OK Sparta Praha

SmartMaps Cup

MEZIČASY

Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                          3.10.2010 18:42:14
                                                                                            Velká cena Sparty
===ČSOB-SCP=====================================================================================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         2.3km   60m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-105     2-106     3-107     4-108     5-109     6-110     7-100   
  1 Vyhnálková Marie               22.36  3.32/1*   5.33/1*   8.06/1*  12.02/1*  16.06/1*  19.54/1*  22.14/1*  22.36/1* 
    VŠSK MFF UK Praha                     3.32/1*   2.01/7    2.33/1*   3.56/1*   4.04/1*   3.48/4    2.20/1*   0.22/1* 
  2 Aschermannová Karolína         29.29  5.16/5    7.53/6   11.08/6   16.43/3   21.21/2   26.08/2   29.05/2   29.29/2  
    SK Kamenice                           5.16/5    2.37/11   3.15/5    5.35/2    4.38/3    4.47/6    2.57/5    0.24/3  
  3 Pelikánová Máša                32.07  6.58/8    8.58/7   12.11/7   20.28/7   25.09/5   28.25/4   31.42/3   32.07/3  
    VŠSK MFF UK Praha                     6.58/8    2.00/6    3.13/3    8.17/9    4.41/4    3.16/1*   3.17/9    0.25/4  
  4 Šimšová Barbora                32.22  4.51/4    6.30/4   10.01/3   16.53/4   22.51/4   29.15/6   31.53/4   32.22/4  
    VŠSK MFF UK Praha                     4.51/4    1.39/4    3.31/7    6.52/5    5.58/8    6.24/9    2.38/2    0.29/10 
  5 Kalousková Marie               32.36  8.43/10  10.12/10  13.25/9   21.11/8   25.43/8   29.14/5   32.14/5   32.36/5  
    Oddíl OB Kotlářka                     8.43/10   1.29/1*   3.13/3    7.46/7    4.32/2    3.31/2    3.00/6    0.22/1* 
  6 Rusá Vendula                   35.19  5.37/6    7.10/5   10.53/5   19.38/5   25.20/6   31.42/7   34.54/6   35.19/6  
    OOB TJ Sokol Dobřichovice             5.37/6    1.33/3    3.43/9    8.45/10   5.42/5    6.22/8    3.12/8    0.25/4  
  7 Vančurová Kateřina             35.23  7.26/9    9.32/9   12.59/8   19.51/6   25.41/7   32.12/8   34.57/7   35.23/7  
    KOB TRETRA Praha                      7.26/9    2.06/10   3.27/6    6.52/5    5.50/7    6.31/11   2.45/3    0.26/6  
  8 Sedláčková Linda               36.51  4.25/3    6.19/3   10.23/4   16.33/2   22.16/3   26.31/3   36.25/8   36.51/8  
    OK Roztoky                            4.25/3    1.54/5    4.04/10   6.10/3    5.43/6    4.15/5    9.54/11   0.26/6  
  9 Srbová Kristýna                50.28  6.55/7    8.59/8   14.41/10  22.37/9   40.22/9   46.46/9   49.56/9   50.28/9  
    SKOB STAVIMAT Slaný                   6.55/7    2.04/9    5.42/12   7.56/8   17.45/11   6.24/9    3.10/7    0.32/11 
 10 Najmanová Agáta                57.17 12.32/11  14.33/11  18.14/11  24.32/10  48.55/10  53.48/10  56.41/10  57.17/10 
    Oddíl OB Kotlářka                    12.32/11   2.01/7    3.41/8    6.18/4   24.23/12   4.53/7    2.53/4    0.36/12 
 11 Šafková Sofie                  80.07  4.03/2    5.33/1*   8.45/2   50.31/11  63.39/11  67.11/11  79.40/11  80.07/11 
    SK Kamenice                           4.03/2    1.30/2    3.12/2   41.46/12  13.08/10   3.32/3   12.29/12   0.27/8  
 12 Červinková Anička             115.27 59.11/12  62.32/12  68.00/12  80.53/12  90.43/12 108.54/12 114.59/12 115.27/12 
    SK OK 24 Praha                       59.11/12   3.21/12   5.28/11  12.53/11   9.50/9   18.11/12   6.05/10   0.28/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10L        4.4km  120m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-130     2-104     3-108     4-110     5-127     6-100   
  1 Semíková Julie             43.46 0ch  6.08/3   13.12/2   26.48/3   37.08/3   41.28/2   43.14/1*  43.46/1* 
    SK Kamenice                           6.08/3    7.04/1*  13.36/6   10.20/2    4.20/1*   1.46/6    0.32/8  
  2 Sanna Karin                44.08 0ch  2.27/1*  12.24/1*  22.00/1*  32.50/1*  40.24/1*  43.40/2   44.08/2  
    VSK Přírodověda - orientační sporty   2.27/1*   9.57/5    9.36/2   10.50/4    7.34/4    3.16/10   0.28/3  
  3 Jirkovská Kateřina         46.07 0ch  4.41/2   13.22/3   23.38/2   33.50/2   44.28/3   45.39/3   46.07/3  
    SKOB STAVIMAT Slaný                   4.41/2    8.41/3   10.16/3   10.12/1*  10.38/7    1.11/2    0.28/3  
  4 Řadová Lucie               51.35 0ch  6.36/5   19.53/6   29.26/5   40.19/5   47.52/4   51.05/4   51.35/4  
    Oddíl OB Kotlářka                     6.36/5   13.17/7    9.33/1*  10.53/5    7.33/3    3.13/9    0.30/6  
  5 Štraitová Jolana           52.05 0ch  6.43/6   16.37/4   28.56/4   39.20/4   49.49/5   51.29/5   52.05/5  
    SK OK 24 Praha                        6.43/6    9.54/4   12.19/5   10.24/3   10.29/6    1.40/4    0.36/10 
  6 Semíková Lucie             69.26 3ch      /         /         /    47.12/6   52.00/6   54.01/6   54.26/6  
    SK Kamenice                               /         /         /         /     4.48/2    2.01/7    0.25/1* 
  7 Hrdinková Adéla            72.35 0ch 11.30/8   19.13/5   40.02/6   53.20/7   69.01/7   71.35/8   72.35/8  
    neregistrovaní                       11.30/8    7.43/2   20.49/8   13.18/6   15.41/11   2.34/8    1.00/11 
  8 Krejčí Zuzana              75.48 0ch 25.44/10  36.36/10  48.50/8   63.26/9   74.07/8   75.19/9   75.48/9  
    OB Zvole                             25.44/10  10.52/6   12.14/4   14.36/7   10.41/8    1.12/3    0.29/5  
  9 Blažková Adéla             84.48 3ch      /         /    41.53/7   61.19/8        /    68.45/7   69.48/7  
    neregistrovaní                            /         /         /    19.26/8        /         /     1.03/12 
 10 Martynková Olga           113.48 0ch  6.16/4   31.12/7   70.10/10  97.40/10 112.12/9  113.21/10 113.48/10 
    KOB TRETRA Praha                      6.16/4   24.56/9   38.58/10  27.30/9   14.32/9    1.09/1*   0.27/2  
 11 Vančurová Monika          116.11 0ch  7.52/7   33.01/8   71.35/11  99.08/11 113.55/10 115.37/11 116.11/11 
    KOB TRETRA Praha                      7.52/7   25.09/10  38.34/9   27.33/10  14.47/10   1.42/5    0.34/9  
 12 Buková Anežka             132.43 0ch 13.24/9   33.14/9   51.11/9  119.07/12 128.37/11 132.12/12 132.43/12 
    SKOB Roudnice nad Labem              13.24/9   19.50/8   17.57/7   67.56/11   9.30/5    3.35/11   0.31/7  
    Svátková Jana              DISK       9.15/    32.02/         /         /         /         /         /   
    SK Slavia Praha                       9.15/    22.47/         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         2.6km   90m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-106     2-107     3-124     4-109     5-121     6-110     7-76      8-77      9-100   
  1 Rohlíčková Františka           32.58  4.55/4    7.39/3   16.14/1*  19.23/2   22.07/2   24.17/2   27.22/1*  31.31/1*  32.31/1*  32.58/1* 
    VŠSK MFF UK Praha                     4.55/4    2.44/3    8.35/1*   3.09/6    2.44/3    2.10/3    3.05/1*   4.09/6    1.00/2    0.27/10 
  2 Vyhnálková Barbora             34.44  4.34/2    6.36/1*  16.20/2   18.51/1*  21.06/1*  22.38/1*  31.55/2   33.36/2   34.23/2   34.44/2  
    VŠSK MFF UK Praha                     4.34/2    2.02/1*   9.44/4    2.31/1*   2.15/1*   1.32/1*   9.17/15   1.41/1*   0.47/1*   0.21/1* 
  3 Sieglová Eliška                35.41  4.05/1*   6.39/2   19.43/4   22.32/4   25.17/4   28.36/4   32.09/3   34.14/3   35.14/3   35.41/3  
    VŠSK MFF UK Praha                     4.05/1*   2.34/2   13.04/10   2.49/5    2.45/4    3.19/10   3.33/3    2.05/3    1.00/2    0.27/10 
  4 Rohlíčková Anežka              37.43  7.53/11  10.50/8   21.01/7   23.44/7   27.02/5   29.24/5   33.41/4   36.15/4   37.16/4   37.43/4  
    VŠSK MFF UK Praha                     7.53/11   2.57/6   10.11/5    2.43/3    3.18/5    2.22/4    4.17/8    2.34/4    1.01/4    0.27/10 
  5 Krausová Anežka                41.47  5.15/5    8.10/5   17.18/3   20.59/3   23.38/3   26.03/3   38.08/8   40.08/6   41.20/5   41.47/5  
    OB Zvole                              5.15/5    2.55/5    9.08/3    3.41/7    2.39/2    2.25/6   12.05/17   2.00/2    1.12/10   0.27/10 
  6 Voltrová Alena                 41.51  7.50/10  11.11/9   19.53/5   23.36/5   27.28/7   30.51/6   36.23/7   39.59/5   41.22/6   41.51/6  
    OK Roztoky                            7.50/10   3.21/10   8.42/2    3.43/8    3.52/9    3.23/11   5.32/12   3.36/5    1.23/14   0.29/17 
  7 Zábranská Kristýna             43.30  4.53/3    8.07/4   20.58/6   23.42/6   27.26/6   31.34/7   35.23/5   42.01/7   43.06/7   43.30/7  
    SKOB STAVIMAT Slaný                   4.53/3    3.14/8   12.51/9    2.44/4    3.44/8    4.08/16   3.49/5    6.38/16   1.05/6    0.24/4  
  8 Mikulášová Martina             44.31  7.39/9   11.12/10  22.17/8   26.25/8   30.00/8   32.37/8   36.14/6   42.50/8   44.07/8   44.31/8  
    SK Praga                              7.39/9    3.33/11  11.05/6    4.08/9    3.35/7    2.37/8    3.37/4    6.36/15   1.17/11   0.24/4  
  9 Albrechtová Iveta              47.49  6.35/8   12.22/11  23.29/10  28.45/10  32.40/10  34.47/9   40.07/9   46.17/9   47.22/9   47.49/9  
    SK Kamenice                           6.35/8    5.47/16  11.07/7    5.16/13   3.55/10   2.07/2    5.20/11   6.10/13   1.05/6    0.27/10 
 10 Šťovíčková Anna                51.23 10.50/17  14.40/15  28.59/12  31.40/12  35.14/11  39.36/11  43.25/10  49.59/10  51.00/10  51.23/10 
    KOB TRETRA Praha                     10.50/17   3.50/14  14.19/12   2.41/2    3.34/6    4.22/17   3.49/5    6.34/14   1.01/4    0.23/3  
 11 Sušánková Hana                 53.34  5.42/6    8.26/6   22.37/9   27.53/9   32.12/9   36.07/10  45.03/11  51.59/11  53.10/11  53.34/11 
    SKOB STAVIMAT Slaný                   5.42/6    2.44/3   14.11/11   5.16/13   4.19/13   3.55/13   8.56/14   6.56/18   1.11/8    0.24/4  
 12 Svátková Anna                  57.10 10.15/16  14.07/14  25.34/11  30.25/11  42.43/12  45.58/12  49.27/12  54.47/12  56.45/12  57.10/12 
    SK Slavia Praha                      10.15/16   3.52/15  11.27/8    4.51/10  12.18/18   3.15/9    3.29/2    5.20/11   1.58/18   0.25/9  
 13 Hrdličková Ludmila             65.59  6.22/7   10.04/7   43.34/14  48.40/13  52.43/13  55.07/13  59.26/13  63.47/13  65.32/13  65.59/13 
    SKOB STAVIMAT Slaný                   6.22/7    3.42/12  33.30/17   5.06/11   4.03/12   2.24/5    4.19/9    4.21/7    1.45/16   0.27/10 
 14 Pohořalá Anna                  71.36  9.50/14  22.49/17  44.05/15  49.19/15  55.18/15  59.25/14  64.36/14  69.52/14  71.12/14  71.36/14 
    SKOB Roudnice nad Labem               9.50/14  12.59/18  21.16/13   5.14/12   5.59/17   4.07/15   5.11/10   5.16/10   1.20/12   0.24/4  
 15 Kyselová Nela                  77.41  9.41/13  12.51/12  41.19/13  48.44/14  53.58/14  60.40/15  70.29/15  75.41/15  77.13/15  77.41/15 
    SKOB Roudnice nad Labem               9.41/13   3.10/7   28.28/14   7.25/17   5.14/16   6.42/18   9.49/16   5.12/9    1.32/15   0.28/16 
 16 Klinkerová Magdaléna           78.46  8.11/12  18.45/16  52.01/16  60.51/17  64.48/17  67.22/16  71.14/16  77.03/16  78.24/16  78.46/16 
    OK Roztoky                            8.11/12  10.34/17  33.16/16   8.50/18   3.57/11   2.34/7    3.52/7    5.49/12   1.21/13   0.22/2  
 17 Kolářová Johana                85.36 19.07/18  22.50/18  54.34/17  59.55/16  64.15/16  68.16/17  77.08/17  84.01/17  85.12/17  85.36/17 
    SKOB STAVIMAT Slaný                  19.07/18   3.43/13  31.44/15   5.21/15   4.20/14   4.01/14   8.52/13   6.53/17   1.11/8    0.24/4  
 18 Gondová Sára                  102.31 10.02/15  13.19/13  62.54/18  68.24/18  72.45/18  76.32/18  95.26/18 100.04/18 101.54/18 102.31/18 
    KOB TRETRA Praha                     10.02/15   3.17/9   49.35/18   5.30/16   4.21/15   3.47/12  18.54/18   4.38/8    1.50/17   0.37/18 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         3.2km  105m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-111     2-104     3-58      4-73      5-51      6-121     7-122     8-75      9-127    10-100   
  1 Kožinová Zuzana                28.15  4.09/1*   5.11/1*  13.23/1*  17.04/1*  19.50/1*  21.30/1*  23.07/1*  24.41/1*  26.57/1*  27.54/1*  28.15/1* 
    SK Praga                              4.09/1*   1.02/3    8.12/1*   3.41/1*   2.46/1*   1.40/1*   1.37/1*   1.34/1*   2.16/2    0.57/4    0.21/1* 
  2 Janovská Kateřina              29.53  4.29/2    5.23/2   13.59/2   18.18/2   21.10/2   23.05/2   24.47/2   26.45/2   28.46/2   29.32/2   29.53/2  
    SK Praga                              4.29/2    0.54/1*   8.36/3    4.19/2    2.52/2    1.55/2    1.42/2    1.58/2    2.01/1*   0.46/1*   0.21/1* 
  3 Ježková Kateřina               35.37  4.41/3    5.52/3   14.22/3   18.57/3   22.06/3   24.16/3   26.15/3   30.20/3   34.10/3   35.15/3   35.37/3  
    SKOB STAVIMAT Slaný                   4.41/3    1.11/5    8.30/2    4.35/3    3.09/3    2.10/3    1.59/3    4.05/7    3.50/7    1.05/6    0.22/3  
  4 Müllerová Eva                  37.16  5.00/4    5.57/4   15.44/4   22.11/4   25.27/4   28.02/4   31.11/4   33.11/4   36.05/4   36.54/4   37.16/4  
    SKOB STAVIMAT Slaný                   5.00/4    0.57/2    9.47/4    6.27/6    3.16/4    2.35/6    3.09/6    2.00/3    2.54/3    0.49/2    0.22/3  
  5 Veljačiková Hana               41.05  6.37/6    8.28/7   18.40/5   23.15/5   27.10/5   29.54/5   33.52/5   36.05/5   39.52/5   40.43/5   41.05/5  
    OK Sparta Praha                       6.37/6    1.51/8   10.12/5    4.35/3    3.55/5    2.44/7    3.58/8    2.13/4    3.47/6    0.51/3    0.22/3  
  6 Slavíková Silvie               42.18  5.18/5    7.29/5   19.57/6   27.01/6   31.03/6   33.22/6   35.24/6   37.39/6   40.56/6   41.55/6   42.18/6  
    SK Praga                              5.18/5    2.11/9   12.28/6    7.04/7    4.02/6    2.19/4    2.02/4    2.15/5    3.17/5    0.59/5    0.23/6  
  7 Janžurová Dorota               53.53  7.30/9    8.39/9   27.46/8   33.06/7   38.10/7   40.32/7   42.47/7   48.53/7   51.47/7   53.30/7   53.53/7  
    SKOB STAVIMAT Slaný                   7.30/9    1.09/4   19.07/8    5.20/5    5.04/8    2.22/5    2.15/5    6.06/9    2.54/3    1.43/8    0.23/6  
  8 Voltrová Hana                  66.06  7.05/8    8.25/6   28.48/9   39.14/8   43.50/8   46.41/8   56.03/8   59.31/8   64.35/8   65.42/8   66.06/8  
    OK Roztoky                            7.05/8    1.20/6   20.23/9   10.26/8    4.36/7    2.51/8    9.22/9    3.28/6    5.04/8    1.07/7    0.24/9  
  9 Tomášková Barbora              86.42  6.55/7    8.37/8   26.52/7   54.32/9   60.10/9   63.55/9   67.40/9   73.33/9   83.45/9   86.19/9   86.42/9  
    SKOB STAVIMAT Slaný                   6.55/7    1.42/7   18.15/7   27.40/9    5.38/9    3.45/9    3.45/7    5.53/8   10.12/9    2.34/9    0.23/6  
    Hejnalová Eva              DISK       6.42/     8.48/    22.27/    27.14/    40.28/         /         /         /         /    52.01/    52.25/   
    SK Kamenice                           6.42/     2.06/    13.39/     4.47/    13.14/         /         /         /         /         /     0.24/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         4.3km  120m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-103     2-70      3-71      4-114     5-59      6-79      7-47      8-51      9-52     10-75     11-127    12-100   
  1 Dlouhá Hana                    36.23  6.25/2   15.06/2   17.11/2   19.29/2   20.43/2   23.49/2   26.54/2   29.14/2   31.40/2   33.50/2   35.23/1*  36.06/1*  36.23/1* 
    Oddíl OB Kotlářka                     6.25/2    8.41/2    2.05/1*   2.18/1*   1.14/3    3.06/2    3.05/1*   2.20/1*   2.26/2    2.10/1*   1.33/1*   0.43/1*   0.17/1* 
  2 Bořánková Karolína             36.46  5.56/1*  14.30/1*  16.38/1*  19.12/1*  20.19/1*  23.18/1*  26.38/1*  29.00/1*  31.08/1*  33.28/1*  35.27/2   36.21/2   36.46/2  
    SK Kamenice                           5.56/1*   8.34/1*   2.08/2    2.34/2    1.07/1*   2.59/1*   3.20/2    2.22/2    2.08/1*   2.20/2    1.59/3    0.54/2    0.25/3  
  3 Nováková Kateřina              44.53  7.22/3   18.05/3   20.41/3   24.09/3   25.20/3   30.11/3   33.38/3   36.40/3   39.28/3   41.51/3   43.33/3   44.31/3   44.53/3  
    SK OK 24 Praha                        7.22/3   10.43/3    2.36/3    3.28/4    1.11/2    4.51/4    3.27/3    3.02/3    2.48/3    2.23/3    1.42/2    0.58/3    0.22/2  
  4 Brodská Adéla                  72.56 25.37/4   38.16/4   41.16/4   44.37/4   46.50/4   51.26/4   56.13/4   60.11/4   63.47/4   67.57/4   71.02/4   72.31/4   72.56/4  
    OK Roztoky                           25.37/4   12.39/4    3.00/4    3.21/3    2.13/4    4.36/3    4.47/4    3.58/4    3.36/4    4.10/4    3.05/4    1.29/4    0.25/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         5.2km  170m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-78      3-126     4-125     5-70      6-45      7-117     8-46      9-73     10-49     11-51     12-120    13-53     14-122    15-123    16-77    
                                         17-100   
  1 Kožinová Anna                  56.38  2.12/2    4.15/1*   8.05/1*  16.38/1*  22.37/1*  26.12/1*  32.39/1*  35.11/1*  38.32/1*  39.46/1*  43.48/1*  46.35/1*  48.44/1*  50.35/1*  53.16/1*  55.15/1* 
    SK Praga                              2.12/2    2.03/1*   3.50/2    8.33/1*   5.59/2    3.35/1*   6.27/1*   2.32/3    3.21/3    1.14/1*   4.02/2    2.47/1*   2.09/4    1.51/2    2.41/3    1.59/2  
                                         56.15/1*  56.38/1* 
                                          1.00/2    0.23/3  
  2 Kozáková Zuzana                57.48  2.08/1*   4.27/2    8.16/2   17.53/2   24.00/2   27.35/2   35.05/2   37.10/2   40.00/2   42.27/2   46.22/2   49.22/2   50.33/2   52.19/2   54.45/2   56.35/2  
    SK Kamenice                           2.08/1*   2.19/3    3.49/1*   9.37/3    6.07/3    3.35/1*   7.30/3    2.05/1*   2.50/1*   2.27/5    3.55/1*   3.00/2    1.11/1*   1.46/1*   2.26/1*   1.50/1* 
                                         57.28/2   57.48/2  
                                          0.53/1*   0.20/1* 
  3 Kamererová Valérie             72.43  2.29/4    5.43/5   11.40/4   22.05/4   28.03/4   34.05/4   41.51/4   45.25/4   49.33/4   51.25/4   57.32/4   61.10/4   62.36/4   66.01/3   68.33/3   70.59/3  
    SK Kamenice                           2.29/4    3.14/5    5.57/4   10.25/5    5.58/1*   6.02/5    7.46/4    3.34/5    4.08/5    1.52/4    6.07/5    3.38/3    1.26/2    3.25/4    2.32/2    2.26/4  
                                         72.14/3   72.43/3  
                                          1.15/3    0.29/5  
  4 Krausová Martina               78.19  2.21/3    4.51/4   13.34/5   22.48/5   29.32/5   34.55/5   49.16/5   51.38/5   54.52/5   56.09/5   60.37/5   64.15/5   69.11/5   71.51/4   74.34/4   76.43/4  
    OOB TJ Sokol Troja                    2.21/3    2.30/4    8.43/5    9.14/2    6.44/4    5.23/4   14.21/5    2.22/2    3.14/2    1.17/2    4.28/3    3.38/3    4.56/5    2.40/3    2.43/4    2.09/3  
                                         77.58/4   78.19/4  
                                          1.15/3    0.21/2  
  5 Mikulášová Helena              95.07  2.29/4    4.33/3    8.56/3   19.08/3   26.01/3   29.59/3   36.47/3   39.47/3   43.31/3   45.07/3   49.58/3   55.07/3   56.46/3   73.30/5   90.25/5   93.23/5  
    SK Praga                              2.29/4    2.04/2    4.23/3   10.12/4    6.53/5    3.58/3    6.48/2    3.00/4    3.44/4    1.36/3    4.51/4    5.09/5    1.39/3   16.44/5   16.55/5    2.58/5  
                                         94.39/5   95.07/5  
                                          1.16/5    0.28/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21K        4.3km  160m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-57      2-126     3-70      4-45      5-117     6-46      7-73      8-74      9-52     10-53     11-122    12-76     13-56     14-100   
  1 Rusá Šárka                     43.37  3.22/1*   7.31/3   15.22/1*  18.41/1*  25.14/1*  26.52/1*  29.38/1*  31.30/1*  34.00/1*  35.22/1*  37.17/1*  39.54/1*  42.32/1*  43.14/1*  43.37/1* 
    SK Kamenice                           3.22/1*   4.09/3    7.51/1*   3.19/1*   6.33/1*   1.38/1*   2.46/1*   1.52/1*   2.30/1*   1.22/2    1.55/1*   2.37/10   2.38/3    0.42/4    0.23/4  
  2 Jelínková Zora                 49.58  4.27/7    8.48/5   18.18/4   21.39/3   28.19/2   31.15/3   34.35/2   36.51/2   39.59/3   41.20/2   43.25/2   45.37/2   48.49/2   49.36/2   49.58/2  
    SK Praga                              4.27/7    4.21/5    9.30/3    3.21/2    6.40/3    2.56/9    3.20/4    2.16/2    3.08/7    1.21/1*   2.05/2    2.12/6    3.12/8    0.47/8    0.22/2  
  3 Rožková Petra                  50.30  3.24/2    7.04/1*  17.00/2   20.48/2   29.58/4   32.07/4   35.09/4   37.44/4   40.31/4   42.08/4   44.18/3   46.19/3   49.22/3   50.03/3   50.30/3  
    VŠSK MFF UK Praha                     3.24/2    3.40/2    9.56/6    3.48/4    9.10/10   2.09/3    3.02/2    2.35/7    2.47/2    1.37/3    2.10/3    2.01/3    3.03/5    0.41/3    0.27/8  
  4 Arnoštová Kateřina             51.17  3.45/3    7.18/2   17.08/3   22.24/4   29.00/3   31.13/2   34.36/3   37.00/3   39.49/2   42.03/3   44.38/4   46.40/4   50.03/4   50.47/4   51.17/4  
    USK Praha                             3.45/3    3.33/1*   9.50/5    5.16/8    6.36/2    2.13/5    3.23/5    2.24/4    2.49/4    2.14/6    2.35/6    2.02/4    3.23/9    0.44/6    0.30/12 
  5 Kamererová Klára               53.34  3.48/5   10.35/9   19.30/6   24.52/6   32.22/6   34.07/5   37.18/5   40.35/5   43.23/5   45.37/5   48.18/5   50.04/5   52.30/5   53.14/5   53.34/5  
    SK Kamenice                           3.48/5    6.47/12   8.55/2    5.22/11   7.30/5    1.45/2    3.11/3    3.17/13   2.48/3    2.14/6    2.41/7    1.46/1*   2.26/1*   0.44/6    0.20/1* 
  6 Albrechtová Eva                55.57  5.38/11  10.37/10  20.19/7   25.39/8   32.49/7   34.59/6   39.33/6   42.05/6   45.16/6   47.19/6   49.33/6   51.39/6   54.43/6   55.32/6   55.57/6  
    SK Kamenice                           5.38/11   4.59/7    9.42/4    5.20/10   7.10/4    2.10/4    4.34/11   2.32/5    3.11/8    2.03/5    2.14/4    2.06/5    3.04/6    0.49/11   0.25/6  
  7 Sládková Helena                59.36  3.53/6    8.05/4   19.08/5   22.41/5   31.20/5   36.17/7   39.54/7   42.46/7   46.29/7   48.07/7   53.30/7   55.42/8   58.26/7   59.09/7   59.36/7  
    KOB TRETRA Praha                      3.53/6    4.12/4   11.03/10   3.33/3    8.39/9    4.57/13   3.37/6    2.52/10   3.43/11   1.38/4    5.23/11   2.12/6    2.44/4    0.43/5    0.27/8  
  8 Forštová Jitka                 61.10  4.43/8    9.45/7   22.36/11  27.14/10  35.28/9   38.07/9   41.47/8   44.57/8   49.00/10  51.16/10  53.35/8   55.32/7   59.47/8   60.43/8   61.10/8  
    SK Praga                              4.43/8    5.02/8   12.51/11   4.38/7    8.14/8    2.39/8    3.40/7    3.10/12   4.03/12   2.16/8    2.19/5    1.57/2    4.15/13   0.56/13   0.27/8  
  9 Macková Lucia                  61.52  3.46/4    9.03/6   21.56/9   25.56/9   36.24/10  38.58/10  42.54/10  45.26/10  48.33/9   50.55/8   53.56/9   58.17/9   60.51/9   61.30/9   61.52/9  
    SK Kamenice                           3.46/4    5.17/10  12.53/12   4.00/5   10.28/12   2.34/7    3.56/8    2.32/5    3.07/6    2.22/9    3.01/9    4.21/11   2.34/2    0.39/2    0.22/2  
 10 Siblíková Jana                 65.09  4.44/9    9.59/8   21.00/8   25.14/7   33.13/8   37.09/8   42.08/9   45.08/9   48.24/8   51.03/9   57.27/11  59.41/10  63.53/10  64.40/10  65.09/10 
    SK Slavia Praha                       4.44/9    5.15/9   11.01/9    4.14/6    7.59/6    3.56/12   4.59/12   3.00/11   3.16/9    2.39/11   6.24/12   2.14/8    4.12/12   0.47/8    0.29/11 
 11 Fikar Stránská Linda           66.25  7.02/13  11.55/11  22.29/10  27.47/11  37.54/11  40.10/11  44.13/11  46.35/11  49.30/11  52.04/11  55.05/10  62.16/11  65.24/11  66.00/11  66.25/11 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               7.02/13   4.53/6   10.34/7    5.18/9   10.07/11   2.16/6    4.03/9    2.22/3    2.55/5    2.34/10   3.01/9    7.11/12   3.08/7    0.36/1*   0.25/6  
