     16.18
 12.Kopečný Mojmír           KOB TRETRA Praha     TAP6402 C     87.32  +     17.34
 13.Hejtmánek Vladimír       KOB TRETRA Praha     TAP5802 C     87.34  +     17.36
 14.Kudrnáč Martin           SK Kamenice          KAM5901 C     89.48  +     19.50
 15.Malec Jaroslav           SKOB STAVIMAT Slaný  SLA6200 C     90.57  +     20.59
 16.Fiala Zdeněk             KOB TRETRA Praha     TAP5501 C     92.51  +     22.53
 17.Červinka Stanislav       SK OK 24 Praha       OKP5701 C     95.20  +     25.22
 18.Pliska Miloš             SK Praga             PGP6304 C     95.36  +     25.38
 19.Aster Vladimír           SKOB STAVIMAT Slaný  SLA6500 C    101.02  +     31.04
 20.Toušek Miloslav          SK Meteor Kačerov Pr MKP5000 C    105.48  +     35.50
 21.Kraus Ota                OOB TJ Sokol Troja   TJP5700 C    106.19  +     36.21
 22.Fatka Ondřej             SK Praga             PGP6302 C    110.01  +     40.03
 23.Grivalský Michal         SK Praga             PGP5900 C    111.29  +     41.31
 24.Pohořalý Dobroslav       SKOB Roudnice nad La ROU6401 C    138.55  +     68.57
 25.Malec Jaromír            SKOB Roudnice nad La ROU6203 C    141.41  +     71.43
    Lustig Zdeněk            Oddíl OB Kotlářka    DKP5601 C DISK-LIM.         
   .Kukla Jan                OOB TJ Sokol Troja   TJP5600 C DISK              
   .Buk Miloslav             SKOB Roudnice nad La ROU6202 C DISK              
   .Přibík Jan               SK Praga             PGP6301 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H55         5.7km  180m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dudík Petr               TJ Lokomotiva Beroun LBE5500 C     66.08  +      0.00
  2.Kotecký Roman            SK Praga             PGP4900 C     74.07  +      7.59
  3.Jelínek Martin           SK Praga             PGP5103 C     76.28  +     10.20
  4.Šorm Miroslav            Klub OB Kladno       DKL5200 C     79.05  +     12.57
  5.Novotný Jiří             SK Slavia Praha      SLP4601 C     80.07  +     13.59
  6.Paukert Milan            OOB TJ Sokol Troja   TJP5000 C     80.52  +     14.44
  7.Procházka Aleš           Oddíl OB Kotlářka    DKP4700 C     81.03  +     14.55
  8.Lebduška Petr            SKOB Roudnice nad La ROU4702 C     86.48  +     20.40
  9.Zelený Vladimír          SK Praga             PGP4800 C     88.45  +     22.37
 10.Koč Lumír                SK Meteor Kačerov Pr MKP5401 C     89.03  +     22.55
 11.Duda František           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY4600 C     93.29  +     27.21
 12.Ryšavý Vít               OOB TJ Sokol Troja   TJP4700 C     98.55  +     32.47
 13.Šťovíček Jan             Sokol Praha Spořilov DVP5001 C    107.34  +     41.26
   .Matějů Ivan              Slovan Praha         UVP4600 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H65         5.0km  145m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Attl Vladimír            SK Praga             PGP3800 C     65.43  +      0.00
  2.Paul Josef               OOB TJ Sokol Dobřich DCE4401 C     72.03  +      6.20
  3.Suchý Karel              SK Praga             PGP4300 C     72.45  +      7.02
  4.Kalivoda Vladimír        Sokol Kostelec n. Č. KNC3800 C     89.59  +     24.16
  5.Hlavatý Karel            Slavoj Praha         SJP4200 C     94.00  +     28.17
  6.Ďurčat Jozef             Oddíl OB Kotlářka    DKP3800 C    105.23  +     39.40
  7.Vondráček Jaromír        SKOB Roudnice nad La ROU4002 C    113.42  +     47.59
  8.Burýšek Slavomír         OOB TJ Sokol Troja   TJP3600 C    138.55  +     73.12
 