 12 Zajícová Markéta               68.39  6.41/12  12.46/12  23.37/12  34.09/12  42.18/12  45.18/12  49.51/12  52.33/12  55.51/12  58.42/12  61.23/12  63.50/12  67.24/12  68.16/12  68.39/12 
    KOB TRETRA Praha                      6.41/12   6.05/11  10.51/8   10.32/13   8.09/7    3.00/10   4.33/10   2.42/8    3.18/10   2.51/12   2.41/7    2.27/9    3.34/10   0.52/12   0.23/4  
 13 Petrvalská Olívia              99.26  5.01/10  14.11/13  29.53/13  37.51/13  48.49/13  51.55/13  59.53/13  62.41/13  71.27/13  74.28/13  84.36/13  94.21/13  98.09/13  98.56/13  99.26/13 
    VSK Přírodověda - orientační sporty   5.01/10   9.10/13  15.42/13   7.58/12  10.58/13   3.06/11   7.58/13   2.48/9    8.46/13   3.01/13  10.08/13   9.45/13   3.48/11   0.47/8    0.30/12 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21L        7.4km  225m 23k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-81      2-33      3-114     4-59      5-60      6-63      7-38      8-39      9-118    10-119    11-116    12-125    13-44     14-71     15-117    16-46    
                                         17-120    18-121    19-122    20-54     21-123    22-77     23-100   
  1 Vodrážková Kateřina            71.01  2.01/8   12.53/4   14.22/5   15.42/5   18.52/5   23.55/5   27.48/4   29.26/3   32.54/3   34.16/4   39.00/3   41.55/3   48.47/4   50.56/2   57.03/2   59.04/2  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.01/8   10.52/4    1.29/9    1.20/11   3.10/10   5.03/1*   3.53/2    1.38/3    3.28/4    1.22/5    4.44/3    2.55/2    6.52/11   2.09/1*   6.07/1*   2.01/5  
                                         62.54/2   63.57/1*  65.39/1*  66.02/1*  68.09/1*  69.42/1*  70.36/1*  71.01/1* 
                                          3.50/8    1.03/2    1.42/5    0.23/3    2.07/6    1.33/1*   0.54/2    0.25/9  
  2 Svobodová Jitka                71.20  1.37/1*  11.59/3   13.15/2   14.23/2   17.07/2   22.39/2   26.29/1*  27.58/1*  31.18/1*  32.32/1*  37.37/1*  40.43/1*  46.17/1*  48.52/1*  55.18/1*  58.59/1* 
    OOB TJ Sokol Dobřichovice             1.37/1*  10.22/3    1.16/3    1.08/4    2.44/5    5.32/5    3.50/1*   1.29/1*   3.20/2    1.14/3    5.05/4    3.06/4    5.34/2    2.35/6    6.26/2    3.41/17 
                                         62.49/1*  64.05/2   65.59/2   66.24/2   68.23/2   70.01/2   70.58/2   71.20/2  
                                          3.50/8    1.16/9    1.54/9    0.25/6    1.59/4    1.38/3    0.57/4    0.22/3  
  3 Jiříková Dana                  73.50  1.51/3   12.59/5   13.58/4   15.01/4   17.36/3   23.42/4   28.09/5   30.32/5   33.56/5   34.59/5   39.35/4   43.13/4   48.29/3   51.00/3   59.16/3   61.16/3  
    KOB TRETRA Praha                      1.51/3   11.08/6    0.59/1*   1.03/1*   2.35/3    6.06/11   4.27/6    2.23/14   3.24/3    1.03/1*   4.36/2    3.38/9    5.16/1*   2.31/5    8.16/13   2.00/4  
                                         65.00/3   66.03/3   67.46/3   68.07/3   70.31/3   72.33/3   73.31/3   73.50/3  
                                          3.44/5    1.03/2    1.43/8    0.21/1*   2.24/10   2.02/9    0.58/5    0.19/1* 
  4 Chumová Jana                   73.58  2.15/14  11.39/1*  12.57/1*  14.10/1*  16.40/1*  22.10/1*  26.42/2   28.15/2   31.47/2   33.10/2   38.33/2   41.50/2   47.45/2   51.34/4   59.27/4   62.00/5  
    SK Slavia Praha                       2.15/14   9.24/1*   1.18/4    1.13/5    2.30/2    5.30/4    4.32/9    1.33/2    3.32/6    1.23/6    5.23/7    3.17/8    5.55/3    3.49/16   7.53/11   2.33/9  
                                         65.31/5   66.46/5   68.23/5   68.55/5   71.00/5   72.37/4   73.36/4   73.58/4  
                                          3.31/2    1.15/8    1.37/2    0.32/16   2.05/5    1.37/2    0.59/7    0.22/3  
  5 Gabrovská Lucie                74.14  1.56/7   11.52/2   13.31/3   14.47/3   17.38/4   22.58/3   27.46/3   29.33/4   33.02/4   34.14/3   39.39/5   43.52/5   50.02/5   52.57/5   59.59/5   61.43/4  
    KOB TRETRA Praha                      1.56/7    9.56/2    1.39/12   1.16/9    2.51/8    5.20/2    4.48/11   1.47/5    3.29/5    1.12/2    5.25/8    4.13/16   6.10/8    2.55/12   7.02/6    1.44/2  
                                         65.18/4   66.32/4   68.13/4   68.42/4   70.32/4   72.38/5   73.52/5   74.14/5  
                                          3.35/3    1.14/7    1.41/3    0.29/13   1.50/1*   2.06/12   1.14/16   0.22/3  
  6 Čermáková Kristýna             76.03  1.54/5   13.39/7   15.42/8   16.49/8   19.35/8   25.23/6   29.37/6   32.01/6   35.16/6   36.49/6   42.20/6   45.19/6   51.16/6   54.02/6   61.09/6   63.36/6  
    SK Praga                              1.54/5   11.45/7    2.03/19   1.07/3    2.46/6    5.48/6    4.14/4    2.24/15   3.15/1*   1.33/10   5.31/9    2.59/3    5.57/4    2.46/9    7.07/7    2.27/8  
                                         67.01/6   68.14/6   70.23/6   70.46/6   73.01/6   74.49/6   75.41/6   76.03/6  
                                          3.25/1*   1.13/6    2.09/12   0.23/3    2.15/9    1.48/4    0.52/1*   0.22/3  
  7 Klinkerová Jitka               79.29  1.52/4   14.19/10  15.47/9   16.53/9   19.45/9   25.40/8   30.10/8   33.47/10  39.02/13  40.43/12  45.00/9   48.39/9   54.43/8   57.11/8   64.35/8   67.10/9  
    SK Kamenice                           1.52/4   12.27/11   1.28/8    1.06/2    2.52/9    5.55/7    4.30/7    3.37/20   5.15/19   1.41/11   4.17/1*   3.39/10   6.04/6    2.28/4    7.24/8    2.35/11 
                                         71.32/9   72.33/8   74.04/8   74.26/8   76.21/7   78.09/7   79.07/7   79.29/7  
                                          4.22/14   1.01/1*   1.31/1*   0.22/2    1.55/2    1.48/4    0.58/5    0.22/3  
  8 Gajdová Kristina               80.13  2.14/13  15.24/13  16.55/13  18.15/13  22.00/13  27.59/12  32.38/12  34.42/12  38.58/11  40.13/11  45.26/10  49.15/10  55.16/9   58.15/9   64.54/9   66.47/8  
    USK Praha                             2.14/13  13.10/13   1.31/10   1.20/11   3.45/18   5.59/9    4.39/10   2.04/10   4.16/12   1.15/4    5.13/5    3.49/13   6.01/5    2.59/13   6.39/3    1.53/3  
                                         71.22/8   72.39/9   74.21/9   74.50/9   76.48/8   78.37/8   79.45/8   80.13/8  
                                          4.35/16   1.17/10   1.42/5    0.29/13   1.58/3    1.49/7    1.08/14   0.28/15 
  9 Pokorná Magdalena              80.29  2.08/10  14.01/8   15.28/7   16.43/7   19.20/7   26.26/10  30.50/9   32.36/8   36.15/7   38.39/7   43.54/7   47.08/7   53.25/7   55.51/7   62.36/7   66.13/7  
    SK Praga                              2.08/10  11.53/8    1.27/7    1.15/7    2.37/4    7.06/14   4.24/5    1.46/4    3.39/7    2.24/15   5.15/6    3.14/6    6.17/9    2.26/2    6.45/4    3.37/16 
                                         69.58/7   71.26/7   73.28/7   73.53/7   76.52/9   78.59/9   80.00/9   80.29/9  
                                          3.45/6    1.28/16   2.02/10   0.25/6    2.59/17   2.07/13   1.01/9    0.29/18 
 10 Nedbalová Jana                 83.25  2.09/12  15.02/12  16.15/11  17.30/11  20.18/10  26.15/9   31.31/10  33.36/9   37.30/9   38.54/8   44.32/8   48.19/8   57.17/11  60.10/11  67.53/11  70.15/11 
    VŠSK MFF UK Praha                     2.09/12  12.53/12   1.13/2    1.15/7    2.48/7    5.57/8    5.16/13   2.05/11   3.54/10   1.24/7    5.38/10   3.47/11   8.58/19   2.53/11   7.43/10   2.22/7  
                                         74.21/11  75.41/11  77.23/10  77.49/10  80.03/10  81.55/10  82.58/10  83.25/10 
                                          4.06/10   1.20/12   1.42/5    0.26/9    2.14/8    1.52/8    1.03/10   0.27/12 
 11 Šimšová Jana                   84.19  2.08/10  17.16/16  19.07/16  20.20/15  22.43/14  28.09/13  32.18/11  34.13/11  38.00/10  39.25/10  47.04/12  49.57/12  57.10/10  59.45/10  66.31/10  69.58/10 
    VŠSK MFF UK Praha                     2.08/10  15.08/18   1.51/16   1.13/5    2.23/1*   5.26/3    4.09/3    1.55/7    3.47/9    1.25/8    7.39/17   2.53/1*   7.13/13   2.35/6    6.46/5    3.27/15 
                                         74.06/10  75.30/10  77.34/11  78.01/11  80.56/11  83.01/11  83.55/11  84.19/11 
                                          4.08/12   1.24/14   2.04/11   0.27/10   2.55/16   2.05/11   0.54/2    0.24/8  
 12 Smolková Kateřina              84.47  1.54/5   13.01/6   14.27/6   15.54/6   19.04/6   25.31/7   30.02/7   32.16/7   37.00/8   39.15/9   46.43/11  49.50/11  57.49/12  60.16/12  69.05/12  71.16/13 
    SK Praga                              1.54/5   11.07/5    1.26/6    1.27/15   3.10/10   6.27/12   4.31/8    2.14/12   4.44/13   2.15/14   7.28/16   3.07/5    7.59/16   2.27/3    8.49/15   2.11/6  
                                         75.05/13  76.17/13  78.27/12  78.50/12  81.27/12  83.15/12  84.21/12  84.47/12 
                                          3.49/7    1.12/5    2.10/13   0.23/3    2.37/13   1.48/4    1.06/13   0.26/11 
 13 Darmovzalová Lenka             86.38  2.31/16  14.55/11  16.17/12  17.58/12  21.49/12  27.53/11  32.55/13  35.20/13  38.59/12  44.11/13  49.57/13  53.13/13  59.18/13  62.03/13  69.32/13  71.07/12 
    SK Praga                              2.31/16  12.24/10   1.22/5    1.41/18   3.51/20   6.04/10   5.02/12   2.25/17   3.39/7    5.12/19   5.46/11   3.16/7    6.05/7    2.45/8    7.29/9    1.35/1* 
                                         74.50/12  75.54/12  80.25/13  80.52/13  83.00/13  85.02/13  86.11/13  86.38/13 
                                          3.43/4    1.04/4    4.31/20   0.27/10   2.08/7    2.02/9    1.09/15   0.27/12 
 14 Kettnerová Dana                88.38  1.50/2   16.50/15  18.33/15  19.54/14  23.07/15  30.38/14  36.06/14  38.04/14  42.53/14  44.25/14  50.20/14  54.08/14  60.40/14  63.31/14  71.41/14  74.14/14 
    TJ Sokol Hostivice                    1.50/2   15.00/17   1.43/14   1.21/13   3.13/12   7.31/16   5.28/16   1.58/9    4.49/14   1.32/9    5.55/12   3.48/12   6.32/10   2.51/10   8.10/12   2.33/9  
                                         78.21/14  79.39/14  81.52/14  82.17/14  85.03/14  87.13/14  88.13/14  88.38/14 
                                          4.07/11   1.18/11   2.13/14   0.25/6    2.46/15   2.10/15   1.00/8    0.25/9  
 15 Šimková Markéta               101.45  2.33/17  18.42/18  20.24/18  21.41/18  25.04/18  32.24/17  38.45/17  40.39/16  44.52/16  46.50/15  53.11/15  57.31/15  65.11/15  68.45/15  83.30/15  87.38/15 
    VSK Přírodověda - orientační sporty   2.33/17  16.09/19   1.42/13   1.17/10   3.23/14   7.20/15   6.21/19   1.54/6    4.13/11   1.58/13   6.21/13   4.20/17   7.40/15   3.34/15  14.45/19   4.08/18 
                                         91.57/15  93.19/15  95.00/15  95.30/15  98.02/15 100.10/15 101.25/15 101.45/15 
                                          4.19/13   1.22/13   1.41/3    0.30/15   2.32/12   2.08/14   1.15/17   0.20/2  
 16 Cabrnochová Eva               105.57  2.30/15  16.17/14  18.19/14  20.25/16  24.05/16  32.13/16  38.45/17  41.09/17  46.14/17  50.07/17  56.50/16  61.49/16  71.21/17  74.51/16  85.30/17  88.33/16 
    Klub OB Kladno                        2.30/15  13.47/14   2.02/18   2.06/19   3.40/17   8.08/18   6.32/20   2.24/15   5.05/17   3.53/16   6.43/14   4.59/19   9.32/20   3.30/14  10.39/18   3.03/13 
                                         94.00/16  95.36/16  98.06/16  98.45/16 102.03/16 104.25/16 105.29/16 105.57/16 
                                          5.27/19   1.36/18   2.30/16   0.39/19   3.18/18   2.22/17   1.04/12   0.28/15 
 17 Jarošová Klára                108.23  2.46/18  17.39/17  19.17/17  20.42/17  24.06/17  31.08/15  36.30/15  38.45/15  43.40/15  49.02/16  59.47/17  63.46/17  70.45/16  76.08/18  84.49/16  90.02/17 
    OOB TJ Sokol Dobřichovice             2.46/18  14.53/16   1.38/11   1.25/14   3.24/15   7.02/13   5.22/14   2.15/13   4.55/16   5.22/20  10.45/20   3.59/14   6.59/12   5.23/19   8.41/14   5.13/19 
                                         95.52/17  97.25/17  99.55/17 100.33/17 103.14/17 106.01/17 107.46/17 108.23/17 
                                          5.50/20   1.33/17   2.30/16   0.38/18   2.41/14   2.47/19   1.45/20   0.37/20 
 18 Chloupková Jana               111.33  5.41/20  19.44/19  21.42/19  24.17/20  27.36/19  36.32/20  42.02/20  43.57/19  49.31/20  51.21/18  60.34/19  65.21/19  74.07/19  79.51/20  90.22/19  93.12/18 
    SK Slavia Praha                       5.41/20  14.03/15   1.58/17   2.35/20   3.19/13   8.56/19   5.30/17   1.55/7    5.34/20   1.50/12   9.13/19   4.47/18   8.46/18   5.44/20  10.31/16   2.50/12 
                                         98.00/18  99.43/18 101.59/18 102.42/18 107.04/18 109.43/18 111.05/18 111.33/18 
                                          4.48/17   1.43/20   2.16/15   0.43/20   4.22/19   2.39/18   1.22/18   0.28/15 
 19 Havlíčková Markéta            116.37  2.07/9   14.01/8   15.48/10  17.28/10  21.17/11  32.57/18  38.19/16  41.35/18  46.25/18  51.22/19  60.10/18  64.12/18  71.36/18  75.38/17  96.55/20 100.09/20 
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    2.07/9   11.54/9    1.47/15   1.40/17   3.49/19  11.40/20   5.22/14   3.16/19   4.50/15   4.57/17   8.48/18   4.02/15   7.24/14   4.02/18  21.17/20   3.14/14 
                                        104.43/20 106.08/20 110.01/20 110.28/20 112.55/19 115.07/19 116.10/19 116.37/19 
                                          4.34/15   1.25/15   3.53/19   0.27/10   2.27/11   2.12/16   1.03/10   0.27/12 
 20 Karasová Jana                 117.56  2.56/19  20.04/20  22.42/20  24.13/19  27.52/20  35.58/19  41.39/19  44.19/20  49.28/19  54.28/20  61.35/20  66.35/20  75.10/20  78.59/19  89.37/18  94.53/19 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           2.56/19  17.08/20   2.38/20   1.31/16   3.39/16   8.06/17   5.41/18   2.40/18   5.09/18   5.00/18   7.07/15   5.00/20   8.35/17   3.49/16  10.38/17   5.16/20 
                                        100.11/19 101.47/19 104.29/19 105.04/19 112.57/20 115.49/20 117.22/20 117.56/20 
                                          5.18/18   1.36/18   2.42/18   0.35/17   7.53/20   2.52/20   1.33/19   0.34/19 
    Winklerová Hanna           DISK       3.53/    18.45/    21.13/    23.40/    29.32/    41.18/    49.07/    52.21/    61.17/    63.23/    78.12/    84.22/    98.10/   103.03/   115.57/   119.44/   
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.53/    14.52/     2.28/     2.27/     5.52/    11.46/     7.49/     3.14/     8.56/     2.06/    14.49/     6.10/    13.48/     4.53/    12.54/     3.47/   
                                              /         /         /         /         /         /         /   133.39/   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35K        3.2km  140m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-111     2-112     3-72      4-113     5-47      6-74      7-120     8-53      9-122    10-123    11-77     12-100   
  1 Přibíková Monika               44.55  5.37/1*  12.12/1*  19.12/1*  24.23/1*  27.07/1*  30.11/1*  33.43/1*  35.35/1*  38.17/1*  41.12/1*  43.17/1*  44.29/1*  44.55/1* 
    SK Praga                              5.37/1*   6.35/2    7.00/4    5.11/3    2.44/1*   3.04/7    3.32/1*   1.52/6    2.42/1*   2.55/3    2.05/3    1.12/3    0.26/3  
  2 Šafková Petra                  49.38  7.25/8   14.35/6   22.39/5   28.18/4   31.33/4   34.04/4   37.54/4   39.14/2   42.20/2   45.32/2   47.57/2   49.15/2   49.38/2  
    SK Kamenice                           7.25/8    7.10/3    8.04/6    5.39/6    3.15/4    2.31/2    3.50/2    1.20/1*   3.06/2    3.12/5    2.25/6    1.18/4    0.23/1* 
  3 Surgová Markéta                54.20  5.55/3   13.16/2   22.17/4   28.35/5   35.30/6   38.06/6   42.05/6   43.29/6   46.44/3   49.38/3   52.15/3   53.49/3   54.20/3  
    neregistrovaní                        5.55/3    7.21/5    9.01/7    6.18/8    6.55/12   2.36/3    3.59/3    1.24/2    3.15/3    2.54/2    2.37/9    1.34/9    0.31/9  
  4 Hrdličková Ludmila             55.08  9.47/10  17.48/10  24.45/7   29.34/6   32.21/5   35.33/5   39.47/5   41.35/4   47.32/4   50.28/4   52.57/4   54.41/4   55.08/4  
    SKOB STAVIMAT Slaný                   9.47/10   8.01/10   6.57/3    4.49/2    2.47/2    3.12/8    4.14/7    1.48/5    5.57/5    2.56/4    2.29/7    1.44/13   0.27/6  
  5 Brousilová Petra               58.09  5.48/2   13.44/3   21.36/3   27.13/3   30.45/3   33.41/3   37.47/3   39.27/3   48.49/5   54.08/5   56.30/5   57.40/5   58.09/5  
    SK Praga                              5.48/2    7.56/8    7.52/5    5.37/5    3.32/6    2.56/6    4.06/6    1.40/3    9.22/11   5.19/10   2.22/5    1.10/2    0.29/8  
  6 Svobodová Lenka                62.27  7.01/6   14.48/7   25.09/9   30.39/7   38.15/8   40.35/8   44.36/8   47.32/8   55.14/7   58.28/6   60.27/6   62.01/6   62.27/6  
    SKOB Roudnice nad Labem               7.01/6    7.47/6   10.21/11   5.30/4    7.36/13   2.20/1*   4.01/5    2.56/9    7.42/7    3.14/6    1.59/2    1.34/9    0.26/3  
  7 Sieglová Dáša                  62.59  8.07/9   13.47/4   20.29/2   24.35/2   27.44/2   30.34/2   36.02/2   42.37/5   52.07/6   58.40/7   60.58/7   62.28/7   62.59/7  
    VŠSK MFF UK Praha                     8.07/9    5.40/1*   6.42/1*   4.06/1*   3.09/3    2.50/5    5.28/13   6.35/13   9.30/12   6.33/12   2.18/4    1.30/6    0.31/9  
  8 Pelikánová Lucie               65.11  6.35/5   14.33/5   24.31/6   31.58/8   36.10/7   39.35/7   44.09/7   46.09/7   55.41/8   60.26/8   63.19/8   64.40/8   65.11/8  
    VŠSK MFF UK Praha                     6.35/5    7.58/9    9.58/10   7.27/10   4.12/8    3.25/9    4.34/8    2.00/7    9.32/13   4.45/9    2.53/10   1.21/5    0.31/9  
  9 Kyselová Jana                  68.39 10.28/11  19.12/11  28.17/10  34.10/9   39.29/9   42.57/9   47.45/9   50.17/9   59.05/9   63.17/9   66.21/9   68.03/9   68.39/9  
    SKOB Roudnice nad Labem              10.28/11   8.44/12   9.05/8    5.53/7    5.19/11   3.28/11   4.48/9    2.32/8    8.48/9    4.12/7    3.04/11   1.42/12   0.36/13 
 10 Kašparová Irena                74.38 12.15/12  20.06/12  30.42/11  37.46/10  42.23/10  47.53/10  52.41/10  58.57/12  64.30/10  68.56/10  72.42/10  74.12/10  74.38/10 
    SKOB STAVIMAT Slaný                  12.15/12   7.51/7   10.36/12   7.04/9    4.37/9    5.30/13   4.48/9    6.16/12   5.33/4    4.26/8    3.46/13   1.30/6    0.26/3  
 11 Hlubučková Šárka               75.45 19.26/13  26.40/13  33.33/12  42.31/12  47.10/12  49.50/12  53.50/12  55.36/10  64.47/11  72.20/11  74.11/11  75.17/11  75.45/11 
    SK Kamenice                          19.26/13   7.14/4    6.53/2    8.58/11   4.39/10   2.40/4    4.00/4    1.46/4    9.11/10   7.33/13   1.51/1*   1.06/1*   0.28/7  
 12 Líbalová Marcela               77.57  7.18/7   15.23/8   25.08/8   40.10/11  44.19/11  48.25/11  53.49/11  57.33/11  66.16/12  72.20/11  75.50/12  77.23/12  77.57/12 
    SKOB Roudnice nad Labem               7.18/7    8.05/11   9.45/9   15.02/13   4.09/7    4.06/12   5.24/12   3.44/10   8.43/8    6.04/11   3.30/12   1.33/8    0.34/12 
 13 Zemková Helena                 79.02  6.11/4   15.30/9   35.47/13  49.51/13  53.17/13  56.42/13  61.47/13  65.39/13  71.38/13  74.31/13  77.03/13  78.38/13  79.02/13 
    SKOB STAVIMAT Slaný                   6.11/4    9.19/13  20.17/13  14.04/12   3.26/5    3.25/9    5.05/11   3.52/11   5.59/6    2.53/1*   2.32/8    1.35/11   0.24/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35L        5.0km  145m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-103     3-70      4-71      5-33      6-34      7-35      8-48      9-50     10-120    11-53     12-122    13-123    14-77     15-100   
  1 Škvorová Zuzana                49.14  3.25/4    7.17/5   16.20/1*  19.06/1*  23.38/1*  25.09/1*  26.50/1*  30.35/1*  33.57/1*  39.49/1*  41.10/1*  43.05/1*  45.53/1*  47.53/1*  48.49/1*  49.14/1* 
    SK Kamenice                           3.25/4    3.52/5    9.03/1*   2.46/7    4.32/2    1.31/1*   1.41/1*   3.45/2    3.22/1*   5.52/1*   1.21/2    1.55/2    2.48/5    2.00/5    0.56/2    0.25/2  
  2 Vildmonová Pavla               55.00  4.00/11   9.36/13  19.45/8   22.25/8   27.35/7   29.47/7   31.34/6   35.46/7   39.54/7   45.47/6   47.14/5   49.08/4   51.58/3   53.49/3   54.38/2   55.00/2  
    TJ Lokomotiva Beroun                  4.00/11   5.36/14  10.09/2    2.40/3    5.10/7    2.12/8    1.47/3    4.12/7    4.08/8    5.53/2    1.27/5    1.54/1*   2.50/6    1.51/2    0.49/1*   0.22/1* 
  3 Gabryšová Tereza               55.09  3.23/3    7.13/4   17.26/2   20.09/3   26.22/4   28.38/6   30.31/4   34.29/4   38.26/4   44.43/3   46.36/3   48.42/2   51.15/2   53.34/2   54.41/3   55.09/3  
    VSK Přírodověda - orientační sporty   3.23/3    3.50/4   10.13/3    2.43/4    6.13/12   2.16/11   1.53/5    3.58/5    3.57/3    6.17/4    1.53/11   2.06/3    2.33/1*   2.19/9    1.07/6    0.28/9  
  4 Komersová Jana                 55.54  3.14/2    7.09/1*  17.34/3   19.44/2   25.48/2   27.35/2   29.20/2   33.03/2   36.59/2   44.09/2   45.47/2   48.59/3   52.34/4   54.23/4   55.27/4   55.54/4  
    Sokol Kostelec n. Č.l.                3.14/2    3.55/6   10.25/4    2.10/1*   6.04/10   1.47/3    1.45/2    3.43/1*   3.56/2    7.10/6    1.38/8    3.12/9    3.35/11   1.49/1*   1.04/4    0.27/6  
  5 Smolková Alena                 58.32  3.28/7    7.09/1*  18.27/6   20.57/5   25.54/3   27.49/3   29.38/3   33.40/3   37.43/3   45.12/4   46.57/4   51.43/6   54.28/5   56.54/5   58.06/5   58.32/5  
    SK Praga                              3.28/7    3.41/1*  11.18/8    2.30/2    4.57/4    1.55/6    1.49/4    4.02/6    4.03/5    7.29/9    1.45/9    4.46/13   2.45/2    2.26/10   1.12/9    0.26/3  
  6 Ježková Martina                59.02  3.27/6    7.12/3   18.01/4   20.44/4   26.54/6   28.35/5   30.43/5   35.16/5   39.51/6   47.06/7   48.30/7   51.26/5   54.42/6   57.08/6   58.33/6   59.02/6  
    SKOB STAVIMAT Slaný                   3.27/6    3.45/2   10.49/6    2.43/4    6.10/11   1.41/2    2.08/9    4.33/11   4.35/13   7.15/8    1.24/3    2.56/6    3.16/10   2.26/10   1.25/16   0.29/10 
  7 Klašková Kateřina              61.22  3.56/10   8.04/8   20.29/9   23.33/9   28.41/8   30.57/8   33.09/8   37.30/8   41.45/8   49.28/8   51.23/9   54.14/8   57.20/7   59.47/7   60.55/7   61.22/7  
    Oddíl OB Kotlářka                     3.56/10   4.08/7   12.25/13   3.04/11   5.08/6    2.16/11   2.12/10   4.21/8    4.15/9    7.43/13   1.55/12   2.51/4    3.06/7    2.27/12   1.08/7    0.27/6  
  8 Slavíková Kateřina             62.20  3.46/8    7.32/7   19.35/7   22.18/7   30.20/11  32.09/9   34.11/9   38.38/9   42.42/9   49.34/9   51.11/8   54.02/7   58.29/8   60.38/8   61.53/8   62.20/8  
    SK Praga                              3.46/8    3.46/3   12.03/10   2.43/4    8.02/16   1.49/4    2.02/7    4.27/9    4.04/7    6.52/5    1.37/7    2.51/4    4.27/14   2.09/7    1.15/13   0.27/6  
  9 Macková Lenka                  62.44  3.11/1*   7.22/6   18.07/5   22.08/6   26.38/5   28.27/4   31.42/7   35.32/6   39.35/5   45.39/5   48.16/6   56.34/9   59.20/9   61.18/9   62.18/9   62.44/9  
    SK Kamenice                           3.11/1*   4.11/8   10.45/5    4.01/16   4.30/1*   1.49/4    3.15/14   3.50/3    4.03/5    6.04/3    2.37/16   8.18/17   2.46/3    1.58/4    1.00/3    0.26/3  
 10 Dudíková Hana                  67.04  5.36/16  10.14/15  22.23/13  25.31/13  31.30/13  33.56/13  36.01/10  41.05/11  45.24/10  53.00/10  54.27/10  57.33/10  62.23/10  65.10/10  66.35/10  67.04/10 
    TJ Lokomotiva Beroun                  5.36/16   4.38/12  12.09/11   3.08/12   5.59/9    2.26/14   2.05/8    5.04/16   4.19/11   7.36/12   1.27/5    3.06/7    4.50/15   2.47/15   1.25/16   0.29/10 
 11 Buková Jana                    69.11  3.25/4   10.15/16  23.23/14  26.52/15  34.57/14  37.21/14  41.17/15  45.11/14  49.09/13  56.23/13  57.43/13  61.23/11  64.35/11  67.13/11  68.45/11  69.11/11 
    SKOB Roudnice nad Labem               3.25/4    6.50/16  13.08/15   3.29/14   8.05/17   2.24/13   3.56/16   3.54/4    3.58/4    7.14/7    1.20/1*   3.40/10   3.12/9    2.38/13   1.32/18   0.26/3  
 12 Hejnalová Hana                 70.08  4.06/13   9.13/12  21.27/10  24.29/10  29.21/9   33.27/12  36.24/12  40.57/10  49.29/14  57.13/14  59.14/14  62.22/12  66.24/12  68.28/12  69.37/12  70.08/12 
    OK 99 Hradec Králové                  4.06/13   5.07/13  12.14/12   3.02/10   4.52/3    4.06/19   2.57/13   4.33/11   8.32/18   7.44/14   2.01/13   3.08/8    4.02/13   2.04/6    1.09/8    0.31/13 
 13 Nováková Irena                 71.38  3.46/8    8.12/9   21.33/11  24.58/12  30.04/10  32.37/10  38.52/13  43.29/13  47.44/12  55.16/11  57.21/11  63.11/13  66.58/13  69.49/13  71.03/13  71.38/13 
    SK OK 24 Praha                        3.46/8    4.26/10  13.21/16   3.25/13   5.06/5    2.33/16   6.15/19   4.37/13   4.15/9    7.32/10   2.05/14   5.50/15   3.47/12   2.51/16   1.14/10   0.35/19 
 14 Štraitová Jitka                76.33  4.07/14   8.43/11  23.29/15  26.29/14  35.23/15  37.55/15  40.11/14  46.06/15  50.32/15  58.56/15  60.47/15  68.01/15  71.08/14  74.23/14  75.59/14  76.33/14 
    SK OK 24 Praha                        4.07/14   4.36/11  14.46/17   3.00/8    8.54/18   2.32/15   2.16/12   5.55/19   4.26/12   8.24/15   1.51/10   7.14/16   3.07/8    3.15/19   1.36/19   0.34/18 
 15 Lustigová Lenka                76.38  4.04/12   9.59/14  21.35/12  24.35/11  30.49/12  33.02/11  36.22/11  41.44/12  46.35/11  55.19/12  57.33/12  67.45/14  72.38/15  74.48/15  76.08/15  76.38/15 
    Oddíl OB Kotlářka                     4.04/12   5.55/15  11.36/9    3.00/8    6.14/14   2.13/10   3.20/15   5.22/17   4.51/15   8.44/16   2.14/15  10.12/19   4.53/16   2.10/8    1.20/15   0.30/12 
 16 Asterová Jana                  77.56 11.03/18  19.42/18  30.54/18  34.30/16  40.43/16  42.50/16  44.50/16  49.20/16  54.10/16  61.43/16  63.07/16  71.37/16  74.23/16  76.20/16  77.25/16  77.56/16 
    SKOB STAVIMAT Slaný                  11.03/18   8.39/17  11.12/7    3.36/15   6.13/12   2.07/7    2.00/6    4.30/10   4.50/14   7.33/11   1.24/3    8.30/18   2.46/3    1.57/3    1.05/5    0.31/13 
 17 Pohořalá Karolína              98.26  6.45/17  17.16/17  30.04/17  39.15/17  49.38/17  53.27/17  59.22/18  65.04/18  70.32/17  81.52/17  84.39/17  88.29/17  93.47/17  96.40/17  97.54/17  98.26/17 
    SKOB Roudnice nad Labem               6.45/17  10.31/18  12.48/14   9.11/18  10.23/19   3.49/18   5.55/18   5.42/18   5.28/16  11.20/19   2.47/17   3.50/11   5.18/18   2.53/17   1.14/10   0.32/15 
 18 Jirkovská Pavlína             102.00  4.19/15   8.41/10  24.32/16  47.08/18  52.42/18  54.54/18  57.09/17  61.54/17  71.32/18  82.13/18  85.08/18  90.34/18  97.31/18 100.14/18 101.28/18 102.00/18 
    SKOB STAVIMAT Slaný                   4.19/15   4.22/9   15.51/18  22.36/19   5.34/8    2.12/8    2.15/11   4.45/14   9.38/19  10.41/17   2.55/18   5.26/14   6.57/19   2.43/14   1.14/10   0.32/15 
 19 Krejčí Pavla                  122.26 13.01/19  34.08/19  63.33/19  69.10/19  75.42/19  79.15/19  84.02/19  88.57/19  94.25/19 105.39/19 108.34/19 112.26/19 117.42/19 120.38/19 121.53/19 122.26/19 
    OB Zvole                             13.01/19  21.07/19  29.25/19   5.37/17   6.32/15   3.33/17   4.47/17   4.55/15   5.28/16  11.14/18   2.55/18   3.52/12   5.16/17   2.56/18   1.15/13   0.33/17 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45K        3.0km  130m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-111     2-112     3-113     4-73      5-51      6-121     7-54      8-55      9-77     10-100   
  1 Mikešová Marcela               55.33  8.18/3   22.19/3   33.46/2   38.36/2   43.26/2   45.50/2   48.14/2   50.03/1*  53.44/1*  55.03/1*  55.33/1* 
    KOB TRETRA Praha                      8.18/3   14.01/4   11.27/1*   4.50/2    4.50/2    2.24/1*   2.24/1*   1.49/1*   3.41/1*   1.19/2    0.30/1* 
  2 Kohoutová Pavlína              59.41  7.16/2   14.22/1*  33.25/1*  37.23/1*  41.47/1*  44.19/1*  47.01/1*  51.02/2   57.57/2   59.08/2   59.41/2  
    Sokol Kostelec n. Č.l.                7.16/2    7.06/1*  19.03/2    3.58/1*   4.24/1*   2.32/2    2.42/3    4.01/2    6.55/5    1.11/1*   0.33/3  
  3 Zimmerová Lenka                84.30  6.54/1*  14.57/2   40.08/3   53.52/3   59.33/3   62.55/3   65.27/3   75.30/3   82.14/4   84.00/3   84.30/3  
    OB Zvole                              6.54/1*   8.03/2   25.11/3   13.44/5    5.41/3    3.22/3    2.32/2   10.03/5    6.44/4    1.46/3    0.30/1* 
  4 Tichá Ivana                    85.16  9.55/5   23.17/4   50.19/4   56.49/4   63.29/4   68.25/4   72.10/4   77.32/4   81.56/3   84.29/4   85.16/4  
    Sokol Kostelec n. Č.l.                9.55/5   13.22/3   27.02/5    6.30/3    6.40/4    4.56/4    3.45/4    5.22/3    4.24/3    2.33/5    0.47/4  
  5 Prouzová Zuzana                92.19  9.47/4   25.27/5   51.08/5   60.28/5   69.16/5   74.45/5   79.58/5   85.38/5   89.30/5   91.29/5   92.19/5  
    Oddíl OB Kotlářka                     9.47/4   15.40/5   25.41/4    9.20/4    8.48/5    5.29/5    5.13/5    5.40/4    3.52/2    1.59/4    0.50/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45L        4.3km  160m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-57      2-126     3-70      4-45      5-117     6-46      7-73      8-74      9-52     10-53     11-122    12-76     13-56     14-100   
  1 Mrázková Ivana                 52.40  4.02/4    8.10/3   18.09/4   22.59/5   29.44/4   32.11/2   36.13/3   38.52/3   41.55/3   44.09/3   46.25/2   48.32/1*  51.20/1*  52.10/1*  52.40/1* 
    Oddíl OB Kotlářka                     4.02/4    4.08/3    9.59/5    4.50/6    6.45/1*   2.27/4    4.02/6    2.39/2    3.03/2    2.14/5    2.16/1*   2.07/1*   2.48/4    0.50/4    0.30/6  
  2 Zelená Markéta                 52.47  3.41/1*   8.04/2   17.05/1*  20.25/1*  27.56/1*  30.10/1*  33.57/1*  36.33/1*  40.17/1*  43.20/2   46.22/1*  48.43/2   51.30/2   52.18/2   52.47/2  
    SK Praga                              3.41/1*   4.23/4    9.01/1*   3.20/1*   7.31/5    2.14/1*   3.47/3    2.36/1*   3.44/10   3.03/10   3.02/4    2.21/4    2.47/3    0.48/3    0.29/2  
  3 Procházková Miluše             55.04  4.28/6   10.11/8   20.24/7   23.57/6   31.00/6   33.38/6   37.26/6   40.07/6   43.20/5   45.25/5   48.05/4   50.18/3   53.39/3   54.33/3   55.04/3  
    OOB TJ Sokol Dobřichovice             4.28/6    5.43/8   10.13/7    3.33/2    7.03/3    2.38/5    3.48/4    2.41/3    3.13/4    2.05/3    2.40/2    2.13/2    3.21/7    0.54/7    0.31/9  
  4 Voltrová Svatava               55.13  3.48/2    8.13/4   17.55/3   21.46/2   29.57/5   32.12/3   35.43/2   38.24/2   41.24/2   43.19/1*  47.17/3   51.18/4   53.56/4   54.43/4   55.13/4  
    OK Roztoky                            3.48/2    4.25/5    9.42/4    3.51/4    8.11/7    2.15/2    3.31/1*   2.41/3    3.00/1*   1.55/1*   3.58/7    4.01/11   2.38/1*   0.47/2    0.30/6  
  5 Mrázová Pavla                  56.07  4.08/5    8.14/5   18.16/5   22.02/3   28.47/2   33.09/5   37.06/5   39.54/5   43.14/4   45.12/4   48.34/5   51.29/5   54.52/5   55.38/5   56.07/5  
    OOB TJ Sokol Dobřichovice             4.08/5    4.06/2   10.02/6    3.46/3    6.45/1*   4.22/13   3.57/5    2.48/6    3.20/6    1.58/2    3.22/5    2.55/8    3.23/8    0.46/1*   0.29/2  
  6 Kettnerová Lenka               56.27  3.57/3    8.01/1*  17.10/2   22.35/4   29.41/3   32.30/4   36.14/4   38.58/4   44.40/6   47.00/6   49.54/6   52.16/6   55.07/6   55.58/6   56.27/6  
    TJ Sokol Hostivice                    3.57/3    4.04/1*   9.09/2    5.25/7    7.06/4    2.49/7    3.44/2    2.44/5    5.42/15   2.20/6    2.54/3    2.22/5    2.51/5    0.51/5    0.29/2  
  7 Červinková Jitka               68.36  4.53/9    9.35/7   18.58/6   25.19/7   34.52/7   37.51/7   42.38/7   45.47/7   48.56/7   53.03/7   61.23/8   63.36/8   67.08/7   68.05/7   68.36/7  
    SK OK 24 Praha                        4.53/9    4.42/6    9.23/3    6.21/11   9.33/10   2.59/8    4.47/7    3.09/7    3.09/3    4.07/15   8.20/13   2.13/2    3.32/9    0.57/9    0.31/9  
  8 Havlíčková Jindra              69.36  4.46/7   11.16/9   23.54/8   31.40/9   39.22/8   43.22/8   48.31/8   51.40/8   54.56/8   57.06/8   60.28/7   63.26/7   68.02/8   69.01/8   69.36/8  
    Sokol Kostelec n. Č.l.                4.46/7    6.30/10  12.38/10   7.46/13   7.42/6    4.00/10   5.09/8    3.09/7    3.16/5    2.10/4    3.22/5    2.58/9    4.36/13   0.59/10   0.35/13 
  9 Štrossová Jiřinka              73.43  4.47/8    9.32/6   25.22/9   29.23/8   41.19/9   44.07/9   50.59/9   54.28/9   58.28/9   61.09/9   66.57/9   69.39/9   72.24/9   73.15/9   73.43/9  
    OOB TJ Sokol Dobřichovice             4.47/8    4.45/7   15.50/14   4.01/5   11.56/14   2.48/6    6.52/12   3.29/10   4.00/12   2.41/8    5.48/9    2.42/6    2.45/2    0.51/5    0.28/1* 
 10 Hrabánková Ilona               80.09 13.25/15  20.11/14  31.53/14  38.02/14  46.54/12  49.58/13  56.19/12  60.33/12  64.21/12  67.13/12  72.48/11  75.30/10  78.33/10  79.40/10  80.09/10 
    SK Praga                             13.25/15   6.46/12  11.42/9    6.09/8    8.52/9    3.04/9    6.21/11   4.14/14   3.48/11   2.52/9    5.35/8    2.42/6    3.03/6    1.07/15   0.29/2  
 11 Dlouhá Jana                    81.57  4.56/11  12.15/11  28.48/12  34.59/11  44.52/11  49.39/12  55.13/11  58.50/11  62.13/10  66.12/11  72.32/10  75.34/11  80.31/11  81.27/11  81.57/11 
    Oddíl OB Kotlářka                     4.56/11   7.19/13  16.33/15   6.11/9    9.53/11   4.47/14   5.34/10   3.37/12   3.23/7    3.59/13   6.20/10   3.02/10   4.57/14   0.56/8    0.30/6  
 12 Malačková Jana                 88.49  5.01/12  11.25/10  26.56/10  33.07/10  41.40/10  48.17/10  53.40/10  57.10/10  62.24/11  65.44/10  77.58/12  82.38/12  87.13/12  88.14/12  88.49/12 
    Sokol Praha Spořilov - Roztyly        5.01/12   6.24/9   15.31/13   6.11/9    8.33/8    6.37/15   5.23/9    3.30/11   5.14/14   3.20/11  12.14/14   4.40/13   4.35/12   1.01/12   0.35/13 
 13 Řadová Jaromíra                92.17  7.32/14  18.49/13  30.12/13  37.13/12  47.06/13  49.25/11  63.37/13  66.52/13  70.27/13  72.50/13  80.12/13  86.19/13  90.39/13  91.40/13  92.17/13 
    Oddíl OB Kotlářka                     7.32/14  11.17/14  11.23/8    7.01/12   9.53/11   2.19/3   14.12/15   3.15/9    3.35/8    2.23/7    7.22/11   6.07/14   4.20/11   1.01/12   0.37/15 
 14 Rusá Lenka                    100.09  7.29/13  14.14/12  28.09/11  37.32/13  55.38/15  59.56/15  68.27/15  72.45/15  77.06/15  81.10/15  88.54/14  93.10/14  98.36/14  99.35/14 100.09/14 
    OOB TJ Sokol Dobřichovice             7.29/13   6.45/11  13.55/11   9.23/15  18.06/15   4.18/12   8.31/14   4.18/15   4.21/13   4.04/14   7.44/12   4.16/12   5.26/15   0.59/10   0.34/12 
 15 Wolkerová Dagmar              104.00  4.54/10  21.12/15  35.10/15  43.30/15  54.38/14  58.45/14  66.19/14  70.24/14  74.02/14  77.25/14  90.34/15  98.47/15 102.24/15 103.27/15 104.00/15 
    OOB TJ Sokol Troja                    4.54/10  16.18/15  13.58/12   8.20/14  11.08/13   4.07/11   7.34/13   4.05/13   3.38/9    3.23/12  13.09/15   8.13/15   3.37/10   1.03/14   0.33/11 
    Jelínková Radana           DISK           /         /         /         /         /         /         /         /    81.58/    83.06/         /         /    90.56/    91.44/    92.04/   
    SK Praga                                  /         /         /         /         /         /         /         /         /     1.08/         /         /         /     0.48/     0.20/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         3.3km  130m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-104     3-113     4-48      5-49      6-50      7-122     8-55      9-123    10-77     11-100   
  1 Haňkovská Jana                 52.35  6.31/1*   9.56/1*  26.33/1*  29.46/1*  32.37/1*  35.45/1*  43.14/1*  45.19/1*  48.16/1*  50.51/1*  52.08/1*  52.35/1* 
    SK Praga                              6.31/1*   3.25/1*  16.37/2    3.13/1*   2.51/6    3.08/1*   7.29/1*   2.05/1*   2.57/4    2.35/1*   1.17/1*   0.27/2  
  2 Hejtmánková Alena              57.30  8.05/3   12.12/2   29.57/3   34.33/3   35.44/3   39.06/3   47.33/3   50.23/3   52.47/2   55.32/2   56.56/2   57.30/2  
    KOB TRETRA Praha                      8.05/3    4.07/3   17.45/3    4.36/5    1.11/1*   3.22/3    8.27/2    2.50/5    2.24/3    2.45/2    1.24/3    0.34/5  
  3 Stehnová Hana                  58.04  8.28/4   12.31/3   28.42/2   32.10/2   33.33/2   37.52/2   46.45/2   49.18/2   53.06/3   56.14/3   57.35/3   58.04/3  
    Oddíl OB Kotlářka                     8.28/4    4.03/2   16.11/1*   3.28/3    1.23/3    4.19/5    8.53/4    2.33/3    3.48/5    3.08/4    1.21/2    0.29/3  
  4 Ryšavá Lubomíra                64.10 10.22/6   15.13/6   34.52/5   38.14/5   39.42/5   44.06/5   52.47/4   55.14/4   59.09/4   62.18/4   63.44/4   64.10/4  
    OOB TJ Sokol Troja                   10.22/6    4.51/5   19.39/5    3.22/2    1.28/4    4.24/6    8.41/3    2.27/2    3.55/6    3.09/5    1.26/5    0.26/1* 
  5 Cabrnochová Hana               64.31  7.41/2   12.32/4   31.59/4   37.28/4   39.00/4   43.02/4   54.39/5   57.40/5   59.43/5   62.34/5   63.59/5   64.31/5  
    Klub OB Kladno                        7.41/2    4.51/5   19.27/4    5.29/6    1.32/5    4.02/4   11.37/5    3.01/6    2.03/1*   2.51/3    1.25/4    0.32/4  
  6 Paulová Mirka                  67.35  9.54/5   14.11/5   36.34/6   40.02/6   41.15/6   44.35/6   56.49/6   59.30/6   61.44/6   65.07/6   67.00/6   67.35/6  
    OOB TJ Sokol Dobřichovice             9.54/5    4.17/4   22.23/6    3.28/3    1.13/2    3.20/2   12.14/6    2.41/4    2.14/2    3.23/6    1.53/6    0.35/6  
    Matějů Ladislava           DISK           /    18.22/         /         /         /         /    44.12/    47.47/    50.49/    54.03/    55.33/    56.12/   
    Slovan Praha                              /         /         /         /         /         /         /     3.35/     3.02/     3.14/     1.30/     0.39/   
    Kubátová Milada            DISK       5.21/    12.16/         /    44.47/    46.02/    49.01/    59.32/    64.21/    70.02/    74.04/    75.14/    75.50/   
    SK Praga                              5.21/     6.55/         /         /     1.15/     2.59/    10.31/     4.49/     5.41/     4.02/     1.10/     0.36/   
    Brumková Vladimíra         DISK           /    24.30/    46.17/    49.54/    51.30/    55.24/    64.52/    68.00/    70.41/    73.52/    75.22/    75.57/   
    Klub OB Kladno                            /         /    21.47/     3.37/     1.36/     3.54/     9.28/     3.08/     2.41/     3.11/     1.30/     0.35/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D65         3.2km  140m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-111     2-112     3-72      4-113     5-47      6-74      7-120     8-53      9-122    10-123    11-77     12-100   
  1 Bláhová Blanka                 84.54  8.25/1*  17.33/1*  29.30/1*  49.02/1*  53.17/1*  57.48/1*  63.50/1*  66.03/1*  71.57/1*  78.16/1*  82.32/1*  84.13/1*  84.54/1* 
    Slavoj Praha                          8.25/1*   9.08/1*  11.57/1*  19.32/3    4.15/1*   4.31/1*   6.02/1*   2.13/1*   5.54/2    6.19/1*   4.16/1*   1.41/1*   0.41/1* 
  2 Provazníková Svatava          101.02 18.29/3   30.25/3   46.32/2   57.47/2   63.49/2   69.08/2   76.38/2   79.51/2   85.47/2   92.38/2   97.49/2  100.04/2  101.02/2  
    OOB TJ Sokol Troja                   18.29/3   11.56/2   16.07/2   11.15/1*   6.02/2    5.19/2    7.30/2    3.13/2    5.56/3    6.51/2    5.11/2    2.15/2    0.58/2  
  3 Dolečková Míla                120.23 10.25/2   25.46/2   55.14/3   68.59/3   75.55/3   83.52/3   93.07/3   97.17/3  102.58/3  110.55/3  116.23/3  119.11/3  120.23/3  
    OOB TJ Sokol Troja                   10.25/2   15.21/3   29.28/3   13.45/2    6.56/3    7.57/3    9.15/3    4.10/3    5.41/1*   7.57/3    5.28/3    2.48/3    1.12/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         2.3km   60m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-105     2-106     3-107     4-108     5-109     6-110     7-100   
  1 Šafka Sebastian                18.55  3.04/1*   4.52/1*   7.05/1*  10.46/1*  13.52/1*  16.25/1*  18.33/1*  18.55/1* 
    SK Kamenice                           3.04/1*   1.48/9    2.13/1*   3.41/1*   3.06/1*   2.33/2    2.08/3    0.22/4  
  2 Čech Richard                   22.06  4.28/13   5.55/9    9.04/7   13.54/4   17.08/2   19.40/2   21.44/2   22.06/2  
    SKOB STAVIMAT Slaný                   4.28/13   1.27/2    3.09/10   4.50/6    3.14/2    2.32/1*   2.04/1*   0.22/4  
  3 Lejbl Jakub                    25.01  4.20/11   5.49/8    8.48/6   15.15/8   19.17/5   22.07/4   24.38/3   25.01/3  
    TJ Lokomotiva Beroun                  4.20/11   1.29/3    2.59/7    6.27/13   4.02/3    2.50/3    2.31/6    0.23/11 
  4 Klaška Martin                  25.55  3.42/5    5.48/7    9.07/8   13.29/3   18.19/4   22.47/5   25.33/4   25.55/4  
    Oddíl OB Kotlářka                     3.42/5    2.06/13   3.19/12   4.22/3    4.50/8    4.28/11   2.46/11   0.22/4  
  5 Gabryš Lubomír                 26.41  3.41/3    5.07/2    8.06/2   12.59/2   18.14/3   22.03/3   26.19/5   26.41/5  
    VSK Přírodověda - orientační sporty   3.41/3    1.26/1*   2.59/7    4.53/7    5.15/10   3.49/7    4.16/17   0.22/4  
  6 Zimmer Jan                     27.29  3.35/2    7.13/13  10.14/11  15.46/9   20.57/7   24.51/7   27.07/6   27.29/6  
    OB Zvole                              3.35/2    3.38/18   3.01/9    5.32/10   5.11/9    3.54/8    2.16/4    0.22/4  
  7 Brousil Tomáš                  28.03  7.51/17  10.03/17  12.54/17  18.17/15  22.20/11  25.14/8   27.39/7   28.03/7  
    SK Praga                              7.51/17   2.12/14   2.51/5    5.23/9    4.03/4    2.54/4    2.25/5    0.24/13 
  8 Kříž Jonáš                     28.33  4.33/14   6.37/10  10.02/10  14.49/6   19.25/6   24.49/6   28.12/8   28.33/8  
    SK Kamenice                           4.33/14   2.04/11   3.25/13   4.47/5    4.36/7    5.24/17   3.23/16   0.21/2  
  9 Rohlíček Alois                 29.47  4.03/6    5.45/5    9.33/9   16.45/11  22.05/10  26.40/10  29.20/9   29.47/9  
    VŠSK MFF UK Praha                     4.03/6    1.42/8    3.48/14   7.12/14   5.20/11   4.35/12   2.40/9    0.27/18 
 10 Šimša Martin                   30.20  4.06/8    5.44/4    8.16/3   17.22/13  23.52/13  27.13/11  29.56/10  30.20/10 
    VŠSK MFF UK Praha                     4.06/8    1.38/7    2.32/3    9.06/16   6.30/14   3.21/5    2.43/10   0.24/13 
 11 Longin Jan                     30.31  4.12/10   5.47/6    8.17/4   17.13/12  22.41/12  27.39/12  30.10/11  30.31/11 
    KOB TRETRA Praha                      4.12/10   1.35/6    2.30/2    8.56/15   5.28/12   4.58/16   2.31/6    0.21/2  
 12 Neuhöfer Jakub                 30.32  3.41/3    8.36/16  11.32/14  16.40/10  21.15/8   28.05/13  30.10/11  30.32/12 
    Sokol Kostelec n. Č.l.                3.41/3    4.55/19   2.56/6    5.08/8    4.35/6    6.50/20   2.05/2    0.22/4  
 13 Pohořalý Hugo                  31.12  4.36/15   6.41/12  10.35/12  15.14/7   21.21/9   25.46/9   30.43/13  31.12/13 
    SKOB Roudnice nad Labem               4.36/15   2.05/12   3.54/15   4.39/4    6.07/13   4.25/9    4.57/18   0.29/19 
 14 Siegl Matyáš                   32.49  4.05/7    5.36/3    8.20/5   19.54/16  24.28/14  29.16/14  32.23/14  32.49/14 
    VŠSK MFF UK Praha                     4.05/7    1.31/4    2.44/4   11.34/17   4.34/5    4.48/15   3.07/13   0.26/17 
 15 Kohout Kryštof                 33.44  4.07/9    6.40/11  11.43/15  17.50/14  26.12/15  30.53/15  33.26/15  33.44/15 
    VŠSK MFF UK Praha                     4.07/9    2.33/15   5.03/17   6.07/11   8.22/17   4.41/13   2.33/8    0.18/1* 
 16 Valášek Václav                 44.02  5.39/16   7.28/15  10.42/13  14.39/5   27.43/16  31.16/16  43.39/16  44.02/16 
    SK Kamenice                           5.39/16   1.49/10   3.14/11   3.57/2   13.04/20   3.33/6   12.23/20   0.23/11 
 17 Vančura Michal                 44.56  4.21/12   7.20/14  12.28/16  27.07/17  35.49/17  41.20/17  44.31/17  44.56/17 
    KOB TRETRA Praha                      4.21/12   2.59/17   5.08/19  14.39/18   8.42/19   5.31/18   3.11/14   0.25/16 
 18 Kolář Matyáš                   55.11 16.13/19  17.47/19  21.46/19  38.41/19  47.11/19  51.38/19  54.49/18  55.11/18 
    SKOB STAVIMAT Slaný                  16.13/19   1.34/5    3.59/16  16.55/20   8.30/18   4.27/10   3.11/14   0.22/4  
 19 Krejčí Tomáš                   55.13 25.09/20  27.43/20  32.50/20  38.59/20  47.19/20  52.00/20  54.49/18  55.13/19 
    OB Zvole                             25.09/20   2.34/16   5.07/18   6.09/12   8.20/16   4.41/13   2.49/12   0.24/13 
 20 Albrecht Adam                  58.07  9.29/18  15.16/18  20.41/18  36.14/18  44.18/18  49.56/18  57.38/20  58.07/20 
    SK Kamenice                           9.29/18   5.47/20   5.25/20  15.33/19   8.04/15   5.38/19   7.42/19   0.29/19 
    Hejda Ondřej              MSDISK          /         /         /         /         /         /         /    39.34/   
    Sokol Kostelec n. Č.l.                    /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10L        4.4km  120m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-130     2-104     3-108     4-110     5-127     6-100   
  1 Bláha Vojtěch              27.46 0ch  3.20/3    7.37/1*  15.20/3   22.39/2   25.34/2   27.11/1*  27.46/1* 
    neregistrovaní                        3.20/3    4.17/1*   7.43/4    7.19/2    2.55/3    1.37/7    0.35/11 
  2 Bláha Matyáš               27.48 0ch  3.19/2    7.41/2   15.18/2   22.34/1*  25.31/1*  27.15/2   27.48/2  
    neregistrovaní                        3.19/2    4.22/2    7.37/3    7.16/1*   2.57/4    1.44/8    0.33/10 
  3 Gajda Martin               37.02 0ch  7.14/12  13.34/8   20.34/5   30.04/4   34.29/3   36.32/3   37.02/3  
    USK Praha                             7.14/12   6.20/6    7.00/1*   9.30/5    4.25/5    2.03/10   0.30/6  
  4 Škvor Adam                 38.04 0ch  4.29/7   10.47/5   20.08/4   28.41/3   35.41/4   37.34/4   38.04/4  
    SK Kamenice                           4.29/7    6.18/5    9.21/5    8.33/3    7.00/9    1.53/9    0.30/6  
  5 Rožek Vilém                38.55 0ch  3.05/1*   7.45/3   15.06/1*  32.49/5   37.18/5   38.39/5   38.55/5  
    VŠSK MFF UK Praha                     3.05/1*   4.40/3    7.21/2   17.43/10   4.29/6    1.21/6    0.16/1* 
  6 Vondra Vladimír            40.22 0ch  4.25/6    9.50/4   24.16/6   36.58/6   39.11/6   39.59/6   40.22/6  
    KOB TRETRA Praha                      4.25/6    5.25/4   14.26/8   12.42/9    2.13/2    0.48/1*   0.23/2  
  7 Gonda Vašek                52.28 0ch  3.20/3   15.51/9   30.00/7   39.30/7   50.54/7   52.01/7   52.28/7  
    KOB TRETRA Praha                      3.20/3   12.31/9   14.09/7    9.30/5   11.24/11   1.07/3    0.27/3  
  8 Šťastný Petr               52.41 0ch  3.29/5   16.22/10  31.23/8   40.08/8   51.07/8   52.13/8   52.41/8  
    KOB TRETRA Praha                      3.29/5   12.53/10  15.01/10   8.45/4   10.59/10   1.06/2    0.28/4  
  9 Sedláček Jaroslav          65.38 0ch  7.01/11  20.40/12  32.54/9   51.34/9   63.30/10  64.43/9   65.38/9  
    neregistrovaní                        7.01/11  13.39/12  12.14/6   18.40/11  11.56/12   1.13/5    0.55/13 
 10 Dudák Ladislav             67.33 0ch  5.03/9   11.45/6   45.38/11  58.09/11  64.30/12  67.03/10  67.33/10 
    SKOB STAVIMAT Slaný                   5.03/9    6.42/7   33.53/11  12.31/8    6.21/8    2.33/11   0.30/6  
 11 Hrdlička Jan               67.57 0ch  5.03/9   11.50/7   46.59/12  58.02/10  63.39/11  67.12/12  67.57/13 
    SKOB STAVIMAT Slaný                   5.03/9    6.47/8   35.09/12  11.03/7    5.37/7    3.33/12   0.45/12 