Konečné výsledky kategorie: H75         3.3km  130m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vondra Jaroslav          VŠTJ Stavební fakult FSP3300 C     68.38  +      0.00
  2.Bláha Svatopluk          Slavoj Praha         SJP3501 C     73.35  +      4.57
  3.Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C     84.28  +     15.50
  4.Kalivoda Viktor          Sokol Kostelec n. Č. KNC3300 C     87.27  +     18.49
  5.Samohýl Richard          SK Praga             PGP2800 C    130.25  +     61.47
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         2.2km   25m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Průša Kryštof            neregistrovaní       NER       27.26 0ch         
  2.Nedvědovi Jakub a Linda  Sokol Praha Spořilov DVP     C 29.31 0ch         
  3.Nedvědová Karolína       Sokol Praha Spořilov DVP0351 C 29.39 0ch         
  4.Lustig Adam              Oddíl OB Kotlářka    DKP0202 C 30.25 0ch         
  5.Rožek Vojtěch            VŠSK MFF UK Praha    MFP0501 C 30.38 0ch         
  6.Blaha Michal             VŠTJ Ekonom Praha    EKP0402 C 31.47 0ch         
  7.Blaha Jiří               VŠTJ Ekonom Praha    EKP0401 C 31.55 0ch         
  8.Průša Dominik            neregistrovaní       NER       33.15 0ch         
  9.Šimůnková Agáta          neregistrovaní       NER       33.40 0ch         
 10.Prokešová Barbora        VŠTJ Ekonom Praha    EKP       34.33 0ch         
 11.Nešpor Kryštof           VŠTJ Ekonom Praha    EKP       34.59 0ch         
 12.Šimšová Pavla            VŠSK MFF UK Praha    MFP0551 C 35.01 0ch         
 13.Arnoštová Veronika       USK Praha            VSP0450 C 35.10 0ch         
 14.Jíra Filip               OK Roztoky           ROZ0500 C 35.16 0ch         
 15.Černý Adam               SK Praga             PGP02     35.50 0ch         
 16.Molčanyiová Simona       VŠTJ Ekonom Praha    EKP       36.22 0ch         
 17.Šubrt Matěj              neregistrovaní       NER       38.08 0ch         
 18.Šubrt Vojtěch            neregistrovaní       NER       41.47 0ch         
 19.Pokorná Linda            SK Praga             PGP0350   42.03 0ch         
 20.Jirkovská Magdaléna      SKOB STAVIMAT Slaný  SLA0550 C 47.09 0ch         
 21.Fikar Šimon              OOS TJ Spartak Vrchl VRL0601   47.10 0ch         
 22.Zemková Pavlína                                  0551   47.23 0ch         
 23.Blahová Pavla            VŠTJ Ekonom Praha    EKP0153 C 47.31 0ch         
 24.Jirkovský Jan            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA0500 C 47.58 0ch         
 25.Agáta Přibíková          SK Praga             PGP9651 C 52.37 0ch         
 26.Brousilová Lucie         SK Praga             PGP0650 C 52.46 0ch         
 27.Skripnikovi Nikola a Mat.neregistrovaní       NER       59.07 1ch         
 28.Malečková Hana           neregistrovaní       NER       60.42 0ch         
 29.Surgovi Jakub a David    Sokol Praha Spořilov DVP     C 63.15 0ch         
 30.Aschenbrenerovi Max a AleSokol Praha Spořilov DVP     C 68.21 0ch         
 31.Nedbalová Klára          VŠSK MFF UK Praha    MFP0850 C 75.10 0ch         
 32.Veljačik Jonáš           OK Sparta Praha      SCP       82.54 0ch         
 33.Šťastný Tomáš            KOB TRETRA Praha     TAP0401 C119.59 0ch         
 34.Gondovi                  KOB TRETRA Praha     TAP      123.37 0ch         
 35.Buková Hana              neregistrovaní       NER      131.28 0ch         
 
Konečné výsledky kategorie: P           2.8km   80m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pavlů Kateřina           SK Praga             PGP9554 A     24.32  +      0.00
  2.Neuhöfer Jiří            neregistrovaní       NER           40.57  +     16.25