 12 Ransdorf Michael           72.50 1ch  5.01/8   18.34/11  33.04/10       /    61.43/9   67.18/13  67.50/12 
    KOB TRETRA Praha                      5.01/8   13.33/11  14.30/9        /         /     5.35/13   0.32/9  
 13 Buk Ondřej                 82.35 3ch      /         /         /    63.43/12  65.55/13  67.06/11  67.35/11 
    SKOB Roudnice nad Labem                   /         /         /         /     2.12/1*   1.11/4    0.29/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         2.8km   75m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-112     3-124     4-109     5-121     6-110     7-123     8-56      9-100   
  1 Semerád Antonín                24.02  4.26/2    8.06/1*  13.47/1*  15.50/1*  18.05/1*  19.13/1*  21.01/1*  23.02/1*  23.40/1*  24.02/1* 
    Oddíl OB Kotlářka                     4.26/2    3.40/1*   5.41/2    2.03/1*   2.15/1*   1.08/1*   1.48/4    2.01/1*   0.38/5    0.22/1* 
  2 Aschermann Daniel              26.40  4.26/2    9.05/3   14.15/2   16.35/2   18.50/2   21.13/2   22.36/2   25.36/2   26.17/2   26.40/2  
    SK Kamenice                           4.26/2    4.39/4    5.10/1*   2.20/2    2.15/1*   2.23/6    1.23/1*   3.00/6    0.41/6    0.23/4  
  3 Hausenblas Šimon               30.04  4.24/1*   8.40/2   16.28/3   19.08/3   22.20/3   23.59/3   25.43/3   29.08/3   29.42/3   30.04/3  
    SK Kamenice                           4.24/1*   4.16/2    7.48/6    2.40/4    3.12/8    1.39/2    1.44/3    3.25/8    0.34/2    0.22/1* 
  4 Najman Matouš                  32.02  5.08/4   10.33/4   18.19/4   20.44/4   23.33/4   25.19/4   27.22/4   30.53/4   31.38/4   32.02/4  
    Oddíl OB Kotlářka                     5.08/4    5.25/7    7.46/5    2.25/3    2.49/5    1.46/3    2.03/6    3.31/10   0.45/9    0.24/6  
  5 Kohout Matyáš                  33.22  7.35/13  12.58/9   19.21/5   23.00/5   25.30/5   27.22/5   29.37/5   32.22/5   32.58/5   33.22/5  
    VŠSK MFF UK Praha                     7.35/13   5.23/6    6.23/4    3.39/10   2.30/3    1.52/4    2.15/7    2.45/3    0.36/3    0.24/6  
  6 Borovička Tomáš                34.49  5.43/6   14.50/13  20.33/6   23.57/6   26.43/6   29.00/6   30.43/6   33.36/6   34.18/6   34.49/6  
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           5.43/6    9.07/16   5.43/3    3.24/7    2.46/4    2.17/5    1.43/2    2.53/4    0.42/7    0.31/17 
  7 Mikeš Jan                      40.14  6.09/7   11.06/6   23.27/9   26.56/8   30.06/7   32.56/7   35.41/7   39.01/7   39.51/7   40.14/7  
    KOB TRETRA Praha                      6.09/7    4.57/5   12.21/13   3.29/8    3.10/7    2.50/10   2.45/9    3.20/7    0.50/15   0.23/4  
  8 Gajda Jan jun                  40.32  5.19/5   11.54/7   26.06/12  29.05/11  31.57/10  34.29/9   36.31/9   39.24/8   40.07/8   40.32/8  
    USK Praha                             5.19/5    6.35/10  14.12/17   2.59/6    2.52/6    2.32/8    2.02/5    2.53/4    0.43/8    0.25/9  
  9 Ledvinka Martin                41.02  6.25/9   14.37/12  24.39/10  27.22/9   30.42/8   33.11/8   36.06/8   39.52/9   40.38/9   41.02/9  
    SK Slavia Praha                       6.25/9    8.12/13  10.02/9    2.43/5    3.20/9    2.29/7    2.55/10   3.46/11   0.46/10   0.24/6  
 10 Lejbl Ladislav                 43.16  6.15/8   10.45/5   21.40/7   26.18/7   31.31/9   34.59/10  38.56/10  42.21/11  42.54/10  43.16/10 
    TJ Lokomotiva Beroun                  6.15/8    4.30/3   10.55/10   4.38/13   5.13/17   3.28/12   3.57/13   3.25/8    0.33/1*   0.22/1* 
 11 Ransdorf Jakub                 43.23  7.30/12  12.56/8   24.42/11  28.24/10  32.17/11  36.45/11  39.25/11  42.09/10  42.58/11  43.23/11 
    KOB TRETRA Praha                      7.30/12   5.26/8   11.46/11   3.42/11   3.53/14   4.28/15   2.40/8    2.44/2    0.49/13   0.25/9  
 12 Pelikán Lukáš                  51.25  6.55/11  13.49/11  22.55/8   29.39/12  33.29/12  39.51/12  45.23/12  49.44/12  50.42/12  51.25/12 
    VŠSK MFF UK Praha                     6.55/11   6.54/12   9.06/8    6.44/17   3.50/13   6.22/16   5.32/16   4.21/14   0.58/16   0.43/18 
 13 Kašpar František               53.39  7.50/15  18.49/15  31.52/15  36.11/15  40.32/16  44.08/14  48.17/14  52.20/13  53.09/13  53.39/13 
    SKOB STAVIMAT Slaný                   7.50/15  10.59/17  13.03/15   4.19/12   4.21/16   3.36/13   4.09/14   4.03/13   0.49/13   0.30/16 
 14 Svatoš Jan                     55.19 15.30/17  24.18/17  32.51/16  36.24/16  39.54/15  42.53/13  45.56/13  54.07/14  54.54/14  55.19/14 
    TJ AERO Odolena Voda                 15.30/17   8.48/15   8.33/7    3.33/9    3.30/11   2.59/11   3.03/11   8.11/18   0.47/12   0.25/9  
 15 Zemko Zdeněk                   56.56  7.38/14  16.23/14  28.23/14  35.41/14  39.13/14  45.44/15  50.41/15  55.29/15  56.30/15  56.56/15 
    SKOB STAVIMAT Slaný                   7.38/14   8.45/14  12.00/12   7.18/18   3.32/12   6.31/17   4.57/15   4.48/16   1.01/17   0.26/13 
 16 Sherwood Kenneth               60.54 16.33/18  23.25/16  35.53/17  42.22/17  46.28/17  50.17/17  55.59/16  59.48/16  60.25/16  60.54/16 
    KOB TRETRA Praha                     16.33/18   6.52/11  12.28/14   6.29/16   4.06/15   3.49/14   5.42/17   3.49/12   0.37/4    0.29/15 
 17 Reiterman Adam                 63.12 11.37/16  29.02/18  42.49/18  48.07/18  51.27/18  54.03/18  57.20/17  62.00/17  62.46/17  63.12/17 
    TJ Lokomotiva Beroun                 11.37/16  17.25/18  13.47/16   5.18/15   3.20/9    2.36/9    3.17/12   4.40/15   0.46/10   0.26/13 
 18 Dobeš Jiří                     67.32  6.41/10  13.01/10  27.24/13  32.40/13  38.21/13  48.58/16  60.46/18  65.51/18  67.07/18  67.32/18 
    Sokol Kostelec n. Č.l.                6.41/10   6.20/9   14.23/18   5.16/14   5.41/18  10.37/18  11.48/18   5.05/17   1.16/18   0.25/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         4.3km  115m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-126     3-43      4-45      5-114     6-79      7-49      8-50      9-74     10-52     11-121    12-76     13-127    14-100   
  1 Čermák Adam                    38.59  5.01/4    6.41/2   11.14/1*  15.42/1*  18.19/1*  22.53/1*  24.13/1*  26.30/1*  29.17/1*  32.16/1*  33.44/1*  36.26/1*  37.55/1*  38.42/1*  38.59/1* 
    SK Praga                              5.01/4    1.40/1*   4.33/1*   4.28/4    2.37/1*   4.34/3    1.20/2    2.17/2    2.47/5    2.59/4    1.28/3    2.42/2    1.29/1*   0.47/2    0.17/1* 
  2 Škvor Ota                      39.45  5.19/5    7.16/5   12.28/5   16.00/2   18.54/2   23.18/2   25.08/2   27.48/2   30.02/2   32.24/2   33.48/2   36.33/2   38.31/2   39.25/2   39.45/2  
    SK Kamenice                           5.19/5    1.57/4    5.12/4    3.32/2    2.54/2    4.24/2    1.50/6    2.40/4    2.14/2    2.22/1*   1.24/2    2.45/3    1.58/8    0.54/5    0.20/5  
  3 Jíra Tomáš                     43.17  5.37/7    8.37/8   13.53/6   18.10/4   21.23/4   24.30/3   26.16/3   28.49/3   31.30/3   34.17/3   35.36/3   38.09/3   41.55/3   42.56/3   43.17/3  
    OK Roztoky                            5.37/7    3.00/9    5.16/5    4.17/3    3.13/4    3.07/1*   1.46/5    2.33/3    2.41/3    2.47/2    1.19/1*   2.33/1*   3.46/11   1.01/8    0.21/8  
  4 Valášek Jiří                   45.11  5.00/3    6.53/4   11.53/3   16.52/3   19.54/3   26.21/4   27.41/4   30.58/4   32.56/4   35.51/4   38.12/4   42.29/4   44.05/4   44.51/4   45.11/4  
    SK Kamenice                           5.00/3    1.53/3    5.00/2    4.59/5    3.02/3    6.27/9    1.20/2    3.17/7    1.58/1*   2.55/3    2.21/8    4.17/9    1.36/2    0.46/1*   0.20/5  
  5 Brázdil Petr                   47.43  4.33/1*   6.40/1*  11.48/2   20.05/6   23.37/5   29.28/5   30.39/5   33.19/5   36.16/5   39.28/5   41.15/5   44.26/5   46.22/5   47.25/5   47.43/5  
    TJ AERO Odolena Voda                  4.33/1*   2.07/6    5.08/3    8.17/8    3.32/5    5.51/7    1.11/1*   2.40/4    2.57/7    3.12/5    1.47/5    3.11/6    1.56/7    1.03/10   0.18/2  
  6 Aster Tomáš                    51.31  6.29/10   9.05/10  15.29/9   18.58/5   23.56/6   29.28/5   31.20/6   34.52/6   37.46/6   41.38/6   43.22/6   48.16/6   50.10/6   51.12/6   51.31/6  
    SKOB STAVIMAT Slaný                   6.29/10   2.36/8    6.24/8    3.29/1*   4.58/8    5.32/4    1.52/7    3.32/8    2.54/6    3.52/11   1.44/4    4.54/11   1.54/5    1.02/9    0.19/4  
  7 Vlášek Jakub                   58.28  5.34/6    8.48/9   16.11/10  23.18/8   28.36/8   34.27/8   37.12/8   41.50/9   46.44/10  50.21/10  52.43/9   55.38/9   57.20/9   58.08/8   58.28/7  
    KOB TRETRA Praha                      5.34/6    3.14/10   7.23/10   7.07/7    5.18/10   5.51/7    2.45/10   4.38/10   4.54/10   3.37/8    2.22/9    2.55/5    1.42/4    0.48/3    0.20/5  
  8 Landovský Jakub                58.30  4.54/2    6.52/3   12.24/4   24.28/9   29.29/9   36.45/9   38.46/9   41.33/8   45.11/9   48.47/8   51.01/8   55.16/8   57.11/8   58.06/7   58.30/8  
    SK Praga                              4.54/2    1.58/5    5.32/6   12.04/11   5.01/9    7.16/10   2.01/9    2.47/6    3.38/8    3.36/7    2.14/7    4.15/8    1.55/6    0.55/6    0.24/10 
  9 Ondřejček Jiří                 58.33  5.38/8    8.05/7   14.20/7   25.05/10  32.06/10  37.47/10  39.42/10  41.53/10  44.36/7   48.14/7   50.01/7   54.23/7   56.55/7   58.08/8   58.33/9  
    TJ AERO Odolena Voda                  5.38/8    2.27/7    6.15/7   10.45/10   7.01/11   5.41/6    1.55/8    2.11/1*   2.43/4    3.38/9    1.47/5    4.22/10   2.32/9    1.13/11   0.25/11 
 10 Buk Michal                     62.00  5.59/9    7.49/6   15.08/8   21.04/7   25.21/7   34.08/7   35.29/7   41.13/7   44.59/8   48.47/8   53.38/10  57.28/10  60.46/10  61.42/10  62.00/10 
    SKOB Roudnice nad Labem               5.59/9    1.50/2    7.19/9    5.56/6    4.17/7    8.47/11   1.21/4    5.44/11   3.46/9    3.48/10   4.51/11   3.50/7    3.18/10   0.56/7    0.18/2  
 11 Valach Marek                   64.34  6.48/11  11.40/11  21.42/11  30.27/11  34.43/11  40.23/11  43.17/11  47.38/11  52.51/11  56.23/11  58.51/11  61.42/11  63.23/11  64.13/11  64.34/11 
    KOB TRETRA Praha                      6.48/11   4.52/11  10.02/11   8.45/9    4.16/6    5.40/5    2.54/11   4.21/9    5.13/11   3.32/6    2.28/10   2.51/4    1.41/3    0.50/4    0.21/8  
    Vlasák Vojtěch             DISK       8.26/    12.44/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    58.43/    60.42/    61.00/   
    TJ AERO Odolena Voda                  8.26/     4.18/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     1.59/     0.18/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         6.2km  230m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-114     3-118     4-119     5-69      6-125     7-70      8-45      9-124    10-47     11-51     12-54     13-75     14-123    15-56     16-100   
                                     
  1 Semík Ondřej                   47.07 10.33/4   11.37/2   17.29/1*  18.55/2   21.37/1*  23.19/1*  27.38/1*  29.32/1*  35.59/1*  37.43/1*  39.37/1*  42.01/1*  42.59/1*  44.17/1*  46.25/1*  46.52/1* 
    SK Kamenice                          10.33/4    1.04/2    5.52/1*   1.26/6    2.42/2    1.42/1*   4.19/5    1.54/1*   6.27/1*   1.44/3    1.54/2    2.24/3    0.58/2    1.18/4    2.08/5    0.27/1* 
                                         47.07/1* 
                                          0.15/1* 
  2 Kettner Vojtěch                50.56  8.46/1*  10.45/1*  17.43/2   18.46/1*  21.43/2   23.36/2   27.51/2   30.35/2   39.22/2   41.09/2   43.05/2   45.24/2   47.00/2   48.13/2   50.01/2   50.38/2  
    TJ Sokol Hostivice                    8.46/1*   1.59/5    6.58/5    1.03/1*   2.57/4    1.53/2    4.15/4    2.44/4    8.47/5    1.47/5    1.56/4    2.19/2    1.36/8    1.13/1*   1.48/2    0.37/7  
                                         50.56/2  
                                          0.18/5  
  3 Kettner Lukáš                  50.59 12.41/8   13.31/7   19.25/5   20.29/5   23.07/4   25.24/4   29.17/4   33.54/4   40.27/3   42.13/3   44.10/3   46.25/3   47.17/3   48.30/3   50.11/3   50.42/3  
    SK Kamenice                          12.41/8    0.50/1*   5.54/2    1.04/2    2.38/1*   2.17/6    3.53/1*   4.37/6    6.33/2    1.46/4    1.57/5    2.15/1*   0.52/1*   1.13/1*   1.41/1*   0.31/2  
                                         50.59/3  
                                          0.17/4  
  4 Basler Ondřej                  54.39  9.14/2   11.45/3   17.53/3   19.06/3   22.00/3   24.14/3   28.20/3   30.38/3   42.57/4   44.31/4   46.25/4   48.54/4   50.07/4   51.51/4   53.51/4   54.23/4  
    Oddíl OB Kotlářka                     9.14/2    2.31/9    6.08/4    1.13/5    2.54/3    2.14/5    4.06/3    2.18/3   12.19/9    1.34/1*   1.54/2    2.29/5    1.13/3    1.44/6    2.00/3    0.32/3  
                                         54.39/4  
                                          0.16/2  
  5 László David                   62.50 11.23/7   14.29/8   20.36/6   24.03/8   30.13/8   32.10/8   36.14/8   38.30/5   50.54/6   52.32/6   54.23/6   56.51/5   58.04/5   59.48/5   61.54/5   62.30/5  
    OK Roztoky                           11.23/7    3.06/10   6.07/3    3.27/11   6.10/11   1.57/3    4.04/2    2.16/2   12.24/10   1.38/2    1.51/1*   2.28/4    1.13/3    1.44/6    2.06/4    0.36/6  
                                         62.50/5  
                                          0.20/8  
  6 Lustig Matyáš                  63.54 10.19/3   12.39/5   21.25/7   23.10/6   27.09/6   29.45/5   35.28/5   40.13/7   48.20/5   50.27/5   53.36/5   57.11/6   58.32/6   60.47/6   62.55/6   63.38/6  
    Oddíl OB Kotlářka                    10.19/3    2.20/7    8.46/9    1.45/8    3.59/5    2.36/7    5.43/7    4.45/7    8.07/4    2.07/6    3.09/9    3.35/8    1.21/5    2.15/11   2.08/5    0.43/11 
                                         63.54/6  
                                          0.16/2  
  7 Řada Jakub                     66.00 10.45/5   12.08/4   19.17/4   20.22/4   25.31/5   30.48/7   35.48/6   42.29/8   52.42/8   54.53/7   57.17/7   59.54/7   61.21/7   62.35/7   65.06/7   65.40/7  
    Oddíl OB Kotlářka                    10.45/5    1.23/3    7.09/6    1.05/3    5.09/10   5.17/12   5.00/6    6.41/10  10.13/6    2.11/7    2.24/6    2.37/6    1.27/7    1.14/3    2.31/11   0.34/4  
                                         66.00/7  
                                          0.20/8  
  8 Uhlíř Marek                    68.30 11.11/6   13.26/6   22.10/8   23.18/7   27.20/7   30.14/6   36.09/7   39.56/6   52.25/7   55.00/8   58.08/8   61.42/8   63.05/8   65.07/8   67.28/8   68.09/8  
    TJ Lokomotiva Beroun                 11.11/6    2.15/6    8.44/8    1.08/4    4.02/6    2.54/10   5.55/8    3.47/5   12.29/11   2.35/9    3.08/8    3.34/7    1.23/6    2.02/8    2.21/9    0.41/10 
                                         68.30/8  
                                          0.21/10 
  9 Štádlík Lukáš                  86.15 14.52/9   16.24/9   24.01/9   31.31/10  36.39/10  38.45/10  44.41/9   58.38/11  66.38/10  70.32/10  73.28/10  78.48/9   80.58/9   83.07/9   85.18/9   85.53/9  
    SKOB STAVIMAT Slaný                  14.52/9    1.32/4    7.37/7    7.30/12   5.08/9    2.06/4    5.56/9   13.57/12   8.00/3    3.54/12   2.56/7    5.20/11   2.10/9    2.09/10   2.11/7    0.35/5  
                                         86.15/9  
                                          0.22/11 
 10 Malec Oldřich                  88.29 15.57/11  20.24/11  30.18/11  32.43/11  41.17/11  45.27/12  52.43/11  58.02/10  69.33/11  72.56/11  76.25/11  80.13/11  83.36/11  85.17/11  87.30/10  88.10/10 
    SKOB STAVIMAT Slaný                  15.57/11   4.27/11   9.54/11   2.25/9    8.34/12   4.10/11   7.16/10   5.19/8   11.31/7    3.23/10   3.29/11   3.48/10   3.23/11   1.41/5    2.13/8    0.40/9  
                                         88.29/10 
                                          0.19/6  
 11 Zamazal Tomáš                  89.11 15.41/10  18.04/10  28.17/10  29.43/9   34.17/9   37.08/9   45.29/10  52.26/9   66.28/9   70.04/9   73.26/9   78.49/10  81.17/10  84.28/10  88.07/11  88.52/11 
    KOB TRETRA Praha                     15.41/10   2.23/8   10.13/12   1.26/6    4.34/8    2.51/9    8.21/12   6.57/11  14.02/12   3.36/11   3.22/10   5.23/12   2.28/10   3.11/12   3.39/12   0.45/12 
                                         89.11/11 
                                          0.19/6  
 12 Dobeš Jan                      95.18 17.08/12  25.15/12  35.06/12  38.05/12  42.18/12  45.06/11  53.19/12  58.52/12  70.47/12  73.12/12  76.49/12  80.33/12  89.45/12  91.49/12  94.19/12  94.56/12 
    Sokol Kostelec n. Č.l.               17.08/12   8.07/12   9.51/10   2.59/10   4.13/7    2.48/8    8.13/11   5.33/9   11.55/8    2.25/8    3.37/12   3.44/9    9.12/12   2.04/9    2.30/10   0.37/7  
                                         95.18/12 
                                          0.22/11 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         7.1km  255m 19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-78      2-79      3-32      4-34      5-118     6-119     7-41      8-116     9-43     10-70     11-45     12-117    13-73     14-51     15-120    16-53    
                                         17-54     18-77     19-100   
  1 Valášek Jan                    62.05  2.54/1*  12.56/1*  14.54/1*  17.36/1*  23.27/1*  28.02/1*  29.05/1*  32.36/1*  36.59/1*  39.00/1*  42.22/1*  47.05/1*  50.31/1*  52.46/1*  54.45/1*  55.52/1* 
    SK Kamenice                           2.54/1*  10.02/1*   1.58/1*   2.42/3    5.51/1*   4.35/3    1.03/1*   3.31/1*   4.23/1*   2.01/1*   3.22/1*   4.43/1*   3.26/2    2.15/1*   1.59/1*   1.07/1* 
                                         58.28/1*  61.05/1*  61.48/1*  62.05/1* 
                                          2.36/3    2.37/1*   0.43/1*   0.17/1* 
  2 Němeček Jan                    68.48  3.17/2   15.19/2   18.03/2   19.43/2   27.04/2   28.13/2   29.35/2   35.28/2   40.43/2   43.29/2   47.04/2   53.12/2   56.16/2   59.01/2   61.22/2   62.32/2  
    SK Kamenice                           3.17/2   12.02/2    2.44/2    1.40/1*   7.21/2    1.09/1*   1.22/3    5.53/3    5.15/2    2.46/2    3.35/2    6.08/2    3.04/1*   2.45/2    2.21/2    1.10/2  
                                         64.48/2   67.42/2   68.28/2   68.48/2  
                                          2.16/2    2.54/2    0.46/2    0.20/2  
  3 Svoboda Jakub                  79.55  4.03/3   20.15/3   23.07/3   25.45/3   33.23/3   34.33/3   35.51/3   39.48/3   45.49/3   49.00/3   54.08/3   60.32/3   65.24/3   68.34/3   71.53/3   73.33/3  
    SKOB Roudnice nad Labem               4.03/3   16.12/3    2.52/3    2.38/2    7.38/3    1.10/2    1.18/2    3.57/2    6.01/3    3.11/3    5.08/3    6.24/3    4.52/3    3.10/3    3.19/3    1.40/3  
                                         75.08/3   78.39/3   79.31/3   79.55/3  
                                          1.35/1*   3.31/3    0.52/3    0.24/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21K        7.2km  195m 22k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-80      2-114     3-34      4-60      5-37      6-64      7-38      8-118     9-119    10-67     11-116    12-44     13-71     14-47     15-74     16-52    
                                         17-120    18-121    19-54     20-76     21-77     22-100   
  1 Škvor Martin                   60.26  2.00/1*  10.06/1*  11.12/1*  13.04/1*  18.53/1*  22.41/3   24.56/3   29.26/2   30.18/2   33.30/2   34.47/2   40.55/1*  43.01/1*  49.41/1*  51.39/1*  53.40/1* 
    SK Kamenice                           2.00/1*   8.06/1*   1.06/1*   1.52/1*   5.49/7    3.48/12   2.15/16   4.30/2    0.52/1*   3.12/2    1.17/5    6.08/1*   2.06/1*   6.40/3    1.58/7    2.01/1* 
                                         54.08/1*  55.06/1*  56.18/1*  57.33/1*  59.08/1*  60.01/1*  60.26/1* 
                                          0.28/4    0.58/2    1.12/3    1.15/1*   1.35/1*   0.53/10   0.25/13 
  2 Šimek Tomáš                    64.55  2.28/6   11.23/3   13.04/4   15.10/3   19.35/3   22.27/2   24.14/1*  28.32/1*  30.10/1*  33.17/1*  34.44/1*  43.55/2   46.08/2   52.44/2   54.33/2   57.07/2  
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           2.28/6    8.55/2    1.41/8    2.06/4    4.25/1*   2.52/4    1.47/13   4.18/1*   1.38/8    3.07/1*   1.27/12   9.11/9    2.13/2    6.36/2    1.49/3    2.34/4  
                                         57.34/2   58.33/2   59.47/2   61.53/2   63.43/2   64.30/2   64.55/2  
                                          0.27/2    0.59/3    1.14/4    2.06/13   1.50/4    0.47/5    0.25/13 
  3 Vaněk Petr                     67.00  2.21/3   11.41/4   13.00/3   15.15/4   20.43/4   23.38/4   24.50/2   30.04/3   31.31/3   35.12/3   36.18/3   44.17/3   46.52/3   54.29/3   56.20/3   59.12/3  
    SK Zbraslav OOB                       2.21/3    9.20/4    1.19/2    2.15/5    5.28/4    2.55/5    1.12/4    5.14/6    1.27/6    3.41/4    1.06/2    7.59/4    2.35/7    7.37/4    1.51/4    2.52/11 
                                         59.46/3   60.50/3   62.25/3   63.59/3   65.50/3   66.40/3   67.00/3  
                                          0.34/9    1.04/6    1.35/10   1.34/4    1.51/5    0.50/7    0.20/4  
  4 Cohen Nimrod                   69.11  2.36/7   12.56/6   14.54/7   17.17/7   24.14/7   26.55/6   28.00/6   33.27/7   34.49/6   38.31/6   39.37/5   48.11/4   50.47/4   57.13/4   59.22/4   61.45/4  
    ASA Tel-Aviv Israel                   2.36/7   10.20/6    1.58/12   2.23/8    6.57/15   2.41/2    1.05/2    5.27/7    1.22/4    3.42/6    1.06/2    8.34/5    2.36/8    6.26/1*   2.09/9    2.23/2  
                                         62.32/4   63.31/4   64.41/4   66.30/4   68.07/4   68.51/4   69.11/4  
                                          0.47/13   0.59/3    1.10/2    1.49/8    1.37/3    0.44/2    0.20/4  
  5 Červinka Jan                   70.45  2.11/2   11.08/2   12.38/2   14.43/2   19.24/2   22.11/1*  27.08/5   32.01/4   34.32/5   37.46/4   39.09/4   49.12/6   51.38/6   60.22/6   62.00/6   64.25/6  
    SK Praga                              2.11/2    8.57/3    1.30/6    2.05/3    4.41/2    2.47/3    4.57/18   4.53/3    2.31/14   3.14/3    1.23/8   10.03/11   2.26/5    8.44/10   1.38/1*   2.25/3  
                                         64.54/6   65.50/6   66.52/5   68.07/5   69.42/5   70.27/5   70.45/5  
                                          0.29/6    0.56/1*   1.02/1*   1.15/1*   1.35/1*   0.45/4    0.18/3  
  6 Novák Libor                    72.33  2.26/5   13.00/7   14.27/6   16.57/6   22.48/6   27.10/7   28.17/7   33.15/6   34.26/4   38.29/5   39.41/6   48.30/5   50.59/5   59.35/5   61.28/5   64.15/5  
    SK OK 24 Praha                        2.26/5   10.34/7    1.27/4    2.30/9    5.51/8    4.22/15   1.07/3    4.58/4    1.11/2    4.03/8    1.12/4    8.49/8    2.29/6    8.36/7    1.53/5    2.47/8  
                                         64.40/5   65.43/5   67.06/6   68.34/6   71.09/6   72.10/6   72.33/6  
                                          0.25/1*   1.03/5    1.23/8    1.28/3    2.35/13   1.01/12   0.23/9  
  7 Šimša Jaromír                  76.28  2.44/9   12.47/5   14.23/5   16.38/5   22.03/5   25.24/5   26.50/4   32.57/5   35.16/7   43.20/10  44.25/8   52.17/8   54.40/8   62.55/8   65.04/8   67.55/8  
    VŠSK MFF UK Praha                     2.44/9   10.03/5    1.36/7    2.15/5    5.25/3    3.21/8    1.26/8    6.07/13   2.19/12   8.04/17   1.05/1*   7.52/2    2.23/4    8.15/6    2.09/9    2.51/10 
                                         68.28/8   69.43/8   71.03/7   72.58/7   75.12/7   76.06/7   76.28/7  
                                          0.33/8    1.15/8    1.20/5    1.55/10   2.14/9    0.54/11   0.22/6  
  8 Koč Zdeněk                     79.23  3.00/13  16.16/14  17.44/12  20.25/12  26.48/12  30.59/12  32.14/11  37.48/10  39.08/10  43.13/9   44.43/10  55.42/10  58.19/9   66.31/9   68.43/9   71.26/9  
    SK Meteor Kačerov Praha               3.00/13  13.16/15   1.28/5    2.41/10   6.23/9    4.11/14   1.15/5    5.34/8    1.20/3    4.05/9    1.30/14  10.59/13   2.37/9    8.12/5    2.12/11   2.43/6  
                                         71.54/9   73.02/9   74.22/9   75.57/8   77.48/8   78.54/8   79.23/8  
                                          0.28/4    1.08/7    1.20/5    1.35/5    1.51/5    1.06/14   0.29/15 
  9 Veselý Jakub                   80.33  3.11/15  16.27/16  17.48/13  19.46/10  25.32/9   28.08/8   29.11/8   34.12/8   37.08/8   40.49/7   42.10/7   50.03/7   52.24/7   61.06/7   63.18/7   66.13/7  
    TJ Lokomotiva Beroun                  3.11/15  13.16/15   1.21/3    1.58/2    5.46/5    2.36/1*   1.03/1*   5.01/5    2.56/16   3.41/4    1.21/7    7.53/3    2.21/3    8.42/9    2.12/11   2.55/13 
                                         66.56/7   68.28/7   72.14/8   77.19/9   79.36/9   80.20/9   80.33/9  
                                          0.43/11   1.32/14   3.46/18   5.05/18   2.17/10   0.44/2    0.13/1* 
 10 Benc Jiří                      83.07  2.21/3   14.42/10  16.48/9   19.03/8   25.31/8   28.49/9   33.00/12  38.44/12  40.48/11  44.43/11  46.06/11  54.48/9   58.28/10  67.37/10  70.32/10  73.26/10 
    KOB TRETRA Praha                      2.21/3   12.21/11   2.06/14   2.15/5    6.28/11   3.18/7    4.11/17   5.44/9    2.04/11   3.55/7    1.23/8    8.42/6    3.40/15   9.09/11   2.55/14   2.54/12 
                                         74.10/10  75.37/10  77.24/10  79.19/10  81.56/10  82.45/10  83.07/10 
                                          0.44/12   1.27/12   1.47/15   1.55/10   2.37/14   0.49/6    0.22/6  
 11 Aschermann Michal              84.14  2.48/10  14.48/11  17.38/11  20.21/11  26.47/11  30.30/11  32.09/10  38.08/11  41.34/12  46.11/12  47.53/12  57.30/13  60.09/12  69.53/12  71.55/12  74.37/12 
    SK Kamenice                           2.48/10  12.00/10   2.50/17   2.43/11   6.26/10   3.43/11   1.39/11   5.59/10   3.26/17   4.37/12   1.42/15   9.37/10   2.39/10   9.44/12   2.02/8    2.42/5  
                                         75.33/12  76.52/11  78.26/11  81.15/12  83.08/11  83.58/11  84.14/11 
                                          0.56/17   1.19/9    1.34/9    2.49/17   1.53/7    0.50/7    0.16/2  
 12 Borovička Milan                85.05  2.57/12  14.30/9   16.23/8   19.07/9   25.40/10  29.18/10  30.41/9   36.40/9   38.04/9   43.11/8   44.35/9   56.38/11  60.39/13  69.20/11  72.14/13  75.27/13 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           2.57/12  11.33/9    1.53/11   2.44/12   6.33/12   3.38/9    1.23/7    5.59/10   1.24/5    5.07/14   1.24/10  12.03/17   4.01/16   8.41/8    2.54/13   3.13/14 
                                         76.03/13  77.34/13  79.14/13  81.17/13  83.29/12  84.34/12  85.05/12 
                                          0.36/10   1.31/13   1.40/11   2.03/12   2.12/8    1.05/13   0.31/17 
 13 Štrait Martin                  85.16  2.54/11  14.25/8   18.48/16  22.59/16  29.33/15  32.33/14  34.05/14  40.05/13  42.29/15  47.04/13  48.31/13  57.14/12  60.03/11  69.53/12  71.38/11  74.23/11 
    SK OK 24 Praha                        2.54/11  11.31/8    4.23/18   4.11/17   6.34/13   3.00/6    1.32/9    6.00/12   2.24/13   4.35/11   1.27/12   8.43/7    2.49/11   9.50/13   1.45/2    2.45/7  
                                         75.11/11  77.18/12  78.40/12  80.56/11  84.01/13  84.52/13  85.16/13 
                                          0.48/14   2.07/17   1.22/7    2.16/14   3.05/17   0.51/9    0.24/11 
 14 Líbal Jakub                    92.39  2.38/8   15.20/12  17.07/10  20.50/13  27.46/13  32.13/13  33.46/13  40.19/14  42.17/13  47.22/14  49.09/14  61.28/15  64.32/14  75.05/14  78.31/14  82.00/14 
    SKOB Roudnice nad Labem               2.38/8   12.42/12   1.47/10   3.43/16   6.56/14   4.27/16   1.33/10   6.33/15   1.58/10   5.05/13   1.47/16  12.19/18   3.04/12  10.33/15   3.26/17   3.29/17 
                                         82.27/14  85.10/14  86.56/14  88.42/14  91.03/14  92.15/14  92.39/14 
                                          0.27/2    2.43/18   1.46/13   1.46/7    2.21/11   1.12/17   0.24/11 
 15 Kutálek Jan                    94.21  3.05/14  16.11/13  18.35/15  21.42/15  31.42/16  35.23/16  37.29/16  43.44/16  46.16/16  50.47/16  52.11/16  63.53/16  66.58/16  78.11/15  81.24/15  84.41/15 
    KOB TRETRA Praha                      3.05/14  13.06/14   2.24/15   3.07/14  10.00/18   3.41/10   2.06/15   6.15/14   2.32/15   4.31/10   1.24/10  11.42/15   3.05/13  11.13/16   3.13/16   3.17/16 
                                         85.11/15  86.32/15  88.17/15  90.11/15  92.52/15  93.59/15  94.21/15 
                                          0.30/7    1.21/11   1.45/12   1.54/9    2.41/15   1.07/15   0.22/6  
 16 Toušek Filip                   96.18  3.21/16  16.22/15  18.21/14  21.17/14  28.41/14  32.34/15  34.13/15  40.50/15  42.21/14  47.57/15  49.49/15  60.50/14  64.54/15  78.33/16  81.38/16  84.51/16 
    SK Zbraslav OOB                       3.21/16  13.01/13   1.59/13   2.56/13   7.24/16   3.53/13   1.39/11   6.37/16   1.31/7    5.36/15   1.52/17  11.01/14   4.04/17  13.39/17   3.05/15   3.13/14 
                                         85.44/16  87.23/16  89.34/16  92.02/16  94.34/16  95.45/16  96.18/16 
                                          0.53/15   1.39/15   2.11/16   2.28/15   2.32/12   1.11/16   0.33/18 
 17 Prouza Jaromír                119.49  3.28/17  21.12/17  23.41/17  27.19/17  36.46/17  41.13/17  43.07/17  51.04/17  52.59/17  63.08/17  65.01/17  76.59/17  80.38/17  94.37/17  98.39/17 104.31/17 
    Oddíl OB Kotlářka                     3.28/17  17.44/17   2.29/16   3.38/15   9.27/17   4.27/16   1.54/14   7.57/17   1.55/9   10.09/18   1.53/18  11.58/16   3.39/14  13.59/18   4.02/18   5.52/18 
                                        105.24/17 107.20/17 110.48/17 113.34/17 117.41/17 119.20/17 119.49/17 
                                          0.53/15   1.56/16   3.28/17   2.46/16   4.07/18   1.39/18   0.29/15 
 18 Foršt Jakub                   133.14 20.00/18  38.50/18  40.34/18  44.57/18  50.45/18  60.27/18  61.44/18  75.13/18  82.44/18  90.40/18  92.00/18 102.09/18 107.40/18 117.44/18 119.41/18 122.31/18 
    SK Praga                             20.00/18  18.50/18   1.44/9    4.23/18   5.48/6    9.42/18   1.17/6   13.29/18   7.31/18   7.56/16   1.20/6   10.09/12   5.31/18  10.04/14   1.57/6    2.50/9  
                                        124.23/18 125.43/18 127.29/18 129.13/18 132.10/18 132.51/18 133.14/18 
                                          1.52/18   1.20/10   1.46/13   1.44/6    2.57/16   0.41/1*   0.23/9  
    Mencl Pavel                DISK       3.07/    16.24/    21.47/    25.30/    45.47/    50.38/    52.41/    60.59/    67.40/    81.40/    83.16/   115.03/   119.57/         /         /         /   
    Oddíl OB Kotlářka                     3.07/    13.17/     5.23/     3.43/    20.17/     4.51/     2.03/     8.18/     6.41/    14.00/     1.36/    31.47/     4.54/         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   145.31/   146.07/   
                                              /         /         /         /         /         /     0.36/   
    Červinka Jaroslav          DISK       4.21/    24.36/    30.23/    35.27/    54.10/    59.20/    66.48/    85.16/   107.55/         /         /   125.48/   130.27/   147.50/   153.52/   158.00/   
    SK Praga                              4.21/    20.15/     5.47/     5.04/    18.43/     5.10/     7.28/    18.28/    22.39/         /         /         /     4.39/    17.23/     6.02/     4.08/   
                                              /         /         /         /         /   163.17/   163.43/   
                                              /         /         /         /         /         /     0.26/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21L        9.9km  315m 30k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-34      5-35      6-36      7-37      8-38      9-39     10-40     11-41     12-42     13-128    14-103    15-129    16-43    
                                         17-44     18-45     19-46     20-47     21-48     22-49     23-50     24-51     25-52     26-53     27-54     28-55     29-56     30-100   
  1 Vodrážka Ondřej                64.42  1.57/11   8.42/4    9.32/3   10.34/3   11.40/3   16.20/3   20.08/3   22.56/3   24.00/3   26.22/2   27.42/3   31.01/2   32.55/2   36.28/1*  37.35/1*  41.40/1* 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   1.57/11   6.45/4    0.50/4    1.02/3    1.06/1*   4.40/7    3.48/1*   2.48/1*   1.04/1*   2.22/3    1.20/20   3.19/2    1.54/1*   3.33/1*   1.07/2    4.05/3  
                                         43.44/1*  44.56/1*  50.02/1*  51.38/1*  52.47/1*  53.25/1*  54.49/1*  56.59/1*  58.35/1*  59.55/1*  61.18/1*  62.19/1*  63.51/1*  64.20/1*  64.42/1* 
                                          2.04/1*   1.12/2    5.06/3    1.36/6    1.09/5    0.38/1*   1.24/1*   2.10/4    1.36/1*   1.20/6    1.23/5    1.01/5    1.32/3    0.29/5    0.22/11 
  2 Makovský Jakub                 66.16  1.30/1*   8.11/1*   8.51/1*   9.51/1*  11.06/1*  15.06/1*  19.02/1*  21.54/1*  23.04/1*  25.25/1*  26.06/1*  29.25/1*  31.25/1*  38.37/4   39.38/4   43.21/3  
    KOB TRETRA Praha                      1.30/1*   6.41/2    0.40/1*   1.00/2    1.15/5    4.00/1*   3.56/2    2.52/2    1.10/2    2.21/2    0.41/2    3.19/2    2.00/2    7.12/19   1.01/1*   3.43/1* 
                                         46.04/4   47.10/4   52.08/4   53.29/3   54.30/3   55.08/2   56.34/2   58.20/2   59.57/2   61.07/2   63.02/3   63.53/2   65.25/2   65.55/2   66.16/2  
                                          2.43/7    1.06/1*   4.58/1*   1.21/1*   1.01/1*   0.38/1*   1.26/2    1.46/1*   1.37/2    1.10/1*   1.55/12   0.51/2    1.32/3    0.30/7    0.21/8  
  3 Janovský Tomáš                 66.22  1.49/7    9.16/6   10.12/6   11.20/6   12.28/5   16.45/4   20.53/4   23.50/4   25.12/4   27.26/4   28.04/4   31.24/3   33.25/3   37.03/2   38.14/2   42.30/2  
    SK Praga                              1.49/7    7.27/7    0.56/8    1.08/4    1.08/2    4.17/3    4.08/4    2.57/3    1.22/5    2.14/1*   0.38/1*   3.20/4    2.01/3    3.38/2    1.11/4    4.16/5  
                                         44.50/2   46.07/2   51.47/2   53.19/2   54.27/2   55.11/3   56.42/3   58.40/3   60.33/3   61.48/3   62.55/2   64.07/3   65.36/3   66.03/3   66.22/3  
                                          2.20/3    1.17/4    5.40/6    1.32/5    1.08/3    0.44/9    1.31/3    1.58/2    1.53/6    1.15/3    1.07/2    1.12/11   1.29/2    0.27/1*   0.19/5  
  4 Seidl Miroslav                 67.16  1.40/3    8.14/2    9.02/2   10.01/2   11.11/2   15.27/2   19.32/2   22.30/2   23.52/2   26.31/3   27.13/2   32.01/4   34.10/4   37.49/3   39.02/3   43.28/4  
    VŠTJ Ekonom Praha                     1.40/3    6.34/1*   0.48/3    0.59/1*   1.10/3    4.16/2    4.05/3    2.58/4    1.22/5    2.39/5    0.42/3    4.48/17   2.09/6    3.39/3    1.13/5    4.26/7  
                                         45.45/3   46.59/3   52.04/3   53.35/4   54.42/4   55.23/4   57.05/4   59.10/4   61.07/4   62.21/4   63.49/4   64.39/4   66.23/4   66.56/4   67.16/4  
                                          2.17/2    1.14/3    5.05/2    1.31/3    1.07/2    0.41/4    1.42/7    2.05/3    1.57/8    1.14/2    1.28/6    0.50/1*   1.44/10   0.33/11   0.20/7  
  5 Zajíc Vítězslav                73.26  2.20/19  10.01/12  10.52/12  12.03/11  13.22/10  17.58/7   22.34/7   25.43/7   27.11/7   29.55/7   30.46/7   34.12/6   36.27/6   40.37/6   41.44/6   46.08/6  
    KOB TRETRA Praha                      2.20/19   7.41/8    0.51/5    1.11/5    1.19/7    4.36/5    4.36/8    3.09/5    1.28/10   2.44/7    0.51/9    3.26/5    2.15/8    4.10/7    1.07/2    4.24/6  
                                         48.38/6   49.58/6   55.40/5   57.28/6   58.38/6   60.40/6   62.57/7   65.32/6   67.16/6   68.34/6   70.10/5   71.01/5   72.34/5   73.05/5   73.26/5  
                                          2.30/5    1.20/5    5.42/7    1.48/8    1.10/6    2.02/20   2.17/15   2.35/10   1.44/3    1.18/4    1.36/8    0.51/2    1.33/5    0.31/8    0.21/8  
  6 Gajda Jan                      74.03  2.04/14   8.59/5    9.52/5   11.11/4   12.23/4   16.48/5   21.08/5   24.20/5   25.31/5   28.11/5   28.57/5   33.12/5   35.20/5   39.09/5   40.23/5   44.28/5  
    USK Praha                             2.04/14   6.55/5    0.53/7    1.19/12   1.12/4    4.25/4    4.20/5    3.12/7    1.11/3    2.40/6    0.46/5    4.15/11   2.08/5    3.49/5    1.14/6    4.05/3  
                                         47.21/5   48.52/5   55.43/6   57.23/5   58.33/5   59.18/5   60.54/5   63.16/5   65.12/5   66.52/5   70.10/5   71.19/6   73.02/6   73.38/6   74.03/6  
                                          2.53/8    1.31/9    6.51/12   1.40/7    1.10/6    0.45/10   1.36/4    2.22/6    1.56/7    1.40/13   3.18/19   1.09/10   1.43/9    0.36/15   0.25/16 
  7 Skripnik Ondřej                75.02  1.50/8    8.34/3    9.33/4   11.16/5   13.10/8   18.09/8   22.58/9   26.09/9   28.31/10  31.17/11  32.01/9   35.14/8   37.19/7   41.28/7   43.18/8   47.19/7  
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           1.50/8    6.44/3    0.59/13   1.43/18   1.54/18   4.59/10   4.49/12   3.11/6    2.22/18   2.46/8    0.44/4    3.13/1*   2.05/4    4.09/6    1.50/19   4.01/2  
                                         49.52/7   51.24/7   57.03/7   58.52/7   60.35/7   61.18/7   62.55/6   65.33/7   67.21/7   68.53/7   71.14/7   72.26/7   74.07/7   74.40/7   75.02/7  
                                          2.33/6    1.32/10   5.39/5    1.49/9    1.43/17   0.43/6    1.37/5    2.38/12   1.48/4    1.32/11   2.21/18   1.12/11   1.41/7    0.33/11   0.22/11 
  8 Kalous Vladislav               75.10  1.33/2    9.16/6   10.18/8   11.34/8   13.45/12  18.21/10  23.33/12  27.13/11  28.37/11  31.10/9   32.03/10  36.38/12  38.52/12  42.33/10  43.51/9   49.01/10 
    VŠTJ Ekonom Praha                     1.33/2    7.43/9    1.02/16   1.16/9    2.11/20   4.36/5    5.12/15   3.40/15   1.24/7    2.33/4    0.53/12   4.35/15   2.14/7    3.41/4    1.18/7    5.10/15 
                                         52.27/10  54.01/10  59.57/10  61.28/9   62.50/11  63.33/11  65.10/9   67.26/9   69.32/9   70.52/9   71.51/8   72.52/8   74.16/8   74.47/8   75.10/8  
                                          3.26/12   1.34/11   5.56/8    1.31/3    1.22/11   0.43/6    1.37/5    2.16/5    2.06/13   1.20/6    0.59/1*   1.01/5    1.24/1*   0.31/8    0.23/15 
  9 Bořánek Petr                   75.59  1.46/6    9.32/10  10.51/11  12.06/12  13.31/11  18.23/11  22.51/8   26.08/8   27.24/8   30.23/8   31.15/8   35.02/7   37.22/8   41.39/8   42.57/7   47.42/8  
    USK Praha                             1.46/6    7.46/11   1.19/19   1.15/8    1.25/11   4.52/9    4.28/6    3.17/8    1.16/4    2.59/13   0.52/10   3.47/7    2.20/11   4.17/9    1.18/7    4.45/11 
                                         50.56/8   52.33/8   58.33/8   60.27/8   61.51/8   62.41/8   64.23/8   66.46/8   68.47/8   70.16/8   72.00/9   73.15/9   74.59/9   75.37/9   75.59/9  
                                          3.14/11   1.37/12   6.00/9    1.54/11   1.24/12   0.50/13   1.42/7    2.23/7    2.01/9    1.29/9    1.44/11   1.15/13   1.44/10   0.38/16   0.22/11 
 10 Hájek Adam                     76.17  1.41/4    9.25/9   10.21/9   11.46/9   13.07/7   18.11/9   23.32/11  27.15/12  28.52/12  31.56/12  32.44/12  36.17/11  38.44/11  43.15/11  44.36/11  49.27/11 
    SK Kamenice                           1.41/4    7.44/10   0.56/8    1.25/14   1.21/8    5.04/11   5.21/17   3.43/17   1.37/16   3.04/15   0.48/7    3.33/6    2.27/12   4.31/12   1.21/11   4.51/12 
                                         52.30/11  54.28/11  60.05/11  61.32/10  62.40/9   63.25/10  65.10/9   67.35/10  69.50/10  71.21/10  72.59/10  73.54/10  75.31/10  76.00/10  76.17/10 
                                          3.03/9    1.58/15   5.37/4    1.27/2    1.08/3    0.45/10   1.45/10   2.25/8    2.15/15   1.31/10   1.38/9    0.55/4    1.37/6    0.29/5    0.17/2  
 11 Šafka Jan                      78.48  1.57/11   9.19/8   10.17/7   11.31/7   12.48/6   17.28/6   22.13/6   25.31/6   27.04/6   29.53/6   30.43/6   35.29/9   38.02/9   42.16/9   43.53/10  48.26/9  
    SK Slavia Praha                       1.57/11   7.22/6    0.58/12   1.14/7    1.17/6    4.40/7    4.45/11   3.18/9    1.33/12   2.49/9    0.50/8    4.46/16   2.33/13   4.14/8    1.37/17   4.33/8  
                                         51.33/9   53.18/9   59.29/9   61.32/10  62.43/10  63.22/9   65.20/11  69.19/11  71.34/11  73.25/11  75.03/11  76.07/11  77.52/11       /    78.48/11 
                                          3.07/10   1.45/14   6.11/10   2.03/12   1.11/8    0.39/3    1.58/13   3.59/20   2.15/15   1.51/16   1.38/9    1.04/8    1.45/12       /         /   
 12 Pražák Jiří                    79.52  1.55/9   10.41/17  11.33/16  12.50/15  14.18/15  20.13/15  24.50/15  28.09/15  29.36/15  32.33/14  33.20/14  37.14/14  39.33/14  43.50/12  45.10/12  49.44/12 
    SK Zbraslav OOB                       1.55/9    8.46/18   0.52/6    1.17/11   1.28/13   5.55/16   4.37/9    3.19/10   1.27/9    2.57/12   0.47/6    3.54/9    2.19/10   4.17/9    1.20/9    4.34/9  
                                         53.39/12  55.07/12  62.28/12  64.46/13  65.57/12  66.40/12  68.22/12  70.59/12  72.51/12  74.35/12  75.54/12  77.22/12  79.04/12       /    79.52/12 
                                          3.55/15   1.28/7    7.21/16   2.18/16   1.11/8    0.43/6    1.42/7    2.37/11   1.52/5    1.44/14   1.19/4    1.28/16   1.42/8        /         /   
 13 Hodek Michal                   81.28  1.44/5    9.34/11  10.21/9   11.50/10  13.14/9   18.48/12  23.31/10  26.56/10  28.20/9   31.11/10  32.03/10  35.59/10  38.33/10  43.50/12  45.23/14  50.50/14 
    KOB TRETRA Praha                      1.44/5    7.50/13   0.47/2    1.29/15   1.24/9    5.34/14   4.43/10   3.25/13   1.24/7    2.51/10   0.52/10   3.56/10   2.34/14   5.17/14   1.33/15   5.27/18 
                                         55.07/14  56.35/14  62.47/13  64.38/12  66.18/13  67.12/13  69.08/13  71.35/13  74.00/13  75.24/13  77.23/13  78.51/13  80.39/13  81.10/11  81.28/13 
                                          4.17/18   1.28/7    6.12/11   1.51/10   1.40/16   0.54/17   1.56/12   2.27/9    2.25/17   1.24/8    1.59/14   1.28/16   1.48/14   0.31/8    0.18/4  
 14 Černý Martin                   83.40  2.06/15  10.57/18  11.54/17  13.14/17  14.40/17  21.08/18  26.24/18  30.05/18  31.40/17  34.40/17  35.36/17  39.53/17  42.44/17  47.13/15  48.47/15  54.06/15 
    KOB TRETRA Praha                      2.06/15   8.51/19   0.57/11   1.20/13   1.26/12   6.28/19   5.16/16   3.41/16   1.35/15   3.00/14   0.56/13   4.17/12   2.51/17   4.29/11   1.34/16   5.19/17 
                                         56.29/15  58.13/15  65.31/15  67.34/15  69.23/15  70.13/15  72.06/15  75.02/15  77.04/15  78.22/15  79.35/14  80.53/14  82.47/14  83.21/13  83.40/14 
                                          2.23/4    1.44/13   7.18/14   2.03/12   1.49/20   0.50/13   1.53/11   2.56/15   2.02/11   1.18/4    1.13/3    1.18/14   1.54/16   0.34/14   0.19/5  
 15 Dvořák Miroslav                83.42  1.58/13  10.19/15  11.15/15  12.27/13  13.51/13  19.28/14  24.01/13  27.33/13  29.07/13  32.16/13  33.13/13  37.03/13  39.21/13  43.52/14  45.12/13  50.11/13 
    SK Zbraslav OOB                       1.58/13   8.21/15   0.56/8    1.12/6    1.24/9    5.37/15   4.33/7    3.32/14   1.34/14   3.09/16   0.57/14   3.50/8    2.18/9    4.31/12   1.20/9    4.59/14 
                                         53.43/13  56.11/13  63.31/14  65.51/14  67.11/14  67.59/14  70.43/14  73.45/14  76.12/14  78.14/14  79.48/15  80.54/15  82.47/14  83.20/12  83.42/15 
                                          3.32/13   2.28/17   7.20/15   2.20/17   1.20/10   0.48/12   2.44/20   3.02/17   2.27/18   2.02/17   1.34/7    1.06/9    1.53/15   0.33/11   0.22/11 
 16 Buk Jindřich                   88.36  2.47/20  11.10/19  12.16/18  13.45/18  15.28/18  20.46/17  25.48/16  29.31/16  31.01/16  33.56/16  34.57/16  39.25/16  42.05/16  49.01/17  50.46/17  56.04/17 
    SKOB Roudnice nad Labem               2.47/20   8.23/16   1.06/17   1.29/15   1.43/16   5.18/12   5.02/13   3.43/17   1.30/11   2.55/11   1.01/16   4.28/14   2.40/16   6.56/18   1.45/18   5.18/16 
                                         59.56/17  61.22/16  70.09/17  72.25/17  73.51/17  74.33/17  76.36/16  79.14/16  81.15/16  82.54/16  85.05/16  86.07/16  87.53/16  88.21/14  88.36/16 
                                          3.52/14   1.26/6    8.47/19   2.16/15   1.26/13   0.42/5    2.03/14   2.38/12   2.01/9    1.39/12   2.11/15   1.02/7    1.46/13   0.28/2    0.15/1* 
 17 Chum Jaroslav                  91.22  1.56/10  10.12/14  11.11/13  12.27/13  13.57/14  19.19/13  24.29/14  27.52/14  29.25/14  32.38/15  33.50/15  38.09/15  40.43/15  48.51/16  50.12/16  55.03/16 
    SK Slavia Praha                       1.56/10   8.16/14   0.59/13   1.16/9    1.30/14   5.22/13   5.10/14   3.23/12   1.33/12   3.13/17   1.12/19   4.19/13   2.34/14   8.08/20   1.21/11   4.51/12 
                                         59.25/16  61.59/17  69.48/16  72.00/16  73.38/16  74.31/16  76.55/17  79.51/17  81.55/17  84.21/17  86.19/17  88.07/17  90.19/17       /    91.22/17 
                                          4.22/19   2.34/18   7.49/17   2.12/14   1.38/14   0.53/16   2.24/16   2.56/15   2.04/12   2.26/19   1.58/13   1.48/20   2.12/19       /         /   
 18 Blaha Ondřej                   96.47  2.17/18  10.03/13  11.13/14  13.02/16  14.38/16  20.40/16  26.19/17  29.39/17  34.29/18  38.02/18  39.03/18  44.07/18  47.07/18  52.30/18  53.59/18  58.41/18 
    VŠTJ Ekonom Praha                     2.17/18   7.46/11   1.10/18   1.49/19   1.36/15   6.02/17   5.39/18   3.20/11   4.50/20   3.33/18   1.01/16   5.04/18   3.00/18   5.23/16   1.29/14   4.42/10 
                                         62.45/18  65.28/18  72.23/18  74.56/18  76.35/18  77.25/18  79.54/18  83.10/18  85.23/18  90.32/18  92.43/18  94.08/18  96.02/18  96.30/15  96.47/18 
                                          4.04/16   2.43/20   6.55/13   2.33/18   1.39/15   0.50/13   2.29/18   3.16/19   2.13/14   5.09/20   2.11/15   1.25/15   1.54/16   0.28/2    0.17/2  
 19 Ryjáček Jan                   102.24  2.06/15  11.54/20  12.54/20  15.07/20  17.15/20  23.37/20  30.05/20  34.43/20  36.23/19  40.41/19  41.40/19  47.15/19  50.44/19  56.01/19  58.01/19  64.41/19 
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.06/15   9.48/20   1.00/15   2.13/20   2.08/19   6.22/18   6.28/19   4.38/19   1.40/17   4.18/19   0.59/15   5.35/19   3.29/19   5.17/14   2.00/20   6.40/19 
                                         68.48/19  71.05/19  79.19/19  82.41/19  84.26/19  85.24/19  87.52/19  90.39/19  93.33/19  95.18/19  97.33/19  99.06/19 101.18/19 101.57/16 102.24/19 
                                          4.07/17   2.17/16   8.14/18   3.22/20   1.45/19   0.58/19   2.28/17   2.47/14   2.54/19   1.45/15   2.15/17   1.33/18   2.12/19   0.39/17   0.27/17 
 20 Bergl Tomáš                   110.26  2.15/17  10.38/16  12.21/19  13.55/19  15.47/19  22.32/19  29.16/19  34.25/19  36.59/20  41.29/20  42.40/20  51.00/20  54.40/20  61.30/20  62.57/20  69.45/20 
    SK Praga                              2.15/17   8.23/16   1.43/20   1.34/17   1.52/17   6.45/20   6.44/20   5.09/20   2.34/19   4.30/20   1.11/18   8.20/20   3.40/20   6.50/17   1.27/13   6.48/20 
                                         74.13/20  76.54/20  85.50/20  88.50/20  90.34/20  91.28/20  93.58/20  97.05/20 100.00/20 102.08/20 105.55/20 107.30/20 109.37/20 110.05/17 110.26/20 