  3.Pláničková Libuše        Sdruž. organizátorů  SOB           49.30  +     24.58
  4.Špírek Lukáš             neregistrovaní       NER     C     49.38  +     25.06
  5.Šimůnek Josef            neregistrovaní       NER           50.47  +     26.15
  6.Plánička Jiří            Sdruž. organizátorů  SOB           51.35  +     27.03
  7.Bystřický Jan            neregistrovaní       NER           59.11  +     34.39
  8.Bystřická Monika         neregistrovaní       NER           59.21  +     34.49
  9.Hrdinková Zuzana         neregistrovaní       NER           60.24  +     35.52
 10.Hrdinka Karel            neregistrovaní       NER           60.38  +     36.06
 11.Salgueiro Fidel          Klub OB Kladno       DKL8310 C     60.40  +     36.08
 12.Suchý Václav             neregistrovaní       NER           61.13  +     36.41
 13.Tichá Klára              Sokol Kostelec n. Č. KNC8751 C     65.02  +     40.30
 14.Rokůsek Jan              SKOB Roudnice nad La ROU4201 C     66.33  +     42.01
 15.Sedláčková Petra         neregistrovaní       NER           75.23  +     50.51
 16.Svátková Miroslava       OK Sparta Praha      SCP66        116.01  +     91.29
 17.Klašková Josefína        Oddíl OB Kotlářka    DKP9651 C    131.21  +    106.49
    Ransdorfová Štěpánka     KOB TRETRA Praha     TAP     C DISK-LIM.         
   .Korčák Marián            SKOB Baník Havířov   HAV6508 C DISK              
   .Molčanyi Marek           VŠTJ Ekonom Praha    EKP       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: T5          4.1km  170m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Průša Michal             KOS TJ Tesla Brno    TBM7320 C     42.43  +      0.00
  2.Plochová Dominika        Oddíl OB Kotlářka    DKP8651 C     49.02  +      6.19
  3.Svátek Vojtěch           SK Slavia Praha      SLP6701 C     56.32  +     13.49
  4.Lacigová Ivana           USK Praha            VSP5950 C     58.17  +     15.34
  5.Hejtmánková Kateřina     KOB TRETRA Praha     TAP           63.34  +     20.51
  6.Gawel Jiří               neregistrovaní       NER     C     68.07  +     25.24
  7.Kamerer Marek            SK Kamenice          KAM6200 C     71.24  +     28.41
  8.Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C     73.25  +     30.42
  8.Pecharová Michaela       neregistrovaní       NER           73.25  +     30.42
 10.Novotná Eva              neregistrovaní       NER           73.31  +     30.48
 11.Šubrt Jiří               Tempo Praha          TEP6100 C     79.29  +     36.46
 12.Mikeš Radovan            KOB TRETRA Praha     TAP58   C     80.05  +     37.22
 13.Dubský Miloš             OK Sparta Praha      SCP5100 C     85.16  +     42.33
 14.Novotný Michal           neregistrovaní       NER           85.52  +     43.09
 15.Procházka Lukáš          KOB TRETRA Praha     TAP     C     88.08  +     45.25
 16.Schejbal Petr            neregistrovaní       NER     C     89.25  +     46.42
 17.Schejbalová Alena        neregistrovaní       NER     C     96.27  +     53.44
   .Molčanyi Petr            VŠTJ Ekonom Praha    EKP       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: T9          7.9km  260m 26k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kopáček Vít              neregistrovaní       NER          128.52  +      0.00
  2.Borák Stanislav          neregistrovaní       NER     C    141.03  +     12.11
    Hošek Michal             neregistrovaní       NER       DISK-LIM.         
    Borák Michal             neregistrovaní       NER     C DISK-LIM.         
   .Píšová Jitka             neregistrovaní       NER     C DISK              

ing Zdeněk Přeček <101002.1912>