                                          4.28/20   2.41/19   8.56/20   3.00/19   1.44/18   0.54/17   2.30/19   3.07/18   2.55/20   2.08/18   3.47/20   1.35/19   2.07/18   0.28/2    0.21/8  
    Hubený Martin              DISK-LIM.  3.11/    14.49/    16.14/    18.16/    22.43/    34.06/    42.38/    50.25/    52.29/    62.45/    63.52/    70.24/    75.12/    86.18/    88.46/    99.24/   
    Sokol Praha Spořilov - Roztyly        3.11/    11.38/     1.25/     2.02/     4.27/    11.23/     8.32/     7.47/     2.04/    10.16/     1.07/     6.32/     4.48/    11.06/     2.28/    10.38/   
                                        104.44/   108.03/   119.24/   123.15/   125.40/   126.55/   129.31/   133.15/   136.29/   139.27/   141.48/   148.01/   152.58/   153.55/   154.35/   
                                          5.20/     3.19/    11.21/     3.51/     2.25/     1.15/     2.36/     3.44/     3.14/     2.58/     2.21/     6.13/     4.57/     0.57/     0.40/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35K        6.2km  230m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-114     3-118     4-119     5-69      6-125     7-70      8-45      9-124    10-47     11-51     12-54     13-75     14-123    15-56     16-100   
                                     
  1 Hlubuček Tomáš                 74.15 14.27/4   16.13/4   24.43/4   26.02/3   30.25/2   32.44/2   39.37/2   44.37/2   54.13/2   57.05/2   60.06/2   65.45/2   67.37/2   70.44/2   73.14/2   73.53/2  
    SK Kamenice                          14.27/4    1.46/4    8.30/3    1.19/2    4.23/3    2.19/3    6.53/4    5.00/5    9.36/3    2.52/6    3.01/3    5.39/7    1.52/3    3.07/4    2.30/4    0.39/4  
                                         74.15/2  
                                          0.22/2  
  2 Kalousek Jiří                  76.20 11.41/3   13.43/3   23.40/2   25.50/2   33.29/3   38.12/3   44.33/3   49.58/3   58.34/3   60.44/3   64.27/3   68.11/3   70.13/3   72.54/3   75.20/3   75.55/3  
    Oddíl OB Kotlářka                    11.41/3    2.02/5    9.57/4    2.10/5    7.39/6    4.43/5    6.21/2    5.25/6    8.36/2    2.10/2    3.43/5    3.44/3    2.02/5    2.41/2    2.26/2    0.35/2  
                                         76.20/3  
                                          0.25/6  
  3 Aschermann David               81.07 15.45/6   17.30/5   28.06/5   31.25/5   35.55/5   39.47/5   46.24/4   50.00/4   63.49/4   66.14/4   68.58/4   72.41/4   74.23/4   77.19/4   79.46/4   80.35/4  
    SK Kamenice                          15.45/6    1.45/3   10.36/5    3.19/6    4.30/4    3.52/4    6.37/3    3.36/3   13.49/6    2.25/3    2.44/2    3.43/2    1.42/1*   2.56/3    2.27/3    0.49/6  
                                         81.07/4  
                                          0.32/7  
  4 Rohlíček Jan                   83.53 21.11/7   24.21/7   32.47/6   34.14/6   38.19/6   40.37/6   49.49/6   52.52/5   64.14/5   66.53/5   70.05/5   73.53/5   75.45/5   79.59/5   82.47/5   83.29/5  
    VŠSK MFF UK Praha                    21.11/7    3.10/7    8.26/2    1.27/3    4.05/2    2.18/2    9.12/6    3.03/2   11.22/4    2.39/5    3.12/4    3.48/4    1.52/3    4.14/6    2.48/6    0.42/5  
                                         83.53/5  
                                          0.24/3  
  5 Fikar Aleš                     95.45 11.12/2   12.45/2   23.49/3   28.01/4   33.39/4   38.35/4   48.22/5   52.59/6   70.13/6   72.50/6   77.38/6   82.03/6   84.15/6   92.24/6   94.55/6   95.26/6  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí              11.12/2    1.33/2   11.04/6    4.12/7    5.38/5    4.56/7    9.47/7    4.37/4   17.14/7    2.37/4    4.48/6    4.25/6    2.12/6    8.09/7    2.31/5    0.31/1* 
                                         95.45/6  
                                          0.19/1* 
  6 Kašpar Jaroslav               104.49 15.26/5   17.31/6   33.50/7   35.50/7   45.57/7   50.41/7   59.34/7   66.25/7   79.00/7   84.34/7   89.47/7   94.10/7   96.33/7  100.03/7  103.20/7  104.25/7  
    SKOB STAVIMAT Slaný                  15.26/5    2.05/6   16.19/7    2.00/4   10.07/7    4.44/6    8.53/5    6.51/7   12.35/5    5.34/7    5.13/7    4.23/5    2.23/7    3.30/5    3.17/7    1.05/7  
                                        104.49/7  
                                          0.24/3  
    Šafka Jan                  DISK-LIM. 75.51/    78.25/    97.45/   100.12/   113.55/   125.15/   164.10/   169.23/   202.12/   207.33/   213.09/   218.51/   235.47/   237.22/   241.25/   242.08/   
    SK Kamenice                          75.51/     2.34/    19.20/     2.27/    13.43/    11.20/    38.55/     5.13/    32.49/     5.21/     5.36/     5.42/    16.56/     1.35/     4.03/     0.43/   
                                        242.42/   
                                          0.34/   
  8 Boudný Jan                MS   51.26  9.11/1*  10.24/1*  16.42/1*  17.42/1*  20.58/1*  22.46/1*  27.27/1*  30.27/1*  38.08/1*  40.15/1*  42.25/1*  45.02/1*  46.44/1*  48.25/1*  50.27/1*  51.02/1* 
    OK Sparta Praha                       9.11/1*   1.13/1*   6.18/1*   1.00/1*   3.16/1*   1.48/1*   4.41/1*   3.00/1*   7.41/1*   2.07/1*   2.10/1*   2.37/1*   1.42/1*   1.41/1*   2.02/1*   0.35/2  
                                         51.26/1* 
                                          0.24/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35L        8.1km  245m 25k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-57      2-58      3-33      4-59      5-60      6-61      7-62      8-36      9-63     10-64     11-39     12-65     13-41     14-67     15-69     16-70    
                                         17-71     18-72     19-73     20-74     21-53     22-75     23-76     24-77     25-100   
  1 Datel Jiří                     69.07  2.42/1*  10.20/2   11.24/1*  12.11/1*  14.21/1*  17.23/2   20.05/4   22.15/3   25.54/3   29.19/3   31.43/3   34.32/3   36.39/2   38.56/1*  43.46/2   48.07/2  
    Klub OB Kladno                        2.42/1*   7.38/3    1.04/1*   0.47/1*   2.10/2    3.02/9    2.42/14   2.10/1*   3.39/1*   3.25/2    2.24/6    2.49/2    2.07/1*   2.17/1*   4.50/10   4.21/1* 
                                         50.07/2   56.45/1*  60.06/1*  61.55/1*  64.34/1*  65.26/1*  66.40/1*  68.03/1*  68.47/1*  69.07/1* 
                                          2.00/3    6.38/1*   3.21/1*   1.49/1*   2.39/5    0.52/4    1.14/1*   1.23/1*   0.44/1*   0.20/2  
  2 Vinš Pavel                     71.42  2.44/2   10.02/1*  11.25/2   12.15/2   14.36/2   16.24/1*  17.38/1*  20.04/1*  24.35/2   28.33/2   30.51/2   33.26/2   36.59/3   39.57/2   42.46/1*  48.01/1* 
    Klub OB Kladno                        2.44/2    7.18/1*   1.23/6    0.50/2    2.21/4    1.48/1*   1.14/2    2.26/3    4.31/4    3.58/8    2.18/2    2.35/1*   3.33/10   2.58/3    2.49/1*   5.15/4  
                                         50.03/1*  57.08/2   61.29/2   63.37/2   66.06/2   67.10/2   68.38/2   70.29/2   71.19/2   71.42/2  
                                          2.02/4    7.05/4    4.21/5    2.08/6    2.29/4    1.04/10   1.28/5    1.51/4    0.50/4    0.23/6  
  3 Šemelík Petr                   72.17  3.01/3   10.30/3   11.34/3   12.34/3   14.43/3   17.25/3   18.36/2   20.47/2   24.32/1*  27.22/1*  29.40/1*  32.45/1*  35.48/1*  41.45/3   45.57/3   50.36/3  
    Klub OB Kladno                        3.01/3    7.29/2    1.04/1*   1.00/3    2.09/1*   2.42/8    1.11/1*   2.11/2    3.45/2    2.50/1*   2.18/2    3.05/4    3.03/5    5.57/13   4.12/8    4.39/2  
                                         52.20/3   58.58/3   62.20/3   64.24/3   66.41/3   67.33/3   68.51/3   70.57/3   71.55/3   72.17/3  
                                          1.44/1*   6.38/1*   3.22/2    2.04/4    2.17/2    0.52/4    1.18/2    2.06/7    0.58/13   0.22/5  
  4 Procházka Antonín              75.59  3.02/4   10.55/4   12.17/4   14.00/4   16.19/4   18.34/4   19.53/3   23.01/4   27.28/4   31.10/4   33.57/4   37.34/4   41.12/4   46.38/4   49.32/4   54.22/4  
    OOB TJ Sokol Dobřichovice             3.02/4    7.53/4    1.22/5    1.43/11   2.19/3    2.15/4    1.19/3    3.08/8    4.27/3    3.42/4    2.47/10   3.37/9    3.38/12   5.26/11   2.54/2    4.50/3  
                                         56.09/4   63.12/4   66.55/4   68.46/4   71.00/4   71.51/4   73.12/4   74.46/4   75.36/4   75.59/4  
                                          1.47/2    7.03/3    3.43/3    1.51/2    2.14/1*   0.51/3    1.21/4    1.34/2    0.50/4    0.23/6  
  5 Kolář Tomáš                    84.50  3.56/10  11.58/6   13.18/6   16.13/6   18.45/6   23.53/9   25.21/9   28.14/9   33.23/9   38.07/9   40.26/8   43.59/8   46.57/8   50.40/6   54.22/7   59.44/6  
    SKOB STAVIMAT Slaný                   3.56/10   8.02/5    1.20/4    2.55/16   2.32/6    5.08/15   1.28/7    2.53/6    5.09/6    4.44/11   2.19/4    3.33/6    2.58/4    3.43/6    3.42/6    5.22/5  
                                         61.51/5   68.59/5   72.45/5   74.59/5   79.01/5   79.53/5   81.50/5   83.45/5   84.30/5   84.50/5  
                                          2.07/6    7.08/5    3.46/4    2.14/7    4.02/12   0.52/4    1.57/9    1.55/5    0.45/2    0.20/2  
  6 Jun Drahomír                   85.14  3.04/5   13.46/8   15.42/8   16.56/8   19.40/8   21.52/6   23.23/6   27.00/8   32.10/7   36.01/7   39.34/7   43.02/7   45.42/7   48.56/5   53.25/5   59.16/5  
    Sokol Kostelec n. Č.l.                3.04/5   10.42/10   1.56/15   1.14/7    2.44/8    2.12/3    1.31/8    3.37/10   5.10/7    3.51/7    3.33/12   3.28/5    2.40/2    3.14/5    4.29/9    5.51/8  
                                         61.57/6   69.42/6   75.18/6   77.44/6   80.04/6   80.56/6   82.16/6   83.58/6   84.51/6   85.14/6  
                                          2.41/9    7.45/6    5.36/9    2.26/10   2.20/3    0.52/4    1.20/3    1.42/3    0.53/7    0.23/6  
  7 Klaška Pavel                   88.19  3.25/7   15.28/11  16.42/11  17.48/9   20.38/9   22.47/8   24.21/8   26.50/7   31.50/6   35.38/6   37.53/6   42.18/6   45.41/6   51.08/7   54.11/6   60.12/7  
    Oddíl OB Kotlářka                     3.25/7   12.03/12   1.14/3    1.06/4    2.50/9    2.09/2    1.34/9    2.29/4    5.00/5    3.48/6    2.15/1*   4.25/14   3.23/8    5.27/12   3.03/4    6.01/9  
                                         62.17/7   71.49/7   76.11/7   78.14/7   82.06/7   82.55/7   84.23/7   86.49/7   87.47/7   88.19/7  
                                          2.05/5    9.32/9    4.22/6    2.03/3    3.52/11   0.49/1*   1.28/5    2.26/14   0.58/13   0.32/14 
  8 Siegl Roman                    94.56  3.19/6   11.37/5   13.07/5   14.25/5   17.55/5   20.16/5   21.41/5   24.57/5   30.14/5   33.47/5   36.16/5   39.18/5   42.50/5   52.32/9   55.27/8   64.48/9  
    VŠSK MFF UK Praha                     3.19/6    8.18/6    1.30/10   1.18/8    3.30/13   2.21/6    1.25/4    3.16/9    5.17/8    3.33/3    2.29/7    3.02/3    3.32/9    9.42/15   2.55/3    9.21/15 
                                         67.35/9   75.55/8   82.09/8   84.16/8   88.35/9   89.36/9   91.30/8   93.39/8   94.32/8   94.56/8  
                                          2.47/11   8.20/7    6.14/14   2.07/5    4.19/13   1.01/8    1.54/7    2.09/8    0.53/7    0.24/9  
  9 Ondřejček Jiří                 96.07  4.13/11  14.29/10  16.06/9   18.19/11  22.12/13  28.37/13  30.27/13  34.04/12  39.21/11  43.32/11  46.13/10  49.47/10  52.54/10  57.00/10  60.26/10  65.49/10 
    TJ AERO Odolena Voda                  4.13/11  10.16/9    1.37/11   2.13/15   3.53/14   6.25/16   1.50/11   3.37/10   5.17/8    4.11/9    2.41/9    3.34/7    3.07/6    4.06/8    3.26/5    5.23/6  
                                         68.16/10  76.54/9   82.41/9   85.10/9   88.17/8   89.21/8   91.50/9   94.43/9   95.39/9   96.07/9  
                                          2.27/8    8.38/8    5.47/11   2.29/11   3.07/6    1.04/10   2.29/13   2.53/15   0.56/9    0.28/12 
 10 Jirous Jiří                   103.33  4.34/12  14.18/9   16.11/10  17.57/10  21.14/10  24.25/12  26.35/11  32.23/11  39.53/12  44.45/12  47.23/11  51.00/11  55.10/11  59.11/11  64.11/11  71.03/11 
    KOB TRETRA Praha                      4.34/12   9.44/7    1.53/14   1.46/13   3.17/11   3.11/11   2.10/13   5.48/16   7.30/13   4.52/12   2.38/8    3.37/9    4.10/13   4.01/7    5.00/11   6.52/10 
                                         73.51/11  83.46/11  89.50/11  92.22/11  95.54/11  97.34/10  99.59/10 102.15/10 103.12/10 103.33/10 
                                          2.48/12   9.55/11   6.04/13   2.32/13   3.32/8    1.40/13   2.25/11   2.16/13   0.57/12   0.21/4  
 11 Růžička Miloslav              108.03  3.27/8   13.31/7   15.17/7   16.40/7   19.09/7   22.14/7   23.41/7   26.34/6   32.24/8   37.54/8   41.03/9   45.05/9   48.17/9   51.28/8   57.00/9   63.55/8  
    TJ Lokomotiva Beroun                  3.27/8   10.04/8    1.46/12   1.23/9    2.29/5    3.05/10   1.27/6    2.53/6    5.50/10   5.30/13   3.09/11   4.02/13   3.12/7    3.11/4    5.32/13   6.55/11 
                                         66.15/8   78.47/10  84.02/10  86.23/10  89.31/10 102.19/11 104.42/11 106.51/11 107.38/11 108.03/11 
                                          2.20/7   12.32/14   5.15/8    2.21/9    3.08/7   12.48/16   2.23/10   2.09/8    0.47/3    0.25/11 
 12 Reiterman Leoš                117.22  3.49/9   16.05/13  17.29/13  18.35/13  21.33/11  24.13/11  25.57/10  29.57/10  37.27/10  41.12/10  50.01/12  53.50/12  60.38/13  65.39/13  75.03/12  82.09/13 
    TJ Lokomotiva Beroun                  3.49/9   12.16/14   1.24/7    1.06/4    2.58/10   2.40/7    1.44/10   4.00/12   7.30/13   3.45/5    8.49/15   3.49/12   6.48/16   5.01/10   9.24/15   7.06/12 
                                         84.55/13  94.36/12 100.57/12 103.26/12 107.58/12 112.17/13 114.11/12 116.07/12 116.58/12 117.22/12 
                                          2.46/10   9.41/10   6.21/15   2.29/11   4.32/14   4.19/15   1.54/7    1.56/6    0.51/6    0.24/9  
 13 Lejbl Ladislav                118.24  4.36/13  15.44/12  17.09/12  18.21/12  21.43/12  24.01/10  29.06/12  34.08/13  45.22/15  58.28/16  60.50/15  64.24/15  67.14/14  70.05/14  75.18/13  80.59/12 
    TJ Lokomotiva Beroun                  4.36/13  11.08/11   1.25/8    1.12/6    3.22/12   2.18/5    5.05/16   5.02/15  11.14/16  13.06/16   2.22/5    3.34/7    2.50/3    2.51/2    5.13/12   5.41/7  
                                         84.12/12  96.55/13 102.05/13 104.25/13 108.03/13 108.52/12 114.45/13 116.59/13 117.55/13 118.24/13 
                                          3.13/14  12.43/16   5.10/7    2.20/8    3.38/9    0.49/1*   5.53/16   2.14/11   0.56/9    0.29/13 
 14 Sanna Roberto                 119.16  4.48/14  16.51/14  18.41/14  20.32/14  25.08/14  29.08/14  31.07/14  35.14/14  41.36/13  50.07/14  59.12/14  62.57/14  67.22/15  72.11/15  76.21/14  85.14/14 
    VSK Přírodověda - orientační sporty   4.48/14  12.03/12   1.50/13   1.51/14   4.36/15   4.00/12   1.59/12   4.07/13   6.22/12   8.31/15   9.05/16   3.45/11   4.25/14   4.49/9    4.10/7    8.53/14 
                                         88.05/14  98.10/14 104.06/14 106.58/14 111.30/14 112.51/14 115.19/14 117.34/14 118.43/14 119.16/14 
                                          2.51/13  10.05/12   5.56/12   2.52/14   4.32/14   1.21/12   2.28/12   2.15/12   1.09/15   0.33/16 
 15 Buk Jiří                      132.27  6.47/16  21.47/16  23.15/16  24.50/16  27.30/15  32.16/15  33.42/15  36.24/15  42.39/14  47.01/13  50.42/13  55.13/13  58.47/12  65.34/12  78.35/15  94.41/15 
    SKOB Roudnice nad Labem               6.47/16  15.00/16   1.28/9    1.35/10   2.40/7    4.46/14   1.26/5    2.42/5    6.15/11   4.22/10   3.41/13   4.31/15   3.34/11   6.47/14  13.01/16  16.06/16 
                                        100.05/15 110.20/15 115.59/15 119.00/15 122.42/15 123.43/15 129.02/15 131.12/15 132.08/15 132.27/15 
                                          5.24/16  10.15/13   5.39/10   3.01/15   3.42/10   1.01/8    5.19/15   2.10/10   0.56/9    0.19/1* 
 16 Dobeš Václav                  149.05  5.00/15  19.51/15  22.59/15  24.44/15  30.04/16  34.30/16  37.17/16  42.05/16  50.29/16  57.08/15  64.23/16  69.51/16  74.41/16  90.54/16  96.33/16 105.00/16 
    SKOB Kralupy n.Vlt.                   5.00/15  14.51/15   3.08/16   1.45/12   5.20/16   4.26/13   2.47/15   4.48/14   8.24/15   6.39/14   7.15/14   5.28/16   4.50/15  16.13/16   5.39/14   8.27/13 
                                        108.13/16 120.51/16 128.04/16 132.11/16 136.43/16 138.27/16 143.37/16 147.22/16 148.33/16 149.05/16 
                                          3.13/14  12.38/15   7.13/16   4.07/16   4.32/14   1.44/14   5.10/14   3.45/16   1.11/16   0.32/14 
    Řada Richard               DISK       6.01/    44.13/    48.04/    49.44/    54.12/    58.54/    62.40/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Oddíl OB Kotlářka                     6.01/    38.12/     3.51/     1.40/     4.28/     4.42/     3.46/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /   113.20/   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45L        7.1km  255m 19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-78      2-79      3-32      4-34      5-118     6-119     7-41      8-116     9-43     10-70     11-45     12-117    13-73     14-51     15-120    16-53    
                                         17-54     18-77     19-100   
  1 Cabrnoch Jiří                  69.58  2.58/1*  15.03/3   17.33/2   19.22/2   27.36/3   29.00/2   30.24/1*  34.25/1*  39.43/1*  43.32/2   47.39/1*  53.20/1*  56.46/1*  59.24/1*  62.19/1*  63.34/1* 
    Klub OB Kladno                        2.58/1*  12.05/3    2.30/8    1.49/3    8.14/6    1.24/4    1.24/13   4.01/1*   5.18/1*   3.49/10   4.07/7    5.41/1*   3.26/2    2.38/3    2.55/5    1.15/5  
                                         64.51/1*  68.32/1*  69.31/1*  69.58/1* 
                                          1.17/1*   3.41/12   0.59/9    0.27/12 
  2 Slavík Viktor                  72.50  3.35/4   14.14/1*  16.15/1*  17.52/1*  26.20/1*  28.06/1*  30.32/3   36.30/4   42.53/5   47.06/4   50.31/3   56.56/3   60.15/2   62.43/2   65.34/2   66.41/2  
    SK Praga                              3.35/4   10.39/1*   2.01/1*   1.37/1*   8.28/7    1.46/15   2.26/23   5.58/14   6.23/12   4.13/14   3.25/1*   6.25/3    3.19/1*   2.28/1*   2.51/2    1.07/1* 
                                         69.27/3   71.44/2   72.32/2   72.50/2  
                                          2.46/14   2.17/1*   0.48/1*   0.18/1* 
  3 Kettner Pavel                  73.44  3.16/2   16.27/5   18.43/5   20.26/4   27.34/2   29.11/3   30.27/2   35.02/2   40.24/2   43.19/1*  50.28/2   56.52/2   60.45/3   63.19/3   65.59/3   67.20/3  
    TJ Sokol Hostivice                    3.16/2   13.11/7    2.16/3    1.43/2    7.08/1*   1.37/12   1.16/4    4.35/4    5.22/2    2.55/1*   7.09/23   6.24/2    3.53/3    2.34/2    2.40/1*   1.21/6  
                                         69.11/2   72.28/3   73.21/3   73.44/3  
                                          1.51/3    3.17/6    0.53/5    0.23/4  
  4 Červinka Jaroslav              78.18  3.26/3   15.00/2   17.40/3   19.46/3   27.57/4   29.36/4   30.55/4   35.47/3   41.35/3   46.01/3   50.54/4   58.41/4   63.18/4   66.16/5   69.36/5   71.14/4  
    SK OK 24 Praha                        3.26/3   11.34/2    2.40/9    2.06/8    8.11/5    1.39/13   1.19/5    4.52/7    5.48/5    4.26/17   4.53/13   7.47/14   4.37/11   2.58/9    3.20/10   1.38/14 
                                         73.31/4   76.51/4   77.53/4   78.18/4  
                                          2.17/9    3.20/7    1.02/14   0.25/10 
  5 Stehno Pavel                   78.37  3.54/10  16.16/4   18.42/4   20.43/5   28.46/5   30.47/5   32.08/5   36.50/5   42.38/4   48.25/6   52.24/5   59.40/6   63.44/6   66.39/6   69.53/6   71.19/5  
    Oddíl OB Kotlářka                     3.54/10  12.22/4    2.26/6    2.01/5    8.03/4    2.01/19   1.21/9    4.42/5    5.48/5    5.47/21   3.59/6    7.16/8    4.04/6    2.55/6    3.14/9    1.26/9  
                                         73.50/6   77.25/5   78.15/5   78.37/5  
                                          2.31/11   3.35/11   0.50/3    0.22/3  
  6 Jaroš Vladimír                 79.15  4.45/16  17.16/8   19.58/8   22.00/7   30.59/7   32.46/8   34.05/8   38.29/6   44.15/6   47.41/5   52.44/6   59.26/5   63.21/5   66.03/4   68.55/4   71.26/6  
    OOB TJ Sokol Dobřichovice             4.45/16  12.31/5    2.42/10   2.02/6    8.59/10   1.47/16   1.19/5    4.24/3    5.46/4    3.26/2    5.03/14   6.42/4    3.55/4    2.42/4    2.52/3    2.31/24 
                                         73.35/5   77.47/6   78.47/6   79.15/6  
                                          2.09/6    4.12/16   1.00/10   0.28/13 
  7 Dlouhý Jiří                    82.50  3.44/7   16.27/5   19.11/6   21.37/6   30.27/6   31.55/6   33.05/6   38.29/6   45.23/7   49.00/7   56.34/11  63.30/8   68.18/8   71.15/8   74.17/7   76.10/7  
    Oddíl OB Kotlářka                     3.44/7   12.43/6    2.44/11   2.26/18   8.50/9    1.28/8    1.10/2    5.24/10   6.54/15   3.37/5    7.34/24   6.56/6    4.48/13   2.57/7    3.02/7    1.53/21 
                                         78.31/8   81.39/8   82.27/7   82.50/7  
                                          2.21/10   3.08/3    0.48/1*   0.23/4  
  8 Šimek Miroslav                 82.59  3.47/8   17.02/7   19.57/7   22.02/8   31.09/8   32.41/7   34.03/7   39.59/8   47.20/9   51.11/10  56.19/9   63.52/9   68.42/9   72.01/9   74.55/9   76.27/9  
    VŠSK MFF UK Praha                     3.47/8   13.15/8    2.55/17   2.05/7    9.07/11   1.32/10   1.22/11   5.56/13   7.21/17   3.51/11   5.08/17   7.33/13   4.50/14   3.19/15   2.54/4    1.32/11 
                                         78.12/7   81.36/7   82.36/8   82.59/8  
                                          1.45/2    3.24/8    1.00/10   0.23/4  
  9 Pavlů Jaroslav                 84.44  4.11/12  19.32/16  21.52/14  23.41/12  32.30/9   34.00/10  35.44/10  40.50/10  47.31/10  51.09/9   55.49/8   63.15/7   67.26/7   70.26/7   74.36/8   76.20/8  
    OOB TJ Sokol Dobřichovice             4.11/12  15.21/18   2.20/5    1.49/3    8.49/8    1.30/9    1.44/16   5.06/9    6.41/13   3.38/6    4.40/10   7.26/12   4.11/8    3.00/10   4.10/21   1.44/19 
                                         79.57/10  83.22/10  84.20/9   84.44/9  
                                          3.37/20   3.25/9    0.58/7    0.24/7  
 10 Strejc Jaroslav                84.57  3.41/6   17.35/10  20.20/10  23.15/11  34.22/15  35.39/14  36.58/12  41.45/11  47.39/11  51.24/11  56.30/10  64.36/11  69.20/10  72.36/10  76.09/10  77.23/10 
    OB Zvole                              3.41/6   13.54/13   2.45/13   2.55/22  11.07/19   1.17/3    1.19/5    4.47/6    5.54/7    3.45/8    5.06/15   8.06/16   4.44/12   3.16/14   3.33/12   1.14/3  
                                         79.26/9   83.09/9   84.26/10  84.57/10 
                                          2.03/5    3.43/13   1.17/20   0.31/22 
 11 Hájek Tomáš                    86.16  3.39/5   17.26/9   20.26/11  22.37/10  32.48/10  33.56/9   35.18/9   43.17/12  49.16/12  52.48/12  56.44/12  64.03/10  70.22/11  73.08/11  78.13/12  79.22/12 
    OB Zvole                              3.39/5   13.47/12   3.00/20   2.11/13  10.11/16   1.08/2    1.22/11   7.59/22   5.59/8    3.32/4    3.56/5    7.19/10   6.19/21   2.46/5    5.05/22   1.09/2  
                                         81.33/11  84.42/11  85.52/11  86.16/11 
                                          2.11/7    3.09/4    1.10/16   0.24/7  
 12 Kopečný Mojmír                 87.32  4.42/14  22.19/19  24.22/19  26.28/19  34.21/14  35.26/11  36.40/11  40.47/9   46.19/8   49.49/8   53.44/7   67.30/15  71.40/12  74.48/13  77.47/11  79.01/11 
    KOB TRETRA Praha                      4.42/14  17.37/22   2.03/2    2.06/8    7.53/3    1.05/1*   1.14/3    4.07/2    5.32/3    3.30/3    3.55/4   13.46/24   4.10/7    3.08/12   2.59/6    1.14/3  
                                         82.00/12  86.19/13  87.11/13  87.32/12 
                                          2.59/15   4.19/18   0.52/4    0.21/2  
 13 Hejtmánek Vladimír             87.34  5.13/18  19.19/15  22.08/16  24.14/15  33.34/11  36.20/15  38.10/15  43.34/13  50.33/13  55.29/15  60.13/16  67.29/14  71.46/13  74.43/12  78.30/13  80.03/13 
    KOB TRETRA Praha                      5.13/18  14.06/15   2.49/14   2.06/8    9.20/13   2.46/22   1.50/18   5.24/10   6.59/16   4.56/18   4.44/11   7.16/8    4.17/9    2.57/7    3.47/16   1.33/13 
                                         83.05/13  86.10/12  87.10/12  87.34/13 
                                          3.02/16   3.05/2    1.00/10   0.24/7  
 14 Kudrnáč Martin                 89.48  4.56/17  18.50/13  21.34/12  24.12/13  33.42/12  35.26/11  37.24/14  43.39/14  51.01/15  54.39/13  59.24/13  66.49/12  71.54/14  75.30/14  79.07/14  81.16/15 
    SK Kamenice                           4.56/17  13.54/13   2.44/11   2.38/20   9.30/14   1.44/14   1.58/20   6.15/16   7.22/18   3.38/6    4.45/12   7.25/11   5.05/16   3.36/17   3.37/15   2.09/22 
                                         83.28/14  88.13/14  89.18/14  89.48/14 
                                          2.12/8    4.45/20   1.05/15   0.30/18 
 15 Malec Jaroslav                 90.57  4.31/13  17.49/11  20.18/9   22.28/9   36.10/19  37.36/17  38.44/16  46.22/18  52.22/17  56.08/17  59.48/14  66.50/13  72.50/15  76.05/15  79.09/15  80.41/14 
    SKOB STAVIMAT Slaný                   4.31/13  13.18/9    2.29/7    2.10/11  13.42/24   1.26/6    1.08/1*   7.38/20   6.00/9    3.46/9    3.40/2    7.02/7    6.00/19   3.15/13   3.04/8    1.32/11 
                                         86.01/15  89.31/15  90.29/15  90.57/15 
                                          5.20/24   3.30/10   0.58/7    0.28/13 
 16 Fiala Zdeněk                   92.51  9.18/25  22.55/21  25.47/21  28.04/21  35.44/18  39.48/19  41.25/19  46.29/19  54.06/19  60.31/19  64.14/19  70.59/18  74.58/16  79.10/16  82.35/16  83.57/16 
    KOB TRETRA Praha                      9.18/25  13.37/10   2.52/16   2.17/16   7.40/2    4.04/23   1.37/15   5.04/8    7.37/19   6.25/23   3.43/3    6.45/5    3.59/5    4.12/22   3.25/11   1.22/7  
                                         88.15/16  91.25/16  92.25/16  92.51/16 
                                          4.18/21   3.10/5    1.00/10   0.26/11 
 17 Červinka Stanislav             95.20  4.02/11  18.30/12  21.47/13  24.12/13  35.23/16  37.36/17  39.46/18  45.48/17  53.46/18  58.06/18  63.13/18  71.55/19  77.10/19  81.19/18  85.20/18  86.59/18 
    SK OK 24 Praha                        4.02/11  14.28/16   3.17/22   2.25/17  11.11/20   2.13/20   2.10/22   6.02/15   7.58/20   4.20/16   5.07/16   8.42/20   5.15/17   4.09/21   4.01/19   1.39/15 
                                         89.31/18  93.23/17  94.51/17  95.20/17 
                                          2.32/12   3.52/14   1.28/23   0.29/17 
 18 Pliska Miloš                   95.36  3.50/9   19.07/14  22.13/17  24.42/16  33.57/13  35.33/13  37.17/13  43.55/15  50.48/14  54.54/14  61.34/17  69.27/17  76.09/17  79.14/17  82.50/17  84.32/17 
    SK Praga                              3.50/9   15.17/17   3.06/21   2.29/19   9.15/12   1.36/11   1.44/16   6.38/18   6.53/14   4.06/13   6.40/22   7.53/15   6.42/22   3.05/11   3.36/14   1.42/16 
                                         89.29/17  93.41/18  95.03/18  95.36/18 
                                          4.57/22   4.12/16   1.22/22   0.33/24 
 19 Aster Vladimír                101.02  6.03/21  19.40/17  21.58/15  25.29/17  35.37/17  37.24/16  39.28/17  45.14/16  51.20/16  55.34/16  59.59/15  69.02/16  76.11/18  81.47/19  88.44/19  90.34/19 
    SKOB STAVIMAT Slaný                   6.03/21  13.37/10   2.18/4    3.31/24  10.08/15   1.47/16   2.04/21   5.46/12   6.06/10   4.14/15   4.25/9    9.03/22   7.09/23   5.36/24   6.57/25   1.50/20 
                                         93.54/19  99.39/19 100.32/19 101.02/19 
                                          3.20/19   5.45/22   0.53/5    0.30/18 
 20 Toušek Miloslav               105.48  5.56/20  23.42/22  28.07/22  31.14/22  42.08/22  44.32/22  46.04/21  52.30/21  60.35/21  65.52/20  72.30/21  81.05/20  85.55/20  89.41/20  93.35/20  95.18/20 
    SK Meteor Kačerov Praha               5.56/20  17.46/23   4.25/25   3.07/23  10.54/18   2.24/21   1.32/14   6.26/17   8.05/22   5.17/20   6.38/21   8.35/19   4.50/14   3.46/19   3.54/18   1.43/17 
                                         98.21/20 103.44/20 105.18/20 105.48/20 
                                          3.03/17   5.23/21   1.34/24   0.30/18 
 21 Kraus Ota                     106.19  8.11/24  25.22/23  29.11/23  31.49/23  42.13/23  44.13/21  46.04/21  53.28/22  62.58/22  68.03/21  72.21/20  81.11/21  87.22/21  91.06/21  95.10/21  96.37/21 
    OOB TJ Sokol Troja                    8.11/24  17.11/21   3.49/23   2.38/20  10.24/17   2.00/18   1.51/19   7.24/19   9.30/23   5.05/19   4.18/8    8.50/21   6.11/20   3.44/18   4.04/20   1.27/10 
                                         99.50/21 104.32/21 105.48/21 106.19/21 
                                          3.13/18   4.42/19   1.16/19   0.31/22 
 22 Fatka Ondřej                  110.01  4.42/14  20.26/18  23.23/18  25.33/18  39.06/20  40.30/20  41.49/20  50.09/20  58.13/20  68.05/22  78.18/23  86.48/22  92.13/22  96.00/22  99.53/22 101.36/22 
    SK Praga                              4.42/14  15.44/19   2.57/19   2.10/11  13.33/23   1.24/4    1.19/5    8.20/23   8.04/21   9.52/25  10.13/25   8.30/18   5.25/18   3.47/20   3.53/17   1.43/17 
                                        104.15/23 108.21/22 109.31/22 110.01/22 
                                          2.39/13   4.06/15   1.10/16   0.30/18 
 23 Grivalský Michal              111.29  5.38/19  22.23/20  25.18/20  27.31/20  40.33/21  46.18/23  49.02/23  59.05/23  68.35/24  75.27/24  80.38/24  88.51/23  93.24/23  96.44/23 100.17/23 101.39/23 
    SK Praga                              5.38/19  16.45/20   2.55/17   2.13/14  13.02/21   5.45/25   2.44/24  10.03/25   9.30/23   6.52/24   5.11/18   8.13/17   4.33/10   3.20/16   3.33/12   1.22/7  
                                        103.41/22 109.43/23 111.01/23 111.29/23 
                                          2.02/4    6.02/23   1.18/21   0.28/13 
 24 Pohořalý Dobroslav            138.55  7.35/23  26.46/24  31.01/24  34.40/24  48.27/24  53.24/25  58.05/25  67.11/25  79.19/25  85.09/25  91.26/25 102.57/25 111.08/25 116.14/25 122.32/25 124.42/25 
    SKOB Roudnice nad Labem               7.35/23  19.11/24   4.15/24   3.39/25  13.47/25   4.57/24   4.41/25   9.06/24  12.08/25   5.50/22   6.17/20  11.31/23   8.11/24   5.06/23   6.18/23   2.10/23 
                                        129.48/24 136.34/24 138.10/24 138.55/24 
                                          5.06/23   6.46/24   1.36/25   0.45/25 
 25 Malec Jaromír                 141.41  7.23/22  32.55/25  35.44/25  38.00/25  51.14/25  52.41/24  54.02/24  61.47/24  68.02/23  72.01/23  78.13/22  92.38/24 101.24/24 112.18/24 118.48/24 123.02/24 
    SKOB Roudnice nad Labem               7.23/22  25.32/25   2.49/14   2.16/15  13.14/22   1.27/7    1.21/9    7.45/21   6.15/11   3.59/12   6.12/19  14.25/25   8.46/25  10.54/25   6.30/24   4.14/25 
                                        129.58/25 139.58/25 141.13/25 141.41/25 
                                          6.56/25  10.00/25   1.15/18   0.28/13 
    Lustig Zdeněk              DISK-LIM. 14.10/    33.22/    36.41/    41.43/    52.20/    55.24/    57.18/    64.56/    74.29/    86.44/   107.57/   118.17/   125.40/   129.51/   134.17/   140.48/   
    Oddíl OB Kotlářka                    14.10/    19.12/     3.19/     5.02/    10.37/     3.04/     1.54/     7.38/     9.33/    12.15/    21.13/    10.20/     7.23/     4.11/     4.26/     6.31/   
                                        145.29/   151.14/   152.18/   152.45/   
                                          4.41/     5.45/     1.04/     0.27/   
    Kukla Jan                  DISK       4.49/    28.37/    32.36/    35.53/    47.31/    50.28/    53.20/    61.40/    72.32/    77.08/    93.57/         /         /         /         /         /   
    OOB TJ Sokol Troja                    4.49/    23.48/     3.59/     3.17/    11.38/     2.57/     2.52/     8.20/    10.52/     4.36/    16.49/         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
    Buk Miloslav               DISK       5.32/    23.06/    27.13/    29.50/    40.24/    45.39/    47.29/    62.21/    70.29/    77.10/    83.22/         /         /         /         /         /   
    SKOB Roudnice nad Labem               5.32/    17.34/     4.07/     2.37/    10.34/     5.15/     1.50/    14.52/     8.08/     6.41/     6.12/         /         /         /         /         /   
                                              /         /   104.00/   104.26/   
                                              /         /         /     0.26/   
    Přibík Jan                 DISK       2.56/    12.47/    15.00/    17.05/    22.59/    25.08/    26.10/    29.28/    36.33/         /    44.23/    49.52/    53.28/    55.59/    58.19/    59.30/   
    SK Praga                              2.56/     9.51/     2.13/     2.05/     5.54/     2.09/     1.02/     3.18/     7.05/         /         /     5.29/     3.36/     2.31/     2.20/     1.11/   
                                         61.44/    64.19/    65.12/    65.38/   
                                          2.14/     2.35/     0.53/     0.26/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         5.7km  180m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-126     3-42      4-69      5-44      6-71      7-124     8-73      9-48     10-49     11-50     12-52     13-53     14-75     15-127    16-100   
                                     
  1 Dudík Petr                     66.08  4.29/3    8.47/2   20.14/1*  23.56/4   30.41/1*  33.47/1*  43.56/1*  47.28/1*  48.46/1*  49.48/1*  52.28/1*  58.19/1*  61.02/1*  62.18/1*  64.36/1*  65.43/1* 
    TJ Lokomotiva Beroun                  4.29/3    4.18/2   11.27/4    3.42/9    6.45/1*   3.06/2   10.09/2    3.32/1*   1.18/2    1.02/2    2.40/5    5.51/1*   2.43/9    1.16/4    2.18/6    1.07/9  
                                         66.08/1* 
                                          0.25/3  
  2 Kotecký Roman                  74.07  4.08/1*  10.31/6   21.22/5   24.27/5   33.37/3   37.00/3   48.22/2   52.33/2   54.15/2   55.33/2   59.47/2   66.44/2   69.33/2   70.51/2   72.54/2   73.48/2  
    SK Praga                              4.08/1*   6.23/10  10.51/2    3.05/5    9.10/3    3.23/4   11.22/4    4.11/6    1.42/10   1.18/8    4.14/12   6.57/5    2.49/11   1.18/5    2.03/1*   0.54/1* 
                                         74.07/2  
                                          0.19/1* 
  3 Jelínek Martin                 76.28  4.30/4    8.58/3   20.22/3   23.53/3   41.05/6   44.05/6   54.23/3   58.03/3   59.21/3   60.22/3   62.55/3   69.46/3   71.44/3   73.08/3   75.12/3   76.07/3  
    SK Praga                              4.30/4    4.28/3   11.24/3    3.31/8   17.12/12   3.00/1*  10.18/3    3.40/4    1.18/2    1.01/1*   2.33/4    6.51/3    1.58/2    1.24/8    2.04/2    0.55/2  
                                         76.28/3  
                                          0.21/2  
  4 Šorm Miroslav                  79.05  4.28/2    8.05/1*  20.49/4   22.59/2   44.03/9   47.20/8   56.35/7   60.11/7   61.33/6   62.39/5   64.51/4   71.42/4   73.47/4   74.58/4   77.42/4   78.38/4  
    Klub OB Kladno                        4.28/2    3.37/1*  12.44/8    2.10/1*  21.04/13   3.17/3    9.15/1*   3.36/2    1.22/5    1.06/4    2.12/1*   6.51/3    2.05/3    1.11/3    2.44/10   0.56/3  
                                         79.05/4  
                                          0.27/7  
  5 Novotný Jiří                   80.07  5.55/11  11.39/8   23.44/7   26.25/6   36.56/4   40.38/4   55.08/4   59.57/4   61.21/4   62.48/6   65.42/6   71.44/5   74.20/5   75.48/5   78.39/5   79.40/5  
    SK Slavia Praha                       5.55/11   5.44/8   12.05/5    2.41/3   10.31/6    3.42/5   14.30/9    4.49/9    1.24/6    1.27/11   2.54/6    6.02/2    2.36/6    1.28/10   2.51/11   1.01/7  
                                         80.07/5  
                                          0.27/7  
  6 Paukert Milan                  80.52  5.39/9   10.41/7   24.33/8   27.27/7   39.29/5   43.23/5   56.28/6   60.07/5   61.27/5   62.32/4   65.02/5   72.02/6   75.39/6   77.07/6   79.25/6   80.26/6  
    OOB TJ Sokol Troja                    5.39/9    5.02/6   13.52/10   2.54/4   12.02/9    3.54/6   13.05/7    3.39/3    1.20/4    1.05/3    2.30/2    7.00/6    3.37/13   1.28/10   2.18/6    1.01/7  
                                         80.52/6  
                                          0.26/5  
  7 Procházka Aleš                 81.03  4.54/6    9.46/5   20.19/2   22.50/1*  31.36/2   35.41/2   55.52/5   60.07/5   61.35/7   62.53/7   65.56/7   74.24/7   76.20/7   77.30/7   79.40/7   80.38/7  
    Oddíl OB Kotlářka                     4.54/6    4.52/5   10.33/1*   2.31/2    8.46/2    4.05/10  20.11/13   4.15/7    1.28/9    1.18/8    3.03/7    8.28/12   1.56/1*   1.10/1*   2.10/3    0.58/6  
                                         81.03/7  
                                          0.25/3  
  8 Lebduška Petr                  86.48  4.53/5    9.38/4   22.01/6   31.45/8   41.34/7   45.36/7   59.02/8   63.52/8   65.45/8   66.56/8   71.07/8   78.58/8   81.40/8   83.06/8   85.23/8   86.20/8  
    SKOB Roudnice nad Labem               4.53/5    4.45/4   12.23/7    9.44/13   9.49/4    4.02/8   13.26/8    4.50/10   1.53/13   1.11/6    4.11/11   7.51/8    2.42/8    1.26/9    2.17/5    0.57/5  
                                         86.48/8  
                                          0.28/10 
  9 Zelený Vladimír                88.45  5.12/7   19.24/13  31.45/13  35.10/13  45.14/11  49.09/9   61.34/9   66.16/9   68.03/9   69.43/9   72.46/9   80.43/9   83.27/9   84.37/9   87.04/9   88.18/9  
    SK Praga                              5.12/7   14.12/13  12.21/6    3.25/7   10.04/5    3.55/7   12.25/6    4.42/8    1.47/11   1.40/12   3.03/7    7.57/9    2.44/10   1.10/1*   2.27/9    1.14/10 
                                         88.45/9  
                                          0.27/7  
 10 Koč Lumír                      89.03  8.59/13  14.14/11  27.54/10  31.46/9   43.22/8   50.41/11  62.40/10  67.54/10  69.20/10  70.33/10  73.40/10  81.23/10  83.56/10  85.17/10  87.41/10  88.37/10 
    SK Meteor Kačerov Praha               8.59/13   5.15/7   13.40/9    3.52/10  11.36/8    7.19/12  11.59/5    5.14/11   1.26/8    1.13/7    3.07/9    7.43/7    2.33/4    1.21/7    2.24/8    0.56/3  
                                         89.03/10 
                                          0.26/5  
 11 Duda František                 93.29  5.39/9   14.24/12  28.33/11  31.47/10  46.21/12  54.00/13  68.33/12  72.16/11  73.31/11  74.38/11  77.09/11  85.15/11  87.55/11  89.13/11  91.28/11  92.55/11 
    SKOB Kralupy n.Vlt.                   5.39/9    8.45/12  14.09/11   3.14/6   14.34/11   7.39/13  14.33/10   3.43/5    1.15/1*   1.07/5    2.31/3    8.06/11   2.40/7    1.18/5    2.15/4    1.27/12 
                                         93.29/11 
                                          0.34/11 
 12 Ryšavý Vít                     98.55  6.35/12  12.19/9   27.19/9   32.43/11  44.05/10  49.18/10  67.12/11  73.00/12  74.50/12  76.35/12  80.14/12  88.19/12  90.54/12  92.56/12  96.42/12  98.13/12 
    OOB TJ Sokol Troja                    6.35/12   5.44/8   15.00/12   5.24/11  11.22/7    5.13/11  17.54/12   5.48/12   1.50/12   1.45/13   3.39/10   8.05/10   2.35/5    2.02/13   3.46/12   1.31/13 
                                         98.55/12 
                                          0.42/13 
 13 Šťovíček Jan                  107.34  5.33/8   12.24/10  28.42/12  34.16/12  46.47/13  50.51/12  68.44/13  78.13/13  79.37/13  81.02/13  87.31/13  96.32/13  99.56/13 101.26/13 105.43/13 107.00/13 
    Sokol Praha Spořilov - Roztyly        5.33/8    6.51/11  16.18/13   5.34/12  12.31/10   4.04/9   17.53/11   9.29/13   1.24/6    1.25/10   6.29/13   9.01/13   3.24/12   1.30/12   4.17/13   1.17/11 
                                        107.34/13 
                                          0.34/11 
    Matějů Ivan                DISK           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    27.09/    33.17/    36.39/         /    65.59/   
    Slovan Praha                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     6.08/     3.22/         /         /   
                                         66.22/   
                                          0.23/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H65         5.0km  145m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-103     3-70      4-71      5-33      6-34      7-35      8-48      9-50     10-120    11-53     12-122    13-123    14-77     15-100   
  1 Attl Vladimír                  65.43  3.21/1*   8.06/1*  18.15/1*  20.58/1*  31.55/2   33.49/1*  36.23/2   42.08/2   45.43/1*  53.18/1*  54.39/1*  57.21/1*  61.32/1*  63.59/1*  65.15/1*  65.43/1* 
    SK Praga                              3.21/1*   4.45/3   10.09/1*   2.43/1*  10.57/7    1.54/1*   2.34/3    5.45/4    3.35/1*   7.35/2    1.21/1*   2.42/2    4.11/3    2.27/1*   1.16/2    0.28/1* 
  2 Paul Josef                     72.03  4.21/3    8.13/2   21.16/3   24.32/3   31.31/1*  33.49/1*  35.52/1*  41.13/1*  51.07/2   59.20/2   61.19/2   63.38/2   67.03/2   69.38/2   71.31/2   72.03/2  
    OOB TJ Sokol Dobřichovice             4.21/3    3.52/1*  13.03/3    3.16/3    6.59/2    2.18/2    2.03/1*   5.21/1*   9.54/7    8.13/3    1.59/6    2.19/1*   3.25/2    2.35/2    1.53/5    0.32/5  
  3 Suchý Karel                    72.45  4.14/2    8.21/3   19.58/2   23.03/2   36.36/3   39.22/3   41.43/3   48.46/3   52.52/3   59.53/3   61.23/3   64.59/3   68.13/3   71.06/3   72.16/3   72.45/3  
    SK Praga                              4.14/2    4.07/2   11.37/2    3.05/2   13.33/8    2.46/4    2.21/2    7.03/7    4.06/2    7.01/1*   1.30/2    3.36/3    3.14/1*   2.53/4    1.10/1*   0.29/2  
  4 Kalivoda Vladimír              89.59  6.07/6   11.54/5   27.57/5   32.28/5   41.25/5   44.06/4   47.25/4   54.04/4   59.03/4   72.28/5   74.07/5   78.23/4   83.42/4   87.05/4   89.09/4   89.59/4  
    Sokol Kostelec n. Č.l.                6.07/6    5.47/5   16.03/5    4.31/5    8.57/4    2.41/3    3.19/6    6.39/6    4.59/3   13.25/6    1.39/3    4.16/4    5.19/5    3.23/7    2.04/7    0.50/7  
  5 Hlavatý Karel                  94.00  4.26/4   10.08/4   26.05/4   31.10/4   41.14/4   46.32/5   49.13/5   54.57/5   60.29/5   70.48/4   72.33/4   84.46/5   89.22/5   91.57/5   93.30/5   94.00/5  
    Slavoj Praha                          4.26/4    5.42/4   15.57/4    5.05/6   10.04/6    5.18/8    2.41/4    5.44/3    5.32/5   10.19/4    1.45/4   12.13/5    4.36/4    2.35/2    1.33/3    0.30/3  
  6 Ďurčat Jozef                  105.23  5.58/5   12.36/6   32.37/6   37.07/6   46.45/6   49.37/6   53.17/6   59.36/6   64.58/6   75.45/6   77.34/6   93.24/6   99.32/6  102.41/6  104.44/6  105.23/6  
    Oddíl OB Kotlářka                     5.58/5    6.38/6   20.01/6    4.30/4    9.38/5    2.52/5    3.40/7    6.19/5    5.22/4   10.47/5    1.49/5   15.50/7    6.08/8    3.09/5    2.03/6    0.39/6  
  7 Vondráček Jaromír             113.42  6.14/7   13.10/7   34.22/7   44.31/7   50.45/7   53.51/7   56.39/7   62.10/7   70.08/7   84.42/7   87.10/7  102.30/7  108.08/7  111.20/7  113.12/7  113.42/7  
    SKOB Roudnice nad Labem               6.14/7    6.56/7   21.12/7   10.09/8    6.14/1*   3.06/6    2.48/5    5.31/2    7.58/6   14.34/7    2.28/7   15.20/6    5.38/7    3.12/6    1.52/4    0.30/3  
  8 Burýšek Slavomír              138.55 11.45/8   19.08/8   44.09/8   51.38/8   60.22/8   64.27/8   69.14/8   77.58/8   88.23/8  103.03/8  105.38/8  124.47/8  130.11/8  134.51/8  137.59/8  138.55/8  
    OOB TJ Sokol Troja                   11.45/8    7.23/8   25.01/8    7.29/7    8.44/3    4.05/7    4.47/8    8.44/8   10.25/8   14.40/8    2.35/8   19.09/8    5.24/6    4.40/8    3.08/8    0.56/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H75         3.3km  130m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-104     3-113     4-48      5-49      6-50      7-122     8-55      9-123    10-77     11-100   
  1 Vondra Jaroslav                68.38  7.55/1*  13.09/2   33.02/1*  37.24/1*  39.21/1*  45.55/1*  55.29/1*  59.08/1*  62.16/1*  65.59/1*  67.59/1*  68.38/1* 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           7.55/1*   5.14/3   19.53/1*   4.22/3    1.57/2    6.34/4    9.34/1*   3.39/3    3.08/2    3.43/2    2.00/3    0.39/3  
  2 Bláha Svatopluk                73.35  8.20/2   12.19/1*  38.41/2   42.33/2   43.54/2   47.24/2   58.07/2   61.04/2   69.12/2   71.48/2   73.04/2   73.35/2  
    Slavoj Praha                          8.20/2    3.59/1*  26.22/2    3.52/1*   1.21/1*   3.30/1*  10.43/3    2.57/1*   8.08/5    2.36/1*   1.16/1*   0.31/1* 
  3 Hanák Milan                    84.28 12.56/4   18.43/4   46.06/3   50.15/3   57.05/3   62.05/3   71.56/3   75.07/3   77.32/3   81.25/3   83.39/3   84.28/3  
    VŠTJ Stavební fakulta Praha          12.56/4    5.47/4   27.23/3    4.09/2    6.50/5    5.00/3    9.51/2    3.11/2    2.25/1*   3.53/4    2.14/4    0.49/4  
  4 Kalivoda Viktor                87.27 10.59/3   15.36/3   47.19/4   55.26/4   58.22/4   63.10/4   73.57/4   78.07/4   81.17/4   85.00/4   86.51/4   87.27/4  
    Sokol Kostelec n. Č.l.               10.59/3    4.37/2   31.43/4    8.07/4    2.56/3    4.48/2   10.47/4    4.10/4    3.10/3    3.43/2    1.51/2    0.36/2  
  5 Samohýl Richard               130.25 16.07/5   24.57/5   60.48/5   72.49/5   77.24/5   88.32/5  109.07/5  115.44/5  120.24/5  126.39/5  129.15/5  130.25/5  
    SK Praga                             16.07/5    8.50/5   35.51/5   12.01/5    4.35/4   11.08/5   20.35/5    6.37/5    4.40/4    6.15/5    2.36/5    1.10/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         2.2km   25m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-130     2-107     3-108     4-110     5-77      6-100   
  1 Průša Kryštof              27.26 0ch  3.25/5    9.20/2   14.59/1*  21.27/1*  25.00/1*  26.56/1*  27.26/1* 
    neregistrovaní                        3.25/5    5.55/3    5.39/3    6.28/1*   3.33/3    1.56/20   0.30/5  
  2 Nedvědovi Jakub a Linda    29.31 0ch  2.57/1*   9.09/1*  15.40/2   22.55/2   27.04/2   28.58/2   29.31/2  
    Sokol Praha Spořilov - Roztyly        2.57/1*   6.12/5    6.31/10   7.15/4    4.09/8    1.54/19   0.33/8  
  3 Nedvědová Karolína         29.39 0ch  5.40/18  10.57/9   16.36/4   23.35/3   27.48/3   29.03/3   29.39/3  
    Sokol Praha Spořilov - Roztyly        5.40/18   5.17/2    5.39/3    6.59/3    4.13/9    1.15/4    0.36/16 
  4 Lustig Adam                30.25 0ch  5.36/17  10.50/8   18.34/12  25.10/6   28.48/5   29.56/4   30.25/4  
    Oddíl OB Kotlářka                     5.36/17   5.14/1*   7.44/17   6.36/2    3.38/4    1.08/2    0.29/1* 
  5 Rožek Vojtěch              30.38 0ch  3.14/2    9.56/4   17.39/8   24.55/5   28.40/4   30.05/5   30.38/5  
    VŠSK MFF UK Praha                     3.14/2    6.42/7    7.43/16   7.16/5    3.45/5    1.25/7    0.33/8  
  6 Blaha Michal               31.47 0ch  3.24/4   10.31/6   16.54/6   25.30/7   30.10/6   31.17/6   31.47/6  
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.24/4    7.07/10   6.23/9    8.36/10   4.40/15   1.07/1*   0.30/5  
  7 Blaha Jiří                 31.55 0ch  3.26/6   10.29/5   16.51/5   25.39/8   30.13/7   31.22/7   31.55/7  
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.26/6    7.03/9    6.22/8    8.48/12   4.34/14   1.09/3    0.33/8  
  8 Průša Dominik              33.15 0ch  4.49/13  12.13/14  17.32/7   26.19/11  31.23/9   32.38/8   33.15/8  
    neregistrovaní                        4.49/13   7.24/14   5.19/1*   8.47/11   5.04/17   1.15/4    0.37/17 
  9 Šimůnková Agáta            33.40 0ch  5.08/15  12.08/13  18.00/10  26.59/12  31.21/8   33.02/9   33.40/9  
    neregistrovaní                        5.08/15   7.00/8    5.52/5    8.59/13   4.22/11   1.41/16   0.38/19 
 10 Prokešová Barbora          34.33 0ch  3.42/9    9.50/3   16.01/3   23.46/4   32.00/10  34.03/10  34.33/10 
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.42/9    6.08/4    6.11/6    7.45/8    8.14/31   2.03/21   0.30/5  
 11 Nešpor Kryštof             34.59 0ch  3.32/7   10.45/7   17.51/9   26.14/10  32.54/12  34.22/11  34.59/11 
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.32/7    7.13/12   7.06/12   8.23/9    6.40/24   1.28/8    0.37/17 
 12 Šimšová Pavla              35.01 0ch  3.32/7   11.54/10  18.56/13  28.18/13  32.49/11  34.23/12  35.01/12 
    VŠSK MFF UK Praha                     3.32/7    8.22/17   7.02/11   9.22/15   4.31/13   1.34/12   0.38/19 
 13 Arnoštová Veronika         35.10 0ch  4.02/11  13.58/17  21.54/18  29.22/14  33.09/14  34.37/13  35.10/13 
    USK Praha                             4.02/11   9.56/22   7.56/20   7.28/6    3.47/6    1.28/8    0.33/8  
 14 Jíra Filip                 35.16 0ch  4.07/12  12.06/12  20.27/15  29.45/15  33.08/13  34.38/14  35.16/14 
    OK Roztoky                            4.07/12   7.59/16   8.21/21   9.18/14   3.23/2    1.30/11   0.38/19 
 15 Černý Adam                 35.50 0ch  3.14/2   13.01/16  20.17/14  30.35/16  33.52/16  35.21/15  35.50/15 
    SK Praga                              3.14/2    9.47/21   7.16/13  10.18/19   3.17/1*   1.29/10   0.29/1* 
 16 Molčanyiová Simona         36.22 0ch  5.13/16  11.54/10  18.12/11  25.53/9   33.37/15  35.53/16  36.22/16 
    VŠTJ Ekonom Praha                     5.13/16   6.41/6    6.18/7    7.41/7    7.44/28   2.16/25   0.29/1* 
 17 Šubrt Matěj                38.08 0ch  8.30/25  15.51/18  21.25/16  31.13/17  35.59/17  37.34/17  38.08/17 
    neregistrovaní                        8.30/25   7.21/13   5.34/2    9.48/17   4.46/16   1.35/14   0.34/14 
 18 Šubrt Vojtěch              41.47 0ch  3.54/10  12.21/15  22.07/19  33.53/18  39.04/18  41.09/18  41.47/18 
    neregistrovaní                        3.54/10   8.27/18   9.46/24  11.46/24   5.11/18   2.05/23   0.38/19 
 19 Pokorná Linda              42.03 0ch  4.51/14  18.18/21  25.46/21  35.35/19  39.30/19  41.23/19  42.03/19 
    SK Praga                              4.51/14  13.27/27   7.28/15   9.49/18   3.55/7    1.53/18   0.40/23 
 20 Jirkovská Magdaléna        47.09 0ch 12.58/32  20.08/26  27.55/23  39.18/22  44.57/22  46.34/21  47.09/20 
    SKOB STAVIMAT Slaný                  12.58/32   7.10/11   7.47/18  11.23/21   5.39/19   1.37/15   0.35/15 
 21 Fikar Šimon                47.10 0ch  9.46/28  19.30/23  29.22/24  40.59/25  45.17/24  46.37/22  47.10/21 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               9.46/28   9.44/20   9.52/25  11.37/22   4.18/10   1.20/6    0.33/8  
 22 Zemková Pavlína            47.23 0ch  6.30/21  22.49/28  30.40/26  40.22/24  44.50/21  46.24/20  47.23/22 
                                          6.30/21  16.19/28   7.51/19   9.42/16   4.28/12   1.34/12   0.59/29 
 23 Blahová Pavla              47.31 0ch  7.31/23  16.35/19  25.13/20  38.51/21  44.35/20  47.02/23  47.31/23 
    VŠTJ Ekonom Praha                     7.31/23   9.04/19   8.38/22  13.38/27   5.44/21   2.27/26   0.29/1* 
 24 Jirkovský Jan              47.58 0ch 12.47/31  20.23/27  27.47/22  39.25/23  45.10/23  47.14/24  47.58/24 
    SKOB STAVIMAT Slaný                  12.47/31   7.36/15   7.24/14  11.38/23   5.45/23   2.04/22   0.44/25 
 25 Agáta Přibíková            52.37 0ch  5.40/18  17.35/20  30.31/25  43.08/26  48.52/26  51.55/26  52.37/25 
    SK Praga                              5.40/18  11.55/25  12.56/27  12.37/25   5.44/21   3.03/28   0.42/24 
 26 Brousilová Lucie           52.46 0ch  6.21/20  18.28/22  30.52/27  43.51/27  49.31/27  51.59/27  52.46/26 
    SK Praga                              6.21/20  12.07/26  12.24/26  12.59/26   5.40/20   2.28/27   0.47/26 
 27 Skripnikovi Nikola a Mat.  59.07 1ch 10.42/29       /    21.43/17  38.43/20  46.00/25  50.32/25  54.07/27 
    neregistrovaní                       10.42/29       /         /    17.00/30   7.17/25   4.32/33   3.35/34 
 28 Malečková Hana             60.42 0ch  7.27/22  25.38/29  34.20/28  45.07/28  53.10/28  59.50/28  60.42/28 
    neregistrovaní                        7.27/22  18.11/29   8.42/23  10.47/20   8.03/29   6.40/35   0.52/27 
 29 Surgovi Jakub a David      63.15 0ch  9.18/26  19.56/25  36.09/30  52.39/30  60.04/29  62.17/29  63.15/29 
    Sokol Praha Spořilov - Roztyly        9.18/26  10.38/23  16.13/30  16.30/29   7.25/26   2.13/24   0.58/28 
 30 Aschenbrenerovi Max a Ale  68.21 0ch  8.13/24  19.48/24  36.08/29  51.02/29  60.25/30  64.34/30  68.21/30 
    Sokol Praha Spořilov - Roztyly        8.13/24  11.35/24  16.20/31  14.54/28   9.23/32   4.09/32   3.47/35 
 31 Nedbalová Klára            75.10 0ch  9.36/27  28.51/30  44.29/31  62.06/31  69.45/31  73.43/31  75.10/31 
    VŠSK MFF UK Praha                     9.36/27  19.15/30  15.38/28  17.37/32   7.39/27   3.58/31   1.27/30 
 32 Veljačik Jonáš             82.54 0ch 12.39/30  32.36/31  49.06/32  66.12/32  74.18/32  80.40/32  82.54/32 
    OK Sparta Praha                      12.39/30  19.57/31  16.30/32  17.06/31   8.06/30   6.22/34   2.14/32 
 33 Šťastný Tomáš             119.59 0ch 26.28/34  48.01/33  63.45/33 101.37/34 117.41/34 119.26/33 119.59/33 
    KOB TRETRA Praha                     26.28/34  21.33/33  15.44/29  37.52/35  16.04/34   1.45/17   0.33/8  
 34 Gondovi                   123.37 0ch 26.00/33  46.18/32  65.03/34 100.58/33 117.30/33 121.22/34 123.37/34 
    KOB TRETRA Praha                     26.00/33  20.18/32  18.45/34  35.55/34  16.32/35   3.52/30   2.15/33 
 35 Buková Hana               131.28 0ch 27.49/35  66.01/34  84.37/35 115.41/35 126.16/35 129.54/35 131.28/35 
    neregistrovaní                       27.49/35  38.12/34  18.36/33  31.04/33  10.35/33   3.38/29   1.34/31 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P           2.8km   80m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-130     2-104     3-112     4-124     5-121     6-53      7-110     8-123     9-77     10-100   
  1 Pavlů Kateřina                 24.32  1.43/1*   4.28/1*   9.13/1*  13.44/1*  17.52/1*  18.40/1*  19.36/1*  20.59/1*  23.21/1*  24.12/1*  24.32/1* 
    SK Praga                              1.43/1*   2.45/1*   4.45/1*   4.31/1*   4.08/1*   0.48/1*   0.56/2    1.23/1*   2.22/3    0.51/1*   0.20/1* 
  2 Neuhöfer Jiří                  40.57  2.07/2    6.04/2   12.32/2   22.06/2   27.17/2   28.52/2   30.10/2   37.11/2   39.25/2   40.30/2   40.57/2  
    neregistrovaní                        2.07/2    3.57/2    6.28/5    9.34/8    5.11/3    1.35/7    1.18/4    7.01/16   2.14/2    1.05/2    0.27/6  
  3 Pláničková Libuše              49.30  3.02/3    7.49/4   16.11/3   26.56/4   33.09/4   39.19/4   41.01/5   44.29/4   47.26/4   49.04/3   49.30/3  
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  3.02/3    4.47/7    8.22/9   10.45/11   6.13/5    6.10/14   1.42/6    3.28/4    2.57/7    1.38/12   0.26/5  
  4 Špírek Lukáš                   49.38  6.27/8   11.19/6   16.38/4   26.22/3   31.39/3   39.20/5   40.28/4   45.15/5   47.17/3   49.06/4   49.38/4  
    neregistrovaní                        6.27/8    4.52/8    5.19/2    9.44/9    5.17/4    7.41/17   1.08/3    4.47/10   2.02/1*   1.49/14   0.32/11 
  5 Šimůnek Josef                  50.47  4.05/5    9.33/5   19.31/5   27.37/5   37.09/6   38.31/3   40.22/3   44.10/3   47.55/5   49.49/5   50.47/5  
    neregistrovaní                        4.05/5    5.28/10   9.58/11   8.06/3    9.32/10   1.22/4    1.51/7    3.48/6    3.45/13   1.54/15   0.58/16 
  6 Plánička Jiří                  51.35  3.07/4    7.33/3   20.45/7   30.59/9   35.51/5   43.30/9   44.23/6   46.42/6   49.36/6   51.11/6   51.35/6  
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  3.07/4    4.26/4   13.12/14  10.14/10   4.52/2    7.39/16   0.53/1*   2.19/2    2.54/6    1.35/11   0.24/4  
  7 Bystřický Jan                  59.11  7.07/11  15.05/13  27.12/13  36.22/12  45.57/12  47.56/10  50.55/11  54.21/7   56.58/7   58.27/7   59.11/7  
    neregistrovaní                        7.07/11   7.58/14  12.07/12   9.10/6    9.35/12   1.59/8    2.59/8    3.26/3    2.37/4    1.29/8    0.44/14 
  8 Bystřická Monika               59.21  7.15/13  15.14/15  27.21/14  36.25/13  45.58/13  48.02/11  51.05/12  54.33/8   57.10/8   58.36/8   59.21/8  
    neregistrovaní                        7.15/13   7.59/15  12.07/12   9.04/5    9.33/11   2.04/9    3.03/10   3.28/4    2.37/4    1.26/7    0.45/15 
  9 Hrdinková Zuzana               60.24 10.21/15  14.44/10  21.27/9   29.14/6   39.26/7   40.51/6   49.45/7   55.37/10  58.48/9   60.04/9   60.24/9  
    neregistrovaní                       10.21/15   4.23/3    6.43/6    7.47/2   10.12/15   1.25/6    8.54/14   5.52/13   3.11/10   1.16/6    0.20/1* 
 10 Hrdinka Karel                  60.38 10.34/17  15.03/12  21.29/10  29.46/7   39.46/8   41.10/7   50.07/8   55.50/11  59.07/11  60.18/11  60.38/10 
    neregistrovaní                       10.34/17   4.29/5    6.26/4    8.17/4   10.00/14   1.24/5    8.57/15   5.43/12   3.17/11   1.11/4    0.20/1* 
 11 Salgueiro Fidel                60.40  4.16/6   15.27/16  22.36/12  35.35/11  43.13/11  48.54/12  50.23/10  54.45/9   59.02/10  60.13/10  60.40/11 
    Klub OB Kladno                        4.16/6   11.11/16   7.09/7   12.59/14   7.38/7    5.41/13   1.29/5    4.22/7    4.17/16   1.11/4    0.27/6  
 12 Suchý Václav                   61.13 10.32/16  15.11/14  21.12/8   30.34/8   39.54/9   41.10/7   50.19/9   55.52/12  59.14/12  60.45/12  61.13/12 
    neregistrovaní                       10.32/16   4.39/6    6.01/3    9.22/7    9.20/9    1.16/3    9.09/16   5.33/11   3.22/12   1.31/10   0.28/8  
 13 Tichá Klára                    65.02  6.27/8   11.33/7   19.47/6   40.21/14  47.24/14  50.39/14  54.57/14  59.39/14  62.44/13  64.29/13  65.02/13 
    Sokol Kostelec n. Č.l.                6.27/8    5.06/9    8.14/8   20.34/15   7.03/6    3.15/10   4.18/12   4.42/9    3.05/9    1.45/13   0.33/12 
 14 Rokůsek Jan                    66.33  7.14/12  13.37/9   22.07/11  34.13/10  42.48/10  50.10/13  53.12/13  59.09/13  63.11/14  66.03/14  66.33/14 
    SKOB Roudnice nad Labem               7.14/12   6.23/11   8.30/10  12.06/12   8.35/8    7.22/15   3.02/9    5.57/14   4.02/15   2.52/17   0.30/10 
 15 Sedláčková Petra               75.23  6.58/10  14.46/11  32.21/16  44.31/15  55.27/15  56.29/15  65.01/15  69.28/15  73.16/15  74.46/15  75.23/15 
    neregistrovaní                        6.58/10   7.48/13  17.35/17  12.10/13  10.56/16   1.02/2    8.32/13   4.27/8    3.48/14   1.30/9    0.37/13 
 16 Svátková Miroslava            116.01  7.33/14  32.00/17  46.34/17  67.26/16  81.22/16  85.41/16  99.09/16 105.36/16 112.17/16 114.54/16 116.01/16 
    OK Sparta Praha                       7.33/14  24.27/17  14.34/16  20.52/16  13.56/17   4.19/12  13.28/17   6.27/15   6.41/17   2.37/16   1.07/17 
 17 Klašková Josefína             131.21  5.58/7   13.21/8   27.42/15 102.01/17 111.40/17 115.46/17 118.49/17 126.45/17 129.47/17 130.52/17 131.21/17 
    Oddíl OB Kotlářka                     5.58/7    7.23/12  14.21/15  74.19/17   9.39/13   4.06/11   3.03/10   7.56/17   3.02/8    1.05/2    0.29/9  
    Ransdorfová Štěpánka       DISK-LIM. 14.21/    27.06/    79.16/   112.24/   128.31/   132.05/   135.56/   144.35/   149.25/   151.14/   151.54/   
    KOB TRETRA Praha                     14.21/    12.45/    52.10/    33.08/    16.07/     3.34/     3.51/     8.39/     4.50/     1.49/     0.40/   
    Korčák Marián              DISK           /         /         /    27.02/         /    34.50/         /         /         /    41.42/    42.06/   
    SKOB Baník Havířov                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.24/   
    Molčanyi Marek             DISK       4.02/    14.40/         /    30.39/    47.03/    48.45/    51.52/    58.00/    61.19/    63.16/    63.41/   
    VŠTJ Ekonom Praha                     4.02/    10.38/         /         /    16.24/     1.42/     3.07/     6.08/     3.19/     1.57/     0.25/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: T5          4.1km  170m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-130     2-102     3-129     4-43      5-70      6-45      7-72      8-113     9-74     10-121    11-122    12-55     13-56     14-100   
  1 Průša Michal                   42.43  1.32/1*   2.56/1*   5.37/1*  10.24/1*  14.10/1*  17.53/1*  25.26/1*  28.41/1*  31.49/1*  33.41/1*  38.53/1*  40.11/1*  41.46/1*  42.21/1*  42.43/1* 
    KOS TJ Tesla Brno                     1.32/1*   1.24/1*   2.41/1*   4.47/1*   3.46/1*   3.43/3    7.33/1*   3.15/1*   3.08/1*   1.52/1*   5.12/9    1.18/1*   1.35/1*   0.35/1*   0.22/2  
  2 Plochová Dominika              49.02  3.18/12   5.12/8    8.37/4   15.13/3   19.00/3   22.46/2   31.53/2   36.32/3   39.59/3   42.20/2   44.15/2   45.53/2   48.04/2   48.40/2   49.02/2  
    Oddíl OB Kotlářka                     3.18/12   1.54/3    3.25/4    6.36/4    3.47/2    3.46/4    9.07/4    4.39/7    3.27/2    2.21/4    1.55/1*   1.38/2    2.11/2    0.36/2    0.22/2  
  3 Svátek Vojtěch                 56.32  2.23/8    4.41/5    9.44/6   16.06/4   20.12/4   23.47/3   32.45/3   36.09/2   39.54/2   42.35/3   49.58/3   52.18/3   55.25/3   56.05/3   56.32/3  
    SK Slavia Praha                       2.23/8    2.18/7    5.03/7    6.22/2    4.06/6    3.35/2    8.58/3    3.24/2    3.45/3    2.41/8    7.23/13   2.20/7    3.07/10   0.40/5    0.27/6  
  4 Lacigová Ivana                 58.17  2.15/6    4.11/4    9.16/5   16.13/5   20.56/5   26.37/6   36.49/4   41.26/4   46.45/5   49.43/5   51.42/4   54.10/4   56.47/4   57.48/4   58.17/4  
    USK Praha                             2.15/6    1.56/4    5.05/8    6.57/5    4.43/7    5.41/9   10.12/5    4.37/6    5.19/11   2.58/12   1.59/2    2.28/8    2.37/6    1.01/13   0.29/9  
  5 Hejtmánková Kateřina           63.34  2.02/5    3.58/2    7.20/2   13.53/2   17.50/2   28.29/7   41.28/8   45.54/6   50.04/6   52.55/6   57.50/5   59.36/5   62.12/5   63.02/5   63.34/5  
    KOB TRETRA Praha                      2.02/5    1.56/4    3.22/3    6.33/3    3.57/3   10.39/17  12.59/11   4.26/4    4.10/6    2.51/9    4.55/8    1.46/3    2.36/4    0.50/11   0.32/12 
  6 Gawel Jiří                     68.07  1.48/2    5.12/8   10.17/8   17.33/8   21.34/7   26.30/5   37.37/6   42.24/5   46.40/4   49.15/4   61.22/6   64.17/6   66.53/6   67.39/6   68.07/6  
    neregistrovaní                        1.48/2    3.24/11   5.05/8    7.16/7    4.01/5    4.56/8   11.07/7    4.47/8    4.16/8    2.35/7   12.07/16   2.55/12   2.36/4    0.46/10   0.28/8  
  7 Kamerer Marek                  71.24  1.55/4    3.58/2    8.36/3   16.22/6   22.58/8   29.49/8   40.22/7   52.00/8   56.37/8   58.56/8   61.32/7   64.49/7   70.21/7   70.59/7   71.24/7  
    SK Kamenice                           1.55/4    2.03/6    4.38/5    7.46/8    6.36/14   6.51/10  10.33/6   11.38/16   4.37/10   2.19/3    2.36/5    3.17/14   5.32/16   0.38/3    0.25/5  
  8 Šváb Jan                       73.25  1.49/3    4.48/6    9.53/7   17.07/7   21.07/6   25.25/4   36.53/5   52.35/9   60.31/10  64.37/10  67.00/10  69.29/10  71.52/8   72.53/8   73.25/8  
    USK Praha                             1.49/3    2.59/9    5.05/8    7.14/6    4.00/4    4.18/6   11.28/8   15.42/17   7.56/17   4.06/16   2.23/3    2.29/9    2.23/3    1.01/13   0.32/12 
  8 Pecharová Michaela             73.25  2.17/7   10.56/16  14.17/11  22.08/9   30.42/11  34.10/9   42.50/9   47.22/7   51.28/7   54.00/7   66.10/9   68.10/9   72.12/9   72.55/9   73.25/8  
    neregistrovaní                        2.17/7    8.39/16   3.21/2    7.51/9    8.34/17   3.28/1*   8.40/2    4.32/5    4.06/5    2.32/6   12.10/17   2.00/4    4.02/13   0.43/8    0.30/10 
 10 Novotná Eva                    73.31  2.43/10   5.04/7   11.17/9   27.48/16  32.42/14  37.33/12  51.16/11  55.41/10  59.45/9   62.08/9   64.40/8   66.53/8   72.23/10  73.04/10  73.31/10 
    neregistrovaní                        2.43/10   2.21/8    6.13/14  16.31/17   4.54/9    4.51/7   13.43/13   4.25/3    4.04/4    2.23/5    2.32/4    2.13/5    5.30/15   0.41/6    0.27/6  
 11 Šubrt Jiří                     79.29  2.38/9   11.55/17  16.33/15  25.19/12  30.07/10  37.20/11  49.47/10  56.41/11  62.44/11  66.24/11  71.47/11  74.37/11  77.48/11  78.55/11  79.29/11 
    Tempo Praha                           2.38/9    9.17/17   4.38/5    8.46/10   4.48/8    7.13/11  12.27/10   6.54/12   6.03/13   3.40/15   5.23/10   2.50/11   3.11/11   1.07/16   0.34/14 
 12 Mikeš Radovan                  80.05  4.36/15   6.29/10  12.09/10  22.08/9   28.03/9   37.46/13  53.34/12  62.43/13  67.04/12  69.11/12  72.31/12  75.11/12  79.02/12  79.41/12  80.05/12 
    KOB TRETRA Praha                      4.36/15   1.53/2    5.40/12   9.59/14   5.55/13   9.43/14  15.48/15   9.09/15   4.21/9    2.07/2    3.20/7    2.40/10   3.51/12   0.39/4    0.24/4  
 13 Dubský Miloš                   85.16  7.04/17  10.20/15  16.10/14  25.44/13  30.50/12  41.20/14  54.26/13  63.34/15  69.26/15  72.57/15  76.06/13  79.16/13  83.37/13  84.41/13  85.16/13 
    OK Sparta Praha                       7.04/17   3.16/10   5.50/13   9.34/12   5.06/10  10.30/16  13.06/12   9.08/14   5.52/12   3.31/13   3.09/6    3.10/13   4.21/14   1.04/15   0.35/16 
 14 Novotný Michal                 85.52  2.52/11   7.29/12  20.33/17  29.49/17  35.01/16  43.56/16  55.44/14  61.08/12  68.15/14  71.10/14  79.10/15  81.26/14  84.24/14  85.22/14  85.52/14 
    neregistrovaní                        2.52/11   4.37/14  13.04/17   9.16/11   5.12/11   8.55/12  11.48/9    5.24/9    7.07/16   2.55/10   8.00/14   2.16/6    2.58/8    0.58/12   0.30/10 
 15 Procházka Lukáš                88.08  6.23/16  10.12/14  15.17/13  25.06/11  31.45/13  35.55/10  56.31/15  63.00/14  67.12/13  70.07/13  78.40/14  84.19/15  87.06/15  87.51/15  88.08/15 
    KOB TRETRA Praha                      6.23/16   3.49/12   5.05/8    9.49/13   6.39/15   4.10/5   20.36/17   6.29/10   4.12/7    2.55/10   8.33/15   5.39/17   2.47/7    0.45/9    0.17/1* 
 16 Schejbal Petr                  89.25  3.18/12   7.26/11  15.13/12  27.24/14  33.11/15  43.18/15  58.26/16  65.10/16  71.16/16  74.47/16  80.25/16  85.04/16  88.10/16  88.51/16  89.25/16 
    neregistrovaní                        3.18/12   4.08/13   7.47/16  12.11/16   5.47/12  10.07/15  15.08/14   6.44/11   6.06/14   3.31/13   5.38/11   4.39/16   3.06/9    0.41/6    0.34/14 
 17 Schejbalová Alena              96.27  3.32/14   9.07/13  16.43/16  27.39/15  35.17/17  44.23/17  61.40/17  69.09/17  75.15/17  79.26/17  85.20/17  88.59/17  94.37/17  95.52/17  96.27/17 
    neregistrovaní                        3.32/14   5.35/15   7.36/15  10.56/15   7.38/16   9.06/13  17.17/16   7.29/13   6.06/14   4.11/17   5.54/12   3.39/15   5.38/17   1.15/17   0.35/16 
    Molčanyi Petr              DISK       3.08/     7.00/         /    31.39/    46.19/    52.30/    62.18/    68.41/    73.30/    80.49/    91.40/    94.52/    98.20/    99.02/    99.27/   
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.08/     3.52/         /         /    14.40/     6.11/     9.48/     6.23/     4.49/     7.19/    10.51/     3.12/     3.28/     0.42/     0.25/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: T9          7.9km  260m 26k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-130     2-80      3-59      4-115     5-61      6-36      7-63      8-38      9-65     10-119    11-41     12-69     13-42     14-125    15-43     16-70    
                                         17-44     18-117    19-46     20-47     21-74     22-52     23-53     24-55     25-127    26-100   
  1 Kopáček Vít                   128.52  1.38/1*   2.28/1*  16.40/1*  19.25/1*  21.58/1*  27.26/1*  33.19/1*  40.18/1*  46.19/1*  76.23/2   77.15/2   82.40/2   84.38/2   87.13/1*  90.28/1*  96.17/1* 
    neregistrovaní                        1.38/1*   0.50/1*  14.12/1*   2.45/1*   2.33/1*   5.28/1*   5.53/1*   6.59/2    6.01/1*  30.04/2    0.52/1*   5.25/1*   1.58/1*   2.35/1*   3.15/1*   5.49/2  
                                         96.59/1* 107.27/1* 109.58/1* 113.57/1* 116.12/1* 120.05/1* 123.17/1* 125.45/1* 127.19/1* 128.31/1* 128.52/1* 
                                          0.42/1*  10.28/1*   2.31/1*   3.59/1*   2.15/1*   3.53/2    3.12/2    2.28/1*   1.34/1*   1.12/1*   0.21/1* 
  2 Borák Stanislav               141.03  2.23/2    3.47/2   18.11/2   21.37/2   37.56/2   43.39/2   50.54/2   56.40/2   63.55/2   69.30/1*  71.46/1*  79.51/1*  84.08/1*  87.49/2   93.10/2   97.51/2  
    neregistrovaní                        2.23/2    1.24/2   14.24/2    3.26/2   16.19/2    5.43/2    7.15/2    5.46/1*   7.15/2    5.35/1*   2.16/2    8.05/2    4.17/2    3.41/2    5.21/2    4.41/1* 
                                        100.12/2  111.11/2  118.04/2  122.31/2  126.14/2  130.04/2  133.01/2  136.31/2  138.52/2  140.23/2  141.03/2  
                                          2.21/2   10.59/2    6.53/2    4.27/2    3.43/2    3.50/1*   2.57/1*   3.30/2    2.21/2    1.31/2    0.40/2  
    Hošek Michal               DISK-LIM.  6.37/     7.58/    50.07/    56.10/    61.14/    67.46/    77.26/    85.16/    92.46/   103.50/   109.50/   116.53/   121.36/   125.40/   131.32/   142.28/   
    neregistrovaní                        6.37/     1.21/    42.09/     6.03/     5.04/     6.32/     9.40/     7.50/     7.30/    11.04/     6.00/     7.03/     4.43/     4.04/     5.52/    10.56/   
                                        144.41/   161.58/   164.14/   172.58/   177.06/   193.14/   197.08/   209.10/   216.40/   218.07/   218.33/   
                                          2.13/    17.17/     2.16/     8.44/     4.08/    16.08/     3.54/    12.02/     7.30/     1.27/     0.26/   
    Borák Michal               DISK-LIM.  3.00/     3.57/    23.37/    26.35/    29.32/    37.58/    46.27/    52.00/    59.46/    71.36/    73.57/    80.31/    84.22/    87.48/    92.42/    99.53/   
    neregistrovaní                        3.00/     0.57/    19.40/     2.58/     2.57/     8.26/     8.29/     5.33/     7.46/    11.50/     2.21/     6.34/     3.51/     3.26/     4.54/     7.11/   
                                        107.38/   123.10/   127.20/   134.24/   138.15/   142.18/   145.55/   151.04/   153.15/   154.15/   154.41/   
                                          7.45/    15.32/     4.10/     7.04/     3.51/     4.03/     3.37/     5.09/     2.11/     1.00/     0.26/   
    Píšová Jitka               DISK      14.11/    16.18/    38.13/    44.33/    51.42/    64.03/   105.00/   120.41/   143.31/   157.56/   163.31/   182.51/   192.11/   199.39/   209.58/   218.46/   
    neregistrovaní                       14.11/     2.07/    21.55/     6.20/     7.09/    12.21/    40.57/    15.41/    22.50/    14.25/     5.35/    19.20/     9.20/     7.28/    10.19/     8.48/   
                                        224.10/   253.26/         /         /         /         /         /         /         /         /   282.26/   
                                          5.24/    29.16/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   

ing Zdeněk Přeček <101003.1842>